ادرس شرکت همراه اول شیراز

ادرس شرکت همراه اول شیراز
ادرس شرکت همراه اول شیراز

© تمامی حقوق این پرتال محفوظ و در اختیار شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) دارای شماره پروانه 100/1100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.

Copyright 1999 — 2019 MCI.IR All rights reserved.

نمایندگی های همراه اول

استان یزد

 

ادرس شرکت همراه اول شیراز

© تمامی حقوق این پرتال محفوظ و در اختیار شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) دارای شماره پروانه 100/1100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.

Copyright 1999 — 2019 MCI.IR All rights reserved.

© تمامی حقوق این پرتال محفوظ و در اختیار شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) دارای شماره پروانه 100/1100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.

Copyright 1999 — 2019 MCI.IR All rights reserved.

علی اصغر روزگار، یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: عملیات بهسازی شبکه ارتباطی همراه اول استان که با به روز رسانی ۲ هزار و ۱۹۷ سایت در قالب پروژه فاز هفت از شهریورماه پارسال آغاز شد در اردیبهشت ماه امسال به اتمام رسید.
وی ادامه داد:برای رفع مشکلات باقیمانده در بحث پوشش خطوط همراه اول، حدود ۳۰۰ بی تی اس دیگر نیز در قالب پروژه فاز هفت پلاس به روز رسانی گردید که با اتمام آن عملا تمامی سیستم های بی تی اس استان به روزرسانی شد.
او اظهار کرد: البته ما در بحث به روزرسانی و نصب آنتن های بی تی اس (آنتن های بی.تی.اس (BTS آنتن هایی است که برای دریافت امواج از شبکه های ارتباطی و ارسال آن به گوشی های تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد) در سطح شهر با یک مشکل عمده مواجه هستیم و آن مخالفت شهروندان با نصب این آنتن ها به دلیل وجود شایعه خطرناک بودن تشعشع های آنها است.
مدیر مخابرات منطقه فارس بیان کرد: برخی حساسیت ها در همین زمینه سبب شد که تاکنون چندین آنتن بی تی اس را از سطح شهر شیراز جمع آوری کنیم که همین امر خود سبب بروز اختلال در آنتن دهی و ایجاد مشکلاتی در شبکه ارتباطی تلفن همراه خواهد شد.
روزگارگفت:هم اینک مجوز نصب ۲۵ آنتن بی تی اس جدید در سطح شهر شیراز را دریافت کرده ایم که امیدواریم با نصب و راه اندازی آنها مشکلات ارتباطی تلفن همراه در شیراز به طور کامل رفع شود.
وی از شهروندان خواست با توجه به اینکه بحث خطرناک بودن تشعشع های آنتن های بی تی اس در هیچ کجا و از سوی هیچ مجموعه ای ثابت و اعلام نشده، در زمینه نصب این آنتن ها شرکت مخابرات منطقه فارس را یاری کنند.
مدیر مخابرات منطقه فارس گفت: هم اینک در استان فارس چهار میلیون و ۳۰ هزار تلفن همراه همراه اول داریم که از نظر ضریب نفوذ در کلانشهر شیراز ۱۷۰ درصد و در کل استان ۹۸ درصد است.
روزگار افزود: ضریب نفوذ تلفن ثابت و اینترنت ADSL نیز در این استان به تریب ۳۲ درصد و ۳۶ درصد است.

var CurrentDate= “02/06/2019 3:17:11 AM”; var JAT= 1; function pz() {};init();document.getElementById(“cities”).selectedIndex=21;coord();main();

سرپرست شرکت مخابرات استان فارس گفت: کال سنتر استان فارس که پاسخگویی به تماس‌های مشترکان ۴ استان را عهده‌دار است، برای دومین سال پیاپی به لحاظ کیفیت خدمات مقام اول کشور را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه فارس، فرشید ایزدی پنجشنبه سوم خرداد گفت: در سال‌های گذشته کال سنتر (۹۹۹۰) در فارس فعال بود اما کیفیت مناسبی در پاسخگویی نداشت؛ به‌طوریکه همواره فارس جزو ضعیف‌ترین استان‌های کشور دسته‌بندی می‌شد.

او با بیان اینکه پاسخگویی به تماس‌های تمام مشترکان همراه اول در استان‌های فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویر احمد و هرمزگان، از طریق کال‌سنتر مستقر در شیراز انجام می‌شود، گفت: تماس‌های تمام مشترکان همراه اول در خصوص آنتن‌دهی، سرویس‌های مختلف، تعرفه، بسته‌های مختلف و مسائل فنی، توسط این مرکز پاسخ داده می‌شود.

ایزدی گفت: روزانه بین ۱۰ تا ۱۲ هزار تماس با کال‌سنتر فارس برقرار می‌شود و خوشبختانه تعداد تماس‌های موفق طی ۲ سال گذشته از ۷۰ درصد به ۹۵ درصد افزایش یافته است.

سرپرست مخابرات فارس اضافه کرد: تماس موفق، به تماسی اطلاق می‌شود که ضمن برقراری ارتباط، پاسخگویی مناسبی را به همراه داشته باشد.

ادرس شرکت همراه اول شیراز

ایزدی کال‌سنتر را یک فعالیت کاملا تخصصی و بسیار دشوار توصیف و تصریح کرد: در این مراکز با توجه به ارزیابی‌های دقیق انجام شده، باید حتما مشترک به پاسخ قانع‌کننده‌ای برسد تا تماس او یک تماس موفق دسته‌بندی شود.

او گفت: همین دشواری کار باعث شده است که برخی استان‌ها حاضر به راه‌اندازی کال‌سنتر نباشند و برخی نیز به دلیل پایین بودن کیفیت، امکان وجود این مرکز را از دست بدهند.

 

var CurrentDate= “02/06/2019 3:17:22 AM”; var JAT= 1; function pz() {};init();document.getElementById(“cities”).selectedIndex=21;coord();main();

1- دانلود اپلیکیشن “همراه من” از طریق سایت my.mci.ir
2- مراجعه به سایت همراه اول https://billing.mci.ir/billing
3- تماس باسامانه اطلاع رسانی ۹۹۹۰
4- استفاده از کدهای ussd ( 10*112#* میان دوره – #111*10* پایان دوره )
5- ارسال پیام کوتاه به شماره ۹۹۰۰۰۹ (جهت دریافت صورتحساب میان دوره ارسال “M” و جهت دریافت صورتحساب پایان دوره ارسال “S”)

به گزارش ایرنا علی اصغر روزگار، سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران در شیراز افزود: این اقدام همسو با راه اندازی نسل سوم (3G) و نسل چهارم (4G) تلفن همراه انجام می شود که بهبود سرویس دهی به مشترکان این اپراتور را به دنبال خواهد داشت.وی ادامه داد: تعویض این تجهیزات که تاکنون 50 درصد آنها را دریافت کرده ایم به شکل منطقه به منطقه در حال انجام است و هم اینک در شهرک صدرای شیراز کار تعویض تجهیزات و همچنین بهینه سازی به طور کامل انجام شده است.روزگار بیان کرد: تقاضای ما از شهروندان ساکن صدرا این است که در صورت مواجه شدن با هرگونه اختلال در شبکه همراه اول، از طریق تماس با 9990 با ذکر نوع مشکل و نقطه بروز اختلال همکاران ما را در جریان قرار دهند تا نسبت به رفع آن اقدام شود.مدیر عامل شرکت مخابرات فارس گفت: با بهینه سازی و نصب سامانه های جدید، ظرفیت سرویس دهی به مشترکان نیز افزایش خواهد یافت و امکان برقراری همزمان ارتباط در یک منطقه بین تلفن های همراه با حذف اختلال هایی مانند در دسترس نبودن و قطع مکرر ارتباط، بیشتر خواهد شد.وی افزود: البته وجود اختلال تا 72 ساعت در مناطقی که کار تعویض تجهیزات در آن مناطق انجام می شود، امری کاملا طبیعی است و پس از آن این اختلال ها دیگر وجود نخواهد داشت و در صورتی که شهروندان اختلالی را مشاهده کردند حتما از طریق شماره تلفن یاد شده اطلاع رسانی کنند.روزگار افزود: می کوشیم تا با تقویت فرکانس های مجازی که شرکت مخابرات در استان از آنها استفاده می کند خدمات را با کیفیتی مطلوب به مشترکان ارائه دهیم، فرکانس هایی که هیچگونه آسیب و زیانی برای شهروندان نداشته و همه مورد تایید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.روزگار ادامه داد: شرکت مخابرات استان فارس به هیچ روی از فرکانس های غیرمجاز برای ایجاد و تقویت زیرساخت های ارتباطی استفاده نمی کند.این مقام مسئول، محور و ره نگاشت اصلی برنامه های پنج ساله شرکت مخابرات را مشتری مداری دانست و افزود: برای تحقق این امر علاوه بر ارائه خدمات مطلوب و به روز، به دنبال پاسخگویی آنی و سریع به مشتریان خود هستیم.روزگار گفت: می کوشیم تا از مراجعه حضوری شهروندان به امور مشترکین برای دریافت خدمات جلوگیری کنیم و تمام خدمات را از طریق الکترونیکی و به شکل غیر حضوری ارائه دهیم.** جمع آوری 100 هزار خط تلفن مشترکان بدهکار در فارسمدیر عامل شرکت مخابرات فارس در مورد جمع آوری تلفن مشترکان بدهکار به این شرکت نیز اظهار داشت: این شرکت مجاز است که به رغم میل باطنی خود، تلفن آن دسته از مشترکانی را که 6 دوره بدهی خود را پرداخت نکرده اند جمع آوری و سلب مالکیت کند.روزگار افزود: از ابتدای سال 95 تا کنون حدود 100 هزار خط تلفن مشترکان بدهکار را جمع آوری کرده ایم و 34 هزار تلفن دیگر در نوبت جمع آوری قرار دارد.وی، در مورد جا به جایی ساختمان امور مشترکین ارتباطات سیار نیز گفت: با هدف خدمات رسانی مطلوب تر و دسترسی همزمان مشترکان به ساختمان مرکزی شرکت مخابرات واقع در خیابان قصردشت، ساختمان امور مشترکین ارتباطات سیار از بولوار مدرس به ساختمان مرکزی این شرکت منتقل شده است.6122 /6118خبرنگار: سارنگ عبداللهی ** انتشار دهنده: پرویندخت پاردسویی شیرازی

ارتباطات

شركت مخابرات

تلفن همراه

فارس

ادرس شرکت همراه اول شیراز

ارتباط با سردبیر [email protected]

تماس بی واسطه با مسئولین

بالای صفحه

خبر گزاری جمهوری اسلامی       پست الکترونیک : [email protected]

© کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

ادرس شرکت همراه اول شیراز
ادرس شرکت همراه اول شیراز
10

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.