ترکیب رنگ موی قهوه ای شکلاتی با عکس

ترکیب رنگ موی قهوه ای شکلاتی با عکس

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی

ترکیب رنگ موی قهوه ای شکلاتی با عکس

ترکیب رنگ موی قهوه ای شکلاتی با عکس

ترکیب رنگ موی قهوه ای شکلاتی با عکس:

 

رنگ موی شکلاتی یکی از رنگ هایی است که شما می توانید در هر فصل از سال از آن برای موهایتان استفاده کنید و تقریباً به هر چهره ای با رنگ پوست متفاوت می آید. نیاز نیست حتماً از مد سال پیروی کنید. شاید رنگ مویی که در سال مُد شده باشد با چهره و رنگ پوستتان همخوانی نداشته باشد.

در این قسمت چندین ترکیب رنگ مو شکلاتی را برایتان فراهم آورده ایم.

 

رنگ موی شکلاتی به تنهایی یکی از انواع رنگ موهای طبیعی به شمار می رود. اگر تمایل دارید رنگ موهایتان به طبیعی بزند باید از ترکیب رنگ های: (رنگ موی دودی ۶، ۶۰ میل ـ رنگ موی دودی ۷، ۲۰ میل ـ رنگ موی شکلاتی متوسط، ۱۰ میل ـ رنگ موی طبیعی ۶، ۳۰ میل ـ واریاسیون نقره ای، ۱۵ سانت و اکسیدان ۲، ۱۵۰ میل) استفاده کنید. سپس برای رنگ کردن ابتدا ساقه های موی خود را رنگ بزنید سپس بعد از ۲۰ دقیقه ریشه های مو را رنگ بزنید. تایم مکث رنگ در این رنگ مو ۳۵ دقیقه است.ترکیب رنگ موی قهوه ای شکلاتی با عکس

 

 

 

رنگ موهای  W6  و  C6 و ۱/۳ و ۷/۳۱ را با اکسیان شماره ۱ و واریاسیون نقراه ای ۱۰ میل به خوبی ترکیب کنید سپس ترکیب این رنگ مو ها را بر روی موها با پایه ۸  بزنید و بعد ۲۵ تا ۳۰ دقیقه مکث موهای خود را بشویید. مقدار رنگ در این رنگ موی ۲ برابر اکسیدان است .

 

رنگ مو های ۱/۴ رنگ W4 و رنگ نارنجی + رنگ K8 با اکسیدان ۶ درصد ترکیب کنید و به موهایتان بزنید اجازه دهید که موهایتان به پایه ۷ یا ۸  برسد و بعد از ۴۵ دقیقه مو های خود را با نرم کننده بشویید. اگر شما تمایل دارید که این رنگ مو به شکلاتی بیشتر نزدیک باشد نسبت شکلاتی با مسی را کمی تغییر دهید.

 

 

 

برای این رنگ مو ابتدا همه موهای خود را با رنگ قهوه ای شکلاتی متوسط تیره کنید سپس موهای خود را به فرم سوزنی از کلاه در بیاورید و بر روی تارهای مو که از کلاه در آمده مش سوزنی ۱۰ درصد و رنگ مو کاراملی را بزنید. برای  رنگ موی کاراملی سرد از ترکیب رنگ مو های C10 , N10 و G10 استفاده کنید و واریاسیون مورد استفاده در این ترکیب رنگ مو واریاسیون نقره ای است توجه داشته باشید که اندازه تمام شماره های رنگ مو باهم برابر است.

 

ابتدا موهایتان را به پایه ۵ برسانید سپس از ترکیب رنگ های (بلوند قرمز تیره، ۳۰ میل ـ قهوه ای شکلاتی روشن، ۷۰ میل ـ واریاسیون نقره ای، ۱۰ سانت و اکسیدان ۹ درصد، به اندازه رنگ مو) روی موهایتان بزنید و اجازه دهید ۴۰ دقیقه بماند.

