سايت بيمارستان مهر مشهد

سايت بيمارستان مهر مشهد
سايت بيمارستان مهر مشهد

بیمارستان مهر

هیأت مدیره

پیام مدیرعامل

منشور حقوق بیمار

بیانیه‌ها و چشم‌انداز بیمارستان مهر

تماس با ما

راهنمای پذیرش

راهنمای ترخیص

بیمه‌های طرف قرارداد

قیمت‌های عمل جراحی

قیمت‌های هتلینگ

ساعات ملاقات

سايت بيمارستان مهر مشهد

تماس با بیمارستان مهر

تلفن: ۳۸۴۲۷۰۱۱ – ۳۸۴۲۷۰۱۲ – ۳۸۴۲۷۰۱۳ – ۳۸۴۲۷۰۱۴  (۰۵۱)

فکس دبیر خانه :۳۸۴۰۰۴۶۸  (۰۵۱)

آدرس: مشهد، خیابان کوهسنگی، میدان الندشت، بیمارستان مهر

پست الکترونیکی: pr(at)mehrhospital.com

برای دریافت خبرها و اطلاعیه‌‌‌ها و شماره‌های جدید مجله، در خبرنامه ایمیلی ما ثبت‌نام کنید.

نامنام خانوادگیایمیل

مشاهده و دانلود فیش حقوقی پرسنل بیمارستان و سایر خدمات اینترنتی

فرم آنلاین جهت ارسال و دریافت تصاویر رادیولوژی و آزمایشگاه

فرم آنلاین جهت تکمیل اطلاعات رزومه پزشکان گرامی همکار بیمارستان

اتصال ب سامانه آنلاین مدیریت ایمیل‌های سازمانی همکاران بیمارستان

فرم آنلاین جهت ارایه نظرات و پیشنهادات همکاران به مدیریت

Your browser does not seem to support iframes. Click here to read this PDF.

سايت بيمارستان مهر مشهد

  پست الکترونیکی: torkzadeh(at)mehrhospital.com

سمت: رئیس هیات مدیره پست الکترونیکی: bahari(at)mehrhospital.com

با یاد ازتمامی  کسانی که با نیت های مذهبی (وقف)و انگیزه های اخلاقی و انسان دوستانه در اذهان مردم خود را جاودان و ماندگار نمودند؛زایشگاه و بیمارستان مهر با همت والا و همان اندیشه های ارزشی و انسانی و مدیران متخصص و متعهد در حرفه ی پزشکی با هدف تامین نیاز های بهداشتی ودرمانی جامعه و همچنین نوعدوستی و دور اندیشی جناب آقایان مرحوم دکتر امیر شیبانی،دکتر حبیبی  و دکتر رضوانی در راستای ارائه خدمت به مجاورین و زائران و فراهم نمودن امکانات مناسب درمانی به صورت پاراکلینیکی در خیابان دانشگاه مقابل دانشکده پزشکی آغاز به کار نمود .بعد از گذشت چند سال در نیمه دوم سال ۱۳۶۳  زمینی به مساحت ۴۵۰۰ متر مربع عرصه و ۱۲۰۰۰ متر مربع زیربنا در پنج طبقه و با تخت مصوب ۱۸۰ و ۱۳۴ تخت فعال و و با بهره جستن از رهنمودها و ارشادهای مدیران، کارشناسان و بالاخص سهامداران محترم شروع به کار نموده و در سایه تلاش و کوشش کارکنان زحمتکش خود در سال ۱۳۸۲ موفق به دریافت درجه یک ارزشیابی و در سالهای ۱۳۹۱ موفق به دریافت لوح تقدیر واحد نمونه سال از اداره امور آزمایشگاهها شده است. این بیمارستان با استفاده از دانش روز پزشکی و با بهره گیری از نیروهای جوان در کنار نیروهای باتجربه، متعهد و متخصص خود موفق گردیده است تا ضمن ارائه خدمات درمانی و پاراکلینیکی به استقرار سیستم مدیریت کیفیت (استانداردهای اعتباربخشی) اقدام نماید و با آموزش کارکنان در راستای بهبود مستمر با افزایش کیفیت و کمیت به عنوان طراح و مجری برای آموزش، استقرار و اجرای استانداردها گام های نسبتا بلندی را بردارد.

این بیمارستان همراه با توسعه در ساختار سازمانی از قبیل تشکیل واحد های درمانی ویژه نسبت به توسعه در فضای جدید اقدام نموده است (۹۵ متر مربع) و نیز با بکارگیری نیروهای توانمند وارد شاخه های جدید مانند درمان بیماران جراحی قلب، آنژیوپلاستی، آنژیوگرافی شده است و هم ردیف با بیمارستانهای مدرن در سطح کشور به رقابت پرداخته و مورد توجه قرار گرفته است. لازم به ذکر است بیمارستان از مکان بسیار خوبی برخوردار است به طوریکه علاوه بر ارائه خدمات اورژانسی و بستری و پاراکلینیکی امکان تاسیس ساختمانی مدرن به جهت راه اندازی کلینیک پزشکان را دارا می باشد. همچنین این بیمارستان دارای واحدهای اداری، مالی، فناوری اطلاعات، درمانی و پاراکلینیکی و…. متمرکز و مجهز به تجهیزات اداری-پزشکی پیشرفته است. بدین ترتیب استعدادهای بالقوه ارائه خدمات با کیفیت و کمیت بالا فراهم می باشد. تعداد پرسنل در این بیمارستان حدود ۵۷۰ نفر می باشد که تقریبا ۶۵ درصد آن در بخش درمان و ۳۵ درصد در بخش ستادی مشغول به کار هستند. نیروهای ماهر این بیمارستان دارای میانگین سنی ۳۳ سال هستند.

خدمات سرپایی

پزشک عمومی- تزریق وپانسمانخدمات بستریبخش جراحی عمومی و قلب- آنژیوگرافیبخش های ویژهICU-CCU-NICU-ICUقلب بازدرمانگاه های تخصصیزنان وزایمان – ارتوپدی-قلبخدمات پاراکلینیکیآزمایشگاه – آسیب شناسی-رادیولوژی – اکووتست ورزش- – شنوایی سنجی-کت لب-CareDay اورژانس – اتاق عمل – زایشگاه-دیالیز-اتاق عمل/اتاق   عمل قلب باز

بیمارستان مهر در راستای خدمت به بیماران عزیز دارای سه بخش اداری، درمانی و پاراکلینیکی می‌باشد.

بخش‌های اداری : شامل واحد های اداری از قبیل کارگزینی ،مهندسی پزشکی ،فن آوری اطلاعات، بهداشت محیط، حسابداری، مدارک پزشکی و… می‌باشد.

بخش‌های درمانی :شامل واحدهای تحت درمان از قبیل اتاق عمل ،جراحی ها ،اورژانس ،سی سی یو ، آی سی یو و … می‌باشد.سايت بيمارستان مهر مشهد

بخش‌های پاراکلینیکی: روشهای بررسی و تشخیص بیماری یا نقائص که در غیر از بالین بیمار انجام می گیرد؛ از قبیل آزمایشگاه ، رادیولوژی و سونوگرافی و… که به این بخش‌ها که در بیمارستان چنین بررسیهایی را انجام می‌دهند، بخش‌های پاراکلینیکی می‌گویند.

بیمارستان مهر در سال 1325 به همت و کوشش شادروان آقای دکتر محمد علی صدر و تنی چند از دوستان ایشان که همگی از اساتید و پزشکان نامی و سرشناس بودند تأسیس و در خیابان امیریه تهران شروع به کار نمود. ولی متعاقباً جهت تطبیق با نیازهای روز بیمارستان، در سال 1341 به محل کنونی خود در خیابان زرتشت منتقل شد. در طی سال های گذشته بیمارستان همواره در حال گسترش بوده و امروز یکی از با سابقه ترین، بزرگترین، مجهزترین و خوش نام ترین بیمارستان های خصوصی کشور است.

 

بیمارستان مهر از نظر رتبه بندی در گروه بیمارستانهای درجه یک جای داشته، با حدود 300 تخت در بخشهای مختلف تخصصی، فوق تخصصی و گروههای پاراکلینیک مجهز، در خدمت مردم شریف و قدرشناس ایران زمین است.

بیمارستان مهر

بیمارستان مهر یکی از خوشنام ترین بیمارستان های خصوصی ایران می باشد که در سال 1325 با هدف ارتقاء سطح سلامت جامعه در شهر تهران تاسیس و ارائه خدمات تشخیصی درمانی ایمن ، اثربخش و بیمارمحور به عموم مردم کشور و منطقه را رسالت خود می داند.سايت بيمارستان مهر مشهد

رادیوگرافی، سونوگرافی، CT اسکن

بخشهای ویژه داخلی، جراحی، اطفال، زنان

آی سی یو، سی سی یو، و آی سی یو نوزادان

اتاق های عمل جنرال ، قلب و …

جلسه اول کارگاه مدیریت خطر و ارزیابی ریسک در مورخه ۳۰ دی ماه سال ۹۷ در سالن آمفی تاتر بیمارستان مهر  برای گروه هدف برگزار گردید.

مانور عملیاتی محدود بیمارستان مهر با هماهنگی مدیریت بحران و گروه دوام منطقه طبق سناریو از پیش طراحی شده در آذر ماه برگزار گردید .

کنفرانس علمی بیمارستان مهر با موضوع اختلالات خواب و نقش فیزیوتراپی دارای امتیاز بازآموزی برای کلیه شرکت کنندگان اعم از پزشکان و پیراپزشکان . پنج شنبه …

واحد بهداشت حرفه ای بیمارستان مهر، با هدف ارتقای سطح سلامت کارکنان و با هماهنگی مدیریت بیمارستان، آزمایشات تخصصی طب کار را از تاریخ 20 آذر لغایت 3 دی …

بیمارستان مهر در سال 1325 به همت و کوشش شادروان آقای دکتر محمد علی صدر و تنی چند از دوستان ایشان که همگی از اساتید و پزشکان نامی و سرشناس بودند تأسیس و در خیابان امیریه تهران شروع به کار نمود. ولی متعاقباً جهت تطبیق با نیازهای روز بیمارستان، در سال 1341 به محل کنونی خود در خیابان زرتشت منتقل شد. در طی سال های گذشته بیمارستان همواره در حال گسترش بوده و امروز یکی از با سابقه ترین، بزرگترین، مجهزترین و خوش نام ترین بیمارستان های خصوصی کشور است.

سايت بيمارستان مهر مشهد
سايت بيمارستان مهر مشهد
9

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.