معرفی خرید بک لینک طبیعی

معرفی خرید بک لینک طبیعی

پیشنهاد شما مخصوص شما :

خرید بک لینک دائمی

بک لینک دائمی، یعنی ثبت بک لینک بصورت انبوه در صفحات داخلی سایتهای رنک دار و اتوریتی بالا، توجه داشته باشید که در روش خرید بک لینک طبیعی، بک لینک در یک صفحه از یک سایت درج می شود نه در تمام صفحات سایت، و طبیعتا نیازی به تمدید بک لینک هم نخواهد داشت. پکیج بک لینک طبیعی، گزینه خوبی برای خرید بک لینک با کیفیت می باشد که با خیال راحت می توانید تهیه کنید.

مزایای خرید بک لینک دائمی عبارتند از:

 • بک لینک خوب، باعث افزایش پیج رنک، افزایش رتبه کلمه کلیدی سایت شما در گوگل، افزایش محبوبیت سایت شما در گوگل می شود.
 • افزایش ترافیک به سایت شما
 • رباتهای موتور جستجو لینک سایت شما را در سایتهای دیگر پیدا کرده و آنها را یک بک لینک از سایت مرتبط و خوب در نظر می گیرند.
 • لینک طبیعی با گذشت زمان شما را در صفوف سایت های قابل اعتماد موتورهای جستجو قرار می دهد.

مضررات خرید بک لینک بی کیفیت

اگر بک لینک طبق استانداردهای گوگل ثبت نشود، باعث برخورد گوگل با سایت خاطی می شود. قبل از استفاده از بک لینک باید از سئو سایت خود اطمینان داشته باشید.

بک لینک چیست و نقش آن در افزایش رتبه سایت چقدر است ؟

 

پیوند ورودی از سایت های دیگر را بک لینک می گویند که باعث محبوبیت و افزایش اعتبار یک سایت می شود که در نهایت گوگل و یا سایر موتورهای جستجوگر بر اساس رتبه و اعتبار هر وب سایت و صفحات وب سایت به آن رنک می دهند.

شرکت های مختلفی در زمینه رنک دهی به وب سایت ها فعالیت دارند که گوگل یکی از پراستفاده ترین روش های رتبه دهی وب سایت را داشت که آنرا به دلایل ناگفته تعطیل کرد. و الکسا یکی دیگر از شرکت های رتبه بندی سایت می باشد.

کیفیت بک لینک

 

با آشکار شدن ارزش و اهمیت بک لینک در افزایش رتبه سایت و دریافت بازدیدکننده واقعی سایتهای زیادی در پی دریافت بک لینک بودند. از این رو سایتهای مختلفی اقدام به فروش بک لینک نمودند. قیمت های خرید بک لینک از یک ماهه شروع می شد تا یکساله و حتی بک لینک دائمی.

اما بهترین پیشنهاد بک لینک سه ماهه بود که با تخفیف ویژه ارائه می شد و وبمسترها و صاحبان سایت هم عموما به بک لینک سه ماهه اقبال نشان می دادند.

اما با گذشت زمان و رشد هوش مصنوعی گوگل در زمینه رتبه بندی سایتها بک لینک صرف نه تنها دیگر بهترین پیشنهاد نبود، بلکه می توانست باعث کاهش رتبه سایت نیز شود. زیرا هدف گوگل بک لینک طبیعی بود. یعنی اینکه یک سایت بخاطر محتوایش از سایتهای دیگر لینک دریافت کند نه با خرید بک لینک رتبه خود را افزایش دهد.

به این خاطر کیفیت بک لینک مورد اهمیت قرار گرفت و صاحبان سایتها دیگر در جستجوی هر بک لینکی نبودند اما با این وجود همچنان صاحبان بسیاری از سایتها در جستجوی بک لینک از هر نوع سایتی هستند.

بک لینک های فله ای از وبلاگ هایی که با روبوت محتواسازی می شوند ارزش چندانی ندارند و داشتن یک بک لینک با کیفیت از یک صفحه گاه بسیار اثربخش تر از هزاران بک لینک بی کیفیت می باشد.

