رنگ قهوه ای شکلاتی تیره

رنگ قهوه ای شکلاتی تیره

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی

رنگ قهوه ای شکلاتی تیره

رنگ قهوه ای شکلاتی تیره

در این مطلب فرمول ترکیبی رنگ موی قهوه ای شکلاتی و مدل هایی از رنگ مو قهوه ای شکلاتی زنانه و دخترانه را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل رنگ موها نهایت لذت را ببرید.

رنگ موی قهوه ای شکلاتی از انواع رنگ موهای محبوب و پرطرفدار در بین خانم ها است و این رنگ مو می تواند جذابیت خاصی را به چهره خانم ها ببخشد. رنگ مو قهوه ای شکلاتی در انواع طیف های قهوه ای شکلاتی تیره و قهوه ای روشن موجود است و شما می توانید از بین این رنگ موهای متنوع رنگی مناسب را انتخاب کنید.

رنگ مو قهوه ای شکلاتی و رنگ موی قهوه ای زیتونی، رنگ موی قهوه ای روشن و رنگ موی قهوه ای طلایی از انواع مدل رنگ موهای شیک و جذاب هستند و اگر شما تمایل دارید در رنگ موهای خود تنوع ایجاد کنید بهتر است از این مدل رنگ موهای خاص برای رنگ کردن موهایتان استفاده کنید.

توجه داشته باشید که دستور کلی برای رنگ کردن موها این است که ابتدا باید ساقه موهای خود را رنگ بزنید و بعد از ۲۰ دقیقه مکث ریشه موهایتان را رنگ بزنید و بعد از ۳۵ دقیقه مکث رنگ مو را از روی موهایتان بشویید. برای رنگ کردن موها با رنگ مو قهوه ای شکلاتی ابتدا باید موهایتان را دکلره کنید و تا پایه ۸ برسانید سپس رنگ موهای زیر را با یکدیگر ترکیب کنید و روی موهای خود بزنید.

رنگ قهوه ای شکلاتی تیره

رنگ موی قهوه ای شکلاتی برای خانم ها در رده سنی مختلف مناسب است و این رنگ مو با انواع رنگ پوست ها مطابقت و همخوانی دارد و اگر شما تمایل دارید از رنگ مویی شیک و متفاوت استفاده کنید این رنگ مو می تواند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل باشد. خانم هایی که تمایل ندارند با رنگ کردن موهایشان سن آن ها بالاتر به نظر برسد رنگ مو قهوه ای روشن می تواند برایشان مناسب باشد همچنین اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید سفیدی موهایتان را بپوشانید می توانید از طیف های مختلف رنگ مو قهوه ای شکلاتی استفاده نمایید.
در فصل پاییز و زمستان برای رنگ کردن موها با رنگ قهوه ای شکلاتی بهتر است از طیف های تیره تر استفاده کنید و در فصل تابستان و بهار برای رنگ کردن موهای خود با رنگ قهوه ای شکلاتی بهتر است از طیف های روشن تر استفاده نمایید.

رنگ مو قهوه ای شکلاتی

رنگ مو قهوه ای شکلاتی روشن

 

رنگ موی دخترانه قهوه ای شکلاتی

 

رنگ مو قهوه ای شکلاتی روشن

رنگ مو قهوه ای شکلاتی روشن و زیبا

رنگ موی زیبا و شیک قهوه ای شکلاتی

رنگ موی زنانه قهوه ای شکلاتی

رنگ موی تیره قهوه ای شکلاتی

رنگ مو قهوه ای شکلاتی شیک و زیبا

رنگ موی قهوه ای شکلاتی

رنگ مو قهوه ای شکلاتی دخترانه

رنگ موی زیبا و شیک قهوه ای شکلاتی

رنگ موی شیک دخترانه

رنگ موی دخترانه زیبا و جدید

 

رنگ موی زیبا و خاص قهوه ای شکلاتی

رنگ موی شیک قهوه ای شکلاتی

رنگ قهوه ای شکلاتی تیره

رنگ مو قهوه ای شکلاتی با هایلایت

در این مطلب فرمول رنگ موی قهوه ای شکلاتی و مدل هایی از رنگ مو قهوه ای شکلاتی را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل رنگ مو مورد توجه تان قرار بگیرد.

منبع : آرگاموهاتو ابریشمی کن !روغن خراطین و خواص شگفت انگیز آن !


جشنواره پاییزه ایران بازار با تخفیف های باورنکردنیچطور ارزان به آنتالیا سفر کنیم؟


مدل ساعت های لوکس زنانه و مردانه با استایل های جذاببهترین هتل های ارزان پوکت که مناسب شما هستند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه

نام

ایمیل

وب‌سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

یکی از پرطرفدارترین رنگ موهای مورد علاقه خانم ها قهوه ای شکلاتی است، زیبایی و جذابیتی که این رنگ به خانم ها می دهد را نمی توان نادیده گرفت. سلبریتی ها هم از این رنگ مو بسیار استفاده می کنند. قهوه ای شکلاتی طیف های زیادی هم دارد که پرطرفدارترین آن ها ، قهوه ای شکلاتی مسی، روشن، دودی ، تیره می باشد.

رنگ موی قهوه ای شکلاتی برای هر سنی مناسب است و با انواع رنگ پوست همخوانی دارد، زیبایی و جذابیت خاصی نیز به خانم ها می دهد پس طبیعی است که محبوب همه باشد. دختر خانم های جوان که نمی خواهند با رنگ کردن مو سن بالاتر به نظر برسند و خانم های مسن که می خواهند سفیدی موهای خود را از بین ببرند می توانند از طیف های مختلف رنگ موی قهوه ای شکلاتی استفاده کنند.

 

راهنمای استفاده از رنگ موی قهوه ای شکلاتی

رنگ قهوه ای شکلاتی تیره

در پاییز و زمستان از طیف‌های تیره و در بهار و تابستان از طیف‌های روشن‌تر استفاده کنید. دستور کلی برای رنگ کردن مو این است که ابتدا ساقه های موی خود را رنگ بزنید. بعد از ۲۰ دقیقه نیز ریشه های مو را رنگ بزنید. سپس رنگ مو را به مدت ۳۵ دقیقه روی سر خود نگهدارید و سپس شستشو نمایید.

 

رنگ موی شکلاتی تیره

ریشه مو به خاطر اینکه به کف سر نزدیک است در مجاورت گرمای بدن قرار دارد، سریع تر رنگ می گیرد و اگر همزمان ریشه و ساقه را رنگ بگذارید، ریشه مو روشن تر از ساقه خواهد شد. در رابطه با رنگ شکلاتی هم این مسئله بسیار مهم است.

 

فرمول رنگ موی شکلاتی تیره
بهترین ترکیب برای رنگ شکلاتی تیره ۶۰ میل رنگ دودی شماره ۶ و نصف آن یعنی ۳۰ میل رنگ طبیعی شماره ۶ به اضافه ۲۰ میل رنگ دودی شماره ۷ و ۱۰ میل شکلاتی متوسط به همراه اکسیدان ۲۰ به اندازه ۱۵۰ میل و ۱۵ سانتی متر واریاسیون نقره ای می باشد.

 

فرمول رنگ موی شکلاتی روشن

شکلاتی روشن بهترین انتخاب برای فصل بهار است. حالت ملایم این رنگ مناسب برای تمامی سنین است. کافییست ابتدا موهایتان را به پایه ۸ برسانید، سپس ۳۰ میل از رنگ های دودی شماره ۸ و بژ روشن را با ۲۰ میل از رنگ های شکلاتی متوسط و طبیعی ۸ را با اکسیدان یک درصد و مقدار بسیار کم واریاسیون نقره ای به اندازه یک سانت مخلوط کنید و به مدت ۳۰ تا ۴۵ دقیقه روی موهایتان بگذارید.

 

فرمول رنگ موی شکلاتی فندقی

این رنگ هم نیاز به دکلره دارد که همان پایه ۸ مناسب است. بعد از آن رنگ های فندقی به اندازه ۵ میل و شکلاتی متوسط ۴۰ میل ، دودی شماره ۶ ، ۵۰ میل و واریاسیون نقره ای ۱۰ سانت را با هم ترکیب کرده و اکسیدان ۱۰ درصد به آن اضافه کنید و به مدت ۳۵ دقیقه روی موهایتان بگذارید.

 

فرمول رنگ موی شکلاتی عسلی

این رنگ از طیف های روشن تر شکلاتی است و برای خانم هایی که بیش از ۳۰ سال سن دارند بسیار مناسب است. قبل از رنگ، موهایتان را با رنگ سه صفر به پایه ۶ برسانید، سپس این رنگ ها را با هم ترکیب کرده و به مدت ۳۵ دقیقه روی موهایتان بگذارید. ۷۰ میل رنگ عسلی شماره ۷ ، ۲۰ میل شکلاتی روشن ، ۳۰ میل دودی شماره ۷ ، ۵ سانت واریاسیون طلایی ، ۱۰ سانت واریاسیون نقره ای به همراه ۱۳۰ میل از اکسیدان ۲۰

 

فرمول رنگ موی مسی شکلاتی

شکلاتی مسی برای خانم های ۳۰ سال به بالا پیشنهاد می شود. برای رسیدن به این رنگ لازم است ابتدا موهایتان را دکلره کنید و به پایه ۷ یا ۸ برسانید، سپس یک چهارم از رنگ های نارنجی و W4و K8 را با اکسیدان ۶ درصد ترکیب کرده و پس از اینکه موهایتان را به پایه مورد نظر رسانده و خوب شستید و خشک کردید، این ترکیب را روی موهایتان بگذارید و پس از ۴۵ دقیقه با نرم کننده شستشو دهید. شما در این ترکیب می توانید با تغییر نسبت رنگ ها، میزان تن شکلاتی و مسی را به سلیقه ی خود تغییر دهید. هر چه رنگ نارنجی را به نسبت کمتری استفاده کنید، رنگ موهایتان بیشتر به رنگ شکلاتی متمایل خواهد شد.

 

فرمول رنگ موی شکلاتی دودی

رنگ شکلاتی دودی نیازی به دکلره ندارد، تنها کافیست رنگ دودی شماره ۷ و طبیعی شماره ۶ و شکلاتی متوسط و واریاسیون نقره ای را با اکسیدان ۲ درصد مخلوط کنید، سپس ساقه ی موهایتان را از ابتدا رنگ کرده و پس از ۲۰ دقیقه ریشه را رنگ بگذارید و باز به مدت ۲۰ دقیقه صبر کنید تا ریشه ی موهایتان هم رنگ بگیرد. پس از اینکه ریشه و ساقه رنگی مشابه هم گرفتند، که چیزی حدود ۴۰ دقیقه طول میکشد موهایتان را با نرم کننده بشویید.

 

اگر می خواهید انواع رنگ موی قهوه ای را خریداری کنید می توانید از مجموعه کامل رنگ موی گلامورا دیدن کنید تا بهترین نوع رنگ موها را سفارش دهید.

 

 

در ادامه می توانید نمونه هایی از رنگ موی شکلاتی را مشاهده کنید:

اگر می خواهید بهترین رنگ موها از جمله رنگ قهوه ای شکلاتی را خریداری کنید می توانید از فروشگاه اینترنتی گلامورا رنگ های مد سال ۲۰۱۹ را از برندهای معتبر خریداری کنید.

رنگ قهوه ای شکلاتی تیره

 

رنگ موی شکلاتی / فرمول های ترکیبی برای انواع طیف های رنگ موی شکلاتی / رنگ موی شکلاتی تیره / رنگ موی شکلاتی روشن / رنگ موی شکلاتی بدون دکلره / رنگ موی شکلاتی با دکلره / رنگ موی شکلاتی عسلی / رنگ موی شکلاتی فندقی / رنگ موی قهوه ای شکلاتی / رنگ موی شکلاتی دودی / عکس رنگ موی شکلاتی

رنگ شکلاتی برای مو از جمله رنگ های بسیار مورد استفاده در ایران و سراسر دنیا میباشد و بیشترین رنگی که در بین سلبریتی ها مورد استفاده قرار میگرد شکلاتی و طیف های مختلف آن است چرا که رنگی طبیعی است و با رنگ های مختلف پوست و حالت های مختلف چهره متناسب و هماهنگ است نکته ی جالب و قابل توجه در رنگ موی شکلاتی این است که این رنگ برای هر سنی مناسب می باشد و هر خانمی در هر سنی میتواند بنابر سلیقه ی خود طیف رنگی مورد علاقه ی خود را برای موهایش انتخاب بفرماید چه خانم های سن بالاتر که به دنبال رنگی طبیعی هستند تا سفیدی موهای خود را از بین ببرند و چه دختر خانم های جوان تر که نمیخواهند با رنگ کردن موهایشان سنشان بالاتر بنظر آید و به دنبال رنگ مویی دخترانه و ساده تر هستند

در هر صورت اگر به دنبال رنگی ساده و در عین حال شیک هستید رنگ شکلاتی برای شما بهترین گزینه است در این مطلب فرمول های رنگ های مختلف شکلاتی در طیف های متفاوت را برای شما به همراه تصاویری از این رنگ ها برای شما آورده ایم شما میتوانید طبق سلیقه ی خود یکی از آنها را برای موهایتان با خیال آسوده انتخاب کنید و نگران این نباشید که ممکن است این رنگ به پوست شما یا چهره  ی شما نیاید چرا که غیر ممکن است

فقط نکته ای که در انتخاب رنگ همواره باید به آن دقت کنید علاوه بر هماهنگی با چهره و رنگ پوست فصلی است که در آن هستید معمولا اگر در فصل سرما میخواهید موهایتان را رنگ کنید می بایست ازطیف های تیره تر استفاده کنید مثلا در رابطه با همین رنگ شکلاتی تن تیره ی آن را انتخاب بفرمایید و اگر در فصل بهار و تابستان میخواهید موهایتان را رنگ کنید رنگ ها با تن های روشن تر بهترین انتخاب است- رنگ موی شکلاتی

فرمول رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ قهوه ای شکلاتی تیره

رنگ شکلاتی مسی برای سنین بالاتر گزینه بسیار خوبی میباشد برای رسیدن به این رنگ لازم است ابتدا موهایتان را دکلره کرده و به پایه 7 یا 8 برسانید سپس یک چهارم از رنگ های نارنجی و  W4و    K8 را با اکسیدان 6 درصد ترکیب کرده و پس از اینکه موهایتان را به پایه مورد نظر رسانده و خوب شستید و خشک کردید این ترکیب را روی موهایتان گذاشته و پس از 45 دقیقه با نرم کننده شستشو دهید شما در این ترکیب میتوانید با تغییر نسبت های رنگ ها میزان تن شکلاتی و مسی را به سلیقه ی خود تغییر دهید هر چه رنگ نارنجی را به نسبت کمتری استفاده بفرمایید رنگ موهایتان بیشتر به رنگ شکلاتی متمایل خواهد شد

همانطور که میدانید اگر میخواهید بدون دکلره کردن مو رنگی روی موهایتان بگذارید صرف نظر از شماره و تن رنگ شما میبایست ابتدا ساقه ی موهایتان را رنگ بگذارید و پس از سپری شدن مدت زمان بیست دقیقه ریشه ی موها را رنگ کنید و بیست دقیقه بعد با نرم کننده بشویید چرا که ریشه های مو بدلیل اینکه به کف سر نزدیک بوده و گرم میباشد سریعتر رنگ میگرند و اگر همزمان ریشه و ساقه رنگ گذاشته شود ریشه مو روشن تر از ساقه میشود در رابطه با رنگ شکلاتی هم این مسئله بسیار محسوس است پس حتما این نکته را رعایت فرمایید

بهترین ترکیب برای رنگ شکلاتی تیره 60 میل رنگ دودی شماره 6 و نصف آن یعنی 30 میل رنگ طبیعی شماره 6 به اضافه 20 میل رنگ دودی شماره 7 و 10 میل شکلاتی متوسط به همراه اکسیدان 2 به اندازه 150 میل و 15 سانتی متر واریاسیون نقره ای میباشد

برای این رنگ هم باید موهایتان دکلره شود بعد از اینکه به پایه 8 رساندید رنگ های       w6و c6 و رنگ های شماره 1.3 و 7.31 و 10 میل واریاسیون نقره ای را با هم مخلوط کنید سپس به اندازه نصف این حجم رنگ اکسیدان به ترکیب اضافه بفرمایید و روی موهایتان قرار دهید و پس از سپری شدن مدت زمان 35 دقیقه با نرم کننده شستشو دهید

 این رنگ هم احتیاج به دکلره دارد و همان پایه8 مناسب میباشد پس از آن رنگ های فندوقی به اندازه 5 میل و شکلاتی متوسط 40 میل ، دودی شماره 6 ، 50 میل و واریاسیون نقره ای 10 سانت را با هم ترکیب کرده و اکسیدان 1 درصد به آن اضافه کنید و به مدت 35 دقیقه روی موهایتان بگذارید- رنگ موی شکلاتی

این رنگ از طیف های روشن تر شکلاتی است وبسیار مناسب برای خانم های کمی سن دار تر میباشد فقط لازم است که قبل از رنگ موهایتان را با رنگ سه صفر به پایه 6 برسانید سپس این رنگ ها را با هم ترکیب کرده و به مدت 35 دقیقه روی موهایتان بگذارید

70 میل رنگ عسلی شماره 7 ، 20 میل شکلاتی روشن ، 30 میل دودی شماره 7 ، 5 سانت واریاسیون طلایی ، 10 سانت واریاسیون نقره ای به همراه 130 میل از اکسیدان 2

این رنگ مو بسیار مناسب برای فصل بهار میباشد تن ملایم رنگ مناسب برای تمامی سن ها است کافی است ابتدا موهایتان را به پایه 8 برسانید سپس 30 میل از رنگ های دودی شماره 8 و بژ روشن را با 20 میل از رنگ های شکلاتی متوسط و طبیعی 8 را با اکسیدان 1 درصد و مقدار خیلی کم واریاسیون نقره ای به اندازه ی 1 سانت مخلوط بفرمایید و به مدت 35-40 دقیقه روی موهایتان بگذارید

 

رنگ شکلاتی دودی احتیاجی به دکلره ندارد فقط کافیست رنگ دودی شماره 7 و طبیعی شماره 6 و شکلاتی متوسط و واریاسیون نقره ای را با اکسیدان 2 درصد مخلوط کنید سپس ساقه ی موهایتان را از اابتدا رنگ کرده و پس از 20 دقیقه ریشه را رنگ بگذارید و باز به مدت 20 دقیقه صبر کنید تا ریشه ی موهایتان هم رنگ بگیرد پس از اینکه ریشه و ساقه رنگی مشابه هم گرفتند ، که چیزی حدود 40 دقیقه طول میکشد موهایتان را با نرم کننده بشویید

    http://mooshoolina.ir/     

تمامی حقوق برای ساعت24 محفوظ است

Publisher – مجله اینترنتی روزانه

رنگ موی شکلاتی یکی از رنگ هایی است که شما می توانید در هر فصل از سال از آن برای موهایتان استفاده کنید و تقریباً به هر چهره ای با رنگ پوست متفاوت می آید. نیاز نیست حتماً از مد سال پیروی کنید. شاید رنگ مویی که در سال مُد شده باشد با چهره و رنگ پوستتان همخوانی نداشته باشد.

در این قسمت چندین ترکیب رنگ مو شکلاتی را برایتان فراهم آورده ایم.

رنگ موی شکلاتی به تنهایی یکی از انواع رنگ موهای طبیعی به شمار می رود. اگر تمایل دارید رنگ موهایتان به طبیعی بزند باید از ترکیب رنگ های: (رنگ موی دودی ۶، ۶۰ میل ـ رنگ موی دودی ۷، ۲۰ میل ـ رنگ موی شکلاتی متوسط، ۱۰ میل ـ رنگ موی طبیعی ۶، ۳۰ میل ـ واریاسیون نقره ای، ۱۵ سانت و اکسیدان ۲، ۱۵۰ میل) استفاده کنید. سپس برای رنگ کردن ابتدا ساقه های موی خود را رنگ بزنید سپس بعد از ۲۰ دقیقه ریشه های مو را رنگ بزنید. تایم مکث رنگ در این رنگ مو ۳۵ دقیقه است.

رنگ قهوه ای شکلاتی تیره

 

رنگ موهای  W6  و  C6 و ۱/۳ و ۷/۳۱ را با اکسیان شماره ۱ و واریاسیون نقراه ای ۱۰ میل به خوبی ترکیب کنید سپس ترکیب این رنگ مو ها را بر روی موها با پایه ۸  بزنید و بعد ۲۵ تا ۳۰ دقیقه مکث موهای خود را بشویید. مقدار رنگ در این رنگ موی ۲ برابر اکسیدان است .

رنگ مو های ۱/۴ رنگ W4 و رنگ نارنجی + رنگ K8 با اکسیدان ۶ درصد ترکیب کنید و به موهایتان بزنید اجازه دهید که موهایتان به پایه ۷ یا ۸  برسد و بعد از ۴۵ دقیقه مو های خود را با نرم کننده بشویید. اگر شما تمایل دارید که این رنگ مو به شکلاتی بیشتر نزدیک باشد نسبت شکلاتی با مسی را کمی تغییر دهید.

 

برای این رنگ مو ابتدا همه موهای خود را با رنگ قهوه ای شکلاتی متوسط تیره کنید سپس موهای خود را به فرم سوزنی از کلاه در بیاورید و بر روی تارهای مو که از کلاه در آمده مش سوزنی ۱۰ درصد و رنگ مو کاراملی را بزنید. برای  رنگ موی کاراملی سرد از ترکیب رنگ مو های C10 , N10 و G10 استفاده کنید و واریاسیون مورد استفاده در این ترکیب رنگ مو واریاسیون نقره ای است توجه داشته باشید که اندازه تمام شماره های رنگ مو باهم برابر است.

ابتدا موهایتان را به پایه ۵ برسانید سپس از ترکیب رنگ های (بلوند قرمز تیره، ۳۰ میل ـ قهوه ای شکلاتی روشن، ۷۰ میل ـ واریاسیون نقره ای، ۱۰ سانت و اکسیدان ۹ درصد، به اندازه رنگ مو) روی موهایتان بزنید و اجازه دهید ۴۰ دقیقه بماند.

ابتدا رنگ موهایتان را به پایه ۸ برسانید. سپس از ترکیب رنگ مو های (دودی ۸، ۳۰ میل ـ بژ روشن، ۳۰ میل ـ رنگ موی طبیعی ۸، ۲۰ میل ـ شکلاتی متوسط، ۲۰ میل ـ واریاسیون نقره ای، ۱ درصد و اکسیدان ۱ درصد) بر روی مو های خود بزنید.

رنگ مو بلوطی + ۳۰ مدل رنگ مو و فرمول و ترکیب این رنگ موی…

رنگ مو بادمجانی + فرمول ترکیبی رنگ مو و ۲۵ مدل از ترکیب رنگ…

 

برای زدن رنگ موی شکلاتی عسلی بر روی موهایتان ابتدا مو های خود را با رنگ شماره ۰۰۰ به پایه ۶ برسانید سپس ترکیب رنگ مو های (رنگ موی عسلی ۷، ۷۰ میل ـ شکلاتی روشن، ۲۰ میل ـ دودی ۷، ۳۰ میل ـ واریاسیون نقره ای، ۱۰ سانت ـ واریاسیون طلایی، ۵ ساعت و اکسیدا ۲، ۱۳۰ میل) را بر روی مو های خود بزنید. مدت زمان مکث این رنگ ۳۵ دقیقه است.

حال اگر می خواهید از هایلات سوزنی بر روی موهایتان استفاده کنید باید رنگ موی دودی ۷، ۴۰ میل و واریاسیون نقره ای، ۲ سانت را با هم ترکیب کرده و موهایتان را به شکل سوزنی ریز از کلاه سوزنی درآورده و روی موهای پایه ۸ بزنید.

 

برای رنگ موی شکلاتی فندقی باید از ترکیب رنگ های: (قندوقی، ۵ میل ـ شکلاتی متوسط، ۴۰ میل ـ دودی ۶، ۵۰ میل ـ واریاسیون نقره ای، ۱۰ سایت و اکسیدان ۱ درصد، به مقدار کافی) استفاده کنید. ابتدا باید پایه موهایتان ۸ باشد بعد این ترکیب رنگ مو را استفاده کنید.

 

برای رنگ شکلاتی دودی از ترکیب رنگ موهای (رنگ شماره ۶ طبیعی ـ دودی شماره ۷ ـ شکلاتی متوسط ـ واریاسیون نقره ای و اکسیدان ۲  درصد) استفاده کنید. برای این رنگ مو ابتدا ساقه مو ها را رنگ بزنید و بعد از چند دقیقه مکث ریشه مو ها خود را رنگ بزنید.

 

     

همچنین بخوانید:

فرمول رنگ موی زیتونی

رنگ مو تابستانی جذاب

رنگ موی فانتزی جدید

مدل مو دم اسبی

مدل شینیون نامزدی

مدل مو کوتاه دخترانه

مدل مو مردانه ۲۰۱۸

رنگ قهوه ای شکلاتی تیره

پست قبلی

قسمت ۱۳ سریال دلدادگان | دانلود قسمت سیزدهم سریال دلدادگان Serial Deldadegan

پست بعدی

قانون جذب؛ چگونه همه چیز را مجذوب خود کنیم؟

رنگ مو بلوطی + ۳۰ مدل رنگ مو و فرمول و ترکیب این رنگ موی زیبا

رنگ مو بادمجانی + فرمول ترکیبی رنگ مو و ۲۵ مدل از ترکیب رنگ مو در طیف های مختلف

مدل مو مصری؛ مدل مو چتری کوتاه و زیبا برای موهای لخت و صاف

مدل موی جذاب برای موهای فر و وز زنانه + ۳۰ مدل موی فر زیبا

مدل رنگ موی شامپاینی + ۷ مدل متنوع و ترکیب رنگ موی شامپاینی شیک و زیبا

مدل های رنگ موی فانتزی + ۲۰ ترکیب حذاب رنگ مو در طیف های مختلف

جدیدترین مطالب

عکس نوشته روز سالمند + متن و شعر ویژه روز ۹ مهر و ۱ اکتبر…

عکس خنده دار استوری و پروفایل + جملات خنده دار با حال برای…

بیوگرافی شیدا یوسفی + نگین در سریال ممنوعه عکس های همسر و…

عکس دختر برای پروفایل + عکس های زیبای دختر با موضوعات شاد،…

متن عاشقانه دو نفره پاییزی + جملات احساسی ویژه فصل خزان

عکس نوشته عشق و عاشقی + متن های زیبای احساسی برای اینستاگرام…

غذا مخصوص سرماخوردگی + طرز تهیه ۱۲ غذا ویژه افراد سرماخورده

جملات مخصوص ماهگرد ازدواج + متن های عاشقانه احساسی برای زن و…

بیوگرافی شهره سلطانی ؛ ماجرای ازدوج و بیماری او و عکس های…

مشاوره پیش از ازدواج چقدر به موفقیت ازدواج کمک می‌کند؟

عکس پروفایل پسرانه اینستاگرام و تلگرام + متن و جملات مردانه

طرز تهیه کباب برگ تابه‌ ای غذاتی خوشمزه و ساده خانگی

بیوگرافی ترلان پروانه ؛ حواشی ازدواج و همسرش و عکس های شخصی

شعر تولد و اشعار تبریک تولد + مجموعه شعرهای زیبا برای جشن…

بیوگرافی مهرداد صدیقیان ؛ زندگی شخصی هنری و عکس های همسرش

متن تبریک تولد به کودک + چملات و اس ام اس تبریک تولد کودکانه…

رنگ مو بلوطی + ۳۰ مدل رنگ مو و فرمول و ترکیب این رنگ موی…

بیوگرافی طناز طباطبایی و همسرش ؛ عکس ها و اطلاعات زندگی شخصی…

متن عاشقانه در مورد دلتنگی + جملات جدایی و فراق از یار

مدل جا کفشی و جالباسی + ۳۰ مدل شیک با ایده های جدید و طرح…

سلام! به اکانت کاربری خود وارد شوید

بازیابی پسورد

پسورد شما به ایمیل شما ارسال خواهد شد

یکی از پرطرفدارترین رنگ موهای مورد علاقه خانم ها قهوه ای شکلاتی است، زیبایی و جذابیتی که این رنگ به خانم ها می دهد را نمی توان نادیده گرفت. سلبریتی ها هم از این رنگ مو بسیار استفاده می کنند.

رنگ موی قهوه ای شکلاتی برای خانم ها در رده سنی مختلف مناسب است و این رنگ مو با انواع رنگ پوست ها مطابقت و همخوانی دارد و اگر شما تمایل دارید از رنگ مویی شیک و متفاوت استفاده کنید این رنگ مو می تواند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل باشد.

خانم هایی که تمایل ندارند با رنگ کردن موهایشان سن آن ها بالاتر به نظر برسد رنگ مو قهوه ای روشن می تواند برایشان مناسب باشد همچنین اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید سفیدی موهایتان را بپوشانید می توانید از طیف های مختلف رنگ مو قهوه ای شکلاتی استفاده نمایید.

 

توجه داشته باشید که دستور کلی برای رنگ کردن موها این است که ابتدا باید ساقه موهای خود را رنگ بزنید و بعد از ۲۰ دقیقه مکث ریشه موهایتان را رنگ بزنید و بعد از ۳۵ دقیقه مکث رنگ مو را از روی موهایتان بشویید. برای رنگ کردن موها با رنگ مو قهوه ای شکلاتی ابتدا باید موهایتان را دکلره کنید و تا پایه ۸ برسانید سپس رنگ موهای زیر را با یکدیگر ترکیب کنید و روی موهای خود بزنید.

رنگ قهوه ای شکلاتی تیره

 

بیشتر بخوانید: چگونه موهایم را با قهوه رنگ کنم؟

شکلاتی روشن بهترین انتخاب برای فصل بهار است. حالت ملایم این رنگ مناسب برای تمامی سنین است. کافییست ابتدا موهایتان را به پایه ۸ برسانید،

 

بیشتر بخوانید:

روش استفاده از واریاسیون برای زیباتر شدن رنگ مو

بهترین رنگ موها برای موهای سفید/ رنگ کردن حرفه ای موهای سفید

فرمول ترکیب رنگ مو عسلی زیتونی

فرمول ترکیب رنگ مو گردویی

جدیدترین مدل‌ها و ترندها برای رنگ موی سال 2018

فرمول ترکیب رنگ موی رزگلد؛ محبوب ترین رنگ سال

 

سلام ، من اولین ترکیب رنگ و می پسندم ولی یه سوال رنگ شماره 1.3 چه رنگیه ؟ لطفا راهنمایی کنید

برای نظردهی بعدی، نام، ایمیل، و وب سایت خود را در این مرورگر ذخیره کنید.


Jump to navigation

{{#errorStatus}}
Error code: {{ status }} {{/errorStatus}}

لطفا مجددا تلاش کنید.

سبد خرید شما خالی است

شما {{count}} عدد از این محصول {{#self}} {{#node}} ({{title}}) {{/node}} {{/self}} را در سبد خرید خود دارید.

حداکثر تعداد قابل سفارش {{count}} عدد می‌باشد.

رنگ قهوه ای شکلاتی تیره

محصول مورد نظر به سبد خرید شما اضافه شد.

{{#data.cart_summary}}
{{count}} محصول در سبد خرید شما وجود دارد. {{/data.cart_summary}}

Error code: {{ data.status }}

لطفا مجددا تلاش کنید.

دسته بندی :

برند :

همان‌طور که شکلات آن‌ هم از نوع کاکائویی برای خانم‌ها خوراکی محبوب و دوست‌داشتنی است، “رنگ موی شکلاتی” هم بسیار طرفدار دارد. رنگی که هم مورد استقبال دخترها است و هم خانم‌هایی که سن بالاتری دارند. رنگ موی شکلاتی رنگی با طبع گرم است که به چهره گرمی و روح می‌بخشد. رنگ موی شکلاتی در طیف رنگ‌ های بسیار متنوعی از شکلاتی تیره تا شکلاتی روشن وجود دارد. اگر برای رنگ کردن موهایتان به رنگ شکلاتی، از رنگ موی باکیفیتی استفاده کنید، قطعا موهای شکلاتی خوش‌رنگ‌تری خواهید داشت.

برند “آرایشی و بهداشتی ایرانی مارال (Maral)”، برندی باکیفیت است و در رقابت با برندهای لوازم‌آرایشی خارجی به‌راحتی آن‌ها را جا می‌گذارد. سایت مو تن رو نماینده فروش رنگ موی مارال به‌صورت انحصاری در فضای مجازی فارسی است. با انتخاب مجموعه رنگ موی شکلاتی از برند باکیفیت مارال، موهایی به رنگ‌های  “قهوه‌ای شکلاتی متوسط”، “قهوه‌ای شکلاتی روشن”، “بلوند شکلاتی تیره” و “شیر شکلاتی” خواهید داشت.

برند مارال در ساخت همه رنگ موهایش از روغن‌های طبیعی بادام، روغن هسته انگور، روغن آرگان، ویتامین C، نرم‌کننده و کمی آمونیاک استفاده کرده است. با دانستن معجزه روغن‌های گیاهی دیگر با خاطری آسوده زیبایی گیسوان خود را به رنگ موی مارال می‌سپارید.

بعد از خرید رنگ موی شکلاتی تیره مارال حال نیاز به استفاده از این محصول است: با توجه به حجم و اندازه موهایتان محتوی تیوپ رنگ موی مارال را در ظرفی غیرفلزی بریزید. برای رنگ‌های معمولی به ازای یک تیوپ رنگ 150 میلی‌لیتر اکسیدان کرم مارال 6% اضافه کنید. مواد را تا یکدست شدن رنگ مو و اکسیدان به‌هم بزنید. قبل از استفاده بر روی مو حتما تست حساسیت را انجام دهید. برای رنگ موهای روشن یک تیوپ رنگ مو را با دو برابر اکسیدان کرم 9% ترکیب کنید. رنگ موی شکلاتی تیره را  برای مژه و ابرو به‌کار نبرید. در صورت تماس با چشم فوراً شستشو دهید.

آبکشی بعد از رنگ کردن مو: بعد از مدت‌زمان رنگ گرفتن مو ، با آب گرم موها را آبکشی نمایید. تا 2 روز بعد از رنگ کردن مو از شامپو استفاده نکنید. بعد از 2 روز و تا زمانی که ماندگاری رنگ مو برایتان اهمیت دارد فقط از شامپوی مخصوص موهای رنگ‌شده برای شستشو استفاده کنید. در کنار شامپو مخصوص موهای رنگ شده از نرم‌کننده و یا ماسک موی مخصوص موهای رنگ‌شده استفاده کنید.

 

با استفاده از رنگ موی شکلاتی مارال موهایی خوش‌رنگ و جذاب خواهید داشت. رنگ موی شکلاتی مناسب همه خانم‌ها با هر سنی است. رنگ موی مارال از قدرت پوشانندگی بالایی برخوردار است و اگر در موهایتان تارهای موی سفید داشته باشد به خوبی رنگ می‌گیرد. رنگ موی مارال ماندگاری بالایی روی موها دارد و حاوی روغن‌های طبیعی است که از خشکی و شکنندگی مو پیش‌گیری می‌کند.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

کوکا : یکی از رنگ های پرطرفدار در میان خانم ها رنگ موی قهوه ای است که حتی بدون دکلره هم می توان به رنگ دلخواه رسید.

تن های رنگی مختلفی رنگ موی قهوه ای از جمله قهوه ای تیره و روشن، شکلاتی، دودی، خاکستری و قهوه ای موکا وجود دارد. ما در اینجا فرمول ترکیب رنگ موی قهوه ای را ارائه کرده ایم.

60 میل از رنگ نسکافه ای شماره شش به همراه نصف این مقدار یعنی 30 میل رنگ دودی شماره شش و 20 میل رنگ شکلاتی شماره شش را مخلوط کنید و به آن به اندازه دو سانت واریاسیون نقره ای برای براقی موها و اکسیدان شماره یک اضافه بفرمایید.

ترکیب مورد نظر شما شامل رنگ بلوند نسکافه ای تیره شماره 6.47 به همراه بلوند طلایی خیلی روشن جی 8 هر دو به اندازه ی یک سوم تیوپ میباشد که باید به اندازه ی یک و نیم برابر مقدار رنگ اکسیدان شماره 2 اضافه بفرمایید.

دقت کنید رنگ هایی را که در آنها موهای شما با دکلره یکدست روشن نمیشود و درکل دکلره نمیکنید نباید یکدفعه روی کل موهایتان بگذارید چون در این حالت ریشه ی موها از ساقه روشن تر میشود پس لازم است ابتدا ساقه ی موهایتان را رنگ کنید و پس از بیست دقیقه ریشه را هم رنگ کنید و حدود پانزد ه تا بیست دقیقه بعد بشویید.

رنگ قهوه ای شکلاتی تیره

رنگ های طلایی شماره شش را به اندازه 70 میل با 50 میل از رنگ موی طبیعی شماره شش را به همراه 5 سانت از واریاسیون طلایی و اکسیدان شماره 2 را مخلوط کنید و به مدت 30-40 دقیقه روی موهایتان بگذارید.

70 میل از رنگ موی شکلاتی شماره شش به همراه 40 میل از رنگ موی طبیعی شماره شش و 3 سانت از واریاسیون نقره ای برای براقیت و شادابی موها و اکسیدان شماه 2 را مخلوط کنید و بگذارید سی تا چهل دقیقه روی موهایتان بماند پس از آن با نرم کننده شستشو دهید.

60 میل رنگ موی زیتونی شماره 6 را با 5 سانت واریاسیون نقره ای و سبز به همراه مقداری اکسیدان شماره 2 مخلوط کنید و به مدت 30-40 دقیقه روی موهایتان بگذارید.

با دکلره موها را به پایه 9 برسانید سپس با استفاده از هر چهار فرمولی که برایتان ارئه خواهیم داد میتوانید این رنگ را ایجاد کنید:

فرمول شماره 1 : استفاده از رنگ شماره آ5 و اکسیدان 6 درصد و آب

فرمول شماره 2 : ترکیب رنگ شماره آ6 به اندازه دو سوم از تیوپ به همراه یک سوم تیوپ رنگ شماره سی 4 و اکسیدان 6 درصد و اب

فرمول شماره 3: رنگ شماره آ6 به اندازه یک سوم از تیوپ به همراه یک سوم تیوپ رنگ شماره 6.11 و دو سانت واریاسیون ای 11 مقداری اکسیدان 6 درصد و آب

فرمول شماره 4: شامل سه چهارم تیوپ رنگ شماره آ5 به همراه 2 سانت از واریاسیون ای 11و اکسیدان شش درصد و آب

فال حافظ

سلامت و پزشکی
سبک زندگی
گیاهخواری
اطلاعات دارویی
خواص ها
مد و فشن

سرگرمی
چهره ها
عکس های جالب و دیدنی
اشعار زیبا
آهنگ
ویدیو کلیپ
آهنگ تولدت مبارک

کپی برداری ممنوع !

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب کوکا به هر نحو غیر مجاز می باشد.
هر گونه کپی برداری از محتوای سایت کوکا پیگرد قانونی دارد.
استفاده از مطالب سایت کوکا در سایت های خبر خوان و دارای آی فریم نیز اکیدا ممنوع است.

مطالب بخش سلامت و پزشکی سایت کوکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.


۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۶


توسط ساناز شمس

اگر به فکر تغییر رنگ موهای خود هستید بهتر است رنگی را انتخاب کنید که با ظاهر شما هماهنگی داشته باشد. شاید فکر کنید رنگ موی قهوه‌ای راحت‌ترین انتخابی است که می‌توانید داشته باشید. ولی باید به شما بگوییم که رنگ موی قهوه ای طیف‌های مختلفی را شامل می‌شود از عسلی تا شاه بلوطی و قهوه‌ای ماهگونی. این طور که مشخص است گزینه‌های رنگ موی قهوه ای برای یک خانم کاملا نامحدود است به همین دلیل باید مناسب ترین طیف را با توجه به ویژگی‌های ظاهری خود انتخاب کنید. ۲۳ طیف از رنگ موی قهوه ای برای انواع رنگ پوست را در چی بپوشم با هم خواهیم دید.

 

رنگ قهوه ای شکلاتی تیره

رنگ موی قهوه ای با توناژ طلایی رنگی گرم و دوست داشتنی است. این رنگ مو برای خانم‌ها با پوست هلویی یا پوست‌هایی که ته رنگ طلایی و گرم دارند و یا خانم‌هایی با چشم‌های سبز و عسلی مناسب است. از میان سلبریتی‌ها اما واتسون با رنگ موهای قهوه‌ای تیره با هایلایت‌های قهوه‌ای طلایی را می‌توانید در نظر بگیرید تا ببینید این رنگ مناسب شما هست یا نه.

رنگ موی قهوه ای عسلی با سایه‌های گرم و ملایم خود تعادل خوبی بین رنگ موی قهوه ای روشن و رنگ موی بلوند تیره ایجاد می‌کند. اگر پوستی روشن و چشمانی روشن دارید این رنگ مناسب شما خواهد بود. همچنین رنگ موی قهوه ای عسلی با پوست‌های تیره‌تر که ته رنگ طلایی دارند هم تناسب خوبی دارد. برای ایده گرفتن رنگ موهای جنیفر لوپر را می‌توانید در نظر بگیرید.

رنگ موی کاراملی روشن رنگ موی ملایم و گرمی است. این رنگ مو برای خانم‌ها با پوستی که ته رنگ گرم و طلایی دارد و چشم‌های قهوه ای مناسب است. اگر رنگ پوست شما ته رنگ سرد و یا تناژ صورتی دارد می‌توانیم بگوییم این رنگ مو برای شما مناسب نیست. همچنین از این رنگ می‌توانید برای بالیاژ و یا آمبره مو با پایه قهوه‌ای تیره شکلاتی استفاده کنید.

رنگ موی کاکائویی برای خانم‌هایی که پوست روشن و چشم‌های آبی یا سبز دارند مناسب است. این رنگ مو کاملا متعادل و زیباست و نه خیلی خاکستری است و نه گرم. رنگ موی کاکائویی هنگامی که با بالیاژ بلوند همراه شود، چهره شما را بسیار با طراوت و شاداب نشان خواهد داد. اگر رنگ موی طبیعی شما قهوه‌ای روشن یا متوسط است این رنگ انتخاب خوبی برای شماست.

 

رنگ مو بزنزه طلایی لوکس و زیبا است. این ترکیب گرم و زیبا از رنگ‌های طلایی و قرمز روی پوست با ته رنگ گرم فوق العاده به نظر می‌رسد. اگر رنگ پوست شما تناژ قرمز دارد و یا سرد است از این رنگ مو استفاده نکنید چون خیلی نارنجی به نظر خواهید رسید.

رنگ مو شنی یک سایه سرد و روشن از بژ است. این رنگ برای افرادی که دارای پوست با ته رنگ سرد و چشم‌های آبی یا سبز هستند مناسب است. رنگ مو قهوه ای شنی با هایلایت‌های بلوند بژ فوق العاده به نظر خواهد رسید.

این رنگ مثل نامش دلنشین است! رنگ موی شکلاتی تیره رنگ مویی غنی، تیره و سرد است. اوا لونگوریا همیشه از این رنگ مو برای بیشتر کردن درخشش رنگ پوست زیتونی و چشمان قهوه ای رنگ خود استفاده می‌کند.

رنگ مو قهوه ای دودی روشن رنگی زیبا و مناسب شما خواهد بود اگر پوستی روشن و چشمانی آبی یا قهوه ای داشته باشید. اگر دوست ندارید تناژ طلایی یا قرمز را در رنگ موهای خود ببینید رنگ مو قهوه ای دودی روشن برای شما ایده‌آل خواهد بود. برای نتیجه بهتر می‌توانید هایلایت‌های سرد طلایی را به رنگ موهای خود اضافه کنید. رنگ مو قهوه ای – دودی را درصورتی که رنگ موهای شما در حالت طبیعی قهوه ای یا بلوند روشن است انتخاب کنید.

این رنگ مو ظاهری بسیار طبیعی دارد و در قسمت‌هایی که نور آفتاب به موها می‌خورد روشن‌تر است. هایلایت‌های طلایی روی تمام طیف‌های رنگ مو قهوه ای زیبا به نظر خواهند رسید. و بسته به تناژ پوست شما می‌تواند ته رنگ سرد یا گرم داشته باشند. سوفیا ورگارا مثال خوبی است برای اینکه بتوانید ببینید این رنگ مو برای شما مناسب خواهد بود یا خیر.

رنگ مو قهوه ای مسی تیره، رنگی گرم است. اگر رنگ پوست شما روشن یا متوسط و هلویی است با اطمینان خاطر می‌توانید از این رنگ استفاده کنید. این رنگ مو درخشندگی چشم‌های قهوه‌ای آبی و سبز را چند برابر می‌کند.

این رنگ مو با طیف زیادی از رنگ‌های پوست همخوانی دارد. رنگ پوست روشن و هلویی، رنگ پوست با ته رنگ صورتی، رنگ پوست متوسط و تیره با تناژ طلایی می‌توانند از این رنگ استفاده کنند. چشم‌های قهوه ای، فندقی و سبز درخشندگی دوچندانی با این رنگ مو پیدا خواهند کرد.

رنگ موی قهوه ای مگان مارکل

اگر رنگ موهای شما به طور طبیعی قهوه ای است این رنگ مناسب شماست. خانم‌هایی که رنگ پوست روشن یا متوسط و سرد دارند و چشمانی قهوه‌ای یا سبز دارند می‌توانند از این رنگ مو استفاده کنند.

این رنگ مو برای افرادی که رنگ پوست روشن با ته رنگ گرم و چشمان سبز دارند مناسب است. مراقبت از موهایی که با این رنگ مو رنگ شده‌اند اهمیت بالایی دارد زیرا محو شدن و تغییر رنگ آن سریع خواهد بود.

رنگ موی قهوه ای متوسط که در کنار رنگ پوست روشن و متوسط با تناژ گرم فوق العاده به نظر خواهد رسید. این رنگ مو را می‌توانید با هایلایت‌های قهوه ای شنی یا بلوند شنی تکمیل کنید.

رنگ موی قهوه ای متمایل به قرمز سایه‌ای غنی از رنگ قهوه‌ای است که فصل پاییز را به یاد می‌آورد. این رنگ مو برای خانم‌هایی که رنگ پوست روشن و صورتی و هلویی با چشم‌های قهوه‌ای یا سبز دارند مناسب است. اگر دوست دارید به موهای خود حجم اضافه کنید می‌توانید از هایلایت‌های طلایی استفاده کنید.

رنگ مو قهوه ای کاپوچینویی با طیف زیادی از رنگ‌های پوست همخوانی دارد.

رنگ قهوه ای شکلاتی تیره

این رنگ برای افرادی که پوست‌شان ته رنگ زرد دارد مناسب نیست.

رنگ مو قهوه ای کاراملی با پوست زیتونی و چشمان قهوه ای تیره بسیار جذاب خواهد شد.

این رنگ مو جزو رنگ موهای با تناژ سرد است و ته رنگ طلایی یا قرمز ندارد. این رنگ مو برای اکثر پوست‌ها مناسب است ولی با چشم‌های آبی و قهوه‌ای جلوه بیشتری دارد.

یک رنگ موی خوب چه رنگ مویی است؟ هرچه یک برند رنگ مو تناژهای متنوع‌تری از یک رنگ را داشته باشد بهتر است و شما راحتتر رنگ موی مورد علاقه خود را پیدا خواهید کرد. برای مثال رنگ موی قهوه ای یکی از پرطرفدارترین رنگ موها بین خانم‌ها است اما هر کسی به یک تناژ از این رنگ مو علاقه دارد و فکر می‌کند که با ویژگی‌های ظاهری او سازگار است.

یک رنگ موی خوب جلوه‌ای طبیعی به موهای شما خواهد داد. رنگ موهای طبیعی ما سایه دارد و همه جای موها به یک رنگ نیست. رنگ مو هم باید سایه‌ داشته باشد و به موها حجم و بعد بدهد. همچنین یک رنگ موی خوب علاوه بر ویژگی‌هایی که گفته شد پوشانندگی بالایی دارد و موهای سفید و خاکستری را به خوبی پوشش می‌دهد. البته هرچه رنگ مو تیره‌تر باشد قابلیت پوشانندگی بالاتری نیز خواهد داشت.

 

مطالب مرتبط: 

۱- همه چیز درباره رنگ مو آمبره و آموزش گام به گام تکنیک رنگ موی آمبره

۲- آرایش صورت ، ۹ گام تا زیر سازی پوست صورت

۳- کانتورینگ برای فرم های مختلف صورت

۴- رنگ موی نسکافه ای ، رنگی زیبا برای انواع مدل مو

محبوبترین مطالب

(function( timeout ) {
setTimeout(
function() {
var notice = document.getElementById(“cptch_time_limit_notice_34”);
if ( notice )
notice.style.display = “block”;
},
timeout
);
})(120000);

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
هشت
 + 

 = 
14

.hide-if-no-js {
display: none !important;
}

عالی بود ممنون خیلی خوب بود

مرسییییییییی

مطالب مرتبط

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است

This site is protected by wp-copyrightpro.com

رنگ قهوه ای شکلاتی تیره

رنگ قهوه ای شکلاتی تیره

0

پیشنهاد شده برای شما :
0 Atrin عکس ژوئن 23, 2019
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *