ادرس شرکت پرهام

ادرس شرکت پرهام
ادرس شرکت پرهام

پرهام یه تیم پرانرژی و بااستعداد در لیگ برتر خدمات ارزش افزوده و جام استارت‌آپ‌هاست. تاکتیک تیم‌مون بازی سریع و پاس‌کاری زیاده؛ نتیجه برامون مهمه، ولی از اون مهم‌تر بازی تماشاگرپسنده. بازیکن‌های ما تکنیکی‌ و تو پست تخصصی خودشون فوق‌العاده‌ان. از حمله خسته نمی‌شیم و مثل منچستر زمان فرگوسن تا دقیقه نود می‌جنگیم. زیرنظر سرمربی و کمک‌هاش با تمرین‌های مداوم برای مسابقات آماده می‌شیم. جام‌های قهرمانی که تیم پرهام تو لیگ خدمات ارزش افزوده به‌دست آورده رو می‌تونید تو سایت موبیرو ببینید. تیم تازه‌نفس «دان‌شو» هم تیم جوون پرهامه که به‌تازگی وارد جام استارت‌آپ‌ها شده و برای قهرمانی تلاش می‌کنه.

 

تیم توسعه کسب‌وکار هر ایده‌ای رو به کسب‌وکار تبدیل می‌کنه. ما دونده‌های ماراتن هستیم، ممکنه گاهی خسته بشیم یا زمین بخوریم، ولی باانگیزه‌تر از قبل بلند می‌شیم و به دویدن ادامه می‌دیم. حتی وقت استراحت هم به مسابقه و برد فکر می‌کنیم. همیشه صدای خنده از واحدمون شنیده می‌شه، کمی شلخته و خیلی شکموییم.

تیم توسعه نرم‌افزار با صفر و یک‌هایی که تو سکوت می‌نویسه، سازه‌های زیبا و مقاوم دنیای فناوری اطلاعات رو خلق می‌کنه. اینجا یه کلاس بزرگه؛ فرقی نمی‌کنه هر کسی چه مهارت‌هایی داره، چون همه هم شاگردیم و هم معلم.

ما شوماخرهای پرهامیم، قهرمانی برای ما عادی نمی‌شه و دوباره و دوباره برای قهرمان شدن می‌جنگیم. در لحظه تصمیم می‌گیریم و راه رو انتخاب می‌کنیم، چراغ ایده‌پردازی‌مون همیشه روشنه و فقط وقتی از حرکت می‌ایستیم که از خط پایان گذشته باشیم.

کار ما تولید و بهینه‌سازی محتواست. کلاف‌های سردرگم از هر طرف به ما می‌رسه و نتیجه لباسِ برازنده‌ای می‌شه که با دقت و کار گروهی بافته شده. ما سرمون شلوغه، ولی همیشه برای شادی و تفریح گروهی وقت می‌ذاریم. بهترین بازیکن‌های فوتبال‌دستی هستیم و تو واحدمون کتابخونه و عطاری داریم.ادرس شرکت پرهام

راه‌اندازی و نگهداری زیرساخت‌های فنی پرهام کار تیم فناوری اطلاعاته. ما مثل عقاب کوچکترین مشکلات واحدها رو شکار می‌کنیم و هیچ چیزی نیست که از نگاه تیزبینمون فرار کنه. فقط کافیه بچه‌های ما از کنارسیستم‌تون رد بشن تا حالش خوب بشه.

منابع انسانی یه کافه دنج و راحته برای کسایی که می‌خوان با ما حرف بزنن و دردِدل کنن، بین کاراشون یه قهوه گرم بخورن و حال و هواشون عوض شه. برای پیدا کردن بهترین مسیر، GPS منابع انسانی کوتاه‌ترین و سریع‌ترین راه رسیدن به مقصد رو نشونتون می‌ده. ما بمب انرژی‌ایم و هیچ وقت از حرکت نمی‌ایستیم.

کافیه بچه‌های UI/UX چیزی رو تصور کنن؛ تا با جادوی قلم‌شون همه ایده‌ها رو روی صفحه موبایل بیارن. برای ما هیچ سدی وجود نداره و به هر ایده‌ای جون می‌دیم. به هر گوشه از پرهام که نگاه کنی، چشمه‌ای از هنر تیممون رو می‌بینی. این رو حتی تو گلخونه کوچیک و رنگارنگ اتاقمون هم می‌شه دید.

ما شهرزاد قصه‌گوئیم که از هزار و یک شب بیرون اومده و گوشی تلفن به‌ دست مشکلات رو حل می‌کنه. حتی خود گراهام‌بل هم فکر نمی‌کرد با یه تلفن بشه این همه کار کرد. ما قاصدک‌های خوش‌خبر پرهام‌ایم و شنیدن فریاد خوشحالی برنده‌ها از لذت‌های بزرگ کارمونه.

هرروز صبح به امید یک روز پرتلاش خودمون رو به پرهام می‌رسونیم اینجا خونه‌مونه، جایی‌که ثانیه‌هامون دقیقه و دقیقه‌هامون ساعت می‌شه. توی واحد اداری ما حواسمون به همه‌چیز هست، نمی‌ذاریم بچه‌ها کم و کسری داشته باشن.

بچه‌های مالی پرهام مثل زمین استهلاک ناپذیرن، تیم‌مون بااینکه ارزشمندترین دارایی نامشهود ترازنامه محسوب می‌شه اما هیچ‌وقت ثبتش نمی‌کنیم. نه به خاطر عدم تطبیق با استانداردهای حسابداری، به این دلیل که هیچ پایان دوره‌ایی ما رو مجبور به بستن حسابمون نکنه.
ما دقیق‌ترین و خلاق‌ترین‌ها رو دورهم جمع کردیم، واسه همینه که ترازنامه هامون همیشه موزونه و موجودی هامون همواره در حال فزون.

اگر می‌خواید یکی از بازیکن‌های تیم پرهام باشید، همین حالا رزومه‌تون رو برامون بفرستید


فکر می‌کنید تو چه تیمی از پرهام می‌تونید جای بگیرید؟ یکی از رشته‌های زیر رو انتخاب کنید

منابع انسانیتولید و مدیریت محتواتوسعه کسب و کاربازاریابیتوسعه نرم افزارفناوری اطلاعاتUI UXمالیاداری و حقوقیارتباط با مشتریان

مژدگانی که گل از غنچه برون می‌آید

ای سایه! سحرخیزان دلواپس خورشیدند

ساختارهای بتن مسلح پيش تنيده و پس تنيده، پلها و ساختمانها

پل های بزرگ ، ساختمانها و تيرها و قطعات بتن پيش تنيده ، مطابق ضوابط و استانداردهای سيستم ديويداگ D.S.I آلمان

انجام کلیه عملیات حفاری و شمع ریزی، شمع کوبی و سپرکوبی

حفاری محل شمع ، اجرای شمعهای بتن مسلح درجا وكوبيدن شمع ، مونوپایل ها وسپرهای فولادیادرس شرکت پرهام

انجام کلیه کارهای دریایی در رابطه با ساخت بنادر

اجرای انواع اسکله، پهلوگیر، دیوار ساحلی و موج شکن

اسکله سوختگیری و نصب تجهیزات

اسکله سوختگیری با ظرفیت های مختلف و نصب تجهیزات

پلها، راهها و تونل

اجرای پلها، راهها ، تونل و کلیه عملیات مربوطه

ایستگاه های پمپاژ، برجها و مخازن

مانند ایستگاه های پمپاژ، برجها و مخازن

  گواهی نامه صلاحیت پیمانکاری از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور :

 شركت ساختماني پرهام يكي از با سابقه ترين شركت هاي ساختماني ايران است كه در سال 1338 تاسيس و تاكنون در اجراي طرحهاي مختلف عمراني درسرتاسر ايران بعنوان پيمانكاری فعال و با كيفيت بالاي كار ، حضور داشته است

شركت ساختماني پرهام با بيش از 5 دهه فعاليت و تجربه توانسته است موفقيت هاي با ارزشي را در اجراي سازه هاي دريايي ، بتن پيش تنيده ، پلسازي ، انواع پي سازي هاي عميق در شرايط مختلف خشكي ودريا بدست آورد ….

 

نام : شرکت ساختمانی پرهام   (سهامی خاص)آدرس دفتر مرکزی : تهران – خیابان استاد نجات اللهی – خیابان ورشو – پلاک 17تلفن : 88901799 ، 88900669 ، 88903389 (9821+) .نمابر : 88905378 (9821+)وب سایت : www.parhamco.com ( در حال بروز رسانی)ایمیل : [email protected]سال تاسیس : یکم آبان 1338 شمسی

شرکت پرهام از سال 1389 با همکارى گروهى کارآمد، متخصص و باانگیزه پا به عرصه‌ی فعالیت گذاشت. پرهام به عنوان مجموعه‌اى جوان و خلاق، همواره مشتاق ورود به عرصه‌هاى نوین کسب و کار بوده است و در نتیجه حوزه فناورى اطلاعات و ارتباطات را به عنوان محور اصلى فعالیت خود انتخاب کرده است.

یکى از مهم‌ترین اهداف پرهام، ارائه‌ی خدمات یکپارچه، به‌روز و متنوع به تمامى مشترکین در این حوزه است و در راستاى تحقق این هدف، پرهام تا به امروز موفق شده افتخار همکارى با هر دو اپراتور اصلى تلفن همراه کشور را در کارنامه خود ثبت کند.

یکى از دیگر رسالت‌هاى پرهام، ارائه‌ی محتواى بومى بر اساس نیاز مشتریان است. در همین راستا، همکارى با تامیین‌کنندگان و تولیدکنندگان محتواى غنى از یکسو و همکارى با نهادهاى نظارتى و قانون‌گذار از سوى دیگر در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

ادرس شرکت پرهام

پرهام، نیروى انسانى را مهمترین سرمایه‌ی خود میداند و به همین دلیل فراهم آوردن فرصت‌هاى شغلى متناسب با توانمندى‌هاى فردى و در راستاى مسیر رشد و توسعه‌ی سرمایه‌ی انسانى شرکت، همواره از اولویت هاى پرهام است.

ما اعتقاد داریم هیچ شرکتى جز با خلق فرصت شکوفایى براى کارکنان خود نمى‌تواند موفق باشد. در همین راستا خود را متعهد میدانیم بهترین فرصت‌ها را در اختیار همکاران قرار دهیم تا توان بالقوه‌ی خود را عملى سازند.

فراهم کردن مسیر شغلى رو به رشد، رضایت‌بخش و پربار براى همه‌ی کارکنان یکى از سیاست‌هاى سازمان ماست. تمرکز بر رشد و یادگیرى هر یک از اعضاى شرکت همواره از اولویت‌ها به شمار میرود.

از این‌رو ما با تمرکز بر حوزه‌هاى توسعه و آموزش، تشخیص درست نقاط قوت و ضعف، پشتیبانى و حمایت از نیروهاى کارامد از طریق روش‌هاى متفاوتى همچون سیستم‌هاى پاداش دوره‌اى و فراهم کردن فرصت‌هاى آموزشى، همواره سعى بر جذب و نگهداشت نیروهاى تاثیرگذار داشته‌ایم.

ما اهمیتِ داشتن محیطى سرزنده و سالم را به خوبى میدانیم و همواره درتلاشیم تا با ایجاد امکانات ورزشى و تفریحى در مجموعه، چنین فضایى را خلق کنیم. فضایى که در آن همگى احساس شادابى را در کنار کار تجربه کنیم و ثابت کنیم که کار هم جزو لذت بخشى از زندگى است.

با معتبرترین شرکت‌های کشور آشنا شوید و محل کار آینده خود را هوشمندانه انتخاب
کنید.

پرهام یه تیم پرانرژی و بااستعداد در لیگ برتر خدمات ارزش افزوده و جام استارت‌آپ‌هاست. تاکتیک تیم‌مون بازی سریع و پاس‌کاری زیاده؛ نتیجه برامون مهمه، ولی از اون مهم‌تر بازی تماشاگرپسنده. بازیکن‌های ما تکنیکی‌ و تو پست تخصصی خودشون فوق‌العاده‌ان. از حمله خسته نمی‌شیم و مثل منچستر زمان فرگوسن تا دقیقه نود می‌جنگیم. زیرنظر سرمربی و کمک‌هاش با تمرین‌های مداوم برای مسابقات آماده می‌شیم. جام‌های قهرمانی که تیم پرهام تو لیگ خدمات ارزش افزوده به‌دست آورده رو می‌تونید تو سایت موبیرو ببینید. تیم تازه‌نفس «دان‌شو» هم تیم جوون پرهامه که به‌تازگی وارد جام استارت‌آپ‌ها شده و برای قهرمانی تلاش می‌کنه.  

حداکثر سایز 10 MB

قرار مصاحبه مون ساعت ۱۰ صبح بود که که من تا ساعت ۱۱ منتظر شدم تا منابع انسانی شرکت اومد و یه فرم داد بهم که پر کنم. بعد از اون وارد یه جلسه با سه نفر شدیم. منابع انسانی شرکت و مدیر بازاریابی شرکت و مدیر توسعه کسب و کار شرکت. تعدادی سوال فردی و تحصیلی ازم پرسیدن و بعد هم یه سری سوال در مورد زمینه کاری شرکت (وس) ازم پرسیدند. بعد چند تا سوال پرسیدند که قدرت تحلیل و تخمینم رو بسنجند. مثلا ازم پرسیدند که تعداد کسایی که توی ایران ثروتی بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان دارند رو چند نفر تخمین می زنم. یا پرسیدند که به نظرت برند(کاله) چقدر ارزش داره. بعد هم کلی سوال در مورد سابقه قبلی شغلیم و اینکه به چی میخوام برسم و مسیری که برای خودم متصور هستم چی هستش ! بعد از اون هم در مورد نحوه پرداخت و شرایط کار و اینطور چیزها سوال پرسیدند. در انتها هم منابع انسانی شرکت گفتند که حتی در صورتی که برای فرصت شغلی انتخاب نشوم هم نتیجه نهایی رو به اطلاعم می رسونند که البته بعد از سه ماه هنوز ازشون خبری نشده !

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه خودتون رو برای مواجه شدن با یه سری سوال مصاحبه متوسط که توسط یک مصاحبه کننده بسیار سطح پایین پرسیده میشه آماده کنید.

ادرس شرکت پرهام

کامل نشون بده …

مهارت‌هایی که می‌خواستند حل مساله و تحلیل

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود بیشتر از هر چیزی اینکه می خواستن به هر طریقی بگن که ما خیلی خفن هستیم توی ذوق می زد !!!! برای همین من هم جایی که می تونستم تهاجمی پاسخ می دادم که این مساله باعث می شد اونا رفتار متکبرانه بیشتری از خودشون بروز بدند.

حقوق پیشنهادی من 3000000

حقوق پیشنهادی آن‌ها 2500000

حس بد از مصاحبه

مصاحبه متوسط

نحوه درخواست سایت‌های کاریابی

دعوت به مصاحبه یک تا دو هفته

برخوردمصاحبه‌کننده خیلی بد بود

سابقه کار کمی مهم بود

هنوز جواب ندادن

کل فرآیند سه ماه

در مورد قوانین مالیاتی و ماده قانون ها

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن بیمه تکمیلی

حقوق پیشنهادی من 3200000

حقوق پیشنهادی آن‌ها 2500000

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه متوسط

نحوه درخواست سایت‌های کاریابی

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخوردمصاحبه‌کننده خوب بود

سابقه کار مهم بود

هنوز جواب ندادن

کل فرآیند یک هفته

سوالاتی کلی در مورد سوابق تحصیلی و شغلی و سوالاتی مثل این: نظرت در مورد دو نرخی بودن قیمت بنزین؟ همراه اول سالانه چقدر درآمد دارد؟ارزش همراه اول بیشتره یا ایرانسل؟

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبهانتظار مصاحبه حرفه ای نداشته باشید

حقوق پیشنهادی من 3000000

حقوق پیشنهادی آن‌ها چیزی نگفتند ولی مدنظرشان کمتر بود

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست نمایشگاه کار

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخوردمصاحبه‌کننده خوب بود

ادرس شرکت پرهام

سابقه کار اصلا مهم بود

هنوز جواب ندادن

کل فرآیند یک هفته

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

شرکت پرهام

مدیرعامل: —

شماره تماس: 88008866 (۰۲۱)

 آدرس: تهران، اتوبان کردستان (شمال به جنوب)، خیابان ابراهیمی (هفدهم)، نبش جانبازان، پلاک ۲۹

سالپا بستری است براي گفتگو دربارۀ تجربه‌هایی که از مصاحبه در شرکت‌ها به دست‌آورده‌ایم. ما اينجا گردهم آمديم تا به هم کمک کنيم آسان‌تر و بهتر شغل و شرکتمان را انتخاب و محل کار دوستداشتنيمان را پيدا کنيم.

تیم سالپا در حال توسعه است، منتظر رونمایی از سایت سالپا باشید و ما رو با نظرات و پيشنهادات ارزشمندتون ياري کنيد.

تماس با ما

سبد خرید شما خالی است!

باکس درب دار مايا سايز 1..

باکس درب دار مايا سايز ۲..

باکس درب دار مايا سايز ۳..

باکس درب دار مايا سايز 4..

ادرس شرکت پرهام

برس توالت‌‎شوی مایا برای نظافت و شست‌و‌شوی سرویس بهداشتی کاربرد دارد. این مدل دارای یک فرچه و یک استند است و با طراحی ساده و دل‌نشینش به‌راحتی با سایر..

شاید برای خیلی از ما استفاده از یک سبد رخت فقط برای یکجا جمع کردن لباس‌های چرک است اما آیا می‌دانید با انتخاب یک سبد رخت استاندارد میتوانید علاوه بر پ..

بدون شک یکی از پرکاربرد ترین وسایل مسافرت سبد پیک نیک می باشد ، که بتوان هم راحت و هم سریع وسایل مورد نیاز را در داخل آن  قرار داد ، جهت جابجایی ..

سبد سیب‌زمینی و پیازمایا برای خانواده‌های با جمعیت زیاد بسیار کاربردی خواهد داشت. این محصول از پلاستیک مرغوب ساخته شده و دارای ساختار مشبک بوده که گرد..


طراحی و بهینه سازی توسط سرعت گرافیک

فارسی ENGLISH

ادرس شرکت پرهام

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به شرکت بازرگانی پرهام متعلق است copyright ١٣٩۴ ©طراحی سایت توسط رایان

ادرس شرکت پرهام
ادرس شرکت پرهام
9

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.