پیشنهاد ما به شمایی که به فکر همیشه بالا بودن وب سایت و کسب و کار خود هستید خرید بک لینک طبیعی است.

بهبود رتبه بندی ارگانیک

 

بک لینک ها کمک می کنند به سئو و اینکه در رتبه بندی موتور جستجو بهتر شوید. اگر هر محتوای شما از سایر سایت ها لینک ارگانیک شود، آن محتوا بطور طبیعی بالاتر در موتور جست و جو رتبه بندی خواهد شد. هدف شما باید ساخت لینک به پست ها، صفحات مجزا در کنار صفحه خانگی شما باشد.

ویژگی های پکیج بک لینک طبیعی اف تی سنتر

– پکیج بک لینک طبیعی شامل لینک های بسیار قوی و دائمی می باشد که باعث افزایش رتبه شما به صورت طبیعی می شود و تا 90 درصد لینک های موجود درپکیج هرگز حذف نمی شوند.

– مزیت بزرگی که لینک های ارگانیک برخلاف لینک های غیرارگانیک دارند این است که شما در صورت خرید ماهانه لینک مجبور به تمدید آن ها می باشید و همین عدم تمدید و تاخیر در تمدید باعث افت شدید در وب سایت شما می شود. در حالی لینک های ارگانیک همیشه ثابت می مانند.

– مزیت دیگر این پکیج این است که شما با داشتن این پکیج لینک بیلدینگ به تعداد نامحدود سایت را می توانید لینک دهی نمایید. این مزیت بسیار مناسب برای سئوکاران و یا صاحبان چند سایت می باشد.

یکبار بک لینک بخرید و برای چندین سایت خود استفاده کنید.

میزان اهمیت خرید بک لینک

 

 • مهم ترین گزینه در بهبود سئو
 • درصورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمندی دارا باشد در نتایج گوگل صعود خواهید کرد
 • به طور کلی هرچه بک لینک های “قوی” تری داشته باشید در نتایج گوگل بالاتر خواهید بود

انواع لینک های طبیعی ما

 • لینک سازی در وبلاگهای اتوریتی بالا

 

 • لینکسازی در سایتهای بوکمارک

 

سایتهای بوکمارک سایتهایی هستند که در آنها می توان لینک سایت خود را ثبت کرده، این سایتها بعضی بزرگ هستند و بعضی از این سایتها هم نیازمند ثبت نام در آنها می باشد.

 • بک لینک های EDU and GOV

 

دامنه GOV جهت ارگانهای دولتی استفاده میشود. ثبت همچین دامنه ای فقط برای سازمانها و ارگانهای دولتی امکان پذیر خواهد بود.

gov مخفف کلمه Government به معنی دولت یا دولتی میباشد که برای سایت های دولتی کشورها استفاده میشود.

دامنه.EDU چیست؟

دامنه EDU.مخصوص سایتهای آموزشی است. همانطور که واضح است نام این نوع حوزه از کلمه Educational به معنی آموزشی گرفته شده است. بعد از الگوریتم جدید,گوگل اعلام کرد گرفتن لینک از سایتهای EDU و GOV برایش بسیار اهمیت دارد .

 • رپورتاژ آگهی

 

رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روش‌های برندسازی و تبلیغات اینترنتی است که بزرگترین برندهای دنیا برای معرفی محصولات و خدمات جدید خود از آن استفاده می کنند.

رپورتاژ آگهی در واقع به این دلیل تاثیرگذاری بالایی دارد که نوعی تبلیغات غیرمستقیم است و مخاطبان در زمان مشاهده آن بیشتر اعتماد می کنند و کل مطلب را مشتاقانه مطالعه می کنند.

 • لینک سازی درفروم های اتوریتی بالا

 

لینک سازی در فروم های سایتهای ایرانی و خارجی و درج لینک در تاپیکها، امضاها، پروفایلها و بخش های دیگر فرومها بصورت دائمی

 • لینکسازی درسایتهای وب ۲

 

پکیج های لینک سازی طبیعی اف تی سنتر

در زیر، لیست پکیج های لینک سازی ما را مشاهده می کنید، توجه داشته باشید که سعی کنید در هنگام لینک سازی، تنوع را رعایت کنید، هر چقدر نوع سایتهایی که در آنها بک لینک ثبت میکنید، کلمات کلیدی شما و لینکهای شما متنوع تر باشه برای گوگل طبیعی تر خواهد بود.

چون یکی از مواردی که باعث اسپم شدن بک لینک می شود زیاده روی در استفاده از یک نوع بک لینک، یک نوع کلمه کلیدی و ثبت بک لینک فقط برای صفحه اصلی سایت می باشد.

 

خرید بک لینک از نظر گوگل

تقریبا تمام وبمستران در حال حاضر از تاثیر منفی خرید بک لینک بر سئو و کسب لینک های زیادی و نامناسب مطلع هستند. یکی از سوالات رایجی که خوانندگان بلاگسیما مطرح میکنند این است که، “خرید بک لینک از سایت های با پیج رنک بالا چه تاثیری دارد؟ گوگل چگونه متوجه پولی بودن آن خواهد شد؟”

پاسخ به این سوال کار بسیار راحتی است، خرید بک لینک کار درستی نیست! اگر بدنبال کسب جایگاه مناسب در نتایج گوگل هستید و برنامه ریزی دراز مدتی برای کار خود دارید، خرید بک لینک روش مناسبی نیست زیرا ممکن است شما را با مشکلات جدی در آینده روبرو کند.

به زبان ساده، گوگل بک لینک را بعنوان یک رای مثبت از طرف کاربران به صفحه یا سایت شما می شناسد. با کسب رای بیشتر شما شانس پیروزی در انتخابات گوگل را خواهید داشت. گوگل صراحتا اعلام کرده که خرید بک لینک برخلاف سیاست های این سایت بوده و تخلف شناخته میشود. مشکل از جایی آغاز میشود که کاربران فکر میکنند با خرید رای میتوانند موتور جستجو را فریب داده و در این انتخابات پیروز باشند ولی نظارت گوگل بر خرید بک لینک بسیار پیچیده و قدرتمند است.

خرید بک لینک

اخطار گوگل به سایت ها در مورد تاثیر منفی خرید بک لینک

نحوه تاثیر بک لینک بر نتایج گوگل

اگر بک لینک شما از یک سایت معتبر و با پیج رنک بالا باشد مسلما تاثیر بیشتری بر سئو سایت شما خواهد داشت. همین امر موجب خرید بک لینک از سایت های قدرتمند با قیمت بالا در چند سال گذشته شده است. گوگل با توجه به کلماتی که در اطراف یک لینک قرار دارند موضوع سایت را تشحیص میدهد. بطور مثال سایت های زیادی در صفحات خود به سایت آمازون ارجاع میدهند که معمولا در جملات آنها کلمه “Books” به چشم میخورد به همین دلیل شما با جستجوی این کلمه در گوگل سایت آمازون را در رتبه دوم و بعد از کتابخانه گوگل مشاهده خواهید کرد ولی برای سایت آمازون به این وسعت و قدرت، کلمه “Cars” بعنوان یک کلمه کلیدی شناخته نمیشود زیرا هیچ لینک ورودی مناسبی برای آن ندارد.

در نتیجه خرید بک لینک تنها زمانی برای سایت شما موثر خواهد بود که از سایت های معتبر و مرتبط با زمینه کاری شما باشد. همچنین باید به کلمه یا عبارت لینک شده و کلماتی که در اطراف آن حضور دارند توجه ویژه ای داشته باشید. زیرا بک لینک شما بر آن کلمه کلیدی در نتایج گوگل موثر خواهد بود و نه تمام کلماتی که بعنوان هدف خود انتخاب کرده اید.

