آدرس ایمیل سفارت آمریکا در دبی

آدرس ایمیل سفارت آمریکا در دبی
آدرس ایمیل سفارت آمریکا در دبی

برای سفر به آمریکا برای مدتی کوتاه، از جمله با هدف توریستی، تحصیل و یا تبادل فرهنگی.

برای اتباع دیگر کشورها که قصد اقامت دائم در آمریکا دارند.

در مورد فرصت های تحصیلات عالی با کیفیت بالا در دانشگاه های ایالات متحده، که در هیچ جای دیگر جهان مانند آن را پیدا نخواهید کرد، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

لطفا برای اطلاعات کامل در مورد اقدام برای ویزای غیر مهاجرتی ایالات متحده، از جمله فهرست انواع ویزاهای غیر مهاجرتی، از تارنمای خدمات پشتیبانی جهانی (GSS) ما دیدار کنید.

متقاضیان ویزای آمریکا که در جمهوری اسلامی ایران اقامت دارند

آدرس ایمیل سفارت آمریکا در دبی

بخش کنسولی آمریکا در سراسر جهان به طور معمول مصاحبه‌هایی به زبان انگلیسی یا به زبان آن کشور انجام می‌دهد. سه بخش کنسولی، فرآیند درخواست ویزا و مصاحبه‌ها را به زبان فارسی انجام می‌دهند. این صفحه قرار ملاقات‌های موجود برای مصاحبه فارسی در بخش‌های کنسولی شهرهای زیر را نشان می‌دهد:

اگر تصمیم دارید در بخش کنسولی دیگری درخواست بدهید و به زبان انگلیسی یا زبان آن کشور صحبت نمی‌کنید، ممکن است در فرآیند درخواست ویزای شما تأخیر به وجود آید.

متقاضیان ویزای آمریکا که در خارج از ایران زندگی میکنند

شهروندان ایرانی که در خارج از ایران زندگی می کنند، باید در سفارت یا کنسولگری آمریکا در محل اقامتشان اقدام کنند. به طور کلی شهروندان ایرانی ساکن در ایران می توانند در همه سفارتها یا کنسولگریهای آمریکا که خدمات ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا را ارائه می کنند، برای دریافت ویزا اقدام کنند. اما لطفا توجه داشته باشید که سفارتهای آمریکا در آنکارا و ایروان و کنسولگری آمریکا در دبی دارای مامورین کنسولی آشنا به زبان فارسی و همچنین آشنا به پرونده ها و مدارک ایرانی، هستند. اضیان باید همیشه پیش از هر چیز با مراجعه به تارنمای سفارت یا کنسولگری مورد نظرشان، مشخص کنند که آیا سفارت یا کنسولگری مزبور محدودیتی برای متقاضیان ویزای غیر مهاجرتی اهل کشورهای دیگر قائل هستند یا نه.

مصاحبه های ویزا به زبان فارسی می توانند در نقاط مختلفی صورت بگیرند، از جمله:

لطفا برای اطلاعات کامل در مورد اقدام برای ویزای غیر مهاجرتی ایالات متحده، از جمله فهرست انواع ویزاهای غیر مهاجرتی، از تارنمای خدمات پشتیبانی جهانی (GSS) ما دیدار کنید.


Footer Disclaimer – FA

تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

به اطلاع مسافران، متقاضیان و همکاران محترم می رساند در راستای بهبود خدمات و راحتی بیشتر، از این پس مجموعه‌های ایران آنکارا، نیلگام سفر و نیلگام مهاجر تحت برند هولدینگ نیلگام فعالیت خواهد کرد.

شما از این پس می‌توانید با وب‌سایت نیلگام (Nilgam.com) خدمات ویزا، مهاجرت و گردشگری خود را دریافت کنید.

ایمیلی که بعد از مصاحبه از طرف سفارت ارسال میشه معمولا شامل این موارده: ۱٫ نام کامل متقاضی و همراهان. ۲٫ نام پورت ورود به امریکا. ۳٫ موضوع علایق، تحقیقات و تالیفات و اینکه آیا مایل هستید این موضوعات را در امریکا دنبال کنید؟ در چه محل و سازمانی؟ ۴٫ جزئیات هدف شما از سفر به امریکا برای کار یا تحقیق. ۵٫ سوابق شغلی کامل. ۶٫ سوابق تحصیلی با ذکر تاریخ، مقطع وموضوع درسی، نام استاد و تالیفات. ۷٫ سفرهای قبلی به خارج از کشور. ۸٫ نام سازمانی که مخارج سفر شما را میپردازد با ارائه نامه حمایت مالی. ۹٫ شماره مجوز صادرات. ۱۰٫ نام و تاریخ و محل تولد پدر و مادر. این اطلاعات رو باید همراه با CV و SOP به آدرس ایمیل Consyerevan@state.gov ارسال کنید.

سلام و روزبخیر. ما در زمینه کارای مربوط به وقت سفارت و انجام مصاحبه میتونیم به شما کمک کنیم اما مسئله ای که باید مدنظر داشته باشید این هست که درحال حاضر به دلیل تحریم ها، برخی مبادلات فرهنگی و هنری خلاف قانون هستند. به همین دلیل سفارت علاوه بر سایر مدارک از شما OFAC License میخواد که فقط مربوط به متقاضیان ایرانی و سوری میشه. برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید به لینک http://www.treasury.gov/resource-center/sanctions/Pages/licensing.aspx مراجعه کنید.

آدرس ایمیل سفارت آمریکا در دبی

سلام، بابت موافقت با ویزاتون تبریک میگیم. اگه قراره کار پیکاپ رو ما یا هر شرکت دیگری انجام بده که باید ثبت نام رو هم خودمون براتون انجام بدیم اما اگر خواستید این کار رو خودتون بکنید باید وارد اکانتتون در سایت وقت سفارت بشید و بعد از register for courier service، صفحه تاییدیه رو پرینت بگیرید و همراه پاسپورت به امپست مربوطه تحویل بدید.

مطابق چک لیست سفارت مدارک زیر موردنیاز هست: فرم درخواست، که به صورت کامل و خوانا به آلمانی )به حروف لاتین( توسط شخص متقاضی تکمیل شده باشد http://www.passbildkriterien.at/oesterreich_neu.html ۲ قطعه عکس رنگی )که قدیمی تر از ۶ ماه نباشد اندازه ۵٫۳ x 5.3 سانتی متر( گذرنامه معتبر )گذرنامه می بایست حداقل ۵ ماه بیش از اعتبار ویزای درخواست شده دارای اعتبار بوده، حداقل دارای ۴ صفحه آزاد باشد و از تاریخ صدور آن بیش از ده سال نگذشته باشد( فتوکپی گذرنامه متقاضی )از صفحه مشخصات و کلیه ویزا های شنگِن گذشته( مدارکی دال بر داشتن اشتغال به همراه گواهی درآمد )در صورت موجود بودن(اصل به همراه ترجمه به زبان آلمانی بیمه نامه مسافرتی )با پوشش حداقل ۵۷٫۷۷۷ یورو و تقبل بازگشت برای کل مدت زمان اقامت( رزرو هتل با امضا که توسط یک آژانس مسافرتی سفر های ورودی اتریشی و یا مستقیما توسط خود هتل تأیید شده باشد )تأییدیه آنلاین هتل قابل قبول نمی باشد( بلیط سفر )رزرو بلیط رفت و برگشت پرواز(توضیح: اصولا ارائه بلیط قطعی خریداری شده، الزامی نمی باشد. مدارکی دال بر داشتن منابع مالی کافی )برای مثال صورت وضعیت حساب های بانکی، تأییدیه بانکی و غیره(. ارائه مدرک مبنی بر داشتن وجه نقد در تصمیم گیری لحاظ نخواهد شد. در صورتی که سفر توسط آژانس مسافرتی ایرانی برنامه ریزی شود، ارائه دعوتنامه )تعهد نامه( الکترونیکی توسط آژانس مسافرتی اتریشی الزامی می باشد در این خصوص مراجعه شود به http://www.bmi.gv.at/cms/BMI_Fremdenpolizei/einreise_visa/Visum_6.aspxمسافرینی که به سن قانونی نرسیده و به تنهایی قصد سفر دارند: ارائه رضایت نامه محضری والدین یا ولی قانونی و یا حکم دادگاه به همراه ترجمه آن به زبان آلمانی الزامی می باشد هزینه رسیدگی به درخواست ویزا ۶۷ یورو، کودکان ۶ الی ۲۴ سال: ۵۳ یورو و کودکان زیر ۶ سال: رایگان. هزینه رسیدگی به درخواست ویزا می بایست به یورو پرداخت شود. لازم به ذکر است وجه پرداخت شده درصورت رد درخواست، مسترد نمی شود. کلیه مدارک می بایست به زبان آلمانی ترجمه شوند.

سلام، درسته که سفارت انگلیس باز شده اما هنوز بخش ویزا شروع به فعالیت نکرده و متقاضیان باید مثل سابق از ترکیه یا امارات اقدام بکنند. توصیه ما اینه که از ترکیه اقدام بکنید چراکه سفارت انگلیس پاسپورتها رو نگه میداره و اگه ترکیه باشید میتونید برگه عبور بگیرید و بدون پاسپورت به ایران برگردید. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید و فایل صوتی مربوط به برگه عبور رو گوش کنید: https://nilgam.com/The-third-chapter-Voices/default.loco

سلام دوست عزیز این طور که شما سوالتونو پرسید ما مجبوریم صد در صد راستشو بگیم! تو کل سالهایی که ما کار پیکاپ رو انجام میدیم سابقه نداشته پاسپورتی توسط ما گم بشه؛ فقط در یک مورد یکی از پست های بین شهری که قرار بود پاسپورت رو به کرمان ببره، گذرنامرو اشتباه ارسال کرده بود که باعث شد ما همکاریمون رو با اون پست خاص قطع کنیم. اوایل که مجوزی برای ما صادر نشده بود گاهی این اتفاق میفتاد که گمرک فرودگاه گذرنامه هارو نگه داره تا چک بکنه که ما کار غیر قانونی “مثل قاچاق انسان” انجام نمیدیم چون معمولا تعداد پاسپورتها از همون ابتدا زیاد بود که خدارو شکر بعد از اخذ مجوز این مشکل حل شد. پاسپورت شما بعد از این که در سیستم ما ثبت شد، فورا در گاو صندوق شرکت جای میگیره و بعد بسته بندی میشه تا توسط کارمند ما و با پرواز برده بشه، حتی ارسال ما از دفتر تا فرودگاه و برعکس فقط با یکی از تاکسی های معتمد فرودگاه امام انجام میشه تا آشنا و کاملا قابل اعتماد باشه. کارمند ما به محض ورود به آنکارا، پاسپورتهارو تحویل نماینده ما میده و بقیه کارها توسط ایشون انجام میشه تا زمانی که گذرنامه ویزا بخوره و به ایران برگرده. تنها مشکلی که ممکنه برای شما پیش بیاد اینه که چون پاسپورتها فقط با پروازهای ما که روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته هستند ارسال میشن و برمیگردن، ممکنه پاسپورت فورا پس از ویزا شدن به دست شما نرسه، مثلا اگر ویزای شما دوشنبه صادر بشه، با پرواز چهارشنبه ما برمیگرده و ما میتونیم پنج شنبه صبح اون رو تحویل شما بدیم.

سلام، واقعیت اینه که ممکنه به مشکل بخورید. حتما از شرکتی که براتون دعوتنامه فرستاده بخواید یه دعوتنامه با تاریخ جدید براتون ارسال بکنه و با همراه داشتن دعوتنامه جدید وارد امریکا بشید تا مشکلی پیش نیاد.

سلام. میتونید اطلاعات پاسپورتتون رو در اختیار همکارای وقت سفارت ما قرار بدید که هر زمان وقت باز شد فورا بهتون اطلاع بدند. تا وقتی که پتیشن شما ثبت نشه اسمتون به اداره مهاجرت اعلام نمیشه، بنابراین اون سوال رو باید خیر بزنید. سفر به عراق مشکلی برای پرونده شما ایجاد نمیکنه و بهتره اون رو ذکر کنید و با سفارت صادق باشید.

برگه صورتی یعنی که در همان لحظه مصاحبه با درخواست شما موافقت شده، در صورت تمایل میتونید همون لحظه پاسپورت رو در اختیار سفارت بذارید تا ویزا حاضر بشه و یا اینکه همراه پاسپورت به ایران برگردید و بعد پاسپورت رو پیکاپ کنید.

سلام، چون پروسه صدور ویزای امریکا معمولا با FBI Check همراه هست، نمیشه زمان دقیقی برای جوابدهی سفارت اعلام کرد اما خود سفارت تا شش ماه رو به عنوان زمان بررسی نرمال میدونه و اگر این زمان بیشتر بشه باید این مسئله رو با سفارت پیگیری کنید. برای پیگیری به لینک زیر مراجعه کنید: http://www.dubainiv.net/vars/question_type_select.asp?Question_Type_ID=15

سلام. عوامل زیادی هستند که شانس ویزا شدن شما رو مشخص میکنند مثل سن، وضعیت تاهل، شغل و وضعیت مال، سفرهای قبلی و … حالا اگه فرض بگیریم که شرایط شما به طور کلی خوب باشه و براتون فرقی نداشته باشه که از کجا ویزا بگیرید، توصیه ما در حال حاضر اینه که از امریکا اقدام بکنید یعنی سفارت امریکا در مواردی که متقاضی دعوتنامه نداشته باشه به نسبت کانادا سخت گیری کمتری داره. برای کانادا دلیل سفر purpose of travel اهمیت زیادی داره، توصیه میکنیم که اگه تصمیم گرفتید با این شرایط از کانادا اقدام کنید از یه کنگره یا نمایشگاه که با زمینه کاری و تخصص شما همخونی داشته باشه ثبت نام کنید و دعوتنامه بگیرید.

سلام، طبق قانون شما محدودیتی برای اقدام دوباره ندارید و میتونید فردای روز مصاحبه هم اقدام بکنید اما مسئله اینجاست که اگه باز هم با شرایط قبلی اقدام بکنید، امکان این که درخواستتون رد بشه وجود داره. افیسری که با شما مصاحبه کرده معمولا علت رد ویزارو میگه و اگر هم نگه در سیستم خودشون ثبت میکنه. به احتمال خیلی زیاد علت رد درخواست شما عدم وابستگی به ایران بوده یعنی افیسر متقاعد نشده که شما پس از اتمام اقامتتون خاک امریکا رو ترک میکنید. باید مدارک مربوط به ایران رو طوری ارائه بدید که نشون بده حتما به ایران برمیگردید.

اگه ثبت نام رو خودتون انجام داده باشید، باید وارد اکانت آنلاین بشید و وضعیت اپلیکیشن رو چک بکنید. جواب سفارت مستقیم برای شما ایمیل نمیشه، اما هر بار که فایل شما باز بشه از طریق ایمیل اطلاع میدند که پرونده شما آپدیت شده. اگه مدارک اضافه از شما بخوان یا اگه جواب سفارت مشخص بشه، ایمیلی برای شما میاد که پیام جدید دارید.

سلام، طبق قانون شما محدودیتی برای اقدام دوباره ندارید و میتونید فردای روز مصاحبه هم اقدام بکنید اما مسئله اینجاست که اگه باز هم با شرایط قبلی اقدام بکنید، امکان این که درخواستتون رد بشه وجود داره. افیسری که با شما مصاحبه کرده معمولا علت رد ویزارو میگه و اگر هم نگه در سیستم خودشون ثبت میکنه. به احتمال خیلی زیاد علت رد درخواست شما عدم وابستگی به ایران بوده یعنی افیسر متقاعد نشده که شما پس از اتمام اقامتتون خاک امریکا رو ترک میکنید. باید مدارک مربوط به ایران رو طوری ارائه بدید که نشون بده حتما به ایران برمیگردید.

همه دانشجویان غیرامریکایی باید برای ارائه درخواست سویس پرداخت کنند. توجه کنید که این هزینرو فقط فرد دانشجو پرداخت میکنه و همراهانش نیازی به پرداخت اون ندارند. این هزینه برای ویزاهای دانشجویی ۲۰۰ دلار و فرصت مطالعاتی ۱۸۰ دلار هست. مدرک خاصی برای پرداخت سویس نیاز نیست فقط باید مشخصات پاسپورت، اطلاعات I-20 و کردیت کارت رو همراه داشته باشید. طبق قانون بهتره که این هزینه تا سه روز قبل از مصاحبه پرداخت بشه اما اگه از اون دیرتر هم پرداخت بشه مشکلی پیش نمیاد، فقط حتما باید قبل از مصاحبه انجام بشه. در فرم سویس یک آدرس از شما خواسته میشه تا اصل رسید سویس به این آدرس پست بشه، اما از اونجائیکه در اکثر موارد اصل رسید به دست دانشجوهای ایرانی نمیرسه، کافیه که پس از تکمیل مراحل، برگه تاییدیه Confirmation رو پرینت بگیرید و در روز مصاحبه ارائه بدید. این رسید معمولا تا یک سال اعتبار داره.

سلام، تبریک بابت صدور ویزای کاناداتون. راستش نمیتونید این کارو بکنید. به این دلیل که اولا باید ویزای امریکا رو از همون کنسولگری که از اونجا اقدام کردید بگیرید و دوما اینکه اگه از کانادا برید امریکا براتون خروج نمیخوره و نمیتونید دوباره به کانادا ورود کنید.

سلام، اعتبار دقیق ویزای امریکا بعد از صدور مشخص میشه معمولا این زمان سه یا شش ماهه. نکته ای که هست اینه که این زمان فرجه ای هست که به شما داده میشه تا وارد خاک امریکا بشید و بعد از ورود میتونید متناسب با نوع ویزا در امریکا بمونید (مثلا کسانی که ویزای B2 دارند میتونند تا شش ماه در امریکا اقامت داشته باشند).

سفارت امریکا از آنکارا اجازه پیکاپ میده اما از اونجائیکه قوانین سختی داره، کسی که این پروسه رو ندونه عملا نمیتونه پیکاپ رو انجام بده. شما باید به کسی که میخواد این کارو براتون انجام بده وکالت محضری بدید و بعد اون رو به ترکی ترجمه کنید و به تایید سفارت برسونید.

©2010-2018 Nilgam. All rights reserved

آدرس ایمیل سفارت آمریکا در دبی
آدرس ایمیل سفارت آمریکا در دبی
10

یک دیدگاه برای “آدرس ایمیل سفارت آمریکا در دبی”

  1. سلام از همه چیز گفتید ولی ادرس ایمیل رو ندادید. لطفا اگر ایمیل معتبری دارید مرحمت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *