آدرس اداره کل نظام وظیفه عمومی

آدرس اداره کل نظام وظیفه عمومی
آدرس اداره کل نظام وظیفه عمومی

سوالات مرتبط با وظيفه عمومي را مي توانيد از طريق مشاوره خدمات وظيفه عمومي مطرح نماييد اين آدرس الكترونيكي صرفاً جهت ارتباط سازمانها ،نهادها ، افراد حقوقي مي باشد

 

[email protected]

 اخبار و مطالب فرهنگی  خود را برای درج در پایگاه فرهنگی سرباز به پست الکترونیک    [email protected] ارسال نمایید . آدرس اداره کل نظام وظیفه عمومی

 

كارشناسان سامانه تلفن گويا به شماره 096480 در طول ايام هفته  آماده ارائه مشاوره به شما متقاضيان محترم در زمينه قوانين و مقررات خدمت وظيفه عمومي مي باشند .

ساعات پذیرش مراجع کننده گان به سازمان وظیفه عمومی ناجا  به شرح ذیل می باشد .

از شنبه تا چهارشنبه 7:30 الی  13:00

تهران ، میدان سپاه ، سازمان وظیفه عمومی ناجا

 

كليه حقوق اين پایگاه متعلق به سازمان وظیفه ی عمومی ناجا مي‌باشد.

Copyright © 2014 Vazifeh.Police.ir – All rights reserved.


به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سردار حمید صدرالسادات در یک گفتگوی تلویزیونی در سخنانی اظهار داشت : درحال حاضر مشخص شده که بیش از ۲میلیون و ۳۰۰هزار نفر مشمول غایب در کشور وجود دارد که این افراد باید هر چه سریع تر نسبت به وضعیت خدمت سربازی خود اقدام کنند.

 

وی افزود: این تعداد مشمول شناسایی شده همچنان بلاتکلیف بوده و کارت پایان خدمت برای آنها صادر نشده است.

 

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به ثبت نام صورت گرفته از مشمولان غایب اظهار کرد: از سال گذشته تاکنون اقداماتی جهت ثبت نام از مشمولان غایب دردستور کار قرار گرفت و افرادی که بیش از ۸ سال از غیبت آنها می گذرد می توانند در طرح خرید غیبت سربازی اقدام کنند.آدرس اداره کل نظام وظیفه عمومی

 

صدرالسادات با تاکید بر اینکه افراد در حال تحصیل هستند جزو مشمولان غایب به حساب نمی آیند، خاطر نشان کرد: افرادی که همچنان در حال تحصیل بوده و از سن حضور آنها برای خدمت سربازی می گذرد مشمول غایب به حساب نیامده و برای آنها غیبت محسوب نمی شود.

 

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به قانون ۵۸، نیروی انتظامی در رابطه با تعیین و تکلیف شرایط خدمت مشمولان تصریح کرد: طبق قانون نیروی انتظامی و سازمان وظیفه عمومی مکلف هستند نسبت به شناسایی و پیگیری وضعیت مشمولین غایب اقدام کرده اما متاسفانه تاکنون آنطور که باید این قانون اجرایی نشده است.

 

وی ادامه داد: به این خاطر که قانون ما را نسبت به مشخص کردن وضعیت مشمولین مکلف کرده است شرایطی را در کشور ایجاد کردیم تا طی مدت زمان کوتاهی وضعیت مشمولان مشخص شود .

 

صدرالسادات از همکاری دستگاه های اجرایی با سازمان وظیفه عمومی ناجا خبر داد و اذعان کرد: طی سالهای گذشته با دستگاه هایی که توان ارائه اطلاعات مشمولین به سازمان وظیفه عمومی ناجا را داشتند مذاکره شده و اکنون اطلاعات تمام مشمولین در اختیار سازمان قرار گرفته است.

 

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از ارائه اطلاعات موالید ذکور به این سازمان خبر داد و گفت: سازمان ثبت احوال اطلاعات موالید ذکور را در اختیار این سازمان قرار داده و ما به راحتی می توانیم افراد مشمول سربازی را شناسایی کنیم.

 

صدرالسادات با اشاره به تهیه بانک اطلاعاتی مشمولین غایب اظهار کرد: در مرحله کنونی تمام اطلاعات افراد غایب نظیر آدرس محل سکونت و شماره تلفن افراد به دست آمده و درحال ارسال پیامک به مشمولین غایب هستیم.

 

وی ادامه داد: افرادی که پیامک سازمان وظیفه عمومی ناجا را دریافت می کنند باید ظرف ده روز به یکی از مراکز پلیس ۱۰+ مراجعه کرده و هر چه سریع تر مقدمات تعیین تکلیف خدمت سربازی خود را فراهم کنند.

 

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در پاسخ به این پرسش که آیا مشمولین غایب که درخارج از کشور حضور دارند نیز می توانند نسبت به پرداخت جریمه مشمولان غایب  اقدام کنند و کارت دریافت کنند، گفت: این افراد می توانند با وکالت به والدین خود مراحل اولیه خرید خدمت سربازی خود را انجام داده و مبلغ جریمه را بپردازند.

 

صدرالسادات با بیان اینکه افرادی که ۱۸ سال آنها به پایان می رسد مشمول خدمت سربازی می شوند، تصریح کرد: براساس قانون افراد پس از پایان ۱۸ سال مشمول خدمت وظیفه عمومی شده و اگر مشغول به تحصیل می شوند باید نسبت به دریافت معافیت تحصیلی اقدام کنند.

 

وی از آغاز راستی آزمایی اطلاعات ارائه شده از سوی مشمولینی که قصد شرکت در طرح پرداخت جریمه غیبت مشمولاناقدام کرده اند خبر داد و خاطر نشان کرد: بعد از اینکه افراد برای خرید خدمت سربازی خود اقدام می کنند اطلاعات ارسالی آنها مورد راستی آزمایی قرار گرفته و مبلغ جریمه برای آنها مشخص می شود.

 

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از فراهم شدن شرایط برای خرید قسطی جریمه سربازی خبر داد و اذعان کرد: هم اکنون شرایط برای خرید اقساطی خدمت سربازی فراهم شده و افراد می توانند جریمه در نظر گرفته شده را طی یک تا ۲۴ ماه پرداخت کنند.

 

وی افزود: بعد از اینکه ۵۰ درصد جریمه از سوی افراد پرداخت شود تسهیلاتی نظیر امکان خروج از کشور و همچنین استخدام در دستگاه های دولتی برای مشمولین فراهم می شود.

 

صدرالسادت درخصوص آخرین وضعیت کارت پایان خدمت جعلی فوتبالیست ها خاطر نشان کرد: برخی از فوتبالیست هایی که کارت های نامعتبر داشتند نسبت به ابطال کارت های آنها اقدام شد و این افراد نیز باید هر چه سریع تر نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خود اقدام کنند. 

 

وی تاکید کرد: ۹۰ درصد فوتبالیست هایی که دارای کارت های نامعتبر بودند اکنون تعیین تکلیف شده و وضعیت آنها مشخص شده است.

با سلام من اعزامم یک دی هست میخوام تعجیل بزنم بندازم یک الان خواستم ببینم جلو تعجیل کی باز میشه من اقدام کنم راهنماییم کنین ممنون میشم مرسی؟

سلام اینجانب در سال ١٣٧٢در مرکز تربیت معلم شهید بهشتی تهران قبول شدم و با دادن تعهد به خدمت بعد ا إتمام تحصیل به استخدام آموزش و پرو رش درامدم و در سال ١٣٧٩ تعهد به خدمتم تمام شد ولی چون نیروی استخدامی آموزش و پرورش بودم به دنبال کارت معافی نرفتم ولی الان چون کارت معافی لازم دارم حدود دو ماه پیش از آموزش و پرورش درخواست صدور کارت معافی کرده ام ولی متاسفانه تاکنون به دستم نرسیده و پیامکی هم از سازمان نظام وظیفه ارسال نشده ،سؤالم این است برای پیگیری به کجا باید مراجعه کنم باتشکر سعید جمشیدی ٠٩١٩۴۵٠۴٣۵٧

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

وبسایت

آدرس اداره کل نظام وظیفه عمومی

استاندار کرمان گفت: تمامی ملت ایران باور دارندکه پایداری، استقامت، رشادت و شهامت شهدا، جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی و صبر و مقاومت خانواده های آنها باعث شد انقلاب اسلامی ایران به پیروزی برسد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها نه تنها به تعهدات خود عمل نکردند بلکه از جریان برجام خارج شدند، با…

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان از سرمایه گذاران و کارآفرینان به عنوان فرماندهان جنگ در عرصه جهاد یاد…

در آستانه 22بهمن  نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمان ،رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان واستاندار کرمان در پیام مشترکی…

استاندار کرمان گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال در حقیقت نشانگر عدم تاثیرگذاری تحریم های ظالمانه دشمنان بر اراده مردم است.آدرس اداره کل نظام وظیفه عمومی

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری از تاریخ 23 تا 29 بهمن ماه جاری در محل نمایشگاه بین المللی جنوبشرق کرمان خبر داد.

مدیر موسسه سیره شهداء گفت: دشمنان انقلاب اسلامی در محاسبات و معادلاتشان از نیروی الهی و ایمان غفلت کرده اند و ترامپ اعلام کرد 7 تریلیون دلار در عراق هزینه کردیم، اما امروز عریض ترین اتوبان بغداد به نام امام خمینی(ره) است.

نماینده مردم کهنوج، قلعه گنج، فاریاب، رودبار و منوجان در مجلس گفت: در سطح ملی نیز انقلاب اسلامی ما دستاوردهای بزرگ و کم نظیری برای مردم داشته و نخستین و مهم ترین دستاورد آن خودباوری بوده که به مردم ما داده و اینکه می توانیم روی پای خود ایستاده و مشکلات را خودمان حل کنیم.

در ششمین روز از دهه مبارک فجر با حضور علی اسدی نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسئولین ۵ طرح خدماتی عمرانی، خدماتی و اشتغالزایی افتتاح و به بهره برداری رسید .

رییس هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی گفت: سیمان کرمان با قدمت 50 ساله می آید که نقش تاریخی خود را در کرمان ایفا کند و طبق توافقاتی که صورت گرفته، فاز خط تولید جدید به زودی آغاز خواهد شد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر لزوم توافق برای بحث های اکتشافی معادن تصریح کرد: باید نخستین اقدام ما کار اکتشافی باشد زیرا بخش عمده ای از پتانسیل های کشور در معادن مغفول مانده و طبق آمار تنها 7 درصد از ظرفیت های معدنی کشور شناسایی و اکتشاف شده است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: خانه تاریخی غفاری کرمان از سوی صندوق احیاء و بهره برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی کشور به منظور واگذاری به بخش خصوصی به مزایده گذاشته شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در مراسم افتتاحیه دوره توان افزایی نیروهای عملیاتی ویژه رانندگان امدادونجات گفت: نقشی که در آرامش مردم داریم، حائز اهمیت است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در 23 شهرستان، 58 بخش، 62 شهر و 2 هزار روستای دارای جمعیت این استان (راهپیمایی و یا تجمع مردمی) برگزار می شود گفت: حدود 150 نقطه از سراسر استان در سال جاری شاهد برگزاری راهپیمایی و تجمع 22 بهمن خواهد بود.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: بعد از انقلاب تولید در استان کرمان 4.

مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری کرمان اظهار کرد: در قبل از انقلاب حدود 600 انجمن خیریه در کشور وجود داشته است اما امروز حدود 20 هزار سازمان مردم نهاد در کشور وجود دارد، گفتنی است که از ابتدای انقلاب تا سال 1392 حدود 4 هزار سازمان‌های مردم نهاد در کشور وجود داشته است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان اظهار کرد: مهمترین عنصر انقلاب اسلامی مردم هستند و مردم با حرکت خود فجر را آفریدند و می توان گفت انقلاب اسلامی یک سازمان مردم نهاد بزرگ است زیرا این انقلاب را مردم بوجود آوردند و آن را پیش بردند.

دومین تور رسانه‌ای بازدید از پروژه های شهرداری رفسنجان در سال جاری عصر امروز 26 بهمن ماه با حضور اصحاب رسانه و جمعی از معاونان شهردار رفسنجان برگزار شد.

مدیرکل راه و شهرسازی شمال استان کرمان گفت: بعد از انقلاب در احداث راه و بزرگراه توسعه قابل قبول و چشمگیری رخ داده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان گفت: پس از انقلاب ٧٠ هزار متر فضای فرهنگی ،هنری به فضاهای موجود در استان کرمان اضافه شده است.

رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به گستردگی جغرافیایی استان کرمان و افزایش عدالت قضائی نسبت به قبل و بعد از انقلاب، گفت: در این سال ها حوزه های قضائی استان کرمان 4 برابر شده است.

نشانه‌های سجاوندی

عجب سازنده ی این علامت عرب دولاب است

آدرس اداره کل نظام وظیفه عمومی
آدرس اداره کل نظام وظیفه عمومی
10

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.