ترکیب رنگ موی قهوه ای شکلاتی با عکس:

 

ابتدا رنگ موهایتان را به پایه ۸ برسانید. سپس از ترکیب رنگ مو های (دودی ۸، ۳۰ میل ـ بژ روشن، ۳۰ میل ـ رنگ موی طبیعی ۸، ۲۰ میل ـ شکلاتی متوسط، ۲۰ میل ـ واریاسیون نقره ای، ۱ درصد و اکسیدان ۱ درصد) بر روی مو های خود بزنید.

رنگ مو بلوطی + ۳۰ مدل رنگ مو و فرمول و ترکیب این رنگ موی…

رنگ مو بادمجانی + فرمول ترکیبی رنگ مو و ۲۵ مدل از ترکیب رنگ…

 

 

 

برای زدن رنگ موی شکلاتی عسلی بر روی موهایتان ابتدا مو های خود را با رنگ شماره ۰۰۰ به پایه ۶ برسانید سپس ترکیب رنگ مو های (رنگ موی عسلی ۷، ۷۰ میل ـ شکلاتی روشن، ۲۰ میل ـ دودی ۷، ۳۰ میل ـ واریاسیون نقره ای، ۱۰ سانت ـ واریاسیون طلایی، ۵ ساعت و اکسیدا ۲، ۱۳۰ میل) را بر روی مو های خود بزنید. مدت زمان مکث این رنگ ۳۵ دقیقه است.

حال اگر می خواهید از هایلات سوزنی بر روی موهایتان استفاده کنید باید رنگ موی دودی ۷، ۴۰ میل و واریاسیون نقره ای، ۲ سانت را با هم ترکیب کرده و موهایتان را به شکل سوزنی ریز از کلاه سوزنی درآورده و روی موهای پایه ۸ بزنید.

 

 

 

برای رنگ موی شکلاتی فندقی باید از ترکیب رنگ های: (قندوقی، ۵ میل ـ شکلاتی متوسط، ۴۰ میل ـ دودی ۶، ۵۰ میل ـ واریاسیون نقره ای، ۱۰ سایت و اکسیدان ۱ درصد، به مقدار کافی) استفاده کنید. ابتدا باید پایه موهایتان ۸ باشد بعد این ترکیب رنگ مو را استفاده کنید.

 

 

ترکیب رنگ موی قهوه ای شکلاتی با عکس:

 

برای رنگ شکلاتی دودی از ترکیب رنگ موهای (رنگ شماره ۶ طبیعی ـ دودی شماره ۷ ـ شکلاتی متوسط ـ واریاسیون نقره ای و اکسیدان ۲  درصد) استفاده کنید. برای این رنگ مو ابتدا ساقه مو ها را رنگ بزنید و بعد از چند دقیقه مکث ریشه مو ها خود را رنگ بزنید.

 

 

     

 

 

رنگ مو مناسب بر روی مدل آرایش صورت و شینیون مو های شما تاثیر گذار است. رنگ موی شکلاتی یکی از رنگ هایی است که بسیار مورد استفاده خانم ها قرار می گیرد. در این بخش از آرایش مو بیش از بیست مدل رنگ موی شکلاتی را مشاهده خواهید کرد.

 رنگ موی شکلاتی با ترکیب های متفاوتی وجود دارد که شما عزیزان می توانید با ترکیب رنگ مو های مختلف رنگ موی شکلاتی ترکیبی خود را بوجود بیاورید در ادامه مطلب انواع ترکیب های رنگ موی شکلاتی را برای شما عزیزان گرد آوری کرده ایم.

مد رنگ مو برای سال های مختلف متفاوت است هرگز رنگ موی خود را با توجه به مد سال رنگ نزنید زیرا ممکن است رنگ موی مد شده به چهره شما نیاید و چهره شما را زشت و نامطلوب کنید. از جمله رنگ موی های محبوب در ایران رنگ موی عسلی و رنگ موی زیتونی هستند دارای ترکیب رنگ موهای متفاوتی نیز می باشند.