تشخیص خرید بک لینک توسط گوگل

گوگل روشهای متنوعی برای تشخیص خرید بک لینک توسط سایت های اینترنتی دارد. مهمترین آنها تیم ویژه گوگل برای مبارزه با این پدیده است که وظیفه ای جز گشت و گذار در اینترنت و شناسایی سایت های فروشنده لینک ندارند. اگر شما سایت مناسبی را برای خرید بک لینک پیدا کرده اید دلیلی ندارد که تیم گوگل نیز نتواند آن را شناسایی کند.
همچنین گوگل کاربران را تشویق میکند تا سایت هایی که از این روش قصد فریب موتور جستجو را دارند معرفی کنند. با این کار هم سایت فروشنده و هم سایت خریدار با جریمه گوگل مواجه خواهند شد. تعداد لینک های ورودی به سایت شما در یک بازه زمانی مشخص و زمینه کاری سایت های مرجع معیارهای دیگری برای شناسایی سایت های متخلف توسط گوگل هستند. به تازگی و بعد از آپدیت الگوریتم پنگوئن استفاده زیاد و غیر طبیعی از یک عبارت مشخص بعنوان انکر تکست نیز به لیست تخلفات گوگل در خرید بک لینک اضافه شده است.

چند نکته مهم در خرید بک لینک

اگر همچنان بر این کار پافشاری میکنید و راههای اصولی و بهتر مانند تولید محتوا را نمی پسندید، نکات زیر را قبل از صرف هرگونه هزینه و پذیرش ریسک در نظر داشته باشید تا احتمال جریمه سایت خود را به حداقل برسانید:

 • بک لینک ها را با فاصله زمانی و جداگانه خریداری کنید. پیشنهادهایی مانند “تبلیغات در 10 سایت با پیج رنک 2 و 3” انتخاب مناسبی نیستند.
 • بصورت مستقیم با صاحب سایت در تماس باشید و با واسطه های تبلیغاتی همکاری نکنید.
 • با سایت هایی که بطور گسترده و عمومی اقدام به فروش لینک و پذیرش تبلیغات میکنند همکاری نکنید.
 • تنها از سایت های مرتبط با زمینه کاری خود لینک خریداری کنید.
 • بجای تبلیغات متنی در سایدبار یا فوتر سایت ها، از تبلیغات محتوایی و مطالب اختصاصی استفاده کنید.
 • بجای خرید بک لینک در تمام صفحات یک سایت، در یک یا چند صفحه خاص تبلیغ کنید.
 • نسبت لینک های خریداری شده به کل لینک های ورودی سایت کمتر از 10 درصد باشد.

اشتباهات رایج در خرید بک لینک

با یک جستجوی ساده در اینترنت سایت های ایرانی و خارجی بسیاری پیدا خواهید کرد در حال فروش بک لینک با عنوان های جذاب و تاثیرگذار هستند. اگر تجربه ای در زمینه خرید بک لینک نداشته باشید و اثرات مخرب آن را ندانید ممکن است به راحتی فریب این دست سایت ها را خورده و سئو سایت خود را برای همیشه از بین ببرید.

یکی از تکنیک های نو در فضای اینترنت سئوی منفی است که با هدف از دست رفتن جایگاه رقبا انجام میشود. حال آنکه بسیاری با هدف بهبود وضعیت سایت خود و با خرید بک لینک عملا سئو منفی را روی سایت خودشان انجام میدهند. برخی از این شعارها را با هم بررسی میکنیم:

خرید بک لینک ارزان

همگی خوب میدانیم که هیچ ارزانی بی دلیل نیست. هرکجا با شعار خرید بک لینک ارزان مواجه شدید بخوانید خرید بک لینک بی کیفیت. اگر بک لینک ارزان باشد یعنی هرکسی میتواند به راحتی در همان فضایی که شما حضور دارید برای خود لینک سازی کند و با افزایش تعداد این لینک ها در یک سایت عملا ارزش و اعتبار منتقل شده به هریک از این سایت ها کاهش می یابد. همچنین سایت هایی که لینک های خارجی زیادی دارند ممکن است از نظر گوگل به عنوان فروشنده بک لینک یا اسپمر شناسایی شوند پس بهتر است در این فضا حضور نداشته باشید.

