علت مرگ ثريا حکمت بازيگر

علت مرگ ثريا حکمت بازيگر

علت مرگ ثريا حکمت بازيگر

علت مرگ ثريا حکمت بازيگر

ثریا حکمت بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت.مونا مجتهدی دختر این بازیگر فقید در تماس با خبرنگار سینمایی ایسنا ضمن اعلام این خبر گفت: متاسفانه دقایقی پیش از بیمارستان تماس گرفتند و اعلام کردند مادرم صبح امروز (جمعه، 20 فروردین) از دنیا رفته است.


به گزارش ایسنا، ثریا حکمت با نام اصلی آذر مهدی قلی‌خانی متولد 1332 در خوی بود که پس از اخذ مدرک منشی‌گری از اوایل دهه 50 فعالیت بازیگری‌اش را آغاز کرد که تا اواخر دهه 80 ادامه داشت. از جمله فیلم های سینمایی که این هنرمند فقید در آن‌ها نقش‌آفرینی کرده بود می‌توان به آثاری چون «نقطه ضعف»، «تصویر آخر»، «خواستگاری»، «شب شکن»، «سمندر»، «جدال در تاسوکی»، «بهار در پاییز»، «دو همسفر»، «حالا چه شود؟»، «روز دیدنی»، «نیش»، «تهاجم»، «ماه‌پیشونی»، «آواز قو»، «عروسی مهتاب» و فیلم به‌یادماندنی «ای ایران» ناصر تقوایی اشاره کرد. علت مرگ ثريا حکمت بازيگر

«مرد اول»، «آپارتمان»، «فاصله»، «گزارش»، «خانه به خانه» و «خاطره‌ها» هم از جمله سریال هایی هستند که حکمت در آنها به ایفای نقش پرداخته است.


این بازیگر بیش از یک دهه بود که فعالیت بازیگری نداشت و در سال‌های اخیر با مشکلات معیشتی زیادی مواجه بود.


حکمت که در اوایل سال جدید به دلیل مسمومیت دارویی به بیمارستان منتقل شده بود با بهبود نسبی شرایطش ترخیص شده بود ولی بامداد 16 فروردین‌ماه به دلیل تشنج و لخته شدن خون بار دیگر به بیمارستان منتقل شد و به کما رفت.


سال 93، ثریا حکمت در گفت‌وگویی با ایسنا که در آن مقطع بازتاب وسیعی داشت از شرایط زندگی‌اش گله کرد و پس از آن برخی‌ به او وعده‌ حمایت دادند.
انتهای پیام


روحشون شاد


خيلي متاثر شدم دلم گرفت خيلي بازي هاي ثريا حکمت را دوست دارم در سريال همسايه ها و فيلم خواستگاري عاليه خدا رحمتش کند چرا کارگردانهااز ثريا حکمت در فيلم وسريالشان استفاده نکردند ؟

خداوند رحمت کنه روحشون رو و در آرامش و برکت و نور الهي باشند

ثرياي خدابيامرزخانه جديدت مبارکت باشد


من فيلم خواستگاري و عروسي مهتاب از ايشون و چند بار ديدم عالي بود .با اينکه اخيرا بازي نميکردن ولي بازم چهرشون واسه همه آشناس.روحشوون شاد

واقعا براي جامعه هنري بايد متاسف شدکه بعضي تاخرخره دارند وبه همنوع خودکمک نميکنند

پس از فوت اين بازيگر متوجه شدم که ثريا حکمت با چه رنج و مشقتي 10 سال پاياني عمر خود را سپري کرد. اما وقتي تلاش خبرگزاري ايسنا براي انعکاس مشکلات و تاثير آن در تسريع بهبود شرايط او را (در 2 سال پاياني عمرش ) خواندم، وظيفه خود مي دانم تا به عنوان يک ايراني از اين خبرگزاري نهايت تشکر را داشته باشم.

