آدرس دفتر شرکت تپسی در اصفهان

آدرس دفتر شرکت تپسی در اصفهان
آدرس دفتر شرکت تپسی در اصفهان

جذب راننده

تنها با چند تپ بر روی گوشی هوشمندتان می‌توانید خودرو درخواست دهید، بدون آن که
نیاز باشد تماس تلفنی بگیرید یا آدرسی اعلام کنید.

هزینه‌ سفرتان به طرز چشم‌گیری کاهش می یابد. در ضمن، کرایه را قبل از سوار شدن به
خودرو ملاحظه می کنید و نیازی به چانه‌زنی با راننده نیست.

ما پیشرفته‌ترین اپلیکیشن درخواست خودرو را طراحی کرده ایم و شایسته ترین رانندگان را
آموزش داده ایم تا شما خدماتی با کیفیت دریافت نمایید.

مسیر سفرتان به صورت لحظه ای رصد می شود تا سفری امن داشته باشید. حتی عزیزان شما هم
می‌توانند مسیر سفر شما را به صورت زنده دنبال کنند.آدرس دفتر شرکت تپسی در اصفهان

از زمانی که قصد سفر می کنید تا زمانی که یک خودرو آماده
ارائه خدمت به شما باشد فقط چند دقیه وقت لازم دارید. دغدغه تماس تلفنی ندارید
و نیازی نیست هربار آدرس خودتان را اعلام کنید. کافی است اپلیکیشن ما را باز
کنید و ظرف چند ثانیه درخواست تاکسی دهید. اپلیکیشن، مکان شما را تشخیص می دهد
و راننده را به محل اعزام می کند. به همین راحتی.

هنر ما ارائه خدمات درخواست خودرو به بهینه‌ترین شکل ممکن
است. نتیجه این تلاش کاهش 40 درصدی هزینه‌های سفر بوده، بی آنکه به کیفیت
خدمات‌مان لطمه ای وارد شود. هزینه سفر را پیش از آغاز سفر ملاحظه می کنید و
نیاز به چانه‌زنی با راننده نیست. پرداخت‌ها نیز می تواند به صورت اعتباری یا
نقدی انجام شود.

تپ‌سی پیشرفته‌ترین اپلیکیشن درخواست خودرو را در کشور
طراحی کرده تا مسافر و راننده را به یک نسبت خرسند نگه دارد. تپ‌سی شایسته‌‌ترین
رانندگان را جذب می نماید و تحت آموزش قرار می دهد تا خدماتی با کیفیت به مسافران
محترم ارائه کند.

اپلیکیشن تپ‌سی مسیر سفرها را به طور دائم زیر نظر می گیرد
تا از امنیت سفر مسافران اطمینان حاصل نماید. شما می توانید، در حین سفر، لینک
سفر خود را به دوستان یا اعضای خانواده خود ارسال کنید تا آنان نیز به صورت
زنده مسیر سفر شما را رصد کنند. تپ‌سی از مبداء تا مقصد همراه شما است.

سوار اصفهان

سفر با سوار
ثبت نام

پیوستن به ناوگان

آدرس دفتر شرکت تپسی در اصفهان

یا برای سفر خود ثبت نام کنید.

پیوستن به ناوگان سوار.
دریافت سوار مخصوص رانندگان 
دریافت سوار مخصوص مسافرین-اندرویید
دریافت سوار مخصوص مسافرین-IOS

رانندگان محترم می توانند از لینک زیر روال ثبت نام خود را آغاز کنند.

برای ثبت نام، نیازمند موارد زیر هستند:

نکته (1): اگر شما ایمیل ندارید و قادر به ایجاد کردن یک ایمیل نیستید، با لینک زیر میتوانید راهنمایی ایجاد ایمیل (ترجیحا در سرویس جی میل) را مطالعه و قبل از ثبت نام ایمیل خود را ایجاد کنید.

نکته (2): برای پیوستن به ناوگان سوار ، ابتدا از مدارک خود، عکس واضح تهیه نمایید. یا اسکن نمایید و به گوشی یا به سیستم کامپیوتر خود انتقال دهید. سپس، وارد قسمت لینک ثبت نام شوید و اطلاعات مورد نیاز ما ، شامل مشخصات فردی ، مشخصات خودرو و شهر محل سکونت خود را وارد کنید. برای مشاهده روند مرحله به مرحله ثبت نام و همچنین دانلود فیلم آموزشی روی دکمه ی آموزش ثبت نام رانندگان (از طریق موبایل) کلیک کنید.

پس از ثبت نام

پس از ثبت نام با دفتر تماس حاصل فرمایید و با در دست داشتن اصل تمامی مدارک خود که در مرحله ثبت نام، آپلود نمودید، به نمایندگی اصفهان ( آدرس موجود در همین صفحه) مراجعه کنید تا ثبت نام و مدارک بارگذاری شما تایید شوند. سپس، اقدامات مربوط به فعالسازی اکانت شما در تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار انجام می پذیرد.

ذکر این نکته قابل توجه است که شما باید کارت شهری یا گواهی عدم سوء پیشینه خود را ظرف مدت بیست روز پس از ثبت نام به دفتر سوار تحویل دهید.

برای اینکه به مجموعه ناوگان تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار بپیوندید، لازم است که از شرایط و قوانین که به رانندگان اختصاص داده شده و تعهدات تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار در مورد رانندگان ما اطلاع داشته باشید. لینک زیر جهت مطالعه ی شما تهیه شده است:

همچنین، مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام شما عبارتند از:

رانندگان عزیز ابتدا باید ورژن اندرویید خود را چک کنند که از ورژن 4.2.2 به بالا باشد تا بتوانند از تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار استفاده نمایند. در لینک زیر می توانید بفهمید که چطور از ورژن سیستم عامل موبایل خود، اطلاع پیدا کنید.

سپس، تاکسی یاب سوار را از کافه بازار یا صفحه دانلود، دانلود نمایند. برای دانلود از کافه بازار یا اپ استور، کافی است اسم savar یا سوار را تایپ کنند و نرم افزار مخصوص رانندگان را دانلود نمایند. یا به صفحه دانلود سوار رفته و از انجا روی لینک های مورد نظر این رسانه ها کلیک کنید تا تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار مخصوص رانندگان را  دریافت کنید.

وارد تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار که آن را نصب نموده اید شوید و در قسمت ورود، نام کاربری و پسورد خود را وارد نمایید. پس از وارد شدن، اپلیکیشن خود را در حالت آنلاین قرارداده و منتظر در خواست مسافر باشید. برای مشاهده فیلم آموزشی و روند مرحله به مرحله ی ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید.

نکته (3) :قبل از استفاده از تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار، اطمینان حاصل کنید که مکان یاب گوشی شما (GPS) نصب و فعال است.اگر نمی دانید چطور آن را فعال کنید، به لینک زیر مراجعه فرمایید.

تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار تلاش بسیاری برای امن کردن سفرها هم برای مسافر و هم برای راننده انجام داده است .با استفاده از فن آوری های نوین مانند GPS ،ما قادر به تمرکز بر روی ایمنی راننده قبل، در طی سفر و بعد از هر سفر هستیم.

انتخاب نکردن رانندگان ناشناس

همه مسافران باید یک حساب ایجاد کنند و نام ، آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را قبل از درخواست سرویس ارائه کنند. بنابراین، هنگامی که شما یک درخواست را قبول می کنید، می دانید که در حال سوار کردن چه کسی هستید.

جهت یابی مسیر

هنگامی که مسافر مقصد خود را در تاکسی یاب و پیک سوار مشخص کرد، به طور اتوماتیک، جهت یابی های مختلفی را برای رسیدن به مقصد مسافر، توسط تاکسی یاب سوار به شما پیشنهاد می شود. بنابراین، شما میتوانید با خیال راحت به سمت مقصد حرکت کنید.

همیشه بر روی نقشه

داده های GPS برای هر سفر و در طول آن دایما به تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار ارسال می شود. بنابراین ما می دانیم که شما در حال رانندگی به کجا هستید .


تعهد سوار برای بسته ی ارسالی از سوی کاربر، تا زمان رسیدن به مقصد و تحویل به شخص تحویل گیرنده است. پیک آنلاین سوار، بسته ی امانتی کاربر را به آدرس درج شده توسط ایشان تحویل داده و از تحویل گیرنده رسید دریافت بسته را که به امضای تحویل گیرنده رسیده است، دریافت می نماید. پس از تحویل بسته و دریافت رسید امضا شده از تحویل گیرنده، مسئولیت سوار در قبال بسته ی ارسالی یاد شده به پایان می رسد.

بله. یک راننده می تواند از طریق نصب تاکسی یاب سوار مخصوص مسافران و ثبت نام به عنوان مسافر، درخواست سفر نیز به رانندگان دیگر در هر زمانی داشته باشد اما در صورتی که یک فرد با مشخصات هویتی معین، همزمان به عنوان ”مسافر“ برای یک سفر درخواست ارسال نماید و همان فرد، این درخواست را به عنوان ”راننده“ قبول نماید، عمل مزبور تقلب قلمداد شده، مجموعه سوار را مجاز خواهد نمود چهار برابر هزینه سفر انجام شده به طریق فوق را از متقلب وصول نماید.

زمانی که مسافر راننده را انتخاب می کند، پس از پذیرفتن درخواست سفر،  راننده می تواند اطلاعات تماس مسافر را مشاهده کند و به مسافر مربوطه تماس بگیرد یا پیامک بدهد.

قرارداد حاضر، از تاریخ ورود به نرم افزار به مدت یک سال معتبر و لازم الاجراست و پس از آن، به طور خودکار به صورت سالانه تمدید خواهد شد مگر این که مجموعه سوار مایل به ادامه همکاری با کاربر نباشد که در این صورت حساب کاربری راننده توسط تیم پشتیبانی سوار مسدود خواهد شد و این امر به منزله مخالفت با تمدید قرارداد و در نتیجه پایان رابطه قراردادی فی مابین خواهد بود.

شما در صورتی که شرایط مورد نظر ما را دارا باشید، می توانید فرم ثبت نام آنلاین را تکمیل نمایید و سپس تصویر مدارک را در سایت بارگذاری کنید.تیم گزینش سوار، پس از استعلام مدارک شما، حساب کاربری شما را فعال می کند.

کرایه براساس کیلومتر و ترافیک مسیر جدید محاسبه می شود.

بستگی به این دارد که چه زمانی درخواست لغو صورت پذیرفته است و همچنین، آیا اتومبیلی برای مشتری مربوطه ارسال شده است یا خیر؟

کرایه برگشت 50 درصد کرایه رفت خواهد بود.

برای سوالات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید و پرسش خود را ارسال کنید. پشتیبانان تاکسی یاب سوار، آماده پاسخگویی به شما هستند.

اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، کوچه شماره 41، بن بست ژاله، پلاک 59آدرس دفتر شرکت تپسی در اصفهان

09103638220

t.me/savardrivers

Not Found Page

ICTPRESS – این نرم افزار روی گوشی های همراه نصب می شود و مسافر و راننده براحتی می توانند همدیگر را در مسیر مشترک و در کوتاه ترین زمان ممکن پیدا کنند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، نرم افزار «تاپسی» یکی از برنامه های هوشمند دریافت تاکسی است؛ این نرم افزار با قابلیت های جالبی که دارد از طریق کافه بازار روی گوشی های همراه نصب می شود و مسافر و راننده براحتی می توانند همدیگر را در مسیر مشترک و در کوتاه ترین زمان ممکن پیدا کنند. 

قیمت سفر از ابتدا مشخص است و نیازی به مذاکره با راننده هم نیست. از همه مهم تر احتیاجی به پول نقد هم نیست و براحتی هزینه سفر فقط با یک کلیک به صورت آنلاین پرداخت می شود.اپلیکشین هوشمند درخواست تاکسی TAP30، تجربه سفارش آسان تاکسی از طریق اینترنت یا قیمت کمتر از تاکسی دربستی و تاکسی تلفنی را برای مسافران فراهم میکند.

 


آدرس دفتر شرکت تپسی در اصفهان

 

با تاپسی در تماس باشید:

 شماره پشتیبانی مسافران: شماره روابط عمومی:


آدرس: 


 info[at]tap30co.com

 

 

دریافت این برنامه برای کاربران اندروید از گوگل پلی و کافه بازار و برای کاربران ios از اپل استور اپل امکان پذیر است.

 

نقشه جانمایی تپسی:

 


پیوندهای مرتبط

تاریخ: 1397/11/18  1:41 PM

تاریخ: 1397/11/18  1:34 PM

تاریخ: 1397/11/18  1:34 PM

تاریخ: 1397/11/17  11:46 PM

تاریخ: 1397/11/17  11:18 PM

تاریخ: 1397/11/17  11:03 PM

تاریخ: 1397/11/17  10:59 PM

تاریخ: 1397/11/17  10:55 PM

تاریخ: 1397/11/17  10:54 PM

تاریخ: 1397/11/17  1:11 PM

تاریخ: 1397/11/17  1:09 PM

تاریخ: 1397/11/15  5:00 PM

تاریخ: 1397/11/11  8:18 PM

تاریخ: 1397/11/10  1:34 PM

تاریخ: 1397/11/9  1:27 PM

تاریخ: 1397/11/1  6:09 PM

تاریخ: 1397/10/29  4:55 PM

آدرس دفتر شرکت تپسی در اصفهان

تاریخ: 1397/10/28  1:04 PM

آدرس دفتر شرکت تپسی در اصفهان
آدرس دفتر شرکت تپسی در اصفهان
10

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.