ادرس شرکت تپسی در اهواز

ادرس شرکت تپسی در اهواز
ادرس شرکت تپسی در اهواز

جذب راننده

تنها با چند تپ بر روی گوشی هوشمندتان می‌توانید خودرو درخواست دهید، بدون آن که
نیاز باشد تماس تلفنی بگیرید یا آدرسی اعلام کنید.

هزینه‌ سفرتان به طرز چشم‌گیری کاهش می یابد. در ضمن، کرایه را قبل از سوار شدن به
خودرو ملاحظه می کنید و نیازی به چانه‌زنی با راننده نیست.

ما پیشرفته‌ترین اپلیکیشن درخواست خودرو را طراحی کرده ایم و شایسته ترین رانندگان را
آموزش داده ایم تا شما خدماتی با کیفیت دریافت نمایید.

مسیر سفرتان به صورت لحظه ای رصد می شود تا سفری امن داشته باشید. حتی عزیزان شما هم
می‌توانند مسیر سفر شما را به صورت زنده دنبال کنند.

ادرس شرکت تپسی در اهواز

از زمانی که قصد سفر می کنید تا زمانی که یک خودرو آماده
ارائه خدمت به شما باشد فقط چند دقیه وقت لازم دارید. دغدغه تماس تلفنی ندارید
و نیازی نیست هربار آدرس خودتان را اعلام کنید. کافی است اپلیکیشن ما را باز
کنید و ظرف چند ثانیه درخواست تاکسی دهید. اپلیکیشن، مکان شما را تشخیص می دهد
و راننده را به محل اعزام می کند. به همین راحتی.

هنر ما ارائه خدمات درخواست خودرو به بهینه‌ترین شکل ممکن
است. نتیجه این تلاش کاهش 40 درصدی هزینه‌های سفر بوده، بی آنکه به کیفیت
خدمات‌مان لطمه ای وارد شود. هزینه سفر را پیش از آغاز سفر ملاحظه می کنید و
نیاز به چانه‌زنی با راننده نیست. پرداخت‌ها نیز می تواند به صورت اعتباری یا
نقدی انجام شود.

تپ‌سی پیشرفته‌ترین اپلیکیشن درخواست خودرو را در کشور
طراحی کرده تا مسافر و راننده را به یک نسبت خرسند نگه دارد. تپ‌سی شایسته‌‌ترین
رانندگان را جذب می نماید و تحت آموزش قرار می دهد تا خدماتی با کیفیت به مسافران
محترم ارائه کند.

اپلیکیشن تپ‌سی مسیر سفرها را به طور دائم زیر نظر می گیرد
تا از امنیت سفر مسافران اطمینان حاصل نماید. شما می توانید، در حین سفر، لینک
سفر خود را به دوستان یا اعضای خانواده خود ارسال کنید تا آنان نیز به صورت
زنده مسیر سفر شما را رصد کنند. تپ‌سی از مبداء تا مقصد همراه شما است.

سوار اهواز

سفر با سوار
ثبت نام

پیوستن به ناوگان

ادرس شرکت تپسی در اهواز

یا برای سفر خود ثبت نام کنید.

پیوستن به ناوگان سوار.
دریافت سوار مخصوص رانندگان 
دریافت سوار مخصوص مسافرین-اندرویید
دریافت سوار مخصوص مسافرین-IOS

رانندگان محترم می توانند از لینک زیر روال ثبت نام خود را آغاز کنند.

برای ثبت نام، نیازمند موارد زیر هستند:

نکته (1): اگر شما ایمیل ندارید و قادر به ایجاد کردن یک ایمیل نیستید، با لینک زیر میتوانید راهنمایی ایجاد ایمیل (ترجیحا در سرویس جی میل) را مطالعه و قبل از ثبت نام ایمیل خود را ایجاد کنید.

نکته (2): برای پیوستن به ناوگان سوار ، ابتدا از مدارک خود، عکس واضح تهیه نمایید. یا اسکن نمایید و به گوشی یا به سیستم کامپیوتر خود انتقال دهید. سپس، وارد قسمت لینک ثبت نام شوید و اطلاعات مورد نیاز ما ، شامل مشخصات فردی ، مشخصات خودرو و شهر محل سکونت خود را وارد کنید. برای مشاهده روند مرحله به مرحله ثبت نام و همچنین دانلود فیلم آموزشی روی دکمه ی آموزش ثبت نام رانندگان (از طریق موبایل) کلیک کنید.

پس از ثبت نام

پس از ثبت نام با دفتر تماس حاصل فرمایید و با در دست داشتن اصل تمامی مدارک خود که در مرحله ثبت نام، آپلود نمودید، به نمایندگی اهواز ( آدرس موجود در همین صفحه) مراجعه کنید تا ثبت نام و مدارک بارگذاری شما تایید شوند. سپس، اقدامات مربوط به فعالسازی اکانت شما در تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار انجام می پذیرد.

ذکر این نکته قابل توجه است که شما باید کارت شهری یا گواهی عدم سوء پیشینه خود را ظرف مدت بیست روز پس از ثبت نام به دفتر سوار تحویل دهید.

برای اینکه به مجموعه ناوگان تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار بپیوندید، لازم است که از شرایط و قوانین که به رانندگان اختصاص داده شده و تعهدات تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار در مورد رانندگان ما اطلاع داشته باشید. لینک زیر جهت مطالعه ی شما تهیه شده است:

همچنین، مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام شما عبارتند از:

رانندگان عزیز ابتدا باید ورژن اندرویید خود را چک کنند که از ورژن 4.2.2 به بالا باشد تا بتوانند از تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار استفاده نمایند. در لینک زیر می توانید بفهمید که چطور از ورژن سیستم عامل موبایل خود، اطلاع پیدا کنید.

سپس، تاکسی یاب سوار را از کافه بازار یا صفحه دانلود، دانلود نمایند. برای دانلود از کافه بازار یا اپ استور، کافی است اسم savar یا سوار را تایپ کنند و نرم افزار مخصوص رانندگان را دانلود نمایند. یا به صفحه دانلود سوار رفته و از انجا روی لینک های مورد نظر این رسانه ها کلیک کنید تا تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار مخصوص رانندگان را  دریافت کنید.

وارد تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار که آن را نصب نموده اید شوید و در قسمت ورود، نام کاربری و پسورد خود را وارد نمایید. پس از وارد شدن، اپلیکیشن خود را در حالت آنلاین قرارداده و منتظر در خواست مسافر باشید. برای مشاهده فیلم آموزشی و روند مرحله به مرحله ی ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید.

نکته (3) :قبل از استفاده از تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار، اطمینان حاصل کنید که مکان یاب گوشی شما (GPS) نصب و فعال است.اگر نمی دانید چطور آن را فعال کنید، به لینک زیر مراجعه فرمایید.

تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار تلاش بسیاری برای امن کردن سفرها هم برای مسافر و هم برای راننده انجام داده است .با استفاده از فن آوری های نوین مانند GPS ،ما قادر به تمرکز بر روی ایمنی راننده قبل، در طی سفر و بعد از هر سفر هستیم.

انتخاب نکردن رانندگان ناشناس

همه مسافران باید یک حساب ایجاد کنند و نام ، آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را قبل از درخواست سرویس ارائه کنند. بنابراین، هنگامی که شما یک درخواست را قبول می کنید، می دانید که در حال سوار کردن چه کسی هستید.

جهت یابی مسیر

هنگامی که مسافر مقصد خود را در تاکسی یاب و پیک سوار مشخص کرد، به طور اتوماتیک، جهت یابی های مختلفی را برای رسیدن به مقصد مسافر، توسط تاکسی یاب سوار به شما پیشنهاد می شود. بنابراین، شما میتوانید با خیال راحت به سمت مقصد حرکت کنید.

همیشه بر روی نقشه

داده های GPS برای هر سفر و در طول آن دایما به تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار ارسال می شود. بنابراین ما می دانیم که شما در حال رانندگی به کجا هستید .


تعهد سوار برای بسته ی ارسالی از سوی کاربر، تا زمان رسیدن به مقصد و تحویل به شخص تحویل گیرنده است. پیک آنلاین سوار، بسته ی امانتی کاربر را به آدرس درج شده توسط ایشان تحویل داده و از تحویل گیرنده رسید دریافت بسته را که به امضای تحویل گیرنده رسیده است، دریافت می نماید. پس از تحویل بسته و دریافت رسید امضا شده از تحویل گیرنده، مسئولیت سوار در قبال بسته ی ارسالی یاد شده به پایان می رسد.

بله. یک راننده می تواند از طریق نصب تاکسی یاب سوار مخصوص مسافران و ثبت نام به عنوان مسافر، درخواست سفر نیز به رانندگان دیگر در هر زمانی داشته باشد اما در صورتی که یک فرد با مشخصات هویتی معین، همزمان به عنوان ”مسافر“ برای یک سفر درخواست ارسال نماید و همان فرد، این درخواست را به عنوان ”راننده“ قبول نماید، عمل مزبور تقلب قلمداد شده، مجموعه سوار را مجاز خواهد نمود چهار برابر هزینه سفر انجام شده به طریق فوق را از متقلب وصول نماید.

زمانی که مسافر راننده را انتخاب می کند، پس از پذیرفتن درخواست سفر،  راننده می تواند اطلاعات تماس مسافر را مشاهده کند و به مسافر مربوطه تماس بگیرد یا پیامک بدهد.

قرارداد حاضر، از تاریخ ورود به نرم افزار به مدت یک سال معتبر و لازم الاجراست و پس از آن، به طور خودکار به صورت سالانه تمدید خواهد شد مگر این که مجموعه سوار مایل به ادامه همکاری با کاربر نباشد که در این صورت حساب کاربری راننده توسط تیم پشتیبانی سوار مسدود خواهد شد و این امر به منزله مخالفت با تمدید قرارداد و در نتیجه پایان رابطه قراردادی فی مابین خواهد بود.

شما در صورتی که شرایط مورد نظر ما را دارا باشید، می توانید فرم ثبت نام آنلاین را تکمیل نمایید و سپس تصویر مدارک را در سایت بارگذاری کنید.تیم گزینش سوار، پس از استعلام مدارک شما، حساب کاربری شما را فعال می کند.

کرایه براساس کیلومتر و ترافیک مسیر جدید محاسبه می شود.

بستگی به این دارد که چه زمانی درخواست لغو صورت پذیرفته است و همچنین، آیا اتومبیلی برای مشتری مربوطه ارسال شده است یا خیر؟

کرایه برگشت 50 درصد کرایه رفت خواهد بود.

برای سوالات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید و پرسش خود را ارسال کنید. پشتیبانان تاکسی یاب سوار، آماده پاسخگویی به شما هستند.

اهواز-زیتون کارمندی-نبش خیابان فیاض-روبروی پارکینگ آژانس توسن-بین زیتون و زیبا-پلاک82/1

ادرس شرکت تپسی در اهواز

8:00-16:00

09103638220

t.me/Savar_Ahvaz

آدرس دفتر اهواز:

اهواز :‌خیابان ۱۰ پادادشهر – مجتمع اداری تجاری هیراد – طبقه سوم واحد ۱۰

شماره های تماس اهواز:

(061)35538231

(061)35538232

ادرس شرکت تپسی در اهواز

 

© Touchsi 2018 Group

ورود از طریق حساب کاربری گوگل

قدرت گرفته ازwp-glogin.com

استارتاپینگ رسانه کارآفرینی و محلی برای رشد مهارتهای فردی و کارآفرینی است.

برای دانلود هدیه لطفا ایمیل خود را وارد نمایید

راهنمای استفاده از کد QR

ادرس شرکت تپسی در اهواز

تپ‌سی سامانه ی هوشمند درخواست تاکسی است که از طریق اپلیکیشن موبایل و پنل سازمانی، شما را با سفیران (رانندگان) مرتبط می‌سازد. شما به‌راحتی می‌توانید در هر زمانی از طول روز درخواست خودرو دهید و سفری با کیفیت، ایمن و ارزان را حتی در مسیرهای داخل طرح ترافیک تجربه کنید. تپ‌سی دارای دو نوع سرویس متفاوت شامل عادی و تپ‌سی لاین (اشتراک سفر) است که شما می‌توانید از میان آن‌ها سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید. 

در پایان سفر با امتیازدهی به راننده، میزان رضایت از سفر را اعلام کرده و تیم تپ‌سی را در بهبود ارائه خدمات یاری دهید.

 

مراحل استفاده از تپ‌سی :

 

1. مبدا و مقصد خود را روی نقشه تعیین کنید.

2. نوع پرداخت خود را مشخص کنید. (نقدی یا اعتباری)

3. درخواست سفر دهید.

4. با اطلاعات سفیر (راننده) آشنا شوید و در صورت تمایل تماس بگیرید.

5. سفر راحتی را با تپ‌سی تجربه کنید.

6. در پایان سفر به سفیر  از 0 تا 10 امتیاز دهید. امتیاز کم‌تر از 8 نارضایتی شما را از سفیر نشان می دهد.