فال قهوه با 1 نشانه فال قهوه با 3 نشانه


فال قهوه آنلاین


در این روزهای خوش و ناخوش زندگی قهوه های تلخ و شیرین میان وعده های غذایی مطلوب ، برای اوقات فراغت ما هستند .یک روز در هوای برفی و سرد زمستان ، قهوه ی تلخ و تند اسپرسو سردی و سوز سرما را از تن مان به در می کند و روزی دیگر در آفتابی ترین روز تابستان در بهترین کافه ی خیابان خورشید شیرین ترین قهوه ،روزگار را بر وفق مراد می سازد  و دلچسبی آفتاب گرم را برایمان دو چندان می کند.

بعد از خوردن قهوه ته مانده هایی در فنجان باقی می ماند که اگر بیشتر در شکل و شمایل آن دقت کنیم هر کدام را به نقش هایی شبیه می بینیم نقشی کشیده تر که شبیه به بانوی گیسو بلندی است که مدتهاست در خیالمان در آرزوی ازدواج با او هستیم و هزار بار از او تقاضای ازدواج کرده ایم و نقشی پر تر شبیه به گنجی که خیال داریم با آمدنش زندگیمان را از این رو به آن رو می کند و فرسنگ فرسنگ ، وجب به وجب در پی یافتنش بوده ایم .

فال قهوه از دیرباز مردمان یونان ، ایران ، ارمنستان ، روسیه و یوگسلاوی را سرگرم خود کرده است . مردمانی که رقم خوردن آینده ی خود را در تفاله های جای مانده در فنجان قهوه ی خود می جویند و نقش و نگار کج و معوج فنجان قهوه شان ، نه تصمیمات درست خود برای رقم زدن سرنوشتشان.علت مرگ ثريا حکمت بازيگر

برای فال گرفتن اغلب مردم اعتقاد دارند قهوه ی ترک آینده  را بهتر نشان می دهد حتی اگر فنجان ته گرد تر نیز باشد این جواب دهی ریسک کمتری پیدا می کند . ولی برخی دیگر اعتقادات دیگری دارند و نوع قهوه و گردی ته فنجان برایشان مهم نیست بلکه فقط در پی نقش های جای مانده از قهوه شان هستند .

آنها مقداری از قهوه ی فنجانشان را به امید روشن شدن آینده برایشان در ظرفشان پس انداز می کنند و با گذاشتن نعلبکی بر روی فنجان و برگرداندن آن منتظرنقش بستن  نقوشی هستند که نوید دهنده ی آینده ی خوبی باشد یا گاهی خبر دهنده ی یک اتفاق بد در روزهای آینده.

با برگرداندن فنجان و نقوش نقش بسته در ته فنجان هر کسی تعبیری از نقوش را بیان می کند . این کار اغلب در جمع های دوستانه یا آشنایان صورت می گیرد که در این جمع ها همیشه کسی هست که مفسر خوبی برای نقش و نگارهای ایجاد شده می باشد به اصطلاح کسی هست که در جمع ریش سفیدی کند و تفسیر نقوش را بر عهده بگیرد تا بر ابهامات وارده بر نقوش و رای های مختلف اطرافیان پایان دهد . این مفسر با دیدن نقش و نگار های باقی مانده از مخلوط قهوه و آب و تشبیه آن ها به اشیای مختلف درباره ی آینده ی افراد نظر می دهد . که گاهی این آینده ی پیش بینی شده مطلوب دل است و گاهی بسیار غم انگیز تا این حد که به حرف های مفسر شک می کنیم.

این خصلت آدمی است اگر چیزی مطلوب و باب دلش باشد آن را باور می کند و به آن ایمان دارد ولی اگر چیزی که می شنود به مذاقش خوش نیاید دست به انکار می زند و منکر همه چیز می شود.

فال قهوه تنها تفسیر انسان ها از نقوش نقش بسته ی ته فنجان ها نیستند بلکه سر رشته در باورها و اندیشه های ما دارند که این اندیشه ها طرز نگرش ما را به زندگی مشخص می کنند . اگر شما فردی مثبت اندیش باشید هیچ گاه با دیدن خط های درهم ریخته و به هم بافته شده به یاد خط خطی های روزگار نمی افتیدکه سعی در له کردن و نابود سازی زندگی شما دارند ؛ بلکه تعبیری بهتر برای این خطوط دارید و این گونه برای خود تفسیر می کنید که این خطوط مانند شاخه های در هم تنیده شده ی درختان در جنگل هستند که سعی دارند اکسیژن به زندگیتان برسانند و نوید روزهایی خوش را به شما می دهند ولی اگر فردی منفی نگر باشید و منتظر خبر بد برای از هم پاشیدن زندگی، این خطوط را تنها دلیل نابودی زندگی خود می بینید.

گاهی نیز بررسی این نقوش نقش بسته در فنجان تنها دلیل هم صحبتی با کسانی است که سال ها و روزها در انتظار شنیدن حرف هایشان بوده ایم . چه اهمیتی دارد  مفسر آینده ی خوبی را برایمان نوید دهد یا خبر از اتفاق بد در روزهای آینده برایمان داشته باشد مهم این است که در جمعی بوده ایم و ساعت ها به سرنوشت مان فکر کرده ایم و هم نشین چند نفر دیگر شده ایم .

شاید اصلا برایمان مهم نبود بغل دستی مان چه آرزوهایی در سر دارد و چه نقشه هایی برای زندگی اش کشیده است ولی وقتی مفسر مردی بلند قامت با ماشین مدل بالا در فنجانش برایش می بیند و او قند در دلش آب می شود و فقط لبخند می زند برایمان مهم می شود که این شاهزاده ی سوار بر اسب کیست ؟ شاید هم همین بهانه کافی باشد تا خودمان بشویم شاهزاده ی سوار بر اسب و داستان را از اینجا آغاز کنیم .

شاید وقتی به دو راهی های زندگی مان می رسیم منتظر هستیم کسی راه درست را به ما نشان دهد منتظر یک منجی هستیم که فقط بگوید کدام درست است و کدام نه ؛ دست به دامن فنجان قهوه می شویم و رقم زدن سرنوشت خود را به تفاله ی باقی مانده در فنجان قهوه ی خود می سپاریم شاید این کار بسیار احمقانه باشد که تصور کنیم ته فنجان راه را نشان می دهد و مسیر کامیابی را به درستی برای ما برملا می سازد اما حقیقت این است که تنهایی در تصمیم گیری و نداشتن هیچ پشتیبانی ،خود دلیلی می شود برای این کار احمقانه ، شاید اگر به جای تفاله ی قهوه ، بند کفش های نامنظم کتانی مان می توانستند  بهتر آنچه را که دلمان می خواهد برملا کند فال دیگری ظهور می کرد و این فال ، فال بستن بند کفش نام می گرفت و دنیایی جدید در پس بندهای کتانی رخ می داد.

Copyright (c) 2006-2017 persianv.com All Rights Reserved


© کلیه حقوق متعلق به سایت پرشین وی می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .

نشان‌گذاریعجب سازنده ی این علامت عرب دولاب است [[رده:نمادهای نوشتار]]

.     بیوگرافی گروه ایوان بند  


.     عکس جامانده پیاده روی اربعین  


.     بیوگرافی زکریا رازی کاشف الکل  


.     بشار رسن بازیکن فوتبال  


.     علت نازایی در زنان و مردان  


علت مرگ ثريا حکمت بازيگر

.     مانتو بازیگران در مهر 97  


 .     فال امروز من چیست  


فتوکده بعنوان مجله خبری و تفریحی فعالیت خود را از آبان 1392 شروع کرده است، تمام تلاش این گروه انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد، هرگونه کپی برداری صرفا با درج لینک مستقیم سایت مجاز می باشد

علت مرگ ثريا حکمت بازيگر

علت مرگ ثريا حکمت بازيگر

9
0 مهران کریمی فواید،علائم،خواص اکتبر 17, 2018
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *