طرز تهیه ته چین مرغ در پلوپز پارس خزر

طرز تهیه ته چین مرغ در پلوپز پارس خزر

طرز تهیه ته چین مرغ در پلوپز پارس خزر

طرز تهیه ته چین مرغ در پلوپز پارس خزر

امروز احتمالا بسیار حساس هستید و حس و حال خوبی ندارید. باید از گرفتن تصمیمات مهم، و امضای قرارداد و همچنین برنامه ریزی برای آینده اجتناب کنید. از بحث کردن نیز بپرهیزید.

حوادث غیر منتظره ای ممکن است تمام برنامه های تان را تغییر دهد، بنابراین برای امروز برنامه ی فشرده ای ترتیب ندهید. مجبور هستید که چندین کار را همزمان انجام دهید، و ممکن است باعث ناراحتی شریک عاطفی تان شود. باید آرام باشید، وگرنه روابط خراب خواهد شد.

احتمالا به دلیل اینکه در حالت فیزیکی و فکری خوبی نیستید ناراحت شوید. امروز ریسک نکنید! شانس موفقیت تان بسیار کم است. باید صبر کنید و خونسردی خودتان را حفظ کنید.

امروز برای مسافرت رفتن و انجام کارهای تجاری روز مناسبی نیست. اختلال در عمل و سردرگمی که دارید باعث شکست تان خواهد شد . روابطتان بسیار خوب پیش خواهد رفت، البته اگر به نیاز های شریک عاطفی تان بیشتر توجه کنید. بهترین کار این است که ارتباط برقرار کنید و بیشتر درک کنید.

امروز صبح سرشار از انرژی و ایده های مختلف هستید. می توانید در تمام تلاش های اجتماعی موفق شوید. اطمینان حاصل کنید که از شور و ذوق بالاتر نخواهید رفت، تا از به وجود آمدن حوادث احتمالی جلوگیری شود! باید همچنین از بحث با یک خانم در اطراف خود اجتناب کنید. یک مشکل عاطفی ممکن است در طول بعد از ظهر مجدد ظاهر شود در صورتی که فکر می کردید که قبلا ان را حل کرده اید.

طرز تهیه ته چین مرغ در پلوپز پارس خزر


در طول صبح احتمالا عصبی هستید و حس و حال خوبی ندارید. باید از انجام فعالیت هایی که نیاز به صبر و تحمل دارند اجتناب کنید. با توجه به تلاش هایی که برای متقاعد کردن دیگران می کنید اما ممکن است همکاران تان همچنان به شما اعتماد نکنند. از هماهنگی و درک خوبی که در خانه است لذت ببرید.

ممکن است تمایل داشته باشید که در احساسات خود غرق شوید . در نتیجه احتمالا روی مود صحبت کردن با اطرافیان نیستید. به دلیل اینکه نادیده گرفته شده اید ممکن است عصبی باشید. و این حالتی که دارید باعث افزایش ایجاد سوتفاهم خواهد شد. باید شرایط را به دقت بررسی کنید و دلایل واقعی نارضایتی خود را پیدا کنید.

احتمالا به دلیل مشکلات در کار و شروع بحث و دعوا با اطرافیان تان مقداری استرس داشته باشید. ممکن است همچنین مشکلات عاطفی خود را نادیده بگیرید. احتمالا بخواهید که توصیه یک فرد باتجربه را نیز در نظر بگیرید.

امروز صبح ممکن است استرس داشته باشید زیرا مشکلاتی را با همکار و یا شریک تجاری تان تجربه کنید. از هر گونه درگیری اجتناب کنید وگرنه فقط از دست می دهید! در طول شب شرایط به زودی نرمال خواهد شد. بر روی زندگی عاطفی تان نباید تاثیر بگذارد.

امروز صبح احتمالا سردرگم هستید و می تواند بر روابط اجتماعی و عاطفی تان تاثیر بگذارد. باید از شروع فعالیت های تجاری اجتناب کنید، مهم نیست که چقدر وسوسه انگیز است. رابطه با شریک عاطفی تان در طول بعد از ظهر بسیار عالی پیش خواهد رفت.

به دلیل بحث با دیگران احتمالا با تنش هایی در زندگی عاطفی تان رو به رو خواهید شد. باید گرفتن تصمیمات مهم را به زمان دیگری موکول کنید، زیرا نمی توانید تمرکز کنید و سردرگم هستید. سعی کنید افکار خود را مرتب کنید! باید بیشتر به بزرگترها توجه کنید

ممکن است از همه چیز ناراضی باشید و از اطرافیان انتقاد کنید. باید خودتان را کنترل کنید، وگرنه خلق و خوی دیگران را نیز خراب خواهید کرد. احتمالا بخواهید امروز هیچ قرار دادی را امضا نکنید. بیشتر به نیازهای شریک عاطفی تان توجه کنید.

انشاآلله که آمین های ما شامل حال بقیه باشه همین که باعث دلخوشی خواندن مطالب مثبت و انتشار آن به دلها ی میلیونها انسان که همه به نوعی درگیر هستن در این روزگار هزار پیچ لاکردار درحال ذخیره حسابهای کائنات هستید و خدا قوت به همه عزیزان در تاروت رنگی از جلوی درب تا میز مدیر احسن برشما.????⚘????

سلام دوست عزیزم


ازین که که همراه ما هستید، بسیار سپاس گزاریم.


مرسی از این همه انرژی مثت و محبتی که نسبت به ما دارید.

امیدواریم همیشه سلامت و شاد باشید.


سلام دوسال است که کانال شما راه افتاده و جزو بهترین مفیدترین وعالی ترین کانالها هست ‌.فقط دوتا موضوع اول اینکه دوسال قبل هم فال بیست نهم اسپند و یکم فروردین را نگذاشتید ودل ماها رو شکستید.ومورد دوم تقویم نجومی را دیگر نمی گذارید آیا منابع ندارید یا مشکل دیگری هست.ممنون از توجه شما و مرسی که هستین.?????⚘⚘⚘⚘⚘⚘??????

سلام دوست عزیزم، روزهای آخر سال متاسفانه بخاطر تعطیلی دوستان ادمین حضور ندارن و به همین دلیل احتمالا فال این 2 روز درج نشده که بسیار از شما عذر خواهی می کنیم.

اطلاعات تقویم نجومی به صورت یک کتاب دراومده و به زودی با کسب اجازه و رعایت قوانین کپی رایت این مطالب رو درج خواهیم کرد.

از این که همراه همیشگی ما هستید، بسیار سپاس گزاریم.

میشه به جای عیدی روز آخر سال و روز اول سال جدید را زودتر بگذارید ماهم خوشحال باشیم.ممنون

دوست عزیزم متاسفانه این امکان وجود نداره ولی قطعا تلاشمون رو خواهیم کرد تا فال ها حتما بروز بشن

به خدا یه ذهن خونی عجیب بود … اولشو خوندم شوک شدم موفق باشین

سلام بعضی مواقع انقدر دقیق فالتون که من میترسم بیرون برم?ولی باز بخاطر تلاشتون ممنون موفق باشید ✌ 


 طرز تهیه ته چین مرغ در پلوپز پارس خزر


 


 


مواد لازم :


 


 


 طرز تهیه :


گوشت مرغ را با مقداری آب و نمك و ادویه بپزید. هنگامی كه مرغ پخت و حدود یك استكان آب آن باقی ماند, آب مرغ را جدا كنید و پش از درآوردن استخوانهای آن, مرغ را به قطعات كوچكتر تقسیم كنید. زعفران را در مقدار كمی آب گرم حل كنید و آن را با دو زرده تخم مرغ, تمام ماست و مقدار كمی نمك و فلفل مخلوط كنید و مرغ پخته شده را حداقل به مدت سه تا چهار ساعت در مخلوط ماست داخل یخچال بگذارید.قارچ ها را با آب لیمو و روغن سرخ كنید و كنار بگذارید .برنجی را كه از قبل خیس كرده‌اید بجوشانید و آبكش كنید.

 


دو عدد زرده تخم مرغ, 150 گرم روغن و نصف مخلوط ماستی را كه مرغ را در آن خوابانده بودید با دو تا سه كفگیر برنج مخلوط كنید و در ته دیگ یا قابلمه بریزید و با ته قاشق آن را صاف كنید. مقداری مرغ به صورت یك لایه نازك روی ته دیگ بچینید و روی آن نیمی از پلو را بریزید. بقیه مرغ را روی برنج بچینید و بقیه برنج را نیز روی مرغ بریزید و سطح مرغ را با برنج بپوشانید.آب مرغ را با یك قاشق چایخوری زعفران مخلوط كنید و روی برنج بریزید.

 


سطح برنج را با كفگیر كمی فشار دهید تا برنج كمی فشرده شود.باقیمانده مخلوط ماست را روی برنج بریزید و سه تا چهار قاشق غذا خوری روغن را ذوب كنید و روی برنج بریزید و آن را دم كنید. بعد از یك و نیم ساعت ته چین آماده است. پس از دم كشیدن, به سرعت دیگ پلوپز را در دیس وارونه كنید تا ته چین به شكل قالبی خارج شود.

ساتیار جعفری (7)


POWERED BY MIHAN BLOG.COM .Theme is created by: ThemeBox


Загрузка…


Загрузка…


Загрузка…


Обработка…


Загрузка…


طرز تهیه ته چین مرغ در پلوپز پارس خزر


Обработка…


Загрузка…


Загрузка…


Обработка…


Загрузка…


Загрузка…


Загрузка…Загрузка…


Загрузка…


Загрузка…


Загрузка…


Загрузка…


Обработка…


Загрузка плейлистов…


Загрузка…


Загрузка…


Загрузка…


Обработка…


Загрузка…


طرز تهیه ته چین مرغ در پلوپز پارس خزر


Обработка…


Загрузка…


Загрузка…


Обработка…


Загрузка…


Загрузка…Загрузка…


Загрузка…


Загрузка…


Загрузка…


Загрузка…


Обработка…


Загрузка плейлистов…


در آپارات وارد شوید تا ویدیوهای و کانال‌های بهتری بر اساس سلیقه شما پیشنهاد شود وارد شوید

طرز تهیه ته چین مرغ در پلوپز پارس خزر

طرز تهیه ته چین مرغ در پلوپز پارس خزر

9
0 بهار رحیمی طرز تهيه آوریل 8, 2019
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *