آدرس بیمارستان عرفان نیایش با مترو

آدرس بیمارستان عرفان نیایش با مترو
آدرس بیمارستان عرفان نیایش با مترو

سعادت آباد محله ای مرفه و مدرن در بخش شمالی تهران است که جز منطقه ی دو تهران دسته بندی شده است. دسترسی این محله از سمت شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد راه دارد. بزرگراه یادگار امام از شمال و بلوار فرحزادی از غرب سعادت‌آباد می‌گذرد. مناطق کوی فراز و شهرک مخابرات (بهرود) در شمال سعادت‌آباد و در دامنهٔ کوه واقع هستند. خیابان های سعادت آباد، بیست و چهار متری، علامه، سرو و همچنین بلوار پاکنژاد و بلوار فرحزادی، از خیابان‌های اصلی سعادت آباد قلمداد می شوند. اصلی ترین بخش محله ی سعادت آباد بلوار اصلی این محله است که از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگارامام یا همان اوین می رسد. میدان اصلی محله ی سعادت آباد میدان کاج است که یک ایستگاه اصلی تاکسی هم دارد. خیابان بیست و چهار متری از شمال به بزرگراه یادگار امام (اوین) و از جنوب با میدان فرهنگ خاتمه می یابد. این خیابان از محله ی سعادت آباد به‌ طور کامل مسکونی بوده و برخلاف اکثر خیابان های اصلی سعادت آباد، هیچ گونه مرکز خریدی در آن واقع نشده است،.ادامه این خیابان زیبا و پر آرامش از سمت جنوب، پس از عبور از میدان فرهنگ، بلوار فرهنگ نام دارد که شرکت‌ های بزرگ و معتبری در آن قرار گرفته اند. همچنین این محله دارای تعداد زیادی کافه و رستوران های شیک است که روحی پر جنب و جوش را به فضای منطقه بخشیده است. به دلیل ترافیک در این منطقه بسیاری علاقمند هستند از وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو برای دسترسی راحت تر استفاده کنند.

متروی خط هفت تهران همان چیزی است در ساعات پیک ترافیک می توانید از آن بهره ببرید. برای دسترسی به این خط مترو از سمت شرق باید وارد خط دو شوید و تا ایستگاه شهید نواب صفوی تحمل کنید و آن جا خط خود را به سمت میدان کتاب تغییر دهید و در ایستگاه میدان صنعت از مترو خارج شوید و با تاکسی های خطی که در مقابل مترو هستند به محله ی سعادت آباد برسید. از سمت غرب و خط  چهار خود به ایستگاه شادمان برسانید تا با تعویض خط به سمت میدان کتاب بروید و در ایستگاه میدان صنعت با استفاده از خطوط تاکسی به سعادت آباد برسید. برای رفتن به سعادت آباد به وسیله ی مترو و از سمت جنوب با وارد شده به خط یک اس سمت کهریزک در ایستگاه میدان محمدیه تغییر مسیر داده و در خط هفت قرار بگیرید توجه داشته باشید که به سمت میدان کتاب حرکت کنید تا بتوانید در ایستگاه میدان صنعت راه  دسترسی به سعادت آباد که همان تاکسی های زرد هستند را بیابید.

از سمت شمال تهران با اینکه بهترین دسترسی از طریق اتوبوس و تاکسی است اما شاید تعداد زیادی علاقمند باشند تا بوسیله ی مترو به این محله برسند باید از طریق خط یک از سمت تجریش وارد شوند، برای دسترسی به میدان صنعت چندین راه پیش رو دارید ابتدا راه کمی طولانی تر را بررسی می کنیم، در خط متروی یک تهران بنشینید و در ایستگاه میدان محمدیه تغییر مسیر داده و به خط هفت بروید. این مسیر کمی طولانی است اما هیچ احتیاجی به تعویض های متعدد خطوط ندارید. در مسیر نزدیک تر اما مجبور هستید در ایستگاه شهید بهشتی به سمت ارم سبز خط چهار متروی تهران تغییر مسیر دهید و ایستگاه شادمان باز هم یک تغییر مسیر دیگر در برنامه ی خود جای دهید تا وارد خط هفت شوید و به سمت میدان کتاب حرکت کنید، در میانه ی راه در ایستگاه میدان صنعت پیاده شوید و با تاکسی مسیر کوتاهی را طی کنید تا به سعادت آباد برسید. در سال نود و شش متروی خط هفت تهران تا ایستگاه میدان صنعت افتتاح شد اما کمی بعد به دلیل کمبود برخی موارد تصمیم بر این شد که تمام ایستگاه های این خط پس از تکمیل شدن در دسترس قرار گیرد، با اشاره به موضوع خطوط نام برده و نام ایستگاه ها از روی نقشه ی اصلی و جامع مترو گرفته شده است و جای نگرانی نیست. این خط مترو از سمت شرق در کنار ورزشگاه تختی شروع می شود و در میدان کتاب خاتمه می یابد. خط هفت متروی تهران قبل از تعطیلی از ایستگاه بسیج در شرق افتتاح شد و تنها چهار ایستگاه در خود داشت میدان محمودیه، کمیل، شهید نواب صفوی و میدان صنعت که ایستگاه پایانی بود، دسترسی آسان و بی دردسر به نقاط مختلف تهران با افتتاح تمامی خطوط در آینده ای نزدیک به دست می آید و به راحتی با آشنایی با این خطوط می توانید به هر گوشه ای از تهران سفر کنیدآدرس بیمارستان عرفان نیایش با مترو

 

Powered by Mysimorgh.com

آدرس بیمارستان عرفان نیایش با مترو
آدرس بیمارستان عرفان نیایش با مترو
9

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.