آگهی استخدام در شرکت ذوب آهن اصفهان

آگهی استخدام در شرکت ذوب آهن اصفهان
آگهی استخدام در شرکت ذوب آهن اصفهان

محتویات آگهی استخدامی پس از انتشار و اعلام آگهی استخدامی توسط در کارخانه های رشت از طریق جراید رسمی و کثیرالانتشار در سال 1398 ، از طریق سامانه نیروی انسانی نیز به اطلاع کاربران خواهد رسید.

جهت دریافت آخرین آگهی های استخدامی به صفحه { فراخوان ها } در سامانه مراجعه نمایید.

علیرضا امیری روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: شرکت ذوب آهن اصفهان هیچ آگهی استخدام جدیدی منتشر نکرده و آگهی منتشر شده در شبکه های اجتماعی، جعلی و کذب است.وی با اشاره به اینکه این آگهی جعلی سال گذشته نیز در برخی شبکه های اجتماعی منتشر و روابط عمومی ذوب آهن آن را تکذیب کرده بود، تصریح کرد: بیشتر شماره های تلفنی که در ذیل آگهی مذکور عنوان شده در دسترس نیستند و مالک یکی از شماره تلفن ها نیز بدلیل تماس های زیاد و مزاحمتی که برای وی ایجاد شده، شاکی است.امیری در پاسخ به ئسوال خبرنگار ایرنا گفت: منبع اولیه انتشار این آگهی جعلی هنوز مشخص نشده است و پیگیری های لازم در این زمینه صورت خواهد گرفت.به گزارش ایرنا در چند روز اخیر مطلبی با عنوان ‘ استخدام نیروی کار برای خط جدید تولید در شرکت ذوب آهن اصفهان ‘ در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.در این مطلب آمده که به تعدادی نیروی کار جهت شرکت ذوب آهن اصفهان در خط تولیدی جدید در رشته های مختلف از مهندسی برق گرفته تا کارگر ساده نیازمند است.جمع تعداد نیروهای کار خواسته شده در این آگهی جعلی حدود 2 هزار و 600 نیرو است.ذوب آهن اصفهان در 50 کیلومتری غرب اصفهان، بزرگترین واحد فولاد سازی قطعات ساختمانی در ایران است.این شرکت فولادسازی، سال گذشته 2.7 میلیون تن فولاد خام تولید کرد. ت/3011 / 6022 خبرنگار: آسیه معینی – انتشار دهنده : عمادی

اقتصاد

ذوب آهن اصفهان

روابط عمومي

تكذيب آگهي استخدام

آگهی استخدام در شرکت ذوب آهن اصفهان

ارتباط با سردبیر [email protected]

تماس بی واسطه با مسئولین

بالای صفحه

خبر گزاری جمهوری اسلامی       پست الکترونیک : [email protected]

© کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

الف ) شرایط عمومی داوطلبان

۱- داشتن تابعیت ایران

۲- اعتقاد به دین مبین اسلام و یایکی از ادیان مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر

۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات

آگهی استخدام در شرکت ذوب آهن اصفهان

۵- الزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۶- عدم اشتغال و تعهد خدمت به سایر دستگاههای دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی

۷- دارابودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم برای مردان

۸- دارابودن حداقل بیست سال سن تاآخرین روز مهلت ثبت نام مندرج در این آگهی ( تاریخ :  ۲۰/۱۱/۸۹ )

۹- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانی طبق تأئید پزشک مرکز طب کار شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

۱۰- داشتن مدارک تحصیلی معتبر و دارای ارزش استخدامی مطابق مفاد مندرج در این آگهی

۱۱- نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب مقررات مربوطه و یا آراء مراجع قانونی

ب ) شرایط سنی و مدارک تحصیلی و سکونت

۱- حداکثر سن برای داوطلبان دارای مقطع تحصیلی دیپلم متولدین ۰۱/۰۱/۱۳۶۵ و بعد از آن  و  برای مقطع تحصیلی فوق دیپلم متولدین ۰۱/۰۱/۱۳۶۲ و بعد وبرای مقطع تحصیلی کارشناسی ۱/۱/۵۹ به بعد و برای مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد ۱/۱/۵۶ به بعد می باشد .

۲- موارد زیر بشرط ارائه تائیدیه معتبر به حداکثر سن مقرردر بند یک اضافه خواهد شد :

۱-۲- افراد خانواده معظم شهدا ، مفقود الاثر ها و جانبازان از کارافتاده کلی شامل (فرزندان ،  برادر ،  خواهر و همسر) حداکثر تا ۵ سال

۲-۲- مدت خدمت قانونی نظام وظیفه مشروط به اینکه  انجام شده باشد به سقف سنی داوطلبان اضافه خواهد شد .( معافیت و موارد خرید خدمت نظام قابل احتساب نمی باشد)

۳-۲- مدت خدمت قانونی طرح خدمت پزشکان و پیرا پزشکان مشروط به اینکه انجام شده باشد به سقف سنی داوطلبان رشته های پیراپزشکی اضافه خواهد شد .

۴-۲- آندسته از افراد واجد شرایط که در حال حاضر در پیمانهای کارخانه مشغول بکار می باشند مشروط به داشتن سابقه خدمت درپیمانهای کارخانه حداکثر تامدت ۵ سال از سابقه کار آنان درپیمانهای کارخانه از سقف سنی مذکور کسر خواهد شد(مشروط بر اینکه درمرحله کنترل ،  مدارک معتبر که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی ، شرکت مربوطه و حراست شرکت رسیده باشد را ارئه نمایند).

۵-۲- مدت حضورداوطلبانه در جبهه های  نبرد حق علیه باطل ، زمان بستری یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت و میزان اسارت آزادگان

۳- مدارک تحصیلی متقاضیان بایستی حداکثر تا آخرین تاریخ مهلت ثبت نام (۲۰/۱۱/۸۹) بطور قطعی صادر شده باشد و مدارک صادره حاوی رشته و گرایش تحصیلی ، معدل و تاریخ قطعی فراغت از تحصیل و مشخصات فرد داوطلب باشد . بدیهی است به  گواهی های فراغت از تحصیل صادره برای حوزه نظام وظیفه و یافاقد معدل و یاعدم صدور قطعی و مشروط ترتیب اثر داده نخواهد شد و در صورت ثبت نام در مراحل بعدی از لیست متقاضیان حذف خواهند شد .

۴- متقاضیانی که صدور قطعی مدرک تحصیلی و یا کارت پایان خدمت نظام و یا معافیت دائم آنان بعد ا ز تاریخ آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۰/۱۱/۸۹) باشد مجاز به ثبت نام نمی باشند.

۵- مدارک تحصیلی معادل  ، آموزش باز و مکاتبه ای و سایر مواردی که پذیرش دانشجوخارج از آزمونهای سراسری سازمان سنجش باشد یا خارج از آزمونهای سراسری دانشگاه آزاد و یا دانشگاه جامع علمی کاربردی که خارج از آزمون سازمان سنجش پذیرش شده باشد قابل قبول نمی باشد و متقاضیان مربوطه حق ثبت نام نخواهند داشت.

۶- فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلی بالاتر حق شرکت در آزمون استخدامی مقاطع پائین تر را نخواهند داشت و در صورت کتمان واقعیت و قبولی حتی در صورت جذب، استخدام آنان کان لم یکن خواهد شد.

۷- شرط حداقل معدل کل تحصیلی در مقطع دیپلم و فوق دیپلم ۱۳ و در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ۱۴ می باشد.

تبصره ۱ : فرزندان معزز شهداو جانبازان ۲۵% و بالاتر از شرط حداقل معدل مدرک تحصیلی معاف میباشند .

تبصره ۲: برای داوطلبان مقطع دیپلم معدل کل دورة سه ساله دورة متوسطه و یادیپلم نظام قدیم ملاک عمل خواهد بود و معدل مدارک پیش دانشگاهی ملاک عمل نمی باشد

۸- محدوده جغرافیائی برای متقاضیانی که مجاز به ثبت نام می باشند صرفا” شهرستانهای مبارکه ، فلاورجان ، لنجان ، اصفهان،نجف آباد،شاهین شهر ،شهرکرد،شهرضا،خمینی شهر، تیران و کرون، سامان ، بروجن و دهاقان میباشد و ملاک عمل برای  احراز محدودة جغرافیائی متقاضیان ،  محل تولد مندرج در شناسنامه افراد و یااینکه دو مقطع از مقاطع تحصیلی دورة ابتدائی یا دوره راهنمایی ویا دبیرستان را درشهرستانهای فوق الذکر تحصیل کرده باشند . ضمناً امکان سرویس ایاب و ذهاب برای رفت و برگشت افرادیکه جذب خواهند شد به محل کارخانه و بالعکس حداکثر تا شعاع ۵۰ کیلومتری کارخانه و صرفاً در مسیرهائی که کارخانه تعییین می نماید وجود خواهد داشت .

تبصره : فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتیکه ۳ سال از سنوات تحصیلی آنان تا پایان  مقطع تحصیلی دبیرستان در یکی از شهرستانهای مذکور باشد ، مجاز به شرکت در آزمون می باشند.

۹- شرکت ذوب آهن  هیچگونه تعهدی در قبال تأمین اسکان و یا منزل مسکونی سازمانی برای پذیرفته شدگان نخواهد داشت .

پ ) اولویت های ویژه اجتماعی ،  استخدامی

۱- سهمیه های قانونی خانواده محترم ایثارگران قبلاً تعیین و به سازمان محترم بنیاد شهید و امورایثارگران استان اصفهان اعلام گردیده که درصورت ارسال لیست اسامی و آدرس و شماره تماس آنان با رعایت شرایط سنی و تحصیلی مندرج در این آگهی از افراد معرفی شده جهت طی مراحل مصاحبه ، طب کار و گزینش دعوت بعمل خواهد آمد.

تبصره : آندسته از متقاضیان متعلق به خانواده معزز ایثارگران که درقالب سهمیه بند یک فوق الذکر از سوی  سازمان محترم بنیاد شهید معرفی نمی گردند بارعایت شرایط مندرج در این اگهی می توانند اقدام به ثبت نام نموده تا درصورت قبولی مطابق سایر شرکت کنندگان در آزمون ، سایر مراحل جذب را طی نمایند.

۲- معلولین عادی درصورت دارابودن شرایط مندرج در این آگهی و دارابودن شرایط کار در کارگاهها و مشاغل مورد نیاز ، مشروط به تأئید مرکز طب کار این شرکت از ۳% سهمیه قانونی برخوردار خواهند بود.

۳- باتوجه به درخواستها و مطالبات افراد بومی جهت اشتغال در کارخانه ، متقاضیان شرکت کننده به نسبت فاصله مرکز شهرستان مربوطه تا کارخانه طبق دستورالعملی ،  از امتیازات مربوطه برخوردار خواهند شد.

۴- فرزندان واجد شرایط شاغل و بازنشسته کارخانه از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند بود .

ت ) نحوه ثبت نام :

۱- متقاضیان پس از مطالعه کامل و دقیق شرایط و مفاد مندرج دراین آگهی فرصت دارند تا از تاریخ ۶/۱۱/۸۹ لغایت تاریخ ۲۰/۱۱/۸۹ ( بمدت۱۵ روز) از طریق سایت WWW.iut.ac.ir اقدام به ثبت نام نموده و کد رهگیری مربوطه را دریافت نمایند.

۲- متقاضیان می بایستی فرم ثبت نام مربوطه را براساس مفاد آگهی و منطبق با واقعیت تکمیل نموده و نسبت به ضمیمه نمودن فایل های تصویرعکس ، تصویرمدرک تحصیلی ، تصویر صفحه اول شناسنامه و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت نظام ، طبق مشخصات مندرج در سایت ثبت نام ، اقدام نمایند ،ضمناً ارائه هرگونه اطلاعات غیرواقعی نه تنها موجب باز ماندن از سایر مراحل جذب و یا برکناری از کار خواهد شد بلکه برابر مقررات مربوطه پیگرد قانونی خواهد داشت .

۳- مبلغ حق ثبت نام ۵۰۰۰۰ ریال می باشد که متقاضیان بایستی بصورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام توسط یکی از کارتهای بانکی عضو شتاب ، نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.آگهی استخدام در شرکت ذوب آهن اصفهان

۴- هرگونه دعوت از متقاضیانی که در مرحله آزمون کتبی پذیرش گردند جهت انجام سایر مراحل جذب تا تکمیل پرونده های متقاضیان صرفاً از طریق شماره تلفن های تماس متقاضیان خواهد بود،  لذا لازم است متقاضیان عزیز ضمن درج شماره تلفن ثابت و همراه مطمئن و غیرقابل تغیییر که امکان برقراری تماس را فراهم نماید از بروز مشکلات بعدی که مسئولیت آن متوجه شخص متقاضی خواهد بود پیشگیری نمایند.

ث ) توزیع کارت و زمان و مکان برگزاری آزمون

۱- متقاضیان واجد شرایطی که اقدام به ثبت نام و دریافت کد رهگیری نموده اند می بایستی از تاریخ ۷/۱۲/۸۹ لغایت ۱۰/۱۲/۸۹ با مراجعه به سایت WWW.iut.ac.ir و با درج کد رهگیری اقدام به چاپ و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی نمایند .

۲- تاریخ ، محل و ساعت برگزاری آزمون درکارتهای ورود به جلسة آزمون درج خواهد شد.

ج) مواد آزمون کتبی (عمومی و تخصصی)

۱- در مقطع تحصیلی دیپلم متقاضیان کلیه رشته های ریاضی فیزیک – علوم تجربی – ریخته گری و متالورژی – صنایع شیمیایی – شیمی صنعتی- ساخت و تولید – مکانیک خودرو- عیب یابی و تعمیر- صنایع فلزی- تأسیسات – الکترونیک- الکتروتکنیک- برق صنعتی و کامپیوتر می توانند حسب توانمندی های خود به دلخواه یکی از گروه های سه گانه دیپلم را انتخاب و باانتخاب گروه امتحانی مورد نظر در فرم تقاضای ثبت نام ، در آزمون مربوط به آن گروه شرکت نمایند.

۲- مواد امتحانی آزمون عمومی در مقاطع تحصیلی دیپلم ، فوق دیپلم ،کارشناسی و کارشناسی ارشد  شامل زبان و ادبیات فارسی – زبان انگلیسی- کامپیوتر- هوش و استعداد تحصیلی و معارف اسلامی و اطلاعات اجتماعی به میزان ۴۰ نمره می باشد(اقلیتهای مذهبی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و امتیاز آن در سایر امتیازات آزمون توزیع می گردد)

۳- مواد امتحانی آزمون تخصصی مقطع دیپلم بشرح جدول شماره دو می باشد .

۴- مواد امتحانی آزمون تخصصی مقطع فوق دیپلم ،کارشناسی و کارشناسی ارشد به میزان ۶۰ نمره شامل سوالات تخصصی  رشته های مربوطه می باشد.

تذکرات مهم  :

۱- داوطلبان نباید از جمله افرادی باشند که بموجب آراء هیأتهای رسیدگی به تخلفات اداری و یا مراجع قضائی از خدمت اخراج شده باشند .

۲- چنانچه داوطلب با ذکرمشخصات غیرواقعی و بدون رعایت کامل مفاد مندرج در این آگهی اقدام به ثبت نام نماید حتی درصورت جذب و اشتغال بکار موضوع جذب وی منتفی خواهد بود و برابر مقررات مربوط پیگرد قانونی خواهد داشت.

۳- قبولی در آزمون کتبی بمنزله پذیرش نهائی نبوده و مادامیکه فرد متقاضی در کلیه مراحل جذب شامل آزمون کتبی ، مصاحبه ، معاینات پزشکی توسط مرکز طب کار شرکت و گزینش قبول نگردد هیچگونه

حقی برای جذب و اشتغال در شرکت نخواهد داشت.

۴- مشاغل مورد نیاز این شرکت غالباً مربوط به مشاغل سخت خط تولید بوده و چنانچه افراد متقاضی که در مرحله کتبی و مصاحبه تخصصی قبول شده اند ازنظرجسمی و روحی مورد تأئید مرکز طب کار این شرکت قرارنگیرند هیچ حقی برای جذب نخواهند داشت و از نفرات بعدی بجای آنان دعوت خواهد شد.

* جدول شماره یک  : مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز   *

توضیح :متقاضیان فوق لیسانس الزاماً بایستی دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع باشند

جدول شماره ۲  :  مواد آزمون تخصصی مقطع تحصیلی دیپلم

آگهی استخدام در شرکت ذوب آهن اصفهان
آگهی استخدام در شرکت ذوب آهن اصفهان
9

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.