فوايد لب دادن .با اموزش کامل

فوايد لب دادن .با اموزش کامل
فوايد لب دادن .با اموزش کامل
خانه

موبایل

اگر چشم مدخل روح باشد، آنوقت میتوان گفت که لب هم راهرو ذهن اسـت. مــا افکار خود را با یک لبخند انتقال می دهیم، عشق را در کلمـات می گنجانیم و علایق خود را بابوسه ابراز می نماییم. در یک بوسه مطالب عمیقی وجود دارد که بیان آن ها فرای لغات و کلمات است.

 

فوايد لب دادن .با اموزش کامل

 

نـویسنده کتاب “عشق و رابـطه جنسی”، دکتــر جان فری مـعتقد است: “بوسیدن هنر است و نشان دهنده یک نوع بیان فردی و کاملاً شخصی از عشق و محبت می باشد.”

 

در عشق بازی بوسه زمانی ایجاد می شود که زوجین برای اولین بار به هم نزدیک می شوند، پس کاملاً طبیعی است که دو طرف کمی مضطرب شده و عصبی شوند.

 

از یک منبع با نویسنده بی نام “کتاب بوسه ها” اینطور برداشت می شود که: “بوسه یک عمل کاملاً دو طرفه بوده؛ تا ندهید نمی توانید بگیرید و بالعکس.”

 

در یک کتاب دیگر هم اینطور نوشته شده که زمانیکه احساس میکنید تمایل دارید تا همسرتان را ببوسید این کار را انجام دهید، لازم نیست حتماً صبر کنید تا او را بهتر بشناسید، او را ببوسید و به مرور زمان می توانید او را بهتر بشناسید. یکی از مواردی که زیبایی بوسه را چند برابر می کند این است که در همه ی زبان ها و مذاهب قابل درک می باشد.

 

پروفسور وان بیرنت رئیس بخش مردم شناسی دانشگاه تکزاز اظهار می دارد که: “اولین بوسه عاشقانه برمی گردد به 1500 سال قبل از میلاد مسیح در هند. پیش از این زمان هیچ مدرک دیگری دال بر وجود بوسه های عاشقانه وجود نداشت. کلیه این نتایج از روی لوح های گلی، نقاشی روی دیواره های غارها و یا نوشته های روی پوست حیوانات بدست آمده است.

 

بیرنت معتقد است که تماس نزدیک و فشار بینی ها به یکدیگر از همان 1500 سال قبل از میلاد مسیح مرسوم بوده است.

 

اما بوسه ای که امروزه به این شکل رواج پیدا کرده، برای اولین بار در میان رومی ها شهرت پیدا کرد. رومی ها در هنگام سلام کردن یکدیگر را می بوسیدند، انگشتر و حلقه ای که بر دست رهبران قومشان بوده را می بوسیدند و مجسمه های خدایان خود را نیز می بوسیدند و با این کار مطیع بودن و حس احترام خود را به طرف مقابل انتقال می دادند.

 

رومی ها به سرعت متوجه شدند که بوسه در شرایط مختلف می تواند معانی متفاوتی را در بر داشته باشد، به همین دلیل برای انواع بوسه ها، نام های مختلفی انتخاب کردند. به عنوان مثال اسکیولیم: بوسه از روی دوستی، باسیولیم: بوسه از روی احساس عشق و محبت، و سویولیم: بوسه عمیق که این روزها به French Kiss مشهور شده است.

 

از آن به بعد بود که ادیان مختلف شروع به تحریم بوسه نموده و آنرا به عنوان یک گناه نابخشودنی اعلام کردند، اما به هر حال قدرت بوسه بیشتر بود و همچنان به قوت خود باقی مانده است.

 

اگر بخواهیم این پدیده را از نظر علمی ریشه یابی کنیم، می توانیم بگوییم که بوسیدن به طور طبیعی باعث می شود تا ذهن آکسی توسین بیشتری ترشح کند، این هورمون سبب می شود در هنگام بوسیدن احساس خوبی به ما دست بدهد و دانشمندان معتقدند که ماهیت وجودی انسان به گونه ای است که در صورت تجربه یک بوسه منتظر بوسه ی بعدی خواهد بود. زمانیکه در وضعیت بوسیدن قرار می گیرد، غدد موجود در داخل دهان و جداره لب ها ماده شیمیایی را ترشح می کنند که همین ماده سبب ایجاد تمایل فرد به ادامه بوسیدن می شود.

 

در تحقیقی که در سال 1997 در دانشگاه پرینستون انجام شد، محققان به این نتیجه دست پیدا کردند که مغز انسان دارای سلول های عصبی است که فرد را قادر می سازد تا در تاریکی لب های معشوقه اش را پیدا کند. تعجبی وجود ندارد که چرا بسیاری از زوج ها از بوسیدن یکدیگر در مکان های تاریک و کم نور لذب بیشتری می برند.

 

 

پزشکان و روانپزشکان آلمانی در پی پژوهش های گسترده خود در این باره به این نتیجه رسیده اند که افرادی که هر روز صبح قبل از ترک کردن خانه، همسر خود را میبوسند کمتر دچار بیماری می شوند.

 

همچنین افرادی که پس از بوسیدن خانه را ترک می کنند، کمتر احتمال وقوع تصادف دارند، 20 تا 30 درصد درآمد بیشتری نسبت به سایرین دارند و به طور متوسط 5 سال بیش از هم سن و سال های خود عمر می کنند. دکتر آرتور سازبو یکی از افرادی که در این تحقیقات نقش فعالی داشته معتقد است یکی از دلایل اصلی موفقیت تعداد بسیار زیادی از افراد این است که روز خود را با یک نگرش مثبت و دلچسب شروع می کنند و چه چیز می تواند مانند یک بوسه در انسان یک نگرش مثبت ایجاد کند.

 

بنابراین اگر شما می خواهید خوشحال، سلامت، و موفق، بوده و عمر طولانی داشته باشید، باید کسی را که دوستش می دارید هر روز صبح، پیش از اینکه خانه را به قصد محل کار خود ترک کنید، ببوسید.

محافظت از دندان ها و جلوگیری از پوسیدگی

دکتر پیتر گوردن رئیس اتحادیه دندانپزشکان انگستان اظهار می دارد: “پس از غذا خوردن، دهان پر از مواد شیرین شده و بزاق دهان حالت اسیدی پیدا می کند، این امر باعث بوجود آمدن پلاک بر روی دندان ها می شود. بوسیدن یک فرایند پاک کننده طبیعی است که به حفظ سلامت دندان ها کمک می کند، جریان بزاق دهان را افزایش بخشیده، و درصد ایجاد پلاک بر روی دندان ها را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.” من خودم این سوال را از دندانپزشکم پرسیدم، او در ابتدا قدری خجالت کشید، اما نهایتاً صحت گفته های مرا تایید کرد.

از بین بردن استرس

یک بوسه عاشقانه، بهترین روش برای ریلکس شدن و از بین بردن استرس محسوب می شود. مایکل کی مکناب، مشاور روانی معتقد است: “زمانیکه لب ها در حالت بوسیدن قرار می گیرند، تقریباً دهان حالت لبخند زدن را به خود می گیرد، و از آنجایی که احساسات و حرکات بدنی انسان با هم ارتباط نزدیکی دارند، تقریباً غیر ممکن است که یک نفر هم لبخند بزند و هم استرس داشته باشد. در عین حال باید به این نکته هم توجه داشت که تنفس در زمان بوسیدن عمیق تر می شود، عضلات چشم شل شده و در راحت ترین حالت خود قرار می گیرند. این امر بهترین تکنیک برای قطع ارتباط با دنیای پر هیاهوی بیرونی و ریلکس شدن است.فوايد لب دادن .با اموزش کامل

 

کاهش وزن

چه مدت می توانید این کار را انجام دهید؟ برای اینکه تنها نیم کیلو وزن کم کنید باید 3000 کالری بسوزانید، یعنی چیزی در حدود 30000 دقیقه یا همان 500 ساعت. یک بوسه عمیق و طولانی به شدت متابولیسم بدن را افزایش می دهد و سبب می شود تا مواد قندی با سرعت بیشتری در بدن سوزانده شوند. میزان کالری مصرفی، به شدت بوسه بستگی دارد، اما به طور متوسط می توان گفت که در هر 10 دقیقه 10 کالری مصرف می شود.

تاخیر در فرایند پیری

این مورد یکی از مهم ترین مزایای بوسیدن به شمار می رود. بوسیدن به شما کمک میکند تا قدرت ماهیچه های فک و چانه همچنان حفظ شود، به همین دلیل میزان ایجاد چین و چروک در آنها پایین کاهش پیدا می کند.

ایجاد و افزایش تناسب اندام

خوب بهانه ای خوبی برای ورزش نکردن دستتان دادیم! در حین بوسیدن، قلب تند تر می تپد و ضربان آن افزایش پیدا می کند، در این زمان آدرنالین بیشتری آزاد شده و خون با سرعت بیشتری به تمام نقاط بدن پمپاژ می شود. می توان اظهار داشت که بوسیدن از جمله بهترین تمرین های قلبی – عروقی است.

تکلیفتان را با طرف مقابل روشن می کند

در حین بوسیدن می توانید نیازهای جنسی همسرتان را ارزیابی کنید و ببینید تمایلی به ادامه ارتباط دارد یا خیر. روانشناسان معتقدند که اولین بوسه این امکان را برای شما فراهم می آورد که ببینید آیا با طرف مقابل همخوانی دارید یا نه. به نظر می رسد که “بو” تاثیر به یاد ماندنی در ضمیرناخودآگاه انسان ها بر جای می گذارد، بنابراین با تجربه اولین بوسه می توانید تشخیص دهید که فریون شما با شخص مقابل هماهنگی دارد یا خیر و اگر این چنین نبود در همان آغاز می توانید ارتباط خود را با او خاتمه بخشید.

افزایش اعتماد به نفس

البته اول مطمئن شوید که دندان هایتان ارتودنسی ندارند چون امکان آسیب رسیدن به دندان های خودتان و دهان طرف مقابل وجود دارد. به هر حال یک بوسه عاشقانه می تواند حس خوبی را در شما ایجاد کند. به صورت تئوری می توان این موضوع را این چنین توضیح داد که در زمان بوسیدن، خوشحال هستید، و وقتی هم که خوشحال باشید احساس خوبی نسبت به خودتان پیدا خواهید کرد و این امر سبب افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس شما می شود.

 

تور ویژه مشهد // قیمت مناسب-*-

شماره موبایلتان را نام خودتان بگذارید 0912sara

خانه ایی مدرن و شیک داشته باشید

باز نشر مطالب بیتوته تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .

Loading…

Loading…

Loading…

Working…

Loading…

فوايد لب دادن .با اموزش کامل

Working…

Loading…

Loading…

Working…

Loading…

Loading…

Loading…

Loading…

اموزش لب گیری با دوست دختر یا همسر و یا دوست پسرپنج روش عالی برای بوسیدن لب دوست دختر

Loading…

Loading…

Loading…

Loading…

Loading…

Working…

Loading playlists…

پورتال جامع ماندگار – سرگرمی ، آرایش و زیبایی ، زناشویی ، پزشکی و سلامت ، روانشناسی و …

لیفتینگ صورت |هر آنچه لازم است از لیفتینگ صورت (بالا کشیدن پوست) بدانید

تکنیک های آرایشی | با این ترفند آرایش کنید و جوان تر به نظر برسید

درد قاعدگی | این خوراکی هارا برای کاهش درد قاعدگی بخورید

بزرگ کردن باسن | برای داشتن باسن زیبا و خوش فرم خواندن مطلب زیربرای شما الزلمیست.
فوايد لب دادن .با اموزش کامل

لیزر موهای زائد | اگر قصدلیزر موهای زائد صورت و بدن دارید حتمااین مطلب رابخوانید

افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی | آیا بزرگ کردن آلت تناسلی مردان و افزایش طول آن…

سمبوسه + طرز تهیه سمبوسه گوشت و مرغ و پیتزایی و سبزیجات و بندری + کامل ترین روش تهیه…

عدس پلو + طرز تهیه عدس پلو + طرز تهیه عدس پلو با گوشت و مرغ و سویا + نکات و فیلم…

جوجه کباب + طرز تهیه جوجه کباب + جوجه کباب با ماست و سس مایونز + نکات حرفه ای شدن

افزایش میل جنسی زنان | بهترین قرص افزایش میل جنسی زنان + راه های طبیعی + نکات مهم

قرص اورژانسی | نحوه مصرف ، تاثیر بر پریود ، استفاده در دوران شیردهی + فیلم آموزشی

رابطه مقعدی | عوارض + تشخیص + فیلم + نکات مهم _ آموزش رابطه مقعدی با کمترین آسیب

ظروفی که نباید در ماشین ظرفشویی گذاشت | هرگز این چند قلم را با ماشین ظرفشویی نشویید

آیا می خواهید فرزندتان نابغه باشد؟ | هوش کودکان با این غذاها زیاد می شود!!!

علت و درمان زردی نوزاد | چگونه متوجه زردی نوزاد شویم و زردی نوزاد را درمان کنیم

ساخت ایمیل | چگونه ایمیل بسازیم؟ آموزش تصویری ساخت ایمیل + فیلم آموزشی

دانلود ویدیو از یوتیوب بدون نرم افزار | دانلود ویدیو از یوتیوب در موبایل | افزونه…

ربات تلگرام | آموزش ساخت ربات حرفه ای تلگرام بدون کدنویسی + عکس + فیلم

راه اندازی فروشگاه اینترنتی | قدم اول (تصمیم) – چه محصولاتی را اینترنتی…

بین این ۶ نفر شما جان چه کسی را نجات میدهید؟ انتخاب شما شخصیت تان را لو میدهد


شخصیت شناسی از روی گروه خونی

 

>> برای مشاهده توضیحات بیشتر و خرید کلیک کنید <<

بوسیدن مخصوصا بوسیدن لب های شریک زندگی یکی از لذت بخش ترین قسمت های هر زندگی دونفره ای ست. از لذت بخش بودن و احساس خوشایند بوسیدن که بگذریم میخواهیم فواید بوسیدن مخصوصا بوسه بر لب ها را برایتان بگوییم. تعجب نکنید. لب گرفتن نیز فواید زیادی برای بدن دارد که شاید تا الان نمیدانستید. پس با ما همراه باشید.

 

 

۱- محافظت از دندان ها و جلوگیری از پوسیدگی آن

رئیس اتحادیه دندان پزشکان انگلستان میگوید پس از غذا خوردن دهان پر از مواد شیرین کننده میشود و بزاغ دهان حالت اسیدی پیدا میکند. که این خود باعث بوجود آمدن پلاک ها بر روی دندان میشود. بوسیدن یک فرآیند پاک کننده طبیعی ست که به حفظ سلامت دندان ها کمک میکند. بوسه جریان بزاغ دهان را افزایش میدهد و درصد ایجاد پلاک بر روی دندان ها را تا حدی زیادی کم میکند.

فقط در لب گرفتن و بوسیدن حواستان باشد که دندانتان ارتدنسی نباشد چون باعث آسیب میشود.

 

۲- از بین بردن استرس و کاهش اضطراب

اگر تجربه بوسه بر لب های شریک زندگیتان را داشته باشید بهتر از هر فرد دیگری میدانید که این کار چقدر آرامش بخش بوده و استرس را کم میکند. به هر حال توصیه ما به شما این است که اگر دچار استرس و اضطراب شدید بهترین کار بوسیدن فرد مورد علاقتان است.

وقتی شما در حالت بوسیدن قرار میگیرید لبخند میزنید و از آنجایی که تمام اعضای بدن باهم در تعامل هستند غیر ممکن است که شما هم لبخند داشته باشید و هم نگران و مضطرب باشید.

همچنین تنفس در زمان بوسیدن و لب گرفتن طولانی تر شده که باعث میشود عضلات چشم شل شده و در راحت ترین حالت ممکن قرار بگیرد. این کار یک ترفند عالی برای قطع ارتباط با دنیای پراسترس بیرون است و بسیار شما را ریلکس میکند.

