اداره ثبت شرکتها مشهد

اداره ثبت شرکتها مشهد
اداره ثبت شرکتها مشهد

در حال حاضر در اکثر نقاط شهر مجموعه های زیادی در زمینه ی ثبت شرکتها فعالیت می کنند. ولی اکثر این مجموعه ها به ثبت شرکت در تهران بسنده می کنند و کمتر مجموعه ای پیدا میشود که به ثبت شرکت در مشهد و سایر شهرستان ها بپردازد. گروه حقوقی و ثبتی پایش این امکان را برای متقاضیان ثبت شرکت در شهرستان ها از جمله مشهد فراهم ساخته است و اطلاعاتی درباره ی ثبت انواع شرکت ها و مراحل ثبت آنها در اختیار شما قرار میدهد.

ثبت شرکت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد زیرا به به ثبت رساندن شرکت ، شخص ، شخصیت حقوقی پیدا کرد و ارزش و اعتبار بالایی دریافت می کند .در نتیجه مجموعه امور فعالیت تجاری که در اداره ثبت شرکت به ثبت رسیده و شماره ثبت آن اخذ شده باشد سبب جلب اعتماد و امنیت خاطر مشتریان و دیگر شرکت ها می گردد .

قبل از اینکه اقدامات لازم برای ثبت شرکت انجام دهید باید برای شرکت خود در مشهد یک نام و اسم زیبا برای شرکت انتخاب نمایید . جهت کسب اطلاعات بیشتر از نمونه اسم زیبا برای شرکت و موسسه حقوقی در مشهد به مقاله آن مراجعه نمایید .

موسسه حقوقی پایش مجری تخصصی ثبت شرکت

بعد از اینکه مدارک مورد نیاز ثبت شرکت را آماده کردید و باید مدارک را با اداره ثبت شرکت ها ارجاع دهید ، مدت زمانی که طول می کشد یک شرکت در مشهد به ثبت برسد 15 تا 20 روز کاری زمان نیاز می باشد . این زمان متغییر می باشد و بستگی به پرونده های موجود در اداره در دست کارشناسان می باشد .اداره ثبت شرکتها مشهد

هزینه های ثبت شرکت در مشهد متغیر می باشد . این گونه هزینه های ثبت در ذیل شرح داده شده است :

هزینه های مربوط به اساسنامه و تقاضانامه و شرکتنامه ، هزینه تعیین نام شرکت ، هزینه پستی ثبت شرکت ، هزینه حق الثبت ، هزینه درج در روزنامه محلی یا حق الدرج ، هزینه پاکت و پوشه نیز جزء هزینه های ثبت شرکت می باشند. ،هزینه ی انتشار در روزنامه محلی و روزنامه رسمی ، هزینه پلمپ دفاتر تجاری ،هزینه تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی

ثبت شرکت توسط متقاضی :

در ابتدا باید شرح موضوع فعالیت خود را مشخص کرده و اوراق شرکت را بر اساس اطلاعات اولیه شرکت کامل نمایید توجه داشته باشید برای تنظیم این اوراق باید از اشخاص با تجربه راهنمایی بگیرید و در مرحله ی بعد نوبت به آن می رسد که از طریق سامانه اداره ثبت شرکتها در مشهد اقدام به وارد نمودن اطلاعات و ثبت سامانه کرده و کلیه مراحل این سامانه را با دقت و به صورت صحیح کامل و پر نمایید. توجه داشته باشید با انتخاب گزینه تایید نهایی امکان ویرایش وجود ندارد.

ثبت شرکت توسط گروه ثبتی پایش:

در ابتدا کارشناسان گروه ثبتی پایش مشاوره ای کار آمد در زمینه ی پرونده به شما متقاضیان ارائه می نماید. بعد از تکمیل و تحویل مدارک از جانب موکل ، مشاوران موضوع فعالیت شرکت شمارا به صورت کاملا تخصصی طراحی وتنظیم و تدوین می نماید. مرحله ی بعد نوبت به ثبت سامانه ای شرکت از طریق سامانه ثبت شرکتها در مشهد می رسد کارشناسان مجرب و متخصص بخش اداری ما اطلاعات درخواستی در سامانه را وارد کرده و اوراق اساسی شرکت ( اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه ، متن صورتجلسه ) را تنظیم می نمایند. بعد از تایید نام شرکت و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت مشهد وکلای ما روند ثبتی پرونده شما را در اداره مربوطه پیگیری می نمایند و بعد از گذشت 10 الی 15 روز کاری آگهی تاسیس شرکت انتشار می یابد.

با افزایش فعالیتهای تجاری گامی محکم و موثر برداشتن در این زمینه یک امر حیاتی می باشد و ثبت شرکت با مسئولیت محدود در مشهد یکی از اولین گام ها می باشد. این قالب ثبتی با حداقل دو شریک بالای 18 سال تاسیس میگردد که می بایست عضو هیئت مدیره نیز باشند. باید در نظر داشته باشید انتخاب مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره در شرکت با مسئولیت محدود الزامی می باشد و میزان سرمایه نباید از یک میلیون ریال کمتر باشد و این سرمایه به صورت اقرار ااز جانب مدیر عامل و هیئت مدیره می باشد. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در مشهد با کارشناسان پایش در تماس باشید.

فعالان اقتصادی برای ارائه خدمات بهتر می بایست فعالیتهایی را انجام دهند که توانایی های خود را افزایش دهند ثبت یک شرکت با قالب سهامی خاص در مشهد میتواند از مهمترین گامها در این زمینه باشد در این قالب ثبتی میزان تعهد سهامداران با توجه به سهام انها در شرکت می باشد اعضاء تشکیل دهنده این شرکتها برخلاف شرکت با مسئولیت محدود سه نفر شریک بالای 18سال و 2 نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشد که انتخاب این بازرسین الزامی می باشد و می بایست 35% از سرمایه اولیه شرکت خود را در یکی از بانکهای عضو شتاب به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نماید.

تعداد اعضای ثبت شرکت سهامی خاص 5 نفر می باشد که 3 نفر عضو هیئت مدیره و 2 نفر بازرس و علی البدل می باشد . البته شایان ذکر است که انتخاب بازرس دارای شرایط و قوانینی می باشد.

مدت تصدی اعضاء هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص دو سال و بازرسین آنها یک سال می باشدکه بعد از زمان اشاره شده قابل تمدید یا تعویض میباشند. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با سهامی خاص در مشهد با کارشناسان گروه ثبتی پایش در تماس باشید.

ثبت موسسه در مشهد یه می توان گفت ثبت موسسات غیر تجاری که از اسم آن مشخص است شخصیت حقوقی که امور فعالیت آن غیر تجاری می باشد در نتیجه ثبت موسسه را می توان در امور فعالیتهایی از قبیل : مشاوره ای ، علمی ، خیریه ، آموزشی و.. به ثبت رساند . این گونه موسسات دو دو صورت به ثبت می رسند یا به دنیال سود و منافع اقتصادی هستند انتفاعی و یا به صوت منفعت های خاصی نیستند غیر انتفاعی می باشند .


پاسخ دادن به :

محمد صانعی

با سلام بنده حدود دهسال قبل در مشهد یک شرکت سهامی محدود بنام مشهد کوثر جهت واردات درب های ضد سرقت ثبت نمودم و بدلیل زیانهای مالی بعد از مدتی آنرا رها کردم. خواستم ببینم احیاء مجدد آن بهتر است و اصلا آن شرکت وجود خارجی دارد یا نه ویا اینکه اقدام به تاسیس شرکت دیگر بنمایم. ممنون .

? ثبت پایش

درود برشما . با توجه به وضعیت مالیاتی در خصوص شرکت های قدیمی امکان اینکه در حوزه دارایی دچار مشکل شوید زیاد است . لذا پیشنهاد این مجموعه به شما ثبت یک شرکت تازه تاسیس می باشد . جهت مشاوره تخصصی نیز میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید . با تشکر از شما

مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.

کلیه حقوق برای گروه ثبتی حقوقی پایش محفوظ است.

اداره ثبت شرکتها مشهد
اداره ثبت شرکتها مشهد
10

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.