رمان های عاشقانه قدیمی

رمان های عاشقانه قدیمی

رمان های عاشقانه قدیمی

رمان های عاشقانه قدیمی

خوش آمدید. به حساب کاربری خود وارد شوید.آدرس ایمیلی که با آن ثبت‌نام کرده‌اید را وارد نمائید تا یک رمز عبور جدید برای شما ارسال شود.

بهتر زندگی کردن یاد گرفتنی است – مرجع مقالات آموزشی و فیلم آموزشی برای موفقیت و پیشرفت

همه‌ی ما عاشق فیلم‌های عاشقانه هستیم. حرف‌های عاشقانه، نامطمئن‌بودن از ادامه‌ی رابطه، دعوای زوجین و نهایتا نقطه‌ی اوج داستان، همه بی‌نهایت جذاب هستند. فیلم‌های کلاسیک و قدیمی و همچنین فیلم‌های مدرن و جدید هر کدام جذابیت خودشان را دارند. رمان های عاشقانه هم می‌توانند به همین اندازه جذاب باشند. شاید برای همین است که بیشتر این کتاب‌ها تبدیل به فیلم می‌شوند. در این مقاله تعدادی از بهترین رمان های عاشقانه که برای هر خواننده‌ایی می‌توانند جذاب باشند را معرفی می‌کنیم.رمان های عاشقانه قدیمی


شاید شما هم مانند شخصیت «غرور و تعصب» به دنبال آقای دارسی خودتان می‌گردید. شاید هم مثل داستان «گرگ‌ومیش» بین «ادوارد» و «جیکوب» گیر افتاده‌اید، یا شاید مثل داستان «دفترچه» هربار می‌شنوید «اگر تو پرنده‌ای، من هم پرنده‌ام» قلب‌تان تندتر می‌زند. به‌هرحال باید بگوییم شما درگیر بهترین کتاب‌های عاشقانه دنیا شده‌اید.البته همه می‌دانند کتاب از فیلم بهتر است!

این مقاله را بخوانید تا با چند رمان عاشقانه‌ی برتر آشنا شوید.


این کتاب برای جوانان نوشته‌شده‌است. البته مطمئنا یکی از رمان‌های کلاسیک‌ دوران خود خواهد بود. «همه‌چیز همه‌چیز» داستان «مدی» (Maddy) را تعریف می‌کند. «مدی» به نوعی بیماری خودایمنی مبتلاست. به همین خاطر از کودکی مجبور بوده، در خانه بماند، ولی وقتی با اولی (Olly) آشنا شد، همه‌ چیز تغییر کرد.

در سال ۲۰۱۷ فیلمی خیلی عالی هم از روی کتاب ساخته شد.


این یکی از بهترین رمان های عاشقانه‌ی موجود است. درحال‌حاضر «اسپارکس» یکی از محبوب‌ترین نویسنده‌های عاشقانه‌ی دنیاست. حداقل نیم دو جین از کتاب‌های او می‌توانند، در این لیست باشند. ولی رمان «دفترچه» از همه‌ی آنها بهتر است. البته بخشی از این محبوبیت مدیون فیلم عالی آن در سال ۲۰۰۴ است.

نوا (Noah) و الی (Allie) حدود سال ۱۹۰۰ ، برای اولین بار همدیگر را ملاقات کردند و عاشق هم شدند، ولی بعد از آن به خاطر اختلاف طبقاتی از هم دور افتادند. سال‌ها بعد این دو به هم رسیدند. احتمالا خیلی دیر شده‌ بود؛ چون الی نامزد داشت.


اگر دل‌تان رمان عاشقانه می‌‌خواهد، بهتر است به سراغ‌ این رمان کلاسیک هم بروید. «بوریس پاسترناک» در سال ۱۹۵۷ این رمان را نوشت. او در سال ۱۹۵۸ جایزه‌ی نوبل برای ادبیات را دریافت کرد.

این رمان جذاب داستان کلاسیک عشق ممنوعه را تعریف می‌کند. پسر ثروتمند یک سرمایه‌دار باید بین شغل، خانواده و عشق خود یکی را انتخاب کند. او در بحبوحه‌ی انقلاب روسیه عاشق شد و اصلا نمی‌توانست از عشق خود دست بکشد.

به خاطر همین فراز‌ونشیب‌هاست که خواندن «دکتر ژیواگو» اینقدر جذاب است. این رمان در سال ۱۹۶۵ تبدیل به فیلم شد. همچنین در سال ۲۰۰۲ سریال کوتاهی در مورد این داستان ساخته‌ شد.


«جین آستن» سمبل رمان های عاشقانه‌ی کلاسیک است. «غرور و تعصب» یکی از محبوب‌ترین کتاب‌ها به زبان انگلیسی است. این کتاب همچنین یکی از رمانتیک‌ترین داستان‌های عاشقانه‌ی تاریخ است.

«الیزابت بنت» (Elizabeth Bennet) چهار خواهر دارد. همه‌ی آنها منتظر موقعیتی برای ازدواج هستند. در همین حین الیزابت با مردی به نام آقای دارسی (Darcy) آشنا شد. این دو تصمیم گرفتند در جامعه‌ی قرن نوزدهم انگلستان کمی بیشتر باهم آشنا شوند؛ ولی رابطه‌ی ناخوشایند آنها کم‌کم پیچیده‌تر شد.


این خاص‌ترین کتاب این لیست است.


در «همسر مسافر زمان»، هنری (Henry) در زمان سفر می‌کند. اما دست او نیست که چه وقت و به کجا می‌رود یا وقتی سفر می‌کند کجای زندگی خود قراردارد. به همین خاطر رابطه‌ی او با کلر (Clare) در تمام مقاطع زندگی او شکل می‌گیرد. داستان این رابطه ممکن است محکوم به شکست باشد، ولی خواندن آن بی‌نهایت جذاب‌هم هست.


«بلندی های بادگیر» یکی از غم‌انگیز‌ترین داستان‌های عاشقانه‌ی تاریخ است. وقتی برای اولین بار منتشر شد منتقدان آن را زننده‌ خواندند. بیشتر خوانندگان از شخصیت‌های داستان انتقاد کردند.

البته حالا پیچیدگی‌های رابطه‌ها را بهتر درک می‌کنیم. این پیچیدگی‌ها نشان می‌دهند استاندارد‌های اجتماعی نباید تعیین‌کننده‌ی خوشبختی ما باشند.

این رمان داستان عشق بین «کاترین» (Catherine) و «هیثکلیف» (Heathcliff) است. عشق آنها هم نابودکننده‌ی آنهاست و هم تضمین‌کننده‌ی زندگی آنها.


از تیتر رمان معلوم است که باید آن را در این لیست گذاشت.

در «تاریخ عشق» لئو (Leo) و آلما (Alma) سالها از هم جدا هستند. ولی رابطه‌ی آنها نزدیک‌تر از آنی است که فکر می‌کنند. آلما تلاش می‌کند برای مادرش عشق تازه‌ای پیدا کند. در این مسیر او با لئو آشنا می‌شود. داستان آنها به شکل زیبا و بی‌نظیری شکل می‌گیرد.


دستمال‌ کاغذی‌ها را آماده کنید. وقتی رمان «به پیوست دوستت دارم» را بخوانید مطمئنا در اشک‌های خود غرق می‌شوید و البته عاشق هر لحظه از این اشک‌ریزی هم خواهید بود.

هالی (Holly) عشق زندگی‌ خود گری (Gerry) را از دست می‌دهد. او اصلا نمی‌داند بعد از مرگ همسرش چه‌ کند. بعد او یادداشت‌هایی را پیدا می‌کند که گری قبل از مرگش برای او به‌جای گذاشته‌ است.

این یادداشت‌ها تا یک سال هر ماه به دست او می‌رسند. هالی از طریق همین نامه‌ها یاد می‌گیرد که زندگی، عشق و جستجو برای خوشبختی همیشه ادامه خواهد‌داشت.


مایر موج داستان‌های نوجوانانه‌ و عاشقانه‌ی ماورا الطبیعی را به بازار کتاب بازگرداند. خون‌آشام‌ها وگرگینه‌ها با چهره‌ی جدیدی در این کتاب ظاهر شده‌اند. چه دوست داشته‌باشید و چه نه، این کتاب‌ها ماندگار هستند.

در «گرگ و میش» بلا (Bella) عاشق خون‌آشامی به نام ادوارد (Edward) می‌شود. این‌دو به شدت عاشق هم هستند. ولی عشق همیشه آسان نیست. مخصوصا ولی معشوق شما زندگی ابدی دارد.


این کتاب برای اولین بار در سال ۱۹۳۶ منتشر شد. سه سال بعد فیلمی از روی آن ساختند که جوایز اسکار زیادی برد. همان موقع هم افراد زیادی این کتاب را اثر کلاسیک می‌دانستند. البته این شهرت تا امروز ماندگار بوده‌است.رمان های عاشقانه قدیمی

اکثر افراد این کتاب را اثری تاریخی می‌دانند. ولی نمی‌توانیم عشق دوران جنگ بین رت (Rhett) پرشروشور و اسکارلت (Scarlett) جنوبی ساده را نادیده بگیریم. این دو به خاطر جنگ از هم جدا می‌شوند. رابطه‌ی آنها تا سال‌ها غیرممکن به نظر می‌رسد. ولی آنها بالاخره بعد از اتمام جنگ به هم می‌رسند.اگر تابه‌حال عاشق شده‌اید، این داستان عاشقانه شما را به قصه‌ی خودتان باز می‌گرداند. این کتاب کاری می‌کند قدر روزهای شیرین عشق اول خودتان را بیشتر بدانید. لحظاتی که حتما دوام هم نداشته‌اند.


این کتاب، داستان عجیب و غیرمنتظره‌ و درعین‌حال هیجان‌انگیزی را تعریف می‌کند. «من پیش از تو» داستان لو (Lou) را تعریف می‌کند. او مشغول زندگی معمولی و قابل‌پیش‌بینی خود است. تا اینکه با ویل (Will) آشنا می‌شود. ویل مرد فلجی است که امید زیادی برای آینده ندارد.

اگر می‌خواهید داستانی رمانتیک، ولی عجیب بخوانید این کتاب برای شما عالی است.


اگر این فیلم غصه‌دار را تابه‌حال ندیده‌اید، حالا وقت آن است که داستان غم‌انگیز آن را بخوانید. «خطای ستارگان بخت ما»، ششمین کتاب «جان گرین» است. این کتاب در سال ۲۰۰۲ منتشر شد. این داستان از زاویه‌ی دید یک بیمار سرطانی ۱۶ ساله نوشته‌ شده‌ است.

هیزل (Hazel) به سرطان مبتلاست. والدینش او را محبور می‌کنند در جلسه‌های گروه‌ درمانی بیماران سرطانی شرکت کند. در یکی از همین جلسات است که او با عشقش آشنا می‌شود. حتما می‌توانید داستان غم‌انگیز این دو را حدس بزنید.


احتمالا فیلم جدیدی را که براساس این کتاب ساخته‌شده را دیده‌اید. «رابرت پتین‌سون» (Robert Pattinson) و «ریس ودراسپوون» (Reese Witherspoon) ستارگان این فیلم هستند. این یکی از وقت‌هایی است که اکثر افراد اعتقاد دارند، این فیلم بهتر از کتاب است. در داستان «آب برای فیل‌ها» با جیکوب (Jacob) آشنا می‌شویم. جیکوب دانشجوی رشته‌ی دام‌پزشکی است که به خاطر شرایطی ناگوار سوار قطاری می‌شود که به سیرک تعلق دارد. در سیرک او با دختری زیبا آشنا می‌شود به نام مارلنا (Marlena).

علاقه‌ی مشترک آنها برای یک فیل، و البته علاقه‌ی آنها به یکدیگر داستان عاشقانه‌ی زیبایی را به وجود می‌آورد. پس‌زمینه‌ی دوران ممنوعیت الکل و رکود اقتصادی در آمریکا به همراه این این قصه‌ی عاشقانه واقعا خواندنی است.


خواندن این داستان عاشقانه‌ی کلاسیک هرگز خالی از لطف نیست. البته این را مدیون «لئوناردو دی‌کاپریو» (Leonardo DiCaprio) و فیلم دیدنی این داستان هستیم. «گتسبی بزرگ» داستان زرق‌وبرق، درد و ثروت را تعریف می‌کند. این کتاب کوتاه، راحت و خواندنی است. همسایه‌ی خانواده‌ی گتسبی داستان عشق «جی گتسبی» (Jay Gatsby) و «دیزی باکنان» (Daisy Buchnan) را در اوائل دهه‌ی ۱۹۲۰ تعریف می‌کند. البته این عشق با میهمانی‌های پرزرق‌وبرق و ثروت‌بی‌اندازه‌ی گتسبی همراه است.

احتمالا به خاطر نسخه‌ی هالیوودی آخر داستان را می‌دانید. ولی به‌هرحال گتسبی را به خاطر قصه غصه‌دار و هیجان‌انگیزش باید خواند.


این کتاب در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. البته فیلم‌ آن هم موفقیت‌های زیادی کسب کرد. ولی بهتر است کتاب را بخوانید. شخصیت‌های کتاب و فیلم یکی هستند. ولی در کتاب داستان بیشتر روی پت (Pat) تمرکز می‌کند. پت تلاش می‌کند با بیماری روانی مبارزه کند و دل همسرش را هم دوباره به دست بیاورد. حتی می‌توانیم بگوییم کتاب از فیلم واقع‌گرایانه‌تر است. البته فیلم نمی‌تواند به اندازه‌ی کتاب جزئیات و عمق را در خود بگنجاند.

به‌هرحال عشق همیشه واقعی و پیچیده‌ است. ولی گاهی‌اوقات زیادی پیچیده می‌شود.


اگر طرفدار سریال «خون واقعی» بودید، حتما درگیر این کتاب خواهید شد. فصل اول این سریال کاملا از روی کتاب ساخته‌شده است. ولی اصلا اهمیت ندارد. چون داستان عاشقانه‌ی «سووکی استک‌هوس» (Sookie Stackhouse) با خون‌آشام‌ها و سایر موجودات ماورا الطبیعی به‌شدت جذاب و خواندنی است.

اگر به دنبال یک داستان عاشقانه‌ی آسان برای تابستان هستید، این کتاب برای‌تان عالی‌ست.

(function(a){function c(){try{return 0===a(‘.single-container .post’).attr(‘class’).toString().split(‘ ‘).reduce(function(f,g){return 0<=g.indexOf('category-') ;!( function( w, d ) { 'use strict'; var ad = { user: "1563102114", width: 728, height: 90, id: 'adro-' + ~~( Math.random() * 999999 ) }, h = d.head || d.getElementsByTagName( 'head' )[ 0 ], s = location.protocol + '//static-cdn.adro.ir/dlvr/rsdnt.js'; if ( typeof w.adroParams != 'object' ) w.adroParams = {}; d.write( 'div#’ + ad.id + ‘ {margin:0 0 20px 0;} @media only screen and (min-device-width: 1200px){div#’ + ad.id + ‘ {float: none !important;margin: 0 12px!important;}}

now = new Date(); var head = document.getElementsByTagName(‘head’)[0]; var script = document.createElement(‘script’); script.type = ‘text/javascript’; var script_address = ‘https://cdn.yektanet.com/js/chetor/article.v1.js’; script.src = script_address + ‘?v=’ + now.getFullYear().toString() + ‘0’ + now.getMonth() + ‘0’ + now.getDate() + ‘0’ + now.getHours(); head.appendChild(script);

now = new Date(); var head = document.getElementsByTagName(‘head’)[0]; var script = document.createElement(‘script’); script.type = ‘text/javascript’; var script_address = ‘https://cdn.yektanet.com/template/bnrs/yn_bnr.min.js’; script.src = script_address + ‘?v=’ + now.getFullYear().toString() + ‘0’ + now.getMonth() + ‘0’ + now.getDate() + ‘0’ + now.getHours(); head.appendChild(script);نام و ایمیل مرا در این مرورگر برای افزودن دیدگاه در آینده، ذخیره کن.
دفترچه واقعا رمان زیباییه من زبان اصلیش رو خوندم و واقعا فوق العاده بود

بله. این رمان یکی از عاشقانه‌ترین داستان‌های چند سال اخیره. فیلم خیلی خوبی هم از این داستان ساخته شده. توصیه می‌کنم حتما ببینید.

سلام مقاله خوبی بود.


خوشحالم که دوست داشتید.


ممنون مطلب خوبی بود خیلی


خوشحالم مورد پسندتون واقع شد و ممنون که با ما همراه هستید.

معرفی کتاب


بهترین رمان های جهان؛ ۹۹ رمان خواندنی


معرفی کتاب شدن؛ روایت زندگی میشل اوباما از زبان خودش

بهترین کتاب های روانشناسی شخصیت برای علاقه‌مندان به توسعه فردی

معرفی کتاب دختر پرتقالی؛ اثری دیگر از نویسندهٔ دنیای سوفی

کتاب اعتماد به نفس؛ معرفی ۸ کتاب پرفروش برای افرایش اعتماد به نفس

آخرین مطالب


کاخ گلستان تهران، گنجینه‌ای تاریخی در همسایگی بازار بزرگ

۸ علت بیدار شدن از خواب در شب و راه‌های درمان آن

مضرات قلیان سنتی و الکتریکی برای سلامت قلب و پوست

معرفی کتاب اصول سخنرانی و فن بیان به روش TED

چطور دختران را برای دوران بلوغ آماده کنیم؟

ترین های جهان


۱۰ عبارتی که بهتر است هرگز در گوگل جستجو نکنید

باهوش ترین نژاد سگ ها در دنیا و ویژگی‌های منحصربه‌فرد آنها

بهترین فیلم های تاریخ سینما که حداقل یک بار باید ببینید

گران ترین تصادف های دنیا؛ ۱۰ خودروی لوکس که در چند لحظه از بین رفتند

برترین فوتبالیست های جهان در طول تاریخ


قدرتمندترین زنان جهان در سال ۲۰۱۷


۶۸ راه اثبات شده برایافزایـش قــدرت مــغـز


خوش آمدید. به حساب کاربری خود وارد شوید.آدرس ایمیلی که با آن ثبت‌نام کرده‌اید را وارد نمائید تا یک رمز عبور جدید برای شما ارسال شود.

کتاب ستاره جواد فاضل نویسنده : جواد فاضل فرمت دیجیتالی: PDF تعداد صفحات: ۱۶۳ حجم فایل: ۵۰ مگابایت کیفیت صفحات: اسکن شده ۱۲۰۰dpi | عالی از نایاب ترین کتابهای جواد فاضل خلاصه کتاب ستاره جواد ف… نمایش محصول

کتاب حادثه جواد فاضل نویسنده : جواد فاضل فرمت دیجیتالی: PDF تعداد صفحات: ۱۵۴ حجم فایل: ۶۵ مگابایت کیفیت صفحات: اسکن شده ۱۲۰۰dpi | عالی خلاصه کتاب حادثه جواد فاضل: دلکش دوم _ اگر چه “دل… نمایش محصول

کتاب بانوی بیگناه جواد فاضل نمونه کیفیت نویسنده : جواد فاضل فرمت دیجیتالی: PDF تعداد صفحات: ۱۰۸ حجم فایل: ۳۷ مگابایت کیفیت صفحات: اسکن شده ۱۲۰۰dpi | عالی خلاصه کتاب بانوی بیگناه جواد فاضل: د… نمایش محصول

کتاب وفا جواد فاضل نمونه کیفیت نویسنده : جواد فاضل فرمت دیجیتالی: PDF تعداد صفحات: ۲۵۴ حجم فایل: ۲۳ مگابایت کیفیت صفحات: اسکن شده ۱۲۰۰dpi | عالی خلاصه کتاب وفا جواد فاضل: چشمان من محو تماشای… نمایش محصول

کتاب یگانه جواد فاضل نمونه کیفیت نویسنده : جواد فاضل فرمت دیجیتالی: PDF تعداد صفحات: ۱۶۷ حجم فایل: ۳۶ مگابایت کیفیت صفحات: اسکن شده ۱۲۰۰dpi | عالی خلاصه کتاب یگانه جواد فاضل: چشم من در دنیای… نمایش محصول رمان های عاشقانه قدیمی

کتاب تقدیم به تو جواد فاضل نمونه کیفیت نویسنده : جواد فاضل فرمت دیجیتالی: PDF تعداد صفحات: ۱۶۸ حجم فایل: ۲۰ مگابایت کیفیت صفحات: اسکن شده ۱۲۰۰dpi | عالی خلاصه کتاب تقدیم به تو جواد فاضل: گیت… نمایش محصول

کتاب شیرازه جواد فاضل نمونه کیفیت نویسنده : جواد فاضل فرمت دیجیتالی: PDF تعداد صفحات: ۳۰۱ حجم فایل: ۲۴ مگابایت کیفیت صفحات: اسکن شده ۱۲۰۰dpi | عالی خلاصه کتاب شیرازه جواد فاضل: حقیقت این است… نمایش محصول

کتاب مهتاب جواد فاضل نویسنده : جواد فاضل فرمت دیجیتالی: PDF تعداد صفحات: ۲۸۰ حجم فایل: ۲۲ مگابایت کیفیت صفحات: اسکن شده ۶۰۰dpi | فوق العاده خلاصه کتاب مهتاب جواد فاضل: در آن روز که پدرم میمر… نمایش محصول

کتاب فاح..ش جواد فاضل نویسنده : جواد فاضل فرمت دیجیتالی: PDF تعداد صفحات: ۱۴۱ حجم فایل: ۲۵ مگابایت کیفیت صفحات: اسکن شده ۱۲۰۰dpi | فوق العاده تضمین بهترین کیفیت اختصاصی با صفحات کامل از پیرب… نمایش محصول

کتاب روشنک جواد فاضل نمونه کیفیت نویسنده : جواد فاضل فرمت دیجیتالی: PDF تعداد صفحات: ۲۵۲ حجم فایل: ۲۴ مگابایت کیفیت صفحات: اسکن شده ۱۲۰۰dpi | فوق العاده خلاصه کتاب روشنک جواد فاضل: مادر؟ ماد… نمایش محصول

کتاب شعله جواد فاضل نویسنده : جواد فاضل فرمت دیجیتالی: PDF تعداد صفحات: ۲۶۶ حجم فایل: ۳۷ مگابایت کیفیت صفحات: اسکن شده ۱۲۰۰dpi | فوق العاده خلاصه کتاب شعله جواد فاضل: در ابهام بیگانگی آشنایی… نمایش محصول

کتاب نغمه های دل جواد فاضل نمونه کیفیت نویسنده : جواد فاضل فرمت دیجیتالی: PDF تعداد صفحات: ۱۲۳ حجم فایل: ۳۱ مگابایت کیفیت صفحات: اسکن شده ۱۲۰۰dpi | فوق العاده خلاصه کتاب نغمه های دل جواد فاض… نمایش محصول

 کتاب یادداشت های یک زن جواد فاضل نمونه کیفیت نویسنده : جواد فاضل فرمت دیجیتالی: PDF تعداد صفحات: ۳۶۹ حجم فایل: ۲۶ مگابایت کیفیت صفحات: اسکن شده ۱۲۰۰dpi | فوق العاده خلاصه کتاب یادداشت های ی… نمایش محصول

کتاب نویسنده جواد فاضل نمونه کیفیت نویسنده : جواد فاضل فرمت دیجیتالی: PDF تعداد صفحات: ۲۱۴ حجم فایل: ۵۸ مگابایت کیفیت صفحات: اسکن شده ۶۰۰dpi | عالی خلاصه کتاب نویسنده جواد فاضل: رشید گفت که… نمایش محصول

کتاب مهین جواد فاضل نمونه کیفیت نویسنده : جواد فاضل فرمت دیجیتالی: PDF تعداد صفحات: ۶۳ حجم فایل: ۲۹ مگابایت کیفیت صفحات: اسکن شده ۱۲۰۰dpi | فوق العاده خلاصه کتاب مهین جواد فاضل: این دختر آشو… نمایش محصول

تعداد موارد موجود در سبدخرید: 0فعاليت های اين سایت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ایران میباشد. در پیربوک فقط کتاب و رمانهای نوستالژیک و کمیاب که فاقد حق نشر یا با حق نشر قدیمی باشد عرضه میگردد.


کانال تلگرام پیربوک


آرشیو بزرگ کتاب های قدیمی و چاپ اصلی فقط در کانال پیربوک


  


  


  


  


  


  


  


  


  


  


  


  


چگونه خرید کنم؟


پیگیری سفارشات


سوالات متداول


تیکت پشتیبانی


تماس با ما


 


رمان های عاشقانه قدیمی 


 


تمامی حقوق برای سایت پیربوک محفوظ است.
Welcome back. Just a moment while we sign you in to your Goodreads account.


www.romanbaz.ir


کاربر گرامی اگر نویسنده رمانی هستید که در تارنمای رمان باز منتشر شده و درخواست حذف دارید از طریق صفحه “تماس با ما ” به ما اطلاع دهید

دانلود رمان ما شیطون نیستیم با فرمت های pdf,apk,epub,jar موضوع رمان ما شیطون نیستیم: عاشقانه ، اجتماعی رمان ما شیطون نیستیم نوشته: زینب رحیمی


خلاصه داستان: داستانی برای پند، نصیحت و عبرت گرفتن آدمیان از حقایق زندگی است. داستان و سرنوشت‬ سه دختر جوان که با ورود به دانشگاه و اجتماع، زندگی آنها تغییر میکند. دخترانی از جنس‬ آرامش و شیطنت های کودکانه که هر کدام در تکاپوی بدست آوردن خلا درون وجودشان هستند‬. دخترانی که با تغییراتی در زندگیشان به زیبایی های زندگی پی می ببرند. پسرانی از جنس‬ آتش و از تبار سختی های روزگار که کم کم با اتفاق هایی که در زندگی آنها رخ میدهد، پی می‬ برند که مقام و پول و شهرت به آنها شخصیت، آرامش، شادی و خنده، نمیدهد. هر کدام در پی‬ جستجو کردن و یافتن راهی برای خارج کردن زندگی خود از یکنواختی های تلخ و خسته کننده‬ اند.رمان های عاشقانه قدیمی


۵ کتاب ممنوعه و نایاب در قرن ۲۱ که دیگر چاپ نمی شوند!

۵ رمان معروف و برتر ایرانی برای جماعت کتابخوان


۵ رمان ترسناکی که شما را وحشت زده خواهد کرد


۵ رمان عاشقانه خارجی معروف بدون سانسور


۵ رمان مشهور عباس معروفی


رمان های عاشقانه قدیمی

۵ مورد از فاجعه بارترین اشتباهات مهندسی جهان


۵ مکان از سردترین نقاط جهان که زندگی در آنها جریان دارد

۵ شخصیت مشهوری که نبش قبر شدند


۵ مورد از مهمترين لحظه‌ها و رويدادهاى تاريخى که دنیا را تغییر دادند

۵ مکان از عجایب جهان امروز که باید ببینید (۲۰۱۸)

۵ ورزش کسل کننده برای تماشا در جهان مشخص شد!


۵ ورزشکار معروف که مدال المپیک خود را از دست دادند!

۵ ورزش خطرناک در مکان های شگفت انگیز جهان


۵ ورزش عجیب دنیا : ترکیب خنده، نشاط و شگفتی!


۵ تیم با بیشترین تعداد قهرمانی در جام جهانی


۵ نکته خواندنی از مسابقه استعدادیابی عصر جدید


۵ نکته جالب در مورد مسابقات امریکا گات تلنت ۲۰۱۹

۵ هتلی که باید قبل از مرگ یک بار هم که شده در آن بخوابید!

۵ محلی که باعث میشه هوس آفرود سواری کنید


۵ نمایش حیرت انگیز شعبده بازی افراد مشهور جهان


۵ بلایی که اینترنت بر سر زندگی ما می‌آورد!


۵ غذای خطرناکی که نباید با معده خالی مصرف کنید


۵ حقیقتی که تا به حال درباره ژاپن نمی‌دانستید


۵ اشتباه که در زندگی زناشویی منجر به طلاق می‌شود

۵ دسر گران قیمت دنیا که پیش از اتمام غذا باید خورد!

۵ گوشی‌ فراتر از گوشی های هوشمند (فناوری در حال ظهور MWC 2018)

۵ نظریه احمقانه در مورد تغییرات اقلیمی انسان ها

۵ ربات عجیب که کارهای خلاقانه انجام می دهند!


۵ حشره مرگبار و خطرناک در جهان


۵ گوشی و تبلت هوشمند بکار رفته در فیلم های علمی تخیلی

۵ فیلم بر اساس حوادث واقعی که حقیقت را بیان نمی کنند!

۵ دلیلی که تئاتر زندگی ما را بهتر می‌کند؟


۵ جمله معروف و ناب از ترسناک ترین قاتلان زنجیره ای جهان!

۵ فیلم پرفروش تاریخ سینما:شاهکارهایی ابدی…


۵ فیلم معناگرا که ذهن شما را آشفته خواهد کرد


۵ راز خصوصی و روابط عاشقانه سلنا گومز خواننده مشهور!

۵ کیک عروسی گران قیمت سلبریتی ها در جهان را ببینید!

۵ آلبوم موسیقی پرفروش از خوانندگان معروف


۵ راز ناگفته درباره موزه لوور، معروف ترین موزه ی جهان

۵ ساز عجیب و خلاقانه در دنیای موسیقی جهان


رمان های عاشقانه قدیمی

۵ اپلیکیشن جالب که معلوم نیست هدف از ساختن آنها چه بوده!

۵ دستگاه اجتماعی نوآورانه در جهان


۵ اپلیکیشن برتر ماشین حساب پیشرفته اندرویدی


۵ اپلیکیشن و نرم افزار تشخیص اسکناس های تقلبی (پول، چک پول، دلار و …)

۵ بازی هیجانی و ماجراجویانه برای اندروید


۵ اختراع برتری که زنان در جهان ثبت کرده اند!


۵ استارت آپ موفق و پولساز در ایران را می شناسید؟

۵ حقیقت جالب و خواندنی از شرکت سامسونگ


۵ روش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه


۵ استارتاپ برتر سال ۲۰۱۸


منتشر شده


روی


به وسیله


یکی از کتاب های پرطرفدار که مخاطبان زیادی آنها را دنبال می کنند داستان های رمانتیک یا عاشقانه است که هدف اصلی داستان توجه به روابط و احساسات عاشقانه بین دو نفر می باشد. مرتضی مؤدب پور یکی از نویسندگان رمان نویسی خوش قلم ایرانی است که تعدادی از  کتاب رمان های برتر ایشان را معرفی می نماییم.


یک رمان بسیار زیبا و جالب درباره دختری که قصد دارد به خواستگاری پسر مورد علاقه اش برود …. قسمتی از رمان خواستگاری یا انتخاب مؤدب پور به این شرح می باشد: « مریم و فریبا و شهره در ایستگاه مترو منتظر هستن تا مترو بیاد. در ضمن دارن با هم دیگه صحبت می کنن که توی مترو یه عده خانم و آقا هم هستن. البته بیشتر خانما هستن.» فریبا: یه دختر، کالا یا یه چیز فروشی نیس که بذارنش تو یه مغازه و براش مشتری بیاد واگه پسندیدش، ببره بزاره تو خونه ش! مریم: من که از این جرأتا ندارم به بابام بگم من می خوام برم خواستگاری! فریبا: پس حق انتخاب ما چی می شه؟! یعنی ما محکومیم که همیشه انتخاب بشیم؟ حق نداریم خودمون انتخاب کنیم؟! …


کتاب رمان فوق العاده پریچهر مؤدب پور داستانی درباره زندگی پسری به اسم فرهاد است که پس از ۸ سال به کشور ایران بر می گردد و توی کارخونه پدرش مشغول به کار میشه که در اونجا با دختری به نام ….. قسمتی از رمان پریچهر: « در زندگی انسان گاهی دیگران سرنوشت را تعیین می کنند. زمانی که به گذشته باز می گردیم به لحظاتی برخورد می کنیم که با یک اتفاق ساده، دیگران توانسته اند زندگیمان را دگرگون کنند.» مسافرین محترم ورود شما را به خاک ایران خوش آمد می گویم. ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه به وقت تهران است. هوا هفده درجه بالای صفر و بارانیست. امیدوارم از پرواز لذت برده باشید. لطفا در جای خود نشسته و کمربند را ببندید. آرزوی دیدار مجدد شما را داریم. هومن: دیگه پامو تو این بشقاب پرنده نمیذارم. اسمشو باید میذاشتند شرکت هواپیمایی اتو معلق! خیلی خوب ازمون پذیرایی کردند که آرزوی دیدار مجددمون را هم دارن؟! من: چی می گی هومن؟ چرا غر می زنی؟


رمان زیبای شیرین مؤدب پور درباره دو پسر به اسم بابک و آرمین است که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور سفر می کنند، آنها طی اتفاقاتی با زرتاک و بهار آشنا می شوند …. قسمتی از متن رمان جالب و عاشقانه شیرین: من آرمین پژوهش ام. حدود شش هفت سال پیش همراه پسر خالم بابک ستوده برای ادامه تحصیل به خارج از کشور اومدیم، تو این مدت دوتایی توی یه آپارتمان شیک زندگی میکنیم، از نظر مادی وضع پدرامون خیلی خوبه. امشب بابک چند تا از دوستاشو دعوت کرده خونمون، اگر چه من اصلا حوصله ندارم. آرمین اومدی تو اتاق خواب چیکار، بوف کور؟!!! -بزار نیم ساعت بخوابم بعدش خودم میام. دو هزارو پونصد ساله خوابی تمام بیت المال و بردند! حداقل این چند وقته رو بیدار باش، پاشو پاشو زشته بچه ها نارا حت میشن. -باور کن بابک حس تو تنم نیست.


رمان بسیار عاشقانه و زیبای یاسمین یکی از کتاب های پرطرفدار م. مؤدب پور است که داستان درباره پسر دانشجویی به اسم بهزاده که عاشق دختری به نام فرنوش می شود که پسر خاله اش خواستگار اوست اما ….. قسمتی از رمان یاسمین به این شرح است: کاوه – چرا اینقدر طولش دادی پسر؟ ترم تموم شد دیگه . حالا کو تا دوباره بچه ها رو ببینم . داشتم ازشون خداحافظی می کردم . تو چی؟ چرا سرت رو انداختی پایین و رفتی؟ یه خداحافظی ای یه چیزی! کاوه – هیچی نگو ! من مخصوصاً رفتم یه گوشه قایم شدم ! به هر کدوم از این دخترا قول دادم که مامانم رو بفرستم خواستگاری شون ! الان همشون می خوان بهم آدرس خ و نشون رو بدن ! تو همین موقع یه ماشین شیک و مدل بالا پیچید جلوی ما و با سرعت رد شد بطوریکه آب و گل توی خیابون پاشید به شلوار ما . کاوه شروع کرد به داد و فریاد کردن و مثل زن ها ناله و نفرین می کرد : اوهوی …..همشیره! حواست کجاست ؟! الهی گیربکس ماشینت پاره پاره بشه ! پسر نزدیک بود بزنه بهت ها ! نگاه کن ! تا زیرشلوارم خیس آب شد ! الهی سیبک ماشینت بگنده ! نگاه کن ! حالا هرکی رد می شه می گه این پسره توی شلوارش بی تربیتی کرده !


کتاب رمان گندم از برترین آثار نویسنده مرتضی مؤدب پور است که طرفداران زیادی را به سوی خود جذب کرده، داستان درباره ی یک خانواده ثروتمنده که اعضای اون در کنار هم زندگی میکنن. طی یک سری اتفاقات گندم متوجه میشه که بچه ی سر راهی ست و مشکلات روحی پیدا میکنه و اتفاقات ….. قسمتی از رمان بسیار زیبا و جذاب گندم: اواخر فروردین بود. یه روز جمعه. تو اتاقم که پنجره اش به باغ  وا می شد، روی تختم دراز کشیده بودم و داشتم فکر می کردم. صدای جیک جیک گنجیشکا از خواب بیدارم کرده بود. هفت هشت تا گنجیشک رو شاخه ها با هم دعواشون شده بود و جیک جیکشون هوا بود! رو شاخه ها این ور و اون ور می پریدن و با هم دعوا می کردن. منم دراز کشیده بودم و بهشون نگاه می کردم. خونه ما، یه خونه قدیمی آجری دو طبقه بود گوشه یه باغ خیلی خیلی بزرگ. یه باغ حدود بیست هزار متر!


——*——


دانشگاه دیجیتال مارکتینگ ایران


آموزش دیجیتال مارکتینگ


با دوره های ویدئویی اساتید بین المللی و به زبان فارسی در آکادمی گرشا

——*——


۵ کتاب اسرارآمیز متافیزیک که کسی چیزی از آن نمی داند!

۵ خواندنی وحشتناک هالووین بر اساس داستان های ترسناک واقعی

یلدا


آذر ۲۴, ۱۳۹۶ در ۲۳:۱۸


من تا حالا کتابی از مودپ پور نخوندم ام شنیدم کتاب یلدا رو هم خوب نوشته.خودم بیشتر طرفدار رمانهای خارجی هستم

آرمین


خرداد ۲۰, ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۹


همه ی اثار مودب پور قشنگن بخون ضرر نمی کنی(فقط یه خورده غمگینن ولی فوق العاده قشنگ)

نگار


تیر ۴, ۱۳۹۷ در ۱۶:۱۶


کتاب یاسمن واقعا قشنگه. جوریه که ادم فک میکنه توی همون موقعیته

iman.azadi


تیر ۱۹, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۴


واقعا همینطوره


۷


اسفند ۲۴, ۱۳۹۷ در ۱۴:۳۲


منم دارم این کتاب رو میخونم ولی بااینکه تا به الا کلی رمان خوندم ولی به این قشنگی نبود

Ali


تیر ۱۶, ۱۳۹۷ در ۰۱:۴۶


سلام من همین الان تمومش کردم محشره شاد شاد با پایانی تلخ

پیمان


مرداد ۵, ۱۳۹۷ در ۱۸:۲۴


ای کاش یکبار هم که شده رمانهای استاد رو امتحان کنین عالیه تا کتاب رو تموم نکنین ول نمیکنین

ستاره


آذر ۲۵, ۱۳۹۶ در ۲۲:۳۱


کتاب گندم و پریچهر مودب پور خیلی خوبه عاشقانه و غم انگیز خیلی دوستش داشتم.

مینو


دی ۳۰, ۱۳۹۶ در ۱۸:۰۰


کتاب گندم رو خوندم،بی نهایت عالیههههههه، کلاً قلم جناب مودب پور خیلی عالیه، همش تصور میکردم اگه رمان گندم سریال میشد چقدر پرمخاطب بود?

پینگ‌بک: رمان جدید از مودب پور | هفیان – دانلود آهنگ فیلم رمان عاشقانه

Fatemeh


فروردین ۱۴, ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۷


من رمان پریچهر،گندم،یاسمین،شیرین،یلداو رکسانا رو خوندم همشون عالی بودن ولی بقیه رمان ها مثل خواستگاری یا انتخاب موضوعش خوب نیس

علی


فروردین ۱۶, ۱۳۹۷ در ۱۸:۱۴


ایکاش میشد , فیلم گندم رو میساختند مطمینم اگه این فیلم ساخته میشد , اسکار دریافت میکرد ,,, حیف که در کشور ما دیدن اینجور فیلمها حرام اعلام شده

هزاران بار تبریک به آقای مودب پور عزیز


sarah


اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۷ در ۱۴:۱۴


من از رمان های آقای مودب پور رکسانا رو خوندم پایانی تلخ و غمگین داشت و اشکم رو در آورد دیگه جرات خوندن رمان ها ی ایشون رو ندارم

پیمان


مرداد ۵, ۱۳۹۷ در ۱۸:۲۱


رمانهای ایشون خیلی استادانه نوشته میشه و جذابیت خاصی داره من همشو خوندم با داستانهاش گریه هم کردم ولی بخونین حیفه من کل کتاباشو خوندم عالیه عالیییییییییییییییییی

Nasim


خرداد ۹, ۱۳۹۷ در ۲۱:۴۰


من رمان های رکسانا ، گندم و یاسمین رو از ایشون خوندم .واقعا عالی بودن . عاشقانه وغمگین ولی در عین حال موضوعات اجتماعی رو در بین دیالوگ های افراد گنجونده . واقعا عالیه . اگه نخوندید پیشنهاد می کنم بخونید .

fatima


خرداد ۱۷, ۱۳۹۷ در ۲۳:۴۳


من از بین رمان های اقای مودب پور رمان گندم رکسانا و یاسمین رو خوندم و واقعا اون حس غم انگیز رو از بین رمان هاشون دریافت کردم

آرمین


خرداد ۲۰, ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۷


من گندمک رو خوندم فوق العاده بود خیلی خیلی قشنگ بود تص۳میم گرفتم همه ی رمان های اقای مودب پور رو بخونم

Gandom


خرداد ۲۶, ۱۳۹۷ در ۰۳:۵۲


چجوري ميشه دانلودشون كرد؟؟؟


احسان خواجوی


خرداد ۲۷, ۱۳۹۷ در ۱۶:۴۳


سلام دوست من امکان دانلود این کتابها در سایت ما وجود نداره و باید نسخه اصلشون رو خریداری کنید.

hadise


خرداد ۲۷, ۱۳۹۷ در ۱۹:۳۰


کدوم رماناش به غیراز گندم خوبن؟؟؟؟


پیمان


مرداد ۵, ۱۳۹۷ در ۱۸:۲۵


کل کتابای استاد و همسرشون فوق العاده هستن البته من رمانهای خودشون رو بیشتر از رمانهای همسرشون دوست دارم

شهرزاد


مهر ۲۴, ۱۳۹۷ در ۰۶:۵۲


همیه ی کتاباش قشنگه پریچهر و شیرین و بخونین به نظر من

۷


اسفند ۲۴, ۱۳۹۷ در ۱۴:۳۶


یاسمین و پریچهر


زهرا


خرداد ۲۷, ۱۳۹۷ در ۲۲:۰۰


من رمان های گندم ویلدا ایشون رو خوندم واقعا عالی طنز نویسی ایشون درداستان جدی عالی است رمانای ایشون رو ازدست ندید

الیکا


خرداد ۳۱, ۱۳۹۷ در ۱۴:۴۹


من رمان خواستگاری یا انتخاب رو خوندم خیلی مزخرف بود .اممم ناگفته نماند قلم شون در رمان گندم خوب بود ولی اخرش خیلی غمنگیز بود کمی حالم گرفته شد

Zahra


تیر ۳, ۱۳۹۷ در ۰۳:۰۰


رمان پریچهر و یاسمین بینظیره


sevda


تیر ۱۶, ۱۳۹۷ در ۱۸:۰۱


من معمولاً کتاب ایرانی کم می خونم اما کتابهای م مودب پور رو با وجودی که تو بیشترشون یه تم و دیالوگهای مشترک حتی گاهی وقتها تعداد کاراکترهای هم مشترک و تکراری وجود داره اما انقدر جذبت می کنه که این تکرار رو دوست داری کتاب گندمش رو من ۲۰ بار خوندم

پینگ‌بک: دانلود رمان عاشقانه جدید | رمان های عاشقانه | دانلود رمان | قیمت روز

fatemeh


مرداد ۱۰, ۱۳۹۷ در ۱۸:۰۱


من رمان های پریچهر یاسمین و شیرین آقای مودب پورو خوندم به نظرم بی نظیرن مخضوضا یاسمین با اینکه پایان تلخی داره اما عالیه عالی. من با خوندم کتابای آقای مودب پور کتابخونه حرفه ای شدم به نظرم تو ایران کسی هنوز نتونست قلم زیبا و خلاقانه آقای مودب پورو داشته باشه

najme


مرداد ۱۱, ۱۳۹۷ در ۲۰:۵۸


دست به قلمشون واقعا عالیه جوری که انگار داخل داستانی ولی پایانی فوق العاده غمگین و تلخ داره ..

tameshk


مرداد ۱۹, ۱۳۹۷ در ۱۵:۱۳


کتاب رکسانا بی نظیر بود و همچنین سایر کتابهای ایشون که در هر کدوم به یک موضوع اصلی می پردازند برای مثال در رمان گندم محور اصلی کتاب فقر و اعتیاد و مشکلاتی که برای جامعه به وجود میاره بود یا کتاب رکسانا در مورد تفاوت ادیان و یا کتاب یلدا درباره ی بیماری ایدز

sard


مرداد ۲۷, ۱۳۹۷ در ۱۵:۴۱


رمان یاسمین از این نویسنده خیلی قشنگهه


sard


مرداد ۲۷, ۱۳۹۷ در ۱۵:۴۳


رمان یاسمین از این نویسنده خیلی قشنگهه


سجاد


شهریور ۴, ۱۳۹۷ در ۱۷:۳۴


به نظر من کتاب های مودب پور خیلی عالی هستند. اما نباید هر کسی بخواند چون فشار عصبی زیادی در اتمام داستان به مخاطب وارد می کنه. (مخصوصا اونهایی که مریضی قلبی دارند)

nasrin


شهریور ۸, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۶


چند تا رمان خارجی معرفی کنید !!!! میخام زیاد در دوره های جنگی نباشه .عاشقانه و زیبا باشه ممنون

فریبا عباسی


شهریور ۸, ۱۳۹۷ در ۱۷:۰۵


دوست عزیز به زودی حتما مقاله ای را برای معرفی رمان های عاشقانه خارجی منتشر میکنیم که می توانید استفاده کنید.

فریبا عباسی


شهریور ۱۰, ۱۳۹۷ در ۱۶:۳۵


دوست عزیز منتشر شد. https://topfive.ir/7624/%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1

emma


شهریور ۸, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۹


چن تا رمان خارجی معرفی کنید


فریبا عباسی


شهریور ۸, ۱۳۹۷ در ۱۷:۰۵


به زودی مقاله ای را درباره بهترین رمان های خارجی منتشر میکنیم. با تشکر

فریبا عباسی


شهریور ۱۰, ۱۳۹۷ در ۱۶:۳۶


دوست عزیز منتشر شد. https://topfive.ir/7624/%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1

بهار


شهریور ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱۳:۳۹


من یکسال قبل رمان یاسمین رو خوندم تا به حال در ذهنم هست و انگار با رمان زندگی میکنم واقعا عالیست

پینگ‌بک: دانلود رمان عاشقانه مذهبی من با تو – سایت خبری market-center

سیاوش


آبان ۱۸, ۱۳۹۷ در ۰۷:۴۰


سلام تقریبا همه رمانهای آقای مودب پور رو بالای ۱۰ بار خوندم ، میدونم باورتون نمیشه ولی من این کار رو کردم ایشون واقعا استاده ! آخر تمام داستانها کاملا غیر قابل پیشبینیه‌ !

sogol


آذر ۱۲, ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۷


نوشته هاش خیلی قوی هستن و واقعا میتونه آدم رو به همون موقع ببره ولی واقعا همه رماناش آخرش بد تموم میشه – یعنی من وقتی میخوام رمان مودب پور رو شروع به خوندن کنم میدونم که آخرش یا با خودکشی تموم میشه یا مریضی و مرگ یکی از شخصیتای اصلی هیچوقت رماناش خوب تموم نمیشه و خواننده رو افسرده میکنه – من که بعد از خوندن سه تا از رماناش به حدی اذیت شدم که دیگه اسم مودب پور رو میبینم نمیخونم

زهرا


اسفند ۲۲, ۱۳۹۷ در ۰۱:۵۲


قطعا میشه گف گندم و یاسمین و پریچهر جزو بهترین رمان هان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه
وب‌سایتCurrent ye@r *


Leave this field empty


Copyright © 2017 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است
You are here:


بی نظیر افتضاح ضعیف بامزه


از آزاده ملک زاده ۳٫ خرداد ۱۳۹۶, ۱۷:۰۰ 196.2k بازدید ۳۷ دیدگاه رمان های عاشقانه قدیمی

فهرست


اگه چه از طریق جستجو در گوگل و چه از طریق وبگردی در نت نظر به این پست رسیدی یعنی تو جزء جمعیت کتابخون کشور هستی و دنبال بهترین رمان ایرانی می گردی که مطالعه کنی. من در این مطلب سعی کردم ۱۰ بهترین رمان ایرانی رو بهت معرفی کنم . حالا که به مطالعه کتاب علاقمندی شاید دوست داشته باشی ۵۰ رمان معروف دنیا  و ۱۰ کتاب ترسناک رو هم بشناسی. خب دیگه بریم سراغ معرفی بهترین رمان ایرانی .


امیدوارم این ۱۰ بهترین رمان ایرانی رو مطالعه کنی  و از ماجراهاشون عبرت بگیری. بهترین رمان ایرانی از نظر تو کدوم رمانه؟ زیباترین رمان ایرانی که خوندی رو به من و بقیه کاربرها معرفی کن.

ادامه رمان بامداد خماربهترین داستان اجتماعی ایرانیبهترین رمان ایرانیبهترین کتاب های ایرانیجذاب ترین رمان ایرانیخوب ترین رمان ایرانیرمان بار دیگر شهری که دوست می داشتمرمان بامداد خماررمان پنجرهرمان پنجره فهیمه رحیمیرمان چراغ ها را من خاموش می کنمرمان خوب ایرانیرمان دالان بهشترمان زیبای بامداد خماررمان شب سرابرمان شوهر آهو خانمرمان های زویا پیر هادیرمان های عبرت آموز ایرانیرمان های فهیمه رحیمیرمان های کمیابرمان های م مودب پوررمان های مرتضی مودب پوررمان یاسمینکتاب شوهر آهو خانمکتاب عزاداران بیلکتاب قصه های مجیدکتاب های علامحسین ساعدی

دعوت به خبرنامه نت نظر


تخفیف هفتگی در خبرنامه نت نظر

… بیشتر


آزاده هستم، یکی از بلاگرهای نت نظر. دختری شاد و فعالم و سعی میکنم در لحظه زندگی کنم. عاشق کافه گردی، فیلم و سریال و بازی های کامپیوتری هستم. به محیط زیست علاقه زیادی دارم و حامی پر و پا قرص حیواناتم، خودم هم یه گربه خوشگل و دوست داشتنی و خاص دارم که همه زندگیمه. اگه دوست داری بیشتر با روحیاتم آشنا بشی می تونی بزنی رو اسمم و تمام مطالبی که نوشتم رو بخونی. اگه موضوع جالبی به ذهنت می رسه باهام در میون بذار تا درباره ش یک پست جالب و جذاب برات بنویسم.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران


Read More


خرید فرش کاشان – فرش 1200 شانه


Read More


بی نظیر افتضاح ضعیف بامزه


behtarin filmhaye cinamaye oropa


Read More


بی نظیر افتضاح ضعیف


behtarin restooran Kashan-list 10 tayi


Read More


بی نظیر افتضاح ضعیف بامزه


behtarin gooshi Samsung 2019-list 10 tayi


Read More


بی نظیر افتضاح ضعیف بامزه


10 of the Cheapest Countries in the World To Study Abroad


رمان های عاشقانه قدیمی

Read More


بی نظیر افتضاح ضعیف بامزه


5.4k بازدید


behtarin filmhaye cinamaye oropa


از پریسا ایرانی ۱۵٫ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۹:۱۴


Read More


بی نظیر افتضاح ضعیف بامزه


49k بازدید


10 of the Cheapest Countries in the World To Study Abroad


از مهتاب حسینی نژاد ۹٫ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۵:۴۶


Read More


بی نظیر افتضاح ضعیف بامزه


11.4k بازدید


behtarin anime haye tarikh-list 20 tayi


از لطیفه ایری ۸٫ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۹:۰۰


Read More


افتضاح ضعیف


43.1k بازدید


biography Claude Monet va ashnaei ba naghash impressionist Faransavi


از لطیفه ایری ۷٫ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۹:۰۰


Read More


بی نظیر افتضاح ضعیف بامزه


17.9k بازدید


Best animated movies of 2019


از مهتاب حسینی نژاد ۵٫ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۷:۰۷


Read More


بی نظیر افتضاح ضعیف بامزه


82.6k بازدید


Best universities in the world


از مهتاب حسینی نژاد ۵٫ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۴:۵۷


Read More


رمان فقط چشمهایش یکی از شاهکار ادبی ایران


من چند بار کتاب چراغ ها را من خاموش میکنم از زویا پیرزاد رو خوندم بنظرم عالیه ولی کمی مبهم و بدون نتیجه

من رمان شب سراب خوندم بهترین رمانه عاشقانه است و همین طور پنجره خیلی دوست داشتم پیشنهاد میکنم بخونید .

سلام چطور می تونم تو سایت عضو بشم تا لینک دانلود کتاب ها برام بیاد؟ ممنون میشم جواب بدید?

اگر کسی رمانی یا داستانی تو مایه های رمان “عقاب تنها” داره معرفی کند. اگر هم پستی درباره دانلود اتوبیوگرافی ها ی ترجمه شده دارید لینکشو بذارید لطفا.

من که شغلم پرستاریه. زمان های زیادی برای کتاب خوندن پیدا میکنم. لطفا میشه چندتا رمان خوب مناسب با سن من(۴۳) معرفی کنید. ایرانی باشه.

بهترین رمانی که از رمان های خارجی تا الان خوندم برباد رفته بود . از رمان های ایرانی هم عباس معروفی و صادق هدایت خیلی عالی نوشتن. رمان چشم هایش علوی هم بی نظیره

سلام کتاب قهوه ی سرد اقای نویسنده اثر روزبه معین بسیار زیباست و من تازه تمومش کردم.

بهتر نبود عنوان پرفروش رو میزاشتین؟ شب سراب آخه؟؟؟

عزیز جان اینکه با یه آی پی و اسم های مختلف و ایمیل های فیک میای زیر پست های من نظرات منفی میذاری فقط نشون میده داری بدجور از دستم حرص میخوری و آتیش گرفتی، زنگ بزن ۱۲۵ کمکت میکنند :))

من هم رمان های نویسنده فاطمه کهن دهقان بنام های رازم را نگهدار . مهره‌های سوخته . دور از انتظار و ایستگاه چهارم را به شما عزیزان پیشنهاد می کنم . امیدوارم خوشتان بیاید و به دیگر دوستانتان نیز معرفی کنید. باتشکر

بامداد خمار عالیه من تازه تمومش کردم


عروس دره شاهکاره


واقعا جالبه. پیشنهادمی کنم دوستان بخوانند.


من عروس دره را خواندم. واقعا بی بدیل هست.


از رمان نویس دوست داشتنی آقای فریبرز یدالهی در سایت فایل قابل دانلودی ندارید؟

من عروس دره را از آقای یدالهی خوانده ام. محشره این همه جمله ی ناب در یک کتاب شگفت انگیز هست.

بامداد خمار و شب سراب عالی هستن من شیفته این دو کتاب هستم

سلام من یه کتاب میشناسم که واقعا زیباست این کتاب تو سایت کتاب راه هستش اسم کتاب خاطره و نویسندش خانوم زهرا ولی پور من خوندن این کتاب زیبا رو به همه عزیزان توصیه میکنم یه کتاب خیلی متفاوت و قشنگیه این کتاب هم عاشقانه است و هم غمگین و هم انگیزشی یعنی امیدوار به زندگی واقعا عالیه

بار دیگر شهری که دوست میداشتم مزخرفترین کتاب بود کاملا مزخرف!! ولی بقیه خوب بود

بامداد خمار و پنجره عالی هستن پیشنهاد میکنم بخونین

ساخت انواع مهر


تشکر از فعالیت شما دوستان زبان فارسی به دستان پر مهارت ما نیاز دارد

ممنون .خییلی عالی بود .


ممنون خوب بودن


کلیدر کوش پس؟ بهتر از کلیدر نیست


با نظر آقای جوادزاده صد در صد موافقم. کلیدر بهترینه. ضمن اینکه کتابهای سووشون و سال بلوا هم از نظر نوشتاری و متن و تکراری نبودن، نسبت به کتابهای نام برده شده جایگاه بسیار بالاتری دارند شاید عنوان کتابهای پرفروش از بهترین مناسبترباشه.

بهتری رمان رمان یاسمین بود که قبلا خوندمش الان پنجره دان میکنم امیدوارم خوب باشه اینم

گندم و پریچهرم عالین


پنجره.دالا بهشت قبلا خوندم.عالی بودن.


ممنون پنجره ،شب سراب،بامدادخمار عالیند


شب سراب اصلا قشنگ نیست..شب سراب دقیقا اتفاقات بامداد خمار رو برعکس کرده و همه چی رو از زبان رحیم گفته..به جای شب سراب باید کافه پیانو(فرهاد توحیدی)یا سهم من (پرینوش صنیعی)رو توی لیست میذاشتین

کتاب دیگری هم هست روایت رمان بامداد خمار از سمت مرد نجار برای پسر دوستش(همون پسری ک محبوبه دوستش دارد)روایت میشود به نظر من رمان زنانه یا مادرانه هم زیباست

بله عزیزم رمان شب سراب هست که در همینجا بهش اشاره کردم.

قصه های مجید، خمره، مربای شیرین خیلی خوبن


بهترینشون پنجره ست


رمان یاسمین عاشقانه و غمگینه پیشنهاد میکنم بخونیش ?

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه
وب‌سایتCurrent [email protected] *


Leave this field empty


بیش از 15000 نفر بصورت روزانه منتظر تبلیغ شما هستند! همین حالا تبلیغ خود را قرار دهید.۱۳۹۶ – نت نظر ©


رمان های عاشقانه قدیمی

رمان های عاشقانه قدیمی

0
0 فریده رحمانی داستان آگوست 16, 2019
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *