فرم استخدام شرکت پاکسان

فرم استخدام شرکت پاکسان
فرم استخدام شرکت پاکسان

شرکت پاکسان مجتمع تولید کننده انواع محصولات شوینده بهداشتی و صنعتی، جهت افزایش سطح کیفی محصولات خود از نیروهای متخصص و متعهد، دعوت به همکاری می نماید. کلیه افراد واجد شرایط می توانند با تکمیل فرم دعوت همکاری و ارسال آن آمادگی خود را اعلام نمایند. لازم به ذکر است بعد از بررسی رزومه های ارسالی و تخصص های مورد نیاز، با متخصصین واجد شرایط جهت مصاحبه و دعوت به همکاری در شرکت پاکسان تماس حاصل خواهد شد.

لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر فوق وارد نمایید.

محتویات آگهی استخدامی پس از انتشار و اعلام آگهی استخدامی توسط در کارخانه های رشت از طریق جراید رسمی و کثیرالانتشار در سال 1398 ، از طریق سامانه نیروی انسانی نیز به اطلاع کاربران خواهد رسید.

جهت دریافت آخرین آگهی های استخدامی به صفحه { فراخوان ها } در سامانه مراجعه نمایید.

شركت گلتاش (سهامي عام) درمردادماه 1361 به نام شركت آرايشي و بهداشتي گلتاش به ثبت رسيد. موضوع شركت عبارتست از تهيه و توليد انواع مواد و محصولات شوينده و پاك كننده بهداشتي و آرايشي و مواد صنعتي مرتبط می باشد.

محصولات بهداشت مو محصولات بهداشت دهان و دندان محصولات بهداشت بدن محصولات صنعتي

پورتال سهامداران گلتاش پورتال سهامداران پاكسان شركت پاكسان

آدرس كارخانه : كيلومتر 25 جاده اصفهان شيراز-شهرك صنعتي مباركه خيابان هفتم تلفن : 03152373350 ايميل : [email protected] آدرس دفتر تهران : شهرك اكباتان خيابان شهيد عمويان(بيمه پنجم)كوچه حسيني پلاك 13 طبقه پنجم تلفن: 02144658854 تلفن امور سهام: 02164562455

صفحه اصلی

ساخت کانال
ثبت آگهی
ورود اعضاء

شرکت پاکسان مجتمع تولید کننده انواع محصولات شوینده، بهداشتی و صنعتی

شرکت پاکسان مجتمع تولید کننده انواع محصولات شوینده، بهداشتی و صنعتی

شرکت پاکسان تولید کننده انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی در ایران است که با بهره گیری از فناوری روز دنیا و با بکارگیری متخصصین و مهندسین مجرب، هم اکنون به عنوان یکی از موفق ترین شرکت های پیشتاز در صنعت مواد شوینده و بهداشتی، فعالیت می نماید و از آن می توان به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت بیشتر

فرم استخدام شرکت پاکسان

شرکت پاکسان تولید کننده انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی در ایران است که با بهره گیری از فناوری روز دنیا و با بکارگیری متخصصین و مهندسین مجرب، هم اکنون به عنوان یکی از موفق ترین شرکت های پیشتاز در صنعت مواد شوینده و بهداشتی، فعالیت می نماید و از آن می توان به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای تولید کننده مواد شوینده بهداشتی و صنعتی نام برد. محصولات این شرکت با برندهای سپید، رخشا، گلی، پوش، ارکید، برف، کیمیا، نسیم، پونه، سیو، شبنم، گلنار و عروس در ایران و خارج از کشور در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد.

شرکت پاکسان در ابتدا تحت عنوان شرکت تولیدی پاک کن با مسئولیت محدود، در تاریخ 06/10/1341 تحت شماره 8493 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی استان تهران به ثبت رسید، سپس در 30 مهر سال 1349 به شرکت سهامی خاص پاکسان تغییر یافت. در سال 1358 به سازمان صنایع ملی ایران واگذار شد و در سال 1370 به بخش خصوصی منتقل گردید. در شهریور 1373 به شرکت سهامی عام تغییر یافت و سپس در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است. مرکز اصلی شرکت در تهران واقع شده و با توجه به اینکه بیش از 51 درصد سهام آن به طور غیر مستقیم به شرکت توسعه صنایع بهشهر تعلق دارد، شرکت پاکسان از جمله شرکت های گروه توسعه صنایع بهشهر می باشد.

فعالیت اصلی شرکت
موضوع فعالیت شرکت عبارت است از تهیه و تولید انواع مواد شوینده و پاک کننده، محصولات بهداشتی و آرایشی، کارهای تولیدی و بازرگانی، سرمایه گذاری، صادرات، واردات و انجام هر نوع عملیات و معاملاتی که بصورت مستقیم یا غیر مستقیم مرتبط با موضوع فعالیت شرکت باشد. پروانه های بهره برداری شرکت طی شماره های 2/2/4/62/11259 مورخ 1343/3/17، 45666 مورخ 1348/8/13، 72270 مورخ 1349/12/13، 30239/2 مورخ 1379/10/17 و اصلاحیه های بعد توسط وزارت صنایع صادر شده است.

02164562603

[email protected]

http://www.paxanco.com

تهران – تهران

تهران، کیلومتر 8 بزرگراه فتح (جاده قدیم کرج)

در حال حاضر شرکت شرکت پاکسان آگهی ثبت نکرده است

بزودی امکان بارگذاری تصاویر رویدادها، نمایشگاه ها و موضوع های مربوط به کسب و کار صاحبین کانال در این مکان فراهم خواهد شد.

در حال حاضر شرکت شرکت پاکسان مطلبی در کانال خود درج نکرده است

آدرس ایمیل تان را در کادر زیر وارد کنید تا نیم ساعت از فیلم یکی از کلاس های اخیرم به رایگان برایتان ارسال گردد

فیلم آموزشی به ایمیل تان ارسال شد. ممنون می شوم پس از دریافت آن، با پاسخ به ایمیل اعلام وصول نمایید.

فرم استخدام شرکت پاکسان
فرم استخدام شرکت پاکسان
9

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.