ادرسون به منچسترسیتی پیوست

ادرسون به منچسترسیتی پیوست
ادرسون به منچسترسیتی پیوست

نشانه‌های سجاوندی

عجب سازنده ی این علامت عرب دولاب استدر صورتی که با کلیک کردن روی یک لینک به این صفحه رسیده اید، مدیریت سایت ورزش سه را از این موضوع با خبر سازید.

برای ارسال پیام به مدیریت سایت ورزش سه اینجا کلیک نمایید.در صورتی که با کلیک کردن روی یک لینک به این صفحه رسیده اید، مدیریت سایت ورزش سه را از این موضوع با خبر سازید.

برای ارسال پیام به مدیریت سایت ورزش سه اینجا کلیک نمایید.

دروازه بان برزیلی بنفیکا بعد از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی منچسترسیتی به این باشگاه ملحق شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازدیلی خبر ایران انتقال ادرسون به منچسترسیتی تمام شده است.

ادرسون مورائس، دروازه بان 23 ساله و برزیلی بنفیکا تایید کرد که قرارداد 5 ساله ای را با تیم منچسترسیتی به امضا رسانده است.

رقم انتقال ادرسون 40 میلیون یورو است که این عدد وی را در رتبه دوم گران ترین دروازه بان تاریخ فوتبال قرار می دهد.

انتقال جانلوییجی بوفون با 52 میلیون یورو به یوونتوس و مانوئل نویر با 30 میلیون یورو به بایرن مونیخ، در رتبه های اول و سوم این رده بندی قرار دارد.

ادرسون به منچسترسیتی پیوست

ادرسون محصول آکادمی بنفیکا است.

او بعد از قهرمانی همراه با تیم بنفیکا در لیگ پرتغال و جام حذفی این باشگاه را به مقصد لیگ برتر انگلیس ترک کرد.

بازیکنی که خیلی ها معتقدند یکی از برترین دروازه بانان این روزهای فوتبال اروپاست.

پپ امیدوار است در فصل جدید بازیکنان مهمی را به تیمش اضافه کند و بتواند برای قهرمانی در تورنمنت های مختلف تلاش کند.

فوتبال ترایب- باشگاه منچستر سیتی تایید کرد که ادرسون، دروازه بان بنفیکا با قراردادی 40 میلیون یورویی به این باشگاه پیوسته است.

ادرسون پس از جیانلوئیجی بوفون که با قراردادی 53 میلیون یوورویی از پارما به یوونتوس پیوست، گرانترین دروازه بان دنیا محسوب می شود.

این دروازه بان جوان که از همان اولین فصل حضورش در بنفیکا بسیار خوش درخشید به دروازه بان اول این تیم تبدیل شد و در فصل اخیر شایعات زیادی وجود داشت که تیم های لیگ برتری به جذب او علاقه نشان داده اند.

خبرگذاری گل در اوایل ماه اعلام کرده بود که مراحل انتقال ادرسون کامل شده است و با قراردادی پنج ساله به عنوان دومین خرید تابستانی منچسترسیتی به این باشگاه پیوسته است و باشگاه نیز امروز به طور رسمی این قرارداد را اعلام کرد.

ادرسون در مصاحبه با وبسایت رسمی باشگاه گفت:”من همه چیز مربوط به منچسترسیتی را دوست دارم. سیتی باشگاه بزرگی است و فوتبالی بی نظیر را به نمایش می گذارد. همچنین هواداران فوق العاده ای دارد. همیشه آرزو داشتم در انگلیس فوتبال بازی کنم و حالا این آرزوی من به واقعیت تبدیل شده است.

ادرسون به منچسترسیتی پیوست

با حضور پپ گواردیولا منچستر سیتی هر روز بیش از قبل رشد خواهد کردو او تیمی جوان را گرد هم آورده است و این یکی از عوامل مهمی بود که در تصمیم گیری من نقش داشت. این تیم فصل بسیار خوبی را سپری کرد و آنها توانستند فصل را به خوبی تمام کنند. فصل آینده باید با تمرکز کار را آغاز کنیم تا به اهدافمان که کسب عناوین است برسیم.”

ادرسون به منچسترسیتی پیوست
ادرسون به منچسترسیتی پیوست
9

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در ادرس

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.