خواص ذکر استغفرالله

خواص دارویی و گیاهی

انتخاب سریع یک انجمن
 


نمایش برچسب‌ها

مشاهده قوانین
انجمن

باعث آمرزش گناه گذشته انسان می شود از گناه در آینده محفوظ می ماند اگر گناهی نداشته باشد، خدا پدر و مادرش را می آمرزد یکی از انواع استغفار در موارد متعددی به قرائت آن سفارش شده است و آثار مادی و برکات معنوی فراوانی برایش ذکر گردیده است، و نتیجه بخش بودن آن هم به تجربه ثابت شده است؛ ذکر شریف استغفر الله و اتوب الیه است. یکی از اوقات، عصر روز جمعه که در فضیلت استغفار در این ساعت امام صادق (علیه السلام) می فرمایند: هر کس بعد از عصر روز جمعه هفتاد مرتبه بگوید: استغفر الله و اتوب الیه. خداوند گناه گذشته او را می آمرزد و در باقی مانده عمرش او را از گناه حفظ می کند و چنانچه گناهی نداشته باشد، گناهان پدر و مادرش را می بخشد.(277) وجوب آمرزش خداوند را در پی دارد نام انسان در شمار استغفار گریان در سحرها نوشته شود بهشت برایش واجب می شود امام صادق (علیه السلام) برای تلاوت این نوع استغفار، در صورتی که در نماز وتر (رکعت آخر نماز شب) باشد، اثر دیگری بیان کرده اند: کسی که در آخر (قنوت) نماز وتر در سحر، هفتاد بار بگوید: استغفار الله و اتوب الیه آمرزش (خداوند) برای واجب می شود.(278) و نیز در سخن زیبای دیگری می فرمایند: اگر این ذکر را هفتاد بار در حال ایستاده در (قنوت) نماز وترش بگوید، و یک سال بر آن مواظبت کند، (نام او) نزد خداوند در شمار استغفار گویان در سحرها نوشته می شود و بهشت برایش واجب می گردد.(279) و در حدیث سومی همین اثر، برای گفتن این این نوع استغفار، چهل شب در نماز وتر، بدون عبارت بهشت برایش واجب می گردد ذکر شده است(280)

گفتن این استغفار در حل معضلات سخت زندگی به تجربه رسیده است و گره های کور بسیاری از افراد، با همین ذکر باز شده است! آنچه مهم به نظر می رسد تعداد است که در حدیث پر باری سی هزار بار ذکر شده است و اشخاص متعددی با تلاوت آن به این تعداد، به حوایج خود دست یافته اند. پیغمبر اکرم (صلی الله علیه وآله) در حدیث زیبایی می فرمایند: هر کس مشکلی طاقت فرسا پیدا کرد، یا مصیبتی سخت بر او وارد شد، یا در زندگی به تنگنا افتاد، سی هزار بار بگوید: استغفرالله و اتوب الیه در این صورت خداوند گره از کارش می گشاید و گشایشی در زندگی او قرار می دهد.(281) و چگونه چنین اثر پر باری نداشته باشد، در حالی که رسول خدا (صلی الله علیه وآله) در سخن نورانی دیگری اثر گفتن این نوع استغفار را چنین بیان می فرمایند: چهار چیز است که در هر کس باشد در نور عظیم خدا وارد گشته است: 1- کسی که نگه دار کارش شهادت به این باشد که: معبودی در عالم جز خدای یکتا نیست. و من رسول خدایم. 2- کسی که هر گاه مصیبتی به او رسد بگوید: انا لله و انا الیه راجعون 3- کسی که هر به خیری دست یافت بگوید الحمدالله. 4- کسی که هر گاه گناهی مرتکب شد بگوید: استغفر الله و اتوب الیه.(282) تردیدی نیست که اگر کسی با گفتن این اذکار، در نور اعظم خدا داخل شود، قطعا از ظلمت گناه و انحراف و سایر تاریکی ها نیز بیرون رفته است. و گر نه محال است داخل در نور حق گردد، بی تردید کسی که از این ظلمت خارج شود و در نور خدا داخل گردد، ذات بی مثال حق عهد دار امورش می شود و او را از رنج ها و تنگناهای زندگی نجات می دهد و زندان تاریک دنیا را برایش بهشت روشن آرامش، معنویت و انس با خدا می سازد و در همه مشکلات و ناملایمات، فرج و گشایشی برایش قرار می دهد. چه زیبااست!که شیعه گنهکار، به نیت برطرف شدن موانع فرج مولای عزیزش – که گناه شیعیان یکی از آنها است – همین استغفار را به تعداد مذکور – سی هزار بار – در اوقات استجابت دعا؛ تلاوت کند؛ تا هم گناهش ریخته و غمی از دل مولای غریبش برداشته شود و هم مقدمات خلاصی یوسف زندانی فاطمه علیها السلام را از غیبت فراهم کرده باشد! و در ضمن خداوند گره از کارش بگشاید.