در طول سفر می‌توانید از قابلیت‌های توقف در مسیر یا انتخاب مقصد دوم استفاده کنید. همچنین با انتخاب گزینه‌ی «امنیت سفر» می‌توانید مشخصات سفر – شامل نام راننده، مدل و شماره خودرو و مسیر سفر – را با نزدیکان‌تان به اشتراک بگذارید.

 

شهرهای فعال:  تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، ارومیه، رشت، لاهیجان، انزلی، ساری، یزد، کرمان، اهواز، قائمشهر و بابل 

شماره تماس با پشتیبانی: 96993333-021آدرس وبسایت: www.tap30.irآدرس تلگرام: https://telegram.me/tap30آدرس اینستاگرام: https://www.instagram.com/tap30.ir/

 

بهبود پیشنهاد هوشمند سفر 

اضافه شدن قابلیت پیشنهاد مبدا جایگزین

ادرس شرکت تپسی در اهواز

اضافه شدن ویجت مکان های منتخب به اپ 

بهبود رابط کاربری 

برطرف شدن برخی مشکلات در نسخه های پیشین 

معرفی برنامه تپسی (TAP30): درخواست آنلاین تاکسی با موبایل

اپلیکیشن تپسی (TAP30) یک سرویس هوشمند درخواست تاکسی است که در شهرهای تهران، کرج، مشهد و اصفهان فعالیت دارد. کاربران اپلیکیشن مذکور می‌توانند به راحتی و در هر زمان به صورت آنلاین درخواست تاکسی دهند و پیش از سفر از هزینه آن مطلع شوند.

از دیگر قابلیت های اپلیکیشن TAP30 (تپسی) می‌توان به امکان پرداخت نقدی و اعتباری هزینه سفر اشاره کرد. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به معرفی و بررسی اپلیکیشن تپسی (TAP30) بپردازیم.

همسفر با بهترین سفیر – اپلیکیشن تپسی زیر ذره بین

سرویس های مبتنی بر موقعیت مکانی، ایده های بسیار کاربردی و خوبی بودند که با استقبال مردم هم رو به رو شدند. با توجه به ضرورت استفاده از خودرو، تکنولوژی باید در زمینه کرایه خودرو تدبیری اندیشیده باشد. نمونه بارز سرویس های مبتنی بر موقعیت مکانی، درخواست خودروی آنلاین است. اپلیکیشن تپسی را می توان گفت یک انتخاب کاملا بجا برای سفرهای درون شهری است. لطفا در نقد و بررسی این اپلیکیشن، ذره بین را همراهی کنید..

با Tap30، اقتصادی‌تر برای مقصد مورد نظرتان خودرو رزرو کنید

طی چند سال اخیر که سرویس‌های مبتنی بر موقعیت مکانی افراد در داخل کشور روند رو به رشدی داشته‌اند اپلیکیشن درخواست خودرو تپسی توانسته یکی از جذاب‌ترین راه‌های درخواست خودرو آنلاین را از طریق فراهم کردن یک اپلیکیشن برای کاربران فراهم کند.
تپسی به انگلیسی Tap30 در واقع یك سرویس هوشمند درخواست خودرو با راننده است که کار را برای کسانی که قصد سفرهای درون شهری دارند ساده‌تر و بهینه‌تر از روش‌های معمول و سنتی کرده است.

بررسی اپلیکیشن Tap30: آژانس شخصی شما

شاید شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که اگر قصد سفر به نقاط مختلف از شهر را داشته باشید، ترجیح می‌دهید از وسیله شخصی خود استفاده نکنید و با آزانس به مقصد خود سفر کنید. جدا از بحث ثابت نبودن قیمت‌ها، مهم‌ترین مسئله، زمان و امنیت در سفر است. برخی اوقات ممکن است که اتفاقی رخ دهد و لازم باشد خیلی سریع خود را به محل دیگری برسانید، اما شاید هیچ ماشینی در دسترس شما نباشد. امروز می‌خواهیم در آی‌تی‌رسان برنامه‌ای به شما معرفی کنیم که مشکلات مسافرتی شما در سطح شهر را بسیار کاهش می‌دهد و سفری ایمن و راحت را برای شما به ارمغان می‌آورد. Tap30 نام اپلیکیشنی است که می‌توانید با استفاده از آن، به صورت آنلاین آژانس سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن، بتوانید به هر نقطه از شهر بروید.

بررسی نرم‌افزار TAP30: مدرن آژانس بگیر!

عرصه تکنولوژی است و این روزها همه چیز در حال اینترنتی شدن است. روزی روزگاری آژانس گرفتن برای خود داستانی داشت. با تمام پیشرفت‌ها و افتتاح انواع و اقسام آژانس‌ها و تاکسی‌های تلفنی و … هنوز و هنوز این سیستم، مدرن نبوده و ایرادات زیادی دارد.

“),t.close()},t.write(‘

ICTPRESS – این نرم افزار روی گوشی های همراه نصب می شود و مسافر و راننده براحتی می توانند همدیگر را در مسیر مشترک و در کوتاه ترین زمان ممکن پیدا کنند. … ادامه خبر

جستجوگر خبر فارسی، بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویری است (قانون تجارت الکترونیک). برای مشاهده متن خبری که جستجو کرده‌اید، “ادامه خبر” را زده، وارد سایت منتشر کننده شوید (بیشتر بدانید …)

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

می پسندم

ادرس شرکت تپسی در اهواز

16

سایر خبرها

خداوند امروز بندر و فرودگاه هندورابی به همراه یک هتل آماده است ضمن اینکه نخستین پرواز آزمایشی نیز هفته گذشته به زمین نشست لذا آماده هستیم که با حضور ریاست محترم جمهور، این بندر و فرودگاه را افتتاح کنیم. مونسان ادامه داد: شرکت سرمایه گذاری هم به لطف خداوند از زمان تصویب جهش بسیار زیادی را در تامین سرمایه پیدا کرده و پروژه های مشارکتی متولی یافته و سرعت پیدا کرده است. لذا بنا داریم که …

های جهانی با پرداخت های درون برنامه ای ایران مشکل قانونی دارند. به گزارش ایستانیوز به نقل از شهروند ، ازطرفی با فراگیرشدن تلفن های هوشمند در دنیا، نرم افزار های موبایلی هم توانسته اند به سرعت رشد کنند و این درحالی است که برای تولید یک اپلیکیشن، هزینه چندانی نسبت به نرم افزار های رایانه ای مورد نیاز نیست. کافه بازار، به عنوان یکی از مهم ترین مراکز داخلی بارها و بارها ازبرنامه نویسان دعوت …

…، هم قیمت را اول باهاتون طی می کنه، هم امنیتش بسیار بالاست. ماشین ها تر و تمیز و راننده هایش مودب هستند و چون آخر هر سفر به راننده ها امتیاز می دهیم، راننده هایش بسیار همکاری می کنند. داریوش، یکی از کاربران خبرآنلاین متذکر شده است: بالاخره دیدگاه سنتی با آن همه ایراداتی که دارد، محکوم به فنا است. مسافر راضی، راننده هم راضی. یکی دیگر از کاربران خبرآنلاین که نام خود را عنوان …

. مسافران می توانند برای دریافت اطلاعات تفصیلی راه ها و خلاصه آخرین وضعیت جاده ها، عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با شماره های 141 و 88925252 تماس بگیرند. پیام های آموزشی و توصیه های ایمنی در رانندگی ایمنی رفت و آمد در جاده و خیابان ها یک نیاز ملی است. رانندگی کاری دقیق و آگاهانه است، اگر تعداد سرنشینان اتومبیل زیاد باشد، نه تنها به سیستم فنی …

…، کولاک برف و یخبندان در شهرستان کوهرنگ بیان کرد: همه راه های ارتباطی روستاهای شهرستان باز است اما تردد به کندی انجام و تنها با زنجیر چرخ امکانپذیر است. زمانپور با بیان اینکه ارتفاع برف در گردنه ها به بیش از 70 سانتی متر رسیده است، گفت: مسافران تا حد امکان از مسیرهای جایگزین گردنه های کوهرنگ تردد و در صورت ضرورت زنجیر چرخ، لباس گرم و خوراکی همراه داشته باشند. محور کرج …

انجام می شود. مسافران می توانند برای دریافت اطلاعات تفصیلی راه ها و خلاصه آخرین وضعیت جاده ها، عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با شماره های 141 و 88925252 تماس بگیرند. پیام های آموزشی و توصیه های ایمنی در رانندگی ایمنی رفت و آمد در جاده و خیابان ها یک نیاز ملی است. رانندگی کاری دقیق و آگاهانه است، اگر تعداد سرنشینان اتومبیل زیاد باشد، نه …

به تعمیرات سخت افزار است. دپارتمان تعمیرات و آموزش کوک موبایل مفتخر است که آموزش تخصصی تعمیرات موبایل را با محوریت آموزش سخت افزار آیفون برای اولین بار در تهران و به صورت فوق تخصصی ارایه کند. برای ارتباط با ما به سایت کوک موبایل به آدرس WWW.Kookmobile.com مراجعه یا با شماره های 02166729086-02166761969 -02166705168 تماس حاصل فرمایید. پایان رپورتاژ آگهی/. این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و زومیت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی پذیرد. …

تر شد تقریباً تمام شرکت های فعال در عرصه به فناوری، اطلاعیه های عمده ای در ارتباط با هوش مصنوعی در همین سال ارائه دادند. برای نمونه، وقتی گوگل گوشی های هوشمند خود را در ماه اکتبر روانه بازار کرد، سوندار پیچار، مدیرعامل شرکت اعلام نمود: فناوری این گوشی های هوشمند، همچون تحولی به سمت دنیای مدرن است. پیشبرد خودروهای بدون راننده تکنولوژی نوین مربوط به حمل و نقل نیز در سال 2016 …

(اندازه ای بین 14 الی 15 اینچ) دارند و اغلب آن ها نیز مملو از برنامه های از پیش نصب شده ای هستند که کاربران علاقه ای به آن ها ندارند و ناچار به حذف آن ها هستند. شاید نتوان آن ها را به طور کامل راحت و مناسب دید، اما به طبع سازندگان آن ها را برای قشر خاصی از خریداران روانه بازار کرده اند. نکته 4: به این مشخصات دقت کنید تصمیم خود را گرفتید؟ حالا که دیگر شما متوجه شدید چه لپ تاپی را …

…> بی دلیل نیست که شرکت HTC وارد این بازار نشده است؛ برای اینکه ساعت های هوشمند چندان پرطرفدار نیستند. این ساعت ها بیشتر در بین خوره های تکنولوژی و طرفداران اپل محبوبیت دارند. هم اکنون تمرکز هیچ شرکت بزرگی صرفا بر ساخت ساعت های هوشمند قرار نگرفته است، چون این ساعت ها بازار چندان خوبی ندارند. درهرصورت به خاطر این که چنین محصولی هنوز فراگیر نشده است، لازم نیست که شرکتی مانند گوگل وقت و هزینه اش را …

. بر روی این دستگاه به صورت پیش فرض برنامه های مایکروسافت نصب شده که از میان آن ها می توان به ورد، اکسل، پاورپوینت، وان درایو و اسکایپ اشاره نمود. علاوه بر برنامه های مایکروسافت شاهد وجود برنامه های مخصوص سامسونگ همانند S Health ،S Voice و فایل های امن هستیم. در برنامه پیش فرض تلفن به شماره گیر، تماس های اخیر، مخاطبین و نوار جستجو دسترسی دارید که طراحی زیبا و ساده ای دارند …

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، در سیستم عامل iOS مرورگر کروم گوگل به جای آن که از موتور رندرینگ Blink استفاده کند مجبور است از موتور رندرینگ WebKit که از سوی شرکت اپل آماده شده است استفاده کند. اپل در ارتباط با محصولات نرم افزاری که از سوی شرکت های بزرگی همچون گوگل یا موزیلا تولید شده و قرار است در اختیار کاربران اپل قرار گیرد سیاست های سخت گیرانه ای را اتخاذ می کند. به کارگیری موتور رندرینگ WebKit …

… تیم کوک؛ مدیر عامل اپل در این زمینه می گوید: من همچنان روی تولید و عرضه آیپد مصمم هستم. بازار تلفن های هوشمند همچنان داغ است و کاربران هنوز هم مایل به خرید دیوایس های جدید هستند. اما این بدین معنی نیست که اپل سعی و تلاش خود برای تمرکز روی تولید دیوایس های بهتر را کنار گذاشته است. مطمئنا اپل مانند iMessage و Apple News، دست به تولید نرم افزارهای بیشتری خواهد زد. سرویس …

هزینه ای کم صاحب تلفن هوشمندی شد که نه تنها از امکانات سخت افزاری پیشرفته نظیر دوربین با کیفیت، نمایشگر دقیق و سنسور تشخیص اثر انگشت برخوردار است بلکه نسخه سیستم عاملش هم کاملا به روز بوده و رقابت نزدیکی با پرچمداران سامسونگ، سونی و ال جی داشته باشد؛ بدون آنکه به مرور زمان با مشکل جدی روبرو شود. اما گوشی های مقرون به صرفه بازار کدامند؟ در ادامه هشت تلفن هوشمند را معرفی خواهیم کرد که در …

…. ماهیت کار با این برنامه به صورتی است که مسافر ابتدا مکان خود را روی نقشه پیدا و در گام بعدی مقصد را روی نقشه تعیین می کند. انجام این دوکار کافی است تا هزینه سفر برای مسافر برآورد شود و سپس او درخواست خودرو کند. در این میان، خودروهای نزدیک به مسافر روی نقشه نشان داده می شوند و پس از درخواست مسافر، یکی از رانندگان درخواست او را قبول می کند. به محض قبول درخواست توسط راننده، گوشی …

…. **آی او اس جدید از نرم افزارهای 32 بیتی پشتیبانی نمی کند شرکت اپل قصد دارد تا در آی او اس 11 پشتیانی اش را از نرم افزار های 32 بیتی متوقف کند و فقط برنامه های 64 بیتی قابل اجرا باشد. برخی از کاربرانی که نسخه بتای 10.3 آی او اس را نصب کرده اند، با پیغامی مواجه شدند که در آن نوشته است این نرم افزار با نسخه بعدی آی او اس سازگار نیست و توسعه دهنده باید باید آن را ارتقا دهد …

تا زمان عرضه شدن اچ تی سی اوشن و یا اچ تی سی 11، این اچ تی سی یو اولترا (HTC U Ultra) است که به عنوان پرچمدار حال حاضر این کمپانی تایوانی شناخته می شود و به همین دلیل خیلی از کاربران علاقه مند برای خرید آن، مایل هستند بدانند که وضعیت سخت افزاری این محصول در مقایسه با دیگر گوشی های برتر بازار چگونه است. ما نیز در گجت نیوز پس از مقایسه اچ تی سی یو اولترا با آیفون 7 پلاس ، گوگل پیکسل ایکس ال و گلکسی …

کاهش تلفات جاده ای در استان بوده است. فهندژ سعدی خاطر نشان کرد: اجرای اولین همایش ملی ارتقای ایمنی و حمل و نقل جاده ای در بستر آمایش کشور، تهیه و نصب پنج پل عابر پیاده ، بهره برداری از سه مرکز معاینه فنی در شهرستانهای سمنان ،شاهرود و گرمسار نیز از اقدامات مهم دیگر اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان با به روز رسانی کارکنان و نرم افزار های کنترل ترافیک بوده است. مدیرکل حمل و نقل وپایانه …

گسترده ای از سلول های عصبی تولید کنیم. آی بی ام مدت زمان نسبتاً طولانی ای است که فرایند تحقیق را به منظور دستیابی به محاسبات عصب گون آغاز کرده است. ثمره این تلاش ها در نهایت باعث تولید پردازنده منحصربه فردی شد که TureNorth نام دارد. یک تراشه کم مصرف CMOS که یک میلیون نورون قابل برنامه ریزی را همراه با 256 میلیون سیناپس در اختیار دارد و در هر ثانیه به ازای هر وات 46 میلیارد عملکرد سیناپسی …

خدمات را می توان در بنگاه های املاک دید. آن ها خریدار و فروشنده را به هم وصل می کنند. حالا که نرم افزارهایی مثل دیوار به بازار آمده اند، بخشی از فعالیت آن ها از موضوعیت خارج شده اند. این مسئله سبب شد که رئیس اتحادیه املاک تهران بگوید: سایت دیوار را خراب می کنم! اتفاق جدید نیز در مورد تاکسی تلفنی ها رخ داده است. اسنپ و تپ سی با هدف وصل مسافر به راننده شکل گرفته اند و این در تضاد با منافع تاکسی تلفنی …

و بهینه سازی در چند مورد در کنار بهبود کارایی کلی برای کاربران و البته اپراتورهای تلفن همراه در این به روزرسانی لحاظ شده است. به عنوان نمونه، در بخش نرم افزار شماره گیر شاهد ادغام گزینه تماس چندرسانه ای هستیم. بهبود عملکرد بلوتوث، اضافه شدن قابلیت هایی نظیر دمومد برای اپراتور ورایزون و البته قابلیتی به نام high temperature که دمای بالای گوشی به ویژه در قالب استفاده از پلتفرم دی دریم را هشدار …

فروش آقا تحصیلات : تحصیلات کارشناسی به بالا شرایط عمومی : با حداقل 2 سال سابقه سرپرستی در پخش مویرگی با حقوق ثابت و مزایا فوق العاده محل کار : یزد تلفن تماس : 03136544467 ایمیل : [email protected] استخدام کارمند خانم آشنا به نرم افزار های آفیس و فتوشاپ در کرمان شرکت متقاضی : شرکت فی مهندسی الکترو تابان عنوان …

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، مدت های مدیدی است که شرکت اپل، در خصوص موضوع مهم “حریم خصوصی” شعارهای فراوانی می دهد و در این زمینه، یک مدعی جدی به شمار می رود، اما ظاهراً این شرکت قصد دارد برای بهبود برخی سرویس های خود همچون تشخیص صدای سیری (Siri) از اطلاعات شخصی کاربرانش استفاده نموده و بدین طریق، آن را هوشمندتر سازد. گزینه جدیدی که در سیستم عامل آی.او.اس (iOS) 10.3 که به تازگی برای تست …

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، این حادثه در هتل آلفین در کشور اتریش رخ داد و باعث ترس و نگرانی و وقوع مشکلاتی برای ساکنان این هتل شد. هکرها با نفوذ به سیستم کلید الکترونیک هتل یاد شده آن را خنثی کرده و سپس با استفاده از سیستم رایانه های ابداعی خود درب های هتل یاد شده را از راه دور قفل کردند و باعث شدند مهمانان تازه از راه رسید ه چند ساعتی در لابی هتل معطل بمانند و دیگر مسافران هم نتوانند …

بسیاری از دوستان و آشنایان ما عضو شبکه اجتماعی فیسبوک هستند. اما چرا برای ارتباط با آنها از مسنجر مخصوص این شرکت استفاده نکنیم؟ این نرم افزار کارآمد، امکان ارسال پیام به کمک شماره تلفن یا حساب کاربری فیسبوک را فراهم کرده و به عنوان یکی از پویاترین پیام رسا نهای موجود نیز در نظر گرفته می شود. پک استیکرهای مختلف، تماس ویدیویی جذاب، پشتیبانی از چت گروهی، امکان ارسال پیام صوتی، انجام بازی با …

را کنترل کنند، نرم افزارش را کنترل کنند و اگر در حضور ما کار را انجام دهند راه های مختلف برای این اثبات وجوددارد. ضمناً سامانه ای که شورای نگهبان برای این کار طراحی کرده بسیار امن است. سامانه طراحی شده از ویندوز نیست، نرم افزار آن کاملا چندین بار تست امنیتی شده است. در آزمایشگاه های مختلف تست شده است و در نهایت نسخه ای که نصب می شود توسط ما و شورای نگهبان پلمپ شده و ما کاملا نسبت به آن …

انجام است. بنابراین می توان گفت توسعه دهندگان، نوآوران اصلی ما در آینده هستند. 4. برنامه های موبایل (نرم افزارهای موبایل): هنگامی که شرکت Apple سازنده ی کیت نرم افزار آیفون خود را در 6 مارچ 2008 معرفی کرد هیچ کس از ماهیت این اعلام خبر نداشت. تنها ظرف چند سال تعداد نرم افزارها در جهان دیجیتال بسیار زیاد شد. با وجود بیش از 2 میلیون نرم افزار در حال حاضر در جهان که برای گوشی های هوشمند به راحتی …

در این شماره قصد دارد دیدگاه جمعی از معماران برجسته کشور را درزمینه ٔ نقش نرم افزار در معماری امروز ایران با شما در میان بگذارد. با ما همراه باشید امیرحسین اشعری مؤسس و مدیر دفتر امیرحسین اشعری تحصیلات: دکتری معماری از دانشگاه تهران مرکز پروژه ها و افتخارات: نمازخانه حافظیه برگزیده دوسالانه هنر و معماری 95 و برگزیده مرحله نیمه نهایی جایزه معماری آسیا …

های مختلف تست شده است و در نهایت نسخه ای که نصب می شود توسط ما و شورای نگهبان پلمپ شده و ما کاملا نسبت به آن مطمئن هستیم و آن دستگاه فقط نرم افزار پلمپ شده را می شناسد. مسئله مهمی مطرح است که ممکن است کارشناسان و یا حتی مردم عادی فکر کنند که چون موضوع الکترونیکی یا کار با کامپیوتر شده، معلوم نیست که چه می شود، یعنی فردی سیستم را ببرد و در شعبه نرم افزارش را عوض کند، کاری کند چندین بار …

“),t.close()},t.write(‘

ادرس شرکت تپسی در اهواز
ادرس شرکت تپسی در اهواز
10

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.