تلفن شرکت توسن تکنو

تلفن شرکت توسن تکنو
تلفن شرکت توسن تکنو 

افزودن به لیست تماس

اگر ما به هر طریقی می‌توانیم به شما کمک کنیم، لطفا تماس خود را از ما دریغ نکنید:

تلفن شرکت توسن تکنو


صندوق پست الکترونیک:

 

                واحد سرمایه انسانی:

[email protected]

[email protected]

                 دیگر موارد:

[email protected]

 

آدرس: ایران، تهران، شهرک قدس (غرب)، خیابان فلامک شمالی، نبش کوچه حیدریان، ساختمان توسن‌تکنو، پلاک ۳۶ 

   تلفن: ۰۰۹۸۲۱۴۲۰۶۱۰۰۰    | فکس: ۰۰۹۸۲۱۴۲۰۶۱۲۱۰

 

1389-1398©

تمام حقوق این وب‌سایت برای شرکت توسن تکنو محفوظ است.تلفن شرکت توسن تکنو

۲۴ آذر ۱۳۹۷ | پایگاه دانش

تقریباً همه امکاناتی که نیکان روزگار در اختیار دارند، دیر یا زود به دست بدکاران نیز می‌رسد. این واقعیت، در دنیای فناوری‌های مالی و بانکی نیز نمود و بروز یافته است. فناوری‌هایی که در اصل برای تسهیل دسترسی مردم به خدمات بانکی پدید آمده‌اند، اکنون وسیله‌ای برای دست‌برد تبه‌کاران به پول‌ها یا حساب‌های بانکی افراد شده‌اند. حتی همایش‌هایی که تازه‌ترین یافته‌های امنیتی را با موسسات مالی، رگولاتورها، شرکت‌های مخابراتی و سازندگان نرم‌افزار به اشتراک می‌گذارند نیز بی ‌آن که خود بخواهند، فرصتی فراهم می‌آورند تا هکرها نیز از ضعف‌ها و قوت‌های این عرصه‌ آگاه شوند و این اطلاعات را برای دستیابی به اهداف نادرست خود به‌کار گیرند.

۲۴ تیر ۱۳۹۷ | پایگاه دانش

به واسطه تأکید و توجه ارکان حاکمیتی به مقوله بهبود اقتصاد ملی -به ویژه در فضای ناشی از تحریم‌های بین‌المللی- در بسیاری از تحلیل‌های اقتصادی ارائه شده درسال‌های اخیر خوانده‌ایم و شنیده‌ایم که «حمایت از تولید ملی لازمه اقتصاد مقاومتی است». این عبارت اگرچه صحیح و به‌جا است، اما گویای همه‌ی تصویر نیست؛ حمایت از تولید ملی نه فقط لازمه اقتصاد مقاومتی بلکه مؤلفه‌ای اساسی و زیربنایی برای داشتن یک «اقتصاد» سالم و پویا است. در عمل ثابت شده که امروز هیچ کشوری در دنیا بدون ایجاد و مدیریت هوش‌مندانه و آگاهانه صنایع مختلف (بر مبنای تولید دانش، ظرفیت‌ها، منابع، استعدادها، اقلیم و …) نمی‌تواند به اقتصادی قدرتمند دست یابد و به تبع آن از دست‌یابی به رشد ملی و برخورداری از اقتصادی شکوفا باز خواهد ماند.

۲۰ خرداد ۱۳۹۷ | پایگاه دانش

گفته می‌شود نخستین دستگاه خودپرداز یا اصطلاحا ATM (سرنام Automated Teller Machine) جهان را یک بانک بریتانیایی بیش از نیم قرن پیش در لندن نصب کرد. تا ۲۵ سال پس از آن تاریخ، این دستگاه‌ها همچنان در انحصار بانک‌ها و موسسات مالی بودند و ناگزیر، همه سازوکارها اعم از نصب، راه‌اندازی و نگهداری آن‌‌ها بر دوش این بانک‌ها و موسسات بود.

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ | اخبار

این بازدید با حضور صادق فرامرزی مدیرعامل، حمیدرضا شریفیان رئیس هیأت مدیره، هوشنگ ضروری نایب‌رئیس هیأت مدیره، احمد سلمانی آرانی عضو هیأت مدیره، وطن‌دوست معاونت کارت، فضل‌اللهی رئیس اداره خدمات، غفاری مدیر واحد قیمت‌گذاری ATM شرکت کارت اعتباری ایران کیش و محمد مظاهری مدیرعامل، امیرحسین باقری معاون فروش و امور مشتریان، جمشید آزاده قائم‌مقام معاون فروش و امور مشتریان و نیز جمعی از مدیران و سرپرستان شرکت توسن‌تکنو برگزار شد.

۳ بهمن ۱۳۹۷ | اخبار

چهارشنبه ۳ بهمن‌ماه ۱۳۹۷، جمعی از مدیران ارشد بانک کشاورزی از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کردند. این بازدید با حضور محمدرضا غفوری مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی، اکبر علیزاده رییس اداره تدارکات، سیدمحمدجمال حسینی‌فر رییس اداره کل…

۲ بهمن ۱۳۹۷ | اخبار

این بازدید با حضور امیرحسین آقامحمدی رئیس اداره کل خدمات نوین بانکی، رسول قربانی رئیس اداره کل تدارکات، کتایون خطیبی معاون دایره قراردادها و مهدی کاظمی کارشناس فنی خدمات نوین بانکی بانک صادرات ایران و جمشید آزاده قائم‌مقام معاون فروش و امور مشتریان و جمعی دیگر از مدیران شرکت توسن‌تکنو برگزار شد.

1389-1398©

تمام حقوق این وب‌سایت برای شرکت توسن تکنو محفوظ است. 

 

 

 

تلفن شرکت توسن تکنو

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید:آخرین به روز رسانی: 1396-08-22

مدیر عامل: محمد مظاهری

مدیر منابع انسانی: جهانگیر پورصمیمی

نماینده در دوره اول مدرسه اشتغال: سپیده لریان فرد

تعداد کارکنان: 202 نفر نفر

تلفن شرکت توسن تکنو

سال تاسیس: 769-01–406

تلفن تماس:

وب سایت: http://www.tosantechno.com/

پست الکترونیک: [email protected]

آدرس پستی دفتر مرکزی: تهران، شهرک قدس (غرب)، خیابان فلامک شمالی، نبش کوچه حیدریان، ساختمان توسنتکنو، پلاک 36

زمینه های فعالیت: زمینه فعالیت: خرید و فروش، واردات و صادرات، نصب و راه‌اندازی، پشتیبانی فنی و تعمیر تجهیزات سخت‌افزاری کامپوتری و الکتریکی، مشاوره، طراحی، تجهیز و پیاده‌سازی کلیه قطعات و تجهیزات سخت‌افزاری 

زمینه فعالیت: خرید و فروش، واردات و صادرات، نصب و راه‌اندازی، پشتیبانی فنی و تعمیر تجهیزات سخت‌افزاری کامپوتری و الکتریکی، مشاوره، طراحی، تجهیز و پیاده‌سازی کلیه قطعات و تجهیزات سخت‌افزاری 

نمونه محصولات و خدمات
شرکت/سازمان:

توصيف فضاي حرفه‌اي شرکت/سازمان در يک
جمله:

شعار سازماني شرکت:

رويکردهاي شرکت/سازمان در جذب نيروي
انساني:

انگيزه و چشم‌اندازهاي حمايتي شرکت/سازمان از مدرسه اشتغال
شريف:

مسئول پاسخگویی:

تلفن تماس داخلی:

محل ارسال رزومه در سايت:

پست الکترونيک: [email protected]

خیابان آزادی، دانشگاه صنعتی شریف، مجتمع خدمات فناوری، واحد ٣٠۵

[email protected]

021-66166305

تلفن شرکت توسن تکنو
تلفن شرکت توسن تکنو
10

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.