عکس کیک تولد زرد رنگ

عکس کیک تولد زرد رنگ

عکس کیک تولد زرد رنگ

عکس کیک تولد زرد رنگ

تم تولد یک ایده ی جذاب و جالب برای تمام افراد می باشد. تم تولد تاج طلایی یکی از انواع تم های جدید است و برای جشن تولد در سنین مختلف از این تم جذاب استفاده می کنند.

تم تولد تاج طلایی که یک تم پرنسسی است بسیار در میان دختر خانم ها پر طرفدار و جذاب است. انتخاب این تم یک ایده  شیک و فوق العاده برای جشن تولد شما می باشد و بسیار خاص و لاکچری است. این نوع تم تولد کودک به دلیل فانتزی بودن و خاص بودن یکی از تم هایی است برای سنین مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه ایده های مختلفی از این تم تولد زیبا را مشاهده خواهید کرد.تم تولد تاج به دلیل سادگی بسیار تم راحتی برای برگزاری مراسم جشن تولد می باشد و به راحتی می توان آن را با استفاده از ایده های جدید و خلاقانه مورد استفاده قرارد داد و برای تزیین جشن تولد از این تم استفاده کرد.

عکس کیک تولد زرد رنگتم تاج طلایی با ایده جذاب  و شیک


برای جذاب تر شدن مراسم می توانید از بادکنک های طرح تاج طلایی استفاده کنید و با ماکت های این تم فضای مورد نظر خود را تزئین کنید.


کیک تولد با ایده تم تاج طلایی


تزئین خوراکی های مختلف برای پذیرایی از کودکان و هدایای کوچک با استفاده از ایده تم جشن تولد تاج طلایی بسیار فوق العاده جالب خواهد بود.


تم زیبا و خاص جشن تولد


تزئین کیک جشن تولد زیبا و شیک


کیک با تم جدید تاج طلایی


 تزئین کیک جشن تولد با تم به روز


 تزئین اتاق جشن تولد با تم جدید


 تم تاج طلایی به روز و زیبا


ایده تم تولد تاج طلایی برای جشن تولد کودکانه


 تزئین کیک فوق العاده زیبا


کیک با تم تاج طلایی جشن دندونی


 کیک و کاپ کیک با تم جدید تاج طلایی


تزئین ساده و شیک با تم تاج


 انواع تم تاج طلایی برای تزئین کیک


تزئین کیک برای جشن تولد بزرگسال


 تم تاج طلایی برای مراسم


 تزئین عروسکی کیک با تم تاج طلایی


تزئین تم مشکی طلایی خاص


 تزئین تشریفاتی و زیبای کیک


تزئین جشن تولد با ایده جدید تم طلایی مشکیتم جشن تولد


 وسایل تزئینی تم جشن تولد کیک تولد با تم طلایی مشکی

در این مطلب با ایده های جدید برای تزئین تم تولد آشنا شدید و می توانید با الگوبرداری از این ایده های جدید و به روز یک تم ایده آل و بسیار زیبا با طرح تاج طلایی را انتخاب کیند.

منبع : آرگاچگونه اندام های کوچک مانده بدن را بزرگ کنیم؟چگونه چین و چروک پوست را از بین ببریم ؟عکس کیک تولد زرد رنگ


انواع مدل جلوی مو جذاب برای زیر شال و روسریمردان زیبا چه ویژگی هایی دارند؟ (معیارهای زیبایی از دید خانم ها)


نحوه درست کردن اسموتی هندوانه با 4 طعم معرکهایده های دوست داشتنی برای تزیین منزل با وسایل دور ریز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


دیدگاه


نام


ایمیل


وب‌سایت


ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.تم تولد باید قابل اجرا باشد و دست شما را برای دیزاین ویژه باز بگذارد. تمی که امروز برای شما آماده شده است، تم زنبور است که می توانید از آن برای هم دختر و هم پسر استفاده کنید؛ این تم مخصوص جنسیت خاصی نیست. حتی آن را نمی توان به سن به خصوصی نسبت داد.

 


تم تولد باید قابل اجرا باشد و دست شما را برای دیزاین ویژه باز بگذارد. تمی که امروز برای شما آماده شده است، تم زنبور است که می توانید از آن برای هم دختر و هم پسر استفاده کنید؛ این تم مخصوص جنسیت خاصی نیست. حتی آن را نمی توان به سن به خصوصی نسبت داد.