خرید بک لینک انبوه

این دست سایت ها معمولا در کنار ارزان بودن به انبوه بودن تعداد لینک ها اشاره میکنند. همان نکاتی که برای خرید بک لینک ارزان گفتیم برای این دسته نیز صادق است. علاوه بر آن زمانیکه شما لینک خود را در بازه زمانی کوتاهی در سایت های بسیاری قرار میدهید عملا به گوگل اعلام میکنید که اینها غیرطبیعی هستند.

گوگل میداند که شما فرضا طی یک سال گذشته ۵۰ لینک به سایت خود داشته اید و این تعداد در بازه زمانی کوتاهی مثلا یک ماه ناگهان به ۲۵۰۰ لینک افزایش پیدا میکند. لینک هایی که همگی با یک کلمه کلیدی مشخص و در سایت هایی کم ارزش قرار داده شده اند. در این شرایط الگوریتم پنگوئن کار سختی برای شناسایی غیرطبیعی بودن لینک سازی شما ندارد.

بک لینک رایگان!

این روش را میتوان بدترین و ناکارآمدترین روش لینک سازی خارجی دانست. ابزارهای آنلاین آدرس سایت شما را دریافت کرده و در هزاران سایت دایرکتوری یا ابزارهای تست آنلاین آن را درج میکنند. با این کار شما هم تعداد لینک های زیادی در بازه زمانی کوتاه ساخته اید و هم اینکه از صفحات کم ارزشی لینک گرفته اید. بک لینک های رایگان را جدی نگیرید و به شدت از آنها پرهیز کنید.

پیشنهاد میکنیم برای درک بهتر مفهوم بک لینک و اثرات جانبی آن مقاله بک لینک چیست را به دقت مطالعه نمایید و تجربیات خود از خرید بک لینک را در بخش نظرات همین مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

آموزش حرفه ای خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی

یکی از مهمترین فاکتورهای تاثیرگذار بر کسب جایگاه در نتایج گوگل رعایت استانداردهای لینک سازی داخلی و البته تدوین استراتژی برای لینک سازی خارجی است.

درست است که خرید بک لینک میتواند موجب جریمه سایت شما توسط گوگل شود ولی اگر اصول و استانداردهای لینک سازی را به خوبی بشناسید میتوانید بدون احتمال جریمه شدن از تاثیر شگفت انگیز بک لینک بهره مند شوید.

آکادمی وبسیما با معرفی کارگاه تخصصی لینک سازی کلیه روش ها و استانداردهای لینک سازی کلاه سفید را به شما آموزش میدهد. محتوای این کارگاه آموزشی به شرح زیر است:

 1. فاکتورهای موثر بر تاثیر لینک – Link Juice
 2. اصول لینک سازی داخلی سایت – Internal Links
 3. راهنمای کامل خرید بک لینک – Buy Backlinks
 4. راهنمای خرید رپورتاژ آگهی – Reportage
 5. تکنیک های لینک سازی دستی – Free Backlinks
 6. برنامه زمانی لینک سازی – Link Building Calendar

تصویر بالا نمونه ای از دیاگرام عصاره لینک و تاثیر عوامل مختلف بر لینک سازی داخلی و خارجی سایت شماست. کلیه المان های موجود در این دیاگرام و روش های صحیح استفاده از هرکدام در این کارگاه بررسی و آموزش داده میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این کارگاه به صفحه آموزش تکنیک های لینک سازی کلاه سفید مراجعه نمایید.

لیست سایت های خرید بک لینک طبیعی

 

 1. http://www.backlinksfa.com/
 2. https://cubocloud.ir/
 3. https://seorooz.net/backlinks/
 4. http://mihanbacklink.ir/
 5. https://7backlink.ir/

 

پیشنهاد شده برای شما :
0 حامد فواید،علائم،خواص سپتامبر 24, 2019
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *