ادرس شرکت خودرو سازی سایپا

ادرس شرکت خودرو سازی سایپا
ادرس شرکت خودرو سازی سایپا

كاربر گرامي اين قسمت جهت ارتباط هر چه بهتر شما با گروه خودروسازي سايپا ايجاد شده است. ارائه پيشنهادات و انتقادات، مسلماً ما را به سمت پيشرفت و خدمت رساني هر چه بهتر هدايت مي نمايد.

چنانچه درخصوص فروش و خدمات پس از فروش پيگيري خاص و يا ابهامي وجود دارد لطفاً از طريق سامانه ارتباط با مشتريان كه در قسمت فوقاني صفحه قرار داده شده است با ما ارتباط برقرار نماييد.

با تشكر از شما

جهت دريافت آخرين اخبار شرايط فروش و ليست قيمت محصولات گروه خودروسازي سايپا بر روي دكمه عضويت كليك نماييد عضويت در خبرنامه

تمامي حقوق مادي ومعنوي سايت متعلق به گروه خودروسازي سايپا مي باشد. © 1397

جهت دريافت آخرين اخبار شرايط فروش و ليست قيمت محصولات گروه خودروسازي سايپا بر روي دكمه عضويت كليك نماييد عضويت در خبرنامه

تمامي حقوق مادي ومعنوي سايت متعلق به گروه خودروسازي سايپا مي باشد. © 1397

ایجاد یک بستر هوشمند پویای اقتصادی مشتری محور جهت تصمیم گیریهای راهبردی و روزمره گروه سایپا در راستای احراز جایگاه انتخاب اول مشتریان ایرانی از طریق یکپارچه کردن سیستم های اطلاعاتی و اطلاع رسانی زیر گروه های مرکز مهندسی، زنجیره تامین، واحدهای تولیدی،کانال های فروش، خدمات فروش و شبکه نمایندگان.

ايجاد بستر هاي مناسب سيستمي و فرايندي لازم به منظور برقراري ارتباط دو سويه، آسان و اثر بخش با مشتريان، و استفاده از نظرات ايشان در راستاي ارتقاء سطح كيفيت محصول و ارائه خدمات فروش و پس از فروش جهت ارتقاء رضايت مشتريان و بهبود كسب و كار گروه خودرو سازي سايپا.

در گروه سايپا و با توجه به تعيين اولويت ايجاد مركز ارتباط با مشتريان از سوي مديريت محترم عامل سهولت در دسترسي ،تامين نيازمنديهاي مشتريان ، ارتقاء سطح وفاداري و ايجاد روابطي دو سويه، شفاف ، محترمانه و جلب رضايت ايشان ، در راستاي ايجاد فرهنگ پاسخگويي جزو اولويتهاي مركز ارتباط با مشتريان قرار دارد.

درخواست شما با كد پيگيري در سیستم ثبت گردید.

ادرس شرکت خودرو سازی سایپا

نرم افزارتلفن همراه مشتريان گروه خودروسازي سايپا به منظور گسترش سطح ارائه خدمات خودرو ،ترغيب مشتريان به استفاده از خدمات الكترونيك و همچنين ايجاد يك تجربه عالي در راستاي جلب رضايت هرچه بيشتر مشتريان گروه خودروسازي سايپا پايه گذاري شده است . در اين نرم افزار سعي شده تا خدمات بسياري به مشتريان خودروهاي سايپا ارائه شود . در نسخه اول اين نرم افزار سعي شده تا اطلاع رساني ها و يافتن نمايندگيهاي شركت را براي مشتريان آسان نموده و در نسخه هاي بعدي خدمات متنوع مرتبط و برخي غيرمرتبط با مجموعه سايپا ( در نسخه هاي بعدي اعلام خواهد شد ) را جهت رفاه بيشتر علاقه مندان فراهم نمايد .

مركز امور مشتريان با هدف حمايت از مشتريان و افزايش رضايتمندي ايشان راه اندازي شده است .همچنين مشتريان با عضويت در باشگاه مشتريان مي توانند از خدمات تعريف شده استفاده نمايند.

جهت دريافت آخرين اخبار شرايط فروش و ليست قيمت محصولات گروه خودروسازي سايپا بر روي دكمه عضويت كليك نماييد عضويت در خبرنامه

تمامي حقوق مادي ومعنوي سايت متعلق به گروه خودروسازي سايپا مي باشد. © 1397

گروه سايپا محصولات خود را با توجه به نياز بازار در شرايط خاص و با روشهاي فروش متفاوت عرضه مي نمايد. مشتريان مي توانند با مراجعه به نمايندگيها و يا از طريق وب سايت به خريد محصولات مورد نظر بپردازند. روشهاي فروش تحت قالب فروش فوري و يا روشهاي اعتباري ، ليزينگ و … طراحي و عرضه مي گردند.

در راستاي افزايش رضايت مشتريان و شفاف سازي اطلاعات، كليه مشتريان كه محصولات گروه را از طريق نمايندگيها و يا به صورت اينترنتي خريداري نموده اند، مي توانند وضعيت خريد خودرو را بصورت آنلاين مشاهده نمايند.

فروش سازمانی به عقد قرارداد با سازمان ها، شرکت ها ، موسسات و ادارات دولتی و خصوصی گفته می شود که در یک مدت زمان مشخص تعداد خاصی خودرو از طرف شرکت سايپا به افراد معرفی شده آن سازمان که می تواند کارمند ها، مدیران و یا مشتریان آن سازمان باشد، عرضه شود.لازم به ذكر است كه شركت سايپا شرايط ويزه و تسهيلات خاصي را براي اين گروه از مشتريان خود قائل خواهد شد. 

سازمانها مي توانند جهت عقد قرارداد با گروه سايپا به معاونت بازاريابي و فروش گروه مراجعه نمايند.ادرس شرکت خودرو سازی سایپا

آدرس: جاده مخصوص كرج – كيلومتر 11 – معاونت بازاريابي و فروش گروه – اداره فروش ناوگاني

دارندگان خودروهاي كاركرده مي توانند از طريق اين امكان مبادرت به تعويض خودروي خود با خودروي نو و كاركرده ديگر نمايند . در اين طرح خودروي شما توسط كارشناسان فني سايپا بررسي و قيمت گذاري مي شود و شما مي توانيد در ازاي آن يك خودروي نو و يا كاركرده (داراي گواهي سلامت و بسته خدمت) تهاتر نماييد. در این شیوه، خودروهای دست دوم جذب شده، طبق چک لیستهای مشخص توسط نمایندگی، بهسازی شده و خودرو گارانتی و به خریداران متقاضی عرضه می‌گردد. بدیهی است این بهسازی اثرات مثبتی بر عملکرد خودرو و کاهش آلاینده‌های محیطی اعم از آلودگی هوا، آلودگی صوتی و کاهش خطرات و تصادفات ناشی از ایرادات فنی خودرو خواهد داشت. ضمن اینکه این روش فروش، موجب ایجاد مراکزی مطمئن و مورد اطمینان خریداران و فروشندگان خودروهای کارکرده درسطح شبکه خواهد بود که نهایتا رضایت مشتریان قبلی گروه سایپا را در پی خواهد داشت.

همچنين مشترياني كه علاقه مند هستند خودروهاي كاركرده را از خودروسازي سايپا خريد نمايند مي توانند از اين طرح استفاده كنند. خودروهاي كاركرده ارائه شده توسط نمايندگي هاي گروه سايپا داراي گواهينامه سلامت (جهت تاييد سلامت فني خودرو) و كارت گارانتي (بسته خدمات پس از فروش) مي باشند.

طرح جمع آوري خودروهاي فرسوده به منظور اقدامات حمايتي از محيط زيست در مقاطع مختلف زماني فعال مي گردد. دراين مقاطع دارندگان خودروهاي فرسوده مي توانند طبق مراحل زير عمل نمايند:

گروه سايپا جهت تطبيق بيشتر محصولات با نظرات مشتريان اقدام به راه اندازي فروشگاه آپشن و قطعات به همراه نصب آنها بر روي محصولات توليدي گروه سايپا با حفظ گارانتي آنها نموده است. اين كسب و كار به عنوان يك كسب و كار مكمل در گروه بر عهده شركت سايپا يدك مي‌باشد.

در راستای افزایش اطمینان، اعتماد و آسودگی خاطر مشتریان، خدمات متنوع و همه جانبه ای در قالب کارتهای طلايي تعریف و به مشتريان ارائه مي گردد.این گروه با بهره گیری از ناوگان مجهز و پرسنل کار آزموده و باتجربه خدمات مذکور را که مجموعه ای از نیاز های فنی و خدماتی مشتریان بوده با برترین کیفیت و در کوتاهترین زمان ممکن ارائه خواهد نمود.

گروه بیمه ای سایپا بر آن است تا با بهره گیری از توانمندی بیمه گران و تکیه بر قابلیت های خویش و شبکه گسترده فروش نسبت به انجام مشاوره بیمه ای و ارائه مناسب ترین پوشش ها با بهترین نرخ و شرایط و خدمات پس از آن، به گروه سایپا و سایر مشتریان اقدام نماید.

صدور انواع بيمه نامه:

ارائه خدمات مشاوره اي :

ارائه خدمات بیمه ای با شرایط خاص و تسهیلات ویژه:

جهت دريافت آخرين اخبار شرايط فروش و ليست قيمت محصولات گروه خودروسازي سايپا بر روي دكمه عضويت كليك نماييد عضويت در خبرنامه

تمامي حقوق مادي ومعنوي سايت متعلق به گروه خودروسازي سايپا مي باشد. © 1397

گروه سايپا با بيش از 80 شركت زير مجموعه و نزديك به 40000 نيروي انساني به عنوان يكي از بزرگترين گروه هاي صنعتي به شمار مي رود. در حال حاضر اين شركت با بيش از 1000 تامين كننده در سطح كشور همكاري مي نمايد و با ظرفيت توليد سالانه 950 هزار خودرو در حال فعاليت مي باشد.

جهت دريافت آخرين اخبار شرايط فروش و ليست قيمت محصولات گروه خودروسازي سايپا بر روي دكمه عضويت كليك نماييد عضويت در خبرنامه

تمامي حقوق مادي ومعنوي سايت متعلق به گروه خودروسازي سايپا مي باشد. © 1397

همكاري سايپا با شركت سيتروئن به سالهاي اوليه تاسيس اين شركت و توليد محصول ژيان باز مي گردد. از ديگر همكاري هاي مشترك مي توان به توليد زانتيا  از سال 1380 اشاره نمود. در حال حاضر چاچوب تفاهم نامه گروه سايپا و سيتروئن، جهت سرمايه گذاري مشترك در سايت سايپا كاشان مورد توافق قرار گرفته است.شركت سيتروئن، يك شرکت خودروساز فرانسوي است كه در سال 1934 اولين توليد انبوه اتومبيل هاي چرخ محرک جلو در سطح جهاني را پايه گذاري کرد. اين کمپاني از سال 1976 بخشي از گروه صنعتي پژو سيتروئن شد.

سايپا همكاري خود را با شركت کيا موتورز، از سال 72 و با محصول پرايد آغاز نموده است و در حال حاضر نيز محصول سراتو حاصل شراكت تجاري گروه خودروسازي سايپا با اين شركت خودروساز کره‌اي مي باشد. كياموتور به‌عنوان زيرمجموعه‌اي از گروه هيونداي موتور ، محسوب مي‌شود و انواع مدلهاي خودرو و خودروهاي لوکس و وسايل نقليه تجاري از محصولات اين شركت هستند. دفتر مرکزي اين شرکت در شهر سئول قرار دارد و شرکت هيونداي موتور بزرگترين سهام‌دار آن به‌شمار مي‌آيد. شرکت کيا موتورز فعاليت گسترده‌اي نيز در بخش سرمايه‌گذاري و اسپانسري ورزشي دارد.

گروه خودروسازي سايپا و شركت رنو از سال 55همكاري خود را شروع نموده اند. نتيجه اين همكاري حضور خودروهايي مانند رنو5، رنو21، تندر نود، پارس تندر، مگان ، كوليوس، ساندرو و ساندرو استپ وي در بازار ايران بوده است. رنو، شرکت خودروسازي فرانسوي است، که در زمينه طراحي، ساخت و توزيع کلاس‌هاي مختلف خودرو، وسايل نقليه تجاري، کاميون، تريلر، تراکتور، اتو ريل، اتوبوس و خودروهاي برقي فعاليت مي‌نمايد. دفتر مرکزي اين شرکت در شهر بولوين- بيانکور، فرانسه قرار دارد .شرکت رنو فعاليت گسترده‌اي نيز در مسابقات اتومبيل‌راني و موتوراسپرت داشته و تيم فرمول يک رنو از تيم‌هاي موفق‌ ‌است.

آغاز همكاري مشترك گروه خودروسازي سايپا و شركت نيسان در سال 80 صورت پذيرفت و خودروهايي مانند پيكاپ، وانت نيسان، پاترول، رونيز، مورانو، ماكسيما و قشقائي، تيانا، سافاري، سرانزا حاصل همكاري مشترك گروه سايپا با نيسان است. نيسان، شرکت خودروسازي ژاپني و چندمليتي است، که دفتر مرکزي آن در شهر يوکوهاما، ژاپن قرار دارد. ريشه‌هاي تاسيس اين شرکت به زمان راه‌اندازي شرکت خودروسازي داتسون بازمي‌گردد، در پي خريداري شرکت داتسون توسط يوشيسوکه آيکاوا، وي داتسون را در شرکت خوشه‌اي و تازه تاسيس خود، ادغام نمود و شرکت جديد را نيسان ناميد.شرکت نيسان جهت توليد خودرو هاي لوكس خود، شرکت اينفينيتي را تاسيس نموده است. از سال ۱۹۹۹ شرکت رنو به يکي از سهامداران اصلي نيسان تبديل شد، به طوري که تا سال ۲۰۰۸ مالک ۴۴٪ از سهام آن گرديد، در مقابل نيسان نيز ۱۵٪ درصد از سهام رنو را در اختيار دارد. محصولات اين شركت شامل خودرو، ليفتراک، وسايل نقليه تجاري و خودروهاي لوکس است.

شركت سايپا ديزل در توليد خودروهاي تجاري سنگين خود با شركت ولوو همكاري مي نمايد. ولوو، شرکت صنايع سنگين سوئدي است، که سازندهٔ خودروهاي سنگين و قطعات مربوط به آن مي‌باشد. از جمله توليدات اين شرکت تريلي، کاميون، اتوبوس، تجهيزات ترابري و سازه‌اي، سامانه‌هاي پيش‌رانش دريايي و صنعتي، تجهيزات هوافضا و ارائه خدمات مالي است. شرکت ولوو در سال ۱۹۲۴ با مشارکت مدير امور مالي کمپاني اس‌کااف؛ اسار گابريلسن و يکي از مهندسان ارشد اين شرکت بنام گوستاو لارسون، به‌عنوان زيرمجموعه‌اي از گروه اس‌کااف راه‌اندازي شد. هدف از تاسيس اين شرکت، ساخت خودروهايي بود، که در مقابل سرماي هواي سوئد مقاومت داشته باشند و براي جاده‌هاي يخ‌زده و ناهموار اين کشور بهينه شده باشند.ادرس شرکت خودرو سازی سایپا

شرکت ولوو در نهايت در سال ۱۹۲۷ به عنوان يک شرکت خودروسازي، در شهر گوتنبورگ سوئد آغاز به کار کرد. اين شرکت در آغاز شاخه‌اي از شرکت بلبرينگ‌سازي اس‌کااف به‌شمار مي‌آمد، که در سال ۱۹۳۵ در پي ورود ولوو به بازار بورس اوراق بهادار سوئد، اس‌کااف سهامش در اين شرکت را واگذار نمود.

گروه ولوو در سال ۱۹۹۹ اقدام به فروش بخش خودروهاي سبک خود، تحت نام ولوو کارز، به شرکت آمريکايي فورد نمود. در سال ۲۰۱۰ ميلادي فورد نيز ولوو کارز را به شرکت چيني جيلي فروخت. در حال حاضر شرکت ولوو توليدکننده خودروهاي سنگين شامل کاميون، اتوبوس و… مي‌باشد و بخش خودروسازي آن، توسط شرکت جيلي مديريت مي‌شود.

رنوتراكس يكي ديگر از شركاي تجاري شركت سايپا ديزل در توليد خودروهاي تجاري سنگين محسوب مي گردد. رنو تراکس، شرکت صنايع سنگين فرانسوي است، که توليدکننده انواع خودروهاي سنگين تجاري و نظامي مي‌باشد. دفتر مرکزي اين شرکت در شهر سن‌پريه است، در اطراف ليون قرار دارد. شرکت کاميون‌هاي رنو، در ابتدا بخشي از شرکت رنو بود، اما از سال ۲۰۰۱ مالکيت آن متعلق به گروه ولوو است. از ابتداي شروع به کار اين شرکت تا سال ۲۰۰۲، نام رسمي آن خودروهاي صنعتي رنو (به فرانسوي: Renault Véhicules Industriels) بود. همچنين در اسناد رسمي مکتوب نيز از سال ۱۹۹۲ به بعد از نام رنو وي.آي (به فرانسوي: Renault V.I) يا به‌اختصار آر.وي.آي استفاده مي‌شود. شرکت رنو تراکس از سال ۱۹۹۹ خط توليد اتوبوس‌هاي خود را نيز راه‌اندازي کرد.

شركت زامياد در توليد خودروهاي تجاري سنگين خود با شركت اويكو همكاري مي نمايد. اويكو، يك شرکت خودروسازي ايتاليايي است که در زمينه توليد انواع کاميون، اتوبوس و موتورهاي ديزل فعاليت مي‌کند و دفتر مرکزي و کارخانه اصلي آن، در شهر تورين، ايتاليا قرار دارند. اين شرکت، شاخه‌اي از شرکت صنايع سي ‌ان ‌اچ محسوب مي‌شود و از مشارکت و سرمايه‌گذاري چند شرکت اروپايي از جمله فيات، لانچيا و افيسينه مکانيکه، يونيک و ماگيروس تشکيل شده است. امروزه شرکت ايويکو نقش بسزايي را در بازار خودروهاي تجاري و موتورهاي ديزلي بازي مي‌کند. بيشترين فروش اين شرکت را خودروهاي حمل مسافر، وسايل نقليه تجاري، ماشين‌آلات نظامي و کاميون‌هاي 3.5 تني، تشکيل مي‌دهند. از توليدات اين شرکت مي‌توان به اويکو مسيف و ايويکو ماگيروس اشاره نمود.

در سال 93 گروه خودروسازي سايپا و چانگان‌موتورز، به شراكت تجاري خود جامه عمل پوشانده و خودروي CS35,EADO حاصل همكاري سايپا با اين شرکت خودروسازي چيني مي باشد. دفتر مرکزي و کارخانه اصلي چانگان‌موتورز(كه به نام چانا هم مشهور است)، در شهر چونگ‌کينگ قرار دارد. اين شركت با شرکت‌هاي معتبر خودروساز جهاني همچون فورد، مزدا، پژو سيتروئن و سوزوکي همکاري و مراکز طراحي و تحقيقاتي در ايتاليا، ژاپن و انگلستان ايجاد نموده است .

همكاري مشترك گروه خودروسازي سايپا با شركت برليانس از سال 93 آغاز شده و محصول مشترك سايپا با اين شركت سه خودروي V5,H200,H300مي باشد. برليانس، يك شركت خودروساز چيني و شريك اصلي تجاري BMW در چين است. اين شركت برخي محصولات كارخانه آلماني را در كارخانه‌هايش مي‌سازد. در كنار ساخت ماشين‌ مارك‌هاي ديگر، مدلهايي را نيز با نام خود به بازار عرضه مي‌كند.

شركت خودرو سازي Zotye، يك خودرو ساز چيني است كه در سال 2005 به عنوان يكي از شركتهاي تابعه هولدينگ Zotye تاسيس شد. اين شركت در ابتدا تنها به صادرات قطعات خودرو مي پرداخت و سپس با توجه به گسترش بازار خودرو هاي چيني به توليد خودرو هاي كامل روي آورد. اولين مدل اين برند يك SUV كوچك به نام Zotye RX6400 بود كه به Zotye Nomad تغيير نام داد. در حال حاضر اين شركت نه مدل خودرو به نامهاي 2008/5008، M300، JN Auto/TT، Z100، Z200، Z300، T200، T600، V10،Z500 را توليد مي كند و به عنوان شريك تجاري بن رو در توليد آريو مي باشد.

خودروهاي تجاري سنگين و اتوبوس و ميني‌بوس، حاصل همكاري مشترك شركت سايپا ديزل و دانگفنگ موتور مي باشد. اين شرکت كه به‌عنوان بزرگترين خودروساز در جمهوري خلق چين شناخته مي‌شود، در سال ۱۹۶۸ ميلادي در استان هوبئي چين تاسيس شده و در حال حاضردر زمينه توليد و مونتاژ انواع خودرو، اتوبوس، کاميون و وسايل نقليه تجاري، همچنين توليد قطعات خودرو فعاليت مي‌کند. 70% از سهام شركت در اختيار دولت مركزي چين و 30% از سهام در بازارهاي بورس اوراق بهادار شانگهاي و بورس هنگ کنگ مبادله مي‌شود.

شركت سايپا ديزل جهت توليد كاميونت هاي خود با شركت فوتون موتور، همكاري مي نمايد. اين شركت يك شركت چيني است كه به طراحي و توليد خودروهاي كاميون، اتوبوس، وسايل نقليه ورزشي و ماشين آلات كشاورزي مي پردازد. اين شركت با سرمايه گذاري مشترك با دايملر AG، شركت خودرو سازي فوتون دايملر پكن را با هدف فروش توليدات خود تحت نام تجاري Auman تاسيس نمود.

جهت دريافت آخرين اخبار شرايط فروش و ليست قيمت محصولات گروه خودروسازي سايپا بر روي دكمه عضويت كليك نماييد عضويت در خبرنامه

تمامي حقوق مادي ومعنوي سايت متعلق به گروه خودروسازي سايپا مي باشد. © 1397

جهت دريافت آخرين اخبار شرايط فروش و ليست قيمت محصولات گروه خودروسازي سايپا بر روي دكمه عضويت كليك نماييد عضويت در خبرنامه

تمامي حقوق مادي ومعنوي سايت متعلق به گروه خودروسازي سايپا مي باشد. © 1397

جهت دريافت آخرين اخبار شرايط فروش و ليست قيمت محصولات گروه خودروسازي سايپا بر روي دكمه عضويت كليك نماييد عضويت در خبرنامه

تمامي حقوق مادي ومعنوي سايت متعلق به گروه خودروسازي سايپا مي باشد. © 1397

با خدمات نوین اینترنتی سایپا،
همه مشتریان (اینترنتی و غیراینترنتی) میتوانند:

ودیعه های خرید خود را بصورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری
پرداخت نمایند.

پس از دریافت
دعوتنامه به صورت اینترنتی اقدام به
پرداخت مبلغ آن نمایند.

چک های برگشتی پرداخت به سایپا را به صورت آنلاین
پرداخت کنند.

بصورت اینترنتی و غیر حضوری درخواست
صدور سند
المثنی نمایند.

در صورت تمایل زودتر از موعد اقدام
به
تسویه حساب های خود با سایپا نمایند.

اپلیکیشن خرید اینترنتی محصولات سایپا را دانلود کنید

و یا تصویر روبرو را اسکن نمایید

آدرس: تهران کیلومتر14 جاده مخصوص کرج -بلوار ایران خودروی جنوبی انتهای خیابان زامیاد -بلوار گلستانک شرکت سایپا آذین

تلفن:
021-44922203
021-44922204
021-44922150
021-44922151
021-44922152
021-44922149

تلفن بازار یابی و فروش:
021-44922263

تلفن واحد آپشن:
021-44922180

واحد ارتباطات: 021-44922669

ادرس شرکت خودرو سازی سایپا


فکس:
021-44922207


ایمیل:

 

 

ادرس شرکت خودرو سازی سایپا
ادرس شرکت خودرو سازی سایپا
10

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.