 


1- کیک زنبور


عکس کیک تولد زرد رنگ


هر کیکی که بتواند نماد زنبور داشته باشد، نیاز های تم شما را برآورده می کند. حال می تواند خود زنبور باشد، کندوی زنبور یا حتی ترکیب رنگ زرد و مشکی. به خاطر داشته باشید در کیک خامه ای برای هر نفر باید 100 گرم کیک سفارش دهید. مثلا اگر یک 30 مهمان دارید یک کیک 3 کیلوگرمی کافی است. در کیک فندانت باید این مقدار را 1/5 تا 2 برابر کنید. چراکه فندانت سنگین است.

 
 


2- کاپ کیک و شیرینی


رنگ زرد و مشکی و سفید نماد یک تم زنبوری است، کاپ کیک، شیرینی، کوکی خود را با این رنگ ها یا عروسک های زنبوری تزئین نماید، یا به کمک فندانت زنبور بسازید.
 


3- نوشیدنی


نوشیدنی هایی زرد مثل شربت آبلیمو انتخاب کنید، تا همه چیز با هم هماهنگ باشد. نی های سیاه سفید یا زرد می تواند انتخاب کاملی باشد. برای آب معدنی ها هم می توانید لیبلی با تم زنبور تهیه کنید، و دور آنها بچسبانید.4- لیبل نوشیدنی


این لیبل ها را می توانید سیو کنید و به تعداد لازم پرینت بگیرید و روی نوشابه و آب معدنی خود بچسبانید. تنها به خاطر داشته باشید ابتدا آنها را سایز کنید.


 


5- خوراکی زنبوری


خوراکی های زنبوری خود را هم می توانید با ترکیب رنگ های این تم تهیه کنید. این خوراکی ها می تواند، اسمارتیز، شکلات، آبنبات و… باشد، یا ظروف آنها را با این تم تهیه نمایید.
 


6- تزئینات میز غذا


گل و گلدون های زرد، سفره سفید و صندلی های سفید و مشکی ترکیب کاملی از زنبور این تولد است. به خاطر داشته باشید در استفاده از رنگ زرد زیاده روی نکنید، مشکی و سفید را در این تم بگنجانید.


 


7- تزئینات میز کیک


گل های زرد و سفید، بادکنک های زرد و مشکی و سفید، به کمک خوراکی های رنگی و ریسه ها و گل های کاغذی می توانید میز مخصوص به خودتان را بچینید و دیزاین کنید.
 


عکس کیک تولد زرد رنگ


8- ریسه عمودی مقوا های دایره ای زرد و مشکی ببرید و یکی در میان روی ریسه ها بچسبانید و به همین راحتی می توانید ریسه های عمودی دست ساز داشته باشید.

  


9- دانلود ریسه


این ریسه ها را دانلود کنید و به روی نخ بچسبانید تا ریسه های افقی زیبایی داشته باشید که کاملا هماهنگ با تم تولد شماست.
 


10- لگو و لیبل


این لگو و لیبل ها آماده است تا آنها را در سایز های دلخواه خود پرینت بگیرید و جشن خود را به کمک آنها تزئین کنید.

 


11- کارت دعوت


این کارت دعوت را می توانید در سایز مناسب همین حالا دانلود کنید.


 


12- گیفت زنبور


هر چیز زرد و قرمز می تواند گیف شما باشد، پاپیون و سبیل، تل های زنبوری، یا زنبور های مقوایی می تواند گیفت های کوچکی برای مهمان های شما باشد.
 


13- جعبه گیفت


این جعبه آماده است تا بتوانید آنها را چسب بزنید و هدیه های خود را در آنها قرار دهید.


 


14- سرگرمی


می توانید روی مقوا های بزرگ یا چوب طرح زنبور بکشید و محل صورت آنها را ببرید تا مهمان ها با قرار دادن صورت های خود در این محل ها عکس های متفاوت و سرگرم کننده ای بگیرند.