نمونه دیگر استغفار که بعد از نافله صبح روز جمعه، تلاوت می شود، ذکر استغفر الله ربی و اتوب الیه است، که تلاوت آن هر ماه تسبیح خداوند است و سبب دست یافتن به منازل بهشتی. ابی حمزه گوید: از امام صادق (علیه السلام) شنیدم می فرمودند: کسی که بعد از دو رکعت نافله صبح قبل از نماز واجب روز جمعه، صد بار بگوید: سبحان ربی و بحمده و استغفر ربی و اتوب الیه، خداوند منزلی در بهشت برایش بنا می کند.(283)

پیامبر اکرم (ص) : مِنْ إِجْلَالِ اللَّهِ إِجْلَالُ ذِي الشَّيْبَةِ الْمُسْلِمِ

احترام گذاشتن به مسلمان مو سفيد از جمله تجليل خداست .
 «الكافي ج 2 ص 165» 

.
در پی درخواست جمع کثیری از بازدیدکنندگان محترم ، که تقاضای ذکر مجرب برای رزق و روزی و.. داشتند، ذکر مجرب استغفار را آوردیم تا مؤمنین و مؤمنات در وقت معین و طبق آداب خاص در همه های ماه های سال بخصوص ایام الله رجب، شعبان و رمضان این ذکر شریف و مجرب همواره تلاوت نمایند. .
گفتن استغفار همراه با اذکار دیگر ، بار معنوى آن را بیشتر مى کند ، به همین خاطر امامان (علیهم السلام) براى حلّ مشکلات دوستان و شیعیانشان، گاهى تلاوت استغفار را همراه با اذکار دیگر سفارش مى نمودند، که این خود یکى از انواع استغفار به شمار مى آید و نقش به سزایى در رواساختن خواسته هاى انسان دارد.
ابى جعفر شامى گوید: در شام مردى به نام هلقام بود ، او این حدیث را برایم نقل کرد :
خدمت مولایم موسى بن جعفر (علیهما السلام) رفتم و عرض کردم : به من دعایى تعلیم نمایید که جامع دنیا و آخرت باشد و مختصر هم باشد .
امام (علیه السلام) فرمودند :بعد از نماز صبح تا طلوع آفتاب این ذکر را بگو:
« سُبْحانَ اللهِ العَظیمِ وَبِحَمْدِهِ ، أَسْتَغْفِرُ اللهَ ، وَأَسْأَلُهُ مِنْ فَضْلِهِ »
« منزّه است خدائى که با عظمت است و به حمد و ستایش او مشغولم ، از خداوند آمرزش مى طلبم و از فضل و عنایتش سؤال مى کنم ».
هلقام گفت: وضعیّت من در میان خاندانم از همه بدتر بود، نمى دانم چه شد که ( بعد از تلاوت این ذکر شریف ) ناگهان ارثى از طرف شخصى به من رسید که فکر نمى کردم بین او و من پیوند خویشاوندى باشد ، به حدّى وضع مالى و اقتصادیم رونق یافت که امروز توانگرترین فرد در میان بستگان خود هستم ، این برکات نبود مگر به خاطر آنچه بنده صالح خدا ، مولایم حضرت موسى بن جعفر (علیهما السلام) به من آموخت . ( ر.ک: کافى ، ج ۲ ، ص ۵۵۰ .)
براى گشایش در امور و حلّ مشکلات سخت
گفتن این استغفار در حلّ معضلات سخت زندگى به تجربه رسیده است و گره هاى کور بسیارى از افراد ، با همین ذکر باز شده است ! آنچه مهم به نظر مى رسد تعداد آن است که در حدیث پر بارى سى هزار بار ذکر شده است و اشخاص متعددى با تلاوت آن به این تعداد ، به حوایج خود دست یافته اند.
پیغمبر اکرم (صلى الله علیه وآله وسلم) در حدیث زیبایى مى فرمایند :
هر کس مشکلى طاقت فرسا پیدا کرد ، یا مصیبتى سخت بر او وارد شد ، یا در زندگى به تنگنا افتاد ، سى هزار بار بگوید: « أَسْتَغْفِرُاللهَ وَ أَتُوبُ إِلَیْهِ » در این صورت خداوند گره از کارش مى گشاید و گشایشى در زندگى او قرار مى دهد . (ر.ک: مستدرک الوسائل ، ج ۱۲ ، ص ۱۴۳ .)
دو فرشته مأمور ، نامه اعمال زشت را پاره مى کنند
زیباترین استغفار از نظر پاداش ، استغفارى است که بعد از نماز عصر خواندنش مطلوب است . و اگر هر روز تلاوت گردد، فرشتگان مأمور انسان موظّف مى شوند ، نامه اعمال زشت استغفار کننده را پاره کنند.
رسول خدا (صلى الله علیه وآله وسلم) مى فرمایند :
هر کس بعد از نماز عصر هر روز ، روزى یک بار بگوید:
« أَسْتَغْفِرُاللهَ الَّذى لا إِلـهَ إِلاّ هُو الْحَىُّ الْقَیُّومُ ، الرَّحْمنُ الرَّحیمُ ، ذُوالجَلالِ وَ الإِکْرامِ ، وَ أَسْأَلُهُ اَنْ یَتُوبَ عَلَىَّ تَوْبَهَ عَبد ذَلیل خاضِع فَقیر بائِس مِسْکین ( مُسْتَکین ) مُسْتَجیر لایَمْلِکُ لِنَفْسِهِ نَفْعاً وَ لاضَرّاً وَ لا مَوْتاً وَ لا حَیاهً وَ لانُشُوراً ».
« از خداوند ، طلب آمرزش مى کنم ، خدائى که معبودى جز او نیست ، زنده اى ازلى و ابدى ، بخشنده و مهربان ، صاحب جلالت و جوانمردى است . و از او مى خواهم که توبه مرا بپذیرد ، بسان ( پذیرش ) توبه بنده خوارى که فروتن و تهیدست ، نیازمند و درمانده ، و حقیر و پناهنده گشته ، و مالک هیچ سود و زیان ، مرگ و حیات و دوباره زنده شدنى نیست » .
خداوند به دو ملک مأمور او دستور مى دهد که نامه کردار زشت او را ، هر چه هست ، پاره کنند . (ر.ک: مستدرک الوسائل ، ج ۵ ، ص ۱۲۰ .)

با سلام و عرض ادب خدمت استاد اخلاق و با مرام اقای قربانی
کسانی که در دوره تزکیه نفس شرکت کردند هم استفاده کنند؟

سلام آقا محمد جواد
آری ، سه دوره ی چهل روزه بعد از نماز صبح تا طلوع فجر صد مرتبه ذکر مجرب استغفار را بگویند.

کدام ىک از استغفار را بگوىىم براى چهل روز

اولین ذکر که در متن آمده است!؟

سلام وقت بخیروخداقوت
دربعضی ازکت قدیمی بعضی از اساتید اجازه عام برای انجام رساله که نوشته اند داده اند دستورات این رساله ها را میشود بدون اذن استاد نجام داد؟

سلام بر .
اگر همه شرایط را بتوانید داشته باشید آری و گر نه نتیجه ای نخواهد داشت

سلام. آقای قربانی سی هزار تا ذکر را باید در یک روز خواند؟

سلام خانم مهتاب
هرکس در حد وسع و توان ؛ ما چند ذکر استغفار را آورده ایم شما یکی از اذکار را باید به تعداد توان بخوانید

با سلام خدمت استاد گرامی

منظور از همه شرایط در پاسخ به سئوال کننده چیست؟

سلام
وضو داشتن محل غصبی نبودن محل رو به قبله بودن با حضور قلب بودن و.

استاد عزیز برای خانم ها در ایام عادت ختم مربوطه به چه صورت باید باشد؟نیاز به غسل و وضو دازد؟

سلام خانم مریم
خیر برای ذکر نیاز ندارد

سلام آقا کوروش عزیز
این گونه موارد : به لحاظ حفظ اسرار خصوصی شما؛ نوار بالای وب سایت – تماس باما- درخواست خودتان را با مشخصات ایمیل کنید- سخنی باشما – را مرور کنید

سلام خانم شیوا
این گونه موارد : به لحاظ حفظ اسرار خصوصی شما؛ نوار بالای وب سایت – تماس باما- درخواست خودتان را با مشخصات ایمیل کنید- سخنی باشما – را مرور کنید

سلام خانم شیوا
این گونه موارد : به لحاظ حفظ اسرار خصوصی شما؛ نوار بالای وب سایت – تماس باما- درخواست خودتان را با مشخصات ایمیل کنید- سخنی باشما – را مرور کنید

سلام جناب اقای قربانی
اون سی هزار بار استغفار رو میشه در طول چند روز تمومش کنیم؟؟

سلام خانم سوگند
یک مورد از ذکر را انتخاب کنید ؛ ترجیحا اول را

با سلام و عرض ادب

ایا ذکر ۳۰ هزار مرتبه استغفرالله و اتوب الیه را باید در یک مجلس خواند و یک روز؟

تفاوت استغفرالله ربی و اتوب الیه با استغفرالله و اتوب الیه چیست؟

سلام آقا محمد جواد
هرکس بشما ۳۰ ذکر را توصیه کرده از همان فرد هم بپرسید
در باره تفاوت دو استغفر الله باید با ادبیات عرب آشنا باشید در این جا نمیتوانیم شرح زیاد داشته باشیم

با سلام و عرض ادب

من بغیر از حاج آقای قربانی دستور نگرفتم

منظورم ذکری که در متن این صفحه آورده اید که باید ۳۰ هزار مرتبه خواند ایا باید در یک مجلس یا یک روز خواند؟

سلام اقا محمد جواد
اگر بتوان در یک مجلس انجام داد بهتر است ولی اگر برحسب ضرورت در میان ختم وقفه ای بیفتد براب تجدید وضو و .. اشکال ندارد

با سلام و عرض ادب
جل الخالق
من حساب کردم با سرعت مناسب اگر ادا شود هر ۱۰۰ بار میشه ۵ دقیقه و هزار بار میشه تقریبا ۵۵ دقیقه یعنی هر هزار بار یک ساعت. حالا اگر سی هزار بار بگیم میشود ۳۰ ساعت که یک شبانه روز طول میکشه بدون احتساب خواب استراحت و غذای حاجت و غیر کذلکچه کسی انجام داده؟ شما انجام داده اید؟ چقدر طول کشید؟ ظاهرا همان سه روز اعتکاف نیاز داریم جهت فقط همین ذکر بهر حال خدا قوت دهد ما را. ۲ روز وقت میزارم شاید ادا شود چون واقعا گیرم و البته عقیده عجیب دارم که اثر دارد.شما هم ما را دعا بفرمایید
با تشکر

سلام آقا محمد جواد
آفرین به دقت نظر شما ؛ ریاضت یعنی همین ؛ این تعداد را من نگفته ام صاحب اذن و ذکر گفته است.

با سلام و عرض ادب
باز هم سوتی
نه خداییش برای اولین بار نوشته بودم یاد نداشتم شرمنده (قضای حاجت)
صاحب ذکر این گونه موارد را آزاد گذشته است درسته؟
کتابی دیدم در سبزوار با عنوان ذکرهای مشگل گشا که چاپ قم هست شما تایید می کنید کتاب را؟ البته من فقط جلدش رو دیدم.
ببخشید شما آقای قربانی جواب میدهید یا کسی دیگری مدیریت میکند بر نظرات؟

سلام آقا محمد جواد
پاسخ ها از حاج گرفته میشود و با نظر ایشان است
نمونه کتاب مذکور زیاد است اصل بر این است که با مجوز چاپ شده و نباید موردی داشته باشد

سلام
اقای قربانی استغفار اول
هر ساعتی مابین اذان صبح تا طلوع افتاب بلند شدیم، بعد خواندن نماز تا طلوع افتاب باید این ذکر روبخونیم؟؟
تعداد خاصی نداره؟در طی چند روز؟؟

چهل روز و روزی صدتا؟؟

سلام خانم سوگند
بهترین وقت برای رزق و روزی بعد از نماز صبح تا طلوع آفتاب به تعداد حداقل ۱۱۰ مرتبه-حال اگر توانستید ۱۰۰۰ بار یاب بیشتر هم بگویید اشکال ندارد و موثر است
در بین روز و ایام دیگر هرچند تعداد گفته شود مفید است

سلام خانم سلیمه؛
به لحاظ حفظ اسرار – لطفا از نوار بالای وب سایت – تماس باما – را مرور کنید- ممنون

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
در مورد ذکر سُبْحانَ اللهِ العَظیمِ وَبِحَمْدِهِ ، أَسْتَغْفِرُ اللهَ ، وَأَسْأَلُهُ مِنْ فَضْلِهِ جاای دیگر همین ذکر رو به این شکل دیدم کدوم یکی درسته.. سُبْحانَ اللهِ العَظیمِ وَبِحَمْدِهِ ، أَسْتَغْفِرُ اللهَ و اتوب الیه ، وَأَسْأَلُهُ مِنْ فَضْلِهِ

۲-هزینه این دوره تذهیب نفس چنده؟
۳-این ذکر که در روایات اومده که گفته شده دو ماه پی در پی بگه خداوند مال یا علم زیادی نصیب شخص میکنه به نظرتون شکل صحیحش همینه و ایا عدد ۱۰۰ یا ۴۰۰ اون در هر روز درسته؟
استغر الله الذی لا اله لا هو الحی القیوم بدیع السموات و الارض و ما بینهما من جمیع جرمی و اسرافی علی نفسی و اتوب الیه
ممنون میشم اگه به ایمیلم جواب بدید

سلام علی آقای عزیز
در هردو صورت گفتن ذکر آمده است؛ اختیار دارید برای گفتن یکی را انتخاب کنید
لطفا از نوار بالای وب سایت – تماس باما – ایمیل بزنید

ببخشید اقای قربانی میشه برای یک حاجت چندین ختم برداشت مثلا برای ازد اج هم حدیث کسا. هم زیارت عاشورا. هم نماز سیف القاطع؟

سلام آقای عباسی
بهتر است ، یک ختم را به پایان برسانید و با فاصله ختم بعدی را انجام دهید

سلام علیکم ورحمت الله
استاد قربانی بنظر شما دستور ذکر استغفار ۳۰هزار بار با لفظ استفرالله واتوب الیه بهتر است یا استغفرالله واسأله من فضله

سلام آقا محمد مهدی
هر کدام خاصیت خاص خود را دارد ؛ ولی شما اولی را انجام دهید

سلام
صاحب ذکر یعنی چی؟؟ ممکنه اذکاری که توی کتابهای مختلف جمع اوری شده بدون اذن صاحبش باشه؟؟!! بعد اگه بدون اذن باشه انجام بدیم چی؟؟

ویه سوال دیگه! کسانی که میگن به علوم غریبه اگاهن ومیگن برای اذکاری که دارن حتما باید اذنشون باشه و اگه اذنشون نباشه مثلا نتیجه برعکس میشه! آیا این درسته؟ این اذن هم با پرداخت مبلغی پول داده میشه که خودشون میگن زکات موکلین هستش!
لطفا اگر امکانش هست راهنمایی بفرمایید

سلام آقای علوی
اکثر اذکار و دستروالعمل هایی که در کتب مختلف جمع آوری شده برای حاجات افراد خاص و بنام آنها بوده و الزاما نمیتواند برای دیگران اثر بخش باشد و چه بسا تاثیر معکوس هم داشته باشد لذا هرکس در شرایط خود و برای مورد خاص خود باید دستور ذکر و دعا بگیرد؛ ممکن است بعضا دعاها مشابه و یکی باشد
موضوع صاحب اذن شرح بسیار دارد که باید کتب زیادی را مطالعه کنید و نمیتوان با چند سطر توضیح داد
مبالغی که دریافت می کنند بعضا زکات است که افراد مقید آن را می پردازند

سلام اقای قربانی من شنیدم که ذکر یونسه را در سجده بخوانید اول اینکه در همه سجده ها بخوانیم وبعد اینکه خاصیت این ذکر چیه با تشکر

سلام خانم زهره
بیش از چهل خاصیت دارد

ممنون از پاسخگوییتون.

چه بد!! یعنی ماکه تاحالا از روی اینجور کتابها ذکر میگفتیم سرکاربودیم؟؟
پس چرااین کتابها رو چاپ میکنن؟؟

حالا ما برای حاجتی دعایی بخواییم شما دستورشو میفرمایید؟ هزینه ای بایدبدیم؟

سرکار علوی
اینجا برای پاسخگوی مناسب درخواست شما نیست
نوار بالای وب سایت – تماس باما- شرح لازم ارسال کنید تا بررسی شود

سلام منهم همین مشکل رودارم ذکرهای زیادی رو از کتاب داروخانه معنوی ودرمان با قران و سرالمستتر خوندم وانجام دادم خدا به خیر کنه این کتاب ها هم مشکل اذن دارند ؟والبته گرفتاری هایی هم داشته ام وچند سالی هست که ترک کردم ذکر خواندن رو وایا راهی هست که تشخیص بدیم چه ذکری اذن میخواد ؟

خانم لعیا
موارد خصوصی را ایمیل بزنید- تماس باما –

سلام
من امروز با سایت خوب شما اشنا شدم .سوالی دارم که اگه جواب بدید ممنون میشم .ایا بعد از این ذکر وسایر ذکر ها وختم های مرتبط باید خواسته خود را به طور واضح برای خدا بگیم یعنی اگه ثروت میخاییم مقدارش رو باید تعیین کنیم ومثلا بگیم خدایا ما هانه x ملیون در امد به من عطا کن .یا اینکه نه اصلا نیازی نیست میزان ثروت مورد نظر رو تعیین کنیم ؟یا بگیم خدایا هر چغدر صلاح میدونی به من پول وثروت عطا کن ؟یا اینکه اصلا نیازی نیست چیزی بگیم وفقط ختم رو انجام بدیم وتمام؟چون من دقیقا نمیدونم چه جوری باید از خدا بخوام .با تشکر

سلام خانم لعیا
شما کافی است به نیت افزایش رزق و روزی و دعا کنید خداوند آنچه خیر وصلاح شما باشد مقدر و مقرر می فرماید

سلام ذکر یونسیه رادر همه سجدهها بخوانیم یا در سجده اخر

سلام خانم زهره
سجده آخر

سلام علیکم
ببخشید استاد قربانی، آیا استغفار اولی که فرمودید مانند نماز جعفر طیار نسبت به گناهان خاصیت کبریت احمر بودن را دارد؟

سلام خانم سایه
میتواند مانند باشد ولی اذکار و ادعیه و نمازها و هرکدام آثار معنوی خود را دارد و نمیتواند دقیقا مانند دیگری باشد

امام صاددق علیه السلام فرمودند: هر که سوره قدر را در یکی از نمازهای واجب قرائت نماید منادی ندا می دهد : ای بنده خدا گناهان گذشته تو را آمرزیده است پس اعمالت را از سر بگیر

سلام آقا امیر
ممنون از مطلب خوب و مفید شما

سلام آقای قربانی
خداخیرتان دهد
ذکری جهت ادای قرض می خواستم لطفا راهنمایی بفرمایید

آقا امید
همین ذکر را ادمه بدهید

همان ذکر ادر اول صفحه

اری آقا امید عزیز

با سلام
احتراما اسم اعظم امید وذکر آن را می توانید اعلام بفرمایید
پیشاپیش سپاسگذارم

سلام آقا امید عزیز
تماس با ما – را مرور کنید

سلام اقای قربانی .کار ما تا بنجاه درصد میره درست بشه اما دوباره هم جیز خراب میشه با وجود اینکه الحمدالله تا حد توان همه جیزم رعایت میکنیم اکه میشه یه راهنمایی بفرماید ممنون میشم مشکل کار کجاست

سلام ناشناس بزگوار
موانع استجابت دعا رادر سایت گفته ایم

سلام. استغفرالله را با استفاده از تسبیح ذکر کنیم یا بدون تسبیح؟

سلام
با تسبیح چوبی و یا تربت بتونید بهتر است

با سلام
ایا میشود ذکر استغفار سی هزار مرتبه ای را هر روز روزی هزار تا گفته شود یا باید حتما یکجاباشه

سلام خانم زهرا
البته میشود
اما در یک مجلس آثار بهتری دارد

سلام خانم زهرا
بالغ بر ۶ میلیون در شرایط شما هستند
نوار بالای سایت – تماس ایمیل بزنید – یا باتلگرام -شماره بذارید پیام خواهند داد بشما

باسلام دعای یا ذکری میخوام برای اینکه بتوانیم ملک را اجاره دهیم ملکی داریم که یکسال پیش از اجاره دراوردیم و دیگه کسی برای اجاره نیومده و فقط منبع درامد ما از همین راه است این ملک در شهرستانه ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام خانم مهسا
سایت را مرور کنید اذکار مجرب دارد -خاص اون مورد ذکری نداریم

مهسا خانم
موضوع فروش ملک داریم
اون مورد دیگر هم اینجا نمیتوان پاسخ گفت اسرار خصوصی شماست .

سلام یه ختم مجرب برای بخشش کفران نعمت و گرفتاری های بعدش میخوام.

سلام بر رها
از هر لحظه ای که تصمیم بگیرید و با انجام غسل توبه و نماز توبه و سپس گناهان را ترک نموده و به انجام واجبات بپردازید و حق الناس را ادا کنید رفته رفته آثار رحمت الهی و رفع گرفتاریها و گشایش کارها نمایان خواهد شد به اذن الله تعالی.
از طریق نوار بالای سایت- تماس با کارشناس- نیز میتوانید ایمیل بزنید

مدت دو ساله انجام واجبات و ترک محرمات دارم .ولی از هفت سال پیش راه میرم با خودم حرف میزنم.و انگار کسی در درونم زندگی میکنه منو وادار به این کار کرده.خیلیا راه حل دادن .ولی بی نتیجه است.راهی ندارم.جز توسل .ولی باز باهامه.همش استرس دارم.

سلام خانم رها
از طریق نوار بالای سایت تماس با کارشناس ایمیل بزنید-قابل درمان است نگران نباشید

هزار بار استغفرالله رو باید سرساعت خاصی هر روز بگید تا سی روز.که میشه سی هزار مرتبه استغفرالله .فقط حتما و حتما
باید ساعت خاصی را معین کنید و هر روز همان ساعت هزار مرتبه ات را بگی.واقعااااااا تاثیر داره و حتما حاجت میگیری

سلام خانم فاطمه
درود برشما

سلام
استغفار اول سُبْحانَ اللهِ العَظیمِ وَبِحَمْدِهِ ، أَسْتَغْفِرُ اللهَ ، وَأَسْأَلُهُ مِنْ فَضْلِهِ را در مفاتیح تعدادش را نوشته۱۰ مرتبه
شما در پاسخ کامنت ها نوشته اید ۱۰۰مرتبه ۴۰ روز
شماعدد۱۰۰مرتبه و ۴۰ روزرا از کجا اورده ایدبه همراه سند. در روایت حضرت فرمودند یانه؟
پس عدد ۱۰ را شیخ عباس قمی از کجا اورده با تشکر

سلام آقا رضا
از کجا یقین دارید که کتاب شیخ عباس اشتباه تایپی و نگارش ی نداشته باشد

سلام لطفا به سوال پاسخ دهید
در مفاتیح های مختاف عدد۱۰ذکر شده
شماعدد۱۰۰مرتبه و ۴۰ روزرا از کجا اورده ایدبه همراه سند. در روایت حضرت فرمودند یانه؟

سلام آقا رضا
شرح این موضوع زیاد است و باید مطالعه داشته باشید
شما به نظر مفاتیح عمل کنید

در مورد دو ماه استغفار امام صادق که در مفاتیح آمده

اگه از چهارصد مرتبه بیشتر. شد.ختم باطله؟

سلام حسین
اذکار و ختوم که در کتابهایی مثل مفتایح وآمده فقط باید همان دستور انجام دهید و اما و اگر نداشته باشید.

سلام علیکم
حاج آقا ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید فطر، خواستم سوالی را بپرسم و آن این است که امکان دارد مثلا یک نفر با تکرار بسیار زیاد مثلا همین ذکر استغفار پول کلان در حد میلیاردی نصیب وی شود؟چنین چیزی ممکن است و آیا تجربه شده است؟ ممنون و التماس دعا

وعلیکم السلام علی آقای عزیز
تابحال کسی چنین معجزه ای را بما گزارش نکرده است .
نابرده رنج گنج میسر نمی شود
مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد
برو کار میکن مگو کار چیست
که سرمایه جاودانی است کار


نام (required)


ایمیل (نمایش نداده خواهد شد) (required)


وبسایت

عبارت امنیتی: *(پاسخ حاصل جمع زیر را در مربع وارد نمایید.)*
(function( timeout ) {
setTimeout(
function() {
var notice = document.getElementById(cptch_time_limit_notice_53);
if ( notice )
notice.style.display = block;
},
timeout
);
})(120000);

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
7
 − 

 = 
3

.hide-if-no-js {
display: none !important;
}

آن چه در این وب سایت مطالعه می کنید حاصل بیش از بیست سال تحقیق و پژوهش در حوزه دین و اندیشه است، که بعضاً در آثارم به چاپ رسیده و یا بعداً چاپ خواهد شد.
استفاده از آنها در آثار مکتوب و… با ذکر منبع « وب سایت شخصی مهدی قربانی انیس الکتاب » نشان دهنده ایمان و اعتقاد شما به حقوق معنوی دیگران و رعایت اخلاق فرهنگی و ادبی است.
بدیهی است طرح نظر های سازنده شما، هدیه معنوی و ارزشی خواهد داشت.

تمامی حقوق برای مهدی قربانی (انیس الکتاب) محفوظ است. هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع فعال ممنوع می باشد.
راه اندازی و نگهداری: یزدی دوست
10

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.