 

رنگ موی شکلاتی یکی از انواع رنگ مو ها است که شما می توانید با ترکیب رنگ مو های مختلف رنگ مو هایی نظیر شکلاتی گرم و شکلاتی مسی و … را بوجود بیاورید توجه داشته باشید که رنگ شکلاتی به همه رنگ پوست ها نمی آید قبل از انتخاب رنگ موی شکلاتی معمولی یا رنگ موی شکلاتی ترکیبی از اینکه این رنگ مو مناسب رنگ پوست صورت شما است اطمینان حاصل کنید.ترکیب رنگ موی قهوه ای شکلاتی با عکس

 

ترکیب رنگ مو های 1/4 رنگ W4 و رنگ نارنجی + رنگ K8 با اکسیدان 6 درصد را بر روی موها با پایه 7 یا 8  بزنید و بعد از 45 دقیقه مو های خود را با نرم کننده بشویید. اگر شما تمایل دارید که این رنگ مو به شکلاتی بیشتر نزدیک باشد نسبت شکلاتی با مسی را کمی تغییر دهید.

 

برای رنگ کردن مو های طبیعی با این رنگ بایستی ابتدا ساقه های موی خود را رنگ بزنید سپس بعد از 20 دقیقه ریشه های مو را رنگ بزنید. تایم مکث رنگ در این رنگ مو 35 دقیقه است.

ترکیب رنگ موی قهوه ای شکلاتی با عکس:

 

ترکیب رنگ موی شکلاتی

 

رنگ موی دودی 6 60 میل
رنگ موی دودی 7 20 میل
رنگ موی شکلاتی متوسط 10 میل
رنگ موی طبیعی 6 30 میل
اکسیدان 2 150 میل
واریاسیون نقره ای 15 سانت

رنگ موهای  W6  و  C6 و 1/3 و 7/31 را با اکسیان شماره 1 و واریاسیون نقراه ای 10 میل به خوبی ترکیب کنید سپس ترکیب این رنگ مو ها را بر روی موها با پایه 8  بزنید و بعد 25 تا 30 دقیقه مکث موهای خود را بشویید. مقدار رنگ در این رنگ موی 2 برابر اکسیدان است .

 

این رنگ مو را باید بر روی مو ها با پایه 8 بزنید.

 

 

ترکیب رنگ مو

 

فندوقی : 5 میل
شکلاتی متوسط : 40 میل
دودی : 6 50 میل
اکسیدان : 1 درصد
واریاسیون نقره ای 10 سانت

برای زدن رنگ موی شکلاتی عسلی بر روی موهایتان ابتدا مو های خود را با رنگ شماره 000 به پایه 6 برسانید سپس ترکیب رنگ مو های زیر را بر روی مو های خود بزنید. مدت زمان مکث این رنگ 35 دقیقه است.

 

ترکیب رنگ موی شکلاتی عسلی با هایلات

 

رنگ موی عسلی 7 70 میل
شکلاتی روشن 20 میل
دودی 7 30 میل
اکسیدان 2 130 میل
واریاسون طلایی 5 سانت
واریاسیون نقره ای 10 سانت

ترکیب رنگ مو برای هایلات سوزنی پایه 8

 

مو های خود را به شکل سوزنی ریز از کلاه سوزنی در بیاورید و به پایه 8 برسانید.

رنگ موی دودی 7 40 میل
واریاسیون نقره ای 2 سانت

 

این رنگ مو را باید بر روی مو ها با پایه 5 بزنید.

 

 

ترکیب رنگ مو

 

بلوند قرمز تیره 30 میل
قهوه ای شکلاتی روشن 70 میل
اکسیدان 9 درصد به اندازه رنگ مو
واریاسیون نقره ای 10 سانت

ابتدا کا مو های خود را به پایه 8 برسانید سپس رنگ مو های زیر باهم مخلوط کنید و بر روی مو های خود بزنید.

ترکیب رنگ موی قهوه ای شکلاتی با عکس:

 

ترکیب رنگ موی شکلاتی روشن

 

رنگ موی دودی 8 30 میل
بژ روشن 30 میل
رنگ موی طبیعی 8 20 میل
شکلاتی متوسط 20 میل
اکسیدان 1 درصد
واریاسیون نقره ای 1 سانت

برای این رنگ مو ابتدا همه موهای خود را با رنگ قهوه ای شکلاتی متوسط تیره کنید سپس موهای خود را به فرم سوزنی از کلاه در بیاورید و بر روی تارهای مو که از کلاه در آمده مش سوزنی 10 درصد و رنگ مو کاراملی را بزنید.
برای  رنگ موی کاراملی سرد از ترکیب رنگ مو های C10 , N10 و G10 استفاده کنید و واریاسیون مورد استفاده در این ترکیب رنگ مو واریاسیون نقره ای است توجه داشته باشید که اندازه تمام شماره های رنگ مو باهم برابر است.

 

برای این رنگ مو ابتدا ساقه مو ها را رنگ بزنید و بعد از چند دقیقه مکث ریشه مو ها خود را رنگ بزنید.

رنگ مو شماره 6 طبیعی
دودی شماره 7
شکلاتی متوسط
واریاسیون نقره ای
اکسیدان 2 درصد

 

10 ترکیب مختلف رنگ موی شکلاتی را به همراه مدل های متنوع رنگ موی شکلاتی را در این مجموعه از آرایش و زیبایی مشاهده کردید که امیدواریم این ترکیب رنگ مو ها شما را برای ترکیب رنگ موی مورد نظرتان به خوبی راهنمایی کرده باشند. برای مشاهده انواع رنگ مو ها به بخش ترکیب رنگ مو مراجعه کنید.

منبع : آرگا

 

در این مطلب فرمول ترکیبی رنگ موی قهوه ای شکلاتی و مدل هایی از رنگ مو قهوه ای شکلاتی زنانه و دخترانه را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل رنگ موها نهایت لذت را ببرید.

رنگ موی قهوه ای شکلاتی از انواع رنگ موهای محبوب و پرطرفدار در بین خانم ها است و این رنگ مو می تواند جذابیت خاصی را به چهره خانم ها ببخشد. رنگ مو قهوه ای شکلاتی در انواع طیف های قهوه ای شکلاتی تیره و قهوه ای روشن موجود است و شما می توانید از بین این رنگ موهای متنوع رنگی مناسب را انتخاب کنید.

رنگ مو قهوه ای شکلاتی و رنگ موی قهوه ای زیتونی، رنگ موی قهوه ای روشن و رنگ موی قهوه ای طلایی از انواع مدل رنگ موهای شیک و جذاب هستند و اگر شما تمایل دارید در رنگ موهای خود تنوع ایجاد کنید بهتر است از این مدل رنگ موهای خاص برای رنگ کردن موهایتان استفاده کنید.

 

توجه داشته باشید که دستور کلی برای رنگ کردن موها این است که ابتدا باید ساقه موهای خود را رنگ بزنید و بعد از ۲۰ دقیقه مکث ریشه موهایتان را رنگ بزنید و بعد از ۳۵ دقیقه مکث رنگ مو را از روی موهایتان بشویید. برای رنگ کردن موها با رنگ مو قهوه ای شکلاتی ابتدا باید موهایتان را دکلره کنید و تا پایه ۸ برسانید سپس رنگ موهای زیر را با یکدیگر ترکیب کنید و روی موهای خود بزنید.ترکیب رنگ موی قهوه ای شکلاتی با عکس

 

رنگ موی قهوه ای شکلاتی برای خانم ها در رده سنی مختلف مناسب است و این رنگ مو با انواع رنگ پوست ها مطابقت و همخوانی دارد و اگر شما تمایل دارید از رنگ مویی شیک و متفاوت استفاده کنید این رنگ مو می تواند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل باشد. خانم هایی که تمایل ندارند با رنگ کردن موهایشان سن آن ها بالاتر به نظر برسد رنگ مو قهوه ای روشن می تواند برایشان مناسب باشد همچنین اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید سفیدی موهایتان را بپوشانید می توانید از طیف های مختلف رنگ مو قهوه ای شکلاتی استفاده نمایید.
در فصل پاییز و زمستان برای رنگ کردن موها با رنگ قهوه ای شکلاتی بهتر است از طیف های تیره تر استفاده کنید و در فصل تابستان و بهار برای رنگ کردن موهای خود با رنگ قهوه ای شکلاتی بهتر است از طیف های روشن تر استفاده نمایید.

 

 

رنگ موی شکلاتی / فرمول های ترکیبی برای انواع طیف های رنگ موی شکلاتی / رنگ موی شکلاتی تیره / رنگ موی شکلاتی روشن / رنگ موی شکلاتی بدون دکلره / رنگ موی شکلاتی با دکلره / رنگ موی شکلاتی عسلی / رنگ موی شکلاتی فندقی / رنگ موی قهوه ای شکلاتی / رنگ موی شکلاتی دودی / عکس رنگ موی شکلاتی

رنگ شکلاتی برای مو از جمله رنگ های بسیار مورد استفاده در ایران و سراسر دنیا میباشد و بیشترین رنگی که در بین سلبریتی ها مورد استفاده قرار میگرد شکلاتی و طیف های مختلف آن است چرا که رنگی طبیعی است و با رنگ های مختلف پوست و حالت های مختلف چهره متناسب و هماهنگ است نکته ی جالب و قابل توجه در رنگ موی شکلاتی این است که این رنگ برای هر سنی مناسب می باشد و هر خانمی در هر سنی میتواند بنابر سلیقه ی خود طیف رنگی مورد علاقه ی خود را برای موهایش انتخاب بفرماید چه خانم های سن بالاتر که به دنبال رنگی طبیعی هستند تا سفیدی موهای خود را از بین ببرند و چه دختر خانم های جوان تر که نمیخواهند با رنگ کردن موهایشان سنشان بالاتر بنظر آید و به دنبال رنگ مویی دخترانه و ساده تر هستند

در هر صورت اگر به دنبال رنگی ساده و در عین حال شیک هستید رنگ شکلاتی برای شما بهترین گزینه است در این مطلب فرمول های رنگ های مختلف شکلاتی در طیف های متفاوت را برای شما به همراه تصاویری از این رنگ ها برای شما آورده ایم شما میتوانید طبق سلیقه ی خود یکی از آنها را برای موهایتان با خیال آسوده انتخاب کنید و نگران این نباشید که ممکن است این رنگ به پوست شما یا چهره  ی شما نیاید چرا که غیر ممکن است

فقط نکته ای که در انتخاب رنگ همواره باید به آن دقت کنید علاوه بر هماهنگی با چهره و رنگ پوست فصلی است که در آن هستید معمولا اگر در فصل سرما میخواهید موهایتان را رنگ کنید می بایست ازطیف های تیره تر استفاده کنید مثلا در رابطه با همین رنگ شکلاتی تن تیره ی آن را انتخاب بفرمایید و اگر در فصل بهار و تابستان میخواهید موهایتان را رنگ کنید رنگ ها با تن های روشن تر بهترین انتخاب است- رنگ موی شکلاتی

فرمول رنگ موی شکلاتی مسی

ترکیب رنگ موی قهوه ای شکلاتی با عکس

رنگ شکلاتی مسی برای سنین بالاتر گزینه بسیار خوبی میباشد برای رسیدن به این رنگ لازم است ابتدا موهایتان را دکلره کرده و به پایه 7 یا 8 برسانید سپس یک چهارم از رنگ های نارنجی و  W4و    K8 را با اکسیدان 6 درصد ترکیب کرده و پس از اینکه موهایتان را به پایه مورد نظر رسانده و خوب شستید و خشک کردید این ترکیب را روی موهایتان گذاشته و پس از 45 دقیقه با نرم کننده شستشو دهید شما در این ترکیب میتوانید با تغییر نسبت های رنگ ها میزان تن شکلاتی و مسی را به سلیقه ی خود تغییر دهید هر چه رنگ نارنجی را به نسبت کمتری استفاده بفرمایید رنگ موهایتان بیشتر به رنگ شکلاتی متمایل خواهد شد

همانطور که میدانید اگر میخواهید بدون دکلره کردن مو رنگی روی موهایتان بگذارید صرف نظر از شماره و تن رنگ شما میبایست ابتدا ساقه ی موهایتان را رنگ بگذارید و پس از سپری شدن مدت زمان بیست دقیقه ریشه ی موها را رنگ کنید و بیست دقیقه بعد با نرم کننده بشویید چرا که ریشه های مو بدلیل اینکه به کف سر نزدیک بوده و گرم میباشد سریعتر رنگ میگرند و اگر همزمان ریشه و ساقه رنگ گذاشته شود ریشه مو روشن تر از ساقه میشود در رابطه با رنگ شکلاتی هم این مسئله بسیار محسوس است پس حتما این نکته را رعایت فرمایید

بهترین ترکیب برای رنگ شکلاتی تیره 60 میل رنگ دودی شماره 6 و نصف آن یعنی 30 میل رنگ طبیعی شماره 6 به اضافه 20 میل رنگ دودی شماره 7 و 10 میل شکلاتی متوسط به همراه اکسیدان 2 به اندازه 150 میل و 15 سانتی متر واریاسیون نقره ای میباشد

برای این رنگ هم باید موهایتان دکلره شود بعد از اینکه به پایه 8 رساندید رنگ های       w6و c6 و رنگ های شماره 1.3 و 7.31 و 10 میل واریاسیون نقره ای را با هم مخلوط کنید سپس به اندازه نصف این حجم رنگ اکسیدان به ترکیب اضافه بفرمایید و روی موهایتان قرار دهید و پس از سپری شدن مدت زمان 35 دقیقه با نرم کننده شستشو دهید

 این رنگ هم احتیاج به دکلره دارد و همان پایه8 مناسب میباشد پس از آن رنگ های فندوقی به اندازه 5 میل و شکلاتی متوسط 40 میل ، دودی شماره 6 ، 50 میل و واریاسیون نقره ای 10 سانت را با هم ترکیب کرده و اکسیدان 1 درصد به آن اضافه کنید و به مدت 35 دقیقه روی موهایتان بگذارید- رنگ موی شکلاتی

این رنگ از طیف های روشن تر شکلاتی است وبسیار مناسب برای خانم های کمی سن دار تر میباشد فقط لازم است که قبل از رنگ موهایتان را با رنگ سه صفر به پایه 6 برسانید سپس این رنگ ها را با هم ترکیب کرده و به مدت 35 دقیقه روی موهایتان بگذارید

70 میل رنگ عسلی شماره 7 ، 20 میل شکلاتی روشن ، 30 میل دودی شماره 7 ، 5 سانت واریاسیون طلایی ، 10 سانت واریاسیون نقره ای به همراه 130 میل از اکسیدان 2

این رنگ مو بسیار مناسب برای فصل بهار میباشد تن ملایم رنگ مناسب برای تمامی سن ها است کافی است ابتدا موهایتان را به پایه 8 برسانید سپس 30 میل از رنگ های دودی شماره 8 و بژ روشن را با 20 میل از رنگ های شکلاتی متوسط و طبیعی 8 را با اکسیدان 1 درصد و مقدار خیلی کم واریاسیون نقره ای به اندازه ی 1 سانت مخلوط بفرمایید و به مدت 35-40 دقیقه روی موهایتان بگذارید

ترکیب رنگ موی قهوه ای شکلاتی با عکس:

 

 

ترکیب رنگ موی قهوه ای شکلاتی با عکس

ترکیب رنگ موی قهوه ای شکلاتی با عکس

0

پیشنهاد شده برای شما :
0 Atrin عکس نوامبر 15, 2018
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *