عوارض صابون نرم کوسه

خواص دارویی و گیاهی

صابون کوسه سرشار از ویتامین E, A که  خاصیت ضد لک دارد و امگا 3 باعث جلوگیری از چروک شدن پوست می‌شود. صابون نرم کوسه حاوی مقادیر زیادی اسید چرب DHA, EPA اثر ضد تورمی و فرسودگی دارند و به علت اینکه چربی غیراشباع هستند از جوش و آکنه جلوگیری می‌نمایند. این صابون با PH طبیعی مکانیسم بازسازی و رشد سلول‌های پوست را تقویت می‌نمایند.

عوارض صابون کوسه تا کنون عوارضی مشاهده نشده است. لیست صابون های ارائه شده در بازار

عکس صابون کوسه

شماره تماس جهت ثبت سفارش

09129358752

صابون نرم کوسه حاوی حداقل 5% روغن خالص کبد کوسه می باشد که روغن کوسه آن از آب های خلیج فارس (بندر عباس) تهیه می شود . روغن کبد کوسه حاوی ویتامین های A-E-D و فلزات A-E می باشد و همچنین دارای اسیدهای چرب EPA-DHA و امگا3 می باشد.

ویتامین A-E موجود در صابون خاصیت ضد لک دارد و امگا 3 باعث جلوگیری از چروک پوست می شود .

اسیدهای چرب EPA – DHA اثر ضد تورمی و فرسودگی دارند و به علت اینکه چربی غیر اشباع هستند از جوش و آکنه جلوگیری می نماید این صابون با PH طبیعی مکانیسم بازسازی و رشد سلولهای پوست را تقویت می نمایند .

ضمن اینکه مصرف منظم این صابون باعث شادابی و روشن شدن تدریجی رنگ پوست می شود . پوست صورت بانوان اکثرا به علت استفاده از مواد آرایشی دچار خستگی و التهاب و چربی زدئد می شود که مصرف این صابون پس از آرایش کمک شایانی به رفع خستگی و بازیابی نشاط مجدد پوست می کند .

روغن کبد کوسه به خوبی از مزایای حمایت ایمنی آن شناخته شده است و برای قرن ها به عنوان یک ترکیب ایمن و موثر استفاده شده است. روغن کبد کوسه به طور طبیعی حاوی ترکیبات آلکیل گلیسرول و اسکوالن در مقادیر قابل توجهی، ویتامین E و سایر ترکیبات در مقادیر کمتر است.روغن کبد کوسه به مدت طولانی به عنوان یک ماده مغذی تقویت کننده ایمنی با توانایی قابل توجهی برای کمک به پیری سالم به حساب می آید . تعدادی از مطالعات استفاده از روغن کبد کوسه را در عرصه های دیگر گسترش می دهد، از جمله بهبود سلامت عروق، حمایت از ایمنی در دوران بارداری، کاهش عضلات و بیشتر.

شماره تماس جهت ثبت سفارش

09129358752

یکی از کاربردهای تاریخی برای روغن کبد کوسه در ژاپن برای سلامتی عروق است. این متفاوت از استفاده سنتی در کشورهای اسکاندیناوی است که بر سلامتی سیستم ایمنی متمرکز است. مطالعه ای در سال 2015 نشان داد که اثرات روغن کبد کوسه بر رگ های خونی و جریان خون در گردش خون میکرو عروقی محیطی نشان داده شده است. مطالعه تصادفی، دو سو کور، کنترل شده با پلاسبو، مردان سالم متوسط ​​و مردان مسن که سفتی دیواره شریانی را افزایش داده بودند، مورد بررسی قرار گرفت. شرکت کنندگان دوز 400 میلیگرم کپسول 400 میلی گرم در روز را برای یک دوره هشت هفته دریافت کردند. دانشمندان عدسی عروق قلب و مچ دست (CAVI) و روش لیزر Doppler لیزر تصویری (LDPI) را اندازه گیری کردند. این اندازه گیری ها و تکنیک ها اندازه گیری می کنند که چقدر خون خون به داخل بافت ها منتقل می شود. مشخص شد که پس از هشت هفته مصرف روغن کبد کوسه، ریزش در داخل رگ های خونی کوچک در محدوده و همچنین انعطاف پذیری عروق بزرگ بهبود یافته است. هیچ عوارض جانبی مشاهده نشد.

یکی از دلایلی که چرا روغن کبد کوسه ممکن است در حفظ انعطاف پذیری خون کمک کند، مقدار چربی های غیر اشباع در آرایش آن است. این چربی سالم کمک می کند تا غشاهای سلولی انعطاف پذیر و الاستیک را حفظ کنند. مطالعات نشان داده است که مواد تشکیل دهنده روغن کبد کوسه به عنوان قدرتمند رادیکال آزاد آزاد عمل می کنند که از بافت عروقی از آسیب اکسیداتی محافظت می کنند. در مطالعات حیوانی ، ترکیبات موجود در روغن کبد کوسه حقیقتا منافع محافظ قلب را نشان دادند. این ترکیبات، استرس های رادیکال آزاد و شکست غشاء سلولی مربوط به بافت های عروقی، قلب و بیماری های قلبی را متوقف می کند.

در پژوهش بسیار متفاوت ، پژوهشگران اثرات و ایمنی روغن کبد کوسه در زنان باردار را مورد بررسی قرار دادند. این مطالعه بر روی زنان باردار و عفونت های سینوس متمرکز بود. آنها همچنین بر روی انتظار مادرانی که مشکلات دستگاه ادراری داشتند، مانند عفونت مثانه و التهاب داخل دستگاه ادراری متمرکز بود. زنان باردار روغن کبد کوسه، دو کپسول سه بار در روز به مدت دو هفته دریافت کردند. نتایج در اولین گروه عفونت سینوس نشان داد که 75 درصد از زنان در شرایط کلی خود، بدون نیاز به آنتی بیوتیک و درد کمتری بهبود یافته بودند. گروه دوم 76 درصد بهبود علائم مثانه و دستگاه ادراری را نشان داد. با توجه به مشکلات روزافزون با مقاومت آنتی بیوتیک و افزایش مشکلات در کنترل درد در این کشور، استفاده از روغن کبد کوسه ممکن است راه حل های جایگزین را ارائه دهد.

در همان نشریه که فقط توضیح داده شد، دانشمندان زنان را با سرطان سرویکس مطالعه کردند. زنان کبد کوسه به مدت دو ماه در شش کپسول در روز و سپس یک ماه در سه کپسول در روز به آنها داده شد. پیشرفت اصلی نشان داد تحمل بهتر به پرتودرمانی. نویسندگان احساس کردند که این مطالعه به مدت سه ماه محدود بود و هیچ گونه اطلاعاتی در مورد بهبود میزان بقا مشخص نشد. آنها نتیجه گرفتند: “در زنان مبتلا به سرطان دهانه رحم، درمان کاملا پرخاشگرانه است و نباید نادیده گرفته شود تا امکان کاهش عوارض جانبی با مصرف آماده سازی طبیعی و بی ضرر (روغن کبد کوسه).

مطالعه سال 2014 به بررسی اینکه چگونه آلژین گلیکوزرها می توانند در حمایت از سیستم ایمنی بدن در افراد سالمند که در معرض جراحی قرار دارند کمک کنند. خطر ابتلا به ایمنی افراد در این گروه سنی (90 سال و بالاتر) اغلب خطرناک است. عوارض بعد از جراحی در این گروه سنی رایج است. در این مطالعه، 40 سالمند مبتلا به آلبیک گلیسیرین 500 میلی گرم دو بار در روز به مدت چهار هفته تحت درمان قرار گرفتند. هدف کلی این بود که یافتن راه هایی برای کاهش خطر ابتلا به عفونت جراحی و ایمنی بدن، کاهش التهاب پس از عمل و کمک به بهبود سریع و بدون عارضه باشد.

مطالعه موفقیت آمیز بود. مشخص شد که این گروه با خطر بالا از بیماران به طور قابل ملاحظه ای بهتر از سایر بیماران مشابه با سن، خطر، با همان نوع عمل جراحی انجام می شود. پروتئین های واکنشی C (CRP) و دیگر نشانگرهای التهابی به طور قابل توجهی بهتر بودند. شمارش گلبول های سفید بهبود یافته بود که منجر به بهبود زخم بهتر و کمبود عفونت شد. هیچ عوارض جانبی گزارش نشده است. نویسندگان اظهار داشتند “این فرصت را برای معرفی این محصول نیتروژنتیک در دوزهای 500 میلی گرم دو بار در روز به افراد بسیار سالم قبل از عمل جراحی پیشنهاد کرد.

محققان همچنین مزایای استفاده از روغن کبد کوسه برای چاقی و مقاومت به انسولین را در بر داشت. در یک مطالعه حیوانی 2013 ، محققان دریافتند که جوندگان تغذیه شده با رژیم غذایی با چربی بالا و آلژین گلیسیرین را از کبد کوسه تحت درمان با پاسخ ایمنی مفید تحریک می کنند. تعدادی از ترکیبات طبیعی موجود در روغن کبد کوسه برای جبران سطح بالایی التهاب سمی ناشی از مقاومت به انسولین و چاقی استفاده شده است. در نتیجه مصرف الکل گلیسیرین، وزن بدن، کلسترول، تری گلیسیرید، قند خون ناشتا، انسولین و سطح لپتین حتی با رژیم غذایی با چربی بالا بهبود یافت. نشانگرهای التهابی مانند NF-kappa B نیز بهبود یافته است.

مطالعات دیگر حیوانی روغن کبد کوسه را برای کمک به کاهش مشکلات ناشی از سکته قلبی در ارتباط با بیماری های شدید نشان داده اند. Cachexia کاهش قابل توجهی از توده عضلانی و بافت چربی به علت بیماری شدید است. این در سرطان، تروما بزرگ، جراحی، ضعیف شدن و عفونت های شدید دیده می شود.

در این مطالعه حیوانی ، پس از 14 روز پس از مصرف مکمل های کبدی کوسه، کنترل پس از اتلاف بافت بدن دوباره به دست آمد. این مطالعه با استفاده از دوزهای بسیار بالا از روغن کبد کوسه، یعنی یک گرم روغن کبدی کوسه به ازای هر کیلوگرم. این مطالعه هشت هفته طول کشید. در آن زمان، آنها دریافتند که اندازه و وزن تومورهای سرطانی به علت کاهش سلول های تومور کاهش می یابد. نویسندگان نتیجه گرفتند: “این نتایج نشان می دهد که مکمل مزمن روغن کبد کوسه می تواند یک داروی ضد سرطان باشد.

در یک تحقیق دیگر در سال 2014 نشان داده شد که کبد کوسه قادر به تنظیم واکنش های مختلف ایمنی بود. مطالعات سلولی نشان داد که انواع خاصی از سلول های ایمنی مانند سلول های B و سیتوکین های TH1 با روغن کبد کوسه افزایش می یابد. سایر انواع سلول های ایمنی مانند سلول های T و سیتوکین های TH2 با این ترکیب ایمنی کاهش می یابد.

این تجزیه و تحلیل سلولی و نحوه پاسخ سیستم ایمنی بدن ممکن است به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کمک می کند حمایت تغذیه ای را به اختلالات خودایمنی بر اساس اینکه آیا آنها به عنوان غالب سلول T سلول یا سلول B سلول یا TH1 غالب یا غالب TH2 طبقه بندی شده است. تعادل این تعادل همیشه آسان نیست و برش و خشک نیست، سیاه و سفید. با این حال، این ترکیبات را می توان با آزمایش خون اندازه گیری کرد. روغن کبد کوسه می تواند یک ترکیب مفید برای کمک به توازن این پیچیده پیچیده از سطوح متعادل از TH1 و TH2 یا B و T سلول.

در این دوره از مطالعات پزشکی، ما تمایل داریم این اثبات را بر روی کاغذ نشان دهیم که چه سنت های باستانی برای قرن ها شناخته شده است. روغن کبد کوسه در میان ماهیگیران اسکاندیناوی و ژاپنی ها به دلایل بسیار متفاوت بوده است. دانشمندان در اوایل تحقیقات پزشکی، دانشمندان مزایای سلامت سیستم ایمنی و برخی انواع سرطان را کشف کردند. به عنوان تحقیقات پزشکی، افق های تحقیقات نفت کبد کوسه به دنبال ایمنی، گروه های سنی و استفاده های احتمالی گسترش می یابد، ما کشفیات بیشتری را با رکورد ایمنی قوی پیدا می کنیم. کسانی که با از دست دادن توده بدنی از بیماری های جدی مواجه هستند، والدین سالم ضعیف در معرض بستری شدن و جراحی، چاقی، مقاومت به انسولین، استرس درمان سرطان، سخت شدن شریان ها، سلامت دستگاه گوارش و مبارزه با ایمنی، ممکن است مکمل های روغن کبد کمک کنند اجداد ما دست اول را تجربه کردند. حکمت باستان یک بار دیگر تست زمان را مدیون است.

