عوارض طب سوزني براي افزايش قد

خواص دارویی و گیاهی

1) غده هیپوفیز

غده‌ای که مسئولیت رشد بدن را بر عهده دارد، غده هیپوفیز است. غده هیپوفیز ارگانی به اندازه نخود است که در پایه مغز قرار دارد. ترشحات این غده مهم مسئول بسیاری عملکردها اعم از رشد بدن، بلوغ جنسی، باروری، رنگ پوست و جلوگیری از کم آبی بدن است.

نقاط متناظر با غده هیپوفیز در طب فشاری، در دست قرار دارند. از این رو،‌ با تحریک این نقاط رشد بدن تقویت شده و منجر به افزایش قد کودکان می‌شود.

2) استخوان‌ها و عضلات

رشد استخوان‌ها و عضلات یکی از اصلی‌ترین مسائل در افزایش قد کودکان است. طب فشاری نقاطی برای رشد در انگشتان دارد که برای رشد قد نیاز است این نقاط را تحریک نماییم.

3) رژیم غذایی

سلامت بدن وابسته به عملکرد صحیح سیستم گوارش و تغذیه مناسب است. از این رو،‌ نقاطی در طب فشاری که سبب بهبود عملکرد سیستم گوارش شوند، ‌به رشد بدن کمک می‌کنند.

افرادی که تحت درمان‌های سنتی قرار می‌گیرند برای تاثیر بهتر باید سبک زندگی سالمی در پیش گیرند:

در درمان طب سوزنی برای افزایش قد کودکان، روند درمان باید هر سه ماه یکبار ارزیابی شود. نتیجه برای هر فرد به عوامل بسیاری بستگی دارد، به طور میانگین دو ماه پس از شروع درمان نتایج قابل مشاهده هستند.

Your email address will not be published.

نام *

Email *

وبسایت

نظرdocument.getElementById(comment).setAttribute(id,dc5f3e8fb1767490f4cd76e10c99032d);document.getElementById(2cffcfa61d).setAttribute(id,comment);

Copyright © 2016 tebsoozani.com. Provided by Sisarv

10

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.