 


6 ماه پیش


6 ماه پیش


6 ماه پیش


فستانو یک بستر آنلاین برای جستجو، مقایسه و به زودی رزرو خدمات مرتبط با جشن و رویداد است. هدف فستانو راحت کردن انتخاب برای کاربران در یافتن مناسب ترین سرویس دهنده ها برای رویدادهای آنهاست. در فستانو باکیفیت ترین خدمات به چشم کاربران می آیند و رقابت برای بهتر شدن در نهایت به سود کاربران تمام میشود. در کنار خدمات، نویسنده های فستانو سعی دارن تا در دسته های محتوایی متنوعی برای کاربران به تولید محتوای کاربردی بپردازند تا به کیفیت زندگی و جشن های آنها اضافه کنند.


به فروشگاه آنلاین شادی بار خوش آمدید
02146014568 – 02146014581


عکس کیک تولد زرد رنگ


شادی بار شادی بخش جشن های شما!


شادی بار فروشنده لوازم تولد، انواع بادکنک های هلیومی، انواع بادکنک های فویلی، گل های کاغذی، آویزهای فویلی و … می باشد.تخصص اصلی شادی بار بادکنک آرایی جشن ها و مراسم ها می باشد که توسط تیم حرفه ای و جوان شادی بار انجام می شود.

 


لطفا چند لحظه صبر کنید


وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ

 


مهدیا جان در روز 22 مرداد  1393 ساعت 20:15


در بیمارستان لاله تهران به دنیا آمد 


 


عکس کیک تولد زرد رنگ


وزن هنکام تولد : 2920


قد هنگام تولد : 47


دور سر هنگام تولد : 33


نام پزشک مادر : خانم دکتر زرین آجودانی


نام پزشک مهدیا : دکتر صالحپور


 تصویر ساعتی بعد از به دنیا آمدن


کیکانه


هیچ محصولی در سبد خرید نیست.


سفارش کیک آسان‌تر، گفتگو با کارشناسان کیکانه پیش از سفارش، طرح سوالات و تقاضای راهنمایی، ثبت سفارش مدل‌های کیکی که در سایت موجود نیست. همه این موارد را می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی کیکانه مطرح کنید. کارشناسان، از ساعت 9 تا 24 پاسخگوی شما هستند.

وقتی به تولد دخترها می‌رسیم، تعداد بسیار زیادی مدل کیک تولد دخترانه وجود دارد که می‌شود از آنها الهام گرفت. تم‌های پرتعداد و شخصیت‌های محبوبی که می‌توان آنها را روی کیک تولد به تصویر کشید. فراموش نکنید که برای دختربچه‌ها باید از رنگ‌های روشن و درخشان در فرم‌های خوراکی استفاده کنید. همچنین سعی کنید در انتخاب رنگ، تم تولد را نیز در نظر بگیرید. در اینجا 24 مدل کیک تولد دخترانه خلاقانه و جدید در دسته بندی‌های جداگانه کیک تولد برای دختر بچه ها، کیک تولد دخترانه نوجوان و همچنین کیک تولد دخترانه بزرگسال را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم تا بخشی از کار سخت شما برای انتخاب کیک را از دوشتان برداریم.

دختربچه‌ها عاشق شگفت‌زده شدن هستند. یک راه برای اینکه یک جشن تولد پر از شگفتانه برای آنها بسازید، این است که یک خوراکی را در کیک آنها مخفی کنید. چیزهایی مثل شکلات‌های رنگی یا اسمارتیز. ساختن این کیک از آنچه که فکر می‌کنید ساده‌تر است. بنابراین ترسی بابت سفارش آن به فروشگاه‌های شیرینی فروشی نداشته باشید. بلافاصله بعد از اینکه اولین قطعه از این کیک را برش دهید با یک دسته مهمان شگفت زده شده و خندان روبرو خواهید شد. این مدل کیک تولد دخترانه را از دست کم نگیرید. واقعا دخترتان را ذوق زده خواهد کرد.

عکس کیک تولد زرد رنگ


چه به صورت خاص برای یک جشن تولد تابستانی باشد، و چه فقط برای ویژه کردن یک روز، یک کیک بستنی در حال ذوب، دختربچه‌ها را سر ذوق می‌آورد.


 


در قرن 21ام حافظه جشن تولدی کودکان بدون استفاده از رنگ‌های شاد و گرم کامل نخواهد شد. نگران درست کردن چنین کیکی هم نباشید. حتی اگر خودتان می‌خواهید کیک تولد دخترتان را درست کنید. می‌توانید از چندین روز قبل دست به کار شوید و لایه‌ها را بپزید و فریز کنید. برای رنگ‌های شاد و جالب نیز توصیه ما استفاده از ژله‌های رنگی است. از دیگر رنگ‌های خوراکی نیز می‌توانید استفاده کنید.


 


معمولا اگر از دختربچه‌ها اسم چند حیوان مورد علاقه‌شان را بپرسید، همان اوایل از پروانه نام می‌برند. انگار که پروانه یک موجود دخترانه است! یک راه ساده و موثر برای اینکه کیک رویایی دخترتان را به او بدهید، سفارش یا پخت چنین کیک پروانه مانندی است.


بعضی مواقع نمی‌توانید از تقاضای دخترتان برای یک کیک با تم شخصیت مورد علاقه‌اش، چشم پوشی کنید. این شخصیت‌ها را می‌توان مانند شکل زیر، روی خامه رویه کیک نقاشی کرد. همچنین می‌توانید از عروسک‌های بند انگشتی (یا کمی بزرگتر) استفاده کنید و چند تا از آنها را روی کیک قرار دهید. نیازی به گفتن ندارد که انتخاب این شخصیت‌ها را به دخترتان بسپارید. در ایران هم مانند بسیاری از نقاط دنیا، محبوب‌ترین شخصیت‌ها برای دخترها، پرنسس‌ها و شخصیت‌های دیزنی هستند. با یک جستجوی ساده، شما هم به این نکته جالب و عجیب پی خواهید برد.


 


علاوه بر دخترها، نقاش‌ها هم با چنین کیک تولدی سر ذوق می‌آیند. چنین مدل کیک تولد دخترانه‌ای برای کودکان بین 6 تا 9 سال مناسب است. به خصوص اگر به نقاشی یا دیگر مهارت‌های هنری علاقه داشته باشند. اگر دختر یا حتی پسر شما علاقه‌مند به نقاشی است، یک ایده مناسب برای تم کلی تولد و نه فقط کیک، استفاده از اینگونه رنگ‌ها و طرح‌ها است.


دختربچه‌هایی که زمان زیادی را صرف پرو لباس به عنوان یک شاهزاده خانم می‌کنند یا اینکه به یکی از شاهزاده‌های کارتونی معروف علاقه‌مند هستند، عاشق کیک عروسکی پرنسس خواهند شد. درست کردن این مدل کیک تولد دخترانه، نیاز به مهارت بالایی دارد. در عوض با توجه به درخواست‌های زیادی که در بازار برای این مدل وجود دارد، اکثر فروشگاه‌ها با چنین سفارشی مشکلی ندارند.


 


باز هم یک مدل کیک دخترانه که با رویاها و فانتزی‌های آنها سرو کار دارد. جالب اینکه درست کردن آن، آنقدرها هم کار سختی نیست. فقط نیاز به وسایل و مواد اولیه خاصی دارد.


اگر یک مهمانی پر جنب و جوش و پر از بازی طراحی کرده‌اید، و به دنبال یک راه ساده برای تقسیم کیک‌ بین مهمانان هستید، راهی ساده‌تر از این پیدا نمی‌کنید. کاپ‌کیک‌ها را کنار یکدیگر بچینید. به صورتی که سن تولد دخترتان با آنها ساخته شود.


یک مدل کیک تولد دخترانه فانتزی که می‌توان با هر شیرینی و شکلاتی که در دسترس است آن را بیشتر و بیشتر تزیین کرد.


عروسک‌های باربی همواره بخش مهمی از زندگی هر دختری در سنین کودکی هستند؛ بنابراین گرفتن یک کیک تولد به شکل باربی برای تولد دختر بچه‌تان گزینه بسیار خوبی است.

پاپیون‌ها جذاب و دخترانه هستند بنابراین کیک تولد پاپیونی برای جشن تولد دختربچه‌ها می‌تواند ایده خیلی خوبی باشد. کیک تولد دختر شما بنا بر سلیقه‌تان می‌تواند به شکل یک پاپیون بزرگ و یا پر شده از تعدادی پاپیون کوچک باشد.

آیا دختر شما عاشق سگ یا بچه گربه‌هاست؟ اگر دخترتان به حیوان خاصی علاقه دارد بهترین ایده این است که یک کیک به شکل آن حیوان سفارش دهید. رایج‌ترین کیک‌های حیوانی محور،  بچه‌ گربه‌، سگ، بره، خرس و خرگوش است. شما همچنین می‌توانید به سراغ کیک تولدهای با تم پرنده بروید. فقط قبل از انتخاب باید از حیوان مورد علاقه دخترتان مطلع شوید.


می‌توانید کیک مورد نظرتان را از فروشگاه اینترنتی کیکانه سفارش دهید. در صورت تمایل می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

سفارش کیک تولد حیوانات


اگر دختر بچه شما متولد فصل زمستان است این می‌تواند ایده خوبی برای کیک تولد او باشد. مانند تصویر زیر می توانید از شکل درخت کریسمس، برف و رنگ آبی برای تزیین کیک استفاده کنید. علاه بر این از نمادهای دیگر زمستان مثل آدم برفی و بابانوئل هم می‌توانید در تزیین کیک تولد دختربچه خود استفاده کنید.

کیک ضد جاذبه یک ایده عالی و سرگرم کننده برای تولد دختربچه‌ها است و مطمئناً نظر هر کسی را به خود جلب می‌کند.


دخترها معمولاً از سن نوجوانی به بعد به ظاهرشان اهمیت بیش‌تری می‌دهند و لوازم آرایشی مثل رژ لب، خط چشم، لاک و … نظر آن‌ها را به خود جلب می‌کند.بنابراین کیک تولدی که این شور و اشتیاق دخترانه آن‌ها را نشان می‌دهد یک کیک تولد عالی برای هر دختری خصوصاً برای دختران نوجوان خواهد بود.


معمولاً اکثر دخترها در هر سنی علاقه زیادی به کتاب خواندن خصوصاً کتاب‌های داستانی دارند. بنابراین شما می‌توانید دختر خود را با کیکی به شکل کتاب مورد علاقه‌اش غافلگیر کنید.

شیکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام و … امروزه از محبوبیت بالایی در بین مردم خصوصاٌ جوانان و نوجوانان برخوردار شده است. بنابراین خیلی عجیب نیست که در تولدها هم به عنوان تم و تزیین کیک و … دیده شوند. مطممئناً کیک تولدی با این تم یک کیک تولد متفاوت و خاص برای دختر نوجوان شما خواهد بود.

عکس کیک تولد زرد رنگ

این مدل کیک تولد یک ایده عالی و جدید برای دختران نوجوان که علاقه بسیاری به تکنولوژی‌های روز مثل موبایل دارند است.

زیبایی گل‌ها و طبیعت چیزی است که اکثر خانم‌ها آن را درک می‌کنند و از آن لذت می‌برند. اگر دختر شما هم به طبیعت و گل و گیاه علاقه مند است این کیک تولد انتخاب خوبی برای جشن تولد او خواهد بود. گل‌های فوندانت زیبا به همراه گل های طبیعی باعث می‌شود که کیک تولد دختر شما با طراوت و همچنین مجلل به نظر برسد.

این کیک تولد جذاب و لاکچری مناسب برای دختران جوان و بزرگسال است.اگر دختر شما به موسیقی خاصی مثل گیتار، پیانو و … علاقه مند است می‌توانید با چنین کیکی او را غافل‌گیر کنید.


بنا به درخواست کاربران این مطلب با جدیدترین کیک‌های تولد دخترانه، به روز رسانی شد. در ادامه، 46 مدل عکس کیک تولد دخترانه دیگر ارائه شده است. این مدل‌ها در 6 دسته تقسیم بندی شده که برای دیدن تصاویر کیک‌های تولد دخترانه، می‌توانید تصاویر هر یک از اسلایدرها را ورق بزنید.

توجه: اگر قصد سفارش کیک تولد به صورت اینترنتی را دارید، می‌توانید به فروشگاه اینترنتی کیکانه مراجعه کنید و مدل‌های کیک تولد دخترانه را مشاهده نمایید.

 نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
مشاهده همه محصولات


قوانین و مقررات


ثبت نام


فروشنده کیکانه شوید


درباره ما


تماس با ما


شماره‌های تماس: ۰۹۰۳۴۷۷۵۶۰۸ – ۹۱۰۰۱۱۹۵


آدرس ایمیل: admininfo@cakaneh.ir


آدرس دفتر: اصفهان، خیابان چمران، خیابان آل یاسین، کوچه آرژانتین، مجتمع حریر


عکس کیک تولد زرد رنگ

عکس کیک تولد زرد رنگ

9
0 ادل پغمانی طرز تهيه می 21, 2019
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *