درمان ديابت بدون دارو

درمان ديابت بدون دارو

درمان ديابت بدون دارو

درمان ديابت بدون دارو

 آیا می توان بدون داروهای کنترل قند خون دیابت را درمان کرد؟ توجه! افرادی که به دیابت دچار هستند باید حتما تحت نظر پزشک از گیاهان دارویی استفاده کنند.وفقط پزشک می تواند تشخیص بدهد که داروهای شیمیایی و یا گیاهی را با چه دزی استفاده کرد

 


 


درمان ديابت بدون دارو


لیست و توضیح گیاهان دارویی که به کنترل و درمان دیابت منجر می شود را در زیر آورده ایم که می توانید با تشخیص پزشک از این گیاهان برای کنترل قند خون استفاده کنید.

 


 


استفاده از گیاهان دارویی در درمان انواع بیماری‌‌ها، قدمتی درست به اندازه خود بیماری‌ها دارد. دیابت نیز از این قاعده مستثنا نیست و بسیاری از بیماران دیابتی با گیاهان دارویی معالجه می‌شدند. هر چند استفاده از برخی گیاهان دارویی در درمان این بیماری موثر واقع می‌شود اما ذکر این نکته ضروری است که باید مصرف هر کدام از آنها با تشخیص پزشک متخصص و همچنین پزشکان متخصص در زمینه طب سنتی باشد زیرا برخی از انواع گیاهان با برخی داروهای شیمیایی تداخل پیدا کرده و اثر معکوس می‌گذارد. ضمن آنکه اثر هرکدام از آنها از فردی به فرد دیگر متفاوت بوده و عوارض و اثرات مصرف طولانی مدت این گیاهان ناشناخته است. در ادامه برخی از عمده‌ترین گیاهانی‌که در طول تاریخ به این منظور استفاده می‌شدند را با هم مرور می‌کنیم.

 


 


 


 


پیاز و سیر برای کنترل قند خونترکیبات گوگردی مانند آلیل پروپیل دی سولفید موجود در پیاز و همچنین اکسید آلیل دی سولفید موجود در سیر با افزایش میزان انسولین خون، نقش بسیار مهمی در کاهش قند خون ایفا می‌کنند. به همین منظور قرص‌های سیری در بازار موجود است که مصرف آنها تا حدودی قند خون را کاهش می‌دهد.

 


 


شنبلیله


می توانید از بذر شنبلیله برای کنترل قند خون استفاده کنید.این سبزی می تواند حتی علائم دیابت را مانند تکرر ادرار را کم کند و برای افراد دیابتی خیلی سود مند می باشد.حتی شنبلیله باعث کم شدن کلسترول خون هم می شود

 


 


دم کرده گیاه گزنه


 گزنه در طب سنتی ایران به عنوان یک داروی کاهنده گلوکز خون شناخته شده است. عصاره برگ گزنه می‌تواند نقش حفاظتی در برابر افزایش میزان قندخون و تخریب سلول‌های پانکراس داشته باشد.

 


 


 


عدس الملک


این گیاه به منظور کاهش قندخون بیماران دیابتی تجویز می‌شود. با این حال مصرف روزانه پودر بذر گیاه به مقدار ۱۵۰۰ میلی گرم در روز به مدت ۲ ماه اثر مفیدی بر قندخون نشان نداده و فعلا اطلاعات علمی کافی در مورد اثرات این گیاه در دسترس نیست.

 


 


دارچیندر جدیدترین تحقیقی که انجام شده است نشان می دهد که دارچین باعث پایین آمدن قند خون می شود.و می تواند به سلامت بیشتر افراد دیابتی کمک کند.افراد دیابتی می توانند از دارچین در چای یا قهوه خود استفاده کنند.ویا می توانند چای دارچین هم استفاده کنند.بیماران دیابتی نگران چاقی و افزایش وزن با دارچین نباشند چون دارچین فقط ۳ کالری دارد و باعث افزایش وزن نخواهد شد.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


درمان ديابت بدون داروجلوگیری از پیشرفت دیابت


۱۰ اشتباه رايج در مورد ديابت


توصیه هایی به افراد مبتلا به دیابت


توصیه های روزه داری به دیابتی ها


پیش دیابت


تلفن: 28426923-021


موبایل: 09125346922


ایمیل:darmanediabet@gmail.com


آدرس: تهران-خیابان جمهوری – ساختمان آلومینیوم طبقه 8 واحد 321

خانه موبایل


دیابت یا همان مرض قند تبدیل به یکی از جدی ترین نگرانی های حوزه ی سلامتی شده است. در حال حاضر تنها راه چاره پیشگیری از ابتلا به این بیماری است.افرادی که از دیابت نوع 1 یا 2 رنج می برند باید تمام تلاش شان را برای کنترل قند خونشان بکنند که گاهی کار بسیار سختی است. اما هیچ چیز غیرممکن نیست به شرطی که به تغذیه ی خود دقت کنید. خوشبختانه گیاهان و ادویه هایی وجود دارد که به کنترل قند خون و در نتیجه مقابله با دیابت و اضافه وزن کمک می کنند. با ما باشید تا بیشتر با این گیاهان و ادویه ها آشنا شوید. 

    مصرف چند گرم دارچین در روز می تواند به کنترل قند خون  خون کمک کند.

 


درمان ديابت بدون دارو


دارچیندارچین یکی از ادویه های معروف در جهان است. این ادویه طعم فوق العاده ای به غذاها و کیک و شیرینیجات می بخشد. اما باید بدانید که دارچین خواص درمانی فوق العاده ای نیز دارد. این ادویه حاوی ترکیبات بیولوژیک فعالی است که برای کنترل قند خون در دیابتی ها مؤثر عمل می کنند. نتایج بررسی ها نشان می دهند که مصرف چند گرم دارچین در روز می تواند به کنترل قند خون و همچنین کاهش کلسترول بد خون کمک کند. این ادویه ی معطر همچنین باعث افزایش کلسترول خوب خون می شود. 

   پیاز و سیر باعث افزایش میزان انسولین در خون می ‌شوند

 


پیاز و سیرسیر از سبزی‌ هایی است که تاریخی بسیار کهن دارد. این گیاه حداقل 3 هزار سال در طب چین كاربرد داشته است.پیاز نیز یكی از قدیمی ‌ترین گیاهان زراعی است كه از هزاران سال قبل به عنوان طعم ‌دهنده غذاها و همچنین دارو از آن استفاده می ‌شود. ‏ترکیبات فعال گوگردی مانند آلیل‌ پروپیل دی ‌سولفید موجود در پیاز و اکسیدآلیل دی‌ سولفید موجود در سیر نقش اصلی را در کاهش قندخون دارند.پیاز و سیر باعث افزایش میزان انسولین در خون می ‌شوند. هر چقدر مصرف این مواد بیشتر باشد، قند خون بیشتر کاهش می ‌یابد. مصرف قرص ‌های سیر به میزان 2400 میلی‌ گرم در روز به مدت 3 ماه، قند خون را مختصرا كاهش می ‌دهد. 

  شنبلیله به بهبود تحمل گلوکز کمک کرده و به این ترتیب باعث کاهش قند می شود

 شنبلیلهاگر شما مبتلا به دیابت هستید به سبزی معطر شناخته شده برای همه ی ایرانی ها ارتباط بیشتری داشته باشید. شنبلیله که به صورت آرد نیز وجود دارد به بهبود تحمل گلوکز کمک کرده و به این ترتیب باعث کاهش قند و کلسترول خون می شود. می توانید از تخم شنبلیله هم برای کنترل قند خونتان استفاده کنید. در این صورت می توانید آن ها را قبل از مصرف در آب خیس و با شکم خالی میل کنید. می توانید قبل از مصرف هر نوع داروی گیاهی با پزشک معالج خود مشورت کنید.  

 


   میوه خیار تلخ حاوی ماده ‌ای شبیه انسولین استو به کاهش قند خون کمک میکند

 خیار تلخاین میوه شبیه كدوی زگیل‌ دار است و در نواحی گرمسیر مانند آمازون، آفریقای‌ شرقی و آسیا رشد می‌ كند و در آمریكای‌ جنوبی به عنوان غذا و دارو كشت می ‌شود. میوه تازه آن به رنگ سبز است كه با رسیدن به رنگ نارنجی- زرد تبدیل می ‌شود.تمام قسمت ‌های این میوه بسیار تلخ است. میوه خیار تلخ حاوی ماده ‌ای شبیه انسولین است و مصرف روزانه حدود 60 گرم شیره این گیاه به کاهش مختصر قندخون منجر می ‌شود. 

  زنجبیل به تنظیم کلسترول، کنترل قند و وزن افراد مبتلا به دیابت نوع 2 کمک می کند

  زنجبیلزنجبیل یک ادویه ی فوق العاده و خوش عطر و طعم است که در تهیه ی غذاها و شیرینیجات استفاده می شود. این ادویه برای دیابتی ها نیز مفید است. نتایج بررسی ها نشان می دهد که مصرف روزانه 3 گرم از این ادویه (به صورت کپسول) به تنظیم کلسترول، کنترل قند و وزن افراد مبتلا به دیابت نوع 2 کمک می کند. اگر علاقه ای به مصرف کپسول زنجبیل ندارید می توانید روزانه دو فنجان چای زنجبیل بنوشید. البته حواستان باشد که مصرف زنجبیل زیاد برای افرادی که از فشارخون بالا رنج می برند توصیه نمی شود. می توانید به شیر یا چای معمولی نیز کمی پودر زنجبیل اضافه کنید. 

برگ‌ های سیاه گیله در طب سنتی در درمان بیماری دیابت استفاده می‌ شود

 سیاه گیلهدر ایران تنها یک گونه از قره ‌قات وجود دارد که آن هم در جنگل‌ های تالش و نواحی مرطوب رشد می‌ كند که در زبان محلی به آن سیاه گیله می ‌گویند. میوه آن را می ‌توان هم به صورت تازه و هم خشك شده مصرف كرد یا در تهیه انواع مرباها و دسرها به كار برد. برگ‌ های این گیاه در طب سنتی در درمان بیماری دیابت استفاده می‌ شود.اثر ضددیابت یک بار مصرف عصاره این گیاه که اثری مشابه انسولین دارد، تا چند هفته در بدن باقی می ‌ماند. به علاوه این گیاه دارویی در پیشگیری از عوارض بلندمدت دیابت مانند عوارض قلبی- عروقی، عصبی، کلیوی و چشمی‌ تا حدی موثر است. عصاره آن به مقدار80 تا 160 میلی ‌گرم 3 بار در روز برای بیماران مبتلا به دیابت توصیه می ‌شود.   

   زردچوبه یک ماده ی ضدالتهاب و حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی است

       زردچوبهزردچوبه یک طلای خوراکی است که در تهیه ی غذاها به وفور استفاده می شود. این ادویه به کاهش قند خون کمک می کند. زردچوبه یک ماده ی ضدالتهاب و حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی است که برای سلامت قلب مفید و به کاهش وزن کمک می کند. نتایج بررسی ها نشان می دهند که زردچوبه برای افرادی که از اختلالات مربوط به کلیه ها رنج می برند نیز مفید است. زردچوبه یک افزودنی مناسب برای غذاهای شور است و مکمل های آن نیز وجود دارد. قبل از مصرف حتماً با پزشکتان مشورت کنید.   

  خار مریم موجب افزایش حساسیت سلول‌ ها به انسولین و کاهش قندخون می ‌شود

خار مریمخار مریم اصالتا بومی ‌منطقه مدیترانه است. این گیاه امروزه در سراسر نقاط دنیا از اروپا تا آسیا و از آفریقا تا آمریکای شمالی گسترده شده است. این گیاه دارویی موجب افزایش حساسیت سلول‌ ها به انسولین و کاهش قندخون می ‌شود. ماده موثر آن سیلی مارین نام دارد که تجویز آن به مقدار 200 میلی ‌گرم 3 بار در روز موجب کاهش مختصر قندخون ناشتا و هموگلوبین HbA1C و چربی ‌های خون می‌ شود.    

  در طب سنتی از گیاه خار مریم جهت کاهش قند خون استفاده میشود

هندوانه ابوجهلهندوانه ابوجهل یا خربزه روباه یکی از گیاهان دارویی متعلق به خانواده خیارها و کدوها است. این گیاه بومی ‌ایران بوده و در نواحی جنوبی کشور و مناطقی مانند جنوب استان خراسان یافت می ‌شود. میوه این گیاه دارای گلوکوزید قابل ‌تبلوری با طعم بسیارتلخ به نام کولوسنتین است. این گلوکوزید که به حالت متبلور و خالص به رنگ زرد است، در آب به نسبت 20 درصد حل می ‌شود و اگر هیدرولیز شود، گلوکز و ماده‌ ای به نام کولوسنتتین می ‌دهد.در طب سنتی بسیاری از کشورها از جمله ایران تجویز میوه این گیاه جهت کاهش قند خون متداول است. میوه این گیاه بسیار سمی ‌است و مصرف مقدار زیاد آن باعث اسهال ‌خونی و درنهایت مرگ می‌ شود.تجویز مقدار 100 میلی ‌گرم 3 بار در روز ماده موثر هندوانه ابوجهل به مدت 2 ماه در بیماران دیابتی نوع دوم، موجب كاهش مختصر میزان هموگلوبین  HbA1C و قندخون ناشتا می ‌شود. تجویز این مقدار به مدت 2 ماه در این بیماران بدون هیچ ‌گونه عوارض جانبی گوارشی، كبدی و كلیوی است. 

  پودر کاری ادویه ای برای کنترل قند خون محسوب می شود

 پودر کاریپودر کاری طعم خوبی به غذاها می دهد. این ادویه یکی از افزودنی های فوق العاده برای تمام سس ها است. پودر کاری ادویه ای برای کنترل قند خون محسوب می شود. ترکیبات موجود در این ادویه به کاهش استرس اکسیداتیو کمک کرده و روی سوخت و ساز کربوهیدرات ها تأثیر مثبتی دارد.  

  آلوئه ورا با سرعت زیادی به کاهش قند خون کمک می کند

 


آلوئه ورااز آلوئه ورا بیشتر در بهبود وضعیت پوست و تسکین سوختگی استفاده می شود. اما خواص آن به همین جا ختم نمی شود. آلوئه ورا با سرعت زیادی به کاهش قند خون کمک می کند. نتایج پژوهش ها نشان می دهند که این گیاه مازاد قند موجود در خون را دفع می کند و به همین دلیل برای افراد مبتلا به دیابت مفید است. این افراد می توانند روزانه نوشیدنی آلوئه ورا مصرف کنند. البته کپسول های این گیاه نیز در بازار وجود دارد. البته بهتر است قبل از مصرف هر نوع مکمل و داروی گیاهی حتماً با پزشکتان مشورت کنید.  

  مصرف روزانه چای سبز خشک موجب کاهش مختصر قندخون در بیماران دیابتی می‌ شود

 چای سبزبسیاری از خواص چای سبز مربوط به ماده ‌ای به نام كاتچین است كه فعالیت آنتی ‌اكسیدانی آن بسیار بالا است. مصرف روزانه 5/1 گرم پودر چای سبز خشک موجب کاهش مختصر قندخون در بیماران دیابتی می‌ شود. مقدار توصیه ‌شده برای بیماران دیابتی مصرف 2 فنجان چای دم ‌کرده در روز است.  

 


چوب میخک ترکیبات آنتی اکسیدانی و ضدالتهابی قوی ای دارد

چوب میخکچوب میخک طعم معطر تندی دارد که برای تهیه ی انواع غذاها استفاده می شود. این گیاه ترکیبات آنتی اکسیدانی و ضدالتهابی قوی ای دارد که در کنترل قند خون به دیابتی ها کمک زیادی می کند. نتایج پژوهش ها نشان می دهند که مصرف 3 گرم چوب میخک در روز می تواند به کنترل میزان قند و چربی خون کمک کند. می توانید این ادویه را به غذاهایتان اضافه کنید و یا اینکه با صلاحدید پزشکتان از مکمل های موجود در بازار استفاده کنید.   

 


   جینسینگ، عوارض ناشی از دیابت را کاهش می دهد


 گیاه جینسینگاز قرن ها پیش از جینسینگ به عنوان یکی از معروف ترین داروهای گیاهی استفاده می شود. این گیاه حساسیت سلول ها به انسولین را افزایش داده و عوارض ناشی از دیابت را کاهش می دهد. جینسینگ در سوخت و ساز کربوهیدرات ها که یکی از عمده مشکلات دیابتی هاست نقش مؤثری دارد. می توانید از کپسول های این گیاه و یا چای آن استفاده کنید. بهتر است قبل از اضافه کردن جینسینگ به برنامه ی غذاییتان با پزشک معالج خود مشورت کنید. 

 


  پونه ی کوهی می تواند به کنترل ترشح انسولین کمک کند

پونه ی کوهیپونه ی کوهی یکی از آن سبزیجات معطر فوق العاده است که عطر و طعم خوبی به غذاها می دهد. علاوه بر این افرادی که به دنبال راهی برای کاهش قند خون و سالم ماندن هستند نیز می توانند به این گیاه اعتماد کنند. نتایج پژوهش ها نشان می دهند که پونه ی کوهی مانند رزماری می تواند به کنترل ترشح انسولین کمک کند. می توانید از روغن خوراکی این گیاه (آن را با یک لیوان آب مخلوط کنید) یا از مکمل های موجود در بازار استفاده کنید.

درمان ديابت بدون دارو


 


حرف آخردر مجموع، مصرف گیاهان دارویی توسط بیماران دیابتی تحت هیچ شرایطی نباید بدون نظر تیم پزشکی انجام شود. این گیاهان دارویی نباید جایگزین داروهای ضددیابت یا انسولین در بیماران دیابتی شود چرا که اولا اثر این گیاهان بر کاهش قندخون خفیف است و ثانیا از فردی به فرد دیگر متفاوت بوده و ثالثا ممکن است با دیگر داروهای مورد استفاده بیماران تداخل داشته باشند. همچنین عوارض و اثرات مصرف طولانی مدت این گیاهان ناشناخته است. در حال حاضرهیچ‌ گونه توصیه ‌ای علمی ‌در ارتباط با مصرف آن ها وجود ندارد.

 


گردآوری:بخش سلامت بیتوته


 


منبع:


تبیان


 هفته نامه سلامت
باز نشر مطالب بیتوته تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .

در ادامه بیماری دیابت را معرفی میکنیم و علائم دیابت را ذکر میکنیم و جدیدترین روش جدید علمی برای کنترل و درمان دیابت را معرفی خواهیم کرد

 


درمان دیابت


علائم دیابت


درمان دیابت نوع1


درمان ديابت بدون دارو


در بالا مکانیسم درمان دیابت به کمک رفلکسولوژی شرح داده شد,در ادامه به دیگر فواید رفلکسولوژی برای بدن علاوه بر درمان دیابت میپردازیم

درمان دیابت


رفلکسولوژی باعث آرامش عميق مي شود رفلکسولوژی فشار روحي و تنش را كاهش مي دهد رفلکسولوژی شرايط بدن را براي رسيدن به بهبودي مساعد مي سازد رفلکسولوژی موجب تنظيم سيستم گردش خون مي شود رفلکسولوژی فشار خون را متعادل مي كند رفلکسولوژی حس سلامتي را براي فرد ايجاد مي كند رفلکسولوژی اعتماد به نفس را افزايش مي دهد رفلکسولوژی خواب را عميق مي كند و موجب كاهش بي خوابي مي شود رفلکسولوژی درد را از طريق آرامش عضلاني تسكين مي دهد رفلکسولوژی باعث بهبود تحريك مفاصل مي شود رفلکسولوژی سموم بدن را دفع مي كند رفلکسولوژی كاركرد هورمون ها را منظم و به رفع بيماري هايي نظير سندرم پیش از قاعدگی و یائسگی كمك مي كند رفلکسولوژی باعث تنظيم دستگاه بدن مي شود رفلکسولوژی برطرف كننده سوءهاضمه، يبوست، اسهال و ديگر اختلالات گوارشي مي شود رفلکسولوژی تنفس را عميق و آهسته مي كند رفلکسولوژی به تخليه بلغات و مخاط كمك مي كند رفلکسولوژی مشكلات ادراري نظير التهاب مثانه را بهبود مي بخشد رفلکسولوژی از بيماري هاي متداول پيشگيري مي كند رفلکسولوژی به تمركز حواس كمك مي كند و موجب تحريك كاركرد ذهن مي شود رفلکسولوژی به علت ایجاد بيماري ها پي مي برد رفلکسولوژی هيجان هاي روحي را متعادل مي سازد رفلکسولوژی فعاليت هاي بيش از حد اندام هاي مختلف بدن را كاهش مي دهد يا سبب فعال نمودن اندام هاي كم تحرك مي شود رفلکسولوژی یا بازتاب شناسي بدن را پاكيزه مي سازد، به دفع سموم كمك مي كند و به بدن در مبارزه با ميكروب ياري مي رساند

آیا این روش عوارضی هم دارد؟


خیر, انجام تکنیک های رفلکسولوژی برای درمان دیابت نه تنها عوارضی ندارد بلکه باعث بهبود عملکرد سایر اندام های داخلی بدن شخص نیز میشود.

آیا به تنهایی میتوانم این تکنیک ها را روی خودم اجرا کنم؟

بله , مخصوصا تکنیک های کف دست را در خودرو و محل کار نیز میتوانید انجام دهید

انجام تکنیک های رفلکسولوژی برای کنترل و درمان دیابت چقدر زمان میبرد؟

روزی ده الی پانزده دقیقه


آیا تکنیک های آموزشی در ویدئوها با تکنیک های ارائه شده توسط متخصصین مرکز تفاوت دارد؟

خیر, تکنیک های آموزشی دقیقا و عینا مطابق تکنیک هایی است که در مرکز اجرا میشود

 


 


درمان صنعتی بنام سوکرالوز وجود داره، بنظر شما مناسب است؟

تشکر از معلومات مفید تان سلام من 26 سالمه و یك سال دیابت دارم دوتابچه دوقلو به اسم زینب وفاطمه كاش یه درمانی برای این بیماری پیدا میشد تا من باامید بیشتری به دخترام نگاه میكردم وازآیندشون نمیترسیدم حتما تکنیک ها را اجرا میکنم متشکرم

من دیابت داشتم و چند ماه پیش یك دوره ۲ ماهه زیر نظر یك موسسه و دكتر چینی شروع كردم و خدا رو شكر جواب گرفتم.دكتر معروف و انسان شریفی هستش.این بیماری بهم یاد داد هیچ وقت ناامید نشم تو زندگی, خدا رو شكر میكنم به خاطر بازگشت سلامتیم. واسه راهنمایی دوستان میتونید با shafayafte@gmail.com در تماس باشید.

سلام من از9 سالگی دیابت دارم الان 18 سالمه خدا کنه با روش شما حالم خوب بشه

باتشكروخسته نباشیدوباتشكراززحمات شماسروان ودانشمندان عزیز باتوكل به خدا باتلاش خود این بیماری راازروی جهان ریشه كن كنید مامردم ایران دعاگوی شما هستیم

علی رضا برجی تشکرازاین عمل علمی خداپسند ارزوی موفقیت روزافزون دارم برای همه عزیزان دست اندر کار ودانشمندان بزرگ وگرامی این سرزمین

خدا قوت فقط یکم سریعتر ویدئو را بفرستید بعد اینکه مردم دیگه میخوام چیکار

با سلام لطفا دیابت شیرین را توضیح بفرمایید. من دیابت نوع یگ دارم وباا استفاده روزانه 4قرص متفرمین دارای قند ناشتا 135 ودو ساعت270 وا وان سی 6.2 میباشم. لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم

من ازسال 1377دیابت دارم وانسولین هیچ تأثیری برمن نداشته,روزی دویارتزریق میکنم وروزی دوبار,قرص متفورمین استفاده میکنم..رژیم میگیرم,پیاده روی میکنم…

باسلام,خسته نباشید.من واقعا ازخریدگرانی انسولین خسته شدم. یك رسیدگی بشه برقیمتهای داروی دیابت..ممنونم.باتشكر,,مرسی از سایت خوبتان

خدا خیرتون بده


سلام من خیلی از سایت ها رفتم ولی هر جا یه چیزی مینویسن خب ما باید به کدوم اطمینان کنیم

بنام خدا باسلام خدمت عزیزان من هم 44 ساله هستم از 40 ساله دچار دیابت شدم امیدوارم هر چه زودتر با این روشها آن را کنترل کنم خدا یارو یاورتان باشد

دیابتی نوع 1


من27 سالمه و12 ساله که دیابت دارم یه شوهر خوب و بچه سالم هم خدا بهم داده ولی اینقدر به عوارض دیابت فکر کردم دیوانه شدم راضی هستم هر آزمایشی باشه رو من تست بشه یا خوب بشم یا بمیرم

ﺁیا ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺍﻧﮕﻮﺭ ﺟﻬﺖ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﻣﻔید ﺍﺳﺖ؟ باعث افتخارین بهتون می بالم

باسلام خدمت آقای دكترقریب وهمكاران گرامی بنده 32سال دیابت دارم وانسولین تزریق میكنم صادقانه عرض كنم كه بنده آماده ام كه برروی انسان اگر خواستید ازمایشاتی انجام دهید درخدمت هستم باتشكر از جنابعالی و دیگر همكاران شما چشم امید ما بیمارای دیابتی هستید

سلام من بیست وهشت سالم دیابت نوع دو دارم کمکم کنید درمان شوم

خدا سلامتی به شما وهمكارانتان بدهد


موفق باشید . دیگه از انسولین خسته شدم امیدوارم از این روش جواب بگیرم

پدر مادم دیابتی نیستند من در استرس شدید شب روزدچار این بیماری بی درمان شدم بنظر من جوش غصه است که ای بلا ها سر ادما می اورد نه چاقی البته نه چاقی زیاد همین سن 60 سا ل

سلام از خبر خوبتان خیلی متشکرم میخواستم بدونم راه درمانش چجوریه؟

درمان ديابت بدون دارو


سلام.مادرم دوازده ساله دیابت داره الانم توبیمارستان بستریه همیشه دعا میکنم زودتر درمان قطعیش پیدا شه یعنی میشه؟؟؟!!!من که امیدی ندارم هر روز و شب در عذابیم خدایا زودتر درمانش پیداشه.زندگی در کنار یک دیابتی واقعا سخته وقتی عذاب کشیدن عزیزانت رو میبینی

واقعا این حرفا درسته؟؟؟؟ از خدای بخشنده ومهربان میخوام صحت داشته باشه

سلام امیدوارم هرجه زودترتمام داروهای همه مریضها کشف شوند فرقی نمیکند جه بیماری باشد ولی من خودم دختر پنج ساله دارم که به دیابت نوع یک مبتلاست و هر روز چهار الی پنج مرتبه انسولین یا تست میگیرم فقط از خدای متعال بخواهیم که همه بیمارها انشاالله شفا بگیرند به امید حق

از چرخ و فلک سر و سامان مطلب وز گردش دوران نیکی و احسان مطلب درمان طلبی درد تئ و افزون گردد با درد بساز و هیچ درمان مطلب حکیم خیام نیشابوری

سلام من دیابت ندارم اما دختری را دوست دارم که دیابت داره برام اهمیت نداره که دیابت داره برام اهمیت داره که دوستش دارم و از نظر من دیابت بیماری نیست من همه بچه های دیابتی رو دوست دارم.پس بدنبال راه حل و فکری واسه درمانش نیستم به فکر شروع زندگیم.ای کاش همه دید خوبی در مورد دیابت داشتن.دیابت بیماری نیست.از مرکز ایران رفلکسولوژی بخاطر ارائه این خدمات نوین متشکرم

سلام من چهارده سالمه و می خوام یه چیزی بگم من یه دایی دارم متاهل بود بعدبا زنش دعواش شد تا روزی رسید که داییم مبتلا به دیابت شد. همیشه سعین کنید از ناراحتی و غم دور باشین.

از من به شما نصیحت منم با دختری ازدواج کردم که دیابت داشت الان هم دخترم هم دیابت گرفته البته از سن دو سالگی از شما چه پنهون روزی هزار دفعه ارزوی مرگ میکنم.تجربه را تجربه کردن خطاست.

vaghean? mnm diabet no 1 daram 16 salame 8 mahe drm divonbe misham asan nmitunm tahamol konam vahean drast migin?

داداش منم چهار ساله ی دختر رو روی دستش دارم ک دیابتی هست ولی نوع اول ارثی نیست درمانش با عمل حل میشه دوستان

آفرین بر دید شما دیابت بیماری نیست کنترل است شخص دیابتی چون تحت کنترل است از افراد معمولی ۱۰ سال عمرش بیشتر است

سلام آقا وحید من خودم یه دیابتی نوع ۱ هستم.۱۳سالی میشه که دیابت دارم بدون هیچ عوارضی , از نظر من دیابت یک نوع سبک زندگیه نه بیماری مطمئن باشید یه دیابتی خوب کنترل زندگی بهتری نسبت به سایر انسانها داره چون یه دیابتی خوب کنترل از همه لحاظ بدنش رو ایمن میکنه و شادتر و سرحال تر زندگی میکنه. من که خودم به این سبک زندگی می کنم و زندگی شادی رو هم دارم. احسنت به شما که دیابت رو بیماری نمیدونید چون واقعا بیماری نیست , یک نوع سبک زندگیه…

سلام من ده ساله دارم بادیابت زندگی میکنم منکرسختیش نیستم اماگاهی اوقات حس میکنم خداکنارم نشسته زندگیم کاملامعمولیه بطوری که گاهی اوقات بیشترازاطرافیانم توکارای جمعی وفردی شرکت میکنم البته بابرنامه پس دیابت ی زندگیه بابرنامه ست این روش شما را امتحان میگیرم اگر نتیجه داد به دوستان دیابتی هم معرفی میکنم با تشکر از شما

ام به همه ی بچه های دیابتی منم خودم هم دیابتی هستم۲۳ سال دارم خیلی دوست که باکسی که این بیماری رو داره صحبت کنم چون این روزها خیلی احتیاج دارم با کسی که مثل خودم هست هم صحبت شوم.۰۹۳۰۵۷۶۹۳۸۱

سلام میشه بپرسم افراد دیابتی میتونن ازدواج کنن وآیا واسه بچه دارشدن مشکلی ندارن

من هم شنیدم و هم دیدم هیچ مشکلی ندارن برای حاملگی،اتفاقا اکثرا بچه هاشون سالمن.فقط چند سال پیش نمیدونم کجا خوندم باید زایمانشون سزلرین باشه نه طبیعی.

diabet noe 1 zire 6 darsad bache diabet migire.darsoorati k mard diabeti bashe.diabet noe 2 ehtemalesh bishtare.

سلام من ٨سال که این بیماریا دارم هربارک دارو مصرف میکنم قلب مادرم میشکنه الان ١٧سال دارم خودم بطور کامل باش کناراومدم وقبولش کردم راضیم برضای حق کسی نمیدونه که من همچین مشکلیا دارم واسه همین مجبورم خواستگاراما بدون هیچ دلیی رد میکنم چون نمیخوام این مشکلم روی دوش کسی دیگه سنگینی کنه بخاطر همینم تصمیم گرفتم مجرد بمونم بحق شهدای کربلا اول همه مریض ها بعدشم خودم شفا پیدا کنم از کاری که کردید متشکرم

به جمع ما بپیوند دیابتی های مجرد ۰۹۱۲۳۱۴۵۳۷۱هرجمعه کوه داراباد بعداز پل فلزی

ممنون از خبرهاتون.راستش من الان ۱۷ سالمه و ۱۰ ساله که این بیماری رو دارم. خانوادم هم تو این بیماری من خیلی اذیت شدن .واقعا از همه ی برای شفای مریضایی مثل من که دارن اذیت میشن به خصوص از نظر روحی دعا کنید.مرسی از سایت خوبتون به دلم افتاده این روش بهترم میکنه

باتشکرازاطلاع رسانی خوبتان لطفادرمورددرماندیابت نوع۱ درازطریق جراحی که درکشورترکیه تبلیغات می شود نیزاطلاعاتی دهید.باتشکر

سلام به شما دوستان عزیز منم مثل شما دوستان خوب دیابت دارم حدود ۸ ساله با این بیماری کنار میام از شما دوستان دیابتی انتظار امیدواری بیشتر دارم توروخدا پیش بابا.مخصوصأ مامان کمتر ازدیابت حرف بزنیم بابا ماهمه امید داریم که یه روز درمان میشیم تورو خدا امیدوار بشین به خدا همه خوب میشیم چه با دارو چه رفلکسولوژی چه روش دیگه واسه منم که پاهام اذیتن دعا کنین وهمه مریضا.خدایا تورو به آبروی حضرت زهرا شفای همه مریضارومیخایم…التماس دعا

سلام.خبر خوبی بود امیدوارم روزی برسه که مستقیما افراد واسه درمان مراجعه کنند.واقعا دیگه خسته شده ام

عالی بود عالی ممنونم


من هم ۳۰ سالمه و ۱۵ سال هست که دیابت دارم از نوع ۲٫ ایمان و اعتقاد به خدا خیلی مهم و تاثیر گذاره. یک سالو نیمه که ازدواج کردم.شوهرم خیلی کمکم میکنه توو خودباوری و اعتماد به نفس.انشالله به حق بزرگی خدا با رفلکسولوژی درمان بشیم همه شفا پیدا کنیم

مفید بود ممنون از خدمات خوبتون


بخدا قسم من دیگه بریدم در۲۴ساعت ۴بار باید انسولین بزنم اخه چرا چرا

سلام دوستان . خواهرم دوسال داره دیابت نوع ۱داره هرروز گریه می کنیم . به نظر شما روزی پیوند انسولین تو ایران اجرا میشه.

با سلام امیدوار کنندهاست انشاه الله حل شود


سلام ازشماممنونم


من از ۹ سالگی دیابت دارم خیلی از زندگی ناامیدم بیشتر وقتا میشینم گریه میکنم خدا کنه درمان قطعی باشه این روش حاضرم هر روز انجامش بدم تکنیک ها رو

سلام.بابا انقد بزرگش نکنبد دیابت ک چیزی نیست بخواد باعث مشکل در ازدواج بشه ی چیز کنترلی هست دست خود فرد هست این نظر رو هر کسی قبول نداره ادم باید خییلی فهمش زیاد باش این حرفو قبول کنه. من شخصا کسی رو دیدم سرطان داشته پیوند انجام داده خوب شده الان ازدواج کرده بچه هم داره

سلام خدمت دوستان گرامی من ۳۰سالمه و یک سال و خورده ای هس که دیابت نوع یک دارم.دقیقا موقع پایان نامم دچار این بیماری شدم دکترا گفتن حتما از استرس اینجوری شدم.اوایلش خیلی برام سخت بود الان تقریبا عادت کردم بهش.دوستان عزیز ناامید نباشید ازدواج کنید بچه دار شید زندگی کنید که مرگ فقط دست خداست.

میشه یکی جوابمو بده کسی که دیابت داره مشکلی برا ازدواج و بچه دار شدن نداره ؟؟؟لطفا جواب بدین

دوست عزیز زندگی در کنار بک دیابتی بسیارسخت ودرد اوره این که شاهد عذاب کشبدن عزیزانت باشی…دست کمی از مرگ تدریجی ندارد…

سلام بر همه عزیزان من دیابت نوع ۲ دارم از ۲۰ سالکی بر اثر یه ضربه روحی مبتلا به دیابت شدم الان ۳۰ سالمه.دکتر معالجم گفت تنها راه درمان انسولین اما من قبول نکردم تزریق کنم، چون پدرم انسولینی بود میدیدم چطور زجر میکشید یکساله بر اثر بیماری کلیوی به رحمت خدا رفته،درحال حاضرروزی ۱۰تا قرص میخورم تا کنترل بشه ای کاش این روش درمان قطعی دیابت باشد .حتی کنترل هم کند خیلی عالی میشه

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ۱۲ ﺳﺎﻝ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﺩﻳﺎﺑﺖ ﺩاﺭﻡﻻﺯﻣﻪ ﻛﻪ ﺑﮕﻢ ﻛﻪ اﺯ ﻧﻆﺮ ﻋﻠﻤﻲ ﺩﻳﺎﺑﺖ ﻧﻮﻉی ﺑﻪ ﻫﻴﭻ ﻭﺟﻪ اﺭﺛﻲ ﻧﻴﺴﺖ وﺣﺘﺎ اﮔﺮ ﭘﺪﺭﻭﻣﺎﺩﺭ ﺩﻳﺎﺑﺖ ۱ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪﻫﻢب ﻓﺮﺯﻧﺪ اﺭﺛﻲ ﻧﻤﻴﺮﺳﻪ ﺷﺎﻧﺲﺗﻘﺮﻳﺒﺎﺑﺮاﺑﺳﺎﻳﺮ ﻛﻮﺩﻛﺎﻥ ﺧﻮاﻫﻨﺩاﺷﺖ.اﻳﻦ ﻳﻚ ﺑﻴﻤﺎﺭﻱ ﺑﺎﻋﻠﺖ ﻧﺎﻣﺴﺨﺼﻪ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻋﻠﺖ ﺟﻬﺶژﮊﻧﺘﻴﻜﻲ و ﻧﻪ اﺭﺙ ﺭﺳﻴﺪﻥ اﻳﺠﺎﺩﻣﻴﺸﻪاﻣﺎ ﺩﺭ ﺩﻳﺎﺑﺖ ۲ﺗﺎﻳﭗ ﻛﻪ ﺩﺭﺳﻨﻴﻦ ﺑﺎﻻﺗﺮ اﻓﺮاﺩ ﻣﺒﺘﻼ ﻣﻴﺸﻦ,اﺭﺙ ﻭﺟﻮﺩ ﺩاﺭﻩ

از وقتی که وارد دبیرستان شدم یعنی اول دبیرستان ارزوی مهندسی نفت داشتم همش تو رویاهام خودمو مهندس نفت فرض میکردم و ارزوی رفتن به دانشگان نفت خوزستان یا امیر کبیر و داشتم سال بعد موقع تعیین رشته شد رفتم رشته ریاضی ویک قدم کوچکی به ارزویم نزدیک شدم سالها امدو رفت ومن وارد پیش دانشگاهی شدم باتمام خوشحالی برای ارزویم تلاش کردم با ان همه سختی که نمیگم بااون همه تلاش با اون همه بیداری و کم خوابی دقیقأ ۶ماه به کنکور حالم بد شد و مرا بیمارستان بردن وقتی ازمایش گرفتن دیدن قندم ٧٠٠ و چند روز بیمارستان بستری بودم و به خاطر همین از ارزویی که تو رویاهام تصور میکردم به راحتی گذشتم کاش خدا این ۶ ماه را صبر میکرد ٫

دوستان یه کم امیدوار باشید٬به نظرم دیابت بیماری نیست من از ۵ سالگی دیابت دارم و الان ۳۱ سالمه دیابت باعث میشه ما زندگی استانداردی داشته باشیم وکنترل تغذیه ٬تغذیه مناسب ٬ورزش و برنامه ریزی برای زندگی باعث میشه زندگی بهتری داشته باشیم خیلی از دیابتی هایی که تحت کنترل هستند طول عمرشون از افراد عادی بیشتره٬ دوستان توصیه میکنم به موسسه دیابت گابریک سری بزنید و در برنامه ها و کلاس هاشون شرکت کنید هیچ هزینه ای هم نداره و رایگانه همه اعضا و دکترین و کارکنان این موسسه دیابتی هستند ٬ به دیابت با دید مثبت نگاه کنید.اتفاقا در موسسه راجع به رفلکسولوژی یکی از دوستان کنفرانسی ارائه داد که همه امیدوار شدیم نمیدونستم خدماتش در ایران هم ارائه میشه

واقعا ناراحت شدم براتون (X)من خودمم چن ساله دیابت دارم اونقدر تو زندگیم ناراحتی کشیدم ک حتی دیگه تمایل ب درس خوندنم نداشتم و ندارم ولی اگه بتونم باهاتون در ارتباط باشم خوشحال میشم اگه این کامنتمو دیدین جوابمو بدین حتما ممنون:-(

سلام دوستان دیابتی من ۴۴ سالم است پنج سال دیابت نوع دو دارم دارو مصرف نکردم قند خون ناشتام ۲۰۰ است تازگی عرق بوقناق گرفتم مصرف کنم ایا عوارض ندارد کسی استفاده میکنه

عرق بوقناق جدید ترین دروغ سال بود .من امتحان کردم هیچ اثری نداشت

سلام من۵ساله دیابت نوع۱ دارم راه درمان واقعی اگه هس بهم بگید.بعدش پاهام درد میکنه کف پاهام یجوریه همش میسوزه و درد میکنه چکار کنم لطفا به ایمیلم جواب بدین. ممنون میشم ویدئو ها را زودتر برایم بفرستید amin.khan.70.ak@gmail.com

سلام من ۳۳ سالمه ۲۵ سالگی ازدواج کردم بعد از یکی دو سال از شروع زندگی با همسرم متوجه شدم دیابت دارم اون موقع همسرم حامله بود و وقتی پسرم بدنیا اومد تازه متوجه عوارض دیابت تو خودم شدم الان بعد از گذشت هشت سال از زندگیه مشترک همسرم بخاطر نقصم از من جدا شد و با پسرم رفت . من بخاطر بیماری که خودم توش نقش نداشتم تنها شدم هر چندکه الان بیماریم تحت کنترله و عوارض دیابت رو ندارم اما زندگیمو کلا ازم گرفت توصیه میکنم مراقب خودتون باشین تا بخاطر این مسایل زندگیه شخصیتون بخطر نیافته

سلام من دو ماه داشتم سربازیم تموم بشه دچار این بیماری شدم چقد سختی کشیدم تو سربازی واس رسیدن به عشقم اما کارت معافیت بخم تعلق گرفت و همه نقشه های زندگیم به هم خور کاش خدا چن ماه صب میکرد .خانوادم بهم میگفتن تو خودت کاری کردی که این طوری شدی اما به مولا قسم اونقدر گرمای خوزستان اذیتم که تو اون پادگان آخرش فهمیدم قند خونم وحشت ناک بالاست …. خدایا توان کدوم گناهتووووووووو پس میدم؟؟؟؟؟؟

سلام من ۱۹سالگی فهمیدم دیابت دارم,الان۳۱سالمه ایسانس حقوق دارم,ازدواج کردم یهپسر ه شیطونه ۳ساله دارم ,خوشبختانه دیابت نداره,امیدوارم به زندگی,خواهشا امیدتون را از دست ندین,البته منم اوایل ناراحت بودم ,اما کنار اومدم,خدارو شکر میکنم ,مریضی بدتر از دیابت ندارم,خودتونو اذیت نکنین ونترسونین امیدوارم رفلکسولوژی جواب بده

امیدوارم که خداون به پزشکان این توان را بدهد وتلاش بیشتری کنند که راه وچاره ای برای درمان قطعی این بیماری کشف نماین که خودم شخصا درد این بیماری را دارم میکشم به امید روزی که هرچه زوتر این بیماری درمان شود ودست تک تک پزشکان وکسانی را که در درمان این بیماری زحمت میکشند می بوسم که تمام بیماران سلامتی کامل به دست بیارند

سلام بچه ها من همه ی حرفاتونو تک تک خوندم واقعا ناراحت شدم برا همه امیدوارم هرچه زودتر همه مریضا شفا بگیرن از خدا من همیشه موقع اذان و سر نماز حتی وقتی روزه باشم موقع افطار سلامتی و شفای بیماران رو از خدا میخوام به خصوص مادرم رو،همه شماهایی ک دیابت دارین و انقدر ناامید هستین بخدا دیابتی در شرایط خاص ندیدید. من مادرم دیابت نوع یک داره الان دو سال و یک ماه میشه ک به این مریضی مبتلا شده روزی هم دو بار چهل واحد انسولین تزریق میکنه،دو سال پیش ک مادرم یهویی مریض شد و بردیمش دکتر در عرض ٢۴ساعت مشخص شد رانش عفونت کرده و بیمارستان بستری شدو بعد چند ساعتی رفت icu و بعد کما،فک کنین آدم به چه حالی میافته. منم مثل شماها منتظر خبر خوش هستم،ایشالله زودتر به نتیجه کامل میرسن.

سلام منم یه پسره۱۱ ساله دارم که از۹ سالگی دیابت گرفته امیدوارم خدا خیرتون بده که به فکر سلامتی مریضها هستید ویدئوی اختلال خواب را تهیه کردم ماه پیش واقعا جواب گرفتم میدونم پسرم به کمک شما خوب خواهد شد

ازشنیدن خبرخوش درمان دیابت بسیارخوشحالم لطقا بیشتر توضیح دهید کمال تشکردارم

سلام من بیست و هفت سالم هست و شونزده ساله دیابت ۱ دارم هیچ مشکلی با دیابت نداشتم تا اینکه هشت ماه پیش به خاطر دیابت عشقمو ازم گرفتن.عشق که چه عرض کنم زندگیمو ازم گرفتن تنها به خاطر خواست و حکمت خدا.خواستم پیش همه شما بگم خدایا متشکرم.

سلام به همه من الان ۱۹ سالمه.از۱۰سالگی دیابت نوع یک دارم ارثی هم نیس.دیابت من از ترس اومده منظورم اینکه ترسیدم و از ترس دیابت الان دارم.من هیچوقت به خدا نمیگم چرا من دیابت دارم شاید بگم چی میشد منم دیابت نداشتم ولیی وقتی فک میکنم میگم خدایا شکرت که سرطان ندارم دیابت خوبه.ولی شبا گریه میکنم بخاطر اذیت هایی که مامانو بابام میشن.الان هم دانشجوی پرستاریم.خواستگار زیاد دارم ولی بخاطر دیابت نه میگم نمیدونم چیکارکنم خیلی نگرانم.ولی وضعیت دیابتم خوبه هر چهار ماه هم میرم دکتر.دکتر امیر بهرامی.برا من وهمه دعا کنین امیدوارم رفلکسولوژی مفید باشه برامون ممنون

راستی وقتی حرفاتونو میخونم گریم میگیره خدایا همه ی مریضا رو شفا بده منم همینطور

دوستان بنده۱۶ سال دارم.از۱۱سالگی هم دیابت گرفتم.۲سال اول نمی دونم چه جوری گ‌شت عادیه عادی.الآن۵ الی ۶ ساله کهدیابت دارم.درک میکنم.از نظر روحی سخته.ولی بیماریه بسیار آسونیه.زندگی کنید ل‌ت ببرید.فکر هم نکنید.اول خدای بزرگ رو اصلا فراموش نکنید.بایکم رعایت اکثر مشکلات بیماری از قبیل افت یا افزایش زیادی قند برطرف میشه.

سلام خدمت همه دوستان.من ۶ سال ی دختر دوس دارم میخوامش خانواده من راضی نمیشن میگن دیابت ارثی داره.راهنمایی کنین خواهشا چقد احتمال داره بچه ما دیابت داشته باشه.درمان قطعی داره?هزینش مهم نیس.ممنون دوستان

سلام من پویان هستم از تهران که حدود ۱سال دیابت نوع ۱ گرفتم و انسولین میزنم میخواستم اگر کمکی از دست من برمیاد انجام بدم منم مثل شما هستم مرسی از سایت خوب رفلکسولوژی امیدوارم به درمانم کمک کنه.ممنون ۰۹۱۹۱۹۸۰۰۳۰

من ۴۸ سالم ۱۲ سال است که متوجه شدم دیابت نوع ۲ دارم وسه سال است که انسولین می زنم وتا حدودی توانستم به کنترل در بیاورم بین ۲۰۰ تا۳۰۰ در نوسان می باشد توکل بر خدا امید را از دست ندهید که انسان با امید زنده است

بخدا خیلیا با حرفاشون ناراحتم کردن چرا چون مرض قند داشتم ب گفته خودشون خیلی از زندگیم سیرم همش منتظر مرگم ک اون خدا جونمو بگیره ولی نه انگار هنوز میخواد زجرم بده از بچگی آرزوی خیلی قشنگی داشتم ولی دیگه نه ارزوم فقط مرگه همش گریه ناراحتی نمیدونم چرا خدا با من اینکارا رو میکنه هرچی بدبختی هس رو سر من بدبخت خراب شده فقط اینو میگم سلامتی روز مرگم هرکی اینو میخونه از ته دلش بگه آممممممییییین

سلام دیابت بیماری خیلی بدی هست رک باس گفت از خیلی چیزا تا حدودی محرومی دوم این که باید قبول کنی دیابت داری کاریشم نمیشه کرد حالا هعی غصه بخور دوستان عزیزم دیابت بدترین بیماری هست سرنوشت تقدیر این بوده من خودم دختری رو گرفتم که دیابت داره خانواده ام مخالف مخالف بودن اما دیابت دلیل نمیشه زندگی نکرد با عششششششققق زندگی کنید دیابت هیچی نیست به امید خدا این روش درمانی جواب میده تا اینای ک من شنیدم والا من ادم شکمویی هستم اما هر چی میخورم چاغ نمیشم به خاطر خانومم از خیلی چیزا کم کردم تا مثل خودش باشم دنیا سخت نگرین همه رفتنی هستن

سلام منم پسرم ۱۰ سالشه و از ۶ سالگی دیابت یک داره شاید هفته ها و ماههای اول سخت بود ولی الان تقریبا عادت کردیم خیلی خوب پذیرفته خوب کنترل میکنه بچه شاد وفعالیه و ماهم درکنارش هستیم و با امیدواری زندگی میکنیم اصلا” ناامید نباشید و فکر کنید این بیماری با کنترل کردن حل میشه محدودیته محرومیت نیست

من دیابتی هستم سرسوزن را میخرم ۱۵۰۰۰ ریال روزی ۴ بارهم میزنم جای سوزه ها عفونت میکنه چون دیر تعویض میکنم مثل میخ فرو میشه و درد میکشم خوب ندارم زودتر عوض کنم تنها که سرسوزن نیست هزارتا درد دیکه مبتلا شده ام که میگویند انشاالله خوب میشه ولی هرگز خوب نخواهد شد انشاالله برای وقتی است که واقعا حرکتی بشه نه داروهای اشغال را بریزن کف دستمان من هیچ امیدی ندارم چون دیابت کلیه اعضای بدنم را خراب کرده بدانید که مسئولین در ایران دروغ میگویند و هیچ اقدامی برای درمان دیابت نشده

سلام دوستان من از۸ سالکى دیابت دارم،اینقد انسولین زدم که روانى شدم،یه روز خسته شدم نزدم حالم بد شدمیخواستم برم تو کما ولى راهى ندارم،راستى الان ۲۴ سالمه. آرزوم اینه که یهروزى انسولین نزنم، منتظر خبر خوشتون هستم

سلام اقا مجتبی برای اینکه از شر انسولین خلاص شی از سویق جو استفاده کن در فروشگاه سبوس یا عطاریها بخر و صبح ناشتا 2 الی 3 قاشق بخور بعد قبل از هر غذا هم دو سه قاشق بخور البته خالی خوردنش بهتره اما سخته چون تو دهن می ماسه با کمی شیر مخلوط کن بخور . بعد از حدود دو هفته یا کمی بیشتر البته با رعایت تغذیه و سایر موارد دیگه انشاء الله انسولین دیگه نیاز نداشته باشی . این روش در طب سنتی اومده و شخصی به بنده گفت مادرش با این روش انسولینش را قطع کرد .تو اینترنت تحقیق کن راجع بش . انشاء الله. موفق باشی

سلام.شنیدم دیابت با عرق بوقناق درمان قطعی داره.کاملا هم واقعی هستش. می تونید تو اینترنت سرچش کنید تا مطمئن بشید. با آرزوی سلامتی برای همه بیماران …

سلام من ۱۵ سالمه از ۹ سالگی دیابت داشتم میشه یه کم درباره عمل درمان دیابت در ترکیه اطلاعات به من بدید

من در این مورد از چندتا پزشک پرسیدم میگن این تایید شده بود تو ایران پزشکان انجام میدادن وبیشترم برای دیابت نوع ۲ مدنظره فقط باید امیدوار باشیم به عمل سلولهای بنیادی انشالله که هرچی زودتر عملی بشه

با سلام من الان هشت ساله دیابت دارم که هر روزی یه خبر می شنویم امیدوارم که روش شما واقعا درمانمون کنه چون دیگه خسته شدم از این وضع خدا خیرتون بده به هر حال به فکر ما هستید

سلام دوستان عزیز من۶سال دیابت دارم و۲سال ازدواج کردم وخداروشکر باشوهرم مشگلی دراین خصوص ندارم تازه خیلی کمکم میکنه برای اینکه قندم کنترل بشه فقط تنها مشکل اینکه چرا فقط جامعه ما شده شعار دادن چرا جامعه پزشکان واسه دیابت یه راهکارجدید ارایه نمیدن چرا همش باید سرنگ دنبال خودمون راببریم حتی تومسافرت وجلو بقیه راحت نیستی بیان یه کاری بکنیم یه چالشی چیزی رابندازیم واقعا یه وقتایی آدم خسته میشه از این بیماری ممنونم از سایت رفلکسولوژی حتما تکنیک ها را امتحان میکنم و نتیجه را به دوستان اطلاع میدم

سلام به شمادوستان دیابتی،من هم ۳۱سالمه وازهشت سالگی دیابت گرفتم ولی مشکلی الان بادیابتم ندارم چون قبول کردمش،بچه که بودم بخاطره رفتار نامناسب اطرافیانم اذیت میشدم ولی الان خیلی راحت کنار اومدم بابیماریم ومشکلی هم ندارم…آرزوی سلامتی برای همه شما دیابتیای عزیز ودارم..

سلام بچه ها من بچه بندرعباس هستم ۲۳سالمه الان ۸ماهه که دیابت نوع ۱رو دارم انسولین میزنم خیلی راجع به این روش کنجکاو شدم اما فعلا کارتم خالیه نمیتونم ویدئو را سفارش بدم

آیا این خبر واقعیه؟؟؟ همسر من دیابت نوع ۲ داره.برای این بیماری خیلی استرس دارم. حاضرم هر کاری انجام بدم تا خوب بشه اگه درمان قطعیش اومده باشه حاضرم زندگیمو بفروشم فقط خوب بشه این هزینه که خیلی خوبه اگه واقعا جواب بده

با سلام علاقه مند به ازدواج با دختر خانمی شده ام که دیابت نوع ۱ داره ولی از عواقبش میترسم لطفا راهنماییم کنید

سلام دوستان منم امسال عاشق یه دختر خانوم دیابتی شدم خیلی دوسش دارم میخوام باهاش ازدواج کنم به نظرم تنها راه درمان قطعی دیابت یه چیزه نا امید نبودن چرا بعضی از افراد دیابتی از زندگی نا امیدن نمیدونن تو این دنیا یه آقایی هست که اگه با اخلاص تموم برای ظهورش دعا کنیم دست نیازمند ها رو رد نمیکن خیلی مهربونه من خودم یه روز واسه اون دختر دیابتی اونقدر گریه کردم در خونه بی بی زهرا رو زدم بالاخره جوابمو داد اون دختر خانوم پاهاش زخم شده بود نیاز به عمل جراحی داشت به ابجیم گفته بود از تیغ جراحی میترسه خداروشکر آقا ی تموم زیبایی ها جواب حاجتمو داد چند روز بعد متوجه شدم دکتر با تعجب بهش گفتهه بوود دیگه نیازی به عمل جراحی نیس

سلام بچه ها من دیابت ندارم ولی از یه دختر خوشم میاد که دیابت داره و تموم مشکلات این بیماری رو میدونم و با تموم وحود میخوامش واسه کاهش قندتون به جای انسولین از دم کرده گزنه استفاده کنین گیاه گزنه رو خشک کنین بجوشونین بعد بخورین فورا قندتون کم میشه با برگ درخت توت و گردو هم همین اثرو داره ولی گزنه بیشتره رفلکسولوژی رو هم امتحان میکنیم ببینیم چی میشه مرسی

سلام منزهرا۲۵ساله۸سالگی دیابت دارم خودم خیلی دوست دارم بایک دیابتی ازدواج کنم خداروشکرمادری دارم مهربون من بچه فیروزکوه بااینکه ی جایی زندگی میکنم هنوزدیابت خوب نمیشناسن ولی من درکنارخانوادم خیلی شادوخوبم دوستان عزیزدیابت مثل یک دوست بدانیدشیرینو خوشمزه امیدتون به خداباشه خیلی دوس دارم باشما دوستان اشنابشم اگه میشه منم واردگروه تلگرام کنید۰۹۱۹۹۳۶۸۲۷۶

من از ١۶ سالگی دیابت دارم. فقط باید قند خونو کنترل کرد. خیلی سخته اما میشه یه کارای کرد. منم منتظر ویدئوها هستم

من همه نظرات و خوندم ظاهرا اطلاعاتت خیلی کمی مردم دارن من دیابت نوع یک دارم ٣ ساله و ٢۶ سالمه اولش یه هفته گریه کردم و بعد دیگه کنار اومدم چیز خاصی نیس که یه مراقبته همونجور که مسواک میزنیم هر روز همونجور هم انسولین بزنیم چیزه سخت و وحشتناکی نیس که اون دوستمون که میگه جلو بقیه و تو مسافرت راحت نیستم خب عزیزم از قلم انسولین استفاده کن خیلی راحت همه جا بدون اینکه کسی متوجه بشه که چیه و چیکار میکنی در مورد ازدواج هم هیچ ربطی نداره که ازدواج نکنیم وقتی درست از خودمون مراقبت کنیم به موقع و اندازه انسولین بزنیم نه اتفاقی واسمون میافته نه کسی غصم مونو میخوره به حرفای مسخره و بی معنی و بی اساس بعضیا اهمیت ندید دنیا پر از ادمای مریضه خدا رو شکر ما نه درد میکشیم نه تو خونه افتادیم مث خیلی مریضیا ما فقط باید دارو استفاده کنیم و درست غذا بخوریم همین در مورد وراثت هم در هر دو نوع دیابت تاثیر داره ولی اینکه به فرزندان برسه در مورد نوع دو شایع تره دیابت نوع یک بیشتر در خاهر و برادر فرد دیده میشه تا فرزند فرد امکان ابتلا فرزند هم کمتر از ۵ درصده شیوه زندگی یه فر دیابتی دقیقا یه شیوه زندگی سالمه واسه همه افراد در مورد عمل جراحی اصلا توصیه نمیشه برای نوع یک امیدوار باشیم چون انسولین های طولانی اثر داره به بازار میاد و خیلی راحتتر میشیم راجع به رفلکسولوژی نشنیده بودم و خیلی دوست دارم تست کنم اگر جواب گرفتم توی همین صفحه اطلاع میدم

سلام من ۵۶ سالم هست وسال ۸۰ متوجه دیابت شدم۱۶ ساله دیابت دارم ومرتب رعایت رژیم غذایی ورزش روزانه حداقل۴۵ دقیقه داشتم تاسال ۹۰ دارو استفاده کردم وجون در روند کاهش تغذیه و نوسان قند خون داشتم با راهنمایی دکترم از انسولین استفاده کردم وراضیم .ولی نکاتت تجربه ای خودم را برای اطلاع دوستان یاد اوری می کنم انشاالله که مثمر ثمر باشد داروها را در وقت معین استفاده کنید اگر از انسلین استفاده می کنید. میان وعده داشته باشید(مثل میوه .بسکوبیت )این نوسانات قند خون را کاهش میدهد در مصرف غذا زیاده روی نکنید وهمیشه به مقدار مشخص استفاده کنید.(برای پرکدن معده میتوانیداز مواد غذایی کربوهیدراتدار وسلولزی استفاده کنید )مثل کلم .انواع سبزی هاو…… مرتب قند ناشتا وقند ۲ ساعت بعد غذا را جک کنیدودر جدول قند خون ثبت کنید از ورزش غافل نشوید بهترین موقع ۳ساعت بعد از نهارهست اگر سوزش کف پا دارید کف پارا موقع خوب با ویتامینAD جرب کنید این باعث خواهد شد تا خواب بهتری داشته باشید

سلاااااااام دوستان اینجایی که میگم درمان دیابت انجام میده دکتر قنبرزاده رو سرچ کنید من خودم رفتم دیدم خیلی‌ها میان همشون راضی بودن…..حتما حتما بردیا…..

سلام دوستان من ۱۵ساله دیابت دارم و سی سالمه وخیلی لاغر شدم و شبا درد پای شدید دارم لطفا راهنماییم کنید

سلام عزیزان من دیابت رو به لطف خدا با روش دکتر قنبر زاده تونستم کنترل کنم طوری که قند شبم رو ۱۲۰ و ناشتا ۱۰۰ تو طب سنتی دنبال درمان باشید مثل همین رفلکسولوژی که چند هزار ساله توی چین استفاده میشه و الان جهانی شده. طب روز فایده ای بجز اضافه کردن قرص و دز انسولین نداره …..موفق باشید….

من ۴۰سالمه حدود ۸ساله دیابت نوع۱دارم متاسفانه تا حالانتونستم کنترل کنم اوا یل روزی یکبار تزریق داشتم اما الان به ۵ بار هم میرسه ولی خبری از کنترل نیست منم خستم ولی تحمل میکنم قبل از دیابت بعد از تولد پسرم به بیماری لوپوس مبتلا شدم که به مفاصلم حمله ور شددرد شدیدی می کشیدم ولی تصمیم گرفتم مقابله کنمبعد از ۴سال تونستم بیماری لوپوس رو شکست بدم وبیماری ام خاموش شد و داروهام قطع کردم ولی متاسفانه چون یک بیماری اتو ایمنی بود پانکراسم رو از کار انداخت وبه دیابت مبتلا شدم ولی برخلاف نظر دکترا که میگن همیشه باهاته باید قبولش کنی اینم امیدوارم شکست بدم مرسی از سایت خوبتون

سلام دوستان من ۲۳ سالمه و از ۱۵ سالگی ب دیابت نوع ۱ مبتلا شدم من سال ۸۸ عمل پیوند سلول های بنیادی رو انجام دادم اصلا هیچ جوابی از این عمل نگرفتم فقط هزینه ی عمل هم ۱۸ میلیون تومن بود قبل از عمل دکترها خیلی بهم امید دادن ک با این عمل خوب میشی از ۴۰ نفری ک این عملو انجام دادیم کسی نتیجه نگرفت قبل از عمل ی تعهد نامه از ما گرفتن و توی اون قید شده بود ک اگر عمل جواب نداد ب ما مربوط نمیشه وهمه ی مسولیت نتیجه گرفتن یا نگرفتن رو ب گردن مریض انداختن اصلا گول تبلیغاتشونو نخورید ما ک ۱۸ میلیون از پولمون هدر رفت

نظرهای بسیاری است من دیابت نوع دو دارم و الان هشت سال شد صبح ها ناشتا ۱۵۰ بعد غذا ۲۵۰ و عصر ها ۹۰ بود .تجربه من اینه که کنترل با ورزش نتیجه میده البته اخیرا شبها قبل خواب یک کمی سرکه بالزامیک میخورم صبحها شده ۱۲۰ بعد غذا ۱۸۰ و عصرها قبل غذا ۸۰ال ۹۰٫ یک چیز دیگر هم مراقب باشید نیم میلیارد انسان به دیابت مبتلا شده و نیم میلیارد انسان دارو یا نوار های گرانقیمت کنترل قند مصرف میکنند .که درامد خوبی برای شرکتهای داروئی است و مطمئنا درمان قطعی داره ولی مافیای شرکتهای داروی نمیذاره وارد بازار بشه. لطفا ترس به خودتون راه ندید وبا امید و ورزش (پیادروی) و غذاهای بدون گوشتی و نشاسته ای با دیابت مقاوت کنید.بعد از هر وعده غذائی هم آب زیاد بنوشید بهتره اب سرد نباشه چند قطره هم آب لیمو به آب اضافه کنید اثر بسیار مطلوبی رو دید شما خواهد داشت.صبها اگر اشتها تون میکشه ناشتایک قاشق غذا خوری روغن زیتون اصل میل کنید. بعد هم هر سه ماه یکبار قند گلوکوز خونتونو آزمایش بدین این از قند روزنامه خیلی مهمه.از همه هم مهمتر یاد خدا کنید . آرزوی سلامتی برای همه شما و خودم از خداوند متعال دارم و امیدوارم این مافیای داروسازان به دردهای بدی مبتلا بشند

سلام من ۵۸ ساله هستم .در تابستان ۹۵ به دیابت نوع ۲ دچار شدم و اول پاییز فهمیدم . وزنم ۹۶ کیلو بو و در عرض دو ماه ۲۳ کیلو کم کردم و فقط ماه اول قرص متفورمین استفاده کردم و الان دو ماه که اصلا قرص نمخورم و قند ناشتام ۸۰ هست و امیدوارم با روش شما مجبور نشم و هرگز از قرص استفاده نکنم

سلام امیدوارم این خبر صحت داشته باشد از همه دانشمندان ممنونم

با عرض سلام امیدوارم داروى دیابت هرچه زودتر بدست عزیزان دیابتى برسه ولى شما بیننده عزیز که دیابت دارید چیزهایى که کمکتان میکند ١- بامیه را در سالاد بریزید و با کمى سرکه سیب بخورید ٢- تخم شنبلیله را آسیاب کنید و در ظرفى در بسته بگذارید هر روز یک قاشق چایخورى با آب بخورید. ٣- صبح ناشتا یک قاشق چایخورى دارچین ساییده را با یک قاشق غذاخورى سرکه سیب را در یک لیوان آب ولرم مخلوط کرده بخورید—- سبزیجات سبز و فلفل دلمه. سیر پیاز و چاى سبز مفیده سوپ جو با گشنیز فراوان که سبزى آن فقط بخار پز شده باشد بى اثر نیست امیدوارم خداوند تمام مریضان را شفا بده

لطفا شماره اون جا رو بدین خواهشا من خودم دیابت دارم مشکل اینجاست که تعدادی از پزشکان ما نقطه آخر را می بینند و گزینه آخر را بکار می گیرند. این در حالیست که مثلا در مورد دیابت، اضافه وزن،کم تحرکی، استرس روانی و جسمانی،خواب ناکافی و عدم پیروی از یک رژیم غذایی مناسب هم ممکن است در بروز دیابت و هم تشدید عوارض آن نقش داشته باشد. آیا بهتر نیست با ترویج استراتژی صحیح پیشگیری از بیماریها از شیوع آنها بکاهیم، نه اینکه آخرین گزینه را پیشنهاد کنیم؟

من دیابت دارم و با مسائل این بیماری هم آشنایم. این که برای مقابله با دیابت، انسولین بهترین درمان است؛ کاملا غلط است. برخی بیماران باید قرص مصرف کنند و برخی هم انسولین و این بسته به شرایطشان است. حتی خیلی از پیش دیابتی ها هم صرفا با رژیم قابل کنترل هستند.

سلام. متأسفانه کسی به کسی نیست. برای گرفتن دو قلم انسولین با هزار مکافات روبرو هستیم.نوارهای تست قندخون که اصلاً کسی قبول نمی کنه که بگه جزء اقلام مشمول بیمه هست یا نیست!!!!!نه آمار درستی و نه شناسه ای برای بیماران دیابتی و نه هیچ چیز دیگری وجود ندارد.بی نظمی در شبکه بهداشت بیداد می کندمثلاً یک نفر از یک شهرستان راه دور اگر دیابت داشته باشد،باید برای دریافت دو قلم انسولین علاوه بر طی مسافت طولانی و درد سر های زیاد تنها برای 5روز یا یک هفته دارو دریافت کند آنهم با هزار بیچارگی و بدبختی و دوباره روز از نو روزی از نو!!!! مرسی از شما که کار را هموار کردید با آرزوی توفیق

متاسفانه درمورد بیماران دیابتی هیچ کمکی از طریق دولت وانجمن حمایت ازبیماران دیابتی وبیمه به بیماران دیابتی نمی شود درصورتی که این بیماری یک بیماری خاموش بوده وخیلی ازعضوهای بدن رادرگیر می نماید حاقل کمک میتواند تهیه انسولین وقرصها ونوار وسوزن دستگاه قند خون از طریق انجمن باشد که استدعا داریم مسولین مربوطه دراین زمینه چاره ای بیندیشند

با سلام تهيه نوار قند وسوزن در شهرستان ها خيلي سخت وگرونه مسئولين بايد فكري كنند بخصوص براي بچه ها

نوارهای تست قند خون و سوزن های تزریق انسولین خیلی گران شده اند لطفا اینها را هم شامل بیمه کنید

اگر دنیا بجای این همه خرجی که برای کارهای بیهوده می کند مثل نظامی گری و کشتن انسانها صرف درمان این بیماری و سایر بیماری ها می کرد الان در دنیا هیچ مریضی باقی نمی ماند!

سلام به همه دوستان اين روش واقعأ براي من عالي بود و نتايج خيلي خوبي گرفتم تشكر مي كنم از همه عزيزاني كه در تهیه این ویدئو ها زحمت کشیدند

تشكر مي كنم از همه عزيزاني كه در شرايطي كه قند خونم به شدت بالا بود مرا تنها نگذاشتن و با اطلاعت بسيار جديدي كه برام مي فرستادن به من كمك كردن كه خيلي سريع قند خونم را كنترل كنم. من هيچ وقت زحمات اين عزيزان را كه بدون هيچ چشم داشتي در اختيار من قرار دادن فراموش نخواهم كرد.

عزيزاني كه ديابت دارند و در تلاش برای درمان دیابت هستند بهشون توصيه مي كنم همين آموزش هاي وبسايت شخصي ديابت را دنبال كنند مي توانند خيلي زود از شر اين بيماري نجات پيدا كنند. چون عزيزاني كه در وبسايت تخصصی ديابت فعاليت مي كنند جديدترين اطلاعاتي كه هنوز در ايران منتشر نشده را به رايگان در اختيارتان قرار مي دهند كه مي تواند بسيار به شما كمك كند. من دست اين عزيزان را از دور مي بوسم

كاري سخت و طاقت فرسات. اما اين عزيزان اين راه را براي ما هموار كرده اند و با آموزش هاي كاملي كه در اين زمينه ارائه مي كنند هم به صورت ویدئو و هم به صورت ارسال ايميل به من خیلی خیلی کمک کردند. متشکرم

از تمامي عزيزاني كه جديدترين و بروزترين اطلاعات را در اختيار ما قرار مي دهند كه بتوانيم به راحتي ديابت را كنترل كنيم كمال تشكر را دارم و اميدوارم هميشه سالم و با نشاط باشند

خيلي دوستون دارم و هميشه به سايت تون سر مي زنم و كلي اطلاعات جالب و آموزنده مي گيرم. از اين كه به فكر ما هستيد خيلي ممنونم.

با عرض سلام و خسته نباشید تشکر از مدیریت سایت بابت مطالب آموزنده و ارزشمند بنده در جایی دیگر در مورد رژیم غذایی در دیابت مطالبی را خواندم که فکر میکنم برای کاربران هم ارزشمند باشد.

مرسی ازاطلاعاتخوب بود


با تشکرازمطالب بسیار مفید شما. یکی از بیماران شما.

نکات مهمی تو سایتتون بود مرسی استفاده کردم


مطالب خوبی از نشانه های بیماری دیابت گفته شده و معرفی گیاهان دارویی هم میتواند اثر خوبی داشته باشه ممنون

مطالب خوب و مفیدی بود.ولی یه سوال……………….؟؟؟؟؟؟؟خواستم ببینم این بیماری درمان قطعی داره؟؟؟؟؟؟

این علایم باید با بالا بودن قند خون هم همراه باشه ؟ من قندم ۱۰۵ هست و تکرر ادرار ،خشکی دهان و تشنگی بیش از حد و احساس ناگهانی خستگی دارم. تا به حال در ۳ سال گذشته قندم بالای ۱۰۰ نبوده و همیشه حدود ۹۰ بوده.

سلام من هر چند مدتی یک بار با دستگاه تست کنترل می کنم و بیشتر مواقع ناشتا روی 70تا80 نشان می دهد وخوراکی را تا حد زیادی رعایت می کنم وهرروز صبح ناشتا هم قرص بنی کلامین استفاده می کنم ولی پاهایم همیشه می سوزد وبیشتر مواقع هم احساس گرسنگی می کنم لطفا مرا راهنمائی بفرمائید با تشکر

سلام ببخشید من 19سال دارم 143 کیلو وزنم هست و تشنگی زیاد دارم وزیاد اب میخورم برای همین تکرر ادرار دارم یه طوری روزی 7 تا 10 بار تخلیه ادرار میکنم ولی با این حال 2 ماه روزی یک ساعت و نیم ورزش شدید و طاقت فرسا انجام میدم و احساس ضعف و کاهش فشار نمیکنم میخواستم بدونم احتمال هست من دیابت داشته باشم یا تکرر ادرار و تشنگی من دلیل دیگه ای داره ممنون از سایت خویتون

سلام.فقط ازمایش قند ناشتا و حتما حتما قند دوساعت بعد از صبحانه رو انجام بده.تست های کبدی و سونوگرافی کبد و ……..فراموش نشه.

ممنون از مطلب خوبتوتن مختصر ومفید به معنی واقعی

تشکر از راهنمایی سودمندتان ، اگر لطف بفرمائید به جز ویدئوهای خوبتان یک دستورالعمل غذایی و ورزسی مناسب روزانه برای افراد دیابتی نوع 2 که عمومیت داشته باشد ،ارائه دهید. سپاسگزارم

سلام. بنده هم 15ساله که دیابت نوع یک دارم الان 43 سالمه . تا چهل سالگی تقریبا مشکلی نداشتم ولی دیگه کم آوردم. ماشاله دولتمون هم هیچ کمکی برای ما که نه میتونیم کار بکنیم ونه…… راستش بنظرم اگه دولت فکری به درآمد ماها بکنه خیلی از مشکلاتمان حل میشه .چراکه فکر و خیال درآمد و آینده ،باعث بالا رفتن دیابتیها میشه.

منم یک سالی میشه دیابت دارم تازه شدم۱۸ساله متاهلم بعدازدواجم فهمیدم دیابت دارم اگه میدونستم ازدواج نمیکردم امیدوارم یه روزی همه خوب شن

سلام من هزینه را پرداخت کردم ولی لینکی وه به ایمیل من وارد شد باز نمی شود خواهشا سریعتر پیگیری نمایید

سلام لطفا در تلگرام پیام دهید تا ویدئوها برایتان ارسال شود

سلام من از ۹ سالکی دیابت داشتم والان ۱۵ سالمه ۳ بارهم تو کما رفتنم قند بسیار بالا هیم دادرم یه راهی نشونم بدین ۰۹۰۵۹۵۵۹۷۴۸

سلام. خداوند روزی میده از خود دفاع کنی خدا توان ایمان..ترکیب انسلین

ترکیب انسلین از زعف کربن از همونه انسلین غم در حرکت ..روزی از نوع….

سلام من از ۹ سالکی دیابت داشتم والان ۱۵ سالمه ۳ بارهم تو کما رفتنم قند بسیار بالا هیم دادرم یه راهی نشونم بدین ۰۹۰۵۹۵۵۹۷۴۸…بدن زیف بوده در توان ملی انسلین کم شدید کم رودها کبود میشه ..فیزی درمان .درمان اول کبودی درما روفلکس خودش میره لیزه…

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


You may use these HTML tags and attributes:

مرکز ایران رفلکسولوژیدرمان ديابت بدون دارو

درمان ديابت بدون دارو

9
0 محمد بصیری فواید،علائم،خواص دسامبر 2, 2018
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *