اداره ثبت شرکتها در اهواز

اداره ثبت شرکتها در اهواز
اداره ثبت شرکتها در اهواز

ثبت شرکت در اهواز ، برای سهامداران و مدیران شرکت ، ثبت شرکت از اهمیت بالایی برخوردار است چون اشخاص از حقیقی به حقوقی تبدیل میشوند و امروزه مسلما شرکتهایی که دارنده اعتبار حقوقی و قانونی باشند ، جایگاه درخور میباشند. به همین دلیل شرکتهایی که به ثبت میرسند و شماره ثبت دریافت میکنند معتبر تر و برای مشتریان ارزشمند تر میباشد.

طبق قانون تجارت سرمایه اولیه شرکت ها نمیتواند ار ۱۰۰۰۰۰۰ ريال کمتر باشد اعضای شرکت هم نباید از ۲ نفر کمتر باشند .

زمان و هزینه ثبت شرکت باید مواردی را رعایت کرد ، الزامی است کلیه مدارک منوط بر ثبت را تکمیل و آماده کنید زیرا در صورتی که در هنگان بررسی کارشناسان اداره ثبت شرکتها در زمان ثبت اظهارنامه ثبت شرکت با نواقص مدارک مشاهده شد زمان خود را از دست می دهید . در نتیجه زمان ثبت شرکت بیشتر متغیر می باشد ولی ۱۵ الی ۳۰ روزکاری باید برای ثبت در نظر نظر گرفت

هزینه ثبت شرکت در اهواز به دو صورت می باشد هزینه های دولتی و غیر دولتی در اینجا ما به شما هزینه های دولتی ثبت شرکت را توضیح خواهیم داد :

در ثبت شرکت باید توجه کرد بابت برخی موارد باید هزینه هایی پرداخت کرد این هزینه بسته به تعداد اعضا و حتی موضوع فعالیتی شرکت و نوع شرکت مختلف می باشد .اداره ثبت شرکتها در اهواز

هزینه های پایه ثبت از جمله می توان گفت : هزینه های حق الثبت شرکت در نزد اداره ثبت شرکتها ، حق البطال تمبر سرمایه ، حق الوکاله وکیل ثبت شرکت ، هزینه های پستی ، حق الچاپ آگهی روزنامه رسمی و هزینه آگهی روزنامه کثیر الانتشار است

اول باید برای شرکت خود موضوع انتخاب کنیم و بعد موضوع را به طور کامل تنظیم کنیم همچنین اوراق شرکت را نسبت به اطلاعات شرکا و اعضای هیئت مدیره کامل کنیم البته متقاضیان باید در نظر داشته باشند که موضوع شرکت بهتر است توسط اشخاص متخصص تنظیم شود.سپس باید از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای اهواز ثبتنام اولیه صورت بگیرد.

باید در نظر داشته باشید پس از انتخاب گزینه پذیرش نهایی به هیچ عنوان نمیتوان ویرایش در اوراق داشت.

ابتدا کارشناسان موسسه حقوقی آفریقا مشاوره کامل و جامع در زمینه فعالیت موکلین به آنها ارائه میدهند پس از کامل کردن مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت موضوع تنظیم میشود و سپس در سامانه اداره ثبت شرکتهای اهواز ثبتنام میشود کارشناسان موسسه حقوقی آفریقا به طور تخصصی اوراق شرکت را طراحی میکنند و در سامانه بارگذاری مینمایند.اوراقی چون : اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضا نامه ، اظهارنامه.

پس از تعیین نام شرکتو ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتهای اهواز ،وکیل های موسسه حقوقی آفریقا روند ثبتی پرونده را پیگیری مینمایند پس از طی ۱۰ روز و پس از بررسی کارشناسان اداره ثبت اهواز آگهی تاسیس منتشر میشود.

با تکثیر فعالیتهای تجاری قدمی استوار و موثر برداشتن در این زمینه یک کار بسیار مهم می باشد و ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اهواز از اولین قدم های این زمینه محسوب میشود. ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اهواز با حداقل دو شریک بالای ۱۸ سال بنیان میگردد که بایدعضو هیئت مدیره نیز باشند.

توجه داشته باشید انتخاب مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره در شرکت با مسئولیت محدود الزامی می باشد و حداقل سرمایه تایین شده برای شرکت با مسئولیت محدود ۱۰۰۰۰۰۰ ريال میباشد و از این سرمایه نباید در حسابی واریز گردد. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اهواز با کارشناسان موسسه حقوقی آفریقا در تماس باشید.

فعالان اقتصادی برای ارائه خدمات بهتر می بایست فعالیتهایی را انجام دهند که توانایی های خود را افزایش دهند ثبت یک شرکت سهامی خاص در اهواز میتواند از مهمترین فعالیتها در این زمینه باشد در این قالب ثبتی میزان تعهد سهامداران با توجه به سهامشان در شرکت می باشد اعضاء تشکیل دهنده این شرکتها برخلاف شرکت با مسئولیت محدود سه نفر شریک بالای ۱۸سال و ۲ نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشد که انتخاب این بازرسین الزامی می باشد و می بایست ۳۵% از سرمایه اولیه شرکت خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نماید.

مدت تصدی اعضاء هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص دو سال و بازرسین آنها یک سال می باشد. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با سهامی خاص در  با کارشناسان موسسه حقوقی آفریقا در تماس باشید.

 

شنبه تا پنج شنبه ۸ صبح تا ۶ بعد ازظهر

تهران ، خیابان آفریقای شمالی ، خیابان ناصری پلاک ۴

(ساختمان روشنک) ، طبقه ۸ ، واحد ۲۸

info[at]sabt24[dot]com

اداره کل ثبت شرکت ها

سازمان ثبت اسناد و املاک

روزنامه رسمی

تنظیم صورتجلسات

هلدینگ آفریقا

سوالات متداول

تماس باما

شرکت قراردادي است ميان افراد که براساس آن سود حاصل از سرمايه گذاري تقسيم مي گردد . واژه شرکت برگرفته و مشتق شده از واژه شراکت است به اين معني که دو يا چندنفر گرد هم آمده سرمايه و يا تخصص خود را و يا هر دو را به اشتراک مي گذارند تا با شراکت يکديگر به اهداف مورد نظرشان که معمولا” اهداف مالي و اقتصادي مي باشد دست يابند.

در حقوق اسلامي انواع شرکت بصورت مختلف پيش بيني شده است که عبارتند از :

شرکت با مسئوليت محدود، ، شرکت سهامي خاص، شرکت سهامي عام شرکت تضامني، شرکت مختلط غيرسهامي، شرکت مختلط سهامي، شرکت نسبي و شرکت تعاوني جهت ثبت شرکت در اهواز بايد به سايت اداره ثبت شرکتهاي اهواز مراجعه نمود. جهت کسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و اخذ خدمات ثبت شرکت در اهواز با مجتمع ثبتي پایش تماس حاصل نماييد.

ثبت شرکت در اهواز به شما کمک مي کند تا راحتتر به اهداف تجاري خود دست يابيد و در مسير نيل به اين اهداف از حمايت قانوني برخوردار شويد .

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت الزامی است کلیه مدارم بنام شرکت و یا شخص مؤسس آن باشد . از جمله این مدارک شامل :اداره ثبت شرکتها در اهواز

زمان ثبت شرکت در اهواز ، بستگی به مواردی دارد در برخی مواقع متغیر می باشد چون تعداد پرونده های کارشناسان ممکن است در سیستم زیاد باشد . و هم چنین ممکن است زمان ثبت شرکت به تعویق بیافتد علت آن ممکن است که متقاضی کلیه مدارک ثبت شرکت را آماده نکرده باشد و در طی مراحل ثبت و بررسی های کارشناسان مشاهده نواقص پرونده مواجه شود . در این صورت زمان ثبت را از دست می دهد . ولی قانونأ زمان ثبت شرکت در اهواز 20 الی 30 روزکاری انجام می شود .

هزينه ثبت شرکت در اهواز را عوامل مختلفي تعيين مي کنند عواملي مانند سرمايه اوليه شرکت ، نوع شرکت ، فعاليت آن ، تعداد اعضا و ساير مسائل. البته تعرفه وجوه دولتي نيز در اين ميان بي تاثير نيست که آن هم سالانه افزايش دارد.

مراحل ثبت شرکت در اهواز در اداره ثبت شرکت ها صورت می گیرد کلیه مراحل را می توان به صورت اینترنتی در سامانه اداره ثبت شرکت ها انجام رساند .

شرکت با مسئوليت محدود، شرکتي است که بين دو يا چند نفر به منظور انجام امور تجاري تشکيل شده سرمايه در اين نوع شرکت به شکل سهم الشرکه مي باشد سرمايه اوليه شرکت با مسئوليت محدود وموسسين يا شرکاي شرکت به ميزان سرمايه‌ خود در برابر قروض و تعهدات شرکت مسئول هستند

شرکت سهامي خاص از انواع شرکت بازرگاني است (ولو اينکه موضوع فعاليت آن،‌ امور بازرگاني نباشد) که همه سرمايه‌ي آن را خود صاحبان شرکت فراهم مي کنند . اين سرمايه‌ به سهام، تبديل شده و مسئوليت صاحبان سهام، فراتر از مبلغ اسمي سهام آنها نمي رود. حداقل اين سهام مي تواند معادل يک ميليون ريال باشد.

صاحبان سهام ( شرکا)حداقل 3 نفربوده و دو نفر بازرس اصل و علي البدل نيز لازم مي باشد که نبايد نسبتي با آن سه نفر داشته باشند. اين نوع از شرکت به دليل واريز بخشي از سرمايه داراي اعتبار بيشتري براي شرکت در مناقصات و مزايدات و اخذ تسهيلات يا گريد مي باشد.

ثبت موسسه در اهواز بدین صورت ثبت می شود . اشخاصی که هدف آنها فعالیت های غیر تجاری می باشد می توانند موسسه را ثبت نمایند اینگونه فعالیت های غیر تجاری مانند اموری است که هدف آنها تجاری نیست امور علمی ، ادبی ، خیریه و… می باشد .

ثبت موسسه در اهواز در دو قالب به ثبت می رسد : ثبت موسسه غیر انتفاعی یعنی کسب سود آوری در راستای هدف ثبت شرکت برای آنها اهمیت ندارد.

ثبت موسسه انتفاعی یعنی هدف اصلی آنها برای ثبت سودآوری بیشتر و تقسیم بندی آن در بین اعضا است .


پاسخ دادن به :

محمد صباحی مقدم

سلام
دفتر یا شعبه در خوزستان دارید که جهت ثبت شرکت تعاونی در خرمشهر به آن مراجعه کنیم

موسسه حقوقی پایش

سلام وقت بخیر. در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.

کلیه حقوق برای گروه ثبتی حقوقی پایش محفوظ است.

اداره ثبت شرکتها در اهواز
اداره ثبت شرکتها در اهواز
10

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.