زمان نوشیدن چای ترش

زمان نوشیدن چای ترش

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی

زمان نوشیدن چای ترش

زمان نوشیدن چای ترش

زمان نوشیدن چای ترش

خانه » سرگرمی » فال » – دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷

پيش از شنيدن يا نشنيدن چه قضاوتي مي‌توان داشت؟ بايد ابتدا حرف‌هاي او را خوب و كامل بشنوي، بعد در مورد او و اين موضوع قضاوت كني.

تا پايان روز احساس خوشبختي خواهي کرد چون بعضي امور، که فکرت را مشغول کرده بود، روبراه مي‌شود. در يک ميهماني خبرهاي اميدبخشي خواهي شنيد.

تنبلي را كنار بگذار. تنبلي بيماري يا عادت بدي است كه به مرور اراده‌ات را ضعيف مي‌كند. با ورزش و ايجاد روحيه و انگيزه در خود مي‌تواني اين مشكل را حل كني.زمان نوشیدن چای ترش

انگيزه خود را براي كار و بدست آوردن پول نبايد از دست داد. بايد پذيرفت كه اين هم بخشي از زندگي است. سعي به خودت انگيزه بدهي و همين انگيزه است كه مانند يك موتور تو را به حركت درمي‌آورد و موانع را پشت سر مي‌گذارد.

كدورت‌هايي در زندگي خصوصي‌ات وجود دارد كه بايد هرچه سريع‌تر آنها را رفع كني. بي‌توجهي تو به برخي مسائل عاطفي دوست يا همسرت را مي‌رنجاند. بايد بيشتر مراقب رفتارت باشي.

صحبت كردن با بعضي از دوستان، به تو روحيه‌اي تازه و انرژي خاص مي‌دهد. پس اين روزها با اين افراد بيشتر در تماس باش و از آدم‌هاي منفي كه تو را از زندگي پشيمان مي‌كنند ارتباط نداشته باش.

تو بهتر از هر كسي مي‌تواني استعدادهايت را تقويت كني و تجربه‌هاي زيادي بدست آوري. پرورش اين استعدادها به معناي سود اقتصادي در بلندمدت خواهد بود.

در دوست‌داشتن نمي‌توان فقط به منافع خود فكر كرد. نمي‌گويم حتما در اين‌باره بايد خود را قرباني كرد اما بايد رفتاري در پيش گرفت كه دوستي‌ها شفاف‌تر و عميق‌تر شود. در دلت جايي براي ديگران باز كن.

اگر بداني به دنبال چه هستي و هدفت را مشخص كني به راحتي به آن مي‌رسي. انرژيت را در راه تحقق خواسته‌هايت بكار بگير و روزي كه موفق شوي از خودت راضي و خوشنود خواهي بود.

چرا براي بهبود وضعيت مالي‌ات، از تمام توان خود استفاده نمي‌كني؟ همه از تو انتظار كارهاي ارزنده و مهمي را دارند اما تو همچنان كج‌دار و مريز رفتار مي‌كني. بايد براي رسيدن به آرزوهاي مادي، از خودت كار بكشي.

تو بايد دوباره به سوي او بگردي. البته اين يك پيشنهاد است و تصميم نهايي با توست. به هر حال اگر احساس مي‌كني او همان كسي كه تو هميشه آرزويش را مي‌كردي، براي بازگشت هيچ بهانه‌اي نبايد بياوري.

مراقب باش. تعهدات مالي تو دارد سر از جاهاي خطرناكي در مي‌آورد. سعي كن براساس آنچه داري حركت كني و از قرض و وام و چك و سفته، فاصله بگيري. مراقب اوضاع اقتصاديت باش.

بايد با آغوش باز و روي گشاده با دوست و يا همسرت برخورد كني. هيچ كس نيست كه عيب و يا ايرادي نداشته باشد. اين مسئله در مورد خود تو هم صادق است. بايد با گذشت از بعضي عيبها چشم‌پوشي كرد.

آينده بهتري در انتظار توست. فشار كار و مشكلات متعدد اقتصادي اين روزها تو را به شدت گرفتار كرده است. اما اين وضعيت پايدار و ثابت نخواهد ماند.

خويشتنداري و صبر لازم است. بايد حوصله به خرج دهي تا اين وضعيت تغيير كند. دست به كاري نزن كه عاقبت روشني ندارد. در اين صورت دچار شكست و ناكامي مي‌شوي.

دوران پرتنش و اضطرابي فرامي‌رسد. اما كسي كه ريشه در اعماق خاك داشته باشد، از طوفان نمي‌ترسد. به زودي اوضاع اقتصاديت دوباره روبراه مي‌شود فقط بايد استقامت داشته باشي و به خودت اعتماد كني.

هر چيزي كه مي‌درخشد و برق مي‌زند كه طلا نيست. بايد مراقب باشي و فريب ظواهر را نخوري. بايد هوشيار باشي تا بتواني در اين بازار آشفته حقيقت را از دروغ تشخيص دهي.

احتياج به كمي استراحت داري. فرصتي بايد پيدا كرد تا اين خستگي را از تنت دور كني و با آرامش و انرژي به برنامه‌هاي بلندمدت فكر كني.

دچار بحران اقتصادي مي‌شوي و چاره‌اي جز مدارا و صبر كردن نداري. بهتر است منتظر بماني تا اين طوفان رد شود و بعد به فكر چاره باشي چون تلاش كردن در زمان وقوع بحران كمكي نخواهد كرد.

هوشمندي و ذكاوت تو موجب مي‌شود تا نسبت به بعضي از اطرفيان دچار سوءظن شوي. در اين باره بايد شناخت‌هاي خود را تكميل كرد و بعد تصميم گرفت چون بعضي از اين سوءظن‌ها اشتباه است.

حالا نوبت شادماني توست. تو در راه هدفت بسيار سخت‌كوش و خستگي‌ناپذير هستي. درست است كه خواسته مهم تو ظاهرا درنيافتني است اما توجه داشته باش كه تلاش تو ممكن است هر ناممكني را ممكن كند.

تفريح و خوش‌گذراني خوب است اما اگر زياده‌روي كني ممكن است دچار مشكل شوي و بسياري از موفقيت‌هايي را كه در چند قدمي تو است از دست بدهي.

براي بدست آوردن سود مالي مي‌توان زحمت كشيد و تلاش كرد. بدست آوردن پول يا موقعيت در دستان توست اگر به تلاشت ادامه دهي.

بايد وقت كافي به خودت بدهي تا بتواني با تفكري درست در اين باره تصميم بگيري. شتابزدگي و عجله تو را پشيمان خواهد كرد. با تامل بيشتر مي‌توان موفق‌تر شد.

شايد بد نباشه امروز كمي معاشرتي باشي و به اين بهانه با كساني كه مدتهاي نديده‌اي ملاقات كني. مي‌توني در مورد موضوعات زيادي باهاشون صحبت كني.

تو در شرايطي خوبي از لحاظ جسمي و روحي هستي پس براي خودت دردسر و بيماري درست نكن و از نعمت سلامتي‌ات لذت ببر.

براي اينكه بتوني اوضاع ماليت را تكان بدهي بايد كمي جسارت و شجاعت داشته باشي. زمينه برايت فراهم شده پس ترديد نكن و با قدرت وارد كار شو. كساني هستند كه در اين كار به تو كمك مي‌كنند.

غيرت خوب است و نگهبان عشق. اما همين غيرت اگر از حد و حدود خود خارج شود ترديدها را دامن مي‌زند و آنوقت بدگماني و ترديد به جاي اعتماد و يقين مي‌نشيند. به همين راحتي مي‌تواني همه چيز را خراب كني.

يك ملاقات و يا حضور در جمع دوستان برايت خاطره‌انگيز خواهد شد. از طرف دوست يا خانواده‌اي نزديك، خبرهاي خوشي براي تو و خانواده‌ات در راه است. از راه دور خبر بسيار مسرت بخشي خواهي شنيد. موضوع يك مسافرت به خوبي و خوشي به انجام مي‌رسد.

اگر مشكل اضافه وزن داري پيشنهاد مي‌كنم: روزانه به ورزش بيشتري نيازمندي، به طور متعادل و منظم غذا بخور، با تناسب غذايي سالم‌تر غذا بخور و براي اضطراب و نگراني‌ات راه‌حلي پيدا كن تا باعث سلب آسايشت نشود.

به كمك يكي از دوستانت مشكلي كه آزارت مي‌داد، رفع مي‌شود. در يك آزمون و يا رقابت كاري موفق مي‌شوي و نگراني‌ات بي‌مورد است چون اين موفقيت زمينه‌ساز تحولات اقتصادي بعدي برايت خواهد بود.

تو فرد مغروري هستي و اين غرور بعضي اوقات دست و پا گير مي‌شود. بهتر است اين‌بار تو قدم پيش بگذاري و موضوع را حل و فصل كني.

يکي از خواسته‌هايت به زودي عملي خواهد شد كه باعث خوشحاليت مي‌شود. در موقعيت كاري يا تحصيلي‌ات موفقيتهاي سودآوري كسب مي‌كني.

استفاده از تركيب‌هاي شاد در رنگ لباسهايت روحيه‌ات را تغيير مي‌دهد. شايد به نظر كار بزرگ يا خاصي نباشد اما تو را سرزنده و شاد مي‌كند.

از جايي که فکر نمي‌کردي، مقداري پول و يا هديه به دستت مي‌رسد. يک قرارداد يا سند را بايد امضاء کني. تعهدات تازه‌اي به عهده‌ات گذاشته ميشود.

بعضي از تصميمات مهم را بايد به زمان ديگري موكول كرد چون در حال حاضر امكان و شرايط انجام آنها وجود ندارد. با صبر و خودداري مي‌توان به نتيجه رسيد.

همين روزها به يکي از آرزوهاي بزرگت مي‌رسي. در محيط دوستانه و يا خانوادگي‌ات خواسته تو پذيرفته مي‌شود. به هر حال روزهاي خوب و شيريني در پيش داري.

اگر در خانه يا حياط فضايي براي نگهداري از گل و گياه داري، مي‌تواني روزي نيم ساعت با باغچه و گل و گياهت سرگرم باشي. اين كار به فكر و رو تو آرامش مي‌دهد.زمان نوشیدن چای ترش

دست از خواب و خيال بردار. بهتر است منطقي باشي و راه‌حلي براي بحران مالي كه در پيش داري پيدا كني.

سلام صوتی خیلی عالیه، اکثرا درست از آب در میاد.. میشه لطفا بفرمایید منبع این فال چیه

سلام دوست عزیزم منابع خودمون هستیم

چرا بجای فال هفتگیpmc میاد؟
میشه لطفا فال هفتگی رو بزارین ممنون:)

سلام دوست عزیزم

شما از کجا وارد سایت میشید ؟

با سلام و خسته نباشید من یکی از مشتریان پروپاقرص کانال تلگرام هستم بسیار عالی ممنون از زحماتتون

سلام دوست عزیزم

مرسی که همراه همیشگی ما هستید

سلام، خدا قوت
ببخشید چرا به جای فال هفتگی pmc میاد؟
چند هفتست که اینطوریه

سلام دوست عزیزم در لیست مطالب فال پی ام سی موجود هست

سلام خسته نباشید،چرا دیگه فال های هفتگی شبکه PMC رو نمیزارید بجاش فال های روزانه میزارید؟

عالیه همیشه چک میکنم

قبلا فالتون انرژیش مثبت بود الان خیلی منفی میگید

جالب بود

فال من درست بود. اکثر وقت ها درسته. بعضی قسمت های فال شبیه رویا میمونه.

من این فالو دوس دارم

سلام.من دی ماهیم…تااینجا هرچی برام دراومده دقیق بوده….وضعیتم خوب نیس برام دعا کنید….

چرا شما این فال عوض نمیکنید هر روز همین فال مال یکماهپیش هست

سلام دوست عزیز

عوض میشه
احتمالا شما کش دارید

لطفا از مرورگر دیگه امتحان کنید تا مشکلتون حل بشه

راست ميگه وضعيت اقتصاديم روحيم روانيم زندگيم ……

اسفند

اسفندی

میشه فال مجله موفقیت هم بزارید

سلام دوست عزیزم

فال موفقیت در کانال تاروت رنگی قرار داده میشه

موفق باشید

سلام وقت بخیر ممنون بابت سایت خوبتون امروز واقعا تعجب کردم هیچ کدوم از فالها آپدیت نشده

سلام ممنون بابت روزهایی که فال رو میزارید معمولا درست هست اما بعضی روزها تکراریه فالتون !,چرا خب چهار دفعه شده که تکراری گذاشتین من اینو خونده بودم قبلا . لطفا فال حقیقی رو به روز رسانی کنید مثل همیشه . تشکر

به به
پوری جون چه انتقادپذیره.
خسته نباشید.

سلام دوست عزیز پورتال رنگی

انتقاد باعث پیشرفته و دوست داریم با نظرات شما دوستان عزیز پورتال رنگی سایت بهتری برای شما عزیزان بسازیم

مرسی که همراه همیشگی ما هستید.

امیدوارم روزهای رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

سلام ببخشید،منظور از فال ۱،فال۲چی هستش؟؟

با سلام و وقت بخیر

فال 1 در سایت تاروت رنگی و از یک منبع معتبر خارجی و فال 2 در سایت پورتال رنگی و از منبع دیگری می باشد.

چرابراچیزای خوب ازفعل آیند استفاده میکنه؟
بعدچیزای بدوفعل گذشته!!
:(((((

سلام میکشید وقت به خیر من باید در قسمت نظرات فال هفته نظر میدادم اما چون قسمت نظردهی وجود نداشت اینجا میگم من متولد بهمن ماه هستم و در فال این هفته پیشنهاد کار برام پیش بینی شده بود عاجزانه خواهشمندم برام دعا کنید بتونم برگردم محل کار سابقم چون واقعا از نظر روحی شرایط بدی دارم ممنونم امیدوارم همه به آرزوهای خوبشون برسن

جالب بود ولی سعی و تلاش رو فراموش نکنید
موفقیت و رسیدن به آرزوها با تلاش و ایمان بخدا

زمان نوشیدن چای ترش

آرایش

مدل مو

مدل لباس

اخبار

سبزی خردکن

آکاایران,روزنامه,اخبار,خانواده,فال,سرگرمی,آشپزی,شیرنی پزی

246

سایت پیش بینی فوتبال و بازی انفجار

نشان‌گذاری

عجب سازنده ی این علامت عرب دولاب است

زمان نوشیدن چای ترش

زمان نوشیدن چای ترش

10

پیشنهاد شده برای شما :
0 yalda نحوه مصرف ژانویه 17, 2019
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *