درمان بلغم متعفن معده

درمان بلغم متعفن معده

درمان بلغم متعفن معده

درمان بلغم متعفن معده

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تلنگر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

از بوی بد دهان خود ناراضی هستید و اطرافیانتان این مورد را به شما گفته اند؟ بوی بد دهان علت های مختلفی دارد که در این مطلب می خواهیم برخی از عوامل بوی بد دهان را بررسی کنیم. در انتها چند روش برای از بین بردن بوی بد دهان بیان شده است که پیشنهاد می کنیم در ادامه با زوم لایف همراه باشید.

بوی بد دهان ممکن است از عوامل بسیار بسیار زیادی ناشی شود. مواد غذایی خاص نظیر سیر پس از هضم شدن وارد سیستم گردش خون شده و با ورود به داخل ریه ها به شکل بوی بد دهان خارج میشوند. سایر عوامل موثر در بوی بد دهان شامل بهداشت نامناسب دهان، خشکی دهان، سیگار و دخانیات، مصرف برخی داروها و بعضی بیماری ها می‌شوند.

دلیل اصلی بوی بد دهان، تشکیل و جمع شدن باکتری در پشت زبان و یا بین دندان های شماست. اما در سایر افرادی که این مشکلات را ندارند منشاء بوی بد دهان چیست؟ چرا میلیون ها نفر در جهان از این مشکل رنج میبرند؟

احتمال بسیار زیاد بروز بوی بد دهان وجود یک باکتری در پشت زبان است. این موجودات کوچک گازهای بسیار بد بویی تولید میکنند که از ترکیبات فرّار گوگردی تشکیل شده اند که بویی مانند تخم مرغ گندیده دارد. متاسفانه این باکتریها در انتهای زبان شما زندگی میکنند که با مسواک های معمولی امکان دسترسی و پاکسازی آنها وجود ندارد.

برای رفع بوی دهان که ناشی از معده است، برای از بین بردن بلغم متعفن در معده که اختلال در کار معده ایجاد کرده می توانید از آب عسل به همراه چند قطره آب لیمو ترش بطور روزانه استفاده کنید. با اینکار بلغم به مرور دفع می شود و شما از شر بوی بد دهان راحت می شوید.

درمان بلغم متعفن معده


لوزه های عفونی می توانند منبع بوی دهان باشند. لوزه عفونی مثل معده نیست که قابل دیدن نباشد.

می توانید به جلوی آینه بروید و انتهای حلق پشت زبان دو برجستگی وجود دارد که که به آن ها لوزه می گویند. اگر رنگ آن ها طبیعی باشد و منفذ های روی آن خالی باشد، بوی بد دهان از لوزه شما نیست ولی اگر لوزه ورم داشته باشد و منافذش از جسم های ریز سفید رنگ پر شده باشد، بوی بد دهان ناشی از لوزه های عفونی شماست! باید بدانید لوزه های شما عفونی شده است و باید درمان شود.

برای درمان ریشه ای عفونت لوزه، می توانید از دم کرده آویشن، نعنا و یا پونه استفاده کنید. غرغره کردن آب نمک و یا سرکه سیب با آب خیلی رقیق شده کمک بسیار خوبی به درمان لوزه های عفونی می کند. این روش ها را ادامه دهید تا در نهایت مشکل عفونت لوزه ها برطرف شود.

اگه بهداشت دهان رعایت نشود به مرور لایه سفیدی روی زبان تشکیل می شود که در بعضی افراد باعث بوی بد دهان می شود. برای از بین بردن این لایه سفید پاک کننده های گیاهی و طبیعی وجود دارد مثل نمک.

برای استفاده از این پاک کننده باید مقداری نمک روی مسواک بپاشید و روی زبان بکشید این کار را یک بار در هفته انجام دهید تا اثرسفیدی زبان از بین برود. می توانید از مخلوط لیمو و جوش شیرین هم برای تمیز کردن زبان و سفید کردن داندان استفاده کنید.

گاهی سینوس های عفونی باعث بوی بد دهان است. برای از بین بردن این عفونت چه در طب سنتی چه در طب مدر راه های زیادی وجود دارد. در این مطلب یه راه پیشنهاد می کنیم که می توانید با مشاوره از پزشک طب سنتی مثل همه درمان های دیگه از آن استفاده کنید.

نصف استکان عرق نعنا با یک قاشق مربا خوری عسل مخلوط کنید، محلول حاصل بعنوان قطره بینی برای درمان سینوزیت بسیار عالی عمل می کند.

نحوه استفاده به این صورت است که یک قاشق غذاخوری گل بابونه را در یک ظرف آب در حال جوش بریزید به مدت یک ربع محلول آرام آرام بجوشد، طی این مدت شما با حوله روی ظرف در حال جوش بخور بگیرید تا سینوس ها نرم شوند، بعد به پشت دراز کشیده و یک قطره در هر سوراخ بینی از محلول عرق نعنا و عسل بریزید و یک دقیقه به پشت بخوابید این کار را تا پنج قطره برای هر طرف بینی ادامه دهید. اگه درد شدیدی احساس کردید با روغن زیتون روی سینوس ها را ماساژ دهید تا در نهایت عفونت را خارج کنید.

بطور کلی داروهایی گیاهی وجود دارند که برای از بین بردن بوی بد دهان می توانند مفید باشند.

هر یک از آنها را به تنهایی یا با هم باید بجوید و یا به صورت دمنوش استفاده کنید.


برای مقابله با بوی بد دهان یا به حداقل رساندن آن راه های زیادی وجود دارند که چهار راه آسان آن عبارتند از:

پیش از اقدام به رژیم درمانی، با دندانپزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید بوی بد دهان شما منشاء بیماری خاصی ندارد.

آیا مطلب ” علت بوی بد دهان و روش هایی برای از بین بردن بوی بد دهان ” برای شما مفید بود ؟

جویدن ناخن عادت ناپسندی است و باید بدانید که این عادت مشکلات جدی ای را در بلند مدت در سلامت و […]

کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب زوم لایف تنها با رعایت شرایط استفاده از مطالب، امکان پذیر است.

سعی در رعایت کپی رایت داشته باشیم ! زوم لایف


دنیای عجیبی است دنیای مادر ها، مادر که باشی از همه چیزت ، از همه ی داشته هایت برای فرزندانت می گذری و هیچ چیز را برای خودت نمی خواهی . روز مادر مبارک

مادر که باشی اگر سر سفره ی غذا ،غذا کم باشد زود سیر می شوی ؛ اگر هوا سرد باشد و پتوی کافی برای گرم کردن همه موجود نباشد بدنت گٌر می گیرد و گرم می شوی و پتو را روی فرزندانت می کشی ، مادر که باشی شب تا صبح چشم روی هم نمی گذاری و بر بالین فرزند بیمارت می نشینی و تا صبح او را غرق نگاه های عاشقانه ی خود می کنی و چشم از او برنمیداری ، مادر که باشی لحظه لحظه ی زندگی ات وقف رفاه کودکانت می شود و همیشه و همه جا ، در همه حال نگران آن ها هستی ، مادر بودن یعنی عاشق بودن یعنی جنون عشق در تو جولان دادن ، مادر بودن یعنی وفاداری ، صبر ، از خودگذشتگی .

آری ، زن بودن سخت است اصلا زن که باشی ساخته شده ای برای عشق ورزیدن و از خود گذشتن ، زن که باشی به همه عشق می ورزی و شادی و نشاط را در خانه منتشر می کنی . زن که باشی حال خانه با حال تو یکی می شود ، اگر حال زن خانه خوب باشد زندگی در آن خانه جریان دارد و وای به حال روزی که زن خانه حال خوبی نداشته باشد.

زن بودن از همان ابتدای زندگی یک زن ، در او موج می زند از بازی های کودکانه ی دخترانه اش معلوم است که تمرین می کند برای یک زن کامل بودن در آینده ، او نقش یک مادر را برای عروسک هایش ایفا می کند و مثل یک مادر مهربان آن ها را نوازش می کند و تر و خشکشان می کند .

در پی همه ی لطافت ها و ظرافت های زنانه ات باید مثل یک مرد از پس مشکلات زندگی بتوانی بربیایی ، باید در سختی ها و مشکلات ناامید نشوی و خم به ابرو نیاوری و به همه ی اعضای خانواده ات دلداری و امید بدهی و قول رسیدن روزهای بهتر را به آنها بدهی و حمایتشان کنی تا از پس مشکلات بربیایند.

درمان بلغم متعفن معده


زن که باشی باید مثل یک مرد هوای همسرت را داشته باشی و انقدر قوی باشی که اگر یک روز همسرت در خانه نبود بتوانی هم وظایف زنانه و مادرانه خود را انجام دهی و هم نقش پدر را برای فرزندانت ایفا کنی و نبود پدر را برای آنها آسان کنی و نگذاری نبود پدر رنجشان دهد و سختی بکشند.

حضرت فاطمه زهرا (س) که نمونه ی کامل یک زن است و اسوه و الگو برای زن های عالم ؛ به بهانه ی تولد این بانوی بزرگ این روز را به عنوان روز زن نام گذاری کرده اند تا بهانه ای باشد برای قدردانی از زحمات بی دریغ مادر زندگی و بزرگداشت و تجلیل از او به خاطر همه ی عاشقانه هایی که در زندگی نثارمان می کند ؛ اما به نظر من یک روز در سال کم است برای قدردانی از این موجود زیبا که عاشقانه زندگیش را وقف ما می کند و در عوض هیچ انتظاری برای عشقی که به ما می دهد از ما ندارد .

او همانند فرشته ای آسمانی است که برای تر و خشک کردن ما از آسمان بال های خود را به کنار گذاشته و زمینی شده است . زن مقام بزرگی دارد زن را باید گرامیداشت اما نه یک روز در سال ، او را باید هر روز به خاطر عشقش ، به خاطر مهرش ، به خاطر وفایش ستایش کرد.

روزی شخص بیماری را به نزد پیامبر بردند و از او خواستند برای شفایش دعا کند و چاره ای به آنها بگوید ، پیامبر فرمود مادرش زنده است ؟ گفتند خیر اما پدرش زنده است ؛ پیامبر فرمود به پدرش بگویید برای شفای او دعا کند ، و زیر لب گفت کاش مادرش زنده بود…. . خداوند چنان مقام بزرگی به مادرها داده است که گفته بهشت زیر پای مادران است ، بهشتی که آرزوی هر بشری رفتن و رسیدن به آن است . دعای مادر را خداوند بدون هیچ چون و چرا می پذیرد همه ی این ها نشان از مقام والا و ارزشمند مادری دارد.

روز مادر بهانه ی بسیار خوبی است که یک روز در سال را به این فرشته ی زمینی اختصاص دهیم . روز زن ، روزی است که می توانیم ذره ای کوچک از هر آنچه مهر و محبت او نسبت به ماست را جبران کنیم با دادن هدیه ای به مناسبت روز زن به این فرشته ی زمینی یا با خریدن حتی شاخه گلی کوچک چنان او را شاد می کنیم که گویی کوهی از طلا را به او هدیه داده ایم . خاصیت زن بودن این است که هیچ انتظاری نسبت به عشقی که به ما می دهد از ما ندارد و تنها انتظاری که او از ما دارد به یاد او بودن و قدردان او بودن است.

روز زن تنها روزی است که می توان او را چشم به راه دریافت محبتی از طرف ما دید . اما این چشم داشت به اندازه ای نیست که نتوانیم از پس آن بربیاییم ؛ می توان با گفتن چند کلمه ی محبت آمیز یا دادن هدیه ای کوچک چنان او را خوشحال و شاد می کنیم که هر چه سختی و رنج در زندگی دارد را فراموش می کند و همانند دختربچه ای پر از شور و عشق می شود .

اما چه خوب است که به جای اینکه فقط یک روز در سال از این همه عشق و محبت او تشکر کنیم و قدردانش باشیم هر از چندگاهی با گفتن چند کلمه ی محبت آمیز یا دادن هدیه ای کوچک او را از خود شاد نگه داریم و چراغ عشقش را شعله ور تر کنیم تا هم او از ما راضی باشد و هم عشقی که به او داده ایم ، چند برابرش را در زندگیمان جاری کند و حال زندگی مان هر روز بهتر از دیروز شود ، آخر میدانید حال زندگی ارتباط مستقیمی با حال زن زندگی دارد برای خوب نگهداشتن حال زندگی ، حال زن زندگی را باید خوب نگهداشت و باقی چیزها را به او سپرد.

Copyright (c) 2006-2018 persianv.com All Rights Reserved


© باز نشر مطالب اختصاصی سایت فقط با ذکر منبع و لینک مطلب در سایت persianv.com مجاز میباشد .

آدرس پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در قم لیست و آدرس پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک ، جراحی زیبایی ، متخصص جراحی پلاستیک، متخصص جراحی زیبایی ، متخصص جراحی ترمیمی در شهر قم ادامه مطلب

ادامه مطلب


ممکن است به هر علتی ختنه یک فرد تا سن بزرگسالی به تاخیر افتاده باشد و پدر و مادر او موفق به انجام این سنت نبوی برای فرزندشان نشده باشند. ختنه در بزرگسالی هیچ اشکالی ندارد و موجب هیچ عیب و ننگی نیست. ادامه مطلب

کدو حلوایی کدو حلوایی نماد آشپزی فصل پاییز است که در هر سبزی فروشی می توان انواع آن را پیدا کرد ، پس فصل پاییز شروع خوبی برای آشپزی با کدو حلوایی است.کدو حلوایی ، شیرین ، مقوی و پر از رنگ و دلنشین است. اسمش کدوتنبل است! البته به آن کدو حلوایی هم… ادامه مطلب

یکی از این جاها، بیضه است. در قسمت فوقانی هر بیضه، شبکه ای از سیاهرگهای در هم پیچیده وجود دارد. اگر به هر دلیل این سیاهرگ ها دچار اختلال شوند؛ واریس سیاهرگهای بیضه به وجود می آید که به آن واریکوسل گفته می شود. از واریکوسل به عنوان شایعترین دلیل… ادامه مطلب

درمان بلغم متعفن معده


در ادامه ی مبحث جالب و آموزنده ی بادکش درمانی کاربردهای بادکش پوبیس یرای درمان بیماریهای مختلف به شرح زیر تقدیم میگردد…. ادامه مطلب

در ادامه ی مبحث جالب و آموزنده ی بادکش درمانی کاربردهای بادکش کشاله ران یرای درمان بیماریهای مختلف به شرح زیر تقدیم میگردد: ادامه مطلب

در ادامه ی مبحث جالب و آموزنده ی بادکش درمانی کاربردهای بادکش روماتیسم یرای درمان بیماریهای مختلف به شرح زیر تقدیم میگردد: ادامه مطلب

در ادامه ی مبحث جالب و آموزنده ی بادکش درمانی کاربردهای بادکش تخمدان یرای درمان بیماریهای مختلف به شرح زیر تقدیم میگردد: ادامه مطلب

در ادامه ی مبحث جالب و آموزنده ی بادکش درمانی کاربردهای بادکش خون ساز یرای درمان بیماریهای مختلف به شرح زیر تقدیم میگردد… ادامه مطلب

در ادامه ی مبحث جالب و آموزنده ی بادکش درمانی کاربردهای بادکش موضعی یرای درمان بیماریهای مختلف به شرح زیر تقدیم میگرد ….. ادامه مطلب

در ادامه ی مبحث جالب و آموزنده ی بادکش درمانی کاربردهای بادکش لغزان یرای درمان بیماریهای مختلف به شرح زیر تقدیم میگردد … ادامه مطلب

در ادامه ی مبحث جالب و آموزنده ی بادکش درمانی کاربردهای بادکش خورشیدی یرای درمان بیماریهای مختلف به شرح زیر تقدیم میگردد… ادامه مطلب

در ادامه ی مبحث جالب و آموزنده ی بادکش درمانی کاربردهای بادکش گونه یرای درمان بیماریهای مختلف به شرج زیر تقدیم میگرد …… ادامه مطلب

در ادامه ی مبحث جالب و آموزنده ی بادکش درمانی کاربردهای بادکش پیشانی یرای درمان بیماریهای مختلف به شرج زیر تقدیم میگرد …… ادامه مطلب

آقای دکتر فرهاد عبداله زاده جراحی ناخن فرو رفته در گوشت شست پا را در مطب شخصی خود در شهر قم با بهترین روش انجام میدهند ادامه مطلب

در ادامه ی مبحث جالب و آموزنده ی بادکش درمانی کاربردهای بادکش پستان یرای درمان بیماریهای مختلف به شرج زیر تقدیم میگردد ادامه مطلب

در ادامه ی مبحث جالب و آموزنده ی بادکش درمانی کاربردهای بادکش کبد یرای درمان بیماریهای مختلف به شرج زیر تقدیم میگردد……. ادامه مطلب

در ادامه ی مبحث جالب و آموزنده ی بادکش درمانی کاربردهای بادکش کلیه یرای درمان بیماریهای مختلف به شرج زیر تقدیم میگردد…. ادامه مطلب

در ادامه ی مبحث جالب و آموزنده ی بادکش درمانی کاربردهای بادکش ریه یرای درمان بیماریهای مختلف به شرج زیر تقدیم میگردد…… ادامه مطلب


به نام خدا، پزشک عمومی هستم که به مکاتب مختلف درمانی معتقدم.

برای درمان بیمارانم از طب کلاسیک و طب سنتی کمک می گیرم. در زمینه بیماریهای داخلی، اطفال، پوست، اعصاب و مهارتهایی همچون حجامت، ختنه و جراحیهای سرپایی بیشتر کار میکنم …

نشانی مطب


کلیه حقوق سایت متعلق به آقای دکتر فرهاد عبداله زاده می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

بدون مراجعه حضوری از هر جا


با کلیه کارت های عضو شتابسفارش آنلاین لوح های فشرده طب سنتی


سفارش آنلاین


درمان بلغم متعفن معدهسفارش آنلاین کتاب های طب سنتی


سفارش آنلاینثبت نام آنلاین کلاس های آموزشی طب سنتی


ثبت نام آنلاین          برنامه کلاس ها


مراقبت های بارداری           طب سنتی


« تدابیر بوي بد دهان »


از ديدگاه طب جديد مهم ترين علل بوي بد دهان، عدم رعايت بهداشت دهان و دندان ، پوسيدگي و عفونت دندان ها و لثه ها و بيماري هاي گوارشي از جمله ريفلاكس معده به مري است.از منظر طب سنتي شايعترين علل بوي بد دهان عبارتند از:1. حرارت بالايي كه در معده ايجاد شود و بر رطوباتي كه در معده و حلق و اطراف دندان ها وجود دارد استيلا يابد (غلبه کند)و اين رطوبات را فاسد گرداند. از جمله علائم اين نوع بوي بد دهان این است که با گرسنگي تشديد و با خوردن غذا كمتر مي شود.2. اخلاط نامناسب مانند صفرا يا بلغم عفن(متعفن) در معده تجمع يابند و بخارات ناشي از آنها باعث ايجاد بوي بد دهان شود. اين علت نيز با بيماريهاي گوارشي ذكر شده از ديدگاه طب جديد قابل تطابق است.3. عفونت لثه و دندانها و پوسيدگي و فساد رطوبات آنها4. مواد و رطوبات فاسدي(نزله و زکام) كه از دماغ (مغز) به سمت دهان و لثه ها مي آيند و به دليل ضعف لثه ها در اين محل تجمع يافته و بوي نامناسب ايجاد مي كنند.5. عفونت و بيماري هاي ريوي.براي برطرف شدن بوي بد دهان چه بايد كرد؟1. رعايت بهداشت دهان و دندان و اصول حفظ صحت دندان ها از مهم ترين نكات است. با مسواك زدن مرتب و درمان پوسيدگي ها و عفونت هاي دندان ها و لثه مي توان به اين مهم دست يافت. از منظر طب سنتي، راه هايي نيز براي تقويت دندانها و لثه وجود دارد:• ماليدن پوست گردوي تازه بر بن (پایه)دندان ها، آنها را تقويت مي نمايد.( قسمتی از ÷وست تازه گردو را روی لثه ها بمالید بطوری که رطوبت آن در تماس بالثه قرار گیرد.بهتر است این کار هر روز تا یک هفته ادامه یابدبنابه مشکل لثه روزی 1الی 3 بار. بهتراست این کار بعد از شستوشوی دندانها انجام شود.• درصورتيكه مخلوط عسل و سركه(1ق غ عسل 3تا4 قطره سرکه به مدت نیم ساعت روی لثه بماند) بهتر است در طول یک هفته 4-3 بار با انگشت بر روي دندان ها و لثه ماليده شود، باعث سفيد شدن دندان ها، پاكسازي چرك از لثه و روئيدن گوشت جديد بر لثه مي شود.• ماليدن مخلوط عسل و نمك(1 ق غ عسل با 1نصف ق چ نمک به مدت15دقیقه هفته ای 3تا4بار)روی لثه و دندان ها، مانع بروز زخم هاي دهاني و آفت شده و دندانها را سفيد مي كند.• ماليدن جوشانده گلنار+ مورد در سركه(1ق غ پودر گلناربا 1ق غ پودرمورد در یک استکان سرکه هفته ای 3تا4 بار) بر لثه در تقويت آن موثر است به خصوص اگر به جوشانده مذكور كمي شيره انگور هم اضافه شود.• جويدن كندر نيز لثه را محكم مي كند.• از مصرف شيريني جات و ادويه جات و غذاهاي تند به ميزان زياد پرهيز نمود.2. معده بايد از اخلاط نامناسب پاكسازي شود،بدین صورت که:الف. كساني كه در معده شان خلط صفراي متعفن وجود دارد و معمولاً دچار تلخي دهان و غثيان(تهوع) و بي اشتهايي هستند، بايد از شربت هايي مثل شربت انار، شربت زرشك، سكنجبين و نيز تخم اسفرزه خيسانده در آب استفاده نمايندب.كساني كه دچار تجمع بلغم متعفن در معده هستند و به دنبال آن احساس سنگيني معده، غثيان(تهوع ودل بهم خوردگی) و عدم تشنگي دارند و همچنين بوي بد دهان ايشان با مصرف غذا و شستن دهان برطرف نمي گردد، مصرف ماءالعسل و مرباي زنجبيل برای آنها مفید خواهد بود .ماءالعسل معده را قوت بخشيده، اشتها را تنظيم كرده و به عملكرد دستگاه گوارشي ياري مي رساند و رطوبت هاي معده را مي زدايد. بعلاوه اين نوشيدني، اخلاط نامناسب اطراف كليه ها و رطوبات ریه را نيز به آساني برطرف خواهد كرد.(نحوه تهیه ماء3. اگر علت بوي بد دهان به تشخيص پزشك رطوبات و مواد فاسد ريخته شده از دماغ (مغز) است، بايد طبق صلاحديد پزشك با داروهايي مثل ايارج فيقرا براي پاكسازي دماغ(مغز) اقدام نمود. همچنين از خوردن غذاهاي ترش و نفاخ پرهيز كرد، و نيز مصرف موادي از قبيل مويز و بادام و مرباهايي مثل مرباي آمله و هليله برای صبحانه جهت تقويت مغز بايد مد نظر قرار گيرد4. اگرعلت بوي بد دهان، بيماريها و عفونت هاي ريوي باشد، بايد اقدام درماني مشکل صورت گيرد.علاوه بر توجه به موارد ذكر شده، رعايت اين موارد نيز توصيه مي شود:• گلنار 20 گرم، مازو 20گرم ، كندر 15 گرم، فوفل 15گرم، سماق 30گرم و تخم گشنيز 5گرم، همه را نرم كوبيده ، مسواك را تر نموده و به پودر آغشته نمايید و مسواك كنید.• 1- همچنین بايد از غذاهاي چرب و آبكي و سنگين و خميري مثل آش رشته، ماكاروني و قارچ و … بپرهيزند. اين افراد از مصرف گل قند و كرفس سود خواهند برد.• 2- يكي از غذاهاي مفيد در اين افراد گوشت كبك يا دراج يا تيهو است كه با نخود و ادویه هایی مثل زيره و شويد و دارچين و زعفران و ميخك پخته شود.

نام (اجباری)


آدرس پست الکترونیکی (اجباری است اما نمایش داده نمی‌شود)

آدرس سایتمرا برای دیدگاه‌های بعدی به یاد بسپار


تصویر امنیتی جدید


چون نظر عقل به غایت رسید دولت شادی به نهایت رسید (نظامی)

 


318 مهمان و 0 عضو حاضر در سایت


تنها مرجع رسمی اطلاعات طب سنتی که مستقیما زیر نظر دکتر کردافشاری تهیه و ارایه میشود همین سایت (کیمیا مهر طب) می باشد. سایر سایت ها و یا کانال های تلگرامی که به اسم ایشان مطلبی نوشته می شود شاید برگرفته از سخنرانی های دکتر باشد ولی دکتر دخالت مستقیمی در تهیه یا تایید آن ها ندارد.

تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌ باشند و فعالیت‌ های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

بر اساس ماده 23 قانون حمایت از حقوق مولفان، کلیه آثار ارائه شده توسط سایت با مجوز نشر از صاحب امتیاز اثر می باشد.

درمان بلغم متعفن معده

درمان بلغم متعفن معده

10
0 mojtaba فواید،علائم،خواص نوامبر 11, 2018
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *