سایت کانون بازنشستگان شرکت نفت کرج

سایت کانون بازنشستگان شرکت نفت کرج
سایت کانون بازنشستگان شرکت نفت کرجآموزش معامله گری در بازارهای مالی ( بورس اوراق بهادار )

با تخفیف ویژه و امکان پرداخت اقساطی شهریه

جذابیت معامله گری در بازارهای مالی خصوصا بورس اوراق بهادار ، غیر از کمک به تولید ملی و مشارکت مستقیم در رونق اقتصای و به طبع آن هیجان کسب سودهای عالی و امکان درآمد زایی بالا ، ناشی از ماهیت شغلی آن و تمام وقت بودن و پویایی و نیاز به ابزار و تجهیزات کم و ارزان قیمت میباشد، بطوریکه با داشتن یک سیستم کامپیوتری و اتصال به اینترنت امکان ورود به دنیای معامله گری و کسب بازده عالی از سرمایه گذاری فراهم میشود که میتواند به همراه افزایش توان مالی ، رضایت شغلی نیز به همراه داشته باشد.این دقیقا موقعیتی است که مناسب بازنشستگان محترم ، بدلیل فراغت بیشتر عزیزان میباشد.

اما از آنجا که ماهیت بازارهای مالی وجود ریسک و خطر ایجاد ضرر نیز هست پس باید فرد معامله گر به خوبی آموزش دیده باشد تا بتواند ریسک خود را مدیریت کرده و معاملات خود را به سمت موفقیت و سودآوری هدایت نماید.

در صورت آموزش صحیح در این زمینه :

سایت کانون بازنشستگان شرکت نفت کرج

کسب ثروت در کنار شومینه و زیر باد کولر نیز قابل دستیابی میباشد.

 

علاقه مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند:

0921-275-3676

به اطلاع میرساند جیب خرید نقدی کارت پاسارگاد به میزان 7000000 ریال شارژ و قابل استفاده شده است.از امروز بازنشستگان گرامی میتوانند از تمام فروشگاههای دارای کارت خوان (هر نوع کارتخوانی باشد فرقی ندارد) از طریق این کارت تا سقف 700 هزار تومان خرید نمایند.

 جیب مربوط به استخر هنوز شارژ و فعال نشده است و کماکان میشود از همان کارتهای استخر قبلی استفاده کرد

به  آندسته از بازنشستگان و بازماندگان گرامی که هنوز کارت پاسارگاد خود را دریافت نکرده اند توصیه میشود جهت اطلاع از محل صدور کارت خود که کدام شعبه بانک پاسارگاد است ، با دفتر نمایندگی کرج جناب آقای یاسایی تماس حاصل نمایند.

بازنشستگانو بازماندگان گرامی که کارتشان در بانک موجود نبوده است باید به دفتر نمایندگی مراجعه و نسبت به تکمیل فرم اطلاعات اقدام نمایند تا در اسرع وقت نسبت به صدور کارت برای این عزیزان اقدام شود.

توصیه اکید میشود در نگهداری از این کارت و رمز آن بشدت کوشا باشید زیرا صدور المثنی به سختی و بلکه امکان ناپذیر است

به اطلاع میرساند بازنشستگان محترم می توانند طبق پیامک های ارسالی از طرف صندوقهای بازنشستگی ، جهت دریافت کارت چند منظوره بانک پاسارگاد ، با در دست داشتن کارت ملی به همان شعبه بانک پاسارگاد که در پیامک آدرس داده شده مراجعه نمایند.

این کارت فعلا غیر فعال است و پس از اتمام عملیات توضیع و تسویه با بانک پاسارگاد فعال خواهند شد.فعلا نسبت به دریافت و نگهداری کارت طبق پیامک اقدام فرمائید.

لازم به توضیح است که کارتهای استخر قبلی نیز کماکان تا اطلاع ثانوی فعال و قابل استفاده میباشند.

دوستانی هم که بدلیل بروز نبودن اطلاعات در سیستم پیامک ارسال نشده میتوانند با مراجعه به دفتر نمایندگی از شعبه بانک مورد نظر اطلاع حاصل نمایند.

خواهشمند است بدلیل جلوگیری از  ازدحام و عدم اخلال در کار همکاران دفتر نمایندگی از حضور و یا برقراری تماس تلفنی غیر ضروری خودداری فرمائید.

 

با تشکر

با سلام

احتراما به اطلاع میرساند که کف کسورات حق عضویت ماهانه صندوق شهید تندگویان به 3000000 ریال افزایش یافته است و از این ÷س همین مبلغ از مستمری بازنشستگان محترم کسر خواهد شد.افرادی که حق عضویتشان بیشتر از 3000000 ریال بوده تغییری در میزان حق عضویتشان اعمال نخواهد شد این بخشنامه فقط مربوط به افرادی است که زیر 3000000 ریال حق عضویت پرداخت میکردند./.

با تشکر

با سلام

احتراما به اطلاع میرساند که کف کسورات حق عضویت ماهانه صندوق شهید تندگویان به 3000000 ریال افزایش یافته است و از این ÷س همین مبلغ از مستمری بازنشستگان محترم کسر خواهد شد.افرادی که حق عضویتشان بیشتر از 3000000 ریال بوده تغییری در میزان حق عضویتشان اعمال نخواهد شد این بخشنامه فقط مربوط به افرادی است که زیر 3000000 ریال حق عضویت پرداخت میکردند./.

با تشکر

به استحضار بازنشستگان محترم میرساند که در مستمری مرداد ماه مبلغی به عنوان کمک هزینه معیشت پرداخت شده است.

از ذکر میزان این مبلغ در این صفحه معذوریم

 

یکی از بازنشستگان محترم در مورد شرایط اخذ وام تبدیل به احسن پرسیده بودند لذا شرایط کلی اخذ این وام جهت آگاهی بازنشستگان محترم در ادامه آورده میشود:

– مبلغ وام مورد نظر 250/000/000 ریال میباشد

– سال ساخت منزل مورد نظر باید حد اکثر 15 سال باشد (بالاتر از 15 سال تعلق نمیگیرد)

– خرید ملک مورد نظر باید صرفا در 3 سال گذشته صورت گرفته باشد ( اگر ملک بیش از 3 سال است که توسط بازنشسته خریداری شده وام تعلق نمیگیرد)

– ملک مورد نظر باید حتما سند و پایان کار داشته باشد

– از وام خرید مسکن قبلی که توسط بازنشسته از صندوق دریافت شده باید حداقل 8 سال گذشته باشد (اگر کمتر 8 سال باشد وام تبدیل به احسن تعلق نمیگیرد)

– نحوه اقساط بصورت زیر میباشد:

   3 سال اول ماهانه 2/090/000 ریال

   3 سال دوم ماهانه 3/100/000 ریال

   4 سال آخر ماهانه 4/000/000 ریال

سایت کانون بازنشستگان شرکت نفت کرج

** خواهشمند است در صورت نیاز به  کسب اطلاعات بیشتر و هرگونه سئوال در این زمینه با کارشناس وام و تسهیلات دفتر نمایندگی جناب آقای چوپانی تماس حاصل فرمائید./.

 

به اطلاع میرساند که بنا بر تصمیم هیات مدیره صندوقها طرح  بیمه کد B مربوط به بیمه درمانی فرزندان ذکور بالای 22 سال بطور کلی لغو شده است و امکان استفاده از دفترچه های مذکور وجود ندارد.طبق اطلاعیه کلیه مبالغ 27500 ریال کسر شده از مستمری بازنشستگان از زمان لغو این طرح محاسبه و در آینده به حساب بازنشستگان گرامی واریز میگردد./.

 

به اطلاع میرساند افزایش حقوق سال 97 بازنشستگان صنعت نفت به همراه بک پی در حقوق تیرماه پرداخت خواهد شد.

درصد افزایش به دلیل مسائل فنی در این صفحه اعلام نمیشود./.

کارتهای استخر در دوره جدید از اول خرداد ماه 97 به میزان 5500000 ریال شارژ شده است و تا 6 ماه از این تاریخ امکان استفاده وجود دارد.شارژ دوره قبلی نیز در صورت عدم استفاده هنوز در کارتها موجود است.

همانگونه که اطلاع دارید مدتی است خدمات درمانی به فرزندان ذکور بالای 22 سال موسوم به کد B متوقف شده و بهداشت و درمان صنعت نفت خدمات رسانی به این عزیزان انجام نمیدهد.ولی کماکان مبلغ 27500 ریال از مستمری بازنشستگان کسر میگردد.طبق اطلاع رسانی صندوقها ، مدیریت صندوق در حال رایزنی با بهداشت و درمان صنعت نفت و مرتفع نمودن مشکلاتو اختلافات است و امکان اینکه در آینده مجددا کد B برقرار شود وجود دارد لذا اعلام نموده اند فعلا این آیتم در فیش های حقوقی وجود داشته باشد تا به محض برقراری اشکال و وقفه ای در خدمات رسانی به فرزندان ذکور بالای 22 سال رخ ندهد.با این وجود اگر کسی از بازنشستگان مایل به ادامه عضویت فرزندش در طرح کد B نیست میتواند با مراجعه به دفتر نمایندگی نسبت به قطع کامل اقدام نماید.

بسیار خرسندم که مجالی پیش آمد تا بتوانم مجددا در خدمت شما عزیزان بوده و اخبار و اطلاعات و اتفاقات بازنشستگی را با شما در میان بگذارم.

مدتی بود که بدلیل مشغله فراوان و همچنین اشکال سیستمی امکان بروز رسانی و اطلاع رسانی را نداشتم و درخدمت شما عزیزان نبودم اما در حال حاضر کماکان با وجود مشغله فراوان اما  اشکال سیستمی فعلا!! برطرف شده و امکان بروزسانی فراهم شده است.لذا تا جای ممکن سعی میکنم صفحه را بروزرسانی کنم.

 

برقرار و پایدار باشید

 

با سلام

به استحضار بازنشستگان محترم پالايش و پخش ميرساند در حقوق مرداد ماه 96 اين عزيزان فقط سهم صندوقها اعمال شده است و سهم كارفرما هنوز واريز نشده كه تا چند روز آينده پرداخت خواهد شد./.

با تشكر

طبق اطلاعيه ارسالي از روابط عمومي صندوقهاي بازنشستگي ، بدليل بروز اشكال و اختلال در سيستمهاي مالي پرداخت حقوق خرداد ماه با دو سه روز تاخير واريز ميشود.لذا از صبر و شكيبايي عزيزان تشكر مي نماييم

با سلام

طبق آخرين خبر واصله بازنشستگان محترم شركت گاز حداكثر تا فردا مورخ 95/11/25 مستمري خود را دريافت خواهند كرد و بازنشستگان عزيز شركت پالايش و پخش احتمالا تا 95/11/28 به تاخير خواهد افتاد./.

در صورت كسب اطلاعات جديد حتما اطلاع رساني خواهد شد./.

با تشكر

با سلام

به اطلاع  كليه بازنشستگان محترم ميرساند پرداخت حقوق بهمن ماه با اندكي تاخير واريز ميگردد.بدليل اينكه تامين بودجه و پرداخت مطالبات و رديفهاي مختلف در شركتهاي تابعه صنعت نفت و خصوصا بازنشستگي معمولا  در آخر سال و بهمن ماه اتفاق ميافتد تامين بودجه براي پرداخت حقوق و عيدي كمي با تاخير انجام ميگيرد.ضمن عرض پوزش از كليه بازنشستگان از جانب دفتر نمايندگي كرج، از صبر و بردباري عزيزان كمال تشكر را داريم./.

با تشكر

به اطلاع بازنشستگان محترم ميرساند مبلغ 4800000 ريال در تاريخ 95/09/10 به كارت استخر واريز شده است كه مهلت استفاده آن تا 6 ماه بعد ميباشد.ضمنا مهلت استفاده از مبلغ پيشين كه در كارتها بوده است براي كساني كه استفاده نكرده اند نيز تا 6 ماه بعد تمديد گرديده است.

به اطلاع كليه بازنشستگان محترم ميرساند در حقوق دي ماه 95 مبلغ 5000000 ريال تحت عنوان عيدانه واريز ميگردد.

به اطلاع ميرساند مشكل پذيرش فرزندان ذكور بالاي 22 سال موسوم به كد B  در بهداشت و درمان صنعت نفت مرتفع گرديده و از اين پس دارندگان دفترچه درماني مذكور ميتوانند جهت دريافت خدمات به مراكز بهداشتو درمان صنعت نفت مراجعه نمايند

 

با سلام

از بازنشستگان محترم تقاضا ميشود در روز دوشنبه مورخ 95/09/22 بدليل برگزاري جلسه ويژه منطقه يك،صرفا تا ساعت 10 صبح جهت انجام امور اداري مراجعه نمايند./.

با سلام

احتراما به اطلاع ميرساند دانش آموزان و دانشجويان ممتاز ميتوانند جهت دريافت هديه شكوفه هاي انقلاب مدارك خود را به دفتر نمايندگي كرج تحويل نمايند.

دانش آموزان بايد اصل كارنامه ممهور را ارائه كنند

دانشجوياني كه معدل سال تحصيلي آنها بالا ميباشد بايد فرم مربوطه را از دفتر نمايندگي گرفته و به تائيد دانشگاه برسانند يا اينكه ريز نمرات خود را از دانشگاه گرفته و مهر نموده سپس تحويل دفتر نمايندگي بدهند

دانشجوياني كه در كنكور قبول شده اند جهت دريافت جايزه ورود به دانشگاه بايد گواهي اشتغال به تحصيل از دانشگاه ارائه نمايند(شماره دانشجويي، سال و ترم ورودي و مقطع تحصيلي بايد نوشته شده باشد)

 

با تشكر

به اطلاع بازنشستگان محترم ميرساند كه از اين پس كارت الكترونيكي استخر در دفتر نمايندگي واقع در چهارراه كارخانه قند توزيع ميشود و ديگر از طريق كانون دهقان ويلا توزيع نخواهد شد لذا از بازنشستگان محترمي كه تا كنون كارت استخر خود را تحويل نگرفته اند خواهشمند است هر چه سريعتر جهت دريافت به دفتر نمايندگي نزد آقاي ياسايي مراجعه نمايند./.

 

به اطلاع ميرساند كه افزايش حقوق سال 95 بازنشستگان محترم به ميزان اعلام شده توسط دولت محترم در اين ماه اعمال گرديده است لكن در تاريخ شنبه 95/05/23 حقوق بدون اضافات پرداخت شده ولي مبلغ اضافه حقوق و معوقات آن تا تاريخ دوشنبه 95/05/25 متعاقبا پرداخت خواهد شد./.

از بازنشستگان محترم جانباز و خانواده معزز شهدا خواهشمند است جهت دريافت كارت دعوت مراسم افطاري ماه مبارك رمضان حداكثر تا تاريخ چهارشنبه  95/03/26 به دفتر نمايندگي مراجعه نمايند

 

اطلاعیه

از بازنشستگان محترم تقاضا میشود حتما برای بیمه خودرو جهت دریافت معرفینامه ابتدا به دفتر نمایندگی مراجعه نمایند و از مراجعه مستقیم به شرکت بیمه جدا خودداری کنند در غیر این صورت مسئولیت کلیه عواقب مالی و غیر مالی به عهده بازنشسته میباشد

با سلام

به استحضار میرساند از این پس همسران بازنشستگان متوفی که غیر از خود حقوق بگیر دیگری ندارند(تک بازمانده هستند) میتوانند عضو صندوق شهید تندگویان شوند.برای تکمیل فم مربوطه به دفتر نمایندگی مراحعه نمایند

 

عضويتلغو عضويتPowered by WebGozar

سایت کانون بازنشستگان شرکت نفت کرج
سایت کانون بازنشستگان شرکت نفت کرج
10

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.