سایت رسمی شرکت پارس خودرو

سایت رسمی شرکت پارس خودرو
سایت رسمی شرکت پارس خودرو


امکان فروش On Line و اینترنتی محصولات شرکت پارس خودرو فراهم شد.
 حامد بابایی معاون بازاریابی ، فروش و خدمات پس از فروش شرکت پارس خودرو در همایش آموزشی ، کارگاهی فروش اینترنتی محصولات پارس خودرو گفت : این شرکت در راستای طرح تکریم مشتریان، استفاده از مزایای فروش اینترنتی و الکترونیکی، کاهش قابل توجه فرآیندهای زمانبر فروش و افزایش سرعت در خرید و همچنین دسترسی آسان متقاضیان به سیر مراحل خرید خودرو ، اقدام به فروش اینترنتی محصولات خود کرده است .
بابایی گفت: شرکت پارس خودرو از سال 1385 و همزمان با ثبت نام خودرو تندر 90 ، فروش اینترنتی این خودرو را آغاز ، و در ابتدای سال 1387 سایر محصولات خود را نیز وارد سیستم فروش اینترنتی کرد . وی افزود: بیش از 1000 نفر از نمایندگان شرکت پارس خودرو و گروه خودروسازی سایپا در این همایش آموزشی حضور یافته و به صورت تئوری و عملی با مزایا و راهکارهای استفاده از این سیستم جدید آشنا شدند . معاون بازاریابی ، فروش و خدمات پس از فروش پارس خودرو اضافه کرد: انجام به موقع فرآیندهای ثبت نام ، صلح ، انصراف ، تغییرات رنگ و مدل خودرو ، از جمله مزایای خاص این سیستم می باشد که توسط متخصصین داخلی شرکت پارس خودرو طراحی شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

شرکت پارس خودرو در سال 1335 با نام شرکت جیپ تاسیس و به فروش خودروی جیپ ویلیز و قطعات یدکی آن اقدام نمود. در سال 1338 با احداث کارخانه ای واقع در جاده مخصوص کرج (محل کنونی شرکت) تولید و مونتاژ انواع اتومبیل های جیپ آغاز شد.

شرکت در سال های بعد شروع به تولید خودروهای وانت سیمرغ،آریا،شاهین (رامبلر) و آهو نمود.

در سال 1352 ابتدا نام شرکت به نام موتور جک و سپس به جنرال موتورز ایران (سهامی خاص) تغییر یافت و در سال 1353، تولید محصولات سواری لوکس آغاز شد. در همان سال خودروی شورولت ایران (اپل)و در سال 1355 اتومبیل های شورولت نوا و بیوک و کادیلاک به سبد محصولات شرکت اضافه گردید.

 بعد از انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران در سال 1359 نام شرکت از جنرال موتورز ایران به شرکت خودروسازی ایران و سپس در همان سال به شرکت پارس خودرو (سهامی عام) تغییر یافت . در این زمان به دلیل قطع رابطه با شرکت جنرال موتورز و امریکن موتورز، شرکت پارس خودرو به منظور ادامه فعالیت های خود، جیپ های توسن هندی را تولید کرد و در سال های بعد روند تولید محصولات شورولت و بیوک و کادیلاک تا سال 68 ادامه یافت.

©2018 MGNet Co. Ltd.

مطالعه مشخصات فنی انواع خودرو با امکان مقایسه‏‏

اعلام برندگان در کلاس‌های پنجگانه سایت رسمی شرکت پارس خودرو

لندرور و عرضه مجدد محصولی لوکس با تونایی‌های آفرود

معاینه فنی ویژه برای تهرانی‌ها

آغاز پیش فروش ریچ دو دیفرانسیل

هیپنوتیزم جاده چیست؟

ملاقات با نماینده قدبلند هایما

چینی ایده‌آل با بخت شوم

دلبری زیبای ایتالیایی در پاییز تهران

تعیین مدل‌های قابل تحویل برلیانس

پیش فروش S3 با تسهیلات 80 میلیونی

پنج گزینه برای پوشش فضای بار

Test

نشانه‌های سجاوندی

عجب سازنده ی این علامت عرب دولاب است

سایت رسمی شرکت پارس خودرو
سایت رسمی شرکت پارس خودرو
10

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.