طرز تهیه نان سیر با مایکروفر

طرز تهیه نان سیر با مایکروفر

طرز تهیه نان سیر با مایکروفر

طرز تهیه نان سیر با مایکروفر

امروز صبح به صورت غیر منتظره از کسب و کارتان درآمدی کسب می کنید. ممکن است یک کار نیمه وقت به شما پیشنهاد داده شود. شاید بهتر باشد این پیشنهاد را رد کنید، زیرا شریک عاطفی تان از اینکه خانواده تان را نادیده می گیرید ممکن است عصبانی شود. در طول شب زمان خوبی را با دوستان تان سپری می کنید.

تغییرات مهمی در زندگی حرفه ای و اجتماعی تان اتفاق می افتد. ایده های تان توسط همکاران و رئیس تان قدردانی خواهد شد. در طول بعد از ظهر ممکن است در یک مهمانی با دوستان تان حضور داشته باشید. سعی کنید تعادل خود را حفظ کنید تا سلامتی تان به خطر نیافتد. به زندگی عاطفی تان بیشتر توجه کنید.

در بهترین حالت فکری هستید و این موضوع می تواند تاثیر مثبتی بر روی روابط تان بگذارد. در تمام فعالیت های خانگی و کسب و کارتان موفق خواهید شد. سعی کنید اولویت های خود را سامان دهی کنید تا بتوانید بهتر زمان خود را مدیریت کنید. به نظرات شریک عاطفی تان گوش کنید.

بعد از یک دوره سخت در بخش های مالی و عاطفی، موفقیت غیر منتظره ای را کسب می کنید. فضای امروز به نفع شماست. سعی نکنید که دیدگاه تان را به دیگران تحمیل کنید، وگرنه دوستان تان از شما نامید می شوند! در طول شب متوجه خواهید شد که باید به یک سفر کاری بروید

احتمالا در بخش های مالی و اجتماعی موفقیت کسب کنید. سعی کنید از این زمان مطلوب بهترین بهره را ببرید، اما صبور باشید و از عجله کردن اجتناب کنید. در طول بعد از ظهر ممکن است مجبور باشید که به یک سفر غیرمنتظره ای بروید. می تواند شخصی باشد، و منجر به افزایش درآمدتان شود. مواظب چمدان و کیف پول تان باشید.

طرز تهیه نان سیر با مایکروفر

تغییرات جالبی ممکن است رخ دهد، که رضایت خاصی برای شما به ارمغان آورد. مهارت های اجتماعی و فکری عالی تان به شما کمک می کند در تمام بخش های اجتماعی و کاری تان موفق شوید. در طول بعد از ظهر ممکن است مجبور باشید تا تصمیمات مهمی در ارتباط با زندگی عاطفی تان بگیرید. امروز می توانید روی حس ششم تان حساب کنید.

هرکاری که امروز قصد انجام آن را دارید با موفقیت به اتمام می رسانید و هیچ مانعی نمی تواند جلوی شما را بگیرید. فرصت هایی را برای سود غیرمنتظره کسب خواهید کرد. روابط با شریک عاطفی تان بسیار خوب پیش خواهد رفت. سعی کنید پیشنهاد ارائه شده از سمت دوستان تان را قبول کنید. از بحث با یک شخص سالمند اجتناب کنید.

حوادث غیرمنتظره ای تا قبل از ظهر رخ خواهد داد، که تمام برنامه های شما را جابجا می کند. ممکن است از خارج از شهر مهمان داشته باشید، آرامش خود را حفظ کنید. یکی از اعضای سالمند خانواده احتمالا به شما پیشنهاد شروع یک کسب و کار را می دهد

اگر برای پیوستن به یک مشارکت دعوت شده اید، قبول کنید! فرصتی خواهید داشت که سود خوبی کسب کنید. زمان بسیار خوبی برای کسب وکار است، و شانس خوبی برای کسب درآمد دارید. باید نظرات شریک عاطفی تان را جویا شوید. به یاد داشته باشید که بیشتر نیاز به استراحت دارید!

امروز صبح مجبور خواهید شد تا هزینه های غیرمنتظره ای را پرداخت کنید، اما این کار مفیدی که انجام می دهید خانواده از شما قدردانی خواهند کرد. برنامه های تان در طول بعد از ظهر تغییر خواهد کرد، زیرا اجبارا باید مشکل یکی از اعضای خانواده تان را حل کنید. بهترین کار این است که اولویت های خود را سامان دهی کنید.

در ملاقات با افراد مهم موفق خواهید شد . ایده های تان مورد تحسین و قدردانی قرار خواهد گرفت. امروز برای ایجاد دوستی های جدید و تقویت دوستی های قدیمی مطلوب است. باید به دقت برنامه ریزی کنید. احتمالا بخواهید نظرات اطرافیان را در نظر بگیرید.

ممکن است برای پیوستن به یک کسب و کار جدید به شما پیشنهادات جدیدی ارائه شود . قبل از هرگونه تصمیم گیری این پیشنهاد را به دقت بررسی کنید. ممکن است بخواهید با شخص سالمند و باتجربه مشورت کنید و همین طور نظر شریک عاطفی تان را جویا شوید. زمانی که می خواهید در ارتباط با خانه تان تصمیم بگیرید به حس تان می توانید اطمینان کنید

انشاآلله که آمین های ما شامل حال بقیه باشه همین که باعث دلخوشی خواندن مطالب مثبت و انتشار آن به دلها ی میلیونها انسان که همه به نوعی درگیر هستن در این روزگار هزار پیچ لاکردار درحال ذخیره حسابهای کائنات هستید و خدا قوت به همه عزیزان در تاروت رنگی از جلوی درب تا میز مدیر احسن برشما.????⚘????

سلام دوست عزیزم

ازین که که همراه ما هستید، بسیار سپاس گزاریم.

مرسی از این همه انرژی مثت و محبتی که نسبت به ما دارید.

امیدواریم همیشه سلامت و شاد باشید.

سلام دوسال است که کانال شما راه افتاده و جزو بهترین مفیدترین وعالی ترین کانالها هست ‌.فقط دوتا موضوع اول اینکه دوسال قبل هم فال بیست نهم اسپند و یکم فروردین را نگذاشتید ودل ماها رو شکستید.ومورد دوم تقویم نجومی را دیگر نمی گذارید آیا منابع ندارید یا مشکل دیگری هست.ممنون از توجه شما و مرسی که هستین.?????⚘⚘⚘⚘⚘⚘??????

سلام دوست عزیزم، روزهای آخر سال متاسفانه بخاطر تعطیلی دوستان ادمین حضور ندارن و به همین دلیل احتمالا فال این 2 روز درج نشده که بسیار از شما عذر خواهی می کنیم.

اطلاعات تقویم نجومی به صورت یک کتاب دراومده و به زودی با کسب اجازه و رعایت قوانین کپی رایت این مطالب رو درج خواهیم کرد.

از این که همراه همیشگی ما هستید، بسیار سپاس گزاریم.

میشه به جای عیدی روز آخر سال و روز اول سال جدید را زودتر بگذارید ماهم خوشحال باشیم.ممنون

دوست عزیزم متاسفانه این امکان وجود نداره ولی قطعا تلاشمون رو خواهیم کرد تا فال ها حتما بروز بشن

به خدا یه ذهن خونی عجیب بود … اولشو خوندم شوک شدم موفق باشین

سلام بعضی مواقع انقدر دقیق فالتون که من میترسم بیرون برم?ولی باز بخاطر تلاشتون ممنون موفق باشید ✌

5646

۰
711

پیروی از ده قانون ساده به شما امکان می دهد رفتارهای خوب را در کودک خود تقویت کنید و این رفتار را در آنها به صورت عادت در آورید.   ۱) رفتار درست بچه ها را تقویت کنید نه بدرفتاری شان را:   درخواست های مودبانه بچه ها را تقویت کنید، نه نالیدن ها و فریاد زدن هایشان را یا …

۰
781

تبخال از انواع ویروس های تبخال ساده ناشی می شود و تاول های کوچکی است که روی لب ها و پوست دورلب ایجاد می شود   تبخال چیست؟   تبخال در اثر ویروسی به نام هرپس سیمپلکس ایجاد می شود و با ویروس آبله مرغان تشابه زیادی دارد. این ویروس مسری می باشد و از طریق تماس مستقیم مانند بوسیدن …

۰
1,017

طرز تهیه نان سیر با مایکروفر

مواد لازم : سیب زمینی ۵ تا ۶  عدد پیاز ۴ عدد ماءالشعیر ۱ لیوان کره ۵۰ گرم پنیر پارمسان رنده شده به مقدار لازم نمک به مقار لازم پپرونی ۱۰۰ گرم روغن زیتون به مقدار لازم   طرز تهیه سیب زمینی تنوری و پیاز با ماءالشعیر: در ابتدا پوست سیب زمینی ها را گرفته و آنها را برش نازک …

۰
385

مجری گری: از کودک بخواهید با دیگران مصاحبه کند.   اجرای نمایش مثل نمایش عروسکی.   صحبت کردن با خود روبروی آینه.   شرکت در بازی های گروهی.   بازی فروشنده و خریدار. با انجام روزانه این بازی ها و ایجاد خلاقیت در بازی ها می توانید کمک بزرگی برای رفع کم رویی کودک داشته باشید.

۰
702

✔توصیه می‌شود وقتی والد می‌خواهد کودک را ترک کند، با او راجع به علت ترک محل و موقعیت صحبت کند و به او اطمینان دهد که مجددا پیش او بر می‌گردد.   ✔نوراد یا نوپا باید آماده شدن و یا به عبارتی د‌قیق‌تر، لباس پوشیدن والد خود را برای رفتن به بیرون ببیند. در همین زمان، صحبت با کودک را …

۰
856

فراموش نکنید قبل از گذاشتن هویج دریخچال سر هویج را ببرید زیرا نوک هویج،رطوبت هویچ را گرفته آن را خشک و پلاسیده می کند.     لیمو را پیش از آبگیری مدت ۱۵ دقیقه درون آب داغ بیندازید، آب آن تقریبا دو برابر خواهد شد…   اگر اندکی نمک به داخل تابه بریزید از پاشیدن و پخش شدن روغن به …

۰
753

میزان و نوع وابستگی کودک در سنین مختلف تغییر پذیر است. سرعت رشد مغز در سال اول تولد بسیار زیاد است، به همین دلیل نوع توجه شما به فرزندتان در سال اول از اهمیت بالایی برخوردار است. با رشد کودک نیازهای وی نیز به مراتب تغییر می کنند.   تولد تا شش ماهگی : به طور متوسط تا سن شش …

نام و مشخصات شمآ (required)

آدرس ایمیل در دسترس شمآ (required)

نگارش شماره موبایل

برقراری ارتباط

نان سیر نوعی نان که دارای سیر، روغن زیتون و کره است، این نان معمولا به صورت باگت آماده می شود با انواع مختلفی از پنیر موتزارلا یا فتا مصرف می شود که در بعضی از رستوران ها به عنوان پیش غذا سرو می شود.

نان سیر از جمله فست فودهای خوشمزه و لذیذ است که تهیه آن توسط خانم های خانه دار نیز به راحتی انجام می شود. در این مطلب قصد داریم شما را با طرز تهیه نان سیر آشنا سازیم.

طرز تهیه پیتزا لقمه ای و سمبوسه پیتزایی را در مطالب گذشته آموزش دادیم که همانند نان سیر هر کدام می توانند علاوه بر پیش غذا و میان وعده بعنوان غذای اصلی نیز سرو شوند.

طرز تهیه نان سیر با مایکروفر

برای پخت نان سیر، ابتدا نان تست یا نان باگت را برداشته و با قالب به شکل دلخواه در می آوریم، در اینجا می توانیم از نان تست به صورت کامل و یا از حلقه های نان باگت هم استفاده کنیم سیر را رست کرده و برای این کار هر بوته سیر را باید برش دهیم.

 می توانید سیر را از وسط و یا یک سوم بالای آن را برش دهید. برای رست کردن سیر می توانید از ظرف چدنی و یا مایکرو فر هم استفاده کنید. روی سیر را روغن زیتون بریزید و تمام حبه های آن را با روغن زیتون آغشته کنید. فر را در روی حرارت 210 درجه سانتیگراد حدود 15 دقیقه گرم کنید، سیر ها را در ورق آلومینیوم پیچیده و در ظرف فر قرار داده به مدت 40 دقیقه تا کاملا رست شوند در تهیه نان سیر استفاده از مواد تازه و با کیفیت بسیار مهم است ،

کره را در ظرفی ریخته و کمی فلفل و نمک به آن اضافه کنید.

سپس سیر های رست شده را از پوسته جدا کرده و داخل کره بریزید، در مرحله بعدی طرز تهیه نان سیر, پنیر و جعفری را اضافه کنید.

قابل ذکر است که سیرها سرد شده باشند اگر نه له می شوند تمام مواد را با هم مخلوط  کنید، سپس نان های تست یا نان باگت را بردارید.

مخلوط کره و سیر را با قاشق روی نان تست یا نان باگت پخش کنید، مقدار مخلوط مواد بر روی نان تست و مقدار استفاده از کره و سیر بستگی به سلیقه شما همراهان گرامی دارد. سپس روی هر کدام از نان تست ها مقداری سس و نمک بریزید، در مرحله بعدی سس ها را با قاشق بر روی نان تست به وسیله قاشق پخش کنید تا روی نان کامل به سس آغشته شود. سپس نان ها را به مدت 10 الی 15 دقیقه با دمای 180 درجه درون فر قرار دهید تا پنیر آب و طلایی شود.

در این آموزش شما همراهان گرامی را با طرز تهیه نان سیر آشنا کردیم. امیدواریم از تهیه و سرو این غذای متفاوت و خوشمزه در منزل نهایت استفاده را ببرید برای آشنایی با طرز تهیه انواع فست فود کلیک کنید.

منبع : آرگاچگونه اندام های کوچک مانده بدن را بزرگ کنیم؟چگونه چین و چروک پوست را از بین ببریم ؟چگونه اشتهای کودکان را افزایش دهیم؟ایده های جذاب برای طراحی ناخن در نوروز 98


دتاکس واتر چیست؟ چگونه دتاکس واترهای مفید درست کنیم؟معرفی انواع غذاهای رژیمی برای کاهش وزن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه

نام

ایمیل

وب‌سایت

طرز تهیه نان سیر با مایکروفر

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.70 تا از بهترین سفره های هفت سین برای سال 98تزیین ظروف هفت سین با ایده های بکر و زیبا55 ایده جذاب برای هفت سین سال 98چه غذایی به ماهی قرمز بدهیم؟سفره هفت سین های نمدی دوست داشتنیایده های جذاب هفت سین سال خوک

طرز تهیه نان سیر با مایکروفر

طرز تهیه نان سیر با مایکروفر

9

0 امید طرز تهيه مارس 30, 2019
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *