ادرس شرکت مپنا کرج

ادرس شرکت مپنا کرج

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی

ادرس شرکت مپنا کرج

ادرس شرکت مپنا کرج

تولید شده در خانه وب.

مپنا، یک بنگاه اقتصادی ایرانی است که به همراه ۴۱ شرکت زیرمجموعه خود، تحت عنوان “شرکت گروه مپنا” در زمینه توسعه و ساخت نیروگاه‌های حرارتی، همچنین اجرای پروژه‌هاى نفت و گاز و حمل و نقل ریلى، به صورت پیمانکار اجرایی کلید در دست (EPC) و سرمایه‌گذاری خصوصی (IPP) فعالیت می‌کند.

گروه مپنا از آغاز تأسیس در سال ۱۳۷۱، اجرای نزدیک به یکصد اَبَر پروژه به ارزش بیش از ۳۰ میلیارد یورو را در کارنامه خود ثبت نموده است. علاوه بر آن، ۶۰ محصول گوناگون و ۸۵ نوع خدمات مختلف را به مشتریان خود عرضه می‌کند که از میان آن‌ها می‌توان مواردی را برشمرد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

شرکت‌های گروه مپنا، پس از اجرای آخرین مرحله تجدید ساختار گروه در سال ۱۳۹۱، در قالب پنج بخش ساختاربندی شده‌اند. هر یک از این بخش‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه نیز وظیفه انجام بخشی از کسب و کار مپنا را بر عهده دارند. برای مشاهده ساختار و ارتباط شرکت‌ها با بخش‌های پنج‌گانه مپنا، این صفحه را ببینید.


پروژه های انجام شده توسط گروه مپنا

مپنا از ابتدا، با اعتقاد به اینکه سرمایۀ اصلی هر سازمان، نیروی انسانی آن است، جذبِ افراد متخصص و سخت‌کوش را سرلوحۀ راهبردهای توسعۀ منابع انسانی خود قرار داد و با فراهم آوردن فرصت‌های شغلی یکسان برای عموم دانش‌آموختگان، راهکارهای معینی را برای جذب و استخدامِ افراد منتخب و واجد صلاحیت ساماندهی کرد تا بدنۀ کارشناسی و مدیریتی ممتاز و متمایزی را ایجاد کند و توسعه دهد.ادرس شرکت مپنا کرج

تولید شده در خانه وب. 

 دفتر تهران

 تهران، بلوار ميرداماد،نبش كجور، شماره ٢٣١، ساختمان مپنا، طبقه 3      

تلفن: 3-22908581 (٠٢١)

ادرس شرکت مپنا کرج

نمابر: 22908654 (٠٢١)

كد پستی: 1918953651

صندوق پستی: 5643-15875 

 

 

 

 

 

کارخانه 

کرج، کيلومتر ٧ جاده ملارد، بلوار مپنا ضلع شمالی نيروگاه منتظر قائم     

تلفن: 25-36630010 (026)

نمابر: 36612734 (026)

كد پستی: 3167643594

تولید و تحویل بیش از 130 هزار قطعه پره به مشتریان و ثبت رکورد 15 میلیون ساعت کارکرد بدون شکست

تلفیق تخصص، تجربه و امکانات در ارائه خدمات جامع به مشتریان داخلی و خارجی

قیمت و کیفیت رقابتی در مقایسه با تامین کنندگان خارجی

ارتقاء محصولات جهت افزایش راندمان و طول عمر محصولات

مهندسی و ساخت قطعات بخش داغ توربین های گازی و صنعتی داخل کشور ادرس شرکت مپنا کرج

شركت مهندسي و ساخت پره توربين مپنا – پرتو در راستاي قطع نياز صنعت برق از تامين قطعات داغ توربینهای گازی صنعتی از خارج از كشور، با حمايت سهامداران خود و با اتكا به كاركنان متعهد جوان، خلاق و توانمند، تلاش دارد با پاسخگويي بهنگام به نيازهاي متنوع حال و آينده صنعت برق و اجراي طرح‌هاي بهبود با هدف افزايش بهره‌وري توليد، نقشي كليدي در شكوفايي و رونق صنعت كشور ايفا نمايد.

تولید شده در خانه وب.

تلفن: ۲۴۷۱۱۸۷۰ – ۶۶۳۰۰۱۰-۰۲۶۳
دورنگار: ۲۲۹۰۸۶۵۴ – ۶۶۱۲۷۳۴-۰۲۵۳
وب سایت: www.mapnaturbine.com
نشانی: کرج- کیلومتر ۶جاده ملارد- بلوار مپنا-کدپستی ۳۱۵۳۶۹۵۷۴۱

بیوگرافی شرکت:این شرکت مأموریت تولید توربینهای گازی و بخاری با توان بالای نیروگاهی را پیادهسازی نموده و برنامه تولید توربین صنعتی با توان ۲۵ مگاوات و کمپرسور مربوطه را نیز در دست اجرا دارد. در این راه همزمان با جذب دانش فنی از سازندگان معتبر اروپایی، با همکاری شرکتهای زیمنس و آنسالدو (به عنوان انتقال دهنده فناوری) در عرصه ساخت کامل محصولات خود گام برداشته است.

گروه مپنا به منظور توسعه متوازن و تعالی نظام‌های مدیریتی خود و دستیابی به اهداف استراتژیک تعیین شده، اقدام به تأسیس شرکت مشاوره مدیریت مپنا نموده است. این شرکت وظایفی همچون هم‌افزایی، بهبود سطح تعالی سازمان، افزایش توان رقابت‌پذیری بین‌المللی و نهادینه‌سازی روش‌های نوین مدیریت را در سطح گروه بر عهده دارد.

تهران، خیابان گاندی- کوچه بیست سوم- پلاک ۱۷
کدپستی: ۱۵۱۷۹۴۶۱۱۳

شماره تماس:

۲۳۱۵۴۰۰۰-۲۳۱۵۱۱۸۰-۰۲۱

ادرس شرکت مپنا کرج

ادرس شرکت مپنا کرج

10

پیشنهاد شده برای شما :
0 شکیبا داستان سپتامبر 2, 2019
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *