شماره تماس شرکت مپنا بویلر

شماره تماس شرکت مپنا بویلر
شماره تماس شرکت مپنا بویلر

برای آشنایی بیشتر با شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا، تور مجازی ما را ببینید.

صنعت کلیدی و راهبردی نیرو یکی از حوزه‌های اصلی و آغازین فعالیت گروه مپنا را تشکیل می‌دهد.

با تکیه بر تجربیات گروه مپنا، ورود به صنعت نفت و گاز نیز مورد توجه قرار گرفت.

گروه مپنا فعالیت خود را در زمینه انواع سیستمهای تصفیه آب آغاز نموده است

شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا،در زمینه طراحی، تامین، ساخت، نصب و راه-اندازی انواع بویلرهاو تجهیزات جانبی و سایر صنایع در بازارهای داخلی و خارجی فعالیت می کند.

شماره تماس شرکت مپنا بویلر

شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا از سازمان هایی است که همواره خود را در قبال جامعه مسئول دانسته و سعی نموده است در راه ادای این مسئولیت قدم بردارد.

شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا در مسیر رشد و بالندگی خود، همواره بهره گیری از سیستم های مدیریتی مناسب را مدنظر قرار داده است.

شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا در مسیر رشد و بالندگی خود، همواره بهره گیری از سیستمهای مدیریتی مناسب را مدنظر قرار داده است.

در بیست و یکمین ارزيابي مركز رتبه‌‏بندي شركت‏‌هاي برتر ايران توسط سازمان مديريت صنعتي، شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا توانست با 42 پله صعود به جایگاه 132 دست پیدا کند .
این ارزیابی بر…

آزمایشگاه شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا توانست در آزمون مهارت متالورژی کشور که در  آذر ماه 1397 توسط مرکز استاندارد دفاعی ایران در نهاد اندازه شناسی دقت آزما برگزار شد رتبه نخست را در …

تفاهم‌نامه احداث پروژه آب‌ شیرین کن گمیشان در استان گلستان، با هدف تولید 10 هزار متر مکعب آب شیرین و متناسب با ساختار محیط زیست در حضور رئیس‌جمهور امضاء شد.
تفاهم‌نامه احداث پروژه آب شیر…

در بیست و یکمین ارزيابي مركز رتبه‌‏بندي شركت‏‌هاي برتر ايران توسط سازمان مديريت صنعتي، شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهی…

آزمایشگاه شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا توانست در آزمون مهارت متالورژی کشور که در  آذر ماه 1397 توسط مرک…

تفاهم‌نامه احداث پروژه آب‌ شیرین کن گمیشان در استان گلستان، با هدف تولید 10 هزار متر مکعب آب شیرین و متناسب با س…

تلفن: ۲۷۵۸۲۴۲۴ – ۸۱۹۸۲۳۸۵
دورنگار: ۲۷۵۸۲۰۰۱
وب سایت: www.mapnaboiler.com
نشانی: تهران – بزرگراه آفریقا- نرسیده به بزرگراه مدرس- کوچه گلخانه پلاک ۷۷

معرفی شرکت: حوزه فعالیت این شرکت طراحی، مهندسی مدیریت ساخت و تأمین، نصب و راه اندازی انواع بویلرهای متعارف (Conventional Boilers) و بازیاب حرارت (Heat Recovery Steam Generator) مورد نیاز در پروژه های یوتیلیتی صنعتی و نیروگاهی و نیز طراحی و ساخت تجهیزات فلزی سبک و سنگین با استفاده از فناوری روز جهانی و از طریق به کارگیری بهینه ظرفیت های تجهیزات سازی داخل کشور است. این شرکت با بهره‌مندی از کارگاه های ساخت و تولید توسعه یافته و انواع ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، از توانایی ساخت طیف وسیعی از تجهیزات فلزی مورد نیاز صنایع برخوردار است.

گروه مپنا به منظور توسعه متوازن و تعالی نظام‌های مدیریتی خود و دستیابی به اهداف استراتژیک تعیین شده، اقدام به تأسیس شرکت مشاوره مدیریت مپنا نموده است. این شرکت وظایفی همچون هم‌افزایی، بهبود سطح تعالی سازمان، افزایش توان رقابت‌پذیری بین‌المللی و نهادینه‌سازی روش‌های نوین مدیریت را در سطح گروه بر عهده دارد.

تهران، خیابان گاندی- کوچه بیست سوم- پلاک ۱۷
کدپستی: ۱۵۱۷۹۴۶۱۱۳

شماره تماس:

۲۳۱۵۴۰۰۰-۲۳۱۵۱۱۸۰-۰۲۱

شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا، در زمینه طراحی، تأمین، ساخت، نصب و راه‌اندازی انواع بویلرهای بازیافت حرارتی، واترتیوب (پکیج/صنعتی/نیروگاهی) و تجهیزات جانبی مرتبط در بخش‌های نیرو، نفت و گاز، پتروشیمی و سایر صنایع در بازارهای داخلی و خارجی فعالیت می‌کند.

این شرکت با اتکا به نیروی انسانی کارآمد، جذب و ارتقاء دانش فنی، بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت تولید شرکت و همکاری با تأمین‌کنندگان معتبر داخلی و خارجی، ضمن حفظ حقوق سهام‌داران و کسب رضایت مشتریان، در راستای توسعه پایدار جامعه و تحقق چشم‌انداز بیست ساله کشور گام برمی‌دارد.

در راستای سیاست‌های کشور و اهداف برنامه‌های توسعه در زمینه افزایش راندمان نیروگاه‌های حرارتی، در سال 1382 قرارداد انتقال دانش فنی با شرکت صاحب تکنولوژی بین‌المللی امضاء شد و با اتکا به آن تاکنون حدود 154 دستگاه بویلر بازیافت برای نصب در پایین دست توربین‌های گازی و 38 دستگاه بویلر واترتیوب صنعتی، تحویل و مورد بهره‌برداری یا در دست اجرا قرار گرفته است.

اهمیت و جایگاه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی موجب شد تا پروژه‌های متعددی در زمینه تأمین بخار و یوتیلیتی برای این صنایع توسط مپنابویلر به صورت  EP و EPC اجرا شود.

ساخت تجهیزات بویلر تا اوایل سال 1389 عمدتاً از طریق برون‌سپاری و استفاده از توان و ظرفیت پیمانکاران داخلی و در چارچوب سیستم منسجم مدیریت و نظارت بر تأمین‌کنندگان این شرکت صورت می‌گرفت. بر اساس رویکرد جدید شرکت، از اوایل سال 1389، با الحاق کارخانه‌ای در نزدیکی شهر تهران، امکان ساخت بخش‌های حساس بویلر و سایر محصولات توسط مپنا بویلر فراهم شد تا به افق‌های جدیدی در زمینه پاسخگویی به نیاز مشتریان و کسب رضایت‌شان از نظر کیفیت، قیمت و زمان دست یابیم.

شماره تماس شرکت مپنا بویلر

نیاز مشتریان به پشتیبانی محصولات و خدمات مطمئن در کلاس جهانی و تعهد مپنا بویلر برای تکمیل زنجیره محصول و خدمات خود، موجب شد که از سال ۱۳۸۹ برنامه‌های ویژه‌ای در قالب خدمات مشتریان و خدمات پس از فروش تدوین شود که با اجرای آن گام‌های بلندی در این راستا برداشته شده است.

هم‌اکنون باتوجه به واقعی شدن قیمت انرژی و نیاز صنایع مختلف و سرمایه‌گذاران به افزایش بهره‌وری و راندمان، توسعه سبد محصولات مپنا بویلر به منظور طراحی و تأمین انواع بویلرهای بازیافت صنعتی و تولید بخار از حرارت تلف شده صنایع و همچنین بسته‌های فرایندی به ویژه در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی مورد توجه قرار گرفته است و بخش مهمی از فعالیت‌های سال‌های پیش رو را به خود اختصاص خواهد داد. از این رو با افزایش سبد محصولات گروه مپنا و ورود به حیطه تولید توربین‌های کلاس F، در سال ۱۳۹۵ قرارداد انتقال تکنولوژی و لیسانس بویلرهای بازیاب حرارتی برای توربین‌های کلاس F، H  و بالاتر را با شرکت صاحب تکنولوژی بین‌المللی به امضا رساند.

تعهد مدیریت و نیروی انسانی این شرکت به تأمین نیازهای واقعی ذی‌نفعان و حفظ محیط زیست از یک سو و بهره‌گیری از سیستم‌ها و نظام‌های مدیریتی نوین علمی، نویدبخش آینده‌ای روشن در کسب رضایت و وفاداری مشتریان و توسعه فعالیت‌های شرکت در بازارهای داخلی و خارجی است.

 

تولید شده در خانه وب.

نشانی: تهران، بلوارمیرداماد، نبش خیابان کجور، شماره ۲۳۱

کد پستی: ۱۹۱۸۹۵۳۶۵۱

صندوق پستی: ۱۹۳۹۵/۶۴۴۸

تلفن: ۲۳۱۵۱۰۰۱ – ۲۳۱۵۱۰۰۲(۹۸۲۱+) | ۸۱۹۸۱۰۰۱ – ۸۱۹۸۱۰۰۲(۹۸۲۱+) | ۲۴۷۱۱۰۰۱ – ۲۴۷۱۱۰۰۲(۹۸۲۱+)

ساعات پاسخگویی: ۸ صبح تا ۴ بعدازظهر (۴:۳۰GMT تا ۱۲:۳۰GMT)

شماره تماس شرکت مپنا بویلر

دورنگار (فکس): ۲۲۹۰۸۵۹۷ و ۲۲۹۰۸۵۹۸ (۹۸۲۱+)

پست الکترونیک: [email protected]

توجه:مراجعین محترم وبسایت که متقاضی پیوستن به مپنا هستند، صرفاً به بخش ویژه استخدام مراجعه نمایند.
برای مقاصد توسعه کسب و کار، تحقیق و پژوهش، تعریف زمینه‌های همکاری و یا برای کسب اطلاعات بیشتر، با مپنا از طریق تکمیل فرم مقابل با ما تماس بگیرید. پر کردن فیلدهایی که در این فرم با علامت * مشخص شده‌اند، الزامی است.

مدیریت ارتباطات و بازار گروه مپنا، مسؤولیت حوزه‌های زیر را در سطح گروه بر عهده دارد:

چنانچه در این حوزه‌ها مایلید بیشتر بدانید، با استفاده از اطلاعات زیر با ما تماس بگیرید:

نشانی: تهران، بلوارمیرداماد، نبش خیابان کجور، شماره ۲۳۱

تلفن:۲۳۱۵۲۰۷۰ (۹۸۲۱+) | ۸۱۹۸۲۰۷۰ (۹۸۲۱+) | ۲۴۷۱۲۰۷۰ (۹۸۲۱+)

ساعات پاسخگویی: ۸ صبح تا ۴ بعدازظهر (۴:۳۰GMT تا ۱۲:۳۰GMT)

ایمیل: [email protected]

نشانی: تهران، بلوارمیرداماد، شماره ۲۸۲

تلفن:۲۳۱۵۱۹۰۰(۹۸۲۱+) | ۸۱۹۸۱۹۰۰(۹۸۲۱+) | ۲۴۷۱۱۹۰۰(۹۸۲۱+)

معاونت توسعه سرمایه‌گذاری: برای تعریف پروژه‌های قابل طرح در حوزه سرمایه‌گذاری، با معاونت توسعه سرمایه‌گذاری این بخش تماس بگیرید: ۲۳۱۵۱۹۲۹(۹۸۲۱+) | ۸۱۹۸۱۹۲۹(۹۸۲۱+) | ۲۴۷۱۱۹۲۹(۹۸۲۱+)

ساعات پاسخگویی: ۸ صبح تا ۴ بعدازظهر (۴:۳۰GMT تا ۱۲:۳۰GMT)

ایمیل: [email protected]

نشانی: تهران، بلوارمیرداماد، نبش خیابان کجور، شماره ۲۳۱

تلفن:۲۳۱۵۱۵۰۰ (۹۸۲۱+) | ۸۱۹۸۱۵۰۰ (۹۸۲۱+) | ۲۴۷۱۱۵۰۰ (۹۸۲۱+)

معاونت بازاریابی و خدمات مشتریان: برای مقاصد کسب و کار در زمینه تولید محصولات و نیز کسب اطلاعات در  زمینه خدمات تخصصی (نظیر خدمات تعمیر و نگهداری)، با معاونت بازاریابی و خدمات مشتریان این بخش تماس بگیرید: ۲۳۱۵۱۱۵۰ (۹۸۲۱+) | ۸۱۹۸۱۱۵۰ (۹۸۲۱+) | ۲۴۷۱۱۱۵۰ (۹۸۲۱+)
ساعات پاسخگویی: ۸ صبح تا ۴ بعدازظهر (۴:۳۰GMT تا ۱۲:۳۰GMT) ایمیل: [email protected]

نشانی: تهران، بلوارمیرداماد، نبش خیابان کجور، شماره ۲۳۱اجرای پروژه‌های احداث و توسعه انواع نیروگاه‌های حرارتی، مأموریت بخش برق گروه مپناست. توانمندی تخصصی شرکت‌های زیرمجموعه این بخش، احداث طیف متنوعی از نیروگاه (گازی، سیکل ترکیبی، بخار، یوتیلیتی مورد نیاز صنایع بزرگ، تأسیسات تولید همزمان برق و حرارت و …) محسوب می‌شود.

تلفن:۲۳۱۵۱۶۸۰ (۹۸۲۱+) | ۸۱۹۸۱۶۸۰ (۹۸۲۱+) | ۲۴۷۱۱۶۸۰ (۹۸۲۱+)

ساعات پاسخگویی: ۸ صبح تا ۴ بعدازظهر (۴:۳۰GMT تا ۱۲:۳۰GMT)

پست الکترونیک: [email protected]

نشانی: تهران، بلوارمیرداماد، شماره ۲۸۲اجرای سیاست‌های گروه مپنا در عرصه صنایع بالادستی و میان‌دستی صنایع نفت و گاز، بر عهده این بخش است. اجرای مگاپروژه‌های توسعه میادین و احداث واحدهای فرآیندی، از جمله این حیطه‌های فعالیت است.

تلفن:۲۳۱۵۲۰۶۰ (۹۸۲۱+) | ۸۱۹۸۲۰۶۰ (۹۸۲۱+) | ۲۴۷۱۲۰۶۰ (۹۸۲۱+)

پست الکترونیک: [email protected]

ساعات پاسخگویی: ۸ صبح تا ۴ بعدازظهر (۴:۳۰GMT تا ۱۲:۳۰GMT) ایمیل: [email protected]

نشانی: تهران، بلوارمیرداماد، شماره ۲۸۲تولید تجهیزات اصلی و اجرای پروژه‌های حمل و نقل ریلی گروه مپنا، در این بخش صورت می‌پذیرد. ساخت لوکوموتیو و تجهیزات وابسته به آن و اجرای پروژه‌های ریلی نظیر مترو و مونوریل از جمله فعالیت‌های این بخش است.

تلفن:۲۳۱۵۱۳۶۰ (۹۸۲۱+) | ۸۱۹۸۱۳۶۰ (۹۸۲۱+) | ۲۴۷۱۱۳۶۰ (۹۸۲۱+)

ساعات پاسخگویی: ۸ صبح تا ۴ بعدازظهر (۴:۳۰GMT تا ۱۲:۳۰GMT) ایمیل: [email protected]

تولید شده در خانه وب.

Please contact one of our team of experts from Monday to Friday between 9am and 5pm or by email

021-75172

با ما تماس بگیرید


Search too wide


شماره تماس شرکت مپنا بویلر

Garma Gostar Ind.

لوله، تیوب، مجاری و خطوط لوله، فلزات آهنی

Tehran – ایران


مشاوران چاپ

Tehran – ایران

Keyhan Tejarat Ghaem

قطعات سیستم اگزوز برای موتور احتراق داخلی

Tehran – ایران

Walke AG

کاغذ و مقوای کوتد و لمینیت (فتوگلاسه)

Herisau – سوئیس

RIWAG Präzisionswerkzeuge AG

حفاری های پنوماتیک و ابزار و ماشین آلات حفاری

Adligenswil – سوئیس

Fluid Empordá


تجهیزات هیدرولیک

Vilamalla – اسپانیا

مارکمدیر بازاریابی و فروش

بروز رسانی های مداوم

مشاوره با کارشناسان کومپاس


ورود به سیستم

لطفا شناسه کاربری و رمز عبور خود را تکمیل فرمایید


General Policy for the Protection of Personal Data

The data we collect are only those necessary for the proper use of our service. By continuing to use our services beginning May 25, 2018, you acknowledge and agree to our updated Privacy Policy and Cookies Policy.

شماره تماس شرکت مپنا بویلر
شماره تماس شرکت مپنا بویلر
9

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در ادرس

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.