آدرس پلیس آگاهی استان قزوین

آدرس پلیس آگاهی استان قزوین
آدرس پلیس آگاهی استان قزوین

سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان قزوین که از 8 بهمن ماه سال جاری آغاز شده بود شب گذشته 13 بهمن بعد از 6 روز فعالیت به کار خود پایان داد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین اعلام کرد: در گردنه‌های آوج، قسطین‌لار و بهرام‌آباد شاهد بارش…

استاندار قزوین گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای فرهنگی، اجتماعی، سیاسی زیادی در ایران و منطقه داشته و با هیچ تحولی در جهان قابل‌مقایسه…

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین اعلام کرد: در بازرسی‌های صورت گرفته توسط اکیپ گشت‌های مشترک ستاد نظارت بر کالاهای اساسی…

مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری قزوین گفت: در استان قزوین ما حتی یک سالن آماتور برای اجرای تئاتر نداریم و این بزرگ‌ترین معضل هنرمندان تئاتر قزوین است.

آدرس پلیس آگاهی استان قزوین

ملی‌پوش یخ‌نوردی استان عازم رقابت‌های جام جهانی یخ‌نوردی ایتالیا شد.

مشاور معاون وزیر و مجری طرح زیتون کشور گفت: مهم‌ترین هدف دفتر زیتون وزارت جهاد کشاورزی اقتصادی کردن تولید این محصول است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در حال حاضر بیش از ۹۳۰۰ هکتار باغ زیتون در استان قزوین وجود دارد که با مدیریت مناسب و کشت گونه‌های جدید این استان ازنظر عملکرد رتبه اول زیتون کشور را به خود اختصاص داده است.

رئیس اداره حیات‌وحش اداره کل حفاظت محیط‌زیست استان قزوین اعلام کرد: تعداد مشاهدات پرندگان آبزی و کنار آبزی در سرشماری سال‌جاری نسبت به سرشماری سال گذشته، 35 درصد بیشتر بوده است.

کارگردان نمایش صحنه‌ای «روزهای بی‎‌قوام» گفت: نمایش صحنه‌ای «روزهای بی‌قوام» نوشته ایوب آقاخانی و به کارگردانی بنده است که از 13 بهمن تا روز 22 بهمن در قزوین اجرا می‌شود.

عملیات اجرایی ۱۲۴۷ پروژه زودبازده و کوچک بسیج سازندگی در عرصه‌های مختلف استان قزوین با رمز یا فاطمه الزهرا (س) آغاز شد.

شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۵۷؛ جلسه محرمانه اعضای شورای انقلاب برای تعیین نخست‌وزیر دولت موقت در حضور امام خمینی و توافق بر سر نخست‌وزیری مهندس بازرگان و گفت‌وگوی مطبوعاتی امام، مهم‌ترین اخبار امروز بودند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: خودداری بانک‌ها از پرداخت تسهیلات با سیاست‌های دولت متضاد است و در صورت استمرار از طریق بانک مرکزی برای برخورد با متخلفان اقدام خواهد شد.

چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای فراوانی در حوزه‌ آزادی و حقوق به ارمغان آورده است.

یک هنرپژوه گفت: برخی افراد درک اشتباهی از هنر اسلامی دارند و به‌جای عرضه آن به عموم جامعه سراغ برخی از رشته‌های خاص مانند نگارگری رفته‌اند که جایی جز موزه برای عرضه آن وجود ندارد.

رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین گفت: برای احداث پروژه مجتمع تحقیقاتی جهاددانشگاهی بودجه ملی و اعتبار استانی جذب کردیم اما برای ساخت پروژه کافی نیست و نیاز به کمک خیرین سلامت داریم.

استاندار قزوین گفت: انقلاب اسلامی ایران مردمی‌ترین انقلابی است که با پشتوانه دینی در طول تاریخ بوقوع پیوسته و موجب بیداری ملت‌ها در منطقه شده است.

با حضور امیررضا خادم معاونت حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استانها وزارت ورزش و جوانان کشور سالن ھای تنیس روی میز و چندمنظوره تاکستان مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفت.

ایسنا منطقه قزوین، یادداشت میهمان، محمدابراهیم اسدی، فعال اقتصادی و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت مارا در کنیا؛ در ابتدا باید ملاک‌های مقایسه‌ای عملکرد جمهوری اسلامی در دوران پس از انقلاب نسبت به پیش از انقلاب را در نظر بگیریم که بر اساس چه شاخصه‌هایی است و این شاخصه‌ها چقدر گویای مطالب و فعالیت‌ها است؛ ما مجاهدت، ازخودگذشتگی و اقداماتی که الهی بوده است را نمی‌توانیم در آمارهای کمی بگنجانیم تا بتوانیم حق مطلب را ادا کنیم.  پلیس آنلاین 

http://sapp.ir/policeonline

 

آدرس پلیس آگاهی استان قزوین

نام کانال پلیس های تخصصی و  استان ها 

 

1 پلیس فاتب

http://sapp.ir/policetehran

2 پلیس ایلام

http://sapp.ir/police_ilam

 3 پلیس فارس

http://sapp.ir/policefars

4 پلیس اصفهان

http://sapp.ir/policeesfehan

5 پلیس آ.غربی

http://sapp.ir/police_a_gharbi

6 پلیس آ.شرقی

http://sapp.ir/police_a_sharghi

7 پلیس س.ب

http://sapp.ir/police_svb

8 پلیس لرستان

http://sapp.ir/policelorestan

9 پلیس کرمانشاه

http://sapp.ir/policekermanshah

10 پلیس کرمان

http://sapp.ir/policekerman

11 پلیس خ.رضوی

http://sapp.ir/policekhorasan_razavi

12 پلیس قم

http://sapp.ir/police_qom

13 پلیس مازندران

http://sapp.ir/mazandpolice

 14 پلیس گیلان

http://sapp.ir/policegilan

 15 پلیس غرب. تهران

http://sapp.ir/policegharb_tehran

16 پلیس شرق. تهران

http://sapp.ir/policeshargh_tehran

آدرس پلیس آگاهی استان قزوین

 17 پلیس کردستان

http://sapp.ir/policekurdestan

 18 پلیس سمنان

http://sapp.ir/policesemnan

 19 پلیس خوزستان

http://sapp.ir/Policekhoozestan

20 پلیس خ.جنوبی

http://sapp.ir/Police_khj

 21 پلیس گلستان

http://sapp.ir/policegolestan

 22 پلیس بوشهر

http://sapp.ir/policeboushehr

 23 پلیس اردبیل

http://sapp.ir/policeardabil

 24 پلیس یزد

http://sapp.ir/policeyazd

 25 پلیس زنجان

http://sapp.ir/policezanjan

 26 پلیس چ.ب

http://sapp.ir/police_chvb

 27 پلیس ک.ب

http://sapp.ir/police_kvb

 28 کیش

http://sapp.ir/policekish

 29 پلیس خ.شمالی

http://sapp.ir/police_khsh

 30 پلیس قزوین

http://sapp.ir/police_qazvin

31 پلیس هرمزگان

http://sapp.ir/policehormozgan

 32 پلیس مرکزی

http://sapp.ir/policemarkazi

 33 پلیس همدان

http://sapp.ir/policehamedan

 34 پلیس البرز

http://sapp.ir/policealborz

 

35  مرزبانی ناجا 

http://sapp.ir/Marzbaninaja

  36  یگان ویژه

 http://sapp.ir/yeganvijehpolice

  37  پلیس مواد مخدر 

http://sapp.ir/AntiNarcoticsPolice

38  پلیس آگاهی

http://sapp.ir/policeagahi

39 سازمان  وظیفه عمومی 

http://sapp.ir/policevazife_omomi

40 مروارید و صدف

http://sapp.ir/morvaridosadaf

41 سخنگو ناجا

http://sapp.ir/sokhangoonaja

 

ادامه

در پی شهادت جانباز دفاع از امنیت، سید نورخدا موسوی‌مفرد، رهبر انقلاب اسلامی در پیامی شفاهی، شهادت وی را به مردم لرستان و خانواده‌ی این شهید عزیز تبریک و تسلیت گفتند.سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران که صبح امروز (پنجشنبه) در مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید در خرم‌آباد حضور یافته بود، طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت: در تماسی تلفنی از دفتر مقام معظم رهبری اعلام شد که رهبر انقلاب فرموده‌اند «در مراسم که شرکت کردید، سلام ما را به مردم لرستان و خانواده‌ی شهید برسانید و از قول ما شهادت ایشان را تبریک و تسلیت بگویید.»سید نورخدا موسوی‌مفرد، از مأموران نیروی انتظامی، ۱۷ اسفندماه سال ۸۷ در منطقه‌ی لار استان سیستان و بلوچستان مورد اصابت گلوله‌ی گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی قرار گرفت و از ناحیه‌ی سر مجروح شد و به کما رفت. جانباز ۱۰۰ درصد لرستانی که به شهید زنده‌ی کشور مشهور بود، ۱۰ سال در کما به سر می‌برد تا اینکه در شب رحلت پیامبر اعظم و شهادت امام حسن مجتبی (صلوات‌الله‌علیهما) آسمانی شد.

 

ادامه

ادامه

 

از آنجا كه هر حكومتى نيازمند به نظم و امنيت مى‌باشد در نتيجه كشور ما انواع سيستمهاى ايجاد نظم و امنيت را در طى تاريخ مورد آزمايش قرار داده است.

اما سيستم نوين ايجاد نظم و امنيت داخلى يعنى سازمان پليس در ايران به حدود يكصد سال پيش مربوط مى‌‌باشد. شاه قاجار ناصرالدين شاه در سفرهاى سه گانه خود به اروپا و مشاهده پليس نوين در آن كشورها و با استخدام يك مستشار بلژيكى به نام كنت دو بينو اولين سيستم پليسى جديد را در ايران پايه گذارى نمود. اين پليس در طى يكصد سال گذشته و تا پيروزى انقلاب اسلامى در بهمن سال 1357 از فراز و نشيبهاى متفاوت برخوردار بوده است. پليس ايران براى مدتهاى طولانى از دو قسمت مهم پليس شهرى و ژاندارمرى ( مرزى و روستايى ) تشكيل شده بوده، كميته انقلاب اسلامى نيز به عنوان يكى از اركان مهم حفظ نظم و امنيت داخلى و دفاع از ارزشهاى انقلاب در داخل كشور در بعد از پيروزى انقلاب به اين مجموعه افزوده شد. كثرت نيروهاى پليس در بعد از انقلاب و ضرورتهاى ادغام اين نيروها باعث شد تا در سال 1370 با تصميم مجلس شوراى اسلامى اين سه نيرو در يكديگر ادغام و سيستم پليس واحد به وجود آيد. براساس قانون جديد، پليس ايران جزيى از ستاد نيروهاى مسلح و وابسته به وزارت كشور و در تبعيت از رهبرى معظم انقلاب قرار دارد.

ادامه

ادامه

ادامه

  پلیس آنلاین 

http://sapp.ir/policeonline

ادامه

ادامه

سامانه مشاوره خانواده (غیر حضوری)  پاسخگوی سوالات شما در زمینه مشاوره های خانوادگي،،تربیتی،تحصيلي،ازدواج و خدمات مددکاری اجتماعی می باشد.

ادامه

ادامه

ادامه

بازدید این صفحه : 28022184

بازدید امروز : 1218

کل بازدید : 30268298

بازدیدکنندگان آنلاين : 6

آدرس پلیس آگاهی استان قزوین
آدرس پلیس آگاهی استان قزوین
9

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در ادرس

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.