 

فوايد لب دادن .با اموزش کامل

 

۳- افزایش متابولیسم بدن و کاهش وزن

از این بهتر نمیشود! هم لب بگیرید و هم لاغر شوید. بوسیدن باعث افزایش متابولیسم و افزایش میزان مصرف کالری و قند در بدن میشود. هرچند که این امر به تعداد و مدت بوسه بستگی دارد اما به طور متوسط در هر ده دقیقه ۱۰ کالری بر اثر بوسیدن مصرف میشود.

 

۴- تاخیر در فرآیند پیری

یکی از مهمترین فواید بوسیدن همین است. بوسیدن به شما کمک میکند قدرت ماهیچه های چانه و فک را حفظ کرده و از ایجاد چین و چروک در آن جلوگیری کنید.

 

۵- افزایش اعتماد به نفس

شما در هنگام بوسیدن شریک زندگیتان احساس خوشحالی میکنید و همچنین از اینکه فردی در کنار شماست و با بوسیدن لب ها به شما میگوید که دوست تان دارد احساس رضایتمندی میکنید که خود در افزایش اعتماد به نفس شما بسیار تاثیر گذار است.

 

>> برای مشاهده توضیحات بیشتر و خرید کلیک کنید <<

 

افزایش میل جنسی زنان | بهترین قرص افزایش میل جنسی زنان + راه های طبیعی + نکات مهم

قرص اورژانسی | نحوه مصرف ، تاثیر بر پریود ، استفاده در دوران شیردهی + فیلم آموزشی

رابطه مقعدی | عوارض + تشخیص + فیلم + نکات مهم _ آموزش رابطه مقعدی با کمترین آسیب

فواید رابطه جنسی | با دانستن این فواید بی نظیر ، هرشب رابطه جنسی خواهید داشت!

چرا دخترها عاشق مردان پولدار میشوند؟!

چگونه بفهمیم دختری به ما علاقه دارد؟ ده نکته طلایی که نشان دهنده علاقه دختر به پسر…

محبوب ترین

افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی | آیا بزرگ کردن آلت…

بزرگ کردن باسن | برای داشتن باسن زیبا و خوش فرم خواندن مطلب…

درد قاعدگی | این خوراکی هارا برای کاهش درد قاعدگی بخورید

تکنیک های آرایشی | با این ترفند آرایش کنید و جوان تر به…

لیفتینگ صورت |هر آنچه لازم است از لیفتینگ صورت (بالا کشیدن…

لیزر موهای زائد | اگر قصدلیزر موهای زائد صورت و بدن دارید…

تصادفی

شخصیت شناسی از روی گروه خونی

چگونه بعد از اپیلاسیون جوش نزنیم؟

طالع بینی هندی متولد اردیبهشت

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه…

حکایت حج مرد زاهد + حکایت شاه ظالم

آموزش رنگ کردن مو در خانه

خانم ها را نمیتوان راضی کرد!

دانستنی های کوتاه جنسی (سری ۲ )

چند حکایت از بهلول

راه اندازی فروشگاه اینترنتی | قدم اول (تصمیم) – چه…

گیاهان دارویی | بهترین خواص تمام گیاهان دارویی تنها در ۲…

شق القمر – ناسا شق القمر را تایید کرد – ماجرای…

۲۰ اصل مهم در طراحی داخلی منزل

داستان کوتاه سنگ و ثروت + حکایت ملا و خرش

زود انزالی – ۱۰ راه حل فوق العاده برای درمان زودانزالی

شواهدی از سفر در زمان! آیا این افراد از آینده آمده بودند؟

BMIچیست ؟ | محاسبه آنلاین بی ام آی + همه چیز درمورد بی ام…

کاشت ناخن | آنچه شما باید راجع به کاشت ناخن بدانید + برداشتن…

راه های ارتباطی پشتیبانی فروشگاه

مشاوره قبل از خرید:

تلگرام 09375792431 (maandegaar_support)

امور مربوط به سفارشات ثبت شده:

09028193471 ( تماس پیامک تلگرام )

 

نظر ، انتقاد و پیشنهادات شما را با با جان و دل میشنویم…

ایمیل : [email protected]

تلفن تماس : 02333628229

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. از اینکه پورتال علمی تفریحی ماندگار را انتخاب کرده اید صمیمانه سپاسگزاریم .

لیفتینگ صورت |هر آنچه لازم است از لیفتینگ صورت (بالا کشیدن پوست) بدانید

تکنیک های آرایشی | با این ترفند آرایش کنید و جوان تر به نظر برسید

درد قاعدگی | این خوراکی هارا برای کاهش درد قاعدگی بخورید

بزرگ کردن باسن | برای داشتن باسن زیبا و خوش فرم خواندن مطلب زیربرای شما الزلمیست.

لیزر موهای زائد | اگر قصدلیزر موهای زائد صورت و بدن دارید حتمااین مطلب رابخوانید

افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی | آیا بزرگ کردن آلت تناسلی مردان و افزایش طول آن…

سمبوسه + طرز تهیه سمبوسه گوشت و مرغ و پیتزایی و سبزیجات و بندری + کامل ترین روش تهیه…

عدس پلو + طرز تهیه عدس پلو + طرز تهیه عدس پلو با گوشت و مرغ و سویا + نکات و فیلم…

جوجه کباب + طرز تهیه جوجه کباب + جوجه کباب با ماست و سس مایونز + نکات حرفه ای شدن

افزایش میل جنسی زنان | بهترین قرص افزایش میل جنسی زنان + راه های طبیعی + نکات مهم

قرص اورژانسی | نحوه مصرف ، تاثیر بر پریود ، استفاده در دوران شیردهی + فیلم آموزشی

رابطه مقعدی | عوارض + تشخیص + فیلم + نکات مهم _ آموزش رابطه مقعدی با کمترین آسیب

ظروفی که نباید در ماشین ظرفشویی گذاشت | هرگز این چند قلم را با ماشین ظرفشویی نشویید

آیا می خواهید فرزندتان نابغه باشد؟ | هوش کودکان با این غذاها زیاد می شود!!!

علت و درمان زردی نوزاد | چگونه متوجه زردی نوزاد شویم و زردی نوزاد را درمان کنیم

ساخت ایمیل | چگونه ایمیل بسازیم؟ آموزش تصویری ساخت ایمیل + فیلم آموزشی

دانلود ویدیو از یوتیوب بدون نرم افزار | دانلود ویدیو از یوتیوب در موبایل | افزونه…

ربات تلگرام | آموزش ساخت ربات حرفه ای تلگرام بدون کدنویسی + عکس + فیلم

راه اندازی فروشگاه اینترنتی | قدم اول (تصمیم) – چه محصولاتی را اینترنتی…

بین این ۶ نفر شما جان چه کسی را نجات میدهید؟ انتخاب شما شخصیت تان را لو میدهد


شخصیت شناسی از روی گروه خونی

خوش آمدید!

بازگردانی رمز عبور

یک کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

تعجب نکنید یکی از مواردی که حتما باید پیگیر یاد گرفتن آن باشید آموزش بوسیدن لب هست چراکه علاوه بر اینکه تاثیر عاطفی در روابط شما دارد ، بر رابطه جنسی بین شما و همسرتان نیز تاثیر گذار است . لزوم آموزش بوسیدن لب از آن جا می آید که لب گرفتن درست و حسابی در روح رابطه شما وارد شده و عشق را بینتان بیشتر می کند .

شاید بسیار ناراحت کننده باشد که بدانید بعضی از زوج ها با اینکه مدت بسیار طولانی از رابطه آن ها می گذرد هنوز هم یک بوسه عاشقانه دلنشین تجربه نکرده اند و همین موضوع باعث کاهش صمیمیت بین آن ها و حتی سردی در رابطه شان شده است . اگر می خواهی آموزش بوسیدن لب را مرحله به مرحله بیاموزی در ادامه به ترتیب برایت توضیح می دهم .

حتما بخوانید : اولین بوسه عاشقانه از لب باید چطور باشه ؟ آموزش اولین بوسه

حتما برایت سوال پیش می آید که خب آموزش بوسیدن لب را در این مقاله گذاشتی حال بهترین زمان برای تمرین لب گرفتن کی هست ؟فوايد لب دادن .با اموزش کامل

در دوره ماه عسل به دلیل اینکه روابط عاشقانه عاطفی و جنسی در بهترین حالت خود قرار دارند و هر دو طرف مایل هستند روش های مختلف بوسیدن لب و ارتباط جنسی را تجربه کنند ، بهترین زمان برای تمرین لب دادن و لب گرفتن است .

اولین مورد زمان و مکان مناسب برای بوسیدن است . باید بدانید بوسیدن لبهای همسرت در هر زمان و مکانی می تواند اتفاق بیوفتد اما چون در ماه عسل می خواهید تجربه و خاطره به یاد ماندنی بسازید می بایست محیط های زیبا و عاشقانه را برای بوسیدن انتخاب کنید و همچنین زمان هایی که حرف های احساسی و عاشقانه می زنید را به لب گرفتن و رابطه جنسی تبدیل کنید .

پیشنهاد ما ایجاد فضای رمانتیک با چند شمع ، گل و نور ملایم است تا با ایجاد آرامش در وجود هر دو شدت احساس عاطفی و جنسیتان افزایش یابد. در ضمن بوسه های غافلگیر کننده را فراموش نکنید و در زمان هایی بی مقدمه همسرت را ببوس تا بوسه هایی همراه با لبخند را تجربه کنی .

حتما بخوانید : بوسیدن عاشقانه لب همسرم را چطور دلنشین تر کنم ؟

بعد از انتخاب زمان و مکان مناسب می بایست در کنار همسرتان بنشینید یا بایستید به او خیره شوی تا آماده برای لب گرفتن شود. در مدت تماس چشمی می توانی موهای همسرت را نوازش کنی ، دستت را دور کمرش بگیری و به آرامی او را ماساژ دهی ، دست های همسرت را در دستانت بگیری و بفشاری (البته آرومااااا) تا تمایلش برای بوسیدن لبهایت بیشتر شود .

به آرامی به صورت همسرت نزدیک شو و این تماس چشمی را حفظ کن و تا لحظه‌ی تماس لب‌ها چشمانت را نبند.

حتما بخوانید : با لب گرفتن به این بیماری های لب و دهان مبتلا می شوی

تا اینجا که شما و همسرت به هم نزدیک شدید ، حال باید کمی سرت را به یک طرف خم کنی تا در زمان قرار گرفتن لبهایتان بر روی هم بینی‌هایتان به هم نخورد . به آرامی لب هایت را بر روی لب همسرت بگذار و با فشار ملایمی بوسه را قوی تر کن . خودتان را رها کنید و برای چند بار پشت سر هم یکدیگر را ببوسید .

در ادامه می توانی لب چوشی و لب گرفتن را از قسمت لب به گردن ، گوش ، شانه ها و … انتقال دهی. حتی برای تنوع می توانی ابتدا از سایر نقاط بدن بوسیدن را شروع کنی و در نهایت به لبها برسی.

نام شما:

آدرس ایمیل شما:

اشتراک در خبرنامه

اگر دوست داری ویدئو ها و آموزش های ایران رژ برات ارسال بشه ایمیل تو وارد کن

نام شما:

آدرس ایمیل شما:

اشتراک در خبرنامه

ایران رژ با ارائه محصولات آرایشی سالم به تو کمک میکنه که علاوه بر زیبایی ظاهری ، سلامتی بدنت رو به خطر نندازی

آدرس : مازندران ، فریدون کنار ، میدان درنا ، جنب چاپ بردیا

۰۱۱-۳۵۶۶۹۲۳۸ : تلفن تماس

(تلگرام)۰۹۰۳-۳۴۵-۳۰۹۱

[email protected]

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ایران رژ محفوظ است

فوايد لب دادن .با اموزش کامل
فوايد لب دادن .با اموزش کامل
9

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.