سایت موسسه حسابرسی مفید راهبر

سایت موسسه حسابرسی مفید راهبر
سایت موسسه حسابرسی مفید راهبر

مؤسسه حسابرسي مفيد راهبر در سال 1371 به‌منظور ارائه خدمات حرفه‌اي به دستگاه‌ها و مؤسسات تحت پوشش دفتر مقام معظم رهبري تشكيل گرديد. به‌موجب اساسنامه مصوب، علاوه بر خدمات حرفه‌اي، جهت افزايش كيفيت اجراي وظايف محوله، انجام امور مطالعاتي و تحقيقاتي در امور حرفه حسابداري و حسابرسي در راستاي اهداف نهادها و نيز ارتقاء سطح علمي همكاران در زمره فعاليت‌هاي مؤسسه قرار گرفته است. مؤسسه” عضو جامعه حسابداران رسمي ايران” و همچنين “معتمد سازمان بورس و اوراق بهادار” مي‌باشد. موسسه بين 270 موسسه عضو جامعه در طبقه “الف” ارزيابي شده و از نظر سازمان بورس و اوراق بهادار جزء موسسات گروه ” 1 ” مي‌باشد. همچنين موسسه دارنده “گواهي تقدير سه ستاره تعالي” از سازمان ملي بهره وري مي‌باشد.  تعالی سازمانی  موسسه حسابرسی مفید راهبر به منظور بهبود مستمر کیفیت و تعالی سازمانی در اسفند ماه سال 1388 موفق به کسب ” گواهی تعهد به تعالی ” از موسسه مطالعات بهره وری و منابع انسانی ( مسئول اعطای جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی) شد و با تداوم و استمرار پروژه های بهبود در اسفندماه 1391 جایزه تعالی سه ستاره را اخذ نمود. چشم اندازموسسه حسابرسی مفید راهبر در افق 1404 موسسه ای پیشرو در سطح منطقه است که با برخورداری از سرمایه فکری متعهد، توانمند و با انگیزه در فضای دانش بنیان، ارزش مدار و دارای نظام ارتباطی مؤثر و کارآمد، با اتقان و استواری از طریق نظارت اطمینان بخش و معاضدت در رشد حاکمیت مطلوب، پاسخگویی و تعالی دستگاه‌های خدمت گیرنده و نیز نقش آفرینی مؤثر در حرفه حسابرسی، ماندگار خواهد بود.

 

سایت موسسه حسابرسی مفید راهبر

 

 

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران ثبت شده است

فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

این سایت از قابلیت مدیریت توسط اعضاء برخوردار می باشد. لذا متقاضیان می توانند برای دریافت نام کاربری و رمز عبور جهت مدیریت و بروزرسانی اطلاعات صفحه اختصاصی خود با آدرس [email protected] مکاتبه نمایند.

 

محتویات آگهی استخدامی پس از انتشار و اعلام آگهی استخدامی توسط از طریق جراید رسمی و کثیرالانتشار در سال 1398 ، از طریق سامانه نیروی انسانی نیز به اطلاع کاربران خواهد رسید.

جهت دریافت آخرین آگهی های استخدامی به صفحه { فراخوان ها } در سامانه مراجعه نمایید.

سایت موسسه حسابرسی مفید راهبر

 

سایت موسسه حسابرسی مفید راهبر

سایت موسسه حسابرسی مفید راهبر
سایت موسسه حسابرسی مفید راهبر
10

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.