: Uncaught exception ‘wfWAFStorageFileException’ with message ‘Unable to verify temporary file contents for atomic writing.’ in /home/razshopi/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:46
Stack trace:
#0 /home/razshopi/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(567): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents(‘/home/razshopi/…’, ‘saveConfig()
#2 {main}
thrown in /home/razshopi/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 46

‘);
var sidebar_align = ‘left’;
var content_container_margin = parseInt(‘290px’);
var sidebar_width = parseInt(‘270px’);
//–>

;(function($) {
$(function() {
$(‘#vbflat-login’).bind(‘click’, function(e) {
e.preventDefault();
$(‘#popuplogin’).bPopup({
speed: 1400,
});
});
});
})(jQuery);

var theSummaries = new Array(هیچ اثر شاهکاری تاکنون به دست افراد تنبل ساخته نشده است. تلاش کن.,آدم های بزرگ اراده میکنند، آدم های کوچک آرزو,هر وقت داشتی کم می آوردی و خواستی تمومش کنی کافیه یادت بیاد چرا شروع کردی.,رود راه خودش را از وسط سنگ پیدا میکند. نه بخاطر قدرتش، بلکه بخاطر تداومش. پس هیچوقت تسلیم نشو.,تنها کسی که شما را عقب می اندازد خودتان هستید. بهانه کافیست! وقت آن رسیده است که جور دیگری زندگی کنید.); var theSiteLinks = new Array( #King-Design.Ir,#King-Design.Ir,#King-Design.Ir,#King-Design.Ir,#King-Design.Ir );


با سلام خدمت شما کاربرگرامی

چنانچه قبلا عضو انجمن شدید فیلد های زیر را پر کنید و در صورتی که میخواهید عضو شوید از آیکون سمت راست استفاده کنید

طرز تهیه سالاد بادمجان و کدو رژیمی در منزل

بند انداختن صورت بهتر است و یا شیو کردن ؟!

مدل های مانتوی مد سال 95

زیبا کردن موها و تقویت آنها با استفاده از مواد غذایی

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

اخبار، اطلاعیه ها، قوانین و نظرسنجی های عمومی انجمن

در این قسمت قوانین، اطلاعیه ها و تازه های زیباتن قرار میگیرد.

اطلاعیــــــــــــــه : حذف…

15 تیر 1397, 13:23

کلیه آموزش های لازم جهت استفاده از بخش های مختلف زیباتن را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید

آموزش ایجاد وبلاگ زیباتنی

03 شهریور 1397, 12:01

شما میتوانید پیشنهادات و انتقادات خود را در این بخش بصورت یک تاپیک مجزا مطرح فرمایید تا مدیران زیباتن به آن رسیدگی و پاسخ دهند

پیشنهادات و انتقادات

11 شهریور 1397, 18:27

رژیم لاغری

در این قسمت ضمن مشاهده و دانلود جدول کالری مواد غذایی مختلف و جدول میزان کالری مصرفی در فعالیت ها، با انواع مفاهیم و محاسبات مورد نیاز در یک رژیم غذایی آشنا می شوید.

جدول میزان کالری مواد غذایی…

01 مرداد 1397, 14:03

در این قسمت می توانید با انواع روش های رژیم کاهش وزن در دنیا و همچنین برنامه های آماده ی رژیم آشنا شده و سوالات خود را بپرسید.

رژیم لاغری خیلی سریع خیار و…

20 شهریور 1397, 01:54

در زیباتن مسابقات رژیمی هفتگی و مناسبتی بین اعضا برگزار می گردد. در این قسمت امور مربوط به اعلام وزن ها، امتیازات اعضا و مدیریت مسابقات قرار میگیرند.

مسابقه کاهش وزن
چشم ها را باید شست ؛جور دیگر…

21 شهریور 1397, 11:09

گروه بندی، گپ و گفتگوی اعضای گروه ها و سایر امور مربوط به گروه ها

چالش رژیم زیگزاگی (از همین…

21 شهریور 1397, 10:51

بحث در مورد قرص ها و مکمل های دارویی که متخصصان تغذیه پیشنهاد میکنند در طی دوره ی رژیم مصرف شوند(مکمل های دارویی با قرص های لاغری غیر مجاز متفاوتند! همچنین به اطلاع میرساند تبلیغ یا خرید و فروش هر نوع مکمل رژیمی یا قرص لاغری بدون مجوز وزارت بهداشت در زیباتن ممنوع است.)

کسی از قرص natural max…

01 فروردین 1397, 14:14

در این قسمت نکات و مقالات مختلفی در مورد کاهش وزن قرار گرفته و به بحث گذاشته می شود. همچنین نرم افزارها و سایر فایل های دانلودی ارائه می گردد

زیره (خواص و مضرات آن )

19 شهریور 1397, 16:14

محل آن دسته از سوالات شما که با سایر تاپیک ها مرتبط نیست

لطفا انرژی

14 شهریور 1397, 19:32

ژل لاغری بسازید

09 خرداد 1397, 23:36

در گذشته ی زیباتن این بخش حاوی دفترچه های رژیمی اعضا بود. اما دفترچه ها جای خود را به وبلاگ زیباتنی دادند و بنابراین این بخش صرفا جهت مشاهده باز بوده و پس از آن کاربران روزنوشت های رژیمی خود را در وبلاگ های زیباتنی درج می نمایند. وبلاگ های زیباتنی را در حالت نمایش سایت با موبایل در انتهای صفحه و در حالت نمایش سایت با لپ تاپ و کامپیوتر خانگی در سمت چپ صفحه خواهید دید.

دختر 56کیلویی | ساعده

14 تیر 1397, 07:07

رژیم چاقی

نکات و مقالات موثر در افزایش وزن

چطور با 3 قاشق سرکه سیب 4…

24 تیر 1397, 19:06

در این قسمت می توانید با انواع روش های رژیم افزایش وزن در دنیا و همچنین برنامه های آماده ی رژیم آشنا شده و سوالات خود را بپرسید.

ساده ترین روش کاهش وزن

03 اردیبهشت 1397, 12:24

تاپیک افزایش وزن من

12 شهریور 1397, 13:30

در این انجمن خواهید دید کاهش وزن غیر ممکن نیست…

این بخش مختص افراد موفق زیباتن است

وِیــــــژه
مصاحبه با یه زیباتنی موفق در…

30 بهمن 1396, 03:15

در این قسمت برای دوستانی که گروه وزنی آن ها تغییر میکند جشن میگیریم!

جشن خداحافظی از گروه قرمز…

03 شهریور 1397, 11:51

انجا مکانیست برای برگذاری جشن های مختلف انجمن، بخصوص جشن رسیدن به وزن هدف

لطفا افراد موفق زیباتن را…

14 مرداد 1397, 09:53

در این قسمت تصاویر، مقالات و سایر مطالب انگیزه بخش قرار می گیرد.

معرفی یک سایت برای شبیه سازی…

11 مرداد 1397, 00:41

حرکات ورزشی مختلف که در تناسب اندام موثرند

تابلوسازی و تبلیغات رموز اصلی…

20 شهریور 1397, 15:57

یوگای هوایی یا معلق

01 مهر 1395, 02:37

نکات کلیدی در مورد استفاده از…

08 بهمن 1396, 15:26

حرکات عالی برای تناسب اندام

10 تیر 1397, 12:41

ورزش جامپینگ فیت

22 تیر 1397, 17:38

حرکات ورزشی برای لاغر کردن بخش های مختلف بدن

عسل برای چاقی صورت

12 تیر 1397, 12:39

ورزش دسته جمعی حس خوب تندرستی

21 شهریور 1396, 15:38

زیبایی پوست و مو، آرایش و مدل لباس

مباحث مرتبط با زیبایی، سلامت و شادابی پوست و مو

ماسک صورت پیشنهاد بدید لطفا…

16 شهریور 1397, 08:05

بهترین روانپزشک تهران

23 مرداد 1397, 16:25

انواع روش های آرایش، مواد آرایشی و آشنایی با آرایشگاه ها

ارایش چشم…مو…و..

17 تیر 1397, 16:43

انواع مدل ها و برندهای لباس، کفش و…

نیم ست های شیک و جذاب

17 خرداد 1397, 10:50

طرز پخت انواع غذاهای رژیمی(عمدتا رژیم کاهش وزن)

در این قسمت با انواع غذاهای رژیمی و طرز پخت آن ها آشنا خواهید شد.

طرز تهیه خوراک مرغ و برنج…

16 مرداد 1397, 19:32

در این قسمت با انواع سالادهای رژیمی و روش تهیه آن ها آشنا می شوید.

سالاد چربی سوز و لاغر کننده

26 دی 1396, 14:43

در این قسمت با انواع سس های رژِیمی و طرز تهیه آن ها آشنا خواهید شد.

سس مایونز

30 دی 1396, 17:15

در این قسمت با انواع خوراکی های رژیمی اعم از دسرها، نوشیدنی ها، تنقلات و غیره آشنا خواهید شد

۴ کیلو لاغری در یک هفته با…

18 مرداد 1397, 12:07

در این بخش نکات، مقالات و موضوعات مربوط به حوزه ی بهداشت و تغذیه ی عمومی مطرح می شود

رژیم غذایی در کم کاری…

24 تیر 1394, 21:01

کلیه ی بحث ها در رابطه با تغذیه(بجز موارد موثر در کاهش و افزایش وزن که در تاپیک مربوط به خود قرار میگیرند)

خواص خیار برای سلامتی پوست و…

27 اردیبهشت 1397, 19:15

لارو درمانی؛ مهر پایان قطع عضو

23 تیر 1397, 11:28

در این قسمت روش ها و مباحث مربوط به رژیم هایی که در درمان و جلوگیری از تشدید بیماری هایی همچون قند، چربی و غیره کاربرد دارند، قرار میگیرد

رفع كم خوني

12 اردیبهشت 1395, 14:13

تاثیر مصرف چای سبز در کاهش وزن

04 تیر 1397, 17:44

با حضور دو روانشناس و مشاور

زیباترین عروس سال باشید

11 اردیبهشت 1397, 15:56

زنان ناآگاه، اتاق خواب های سرد

14 شهریور 1397, 11:41

در این قسمت در مورد سایر مسایل روانشناسی صحبت می شود. همچنین می توانید مشکلات روحی خود را جهت کسب راه حل مطرح نمایید.

66 نکته مثبت که باید به…

21 تیر 1396, 22:56

مفاهیم قانون جذب، مراقبه، کمال گرایی، فنگ شویی و…

نقاط حساس برای کاهش استرس

15 دی 1394, 13:41

تحصیل در مجارستان

22 آبان 1396, 16:37

عمو موسی مهمان سنگین وزن…

10 بهمن 1396, 16:27

مباحث هنری مختلف را فقط در بخش مرتبط با آن ذکر نمایید

خوراک کدو سبز و قارچ در فر

15 مرداد 1397, 14:15

سینک ها

29 خرداد 1397, 16:32

آشنايي با مرغ خانگي

24 بهمن 1395, 14:54

تمام کاربران زیباتن میتوانند کلیه اجناس خود اعم از نو و دست دوم را در این تالار برای فروش ارائه دهند. فروشگاه های این تالار در لیست آخرین ارسال ها نمایش داده نمیشوند.

لیست انجمنهای ایرانی

07 شهریور 1397, 16:17

این تالار مختص فروشندگانی است که با تیم تبلیغات زیباتن مذاکره نموده اند. فروشگاه های این تالار در لیست آخرین ارسال ها نمایش داده میشوند.

فروشگاه ال جی

20 اسفند 1396, 18:51

کاربرانی که در 24 ساعت گذشته از سایت دیدن کرده اند: 27 کاربر و هزاران مهمان

پیوستن سودا۷۴ عزیز را به دیگر کاربران تبریک میگوئیم .

آخرین مطلب وبلاگ, گزارش روز سوم مسابقه چشم ها را باید شست … توسط خاله گلی

سه شنبه بیستم شهریور نود و هفت. وزن شروع ناشتا ۶۲/۹و روز بعد ۶۳/۰. صبحانه تخم مرغ آبپز و نون ناهار مخلوط یک عدد از گوجه و خیارسبز و کدو و پیاز با مقداری نون و ماست پروبیوتیک کم چرب و عصرونه یه انبه و…

امروز روز عجیبی بود. فرصت زیادی داشتم. جوجه بزرگم با آقای همسر رفته بود بیرون و جوجه فسقلیم تو حال خودش داشت غان غون میکرد. منم داشتم تو سایت ول میگشتم. رسیدم به رژیم پل مکنا و رفتم توضیحاتشو بخونم…

سلام به زیباتنای عزیزم،ایام شهادت سیدالشهدا رو تسلیت میگم
به سلامتی بالخره امروز رژیم اشو تموم کردمو به زندگی برگشتم،دیگه اسمشم بیاد بدنم کهیر میزنه:184:
البته من این رژیمو به خاطر مریضی و نکوهش…

دوشنبه نوزدهم شهریور نود و هفت. وزن شروع ناشتا ۶۳/۳ و روز بعد ۶۲/۹. دومین روز رژیم سیب بود و حدود ده عدد سیب کوچک (سیب گلاب) خوردم. خیلی گرسنه می شدم. اما به خیر گذشت. ورزش نکردم.

سلام دوستای مهربونم
مشب داشتم درمورد معجون لیمو وعسل میخوندم !که یهو سر از میزان فیبر ساقه طلایی در اوردم
و ناگهان یادم اومد که سالهای پیش تو ماه رمضون چیز کیک درست میکردم و هر شب افطاری یه برش…

یکشنبه هجدهم شهریور نود و هفت. وزن شروع ناشتا ۶۳/۹ و روز بعد ۶۳/۳. دو حالت داره یا افزایش دویست گرمی قبلش کاذب بوده یا این کاهش ششصد گرمی کاذب هست. امیدوارم حالت اول درست باشه. چون دیدم هفته پیش کمتر…

امروز صبح وزن من77/500بود
من امروزحدود7کیلو از بیشترین وزنی که داشتم کمترم( 84/700گرم !)
روزی که دیدمش حالم به شدت دگرگون شد ،سرشار از استرس شدم و خودم رو درآستانه 90کیلو شدن دیدم ،و احساس من…

جمعه شانزدهم شهریور نود و هفت وزن شروع ناشتا ۶۳/۷ وزن پایان در روز بعد ۶۳/۷
صبحانه یه تخم مرغ آبپز با حدود دو کف دست نان لواش و ناهار یه کف دست ته دیگ و نصف کاسه کوچک خورشت گوشت و سالاد شیرازی….

سلامممم من باز اومدم با يه رژيم جديد:th_running1:
البته دفعه قبل به علت سختي و نظرات منفي زياد رژيم ابم و بعد دوروز ول كردم:245:
الان نه روزه كه به جاش رژيم كالري شمار گرفتم و در كنارش ورزشم ميكنم…

از هر چه که بگذریم دیدن عدد کوچیک تر روی ترازو خوش تر است
سلام
خدایی حال کردین چه ادبی شروع کردم؟
میگم ما هر کاری میکنیم که به وزن فکر نکنیم نمیشه
هی میگم وزن مهم نیست مهم سایزه ببین لباسات…

پنجشنبه پانزدهم شهریور نود و هفت وزن شروع ناشتا ۶۲/۵وزن پایان در روز بعد تقریبی ۶۲/۵ و یا ۶۳/۷
صبحانه یه کلوچه که شیرین نبود و ناهار یه کفگیر پلو و ماهی سرخ شده و گوجه سرخ شده با ترشی و سبزیجات و…

چهارشنبه چهاردهم شهریور نود و هفت وزن شروع ناشتا ۶۲/۵ وزن پایان در روز بعد تقریبی ۶۲/۵
صبحانه چند عدد میوه محلی جنوبی به نام لوز. ناهار یک کفگیر برنج با یه کف دست یا کمتر ته دیگ و یه کاسه کوچک میگو….

سلام، همیشه از شروع رژیم گرفتنم کالری شماری کردم ولی نشد که به طور جدی و به عنوان یه روش رژیم بهش نگاه کنم معمولا کالری هام تو یه حد نمیمونه هر وقت میگم مثلا امروز 1200 کالری بخورم همیشه بیشتر…

سه شنبه سیزدهم شهریور نود و هفت وزن شروع ناشتا۶۳ وزن پایان در روز بعد تقریبی ۶۲/۵
صبحانه یک عدد تخم مرغ آبپز ناهار نون و پنیر و خیارسبز و شام یک کاسه کوچک جگربخارپز و سبزی و نون.یه شلیل و چندین تا…

دوشنبه دوازدهم شهریور نود و هفت وزن شروع ناشتا۶۳/۶ وزن پایان در روز بعد تقریبی ۶۳
صبحانه نون و پنیر و خیارسبز ناهار وقت نشد بخورم. شم یک چهارم خربزه با بیش از هفت عدد خرما و دو عدد شلیل و شاید دو سه…

سال های طولانی گذشت در حالی که هر روز صبح با شادی به خودم میگفتم از امروز شروع میکنم و شبش با افسوس میگفتم از فردا شروع میکنم…
سال هایی که قسمت زیادی از ذهنم مدام درگیر جنگ درونم بود.انگار خودم…

سلااااام به باربی های خودم
اقا من چند هفته است خیلی سست بی اراده شدم،هرچی میبینم هوس میکنم و تا نخورم ول کن نیستم،حالا ادم برا رفع یه ذره هوسدونه بخوره اشکال نداره ولی اخههه یه بشقاب پفک برا…

یکشنبه یازدهم شهریور نود و هفت وزن شروع ناشتا۶۳/۹ وزن پایان در روز بعد۶۳/۶
صبحانه نون و پنیر و خیارسبز ناهار مخلوط نون و کدو و گوجه و پیاز و ماست همزده کم چرب پروبیوتیک. شام هیجی. عصر چند عدد خرما …

من از دیروز یعنی 11 شهریور تصمیم به رژیم زیگزاگی گرفتم. نزدیک 3 سال در وزن 53 تثبیت بودم اما متاسفانه از فروردین امسال در تغذیه ام مراعات نکردم و وزنم 4 کیلو رفت بالا. الان در وزن 57 هستم. و وزن هدف…

برای شروع می خوام رژیم جنرال موتورز رو امتحان کنم …..

چون واقعا دلم فقط میوه و غذای سالم می خواد :smiley-love021:

کاش بتونم کمی ورزش کنم :th_running1:

سلام به همه دوستان زیباتنی
من تقریبا از سال ۹۳ به بعد هیچ فعالیتی تو سایت نداشتم :4fvgdaq_th: و تمام این سال ها مدلهای مختلف رژیم رو رعایت کردم …..

اما راستش الان که خواستم دوباره به وبلاگم…

[QUOTE=ساعده;454088][/IMG]

– – – Updated – – –
]
سلام
من یه نرم افزار نصب کردم که میگه تو 150روز با رعایت میزان کالری مورد نظرش ،اضافه وزنم کامل از بین میره !این اضافه وزن 15کیلو گرم شده …

سلام
در این انجمن از دوستان شنیده بودم که قبل از خواب یک قاشق عسل و یک حبه سیر بخوریم و کلی خاصیت داره اما برای لاغری هم خوبه:smiley-love021:

من امتحان کردم نزدیک یک ماه .کمتر از یک ماه

و…

شنبه دهم شهریور نود و هفت وزن شروع ناشتا ۶۴/۱ وزن پایان در روز بعد ۶۳/۹
صبحانه نون و پنیر و خیارسبز ناهار یه تخم مرغ آبپز و نون. شام یک و نیم لیوان دوغ ویک عدد فلفل دلمه ای. چون ضعف داشتم چند عدد…

سلام
من چند وقتی هست عضو این سایت شدم و از رژیم های بسیار عالی و تجربه های دوستان خیلی استفاده کردم، اما از اول تابستون اراده ام برای رژیم خیلی سست شده و نیاز دارم که جایی باشه برای گزارش دادن کارها…

سایت زیبــاتـن با عنوان نخستین و بزرگترین انجمن رایگان تناسب اندام و زیبایی در ایران با هدف تعامل، تشویق و هدایت کاربران به سمت تناسب اندام از طریق ورزش، رژیم های کاهش و افزایش وزن و نیز سلامت پوست و زیبایی فعالیت می نماید. مطالب و بحث های این انجمن تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و ارائه برنامه غذایی دانست. استفاده از این سایت بدان معناست که شما قبلاً صفحه قوانین فعالیت در زیباتن را مطالعه کرده و به مفاد آن واقفید.

درباره صابون نرم کوسه آرپی , معرفی صابون کوسه آرپی اصل ارزان , خواص صابون نرم کوسه بیشتر بدانیم  ویژگی های كلیدی صابون كوسه : سرشار از امگا 3 طبیعی رفع خستگی پوست دارای ویتامین های A , D ,E طبیعی

روشن كننده و رفع خستگی پوست صورت می باشد

دارای خواص ضد لك، ضد جوش، ضد چروك

صابون نرم كوسه 

صابون روغن كوسه-ضد لك، ضد جوش، ضد چروك آیا خواص صابون روغن كوسه را می دانید؟ *** روغن كوسه دارای ویتامین های A , D ,E طبیعی و همچنین سرشار از امگا ۳ طبیعی می باشد. بافت كوسه ماهی بیشترین سازگاری را با پوست بدن انسان دارد. روغن كوسه ماهی خلیج فارس (خاص منطقه بندر عباس) دارای ۳۲% امگا ۳ می باشد كه قابل مقایسه با هیچ ماده دیگر در طبیعت نمی باشد و در نوع خود بی نظیر است.این گروه كه تولید و عرضه روغن كوسه را انجام می دهد پس از سالها تلاش بی وقفه برای فرآوری محصول خود توانسته است كه صابون نرم روغن كوسه را تولید نماید كه تنها صابون نرم دریایی در ایران و خاور میانه می باشد

صابون نرم کوسه را بیشتر بشناسید پوست تان را پاكسازی كنید این صابون با موهای ریز بانوان و تیغ خورده آقایان سازگاری كامل داشته و از ضخیم نمودن ان جلوگیری می نماید كه تولید كننده به این نكته توجه خاص معطوف داشته باشد. درصد نفوذ پذیری صابون به گونه ای طراحی گردیده كه احتیاجی به استفاده چند باره و مكرر در هر دفعه شستشو وجود نداردو در هر بار استفاده از قرار دادن بیش از یك دقیقه كف صابون بر روی پوست صورت خودداری شود. كف كنترل شده این صابون با آب ایران و استاندارد آب تهران تهیه گردیده كه برای اولین بار تولید كننده به این نكته توجه نموده است. صابون نرم روغن كوسه به پوست نرمی و لطافت می بخسد و از بافت های فرسوده حمایت می كند تا بتوانند خود را بازسازی نمایند. این صابون قبل و بعد از آرایش نیز میتواند استعمال گردد تا به رفع خستگی پوست مخصوصاً پس از آرایش كمك نماید. پوست خود را تحت كنترل قرار دهید برای داشتن چهره ای صاف و بدون لك

به وبلاگ بهترانه خوش آمدید

وبمستر ایری(2)

9

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.