آدرس بیمارستان دی اصفهان

آدرس بیمارستان دی اصفهان
آدرس بیمارستان دی اصفهان

اعتبار بخشی
معرفی
رسالت
چشم انداز
منشور حقوق بیمار

واحد درمان
پرستاری
پاراکلینیک
اداری
مالی

دفتر آموزش و ارتقا سلامت وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي

http://iec.behdasht.gov.ir/

تشکیل کلاسهای رايگان ترویج زایمان طبیعی
تلگرام تصویربرداری

آدرس بیمارستان دی اصفهان

https://telegram.me/daymic_bot


بیمارستان دی با در اختیار داشتن 200 تخت ثابت و 196 تخت فعال به عنوان یک بیمارستان درجه یک عمومی، در ردیف یکی از بزرگترین مراکز درمانی تخصصی و فوق تخصصی در سطح کشور فعالیت می‌کند. این بیمارستان با اهداف ارتقاء سطح مراقبت‌های تخصصی و فوق تخصصی و خدمات درمانی و جدیدترین دستگاه‌ها و مدرنترین امکانات برای ارتقای کیفی سطح سلامت جامعه با تدوین استانداردهای بیمارستانی و ارائه بهترین الگوهای ممکن تاسیس گردید.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بیمارستان دی می باشد.

آدرس بیمارستان: تهران، خیابان ولیعصر، نبش شهید عباسپور

تلفن تماس: 88797111- 021-0098

فاکس:  88797353

پست الکترونیک: [email protected]

آدرس بیمارستان دی اصفهان

پست الکترونیک آزمایشگاه: [email protected]

 

بیمارستان دی با در اختیار داشتن 200 تخت ثابت و 196 تخت فعال به عنوان یک بیمارستان درجه یک عمومی، در ردیف یکی از بزرگترین مراکز درمانی تخصصی و فوق تخصصی در سطح کشور فعالیت می‌کند. این بیمارستان با اهداف ارتقاء سطح مراقبت‌های تخصصی و فوق تخصصی و خدمات درمانی و جدیدترین دستگاه‌ها و مدرنترین امکانات برای ارتقای کیفی سطح سلامت جامعه با تدوین استانداردهای بیمارستانی و ارائه بهترین الگوهای ممکن تاسیس گردید.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بیمارستان دی می باشد.

پزشکی هسته ای یکی از رشته های علم پزشکی محسوب می شود که با استفاده از مواد رادیو اکتیو در تشخیص و درمان بیماری ها به کار می رود با پیشرفت و توسعه روز افزون در زمینه دارویی رادیو اکتیو و تجهیزات تصویر برداری، امروزه پزشکی هسته ای رشد فزاینده ای در تشخیص و درمان بیماری ها داشته است.

این مرکز همه روزه غیر از ایام تعطیل از ساعت ۸ الی ۱۴ آماده ارائه خدمات می باشد تلفن: ۸۸۵۷۵۸۲۶

این بخش مجهز به ۱۸ تخت NICU شامل ۷ عدد تخت احیاء و ۱۱ انكوباتور می باشد و نوزادانی با مشكلات تنفسی، ناهنجاریهای مادرزادی، مشكلات قلبی، وزن كم زمان تولد، آسیفكسی قبل،حین و بعد از زایمان، نارسی، چندقلویی، وزن بالای زمان تولد، سابقه دیابت، فشارخون بالا، و مشكلات داخلی مادر كه به نحوی ممكن است روی نوزاد تاثیرگذار باشند، در این بخش پذیرش می شوند. بعلاوه این بخش توانایی پذیرش نوزاد در NICU از سایر بیمارستانها را دارد.

اين مركز به همت جمعي از متخصصين ناباروري شناخته شده در سطح كشور و با بهره گيري از بالاترين دانش فني روز دنيا و پيشرفته ترين امكانات و تجهيزات تخصصي در دو حوزه اصلي درمان ناباروري شامل بررسي كامل خانم توسط متخصص زنان / ناباروري و به موازات آن بررسي كامل مرد توسط متخصص اورولوژي/آندرولوژي و سقط راجعه، ارائه خدمت مي نمايد.

آزمایشگاه فوق تخصصی بیمارستان بهمن با امكانات پیشرفته و كامل و حضور متخصصین و اساتید دانشگاهی و نیروی فنی رده كاردانی، كارشناسی، كارشناسی ارشد آماده انجام كلیه آزمایشهای مورد درخواست پزشكان محترم داخل و خارج بیمارستان می باشد.
این مرکز بالینی به صورت شبانه روزی در سه شیفت کاری آماده ارائه خدمات می باشد
تلفن :۳۱- ۸۸۵۷۵۸۳۰

بخش دندانپزشكی آمادگی پذیرش بیمار در هر دو شیفت صبح و عصر را دارد. این بخش افتخار دارد با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و همچنین پرسنل مجرب در خدمت بیماران گرامی باشد.
این مرکز بالینی هر روز صبح و بعدازظهر آماده ارائه خدمات می باشد
تلفن : ۸۸۵۷۵۸۲۸

آدرس بیمارستان دی اصفهان

داروخانه بیمارستان بهمن با فروش تجهیزات پزشکی، دارویی، آرایشی و بهداشتی با نازلترین قیمت، ارائه دهنده خدماتی با کیفیت مطلوب می باشد
این مرکز غیر بالینی همه روزه از ساعت ۷ الی ۲۰ و در ایام تعطیل از ساعت ۹ الی ۱۲ آماده ارائه خدمات می باشد.
تلفن: ۸۸۵۷۵۷۹۱ و ۸۸۵۷۵۷۹۰

بخش تصویربرداری آماده انجام کلیه خدمات معمولی و تخصصی از جمله، B.E ، HIG ، UGI، رتوگراد، فیستولوگرافی و سونوگرافی، MRI، پانورکس و سفالومتری دیجیتال، ماموگرافی و سنجش تراکم استخوان (BMD) می باشد.
این مرکز به صورت بالینی و شبانه روزی آماده ارائه خدمات می باشد
تلفن : ۸۸۵۷۵۷۹۲

بخش دیالیز بيمارستان بهمن با داشتن تجهيزات لازم، به صورت سرپایی و بستری آماده فعاليت و ارائه خدمت به بيماراني كه نیاز به همودیالیز دارند مي باشد.
اين بخش در طبقه منفي يك و روبروي بخش پزشكي هسته اي واقع شده است.
شماره تماس: ۸۲۴۹۹۶۷۷

فیزیوتراپی بیمارستان بهمن علاوه بر ارائه خدمات به بیماران سرپایی، به بیماران بستری در بخش های مختلف بیمارستان نیز خدمات تخصصی ارائه می نماید که این خدمات شامل مشاوره فیزیوتراپی و توانبخشی، فیزیوتراپی تنفسی و فیزیوتراپی اندام ها با هدف جلوگیری از عوارض جراحی و بستری، جلوگیری از عفونت ریه ها، افزایش ظرفیت و بهبود عملکرد تنفسی، جلوگیری از محدودیت حرکتی و بهبود دامنه حرکتی مفاصل می باشد.
شماره تماس: ۸۲۴۹۹۶۱۲

كنفرانس علمي با موضوع “تازه هاي مطرح شده در كنگره Post ESHRE 2018” در روز پنجشنبه مورخ 11 بهمن ماه سال 97 درسالن همايش بيمارستان با سخنراني اساتيد ارجمند سركار خانم دكتر اشرف آل ياسين، سركار خانم دكتر اشرف معيني، سركار خانم دكتر سهيلا عارفي، جناب آقاي دكتر محمدرضا صادقي…

بيمارستان بهمن به مناسبت هفته ملي مبارزه با سرطان 1 الي 7 بهمن 97 اقدام به برگزاري برنامه هاي ذيل نمود: برگزاري سمينار آموزشي با عنوان پيشگيري و درمان سرطان هاي گوارشي در ساختمان مركزي شهرداري منطقه 2 توسط استاد محترم جناب آقاي دكتر نيك پور برپايي پايگاه آموزش همگاني در…

بيمارستان بهمن به مناسبت هفته غربالگري سلامت ايرانيان 22 الي 26 دي 97 اقدام به برگزاري برنامه هاي ذيل نمود: توزيع پمفلت و بسته هاي آموزشي ميان مراجعين اجرايي برنامه غربالگري در كلينيك سرپايي برگزاري سمينار آموزشي سبك زندگي سالم با اهداف تبين غربالگري سلامت در فرهنگسراي…

برگزاری مراسم بزرگداشت روز پرستار

خط 7 مترو ايستگاه ميدان صنعت ميدان شهرك غرب خيابان خوردين خيابان ايران زمين بيمارستان بهمن

خط 7 متروي تهران بزودي به بهره برداري مي رسد.

میدان ولیعصرمیدان توحيداتوبوس های پايانه شهيد افشار ایستگاه پل مديريت

میدان آزادي اتوبوس های شهرك غرباتوبوس هاي پل مديريت ايستگاه بيمارستان

مترو دانشگاه شريفاتوبوس های شهرك غربايستگاه بيمارستان

میدان كاجاتوبوس هاي شهرك غرب ایستگاه بیمارستان

فرودگاه مهرآبادمیدان آزادي اتوبوس های شهرك غرباتوبوس هاي پل مديريت ايستگاه بيمارستان

میدان ولیعصرتاكسي به سمت شهرك غرب

میدان انقلاب تاكسي به سمت شهرك غرب

میدان تجریش تاكسي به سمت شهرك غرب

ميدان آزادي تاكسي به سمت شهرك غرب

ميدان توحيد اتوبان چمران پل مديريت تاكسي به سمت شهرك غرب

فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) :

بزرگراه تهران قم بزرگراه آزادگان بزرگراه نواب بزرگراه چمران بزر بزرگراه حكيم غرب بزرگراه شيخ فضل الله شمال ميدان شهرك غرب خيابان خوردين بيمارستان بهمن

فرودگاه بین المللی مهر آباد :

میدان آزادی بزرگراه جناح بزرگراه شیخ فضل الله ميدان شهرك غرب خيابان خوردين بيمارستان بهمن

ترمینال غرب :

بزرگراه جناح بزرگراه شیخ فضلالله ميدان شهرك غرب خيابان خوردين بيمارستان بهمن

ترمینال جنوب :

خیابان غفاری خیابان رجایی خیابان شوش میدان راه آهن خيابان نواب بزرگراه چمران بزرگراه حكيم غرب بزرگراه شيخ فضل الله شمال ميدان شهرك غرب خيابان خوردين بيمارستان بهمن

ترمینال شرق :

بزرگراه رسالت بزرگراه شيخ فضل الله شمال ميدان شهرك غرب خيابان خوردين بيمارستان بهمن

ترمینال آرژانتين :

بزرگراه رسالت بزرگراه شيخ فضل الله شمال ميدان شهرك غرب خيابان خوردين بيمارستان بهمن

میدان راه آهن خيابان نواب بزرگراه چمران بزرگراه حكيم غرب بزرگراه شيخ فضل الله شمال ميدان شهرك غرب خيابان خوردين بيمارستان بهمن

۸۸۵۷۵۹۰۱-۱۰

[email protected]

آدرس بیمارستان دی اصفهان

تهران، شهرك غرب، خيابان ايران زمين شمالی، بيمارستان بهمن

ورود با شبکه های اجتماعی:

کلمه عبور برای شما ارسال خواهد شد

ورود با شبکه های اجتماعی:

آدرس بیمارستان دی اصفهان

We recommend you check the details of Pricing Plans before changing. Click Here

Do you want to change pricing plan?
Proceed Here

We recommend you check the details of Pricing Plans before changing. Click Here

50.000

Pay Per Listing

Unlimited روز

رایگان

Pay Per Listing

Unlimited روز

150.000

Pay Per Listing

30 روز

بیمارستان دی تهران

بیمارستان دی تهران واقع در خیابان توانیر تهران در زمینه های داخلی-جراحی فعالیت میکند و این بیمارستان به صورت شبانه روزی اماده خدمت رسانی به شما عزیزان در تهران است.

مدیریت و پشتیبانی توسط گروه یاسا

بیمارستان تخصصی نه دی منظریه در زمینی به مساحت ۵۴۱۹۶ متر مربع با زیر بنای 14375 متر مربع در شهرستان خمینی شهر استان اصفهان واقع شده است.

این مرکز درمانی در سال ۱۳۷۰ با هدف ساخت بیمارستانی ۹۶ تخت خوابی آغاز گردید اما ، در مرحله ساخت اسکلت بتنی متوقف شد. در سال ۱۳۸۸ با در نظر گرفتن نیازهای شهرستان خمینی شهر و همچنین نیاز غرب استان اصفهان، تصمیم به تقویت اسکلت بیمارستان و همچنین گسترش فضا و خدمات آن اتخاذ گردید و از سال ۱۳۸۹ طرح توسعه اسکلت بتنی و تکمیل بیمارستان، مجددا آغازشد و در سال 1396 آماده بهره برداری گردید

بیمارستان با فضایی زیبا در منطقه ای خوش آب و هوا واقع شده است و در ساخت و طراحی آن از استانداردترین نقشه های ساختمانی، مدرن ترین تجهیزات پزشکی، تأسیسات و امکانات به روز استفاده شده است.

از دیگر امکانات این بیمارستان می­توان به هتلینگ آن اشاره کرد، که علاوه بر مردم خمینی شهر، مردم اصفهان نیز می­توانند از امکانات آن بهره­ مند شوند.

در حال حاظر بخش های مختلف بیمارستان آماده ارائه خدمات به مردم شریف استان اصفهان و شهرستان خمینی شهر می باشد.

آدرس بیمارستان دی اصفهان

تخت فعال : 174

بخش داخلی زنان – بخش داخلی مردان – جراحی زنان – جراحی مردان – سی سی یو – پست سی سی یو – آی سی یو – زایشگاه – اتاق عمل – اورژانس – NICU – همودیالیز – فیزیوتراپی – آندوسکوپی

آزمایشگاه – داروخانه – تصویربرداری – رادیولوژی – سی تی اسکن – سونوگرافی – درمانگاه های عمومی – درمانگاه های تخصصی

اصفهان – خمینی شهر: منظریه،میدان نماز،خیابان سروش،خیابان شیوا شرقی

3133033980


ریاست


دکتر مهدی ناقوسی

متولدسال۱۳۴۴

مدرک تحصیلی:بردتخصصی بیهوشی
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی(۱۳۷۶)


مسئولیت فعلی:

ریاست بیمارستان دکترغرضی


 

آدرس بیمارستان دی اصفهان


 


 


امکانات

یکی از بیمارستانهای ملکی مدیریت درمان تامین اجتماعی در استان اصفهان می‌باشد که در شهریور ماه ۱۳۷۵ در زمینی به مساحت ۹۱۲۴۰ متر مربع با زیربنای ۲۶۲۲۳ متر مربع در شمال شهر اصفهان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت . این بیمارستان دارای ظرفیت ۲۵۶ تخت می‌باشد که تا سال ۱۳۸۵ ، ۲۴۱ تخت آن به صورت فعال مورد استفاده قرار گرفته است .
این بیمارستان در حال حاضر ارائه کننده خدمات اورژانس ، اتاق عمل ، زایشگاه و مراقبتهای ویژه شامل : ICU ، CCU ، Post ccu  و همچنین خدمات بستری در بخش های : داخلی ، جراحی زنان و  جراحی مردان شامل : جراحی عمومی ، ENT ، چشم پزشکی، ارتوپدی ، ارولوژی ، جراحی ، روانپزشکی ، مامایی ، زایشگاه ، نوزادان و داخلی اعصاب می‌باشند.
خدمات سرپایی شامل : پلی کلینیک تخصصی با تخصصهای داخلی ، قلب ، جراحی عمومی ، زنان و مامایی ، ارتوپدی ، نورولوژی ، نفرولوژی ، اورولوژی ، گوش و حلق و بینی ، چشم پزشکی ، اطفال ، دندانپزشکی ، بیهوشی و پزشکان عمومی می‌باشد.


 


 


 


 


خدمات

خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی شامل :

آزمایشگاه ، رادیولوژی ، داروخانه ، فیزیوتراپی ، پاتولوژی ، بهداشت ، تنظیم خانواده ، واکسیناسیون و مدارک پزشکی و همچنین دستگاههای تخصصی و فوق تخصصی شامل : لاپاراسکوپ ، آرتروسکوپ ، بیومتری ، ادیومتری ، هولترمانیتورینگ ، آندوسکوپی سینوس ، فیکو ، TUL ، TUR .
آندوسکوپی دستگاه گوارش ، اکوکاردیوگرافی ، سونوگرافی پرتابل ، نفروسکوپ (URETROSCOPY) ، SEMIRIGID ، ECG ، EMG ، EEG ، فریزپوستی ، فریز واژینال ، کوترپوستی و تست ورزش می‌باشد .
سیستم مدیریت کیفیت در بهمن ماه  ۱۳۸۰  در بیمارستان دکتر  غرضی مستقر گردید و در آبان ماه ۱۳۸۱  این بیمارستان موفق به دریافت گواهی نامه  ISO ۹۰۰۱ گردید . این مرکز دارای دو پلی کلینیک تخصصی  می باشد.


 


 


آدرس و شماره تلفن

آدرس:خیابان کاوه-خیابان دکترغرضی-بیمارستان دکترغرضی

تلفن :  ۹ ـ ۴۵۰۹۹۰۱ ـ ۰۳۱۱


نمابر : ۴۵۱۵۹۲۲ ـ ۰۳۱۱

بیمارستان دکتر غرضی دارای دو پلی کلینیک تخصصی ویک درمانگاه بیمارستان  می باشد:

پلی کلینیک های بیمارستان دکتر غرضی
پلی کلینیک شهیدملکوتی ( شماره ۶ )-شبانه روزی


واقع در میدان قدس خیابان زینبیه


تلفن : ۴۴۵۱۶۵۵ ـ ۴۴۵۰۱۰۸


پلی کلینیک خمینی شهر

واقع در خمینی شهر فلکه شهرداری جنب شهرداری ناحیه ۲

تلفن : ۰۳۱۲۳۳۷۸۸۴۷ ـ ۰۳۱۲۳۲۷۸۸۴۹ ـ ۴ ـ ۳۲۷۸۸۴۱ ـ ۰۳۱۲


 


 


نوبت دهی تلفنی

*نوبت دهی تلفنی بیمارستان دکتر غرضی:۴۵۲۷۵۰۰ (۱۰خط)،دندانپزشکی وسونوگرافی: ۴۵۲۷۵۰۸ الی۹

*نوبت دهی تلفنی پلی کلینیک شهیدملکوتی ( شماره ۶ ):دندانپزشکی:۴۴۵۰۵۳۰ پزشکان متخصص: ۴۴۸۳۶۶۰

* نوبت دهی تلفنی پلی کلینیک خمینی شهر:۳۵۱۰۰۰۸ (۶خط)


ریاست


دکتر محمد رجالی

متولدسال۱۳۴۶


 


مدرک تحصیلی: متخصص اورولوژی


مسئولیت فعلی: ریاست بیمارستان دکترشریعتی

آدرس بیمارستان دی اصفهان


 


 


 


امکانات


 

بیمارستان دکتر علی شریعتی با بیش از ۴۵ سال سابقه خدمت به مردم بزرگترین بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سازمان تامین اجتماعی در اصفهان می‌باشد که دارای ۴۷۰ تخت مصوب ، ۲۳ بخش عمومی و تخصصی و ۴ درمانگاه وابسته شامل درمانگاهتخصصی شماره یک(مرکز دیابت )، درمانگاه دندانپزشکی ، پلی کلینیک تخصصی شماره ۱ و درمانگاه بیمارستان (تخصصی وعمومی)که درمانگاه عمومی آن شبانه روزی می باشد.
این بیمارستان با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب در زمینه تخصصهای پزشکی ، جراحی عمومی ، جراحی مغز و اعصاب ، جراحی اطفال ، ارتوپدی ، ارولوژی ، داخلی ، قلب و عروق ، گوش و حلق و بینی ، اطفال و نوزادان ، زنان و مامایی، چشم پزشکی ، پیوند کلیه ، همودیالیز و داخلی اعصاب به صورت بستری ارائه خدمت نموده و در بخش سرپایی علاوه بر تخصصهای ذکر شده در بالا امکان ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی ، روانپزشکی ، تغذیه و رژیم درمانی ،طب فیزیکی ، نفرولوژی ، بیماریهای تنفسی فراهم آمده است که به صورت صبح و بعدازظهر در خدمت بیمه شدگان عزیز و بیماران گرامی می‌باشد .


 


 


 


 


 


خدمات

خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی بیمارستان ریفرال شریعتی شامل موارد زیر می‌باشد :

آندوسکوپی ، کاستروسکوپی ، APC ( آندوسکوپی درمانی )، رکتوسیگموئیدسکوپی ، کلونوسکوپی ، TUL  ـ TUR  ، اسپیرومتری ، تست ورزش ، هولترمانیتورینگ ، الکتروکاردیوگرافی ، اکوکاردیوگرافی ، الکترومیوگرافی ، الکتروآنسفالوگرافی ، ادیومتری ، اپتومتری ، کراتومتری ، لیزرتراپی چشم ، آنژیوگرافی چشم ، فیکو ، رادیولوژی ( سرپایی و اورژانس ) ، سونوگرافی سی تی اسکن ، سی تی اسکن اسپیرال ، آزمایشگاه ( سرپایی و اورژانس ) ، پاتولوژی (Frozen Section) ، فیزیوتراپی ( لیزر تراپی ،  مکانوتراپی ، هیدروتراپی ) ، سنگ شکن کلیه ، واحد جراحی پوست و کرایو که در محل درمانگاه سرپایی و به صورت صبح و عصر ارائه خدمت می‌نماید .

لازم به ذکر است میزان رضایتمندی بررسی شده از دیدگاه بیماران و مراجعین گرامی ۷۰ %  بوده و در ۴ سال اخیر براساس معیارهای وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در ارزشیابی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان موفق به اخذ درجه یک عالی ارزشیابی شده است که تلاش عمده مدیران ، کارشناسان ، پزشکان و کارکنان خدوم آن در راستای ارتقاء کیفیت خدمات را نشان می ‌دهد .

در حال حاضر تلاش می شود با استقرار سیستم مدیریت کیفیت براساس استاندارد ایزو ۹۰۰۱ ـ ۲۰۰۰  فرایندهای اصلی خود را بهبود بخشیده و در جهت افزایش رضایتمندی بیماران عزیز و خانواده هایشان و همچنین ارتقای سلامت جامعه گام بردارد .


 


 


 


 


آدرس و شماره تلفن

آدرس بیمارستان وپلی کلینیک تخصصی شماره۲ : اصفهان ، خیابان دکترشریعتی، بیمارستان دکتر علی شریعتی

تلفنهای تماس : ۶۲۷۲۰۰۹ ـ ۶۲۷۲۰۰۱ ( ۰۳۱۱ )
۶۲۶۵۰۰۲  ـ  ۶۲۶۵۰۰۴
دورنگار : ۶۲۴۳۰۲۸ ( ۰۳۱۱ )
تلفن گویا : ۶۲۶۵۰۰۰  ( ۰۳۱۱ )
 

آدرس درمانگاههای تابعه بیمارستان دکترشریعتی:

پلی کلینیک تخصصی شهیدعباس کمال پور (شماره ۱ )و کلینیک دندانپزشکی
واقع در خیابان چهارباغ بالا روبروی پمپ بنزین
تلفن : ۶۶۱۱۰۷۸
درمانگاه بیمارستان دکتر علی شریعتی
واقع در خیابان دکتر علی شریعتی
تلفن : ۶۲۶۵۰۲۱

درمانگاه تخصصی شهیداصغرشعبانی(مرکز دیابت)

واقع در خیابان چهارباغ بالا کوچه باغ زرشک
در این مرکز بیماران دیابتی تحت پوشش تامین اجتماعی بصورت رایگان آموزش داده ، ویزیت و درمان می‌شوند .
تلفن : ۶۲۴۵۰۴۱ ـ ۰۳۱۱ ، ۶۲۵۸۲۳۳ ـ ۰۳۱۱


 


نوبت دهی تلفنی

سامانه نوبت دهی تلفنی بیمارستان دکترشریعتی :
 
۶۲۸۵۳۱۱ (۱۶خط)

آدرس بیمارستان دی اصفهان
آدرس بیمارستان دی اصفهان
10

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.