قسمت آخر سریال دلدادگان فصل سوم چی میشه

قسمت آخر سریال دلدادگان فصل سوم چی میشه

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خواص دارویی و گیاهی

قسمت آخر سریال دلدادگان فصل سوم چی میشه

قسمت آخر سریال دلدادگان فصل سوم چی میشه

فصل سوم سریال پرطرفدار دلدادگان شب گذشته به پایان راه خود رسید. اولین واکنش حاشیه ساز به پایان این فصل پست اینستاگرامی پانته آ بهرام بازیگر نقش افسانه در این سریال بود.

پانته آ بهرام در اینستاگرام خود با انتشار سکانسی از سریال دلدادگان پایان این سریال را زیر سوال برد.

 پانته آ بهرام در اینستاگرام خود نوشت: 

پایان افسانه این نبود، اگر بدقولی صداو سیما نبود!!

افسانه برای نجات پسرش، توسط هاتف کشته میشد و …..

قسمت آخر سریال دلدادگان فصل سوم چی میشه

منوچهر هادی کارگردان موفق سریال دلدادگان در خصوص شایعه سانسور قسمت آخر فصل سوم دلدادگان با انتشار پستی در اینستاگرام اینگونه نوشت:

#دلدادگان

#منوچهرهادی

بینهایت از اینهمه استقبال و دقت در جزئیات کار از شما مخاطبین و هواداران سریال سپاسگزارم.

ولی چند سوال شما را باید پاسخ بدهم.

اول اینکه ارغوان راننده اتومبیل بوده و چرا در صندلی عقب افتاده. واقعا باید روی امیر می افتاد ولی ببخشید که امکانش نبود. مثل اینکه تمام خانمهای بازیگر با حجاب کامل در منزل هستند و دلیل آن کاملا واضح و مشخصه. دوم اینکه چرا مامورین نرسیدن به محل حادثه ولی افسانه رو لب مرز گرفتن. صحنه ای که مالک پشت به دوربین گریه میکنه گذر زمان رو قبلش داریم اون صحنه میتونه هفت هشت ساعته بعد باشه و افسانه با اولین پرواز به یک شهر مرزی در کمتر از دوساعت میرسه و قطعا مامورین هم رسیدن که دیگر دلیلی بر نشان دادن صحنه مامورین وجود ندارد.عده ای از شما عزیزان از پایان باز صحبت کردین. تعجب می کنم!!!. امیر پسر افسانه شد. ارغوان دختر مالک و مرضیه. هاتف در صحنه تصادف کشته شد. عنایت پدر هاتف دستگیر شد.

افسانه هم در مرز در حین فرار از کشور دستگیر شد. ارغوان هم در کماست که اگر به هوش می آمد عده ای معترض می شدند پایانش هندیه در هرحال این کجاش بازه من نمیدونم.

نکته بعدی اینکه صدا و سیما هیچ دخالت و سانسوری در قسمت های پایانی نداشته. حتی یک فریم. یکی از بازیگران اصلی ما در فینال کار با ما همراه نشد. که دلیل آن را تهیه کننده توضیح خواهند داد. و تلاش من و نویسنده هم موثر واقع نشد. ایشان را قضاوت نمیکنم ولی ما مجبور شدیم فیلمنامه رو تغییر دهیم و در نبود ایشان بهترین فینالی که می شد نویسنده کار بنویسه و ما بگیریم همین بود. بی نهایت از بازی بازیگرانم راضی ام. ایکاش این بازیگر توانا و مستعد کار رو ترک نمی کرد و ما نیز فینال بهتری رو تقدیم میکردیم. اینکه افسانه باید با امیر روبرو میشد. در نسخه اصلی فیلمنامه موجوده و ابتدایی ترین اصل در داستان ما تقابل این دو کاراکتر بوده که در نبود بازیگر مذکور امکانش میسر نبوده .

درنهایت ممنونیم از همراهی شما عزیزان. به شخصه از مخاطبین عزیز و فرهیخته که احیانا فینال کار آنچنان که باید مورد پسندشان نبود. عذرخواهی میکنم ولی بدانید که من و تمام عوامل در نبود این بازیگر تمام تلاشمان راکردیم.

حتما این بازیگر محترم هم دلایلش برای ترک کار از نظر خودشون کافی بوده ولی کلیه عوامل فیلم با شرایط خیلی سخت تر از ایشان با عشق و علاقه و تعصب به کارشون ایستادند در کنار هم و کارشونو ترک نکردند و به اتمام رسوندند. 

بابک کایدان عزیز و مهدی محمد نژادیان نازنین من ممنون شما هستم وامیدوارم خیلی زود با قلم توانای شما کار دیگری رو جلوی دوربین ببرم.

منوچهر هادی در اینستاگرام خود عکسی از حضور بازیگران و عوامل فصل سوم سریال دلدادگان برای تماشای قسمت آخر این سریال در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

منوچهر هادی با انتشار عکس بالا در اینستاگرام نوشت: 

دورهمی با بچه ها برای دیدن قسمت پایانی.ممنون از همه.

سریال دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی از اواسط مردادماه روی آنتن رفت و توانست مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. این سریال که در سه فصل روایتگر داستانی خانوادگی بود در دو فصل حال و یک فصل گذشته به روایت داستانی پرداخت که توانست نظر بسیاری از مخاطبان را جلب کند اما پخش آخرین قسمت آن با حواشی زیادی همراه بود.

بلافاصله بعد از اتمام پخش سریال دلدادگان پانته آ بهرام با انتشار پستی به پایان بندی این سریال واکنش نشان داد و در پی آن شاهرخ استخری و منوچهر هادی کارگردان دلدادگان با انتشار

پست هایی به خانم بازیگر پاسخ دادند و به شفاف سازی قسمت پایانی سریال پرداختند.

در حالی که پانته آ بهرام صدا و سیما را مقصر این پایان بندی ضعیف سریال دلدادگان معرفی کرد ، منوچهر هادی و شاهرخ استخری عدم حضور خانم بهرام در قسمت پایانی را علت تغییر در فیلمنامه عنوان کردند.

شاهرخ استخری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :

ارغوان نباید تیر میخورد ،خانم بهرام نازنین درست میگن ، یه سه تا نقطه هم آخر جملشون گذاشتن که اگه اجازه بدین یکی از اون نقطه ها رو هم من بگم، بله قرار بود افسانه توسط هاتف کشته بشه ولی ٢ تا صدای شلیک شنیده میشد که یکیش گلوله نا قابلی بود که افسانه به هاتف میزد.. قضاوت نمیکنم شمارو خانم بهرام ، ای کاش میموندین و همه ی تیم با هم پایان بهتری رو برای سریالی که مردم دوست داشتن رقم میزدیم، احساس کردم مردم حق دارن بدونن این پایان، سلیقه تیم دلدادگان و حتی سازمان صدا و سیما نبود.

بعد از انتشار این پست ها ماجرا به اینجا ختم نشد و ملیکا شریفی نیا بازیگر نقش حدیث با انتشار پستی از فیلمنامه قسمت آخر سریال دلدادگان قبل از تغییر رونمایی کرد.

ملیکا شریفی نیا با انتشار عکس هایی در اینستاگرامش نوشت :

سلام عزیزانم …. مرسی که تا آخرین قسمت دلدادگان با ما همراه بودین …. این پست رو در جواب انتقاداتی که به قسمت آخر دلدادگان داشتید گذاشتم که متوجه بشید دلیل این پایان چی بوده و همچنین پایان اصلی فیلمنامه رو خودتون شخصا بخونید .امیدوارم با مطالعه ی این نوشته ها جواب سوالاتتون رو بگیرید و دلایل این اتفاقات رو درک کنید ….

سامان صفاری بازیگر نقش امیر بعد از اتمام سریال دلدادگان با انتشار این عکس نوشت :

مرسی از اعتمادت مرد….

قسمت آخر سریال دلدادگان فصل سوم چی میشه

سانیا سالاری بازیگر نقش ارغوان با انتشار این عکس نوشت :

خداحافظ ارغوان من

خداحافظ تکه ای از وجودم

خداحافظ ارغوانم….

لیندا کیانی با انتشار این عکس نوشت :

خداحافظ فرزانه ی دلدادگان….

حمید گودرزی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :

دلدادگان تموم شد … مرسی از همه …

خب حداقل بگید چرا هاتف مثل میگ میگ ماشین بهش زد مرد؟؟؟؟خخخخخخ

وااااااااقعن همیییینو بگو چند ماه سریال قشنگ بعد یهو شد هندی اونم خنده دار خدای من

میگ میگ عالیترین توصیف بود

مثل ماشین تصادف کرده لب شد خخخخخخخ دلمون خنک شد

برای اینکه حقش بود بمیره

ولی آخرش بد بود

افتضاح بود فقط می خواستند یه جوری 60 قسمت رو تموم کنن

خب مهتاب راست میگه .حداقل میتونستن اخرش رو جوری منوشتن که هاتف بعد کشتن ارغوان ی تیرم میزد تو کله خودش .خیلی قشنگتر میشد تا اینکه کپن بیمه اون بابا رو هم نابود کنه????????????????????

خیلی مزخرف به پایان رسید اصلا فیلمای ایرونی پایانی خوبی ندارن

ایقد منتظر بودیم همه داستان خودشون رو بفهمن و واکنششون رو بیینیم اما یه جوری بدی خلاصه ش کردن

من اگرجای هرکارگردانی باشم دیگربرای شبکه 3 سریال نمی سازم . ما شبکه ورزش داریم ! چه معنی دارد ورزشهای آنلاین از شبکه 3 پخش شود ؟

وای مردم ازخنده ،منم ازصحنه تصادف هاتف شگفت زده دم هم کلی خندیدم واقعا مسخره س چطور اینا این سریال رااینقدر افتضاح سروتهش روهم آوردن متاسفم

چرا ارغوان همه چیز را به امیر گفت و بعد به مادرش گفت که همه چیز رو گفته

اصلا آخر سریال یه طرف این ماشین زدن هاتف یه طرف…

فیلمنامه قشنگ بود ولی خود فیلم نعمت زشت بود نع قشنگ ولی خنده دار بود

سلام سریال دلدادگان خیلی زیبا تمام نشد اما فکر میکنم ارغوان و امیر نقش شون را خیلی عالی انجام داده اند

والا مردم رو مسخره کردن 60 قسمت پشت سر هم بعد یه دفعه آخر سریال فقط آب بندی کردند

اصلا بلد نیستن فیلم بسازن .بعد مثلا ۳ ساله دارن این فیلم میسازن

تازه معلوم نشد ارغوان زندهست مردست اسم خودشون گذاشتن بازیگر من كه فقط از شعرش خوشم اومد

بدک نبود ولی ای کاش ارغوان نمیرفت توی کما باید پایانش را خوب نشون میدادن

امیرو ارغوان به شدت نقششونو عالی بازی کردند ولی هاتف چرا مثل میگ میگ مرد؟فیلم عالی بود

عالی بود اما مرگ هاتف مسخره بود . میگ میگ . معلوم بود کامپیوتریه

عالی بود تو رو خدا مثل همین فیلم نامه رو بسازین مردم دارن دیوانه میشن مخصوصا خودم

آخه چرا اینجوری تمومش کردید اولش خیلی زیبا بود بعد آخرش این شد

فقط میتونم بگم قسمت آخرش افتضاح بود????

ب نظرم اخرش خوب بود ولی اگ ارغوان زنده میموند بهتر بود.فرزانه لحظه ای ک هاتف خاست امیر و ارغوانو بزنه از پشت هاتفو میزد .اینجوری به نطرم قشنگتر بود

به نظرم قسمت آخرش افتضاح بود ؟؟؟؟۰

سانیاسالاری خیلی بیمزه وخنک بود.بایدمیمرداخرفیلم.امیرزنده میموند.افسانه هم هاتف ومیکشت.اماارغوان بایدمیمردوقتی تیرخورده …پایان خوبی نداشت

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

دانلود رایگان قسمت پایانی و ۶۰ شصت – ۳ آبان ماه 1397 – قسمت بیستم ۲۰ از فصل سوم مجموعه تلویزیونی «دلدادگان Deldadegan» به کارگردانی منوچهر هادی، طی دو فصل در ژانر اجتماعی، خانوادگی، ملودرام هرشب از شبکه سه سیما پخش می شود. مسعود رایگان، مهرانه مهین ترابی، شاهرخ استخری، سیامک صفاریان، ملیکا شریفی نیا، سانیا سالاری، پانته آ بهرام، لیندا کیانی، سمیرا حسن پور، مسعود دلخواه، حمید گودرزی بازیگران هستند.

داستان فیلم درباره مردی پارچه فروش و سنتی به نام کمالی است که همسرش فو…

آموزش دریافت رایگان 5 نوع ارز دیجیتال در سایت CoinPot – بیت کوین – بیت کوین کش – دش – دوج کوین – لایت کوین – لینک آموزش https://www.aparat.com/v/K4svz

سریال کلاه قرمزی به کارگردانی ایرج طهماسب از مجموعه های پرطرفدار و یاد…

آموزش دریافت رایگان 5 نوع ارز دیجیتال در سایت CoinPot – بیت کوین – بیت کوین کش – دش – دوج کوین – لایت کوین – لینک آموزش https://www.aparat.com/v/K4svz

سریال کلاه قرمزی به کارگردانی ایرج طهماسب از مجموعه های پرطرفدار و یاد…

ساعت24-سریال دلدادگان در فصل سوم شب گذشته به پایان رسید. صحبت هایی درباره سانسور قسمت آخر سریال دلدادگان مطرح شده بود که در ادامه جزئیات آن را می خوانید.

فصل سوم سریال پرطرفدار دلدادگان شب گذشته به پایان راه خود رسید. اولین واکنش حاشیه ساز به پایان این فصل پست اینستاگرامی پانته آ بهرام بازیگر نقش افسانه در این سریال بود.

پانته آ بهرام در اینستاگرام خود با انتشار سکانسی از سریال دلدادگان پایان این سریال را زیر سوال برد.

پانته آ بهرام در اینستاگرام خود نوشت: 

پایان افسانه این نبود، اگر بدقولی صداو سیما نبود!!

قسمت آخر سریال دلدادگان فصل سوم چی میشه

افسانه برای نجات پسرش، توسط هاتف کشته میشد و …..

واکنش منوچهر هادی به شایعه سانسور قسمت آخر فصل سوم سریال دلدادگان

منوچهر هادی کارگردان موفق سریال دلدادگان در خصوص شایعه سانسور قسمت آخر فصل سوم دلدادگان با انتشار پستی در اینستاگرام اینگونه نوشت:

#دلدادگان

#منوچهرهادی

بینهایت از اینهمه استقبال و دقت در جزئیات کار از شما مخاطبین و هواداران سریال سپاسگزارم.

ولی چند سوال شما را باید پاسخ بدهم.

اول اینکه ارغوان راننده اتومبیل بوده و چرا در صندلی عقب افتاده. واقعا باید روی امیر می افتاد ولی ببخشید که امکانش نبود. مثل اینکه تمام خانمهای بازیگر با حجاب کامل در منزل هستند و دلیل آن کاملا واضح و مشخصه. دوم اینکه چرا مامورین نرسیدن به محل حادثه ولی افسانه رو لب مرز گرفتن. صحنه ای که مالک پشت به دوربین گریه میکنه گذر زمان رو قبلش داریم اون صحنه میتونه هفت هشت ساعته بعد باشه و افسانه با اولین پرواز به یک شهر مرزی در کمتر از دوساعت میرسه و قطعا مامورین هم رسیدن که دیگر دلیلی بر نشان دادن صحنه مامورین وجود ندارد.عده ای از شما عزیزان از پایان باز صحبت کردین. تعجب می کنم!!!. امیر پسر افسانه شد. ارغوان دختر مالک و مرضیه. هاتف در صحنه تصادف کشته شد. عنایت پدر هاتف دستگیر شد.

افسانه هم در مرز در حین فرار از کشور دستگیر شد. ارغوان هم در کماست که اگر به هوش می آمد عده ای معترض می شدند پایانش هندیه در هرحال این کجاش بازه من نمیدونم.

نکته بعدی اینکه صدا و سیما هیچ دخالت و سانسوری در قسمت های پایانی نداشته. حتی یک فریم. یکی از بازیگران اصلی ما در فینال کار با ما همراه نشد. که دلیل آن را تهیه کننده توضیح خواهند داد. و تلاش من و نویسنده هم موثر واقع نشد. ایشان را قضاوت نمیکنم ولی ما مجبور شدیم فیلمنامه رو تغییر دهیم و در نبود ایشان بهترین فینالی که می شد نویسنده کار بنویسه و ما بگیریم همین بود. بی نهایت از بازی بازیگرانم راضی ام. ایکاش این بازیگر توانا و مستعد کار رو ترک نمی کرد و ما نیز فینال بهتری رو تقدیم میکردیم. اینکه افسانه باید با امیر روبرو میشد. در نسخه اصلی فیلمنامه موجوده و ابتدایی ترین اصل در داستان ما تقابل این دو کاراکتر بوده که در نبود بازیگر مذکور امکانش میسر نبوده .

درنهایت ممنونیم از همراهی شما عزیزان. به شخصه از مخاطبین عزیز و فرهیخته که احیانا فینال کار آنچنان که باید مورد پسندشان نبود. عذرخواهی میکنم ولی بدانید که من و تمام عوامل در نبود این بازیگر تمام تلاشمان راکردیم.

حتما این بازیگر محترم هم دلایلش برای ترک کار از نظر خودشون کافی بوده ولی کلیه عوامل فیلم با شرایط خیلی سخت تر از ایشان با عشق و علاقه و تعصب به کارشون ایستادند در کنار هم و کارشونو ترک نکردند و به اتمام رسوندند. 

بابک کایدان عزیز و مهدی محمد نژادیان نازنین من ممنون شما هستم وامیدوارم خیلی زود با قلم توانای شما کار دیگری رو جلوی دوربین ببرم.

تمامی حقوق برای ساعت24 محفوظ است

پانته آ بهرام زحمت تیم دلدادگان را به باد داد

توقعی که همه از منوچهر هادی درباره ساختن فیلم های سینمایی عاشقانه با پایان تا حدی رضایت کننده داشتند در سریال دلدادگان حاصل نشد.
پاسخی که عوامل دلدادگان به این نارضایتی ابراز کردند قهر یکی از بازیگران اصلی سریال بود که باعث شد داستان عوض شد و یک پایان دیگر برای آن نوشته شود.

طرح سریال «دلدادگان» مربوط به سه یا چهار سال قبل است، بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان در آذر ۹۵ با ایرج محمدی طرح خود را مطرح می کنند و نگارش فیلمنامه ۹ ماه طول می کشد تا اینکه پس از پیش تولید، فیلمبرداری سریال با نام «پاهای بیقرار» به کارگردانی منوچهر هادی، آخر مرداد ۹۶ آغاز می شود. مجموعه جدید محصول سیمافیلم بود و به سفارش شبکه پنج جلوی دوربین رفت. بنابراین از تابستان سال گذشته تا اواخر تیر امسال، همه این مجموعه را مربوط به شبکه پنج میدانستند. اما در نهایت مرداد ۹۷ و یک سال پس از شروع ساخت آن، سیما فیلم تصمیم گرفت آن را از شبکه سه با نام «دلدادگان» در ۶۰ قسمت به روی آنتن بفرستد.
این مجموعه سه فصل داشت که فصل اول آن مربوط بین ۱۳۵۷ تا ۱۳۶۴ می گذرد. فعلا دو هفته ای است که فصل اول این مجموعه به روی آنتن رفته. بخشی که با گره خوردن چند ماجرای عشقی و جنایی شروع شده و سعی می کند در هر قسمت با یک اتفاق غیرمنتظره بیننده را به سمت خود جلب کند.

عوامل سازنده سریال «دلدادگان» همه افرادی هستند که پیش از این و مخصوصا در چند سال اخیر نام آنها را شنیده ایم یا در تیتراژهای مختلف نامشان را دیده ایم. از کارگردان مجموعه شروع می کنیم، کسی که کارش را با دستیاری شروع کرده و حالا دو سه سالی است که بسیار پر کار است. منوچهر هادی که روزگاری کنار دست اصغر فرهادی در فیلم «چهارشنبه سوری» و کیانوش عیاری در مجموعه «هزاران چشم» مشغول به کار بوده، کارگردانی را با ساخت تله فیلم شروع کرد و در سال ۸۶ اولین سینمایی بلند خود را با نام «قرنطینه» ساخت. از آن زمان تاکنون ۶ فیلم سینمایی، یک مجموعه نمایش خانگی و ۵ سریال ساخته که در میان آنها «من سالوادور نیستم» که مدتی پرفروش ترین فیلم سینمای ایران بود و «آینه بغل» که به تازگی اکرانش تمام شده، از کارهای شاخص هادی محسوب می شوند.

قسمت پایانی سریال “دلدادگان” سوم آبان  از شبکه سه سیما روی آنتن که اگر حاشیه اینستاگرامی ایجاد شده برای آن توسط بازیگرش نبود، شاید خیلی‌ها از وجود چنین مجموعه‌ای مطلع هم نمی‌شدندپایان‌بندی سریال تغییر کند و مخاطبان به پایان آن انتقاد کنند.
در پاسخ به انتقادات مخاطبان سریال “دلدادگان” ابتدا پانته‌آ بهرام با انتشار پستی اعلام کرد که پایان‌بندی سریال به دلیل بدقولی صداوسیما و مسائل مالی تغییر کرده است و در ادامه شاهرخ استخری از اختلافات پیش آمده بین پانته‌آ بهرام با عوامل سریال در روزهای پایانی پرده برداشت.

قسمت آخر سریال دلدادگان فصل سوم چی میشه

بابک کایدن یکی از نویسندگان دلدادگان در دفاع از این پایان بندی با روزنامه هفت صبح گفت :رویایی افسانه و امیر جزو بدیهی ترین اصول نمایشی بود و باید این دو نفر را رو در روی یکدیگر قرار می دادیم.ما این کار را کرده بودیم که فیلمنامه اش موجود است و من در صفحه اینستا گرام دوصفحه عکس گذشاتم و با سند ارائه دادم که افسانه برای نجات بچه اش به صحنه بر می گشت.
او مقابل هاتف می ایستاد و التماس می کرد که امیر را ببخشد .

امیر گیج شده بود که ماجرا چیست ولی شلیک می کند . افسانه هم خود را مقابل شلیک قرار می دهد خانم بهرام نیامد و مجبور به تغییر فینال شدیم.
ایرج محمدی تهیه کننده این سریال نیز در پاسخ به انتقادات درباره پایان دلدادگان به جام جم گفت :هیج سانسور یا جرح و تعدیلی در قسمت پایانی این مجموعه در کار نبود سناریوی تمام قسمت های این مجموعه تلویزیونی و پایان بندی آن از مدت ها قبل در اختیار مدیران صدا و سیما قرار گرفته و به تاییدشان رسید بود اما خانم بهرام به گونه ای دیگر واکنش نشان داد و در اعتراض به مسائل مالی در قسمت پایانی مجموعه حضور پیدا نکرد .
ما که نمی توانستیم قطار در حال حرکت مجموعه را بی پایان بندی رها کنیم لذا مجبور شدیم پایان بندی متفاوتی را در نظر بگیریم چرا که بهرام در سکانس پایانی بازی نکرد.

اما پست جدیدی که منوچهر هادی منتشر کرده، حقایق بیشتری در مورد اختلافات پیش آمده بین پانته‌آ بهرام و عوامل سریال را فاش کرده است. منوچهر هادی با بیان اینکه صداوسیما هیچ سانسوری در قسمت‌های پایانی اعمال نکرده، در بخش دیگری از صحبتهایش اشاره کرده که یکی از بازیگران سریال (پانته‌آ بهرام) در فینال کار با آنها همراه نبوده و آنها مجبور شده‌اند فیلمنامه را تغییر بدهند.
منوچهر هادی در بخشی از پستی که در واکنش به انتقادات مخاطبان منتشر کرده، در مورد پایان‌بندی سریال توضیح داده است: “نکته بعدی اینکه صدا و سیما هیچ دخالت و سانسوری در قسمت‌های پایانی نداشته. حتی یک فریم. یکی از بازیگران اصلی ما در فینال کار با ما همراه نشد. که دلیل آن را تهیه کننده توضیح خواهند داد. و تلاش من و نویسنده هم موثر واقع نشد. ایشان را قضاوت نمیکنم ولی ما مجبور شدیم فیلمنامه رو تغییر دهیم و در نبود ایشان بهترین فینالی که می‌شد نویسنده کار بنویسه و ما بگیریم همین بود. بی نهایت از بازی بازیگرانم راضی ام. ایکاش این بازیگر توانا و مستعد کار رو ترک نمی‌کرد و ما نیز فینال بهتری رو تقدیم میکردیم. اینکه افسانه باید با امیر روبرو میشد. در نسخه اصلی فیلمنامه موجوده و ابتدایی ترین اصل در داستان ما تقابل این دو کاراکتر بوده که در نبود بازیگر مذکور امکانش میسر نبوده .

حتما این بازیگر محترم هم دلایلش برای ترک کار از نظر خودشون کافی بوده ولی کلیه عوامل فیلم با شرایط خیلی سخت تر از ایشان با عشق و علاقه و تعصب به کارشون ایستادند در کنار هم و کارشونو ترک نکردند و به اتمام رسوندند.

در تلویزیون و سینما دقت در فیلمنامه، کنش منطقی بازیگران، شکل‌گیری درست داستان و شخصیت‌پردازی یکی از مسائل مهمی است که هر کارگردانی ماه‌ها وقت برایش صرف می‌کند و به نظر می‌رسد منوچهر هادی کمتر به این بخش توجه می‌کند و وسواس چندانی روی شکل منطقی داستانش ندارد.
او پیش از «دلدادگان» در سریال «عاشقانه» ضعف خود را در نوشتن و پیش‌بردن داستان نشان داده بود و حالا این معضل به سریال جدیدش نیز سرایت کرده و باعث انتقاد‌های زیادی به پایان‌بندی سریالش شده است. اگر بخواهیم از گاف‌های فصل دوم مثل نجات پیدا کردن فرزانه و فرزندش در آتش‌سوزی مهیب خانه تا دزدیدن بچه و عمل جراحی پلاستیک عبور کنیم، فصل سوم سریال با ضعف‌های عجیب و غریبی در فیلمنامه مواجه بود.


 

اتفاقات کلیشه ای و نخ نما شده
در فصل سوم بسیاری از اتفاقات به صورت کاملاً کلیشه‌ای و نخ‌نما رخ می‌داد، مثلاً یکی از شخصیت‌ها حین عبور از جایی حرف مهمی را می‌شنید و متوجه ماجرا می‌شد یا شخصیتی خیلی اتفاقی متوجه ماجرایی می‌شد و بعد سربزنگاه خودش را به محل حادثه می‌رساند تا همه چیز ختم به خیر شود. از آن بدتر افسانه در نقش یک ضدقهرمان هر کاری که می‌توانست انجام می‌داد و کسی جلودارش نبود. او خیلی راحت و ریلکس کسی را کشت و هیچ اتفاقی نیفتاد و حساسیت کسی را برنینگیخت. فیلم لبریز از چنین گاف‌هایی است که اگر بخواهیم قسمت به قسمت شرح دهیم، خودش یک مثنوی هفتاد من کاغذ خواهد شد.


هادی همه چیز را یک هو تمام می کند

اما با تمام انتقاداتی که به پایان بندی سریال دلدادگان وارد است این فیلم ضعف هایی را نیز در برداشت.

اما آنچه بیش از هرچیزی باعث رنجش مخاطبان شد، بی‌توجهی به شکل منطقی داستان در دو قسمت آخر بود. هادی همانند «عاشقانه» ناگهان تصمیم می‌گیرد همه چیز را یکهو تمام کند. همانطور که در «عاشقانه»، ناگهان «گیسو» که خبر مرگش در تمام شهر پیچیده بود پیدا شد و به آغوش خانواده جدیدش بازگشت، در «دلدادگان» نیز در دو قسمت آخر ناگهان امیر متوجه نیت افسانه می‌شود، هاتف پی به هویت امیر می‌برد، امیر دزدیده می‌شود و بعد به شکلی کاملاً هندی نجات پیدا می‌کند و در مسیر بازگشت تصادف می‌کند و الی آخر… از آن سمت مالک پی به ماهیت افسانه می‌برد و او حین فرار بازداشت می‌شود، هاتف خودکشی می‌کند، ارغوان به کما می‌رود و دوباره الی آخر…

اتفاقی عجیب و محیرالعقول در سریال های ایرانی
آنچه بیش از فیلمنامه، ماجرا‌های دو قسمت آخر «دلدادگان» را جالب می‌کند، حاضر نشدن پانته‌آ بهرام در قسمت پایانی سریال است. بازیگر نقش اصلی سریال ناگهان تصمیم می‌گیرد در قسمت آخر حاضر نشود تا کارگردان مجبور به تغییر پایان‌بندی شود؛ اتفاقی عجیب و محیرالعقول که فقط در سینما و تلویزیون ایران اتفاق خواهد افتاد. در حالی که بیشتر کشور‌ها با سرمایه‌گذاری روی سریال‌هایشان به دنبال جذب مخاطب جهانی هستند، در سریال‌های ایرانی حاشیه‌ها همچنان حرف اول را می‌زنند. این همه هزینه برای ساخت یک سریال سه فصلی عملاً با توجه به حاشیه‌های عوامل «دلدادگان» بر باد رفت تا حتی مخاطب ایرانی هم از نتیجه نهایی ناراضی باشد.


داستانی عامه پسند با جواب پس داده

«دلدادگان» مجموعه‌ای از تمام آن چیزهایی بود که معمولا در فیلمسازی منوچهر هادی دیده می‌شوند؛ داستانی عامه‌پسند که محتوای جواب‌پس‌داد‌ه‌ترین فاکتورهای رمان‌های اصطلاحا بازاری است، به اضافه ستاره‌های مطرح بازیگری برای ایفای نقش‌هایی که شاید به اقتضای قصه، هنرپیشه‌های دیگری برای بازی کردن در آنها مناسب‌تر بودند. اما جذابیت‌هایی که اصالت نداشته باشند و با کف سلیقه و نیاز مخاطبان ارتباط برقرار کنند، معمولا به دلیل خاصیت بی‌دوامی‌شان و رویگردانی ناگهانی مخاطب از آنها، صاحبان چنین آثاری را غافلگیر خواهند کرد. حرکت بین دو زمان به هم متصل که هر کدام به سوی متضادی از تاریخ حرکت می‌کنند، بستر قصه را از محورهای مختلفی برش می‌دهد و تکه‌تکه می‌کند؛ چنانکه درون زمان‌ها، جوامع و انسان‌ها را می‌توان دید.
نشان دادن دو دوران تاریخی متضاد 
این دو زمان به هم متصل یعنی دوران پهلوی و دوران پس از انقلاب که هر کدام به سوی متضادی از تاریخ می‌روند، یکی آرمان‌شهر خود را در ایران باستان و گذشته دور می‌بیند و دیگری در مهدویت و جامعه مدینه النبی که از جهات مختلفی با هم متفاوتند و هر کدام از این دو کاراکتر قهرمان‌هایی متعلق به این دو دوره متفاوت هستند. نطفه داستان «دلدادگان» از چالش تناقضی که در نگرش این دو نوع انسان به مسائل سیاسی-اجتماعی پیرامون‌شان وجود دارد، شکل می‌گیرد. منطق و جهان‌بینی یکی از این آدم‌ها که (حمید گودرزی بازی‌اش می‌کند) در زمان شاه بیشتر جواب می‌دهد و باعث موفقیت او در شئونی می‌شود که همان‌ها را هم در وضعیت آن دوران به‌عنوان موفقیت جا انداخته‌اند؛ او آدم می‌فروشد و ثروتمند می‌شود. اما شخصیت دیگری هست که از منطقی دیگر پیروی می‌کند، از منطقی که بعدها به‌عنوان انقلابی‌گری شناخته می‌شود و آینده هم متعلق به همین منطق است.

ایجاد علاقه بین دختر و پسری که خودشان نمی‌دانند خواهر و برادر هستند، از کوته‌نظرانه‌ترین و عقب‌مانده‌ترین تم‌های داستانی دنیاست و بیشترین بسامد را هم در ایران دارد. نویسندگان «دلدادگان» برای اینکه چنین موقعیت دراماتیک نخ‌نمایی را ایجاد کنند، دست به دامان تغییر رژیم سیاسی در ایران شده‌اند تا مقدمات جدایی پدر و مادرها از یکدیگر و خلاصه تمام مسائلی که باعث می‌شود یک خواهر و برادر از هم جدا شوند و بعد به شکل سوءتفاهمی از عشق کنار هم قرار بگیرند را در داستان‌شان فراهم کردند. انتخاب چنین قالبی برای قصه‌پردازی به چالش تناقض بین دو زمان مختلف و آدم‌هایی که هر کدام نماد یکی از این دو زمان هستند، می‌پردازد اما این شکل قصه‌گویی‌ها از قواره چنین موضوع عمیقی خیلی کوچک‌تر است. همین‌طور است نوع پرداختن این فیلمنامه به روابط انسانی اعم از سوءتفاهمات، کینه‌ها، ایثارها و تمام چیزهای دیگر.
فاکتورهای عوام‌پسند و بازاری برای جذب مخاطب
تجربه نشان داده که فاکتورهای عوام‌پسند و بازاری برای جذب مخاطب، معمولا تاریخ‌مصرف کوتاهی دارند و «دلدادگان» هم مشمول همین قاعده شده و وقتی روی آنتن رفت که دیگر با چند هنرپیشه مشهور و داستان یک عشق نافرجام به دلیل خواهر و برادر درآمدن دو دلداده، نمی‌شد مخاطب را جذب کرد. موضوع سریال سه‌گانه «دلدادگان» که رویارویی دو انسان از دو نوع تفکر، یکی متعلق به دستگاه فکری شکل گرفته توسط نظام سیاسی قبل و دیگری متعلق به نظام انقلابی است، اتفاقا یکی از مهم‌ترین مسائل روز جامعه ماست که اگر به جای منوچهر هادی، یک فیلمساز کاربلد به آن می‌پرداخت، صرفا با پست اعتراضی پانته‌آ بهرام درخصوص عوض شدن پایان قصه، مردم از وجود چنین سریالی مطلع نمی‌شدند و مخاطب تلویزیون را با کمک خود قصه درگیر خودش می‌کرد. چالش بین این دو تفکر، یعنی تفکر وفادار به رژیم قبل و تفکری که انقلاب را به وجود آورده است در داستان «دلدادگان» صرفا برای این استفاده می‌شود که مقدمات بی‌خبری دو خواهر و برادر از هم و عشق سوءتفاهم‌گونه آنها به یکدیگر در روزگار جوانی را آماده کند. یک ضرب‌المثل قدیمی ایرانی، چنین وضعیتی را به ساختن لگن با فلز طلا تشبیه می‌کند. اما پرانتزی که می‌شود پس از بحث درباره مضمون «دلدادگان» و کیفیت فنی کار آن باز کرد، به حاشیه قسمت پایانی این سریال برمی‌گردد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پر بازدیدها

آخرین اخبار

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری بلامانع است

مرورگر شما قادر به پخش ویدیو نمی باشد.

قسمت آخر سریال دلدادگان – فصل پایانی

برای ارسال نظر لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.

مرورگر شما قادر به پخش ویدیو نمی باشد.

قسمت آخر سریال دلدادگان – فصل پایانی

برای ارسال نظر لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.

قسمت آخر دلدادگان فصل ۳ قسمت ۶۰ (قسمت بیستم فصل سوم – قسمت آخر دلدادگان)

برای مشاهده پارت دوم اینجا روی همین نوشته کلیک کنید

مهم: با توجه به رشد بسیار عالی سایت مسلمان در مدت زمان کوتاهی که راه اندازی گردیده و با توجه به اینکه مطالب آن زودتر از دیگر سایت ها منتشر میشود؛ تعداد افراد ورودی به سایت بالاست؛ بنابراین اگر اینترنت سرعت پایین دارید و یا به هر دلیل دیگر موفق به تماشای فیلم و سایر موارد نشدید وارد کانال سروش یا ایتا سایت مسلمان شوید (آیدی کانال های ما در فضای مجازی @Mosalman_Net می باشد) تا بتوانید از لینک های تولید شده دیگر استفاده کنید (هدف ما جلب رضایت خداوند متعال است)
سریال دلدادگان به نویسندگی بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان که در ۶۰ قسمت تهیه و تولید شده است، از شنبه ۶ مرداد ماه ۹۷ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

نام قبلی سریال دلدادگان پاهای بی قرار بوده که به تازگی به «دلدادگان» تغییر کرده است.

قسمت آخر سریال دلدادگان فصل سوم چی میشه

مجموعه تلویزیونی «دلدادگان» در سه فصل، دو فصل گذشته و یک فصل زمان حال، ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می‌کشد. «دلدادگان» مجموعه‌ای خانوادگی و اجتماعی است و داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد که قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدم‌های این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.

مسعود رایگان، مهرانه مهین ترابی،‌ شاهرخ استخری و سیامک صفاریان، ملیکا شریفی‌نیا، سیامک صفاریان و سانیا سالاری از بازیگرانی هستند که در زمان حال بازی می‌کنند. پانته‌آ بهرام (افسانه ادامه نقش لیندا کیانی)، مسعود رایگان (مالک ادامه نقش آرش مجیدی)، مهرانه مهین ترابی (مرضیه ادامه نقش سمیرا حسن پور) و شاهرخ استخری (هاتف)، سیامک صفاریان (امین)،‌ ملیکا شریفی‌نیا (حدیث)، مسعود دلخواه (ادامه نقش مجید پتکی) بازیگران زمان حال سریال دلدادگان هستند.

این سریال با قسمت‌های زمان حال آغاز شده و بعد به ۱۵ قسمت مجزا در فصل یک و سه می‌رسد. حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، مهدی صبائی، افسانه ناصری، سمیرا حسن‌پور، سیروس همتی در فصل دو (گذشته) سریال دلدادگان بازی کردند.

فصل دو از سال ۵۷ تا ۶۴ را به تصویر می‌کشد. بخش‌های گذشته در شهرک غزالی تصویربرداری می‌شود. یکی از استان‌های جنوبی، مناطق جنگی و لوکیشن‌هایی که دارای بافت سنتی هستند هم از دیگر لوکیشن‌های این سریال است.

قسمت های پخش شده سریال در فصل اول و دوم را از اینجا ببینید. مزیت تماشا و دانلود سریال دلدادگان فصل ۳ در سایت مسلمان عبارت است از انتشار سریع، حجم کم و کیفیت خوب که باعث شده رتبه اول در گوگل را کسب نمائیم.

اشتراک گذاری

دانلود

گزارش

دیدگاه

نمی پسندم

قسمت آخر سریال دلدادگان فصل سوم چی میشه

می پسندم

دانلود فیلم دلدادگان,قسمت قسمت آخر,شبکه سه,فصل 3 دلدادگان,سریال دلدادگان فصل 3,سریال ایرانی,دلدادگان قسمت آخر فصل 3,قسمت آخر دلدادگان,سریال دلدادگان,فصل سوم,منوچهر هادی,دلدادگان,دانلود دلدادگان,دانلود دلدادگان فصل سوم,مجموعه تلویزیونی دلدادگان,فصل سوم سریال دلدادگان,هاتف دلدادگان,دلدادگان امشب,دانلود قسمت آخر سریال دلدادگان,قسمت آخر دلدادگان 3,دانلود قسمت آخر فصل 3,مجموعه دلدادگان,مجموعه دلدادگان فصل 3,56 قسمت دلدادگان,دلدادگان 56,دلدادگان پنجاه و ششم,قسمت 54 دلدادگان,دلدادگان قسمت آخر,دانلود سریال دلدادگان قسمت آخر,سریال قسمت آخر,دانلود قسمت آخر,دلدادگان قسمت قسمت آخر

اشتراک گذاری ویدئو

در دیدستان شما قادر خواهید بود ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از اخبار رویدادها اطلاع پیدا کنید

با دریافت اپلیکیشن اندرویدی دیدستان، در هر زمان، هر مکان و با هر سرعت اینترنت، از تماشای آنلاین ویدئو بر روی گوشی یا تبلت خود لذت ببرید.

اشتراک گذاری

دانلود

گزارش

دیدگاه

نمی پسندم

قسمت آخر سریال دلدادگان فصل سوم چی میشه

می پسندم

دانلود فیلم دلدادگان,قسمت قسمت آخر,شبکه سه,فصل 3 دلدادگان,سریال دلدادگان فصل 3,سریال ایرانی,دلدادگان قسمت آخر فصل 3,قسمت آخر دلدادگان,سریال دلدادگان,فصل سوم,منوچهر هادی,دلدادگان,دانلود دلدادگان,دانلود دلدادگان فصل سوم,مجموعه تلویزیونی دلدادگان,فصل سوم سریال دلدادگان,هاتف دلدادگان,دلدادگان امشب,دانلود قسمت آخر سریال دلدادگان,قسمت آخر دلدادگان 3,دانلود قسمت آخر فصل 3,مجموعه دلدادگان,مجموعه دلدادگان فصل 3,56 قسمت دلدادگان,دلدادگان 56,دلدادگان پنجاه و ششم,قسمت 54 دلدادگان,دلدادگان قسمت آخر,دانلود سریال دلدادگان قسمت آخر,سریال قسمت آخر,دانلود قسمت آخر,دلدادگان قسمت قسمت آخر

اشتراک گذاری ویدئو

در دیدستان شما قادر خواهید بود ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از اخبار رویدادها اطلاع پیدا کنید

با دریافت اپلیکیشن اندرویدی دیدستان، در هر زمان، هر مکان و با هر سرعت اینترنت، از تماشای آنلاین ویدئو بر روی گوشی یا تبلت خود لذت ببرید.

قسمت آخر سریال دلدادگان فصل سوم چی میشه

قسمت آخر سریال دلدادگان فصل سوم چی میشه

0

0 عاطفه داستان آگوست 4, 2019
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *