قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر

قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر

قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر

قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر

سبد خرید شما خالی است.


برای خرید تلفنی با شماره 09101717765 تماس بگیرید


برای خرید این محصول کافیست تا بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

همچنین برای خرید تلفنی می توانید با شماره ۰۹۱۰۱۷۱۷۷۶۵ تماس گرفته و به صورت تلفنی خرید خود را ثبت نمایید.

یک بسته قهوه لاغری گانودرما (موکا) با قیمت ویژه ۲۶۹ هزار تومان (ارسال رایگان)

قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودردو بسته قهوه لاغری گانودرما (موکا) با قیمت تخفیفی ۴۸۶ هزار تومان (ارسال رایگان)


سه بسته قهوه لاغری گانودرما (موکا) با قیمت تخفیف ویژه ۶۸۵ هزارتومان (ارسال رایگان)


معرفی و بررسی قهوه موکا گانودرما


 


امروزه قهوه ها دارای نمونه های مختلفی می باشند که بسیار با هم متفاوت هستند. یکی از انواع قهوه ها قهوه موکا می باشد. قهوه موکا دارای نمونه های مختلفی می باشند که افراد می توانند با استفاده ی یکی از برندها، نسبت به خوردن این قهوه اقدام نمایند. قهوه موکا گانودرما به عنوان یکی از قهوه های منحصر به فرد همواره مورد توجه بسیاری از افراد می باشد. لذا ما در این مطلب قصد داریم تا به بررسی قهوه موکا گانودرما پرداخته و نکاتی که در مورد این قهوه وجود دارد را برای افراد مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه قصد خرید قهوه فوری کافه موکا همراه با پودر قارچ گانودرما را دارید، ما را تا پایان همراهی نماید تا نکات مهم این قهوه را برایتان آشکار سازیم.

بسیاری از افراد دوست دارند که بدانند قهوه موکا یا همان کافه موکا چه می باشد؟ در این مورد می توان گفت قهوه موکا به عنوان یکی از نوشیدنی هایی محسوب می شود که افراد در هر فصل و هر زمانی می توانند نسبت به استفاده از آن اقدام نمایید. گفتنی است افراد برای استفاده از این قهوه می ‌توانند آن را به صورت سرد و گرم مصرف نمایند. لازم به ذکر است قهوه موکا به قهوه ‌ای گفته می‌ شود که با استفاده از شیر جوشیده، شکلات و کاکائو ترکیب شده باشد و یک قهوه خوب را به وجود آورد. گفتنی است تاریخچه کشت دانه های قهوه موکا در شهری به نام موکا می باشد که این شهر در کشور یمن واقع شده است. این قهوه دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد و با توجه به اینکه بازه زمانی خاصی برای استفاده از آن وجود ندارد، افراد می ‌توانند نسبت به استفاده از آن در هر بازه زمانی اقدام کنند.

برای خرید این محصول کافیست تا بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

همچنین برای خرید تلفنی می توانید با شماره ۰۹۱۰۱۷۱۷۷۶۵ تماس گرفته و به صورت تلفنی خرید خود را ثبت نمایید.

یک بسته قهوه لاغری گانودرما (موکا) با قیمت ویژه ۲۶۹ هزار تومان (ارسال رایگان)


دو بسته قهوه لاغری گانودرما (موکا) با قیمت تخفیفی ۴۸۶ هزار تومان (ارسال رایگان)


سه بسته قهوه لاغری گانودرما (موکا) با قیمت تخفیف ویژه ۶۸۵ هزارتومان (ارسال رایگان)


هر نوشیدنی که به صورت گیاهی و ارگانیک تهیه شده باشد دارای ویژگی های خاص و خواص درمانی مناسبی می باشد. گفتنی است قهوه موکا نیز به عنوان یکی از قهوه های گیاهی، دارای ویژگی‌ ها و خواص مختلفی می باشد. افراد با استفاده از این قهوه می توانند آرامش خوبی در بدن خود به وجود آورند. لازم به ذکر است استفاده از این قهوه باعث از بین رفتن سردرد های مختلف خواهد شد. همچنین افراد می توانند با استفاده از قهوه موکا همراه با پودر قارچ نسبت به تقویت حافظه ی خود اقدام نموده و در برابر آلزایمرهای مختلف بدن خود را مقاوم نمایند. این قهوه می ‌تواند به تنظیم قند خون افراد نیز کمک و همچنین فشار خون آن ها را نیز تنظیم نماید. این قهوه می ‌تواند بر افزایش تمرکز و بالا بردن سطح هوشیاری افراد تاثیر گذار باشد.

افراد می ‌توانند در صورت داشتن مشکلات پوستی با استفاده از قهوه موکا که با پودر قارچ تلفیق شده است، نسبت به از بین بردن مشکلات پوستی خود اقدام نمایند. افرادی که دارای بیماری‌ های قلبی و عروقی می باشند، می توانند با استفاده از آن این بیماری ها را کاهش دهند. همچنین این قهوه برای درمان پارکینسون مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می‌ گیرد. گفتنی است این قهوه برای زنان باردار و شیرده و افرادی که با پیوند اعضا زندگی می ‌کنند، ممکن است مشکلاتی را به وجود آورد. توصیه ی ما این است که این قهوه را در صورت داشتن مشکلات گفته شده با مشورت پزشک خود استفاده نمایید.

 تصویر ۲


همانطور که در متون بالا به آن اشاره شد، قهوه ها دارای نمونه های مختلفی می باشد که افراد می ‌توانند با استفاده از آن نسبت به بهره‌ مندی از خواص و مزایای که دارد، بپردازند. قهوه موکا گانودرما به عنوان یکی از قهوه های منحصر به فرد و برندهای با کیفیت همواره برای بسیاری از افراد، مورد استفاده می باشد. لذا گانودرما، قهوه موکا را با یک نوع آوری جالب با استفاده از پودر قارچ برای افراد تهیه کرده است. از ترکیبات این قهوه می توان به تلفیق پودر قهوه، کاکائوی فرآورده شده، خامه، شکر، پتاسیم فسفات، دی اکسید سیلیکون، پودر قارچ و پودر ریشه یا همان گانودرما لوسیدم اشاره کرد. لذا این قهوه دارای خواص و ویژگی های منحصر به فردی است که در متون بالا به این خواص اشاره شد. توصیه ما این است در صورت علاقه مندی به استفاده از قهوه موکا، حتماً قهوه موکا گانودرما را مورد توجه قرار دهید.

افرادی که قصد استفاده از قهوه های موکا را دارند، باید با استفاده از تلفیق کاکائو، شکر، شیر و قهوه موکا نسبت به استفاده از این قهوه اقدام نمایند. اما قهوه موکا گانودرما به عنوان یکی از قهوه های منحصر به فرد این قهوه را به صورت فوری برای افراد به وجود آورده است و شما می توانید بسته هایی که به صورت ساشه های وزن دار می باشند را استفاده کنید. در یک بسته بندی چندین ساشه موجود می باشد. شما باید آن را باز کرده و آن را به آب جوش اضافه کنید و صبر کنید تا این قهوه به خوبی حل شده و سپس نسبت به استفاده از آن اقدام نمایید. همینطور که می بینید استفاده از این قهوه بسیار آسان و راحت می باشد و افراد در استفاده از آن مشکل آنچنانی نخواهند داشت. توصیه ما این است که با توجه به راحتی در استفاده از این قهوه، حتما این نمونه را استفاده کرده تا به راحتی بتوانید قهوه اصل موکا را مزه نمایید.


استفاده از قهوه موکا در نمونه های مختلف موجود می باشد. اما قهوه موکا گانودرما به عنوان یکی از قهوه ‌های بسیار منحصر به فرد دارای ویژگی های متفاوتی می باشد، که افراد می ‌توانند با بهره ‌مندی از این قهوه نسبت به استفاده از خواص آن اقدام نمایند. اما چیزی که همواره افراد قصد دارند آن را بدانند این است که مشتریانی که تا به حال از آن قهوه استفاده کرده اند، از آن رضایت داشته اند یا خیر؟ در این مورد می توان گفت که بله، بسیاری از مشتریان مختلف و کافه داران متفاوتی که نیاز به استفاده از قهوه موکا را دارند، با استفاده این نوع از برند، همواره رضایت خود را اعلام نموده اند. گفتنی است درصد رضایت این افراد با توجه به خرید بالای آن ها از این قهوه نمایان می باشد. توصیه ما به شما این است که قبل از استفاده از قهوه موکا گانودرما حتماً به تجربیات دیگران توجه کرده و نسبت به استفاده از آن اقدام نمایید.

 تصویر ۵


قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر


افرادی که قصد خرید این قهوه را دارند، باید توجه داشته باشند که فروش قهوه موکا گانودرما، در اغلب فروشگاه های مختلف که نسبت به فروش انواع قهوه ها اقدام می نمایند، صورت می گیرد. چیزی که وجود دارد این است که افراد باید در زمان خرید این نوع قهوه ها، به برند گانودرما توجه داشته باشند تا بتوانند بهترین قهوه را خریداری نمایند. افراد برای خرید این قهوه می توانند با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی نسبت به سفارش آن اقدام نموده و آن را درب منزل خود تحویل بگیرند. این نوع از خرید برای افراد با استقبال بیشتری روبرو شده است زیرا برای خرید این نوع قهوه به صورت اینترنتی کمترین زمان و هزینه صرف خواهد شد. توصیه ما به افرادی که قصد استفاده از این قهوه ها را دارند این است که با استفاده از قهوه موکا و پودر قارچ گانودرما، از مزایای یک قهوه ارزان و با کیفیت بهره ببرند.

تصویر ۶


اگر بخواهیم قیمت قهوه موکا گانودرما را مورد بررسی قرار دهیم، می ‌توان گفت که قیمت این قهوه در مقایسه با سایر قهوه ها آنچنان بالا نمی باشد و شما به راحتی می توانید با خرید یک قهوه ارزان قیمت بهترین خواص را دریافت نمایید. این قهوه با توجه به بسته ‌بندی و خواص بی نظیری که به واسطه پودر قارچ و قهوه اصل دارد، دارای قیمت ارزانی می باشد و همین قیمت ارزان آن باعث شده تا بسیاری از افراد نسبت به استفاده از آن اقدام نمایند. افرادی که قصد خرید این قهوه را دارند، می‌ توانند با مراجعه به نمایندگی ‌های معتبر آن قیمت این قهوه را در بهترین حالت برای خود تهیه نمایند. در کل می‌ توان گفت قیمت این محصول در مقایسه با ویژگی های آن مقرون به صرفه بوده و ارزش خرید را دارد.


افرادی که قصد خرید قهوه موکا با قارچ گانودرما را دارند، باید توجه داشته باشند که قهوه های گانودرما را از فروشگاه های مجاز تهیه نمایند. لازم به ذکر است افراد در زمان خرید باید به برند تجاری درج شده گانودرما توجه داشته باشند که به صورت اصل باشد. بسیاری از سودجویان هستند که با استفاده از محصولات تقلبی و درج برند گانودرما بر روی بسته‌ بندی‌ آن ها سعی دارند تا نسبت به فروش این محصول اقدام نموده و سود خوبی از این راه حاصل نمایند. لازم به ذکر است که افراد برای خرید این قهوه باید توجه داشته باشند که در زمان خرید اینترنتی به سایت هایی مراجعه نمایند که نشان سلامت و اعتماد اینترنتی بر روی آنها درج شده باشد. بعضی از سایت ها هستند که محصولات گانودرما را به صورت اورجینال و بدون واسطه به فروش می ‌رسانند. بحث خرید واسطه ای، بحثی است که افراد باید توجه داشته باشند که با مراجعه به فروشگاه های بدون واسطه به خرید این کالا اقدام نمایند. زیرا بسیاری از فروشگاه‌ هایی که برای فروش این محصولات به صورت واسطه ای عمل می کنند ممکن است قیمت قهوه موکا گانودرما را بالا ببرند. لازم به ذکر است قبل از استفاده حتما به نکاتی که در مورد قهوه های گانودرما وجود دارد، توجه داشته باشید و در صورت نداشتن عوارض بر روی سلامتی تان نسبت به خرید و مصرف آن اقدام نمایید.

برای خرید این محصول کافیست تا بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

همچنین برای خرید تلفنی می توانید با شماره ۰۹۱۰۱۷۱۷۷۶۵ تماس گرفته و به صورت تلفنی خرید خود را ثبت نمایید.

یک بسته قهوه لاغری گانودرما (موکا) با قیمت ویژه ۲۶۹ هزار تومان (ارسال رایگان)


دو بسته قهوه لاغری گانودرما (موکا) با قیمت تخفیفی ۴۸۶ هزار تومان (ارسال رایگان)

 • خواص دانه پاپايا

 • سه بسته قهوه لاغری گانودرما (موکا) با قیمت تخفیف ویژه ۶۸۵ هزارتومان (ارسال رایگان)


  قهوه موکا گانودرما به صورت بسیار خاص و شکیل بسته بندی شده است. محفظه ای که ساشه ها درون آن قرار گرفته اند، با استفاده از بهترین مقوا طراحی شده و یک شکل شکیل با استفاده از مشخصات قهوه موکا و برند تجاری گانودراما بر روی آن درج شده است که می تواند اصل بودن این قهوه را برای شما آشکار سازد. لازم به ذکر است که هر بسته از قهوه موکا گانودرما دارای تعداد ۲۰ ساشه می باشد. لازم به ذکر است که ساشه ها دارای یک بسته بندی پلاستیکی بسیار مناسب می باشد که افراد می‌ توانند با باز کردن آن و ریختن درون آب جوش از آن استفاده کنند. این بسته بندی قهوه موکا گانودرما می‌تواند یکی از روش های شناخت نمونه اورجینال این قهوه باشد. ممکن است بسته بندی های بی کیفیت و غیر اصولی نشان دهنده این باشد که این محصول به صورت تقلبی برای افراد تهیه شده است.


  اگر بخواهیم قهوه موکا با پودر قارچ گانودرما را با سایر برندها مورد بررسی قرار دهیم، می ‌توان گفت که این قهوه بسیار با کیفیت می باشد و افراد می‌ توانند با استفاده از آن به بهترین خواص دست پیدا کنند. سایر قهوه های موکا دارای پودر قارچ نمی باشند و همین موضوع باعث خاص شدن این قهوه برای افراد شده است. لازم به ذکر است که نحوه ی ساخت این قهوه با چگونگی مصرف آن می‌تواند برای افراد حیرت برانگیز باشد. در زمان استفاده از این نوع از قهوه ها حتما به برند گانودرما توجه کنید تا بتوانید به بهترین نوع قهوه را انتخاب کرده و نسبت به استفاده از آن اقدام نمایید. قیمت و نحوه خرید این قهوه، با سایر برندها به هیچ وجه قابل قیاس نمی باشد. لذا این قهوه دارای قیمت پایین و خرید راحتی می باشد که شما می توانید نسبت به استفاده از آن اقدام نمایید.

  در پایان می توان گفت خواص و ویژگی های منحصر به فردی که این قهوه دارد، باعث شده تا بسیاری از افراد نسبت به استفاده از آن اقدام نمایند. توصیه ما به افرادی که قصد استفاده از قهوه موکا گانودرما را دارند این است که با بررسی نکات گفته شده این قهوه را مورد استفاده قرار دهند. در کل می توان گفت این نوع از قهوه می‌ تواند مورد توجه بسیاری از کافه داران نیز قرار بگیرد. امیدواریم قهوه گانودرما را به عنوان یکی از قهوه های بسیار خاص برای افراد مورد بررسی قرار داده باشیم. از اینکه تا پایان این مطلب با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

  لاغری با گانودرما– قهوه سبز green coffee – قیمت قهوه ۱۱۱– خرید مهرگیاه– دکتر بین– خرید چای ماسالا نیوشا– قهوه سبز – قهوه سبز لاغری سهله – دمنوش های گیاهی برای لاغری– چای اولونگ رفاه لاهیجان– خرید اینترنتی چای اولانگ – چای شاهسوند– چای اولانگ تیمن– چای اولانگ شاهسوند– دمنوش اولونگ نیوشا- دمنوش اولانگ فان تایم– خرید دمنوش پذیرایی نیوشا– خرید دمنوش پذیرایی مهرگیاه– خرید چای سبز اولانگ ۱۱۱ – چای سبز و کرفس تیما– قیمت چای سبز– دمنوش سحر– قیمت چای سبز شهرزاد– خرید دمنوش ماچا– خرید چای سبز لاغری سحرخیز– بلوبری برای لاغری – خرید چای سبز تیمن– قیمت دمنوش لاغری شکم– قیمت دمنوش لاغری بلوبری – قیمت چای سبز تیمن– دمنوش برای لاغری شکم و پهلو– فروش چای سبز کرفس– دمنوش چای لاغری– دمنوش گیاهی سحر– چای سبز یاسمین شهرزاد– دمنوش لاغری ماچا– قیمت چای سبز سحر خیز– چای لاغری بلوبری – چای سبز تیمن لاهیجان– دمنوش هایی برای لاغری شکم– قیمت دمنوش لاغری دکتر هیرو– قیمت چای ماسالا– خرید چای سینلس– دمنوش بابونه شاهسوند– دمنوش بابونه گلستان– دمنوش لاغری رفاه لاهیجان– چای بابونه ۱۱۱ – دمنوش بابونه نیوشا– پودر چای ماسالا تاج محل– فروش چای ماسالا شاهسوند– دمنوش ماسالا سانتوس– فروش دمنوش بابونه– چای لاغری دکتر سینا اصل – خرید دمنوش زیره چای سبز– قیمت چای سبز ثمین– چای ۵۰۴۰ – چای تیما برای لاغری – دمنوش لاغری دوگوش– چای سبز دوغادان– فروش چای سفید فان تایم– فروش چای سفید مهرگیاه– فروش چای سفید ۱۱۱– فروش چای سفید شاهسوند¬ فروش چای سفید بلومینگ– فروش چای سفید تکسو– فروش دمنوش بوقناق ۱۱۱– فروش دمنوش بوقناق دربند –دمنوش دیابت ۱۱۱– دمنوش دیابت دربند– فروش دمنوش لاغری کلوسه– فروش چای سبز گوزل– فروش چای سبز فان تایم– فروش چای سبز لوید– فروش دمنوش لاغری آریانا– فروش دمنوش لاغری آویژه– فروش چای سبز احمد– فروش چای سبز بلدرچین– فروش دمنوش لاغری بلدرچین– فروش چای سبز ارمغان طبیعت– فروش چای سبز حامد– فروش چای سبز رویال– فروش چای سبز تیکانه– خرید دمنوش لاغری دیلما– چای سبز دیلماه– خرید چای سبز دوغزال– فروش دمنوش آفرینش– فروش دمنوش دارچین نیوشا– فروش دمنوش گل گاوزبان نیوشا– فروش دمنوش زنجبیل مهرگیاه– فروش دمنوش زنجبیل نیوشا– دمنوش هاوایی دکتر بین– قیمت دمنوش جینسینگ دربند– قیمت دمنوش جنسینگ ۱۱۱– قیمت دمنوش کرن بری نیوشا– قیمت دمنوش کرن بری– قیمت دمنوش کرن بری ۱۱۱– قیمت دمنوش نعناع فلفلی نیوشا– قیمت دمنوش بهار نارنج– قیمت دمنوش هسته خرما– قیمت قهوه هسته خرما– قیمت دمنوش میوه های استوایی– قیمت دمنوش میوه های استوایی نیوشا– قیمت دمنوش میوه های استوایی دکتر بین– فروش دمنوش ریزمیوه های قرمز– فروش دمنوش لاغری گلستان– فروش دمنوش انار ۱۱۱ – فروش دمنوش انار– فروش دمنوش انار گلستان– فروش دمنوش راز سلامتی نیوشا– فروش دمنوش حس خوب نیوشا– خرید دمنوش رویبوس نیوشا– فروش دمنوش رویبوس– فروش گرم نوش آنادانا– فروش دمنوش توت فرنگی نیوشا– قیمت دمنوش عناب– دمنوش زرشک– فروش دمنوش غنچه گل محمدی– فروش چای سبز جهان– فروش دمنوش لاغری ارمغان طبیعت– فروش دمنوش لاغری نیوشا– فروش دمنوش لاغری گل کوه– فروش دمنوش رزماری نیوشا– فروش دمنوش آویشن مهرگیاه– دمنوش لاغری مهدارو اسلیم– فروش دمنوش لاغری تن فیت– دمنوش مهر گیاه اکیناسه– خرید دمنوش سیب و دارچین مهرگیاه– خرید دمنوش سرماخوردگی مهرگیاه– دمنوش حسنا– خرید دمنوش دکتر مری– دمنوش لاغری کاروی– دمنوش چای ترش دکتر بین– خرید چای ترش گلستان– خرید چای ترش نیوشا– خرید چای ترش مهرگیاه– خرید چای ترش تکسو– خرید چای ترش سحرخیز– خرید چای ترش ۱۱۱– خرید چای ترش دربند– خرید چای ترش شاهسوند– خرید چای سفید– قیمت چای قرمز – چای سفید ۵۰۴۰– فروش چای سبز دم کردنی– فروش چای سبز کیسه ای– فروش چای سبز جاسمین– فروش چای سبز گلستان– فروش دمنوش انرژی زا تکسو– قیمت دمنوش انرژی زا شاهسوند– فروش دمنوش انرژی زا شاهسوند– فروش دمنوش انرژی زا نیوشا– فروش دمنوش انرژی زا مهرگیاه– فروش دمنوش انرژی زا– فروش دمنوش آرامش دربند– فروش دمنوش آرامش مهرگیاه– فروش دمنوش آرامبخش تکسو– دمنوش آرامبخش مهرگیاه– دمنوش آرامش تکسو– فروش دمنوش آرامبخش شاهسوند– دمنوش آرامش شاهسوند–دمنوش لاغری بلوبری نیوشا– دمنوش لاغری بلوبری ۱۱۱ – دمنوش بلوبری مهرگیاه– دمنوش بلوبری تکسو– دمنوش بلوبری شاهسوند– دمنوش جینسینگ نیوشا– دمنوش گانودرما– دمنوش دکتر بیز–خرید گانودرما– خرید دمنوش دکتر بیز– دمنوش جینسینگ سحر خیز– فروش دمنوش نعناع فلفلی ۱۱۱– فروش دمنوش نعناع فلفلی–قیمت نعناع فلفلی– دمنوش لاغری جینسینگ– خرید چای جنسینگ– خرید دمنوش مانترا– دمنوش برای دیابت – دمنوش گیاهی برای ارامش اعصاب– پک آرامش اعصاب نیوشا– خرید قهوه سبز نستله– خرید قهوه سبز مهرگیاه– خرید قهوه سبز سانتوس– خرید قهوه سبز شاهسوند– خرید قهوه سبز کیسه ای– خرید قهوه ترک پندار– خرید قهوه اسپرسو بن مانو– خرید قهوه فرانسه بن مانو– خرید قهوه اسپرسو ایلی– خرید قهوه اسپرسو ریو– خرید قهوه مارک جاکوبز– خرید قهوه ترک هانسی– خرید قهوه ترک لایت– خرید قهوه اسپرسو جاکوبز– خرید قهوه اسپرسو علی کافه– خرید قهوه اسپرسو سولیس– خرید قهوه اسپرسو لاوازا– خرید قهوه اسپرسو دیویدوف– خرید قهوه ترک فرمند– خرید قهوه ترک مدیوم– خرید قهوه فوری نسکافه– خرید قهوه فوری کوبیزکو– خرید قهوه فوری کلاسنو– خرید قهوه سفید کلاسنو– خرید قهوه ترک خاچیک– قیمت قهوه ترک لاوازا– قیمت قهوه ترک مولتی کافه– قیمت قهوه ترک بن مانو– قیمت قهوه ترک ریو– قیمت قهوه ترک ایلی– قیمت قهوه ترک استارباکس– قیمت قهوه ترک موکا– قیمت قهوه ترک افندی– قیمت قهوه نورسکا بن مانو– قیمت قهوه اسپرسو شاهسوند– فروش قهوه لاوازا– فروش قهوه مولتی کافه– قهوه ترک بن مانو–قهوه ترک ریو– قهوه ترک ایلی– فروش قهوه استارباکس– فروش قهوه موکا– خرید قهوه ترک افندی– قیمت قهوه نورسکا بن مانو– قیمت قهوه اسپرسو شاهسوند– فروش قهوه ترک– قیمت قهوه اسپرسو– قهوه سبز کیسه ای سهله– قهوه سبز تی بگ سهله– قیمت گزنه نیوشا–چای سبز گزنه و برگ زیتون– چای بهارنارنج نیوشا– چای سبز و زوفا نیوشا– چای سبز و لیمو– چای سبز به لیمو– چای ارل گری نیوشا– دمنوش چای سبز و سیب ترش– فروش چای رزماری و گل محمدی نیوشا– فروش چای رزماری و گل محمدی– چای سبز آلوورا عسل – چای بادرنجبویه – خرید چای سیاه و دارچین نیوشا– خرید چای پرتقالی نیوشا– دمنوش چای هل نیوشا– دمنوش شلتوک برنج ۱۱۱ – دمنوش آرتیشو – دمنوش بلک بری ۱۱۱– دمنوش گوجی بری ۱۱۱– دمنوش رزبری ۱۱۱– دمنوش گریپ فروت ۱۱۱– دمنوش مورینگا ۱۱۱– چای کله مورچه شاهسوند– چای کله مورچه شهرزاد– چای کله مورچه–خرید چای کله مورچه– دمنوش گیاهی متنوع مهرگیاه– دمنوش گل ساعتی – قیمت چای سیاه وانیل نیوشا– خرید دمنوش چای سیاه و زعفران نیوشا– قیمت دمنوش شنبلیله و گزنه نیوشا– قیمت دمنوش خار مریم نیوشا– قیمت کاپوچینو تورابیکا– قیمت کاپوچینو نستله– قیمت کافه میکس نیوشا– قیمت کافی میکس خامه نیوشا– قیمت کافی میکس علی کافه– قیمت کافی میکس مولتی کافه– قیمت کافی میکس کلاسنو– قیمت کافی میکس – قیمت کافی میکس نستله– قیمت کافی میکس تورابیکا– قیمت چای سبز نیوشا– قیمت دمنوش سنا مهرگیاه– قیمت چای سبز زوبین– دمنوش معجون رویایی – قیمت دمنوش حس خوب زندگی نیوشا– خرید دمنوش مخلوط گل ساعتی ۱۱۱– خرید چای سیاه وانیل– خرید چای سیاه و زعفران– خرید چای لاغری نادری–دمنوش نادری–خرید دمنوش نادری– قیمت دمنوش زنجبیل–قیمت قهوه سبز پندار– قیمت قهوه لاغری پاپران– قیمت قهوه لاغری ریو– قهوه سبز پودر– خرید قهوه اسپرسو پاپران– خرید قهوه اسپرسو پالیک– خرید قهوه ترک پاپران– قیمت قهوه ترک پالیک– قیمت قهوه سبز پالیک– خرید هات چاکلت نیوشا– خرید هات چاکلت علی کافه– خرید هات چاکلت– خرید هات چاکلت فرمند– خرید هات چاکلت گود دی– خرید هات چاکلت مولتی کافه– خرید هات چاکلت نستله– خرید هات چاکلت تورابیکا– خرید هات چاکلت لافستا– خرید هات چاکلت سانتوس– خرید هات چاکلت ریو– خرید هات چاکلت سندی– خرید هات چاکلت قارچ گانودرما,قیمت قهوه فوری سوپریم دکتر بیز,خرید قهوه موکا با قارچ گانودرما,خرید قارچ گانودرما لوسیدوم,قیمت قهوه لاته گانودرما,قهوه موکا با قارچ گانودرما

   


  پخش و فروش انواع قالب فلزی بتن در تهران و کرج , انواع تجهیزات مخصوص قالب فلزی تیرچه بتنی و جدول بتنی در فیدار فولاد , انواع داربست های مدولار با قیمت مناسب و کیفیت عالی , طراحی و انواع لابی های تجاری به صورت کلاسیک و مدرن , طراحی انواع لابی مسکونی و ساختمان و آپارتمان در مهران طاهری , بهترین مرکز طراحی و برای لابی اداری با قیمت مناسب , خرید و پخش انواع قارچ هات گاکلت گانودرما دکتر بیز , خرید و توزیع انواع دمنوش های گیاهی  لاغری شرکت سحر , خرید انواع سبوس برنج قهوه ای با قارچ گانودرما دکتر بیز

  قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه شما *


  نام *


  ایمیل *


  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

  کد تایید *


  کلمه کاربری یا ایمیل *


  رمز عبور *


  ورود  قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر


  ارسال رایگان سفارشات بالای 400هزار


  ۱۸۹,۰۰۰ تومان ۱۸۰,۰۰۰ تومان


  قهوه فوری موکا دکتر بیز همراه با قارچ گانودرما


  DR.Biz Coffe Mocha With Ganoderma Extract


  قهوه فوری موکا همراه با قارچ گانودرما ، قهوه عربیکا ، پودر شکر و کافی میت

  تعداد در بسته: 20 ساشت 18 گرمی


  چگونگی استفاده: روزی 1 ساشت از قهوه گانودرما لاته را در 1 لیوان آب جوش خوب حل کرده و قبل از صبحانه میل نمایید.

  مصرف برای زنان باردار و شیرده ، افرادی که پیوند اعضا داشته اند ، افرادی که مشکلات قلبی و فشار خون بالا دارند با توصیه پزشک مجاز است.

  ساخت کشور: ایران شرکت دکتر بیز


  یک ساشت از قهوه گانودرما لاته حاوی 12 کیلو کالری انرژی ، قند 2 گرم ، چربی 0/4 گرم ، نمک 0/005 گرم و اسیدهای چرب ترانس 0/1 گرم می باشد.

  فقط 3 عدد در انبار موجود است


  قهوه فوری موکا دکتر بیز همراه با قارچ گانودرما


  DR.Biz Coffe Mocha With Ganoderma Extract


  قهوه فوری موکا همراه با قارچ گانودرما ، قهوه عربیکا ، پودر شکر و کافی میت

  تعداد در بسته: ۲۰ ساشت ۱۸ گرمی


  چگونگی استفاده: روزی ۱ ساشت از قهوه گانودرما لاته را در ۱ لیوان آب جوش خوب حل کرده و قبل از صبحانه میل نمایید.

  مصرف برای زنان باردار و شیرده ، افرادی که پیوند اعضا داشته اند ، افرادی که مشکلات قلبی و فشار خون بالا دارند با توصیه پزشک مجاز است.

  ساخت کشور: ایران شرکت دکتر بیز


  یک ساشت از قهوه گانودرما لاته حاوی ۱۲ کیلو کالری انرژی ، قند ۲ گرم ، چربی ۰/۴ گرم ، نمک ۰/۰۰۵ گرم و اسیدهای چرب ترانس ۰/۱ گرم می باشد.

  قارچ گانودرما ماده اصلی قهوه گانودرما موکا دکتر بیز

  خرید قهوه گانودرما فوری موکا دکتر بیز یک پیشنهاد عالی برای شما

  کافه موکا ترکیبی لذیذ از کافه اسپرسو و خامه است در واقع، کافه لاته یک واژه ایتالیایی برای شیرقهوه است.

  درمان آکنه و جوش صورت


  سم زدایی و پاک سازی بدن


  تقویت سیستم ایمنی بدن


  قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر


  جوان سازی پوست


  تقویت و افزایش رشد مو و ناخن


  درمان ریزش مو


  کنترل دیابت و قند خون


  افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن و کمک به لاغری و کاهش وزن

  ضد پیسی یابرص پوست


  بهبود عملکرد غده ی تیروئید


  درمان سردردهای شدید میگرنی


  خاصیت ضد ویروسی جهت پیشگیری و درمان بیماری ایدز

  افزایش تعداد گلبول های سفید خون برای پیشگیری و درمان انواع سرطان

 • طرز تهیه پیتزا گوشت چرخ کرده بدون فر
 • ضد استرس، اضطراب و افسردگی


  کاهش کلسترول خون و نرمال کننده فشار خون


  کاهش خطر ابتلا به بیماری های کبد مانند هپاتیت B، کبد چرب و سیروز کبدی

  با خرید قهوه گانودرما فوریموکا دکتر بیز به سلامتی خود بیاندیشید.

  مجتبی غفاری – ۱۳۹۸-۰۸-۱۷


  با سلام من مدت ۱۰ روز هست که استفاده می کنم کمی سردرد دارم من برای کمر درد وآرتروز خریدم در حالی که جایی از بهبود درد مفاصل گفته نشده لطفا راهنمایی کنید

  aseelkala – ۱۳۹۸-۰۸-۱۷


  سلام پیشنهاد میشود گلدلیگین را در سایت جستجو کنید و اطلاعات آن را مطالعه نمایید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه شما *


  قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر


  نام *


  ایمیل *

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  کد تایید *


  کلمه کاربری یا ایمیل *


  رمز عبور *


  ورود  فقط 3 عدد در انبار موجود است


  ارائه دهنده محصولات خاص بهداشتی و مواد غذایی


  گانودرما گیاه جاودانگی(پادشاه گیاهان دارویی)


   


  کافه موکا نوع شکلاتی کافه لاته می باشد  و  یکی از محبوب ترین انواع قهوه  در میان افراد و خصوصا جوانان است . شاید تا پیش از این احساس می کردید نوشیدن یک فنجان قهوه  به سبب اوقات فراغت، سرگرمی و یا لذت است اما به کمک تحقیقات جدید هم اکنون اطلاعات بیشتری در این خصوص داریم.

  براساس آخرین تحقیقات منتشر شده درخصوص مواد مغذی، ترکیب کافئین و شکلات در موکا در عین طعم لذیذ، نیروی بی‌نظیر نهفته در کاکائو و قهوه را به تمامی دوستداران این قهوه منتقل می‌کند.

  قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر


   


  قهوه موکا با گانودرما علاوه بر داشتن یک طعم شکلاتی دلچسب، می تواند بعنوان یک آرام بخش برای رفع سردرد استفاده گردد.

   


   


  گانودرما با کافه موکا مولتی ویتامین طبیعی همراه با لذت نوشیدن قهوه

   


  هشدار : مصرف برای زنان باردار و شیرده و افراد با پیوند اعضا ممنوع می باشد .

   


  لطفا توضیخات بیشتر را در بخش ویدیو در همین صفحه سایت مشاهده فرمایید ،  در  ضمن  ویدیو های موجود در صفحات هر کدام از محصولات گانودرما متفاوت می باشد .

   


   


  کاکائو موجب افزایش جریان خون در مغز می شود، که این خود باعث افزایش میزان شناخت و توجه در افراد می‌شود. کافئین به تنهایی می‌تواند اضطراب را افزایش دهد ولی ترکیب با  کاکائو موجب کاهش و تعدیل تاثیرات تولید استرس حاصل از مصرف کافئین می‌شود. درنتیجه نوشیدن موکا به همین دلیل توصیه می‌شود.

  کاکائو و کافئین انتخاب‌های خوبی می باشد برای دانش آموزان و هر فردی که نیازمند بهبود سطح توجه و تمرکز است .

   


  با توجه به اینکه همه ما برای سلامتی خود اهمیت خیلی زیادی قائل می شویم در اینجا می خواهیم شما را با قارچ دارویی  بسیار کمیاب و ارزشمند  گانودرما آشنا کنیم . قارچ گانودرما با کافه موکا می توان گفت به نوعی مولتی ویتامین طبیعی هست که در عین مزایای فراوانی که برای سلامتی ما دارد لذت نوشیدن قهوه فوری را نیز به ما می دهد . در مطلب زیر  مراحل اثرگذاری گانودرما بیان شده است

   


  مراحل پنج گانه اثرگذاری قارچ گانودرما بر روی بدن

   


   


  گانودرما به تشخیص بیماری های مخفی و سموم موجود در بدن کمک می کند و سپس عملکردهای بدن رو تنطیم می نماید. در طول این مرحله ، بدن علائمی را نشان خواهد داد . این علائم  عوارض جانبی نیست ، اما در شناسایی منطقه بیماری به ما کمک می کند .

   


   


  گانودرما به عنوان “پادشاه سم زدایی” شناخته می شود چرا که قدرت و توانایی بالایی در حذف مقادیر بیش از اندازه اسید اوریک ، اسید لاکتیک ، کلسترول اضافی ، ذخایرچربی ، بافت مرده و سموم انباشته شده در بدن را دارد و سموم از طریق سیستم گردش خون (کلیه و کبد) ، از طریق مدفوع ، از طریق تنفس و خلط تخلیه می شوند .

   


   


  قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر


  در طی این مرحله ، واکنش های بسیاری دیده می شود .نگران نباشید ، این واکنشها نشانه ای از بهبود بدن است . اگر واکنش بیش از حد قوی می باشد ، دوز را کاهش دهید .

   


   


  گانودرما همچنان به تعمیر بخش های آسیب دیده و تقویت سیستم ایمنی بدن برای مقاومت در برابر بیماری ها ادامه خواهد داد .

  همچنین عناصر ضروری و ویتامین ها را برای بهبود سریع فراهم می کند .

   


   


  هدف نهایی مصرف گانودرما (که به قارچ ریشی نیز معروف می باشد) حفظ عملکردهای بدن در بهترین حالت و بازگرداندن جوانی و شادابی است .

   


  گانودرما لوسیدوم


 • تنباکو دوسیب البالو
 • به آن قارچ ریشی قرمز هم می گویند و به طعم قهوه غنا داده و فواید مخصوص به خود را دارد. قارچ های گانودرما حاوی تری ترپنوئیدها و اسیدهای آمینو هستند. این قارچ ها آداپتوژن یا سازش زا می باشند.

  گانودرما لوسیدوم هزاران سال است که در فرهنگ سنتی آسیا مورد استفاده قرار می گیرد. معنی گانودرما لوسیدوم قدرت معنوی است، درحالیکه ژاپنی ها به آن رِیشی به معنی پادشاه گیاهان می گویند.

   


  بخشی از مزایای گانودرما همراه با کافه موکا


   


  ترکیبات 


  پودر ریشی (گانودرما لوسیدم)  ، کاکائوی فرآوری شده به روش خاص (کوکوآ) ، شکر ، خامه ای کننده غیرلبنی (شربت گلوکز جامد ، روغن گیاهی ، سدیم کازئینات (مشتق شیر) ، پودر شیر خشک بدون چربی ، دی پتاسیم فسفات ، پنتاسدیم تری فسفات ، دی اکسید سیلیکون

   


    


  1 2 3 4 5

  قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر


  محصولات


  مطالب


   


      


   


   


  پیش از پاسخ به این سوال که قهوه گانودرما چیست باید گفت که احتمالاً نام گانودرما به عنوان گیاهی با خواص فوق العاده به گوش شما رسیده است. قهوه گانودرما مخلوطی از پودر قارچ گانودرما لوسیدوم همراه با قهوه است و ممکن است در ترکیبات آن مواد دیگری مانند شیرین کننده ها نیز به کار رفته باشند.

  این نوشیدنی می تواند به افرادی که قصد دارند میزان مصرف قهوه روزانه خود را کم کنند، کمک کننده باشد و سطح انرژی خوبی به آن ها هدیه دهد. البته تحقیقات علمی کمی در این زمینه برای اثبات خواص این قارچ انجام شده اند.

  فوايد گانودرما موکا:


  فواید گانودرما هات چاکلت


  یک قهوه مغذی و خامه ای در ترکیب با فواید جینسینگ، گانودرما لوسیدوم سوپریم کافه یک قهوه سبک و ملایم با طعم خامه ای و شیرین است.

  قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر


  طعم شیرین و خامه ای برای شروع روز بدون نیاز به صرف زمان طولانی برای آماده کردن لاته روزانه

  خواص قارچ گانودرما که در طب سنتی چین به نام قارچ جاودانگی نامیده می شود، بسیار متعدد است. در اینجا به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم.

   


  درمان بیماریها با قارچ گانودرما تاثیر قارچ گانودرما بر دیابت و دیگر بیماری ها مانند سرطان و بیماری های التهابی و آلرژی در پژوهش های علمی مورد بررسی قرار گرفته است. در طب سنتی چینی از قارچ گانودرما بیش از 2 هزار سال است که برای درمان طیف گسترده ای از بیماری های جسمی و روانی استفاده می شود.

  تاثیر قارچ گانودرما بر دیابت از بین تمام خواص ویژه ای که برای قارچ گانودرما ذکر می شود، خاصیت درمانی ان برای سرطان و دیابت به طور ویژه موضوع پژوهش ها و تحقیقات علمی بوده است. زیرا این دو بیماری درمان دشواری دارند و بر کیفیت زندگی بیمار اثر نامطلوب بر جای می گذارند.

  در مورد تاثیر قارچ گانودرما بر پیسی ادعاهایی وجود دارد. این قارچ بر تقویت بدن، پاکسازی، التهاب زدایی و بسیاری موارد سلامتی بخش دیگر اثر جدی دارد.در بیماری پیسی، سلول های تولید کننده رنگدانه در پوست از بین می روند. بنا بریان مناطقی از پوست بیمار دارای نواحی کوچک یا بزرگ سفید رنگی خواهد شد…

  تاثیر قارچ گانودرما بر سرطان در گذشته در طب سنتی چین تاثیر قارچ گانودرما بر سرطان به نوعی همانند شیمی درمانی امروز عمل می کرده است. قارچ خوراکی گانودرما لوسیدوم خواص دارویی متعددی از جمله درمان آلرژی، آرتروز، برونشیت، زخم معده، بی خوابی، روماتیسم اسکلرودرمی را دارد …

  برای آگاهی از محصولات و تفاوت و تاثیر 4 قهوه گانودرما و مشاوره خرید قهوه گانودرما مورد نیاز شما با توجه به شرایط و نیاز میتوانید از 3 طریق ذیل با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

  تلفن مشاوره : 09332703361


  برای ارسال پیام و مشاوره خرید قهوه گانودرما بر روی ارسال کلیک کنید.

  با کلیک برروی ایمیل سفارش و یا درخواست مشاوره خود را ایمیل کنید.

  ممکن است تصور کنید فشار خون بالا درمان ندارد. اما قهوه گانودرما برای فشار خون می تواند باور های شما را تغییر دهد. پژوهش ها در مورد قارچ گانودرما لوسیدوم نشان داده است که اثرات آنتی اکسیدان فوق العاده ای در این قارچ وجود دارد و همچنین تاثیرات مثبتی بر […]

  نازایی و ناباروری مردان و زنان زیادی را در سراسر جهان درگیر می کند. این مشکل از دیرباز وجود داشته است و برای خانواده ها مسائلی آزار دهنده پیش می آورد. در طب سنتی چین تارخچه ای طولانی از درمان نازایی با قارچ گانودرما وجود دارد. مزیت استفاده از قارچ […]

    با افزایش سن درد های ناشی از آرتروز مفاصل گریبان افراد زیادی را می گیرد. درمان قطعی و 100 درصدی در پزشکی برای این درد ها وجود ندارد. به همین دلیل درمان های طب سنتی مورد استقبال افراد قرار می گیرد. قارچ گانودرما نیز به عنوان یکی از گیاهان […]

    در رابطه با درمان نازایی با قارچ گانودرما باید به این نتایج علمی اشاره کرد که این قارچ دارویی سلامت زنان را با تقویت سیستم ایمنی و کاهش استرس و همچنین کمک به سم زدایی بدن و دفع زنواستروژن های مضر که به عنوان تخریب کننده ی هورمون ها […]

  راهنمای جامع خرید گانودرما و قهوه گانودرما


  قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر


  در طب سنتی شرق آسیا با قدمت بیش از 4000 سال و امروزه با تحقیقاتی که روی گانودرما انجام شده است، این قارچ به عنوان یک مکمل غذایی طبیعی شناخته می شود که با فواید سلامتی متنوعی که دارد، باعث ارتقای سطح سلامتی افراد می گردد و همچنین در کنترل، پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری ها می تواند موثر باشد.

  به طور خلاصه پس از وارد کردن این مکمل طبیعی به رژیم غذایی شما، 400 ماده ارزشمند آن ماموریت خود را در بدن شما شروع می کنند:

  گانودرما به عنوان یک گیاه آداپتوژن تاثیر استرس روزمره بر بدن شما را کاهش می دهد. آداپتوژن ها محافظت کننده عصبی، ضد خستگی، ضد افسردگی، تنظیم کننده و بهبود دهنده کیفیت خواب نیز هستند. (منبع)  فشار، چربی و قند خونتان تنظیم می کند (منبع1 ، منبع2 ، منبع3). تری ترپن (یکی از ترکیب های مهم گانودرما) تمامی التهاب های بدنتان را از بین می برد و از التهاب های بعدی نیز جلوگیری می کند که نتیجه این فرآیند در پوست شما منجر به جوانسازی می شود (منبع). ژرمانیوم ارگانیک موجود در گانودرما بهبود جریان خون، فرآیند دفع سموم و اکسیژن رسانی به سلول ها و بافت های بدن را به ارمغان می آورند که نتیجه آن احساس خستگی کمتر می باشد (منبع). گانودرما و آنتی اکسیدان های متنوع و فراوانی که دارد باعث تقویت سیستم ایمنی شما می شود، همچنین پلی ساکارید ها و چندین ماده عامل دیگر ضمن اینکه تنظیم سیستم ایمنی را به خوبی انجام می دهند و در کنار هم بهترین سلاح در برابر سرطان و عفونت ها را شکل می دهند. (منبع1 ، منبع2). در نهایت پلی ساکارید ها در کنار پپتید ها و سوپر اکسید دیسموتاز روند پیری شما را کند می کند (منبع).


  جهت کسب اطلاعات کامل راجع به گانودرما : گانودرما چیست , خواص گانودرما

  گانودرما پوسته ی سخت و چوب مانندی دارد که مصرف آن را دشوار می کند. در نتیجه اول باید گانودرما را فرآوری کنیم تا بتوانیم راحت مصرف کنیم و از تمام خواص آن بهره ببریم.

  گانودرما به صورت های مختلفی مانند پودر، قارچ خشک شده، کپسول، چای، شامپو، صابون و قهوه مصرف می شود.

  قیمت قارچ گانودرما در ایران (به صورت پودر شده یا خشک شده یا کپسول)، گرمی یک الی دو هزار تومان است که فاقد مجوزها و تاییدیه های لازم می باشند. پودر گانودرما(که به صورت کپسول نیز موجود است) و قارچ های خشک شده گانودرما با دو درجه کیفی یک و دو در بازار وجود دارند. همین پودر می تواند جوشانده شود و به صورت چای مصرف شود. در ادامه پودر و قهوه گانودرما را مقایسه خواهیم کرد.

  بهترین روش مصرف گانودرما در دنیا ترکیب آن با قهوه ست که به این ترتیب ما میتوانیم با صرف روزانه یک فنجان ” قهوه گانودرما ” در طعم های مختلف از تمام خواص گانودرما بهره مند شویم.

  قهوه به دلیل دارا بودن کافئین طبیعی و همچنین خواص منحصر بفرد دیگری که دارد به عنوان مکمل در کنار گانودرما عمل می کند و خواص جدید و مضاعفی را بوجود آورده که باعث افزایش تاثیرات مثبت گانودرما شده است.


  *میزان کافئین و شکر موجود در قهوه های گانودرما کاملا استاندارد است و حتی بیماران قلبی و دیابتی نیز با مصرف آن دچار مشکل نمی شوند

  اکثر کسانی که قصد خرید گانودرما را دارند با این دوراهی مواجه می شوند. نکته مهم قبل از پاسخ به این سوال این است که تمامی مطالب این سایت درباره پرخاصیت ترین گونه گانودرما است، که گانودرما لوسیدوم نام دارد. همان گونه ای که در قهوه های گانودرما موجود است.

  انواع مختلف قارچ گانودرما در ایران به صورت خام و پودر شده موجود است ولی اغلب آنها گانودرما لوسیدوم اصل نیستند زیرا تولید گانودرما لوسیدوم با کیفیت، نیاز به شرایط خاص فنی و تجهیزات دارد.

  با وجود اینکه قهوه گانودرما در ایران دارای پروانه بهداشت و سیب سلامت و استاندارد های بین المللی می باشد. تا به این لحظه هیچ کدام از محصولات پودر، کپسول و قارچ خشک شده در ایران موفق به اخذ تاییدیه و مجوز های لازم نشده اند و در نتیجه ما هم از فروش این محصولات معذوریم.

  در منابع معتبر بین المللی برای قهوه گانودرما عوارض خاصی عنوان نشده است اما در مورد استفاده از گانودرما به صورت پودر، خطر مسمومیت کبد گزارش شده است که در ادامه به دو نمونه اشاره میکنیم:

  لینک منبع: مجله سلامتی webmd


   


  لینک منبع: آرشیو گیاهان plantsnap


  در مجموع می توان این دو محصول را به صورت زیر مقایسه کرد:

  مقایسه پودر گانودرما و قهوه گانودرما  سایت گانودرما دات آی آر با داشتن روزانه بیش از 1000 بازدید و نزدیک به 2000 عضو باشگاه مشتریان، به راحتی میتواند با عرضه محصولاتی مانند پودر و کپسول و قارچ خشک شده گانودرما به سودهای سرشاری دست پیدا کند. اما از آنجا که سلامتی شما و اعتبار سایت و برند تجاری ما از همه چیز مهم تر است، سیاست خود را مبنی بر عرضه محصولات معتبر و دارای مجوز گانودرما، بنا کرده ایم.

  در حال حاضر مرغوب ترین نوع گانودرما لوسیدوم در ایران در قهوه گانودرما دکتر بیز و سایر محصولات این شرکت وجود دارد که تنها تولید کننده محصولات گانودرما لوسیدوم دارای مجوز و تاییدیه سازمان غذا و دارو و سیب سلامت می باشد و با روش های نوین علمی تولید و فرآوری شده اند. مشاهده مجوز

  *سایت گانودرما دات آی آر قهوه های گانودرما را مستقیما از شرکت دکتر بیز تهیه و به فروش می رساند لذا اصل بودن محصولات عرضه شده خود را به صورت 100 درصد تضمین می نماید. در صورت تمایل به خرید قهوه گانودرما دکتر بیز و سایر محصولات گانودرما این شرکت میتوانید به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

  قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر


  مصرف گانودرما به صورت بلند مدت به دلیل یکی از خاصیت های اصلی آن یعنی سم زدایی با برون ریزی هایی همراه است، این برون ریزی در اکثر موارد از طریق ادرار و عرق انجام می شود، ولی در صورت وجود مقدار سموم بالا در بدن شما ممکن است این برون ریزی به اشکال زیر نیز اتفاق بیفتد:

  اگر در مراحل مصرف گانودرما علائم بالا در شما ظهور کرد، نشانه وجود سموم فراوان و سمزدایی قوی در بدن شما است و این نشانه ها کاملا موقتی و زودگذر هستند و با تداوم مصرف گانودرما بدن شما کاملا سمزدایی شده و سطح بالاتری از سلامتی را تجربه خواهید کرد.

  به طور کلی گانودرما تداخل دارویی خطرناکی ندارد و با فاصله دو ساعته بین مصرف گانودرما و سایر دارو ها می توان به صورت ایمن آن را مصرف کرد. اما به خاطر برخی از خواص گانودرما ممکن است تداخلات اندکی با داروهای زیر به وجود آورد:

  دارو های کاهنده قند خون: از آنجا که گانودرما قند خون را کاهش میدهد مصرف طولانی مدت و همزمان گانودرما و دارو های کاهنده قند خون ممکن است به کاهش بیش از حد قند خون شما بیانجامد، لذا با ادامه مصرف گانودرما همراه با این داروها به تدریج میزان مصرف دارو های کاهنده قند خون را کاهش دهید.

  دارو های کاهنده فشار خون: به دلیل اثر کاهندگی فشار خون توسط گانودرما در صورت مصرف طولانی مدت و همزمان آن با داروهای کاهنده فشار خون ممکن است فشار خون شما بیش از حد کاهش پیدا کند، لذا با ادامه مصرف گانودرما، میزان مصرف داروهای کاهنده فشار خون را به تدریج کاهش دهید.

  دارو های ضد انعقاد (لختگی) خون: این تداخل نیز مانند دو مورد دیگر می باشد و به خاطر خاصیت ضد لختگی گانودرما است ولی ضعیف تر از دو مورد قبلی می باشد و در مواقع مصرف مقدار زیاد گانودرما باید رعایت شود.

  شیمی درمانی: گانودرما ممکن اثر شیمی درمانی را کاهش دهد لذا بهتر است 6 ماه بعد از آخرین شیمی درمانی، گانودرما مصرف شود.

  به صورت کلی بهتر است که 2الی3 ساعت بین مصرف انواع داروها و صرف قهوه ی گانودرما، فاصله زمانی وجود داشته باشد.

  میزان مصرف مجاز گانودرما 1 الی 4 گرم در روز می باشد.

  در لینک زیر لیست کامل نام دقیق داروهایی که گانودرما با آنها تداخل خفیف دارد را میتوانید مشاهده و با وارد کردن نام آنها در بین آنها جستجو کنید.

 • عکس تفریح در مشهد
 • لیست تداخل های خفیف دارویی گانودرما


  تجربیات استفاده کنندگان گانودرما  در حال حاضر و در دنیا تنها دو شرکت معتبر در زمینه ی تولید و فرآوری قهوه گانودرما وجود دارد که توانسته اند با رعایت تمامی اصول آزمایشگاهی و لحاظ نمودن همه ی استانداردهای لازم این محصول را تولید کنند و به مصرف افراد بسیاری در سرتاسر دنیا برسانند. یکی از این دو شرکت، شرکت دکتر بیز میباشد.

  *در صورت تمایل به خرید قهوه گانودرما و سایر محصولات گانودرما دکتر بیز لطفا به انتهای صفحه مراجعه نمایید.


  نحوه مصرف قهوه گانودرما بسیار راحت و ساده میباشد چرا که این محصولات به شکل ساشه ای و به صورت پودر قهوه فوری تهیه شده است و با حل نمودن محتویات یک ساشه از آن با یک فنجان آب جوش میتوان به سرعت و راحتی هرچه تمام تر آن را آماده ی نوشیدن کرده و یا با شیر مخلوط و جوشانده شود.

  همچنین بهتر است قهوه گانودرما را سر یک ساعت مشخص در روز(ترجیحا بعد از صبحانه) میل بفرمایید.البته مشاوران ما در سایت Ganuderma.ir پاسخگوی سوالات شما عزیزان بوده و جهت مصارف تخصصی در رابطه با مشکلات و یا بیماریهای خاص، شما را در انتخاب طعم و نوع گانودرما و همچنین طول دوره مصرف و دوز مصرفی راهنمایی میکنند.

  شرکت دکتر بیز تنها شرکت ایرانی است که توانسته با صرف زمان و هزینه های لازم در جهت تولید با کیفیت ترین قهوه ی گانودرما، به دومین شرکت تولید کننده قهوه گانودرما در جهان تبدیل شود. همچنین این شرکت تنها شرکت موجود در ایران است که گانودرما لوسیدوم اصل را در اختیار دارد.

  قهوه گانودرما دکتر بیز در چهار طعم عرضه شده است:

  قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر


  قیمت قهوه گانودرما دکتر بیز برای طعم سوپریم 198 هزار تومان و سایر طعم ها 189 هزار تومان می باشد.

  شامپو گانودرما دکتر بیز و صابون گانودرما دکتر بیز از دیگر محصولاتی هستند که میتوانند خواص گانودرما را برای پوست و موی شما به ارمغان بیاورند از جمله این خواص می توان به خاصیت تنظیم کنندگی و ترمیم کنندگی گانودرما اشاره کرد. اگر مایل به کسب اطلاع بیشتر درباره این دو محصول هستید به صفحات شامپو گانودرما و صابون گانودرما مراجعه فرمایید.

  *همچنین جهت سفارش این محصولات می توانید به انتهای صفحه مراجعه فرمایید.


  لطفا جهت آشنایی با انواع و قیمت قهوه گانودرما دکتر بیز و خرید قهوه گانودرما و سایر محصولات گانودرمایی شرکت دکتر بیز روی دسته مورد نظر خود کلیک فرمایید.  سایت تخصصی Ganuderma.ir به عنوان اولین و معتبرترین سایت تخصصی گانودرما و فروشگاه محصولات معتبر گانودرما در ایران شناخته میشود که با فراگیری جدیدترین علوم حوزه ی گانوتراپی (گانودرمانی) و دارا بودن تیم مشاوره و پشتیبانی مجرب اقدام به توزیع هر چه مطلوبتر و حرفه ای تر فرآورده های گانودرما آن هم به شکلی کاملا مستقیم و بدون واسطه می نماید. ضمنا سایت Ganuderma.ir اصل بودن و مجوز دار بودن محصولات عرضه شده خود را تضمین می نماید.

  همه ی شما عزیزان از این پس میتوانید با ثبت سفارش از Ganuderma.ir عضو باشگاه مشتریان ما با نام “گانو اکانت” شده و علاوه بر دریافت امتیازات و خدمات مخصوص اعضای باشگاه به بهترین نحو از مصرف گانودرما لذت برده و سلامتی را به خود و عزیزانتان هدیه دهید.

  برخی از مهمترین ویژگیهای کلیدی Ganuderma.ir:


  و برنامه هایی که به زودی افتتاح می شود…


  سایت گانودرما دات آی آر، مجله و فروشگاه اینترنتی گانودرما و قهوه گانودرما، آماده عرضه حرفه ای و فروش گانودرما و محصولات گانودرما اصل و دارای مجوز از جمله قهوه گانودرما دکتر بیز در شهرهای بزرگ کشورمان تهران ، کرج ، مشهد ، اصفهان ، اهواز ، تبریز و سایر نقاط ایران می باشد.

  جهت خرید اینترنتی، محصول انتخابی خود را به سبد خرید خود اضافه نمایید. سپس به صفحه سبد خرید رفته و خرید خود را کامل فرمایید. سایت گانودرما دات آی آر ثبت شده در مرکز ثبت دامنه های کشوری و دارای نماد اعتماد الکترونیک، از درگاه پرداخت امن شرکت زرین پال استفاده می نماید و حفظ و مراقبت از اطلاعات حساب و مشخصات شما توسط شرکت زرین پال و گانودرما دات آی آر تضمین 100% می شود.


  نمایش 1–16 از 18 نتیجه


  شرکت دکتر بیز تنها تولید کننده محصولات گانودرما با کیفیت و دارای گواهینامه ها و استاندارد های داخلی و بین المللی در ایران می باشد. قهوه گانودرما دکتر بیز با قیمت مصوب (289هزار و 298 هزار تومان) و حاشیه سود مشخص توسط شرکت عرضه می شود. بنابراین فروش محصولات گانودرما با قیمت های پایین، آن هم به صورت دائمی تاییدی بر عرضه محصولات کم کیفیت، تقلبی یا دستکاری شده می باشد.

  در این منابع احتمال فروش این محصولات بسیار است:

  سبد خرید شما خالی است.  برای خرید این محصول کافیست تا بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

  همچنین برای خرید تلفنی می توانید با شماره ۰۹۱۰۱۷۱۷۷۶۵ تماس گرفته و به صورت تلفنی خرید خود را ثبت نمایید.

  یک بسته قهوه لاغری گانودرما (موکا) با قیمت ویژه ۲۶۹ هزار تومان (ارسال رایگان)

  قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر  دو بسته قهوه لاغری گانودرما (موکا) با قیمت تخفیفی ۴۸۶ هزار تومان (ارسال رایگان)


  سه بسته قهوه لاغری گانودرما (موکا) با قیمت تخفیف ویژه ۶۸۵ هزارتومان (ارسال رایگان)

   


  آشنایی با قهوه موکا گانودرما دکتر بیز


   


  قهوه موکا گانودرما یکی از محصولات تهیه شده از قارچ گانودرما است که خواص بیشماری برای بدن و سلامتی دارد. قهوه ی گانودرما موکا دکتر بیز بسیار خوش طعم و عالی است و با نوشیدن یک فنجان از قهوه گانودرما نوع موکا، می توانید علاوه بر بهره مند شدن از خواص بی نظیر آن، خستگی یک روز کاری خود را از تن به در کنید.

  قارچ گانودرما یکی از انواع قارچ های کمیاب است که در مناطق گرم و آسیایی بر روی تنه برخی از درختان می روید. این قارچ قرمز رنگ می باشد و به دلیل خواص بیشماری که این نوع قارچ دارد، آن را اکسیر جوانی و پادشاه گیاهان نیز می نماند. این گیاه شفابخش، یکی از مکمل ها و جایگزین های انواع داروهای شیمیایی و مضر می باشد. این نوع قارچ به صورت خودرو در جنگل و سایر مناطق دارای شرایط ویژه می روید. البته امروزه قارچ گانودرما در مزرعه های پرورش قارچ نیز پرورش داده می شود تا همگان از خواص آن بهره مند باشند. این قارچ در زمان های گذشته تنها در دسترس پادشاهان و افراد مهم قرار می گرفت و مردم عادی نمی توانستند از آن استفاده کنند. حدود ۲۰۰۰ سال است که گانودرما در طب سنتی استفاده می شود و همه از خواص بی نظیر آن بهره مند می شوند. امروزه از این قارچ در همه جا استفاده می شود و افراد بسیاری از خواص آن در درمان بیماری های روحی و جسمی استفاده می کنند.


  قهوه گانودرما کافه موکا که به آن موکاچینو نیز گفته می شود، یکی از خوشمزه ترین انواع قهوه ها می باشد. گانودرما قهوه موکا از قهوه، شیر، کاکائو، موکا و پودر قارچ گانودرما تهیه شده است. در واقع  این محصول همان کافه لاته ای است که به آن مقداری کاکائو اضافه شده و یا هات چاکلتی است که به آن مقداری اسپرسو اضافه شده است. این ترکیب علاوه بر طعم بسیار عالی، دارای خواص قارچ طبیعی و ارگانیک گانودرما نیز می باشد و همین باعث تمایز این قهوه از سایر محصولات دیگر در بازار شده است. قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودرما یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی ها در دنیا می باشد و ترکیبات قهوه موکا گانودرما به گونه ای است که ضرر و زیانی برای بدن ندارد. بنابراین همه سنین می توانند از آن مصرف کنند و از طعم آن لذت ببرند.

  برای خرید این محصول کافیست تا بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

  همچنین برای خرید تلفنی می توانید با شماره ۰۹۱۰۱۷۱۷۷۶۵ تماس گرفته و به صورت تلفنی خرید خود را ثبت نمایید.

  یک بسته قهوه لاغری گانودرما (موکا) با قیمت ویژه ۲۶۹ هزار تومان (ارسال رایگان)


  دو بسته قهوه لاغری گانودرما (موکا) با قیمت تخفیفی ۴۸۶ هزار تومان (ارسال رایگان)


  سه بسته قهوه لاغری گانودرما (موکا) با قیمت تخفیف ویژه ۶۸۵ هزارتومان (ارسال رایگان)

   


  قهوه موکا گانودرما بیز، یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین نوشیدنی های شرکت بیز است. قهوه فوری گانودرما مدل موکا دارای مقدار بسیار زیادی پودر قارچ گانودرما می باشد که خواص آن برای درمان بسیاری از بیماری ها و همچنین حفظ سلامتی بدن، بسیار است. قهوه موکا قارچ گانودرما در واقع یکی از فرآورده های قهوه می باشد که علاوه بر قارچ گانودرما، دارای ترکیباتی همچون اسپرسو، شکلات شیرین و شیر داغ می باشد. قهوه موکا گانودرما دکتر بیز، در ایران و در همه مناطق کشور، طرفداران خاص خود را دارد و افرادی که به نوشیدنی های حاوی قهوه، شکلات داغ و کافه لاته علاقمند هستند، می توانند از قهوه فوری موکا گانودرما دکتر بیز تهیه کرده و آن را جایگزین این محصولات نمایند.

  در واقع قهوه موکا گانودرما دکتر بیز تنها محصولی است که کافئین، کاکائو و قارچ گانودرما در کنار هم قرار گرفته اند و ترکیبی عالی را به وجود آورده اند که این ترکیب در بالا رفتن سطح هوشیاری و داشتن تمرکز هر چه بیشتر، نقشی بسیار مهم دارد. بنابراین افرادی که در کارهایی همچون حسابداری و یوگا که نیاز به تمرکز بالا و فعالیت فکری بالایی دارند، فعالیت دارند، می توانند قهوه موکا گانودرما دکتر بیز را تهیه کرده و در طول روز از آن استفاده کنند. قیمت قهوه گانودرما موکا دکتر بیز نیز بسیار مناسب و عالی است و شما می توانید به جای خرید محصولات بی کیفیت و گرانقیمت مشابه، این قهوه خوش طعم و پرخاصیت را خریداری نمایید.


  طرز تهیه قهوه فوری موکا با قارچ گانودرما  بسیار ساده است و همانگونه که از نام آن مشخص است، فوری است و سریع تهیه می شود. قهوه موکا گانودرما را می توان در بیرون از منزل، در محل کار و در مسافرت به همراه داشت و آن را استفاده نمود. برای مصرف قهوه گانودرما مدل موکا، کافیست تا پودر قهوه موکا گانودرما را به آب جوش اضافه کرده و آن را هم بزنید و نوش جان کنید. این قهوه خوش عطر و طعم، به اندازه کافی شیرین است، اما شما می توانید از عسل، شکر و یا طعم دهنده های دیگر برای شیرین کردن آن نیز استفاده کنید. شما می توانید با اضافه کردن میزان آب های مختلف، طعم های مختلفی به قهوه موکا بدهید.

   


  فواید قهوه موکا گانودرما بسیار زیاد است که به برخی از آنها در ذیل اشاره شده است:

  قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر


   


  همانگونه که می دانید، قهوه جزء جدایی ناپذیر بسیاری از رژیم های لاغری است و افرادی که تمایل به کاهش وزن دارند، باید از قهوه حتما در طول روز استفاده کنند. اما قهوه به دلیل طعم ناخوشایند آن برای برخی افراد و ضرری که دارد، بهتر است خیلی در طول روز مصرف نشود. دانه های قهوه موجود در قهوه موکا گانودرما، به کاهش چربی در بدن کمک می نماید. در واقع با مصرف این قهوه، سوخت و ساز بدن افزایش پیدا کرده و شخص کم کم لاغر می شود. در واقع کافئین موجود در قهوه، باعث رساندن پیامی به سلول های چربی می شود تا شروع به سوختن نمایند. از سوی دیگر، کافئین موجود در قهوه باعث افزایش سطح آدرنالین خون شده و سلول های چربی به عنوان انرژی بدن سوخت می شوند. شما می توانید پیش از باشگاه و فعالیت های ورزشی، از قهوه موکا برای چربی سوزی استفاده کنید. پس از یک دوره مصرف از قهوه موکا، شما شاهد کاهش وزن و کاهش سایز قابل توجهی خواهید بود.


  قهوه گانودرما موکا یکی از بهترین محصولات و نوشیدنی ها برای افراد دیابتی می باشد که می توانند با مصرف آن، سطح قند خون را کنترل کنند. به همین دلیل بسیاری از پزشکان خرید موکا گانودرما را به بیماران دیابتی خود پیشنهاد می دهند. برای اینکه بیماران دیابتی از خواص بی نظیر این قهوه برخوردار شوند، باید حداقل دو دوره از قهوه موکا گانودرما استفاده کنند تا شاهد کاهش قند خون و بهبود سلامتی بدن خود باشند.

   


  هر ساشه یا هر بسته از قهوه گانودرما موکا، دارای ترکیبات ذیل می باشد:

  برای خرید این محصول کافیست تا بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

  همچنین برای خرید تلفنی می توانید با شماره ۰۹۱۰۱۷۱۷۷۶۵ تماس گرفته و به صورت تلفنی خرید خود را ثبت نمایید.

  یک بسته قهوه لاغری گانودرما (موکا) با قیمت ویژه ۲۶۹ هزار تومان (ارسال رایگان)


 • عکس دختر غمگین و گریان فانتزی
 • دو بسته قهوه لاغری گانودرما (موکا) با قیمت تخفیفی ۴۸۶ هزار تومان (ارسال رایگان)


  سه بسته قهوه لاغری گانودرما (موکا) با قیمت تخفیف ویژه ۶۸۵ هزارتومان (ارسال رایگان)

   


   


  قارچ گانودرما حاوی مقدار بسیار زیادی آنتی اکسیدان می باشد و به دلیل خاصیت کلاژن سازی این قارچ، برای درمان انواع بیماری های پوست بسیار عالی است. همه افرادی که به پوست خود اهمیت می دهند، باید از قهوه موکا گانودرما استفاده کنند. قهوه موکا باعث برطرف کردن آکنه، جوش، لایه برداری ملایم پوست، برطرف نمودن لکه های پوستی، جوانسازی پوست، برطرف نمودن چین و چروک های پوست، بهبود خراش و زخم های پوستی، پسوریازیس، نیش حشرات و اگزما می شود. بنابراین با خوردن یک فنجان قهوه موکا، می توانید علاوه بر بهره مندی از خواص متعدد آن، دارای پوستی زیبا و شفاف شوید.


  اگر شما نیز از دوستداران طعم های قهوه، کافه لاته و هات چاکلت هستید، می توانید از خوردن قهوه موکا گانودرما لذت ببرید. بنابراین خرید قهوه موکا گانودرما می تواند برای این دسته از افراد لذت بخش و عالی باشد. اگر شما نیز قصد خرید قهوه موکا دکتر بیز را دارید، می توانید این محصول را به صورت اینترنتی از سایت دکتر بیز و نمایندگی های معتبر این شرکت، تهیه نمایید. فروش قهوه موکا گانودرما دکتر بیز به شما کمک می کند تا یک خرید عالی و بی دردسر را تجربه کنید و از همه مهمتر، در بسیاری از هزینه های خود صرفه جویی نمایید. قیمت قهوه موکا گانودرما با سایر جزئیات محصول، در سایت درج شده است و شما می توانید به راحتی خرید خود را انجام دهید. کافه موکا دکتر بیز در بسته های ۲۰ عددی تهیه شده است و قیمت قهوه موکا با قارچ گانودرما نیز با توجه به تعداد آن، بسیار به صرفه و عالی است. با خرید این محصول،  زیبایی و سلامت خود را تضمین کنید.

   


   


  قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر


   


  قهوه موکا گانودرما, قهوه فوری لاته دکتر بیز قیمت, قهوه سوپریم دکتر بیز, محصولات گانودرما, خرید قهوه سبز گانودرما, قیمت گانودرما برای لاغری, قارچ گانودرما برای لاغری, خرید هات چاکلت قارچ گانودرما, چای سبز سحر,خرید چای سبز سحر,قیمت چای سبز سحر, گرم نوش آنادانا, دمنوش لاغری دکتر بیز قیمت, سبوس برنج گانودرما, گانودرما سبوس برنج,خرید سبوس برنج گانودرما, محصولات گانودرما در شیراز, محصولات گانودرما در اصفهان, محصولات گانودرما در مشهد, فروش محصولات گانودرما در تهران, محصولات گانودرما در کرج, محصولات گانودرما در تبریز, گانودرما اهواز, گانودرما یزد, نمایندگی گانودرما در رشت, نمایندگی گانودرما در زنجان, نمایندگی گانودرما در ساری, نمایندگی گانودرما در قم, خرید محصولات گانودرما در گرگان,خرید صابون گانودرما, خواص شامپو گانودرما بیز, شامپو گانودرما برای موهای خشک, شامپو گانودرما روزانه, شامپو گانودرما مخصوص موهای چرب,عسل دکتر بیز قیمت, عسل طبیعی دکتر بیز, عسل دیابتی ساکاروز, عسل ۵۰۰ گرمی بیز, عسل ۹۰۰ گرمی بیز

   


   


  انواع پکینگ برج خنک کننده در بهترین مدل های بازار با قیمت مناسب در ابی ایرانیان , مرکز نصب و راه اندازی انواع برج خنک کننده در ایران , بهترین مدل های برج خنک کننده مدار بسته در ایران با قیمت مناسب , تولید و تعمیرات انواع برج خنک کننده مکعبی و فایبرگلاسی در ایران با استاندارد بالا , طراحی انواع برج خنک کننده آب در مدل های مختلف با کیفیت عالی , انواع نازل برج خنک کننده با بهترین کیفیت در ایران , مجری طراحی و فروش انواع پکینگ اسپلش در ایران با بهترین کیفیت در ابی ایرانیان , مرکز ارائه انواع برج های خنک کننده گرد مدل فایبرگلاس با کیفیت عالی در ایران , بهترین انواع پکینگ و قطره گیر برج خنک کننده ضد رسوب با کیفیت عالی در دلتا کولینگ تاور , تعمیرات و نگه داری انواع برج خنک کننده فایبرگلاسی با کیفیت خدمات عالی , مرکز تولید و خرید وف روش انواع برج های خنک کننده در ایران , بهترین مرکز ساخت و خرید وف روش انواع قالب نیوجرسی , مرکز ساخت و فروش انواع قالب سرستون سیمانی در فیدار فولاد , بهرتین مرکز ارائه فروش انواع قالب نیوجرسی بتنی با فیدار فولاد , قیمت گذاری و فروش انواع قالب ستون گرد , انواع مفصل های نیوجرسی بتنی در ابعاد مختلف با کیفیت بالا , خرید و فروش انواع قالب فلزی بتن نو و کار کرده در فیدار فولاد , انواع قالب فلزی بتن در شهر تهران و کرج با کیفیت عالی , کارخانه پخش انواع قالب تیرچه بتنی و جدول بتنی در فیدار فولاد , خرید و فروش انواع داربست های مدولار در مدل های مختلف , ارائه انواع داربست های مدولار مدل مثلثی با کیفیت عالی , بهترین انواع داربست های مدولار چکشی با کیفیت عالی در فیدار فولاد , مرکز طراحی و ارائه انواع داربست مدولار در شهر قم , فروش و قیمت انواع قالب مدولار بتن ریزی , انواع قالب های فزلی مدولار با کیفیت عالی در فیدار فولاد , خرید و فروش و طراحی و ساخت انواع قالب مدولار با قیمت مناسب , انواع قالب های مدولار برای دیوار و سقف و ساختمان در فیدار فولاد , بهترین انواع قالب بتن با بهترین کیفیت و استاندارد بالا در فیدار فولاد

  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه شما *


  نام *


  ایمیل *


  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  ارائه انواع دمنوش های گیاهی و محصولات گانودرما دکتر بیز برای خرید با شماره تلفن 09101717765 تماس بگیرید.

  قارچ گانودرما چیست؟ چرا گانودرما را پادشاه گیاهان دارویی، جان افزا، اکثیر جوانی می نامند؟ خواص گانودرما را می‌شناسید؟ گانودرما لوسیدوم یکی از ارزشمند ترین مواد خوراکی است که در گروه گیاهان دارویی قرار می گیرد. تحقیقات بسیاری در زمینه خاصیت قارچ گانودرما صورت گرفته که همگی دلالت بر مغذی بودن قارچ گانودرما دارد. متخصصین تغذیه با توجه به فواید گانودرما لوسیدوم، این گیاه شفابخش را جایگزین و مکمل بسیاری از داروهای شیمیایی و زیان بخش دانسته اند. گانودرما در ایران به خوبی رشد می کند و با اقلیم ایران سازگار است. اگر سلامت جسمانی، نشاط روحی و عمری طولانی می خواهید، این مطلب برای شما نوشته شده است.

  آنچه در این مطلب می خوانید:


  قارچ Ganoderma با نام علمی Ganoderma Lucidum از گونه قارچ های قرمز است. بر خلاف باور عمومی، همه قارچ های قرمز سمی نیستند. قارچ گانودرما یکی از کامل ترین مواد غذایی در جهان است که ارزش تغذیه ای و درمانی بسیاری دارد. Ganoderma Lucidum از شاخه قارچ های چتری است که در طبعت بر روی چوب و تنه درختان رشد می کند. گانودرما با حدود ۸۰ گونه مختلف، گیاهی وحشی و خودرو در طبیعت است که این روزها در مزارع پرورش قارچ نیز با تکنیک های ویژه تولید می شود. گانودرما بافتی چوبی، براق و صیقلی داشته و از نظر ظاهری با قارچ دکمه ای تفاوت بسیاری دارد. قسمت هاگدان گیاه شبیه به کلیه انسان و به رنگ قهوه ای- قرمز است که در لبه های قارچ، کمرنگ تر می شود.

  قارچ گانودرما از هزاران سال پیش در طب سنتی آسیای شرقی مورد استفاده بوده است. Genoderma به عنوان قارچ Reishi در طب سنتی ژاپن از گیاهان قابل احترام شمرده شده است. مردم ژاپن به آن  رِیشی به معنی پادشاه گیاهان دارویی لقب داده اند. قارچ گانودرما  یا lingzhi در چین نمادی از سلامتی و طول عمر به همراه شادی و اقبال در زندگی بوده و بیش از ۲۰۰۰ سال است که برای درمان پزشکی استفاده می شود. گانودرما زمانی تنها برای امپراطوران و بزرگان استفاده می شد و در اختیار عموم مردم قرار نداشت. ثروتمندان در دوران باستان با امید جاودانگی و آرامش، از نوشیدنی گانودرما استفاده می کردند. در چین باستان از گانودرما با عناوینی همچون “گیاه توانمندی معنوی” و “قارچ ده ساله” یاد می کردند. در باور چین باستان نوشیدن معجونی از قارچ گانودرما ، جاودانگی و طول عمر را به ارمغان می آورد.

  در حال حاضر گانودرما در سراسر جهان شناخته شده  و در طب سنتی این گیاه شگفت انگیز در درمان بسیاری از بیماری های جسمی و روحی به کار می رود و معجونی شفابخش است. در ادامه اطلاعات بیشتری از خواص گانودرما و ارزش تغدیه ای آن برای علاقه مندان در نظر گرفته شده است.

  قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر  استفاده از طبیعت درمانگر برای پیشگیری از بیماری ها و مداوای مشکلات جسمی و روحی موضوع تازه ای نیست. طبیعت شگفتی های بسیاری دارد که تا کنون بخشی از آن توسط بشر شناخته شده و قسمت اعظم آن ناشناخته مانده است. در قرن حاضر بشر رویکردی دوباره به طبیعت و معجزات آن داشته و در سراسر دنیا کمپین های حمایتی برای مصرف فرآورده های طبیعی، ارگانیک  گیاهی دایر شده است. در این میان انواع قارچ به عنوان ارزشمندترین ماده غذایی در طبیعت شناخته شده و تحقیقات گسترده ای بر روی خواص قارچ صورت گرفته است.

  خواص دارویی قارچ گانودرما طبق شواهد علمی به اثبات رسیده است. بررسی های انجام شده روی نمونه ها و تحقیات بالینی روی بیماران نشان دهنده شفا بخشی قارچ گانودرما و خواص دارویی قارچ گانودرما می باشد. در ادامه از  ۲۰ مورد از خواص دارویی قارچ گانودرما  که مورد تایید علمی قرار گرفته، را  بررسی می کنیم:

  خواص شگفت انگیز قارچ گانودرما عبارتند از:


  محققان در چین و ژاپن دریافتند که اسید گانودریک(ganoderic acid )موجود در گنودرما جریان خون را بهبود می بخشد و مصرف اکسیژن در عضله قلب را تنظیم می کند. همچنین گانودرما در کاهش کلسترول تاثیرگذار بوده و از لخته شدن خون در شریان ها پیشگیری می کند. طبق تحقیقات صورت گرفته مصرف قارچ گانودرما به مدت ۲ هفته، موجب کاهش فشارخون به طور محسوس خواهد شد. کلسترول و فشار خون بالا از بیماری های اپیدمی در قرن حاضر هستند که با مصرف فرآورده های قارچ گانودرما به طور طبیعی درمان می شوند.

  عصاره گانودرما می تواند به طور قابل توجهی انواع مختلف واکنش های آلرژیک، از جمله آسم و درماتیت، را مهار کند. Tritpenes، یک ترکیب موجود در گنودرما می باشد که  اثرات ضد ویروسی و ضد حساسیت آن به اثبات رسیده است. این ماده باعث آزاد شدن آنتی هیستامین در بدن می شود و مشابه داروهای ضد آلرژی عمل می کند. . Ganoderma برای درمان آلرژی های ناشی از شوک آتوپیک، درماتیت، تب یونجه، کهیر و آلرژی های مواد غذایی و دارویی مفید است.


  این گیاه قوی کبد را از آسیب فیزیکی و بیولوژیکی محافظت می کند. همچنین بیماران با کبد چرب و سیروز کبدی ناشی از مصرف الکل می توانند  با عصاره گانودرما روند درمان را سریع تر طی کنند. Ganoderma می تواند به افرادی که در مراحل اولیه بیماری های کبدی الکلی هستند کمک کند ولی درمراحل حاد و از کار افتادن کامل کبد، درمان با قارچ گانودرما تاثیر گذار نیست. بیماران مبتلا به هپاتیت B و افزایش آنزیم های کبدی می توانند از خواص دارویی قارچ گانودرما استفاده بیشتری داشته باشند. در نظر داشته باشید که مراحل درمان هپاتیت B بسیار دشوار است و با قطع درمان، امکان عود بیماری وجود دارد. ترکیبات قدرتمند موجود در گندودرما در پاکسازی کبد و حذف آثار داروهای شیمیایی بر کبد بسیار موثر است. بازسازی بافت های کبد به همراه داروهای تجویز شده و استفاده از عصاره گانودرما، تسریع خواهد یافت.

  Ganoderma سموم موجود در بدن را از بین می برد. مصرف داروهای شیمیایی و غذاهای فرآوری شده، سموم بدن را افزایش داده و عوارض ناخواسته ای را در بدن ایجاد می کند. یکی از خواص دارویی قارچ گانودرما مربوط به افزایش اکسیداسیون و تنظیم مقدار pH در بدن است. علاوه بر این گانودرما توانایی اکسیژن رسانی به بافت ها را تا ۱٫۵ برابر بیشتر می کند . پاک کردن سموم از بدن، کاهش عوارض ناخواسته داروها و تنظیم مقدار pH از خواص دارویی قارچ گانودرما در بدن هستند.

  بیماری های شایع کلیوی شامل نفریت مزمن، سندرم کلیوی دیابتی و نفریت با افزایش قند خون و میزان کلسترول بدن ارتباط مستقیم دارند. قارچ گانودرما در کاهش میزان قند خون و کلسترول خون تاثیر فوق العاده ای داشته و اوره را تنظیم می کند.  طب سنتی با امداد از خاصیت قارچ گانودرما قادر به مهار بیماری های کلیوی می باشد.

  پزشکی گیاهی چینی به طور سنتی Ganoderma را برای خواب آرام  توصیه می کند. استفاده منظم از قارچ گانودرما موجب ایجاد آرامش شبانه شده و برای افرادی که از بی خوابی رنج می برند فوق العاده مناسب است. نوشیدن یک فنجان نیم ساعت قبل از خواب، فرد را دچار خواب تدریجی و عمیق خواهد کرد. برای نتیجه گیری بهتر از خواص دارویی قارچ گانودرما باید روند درمان را تا بر طرف شدن کامل مشکل، ادامه داد.


  Ganoderma خشک شده برای درمان مشکلات عصبی ناشی از استرس محیطی توصیه می شود. این گیاه هیچگونه تاثیر سکر آور مشابه مواد مخدر را نداشته و موجب وابستگی فرد نخواهد شد. به این ترتیب می توان گیاه گانودرما را به صورت پودر خشک شده در برنامه روزانه گنجاند. استرس بزرگترین مشکل افراد در جوامع ماشینی است و اثرات ناخوشایندی را در فرد ایجاد می کند. جالب است بدانید که طبق مطالعات انجام شده در ژاپن، خواص دارویی قارچ گانودرما در درمان بیماری آزایمر نیز تاثیر مثبتی داشته است.

  یکی از خواص گانودرما کاهش درد عضلات و احساس آرامش در عضلات بدن است. کسانی که دوره نقاهت بیماری را می گذرانند با مصرف روزانه یک فنجان قهوه گانودرما می توانند روند تقویت عضلات خود را سرعت بیشتری بخشند.

  قارچ گانودرما در تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار مفید است. قارچ Reishi نه تنها سیستم ایمنی را تحریک می کند بلکه همچنین آن را تنظیم می کند. این تنظیم تعادل متابولیک را در بدن بهبود داده  و سنتز اسید نوکلئیک را در میسر می سازد. این روند در افزایش گلبول های سفید خون و تقویت سیستم ایمنی تاثیر مثبت دارد. قارچ گانودرما با تقویت سیستم ایمنی مانع از بروز بیماری در فرد خواهد شد.


  نور خورشید، هوای آلوده، غذاهای کنسروی، داروهای شیمیایی، استرس و … روند پیری را افزایش داده و علائم پیری را در فرد بیشتر می کنند. با مصرف مداوم قارچ گانودرما شاهد تاخیر در روند پیری و در نتیجه افزایش طول عمر خواهیم بود. گانودرما در مبارزه با رادیکال های آزاد نقش داشته و از پیری زودرس پیشگیری می کند.

  اکسیژن برای سوختن چربی برای سوخت بسیار ضروری است. سطح بالای اکسیژن متابولیسم بدن را افزایش می دهد و منجر به کاهش وزن می شود. قارچ گانودرما با افزایش اکسیژن خون، انرژی بیشتری را ایجاد می کند. به این ترتیب استفاده از فرآورده های گانودرما به همراه تمرینات مداوم ورزشی در کاهش وزن تاثیر بیشتری خواهد داشت.


  Ganoderma Lucidum قوی ترین آنتی اکسیدان گیاهی است که در این گیاه دیده می شود. گانودرما حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان شامل پلی ساکارید، پپتید پلی ساکارید و ترکیبات فنلی است. آنتی اکسیدان ها در سلامت افراد بیشترین تاثیر را دارند.

  قارچ گانودرما موثرترین ماده گیاهی شناخته شده برای مبارزه با تکثیر سلول های سرطانی است. در یک مطالعه پزشکی ۳۶ فرد مبتلا به سرطان پیشرفته به مدت دوازده هفته سه بار در روز گانودرما دریافت کردند. نتایج به دست آمده به وضوح نشان دهنده افزایش سلول های سالم در بیماران بوده است. کمبود اکسیژن یکی از علل اصلی سرطان است. سلولهای سرطانی بدون نیاز به اکسیژن رشد می کنند . سلول های سرطانی نمی توانند در محیط غنی از اکسیژن رشد کنند. چندین آزمایش آزمایشگاهی نشان داده است که قارچ گانودرما می تواند از متاستاز سرطان جلوگیری کند. عصاره گانودرما در داروهای گیاهی برای سرکوب سلول های سرطانی استفاده می شود. جالب است بدانید که  ترکیب پودر گانودرما با چای سبز موجب تقویت رشد سلول های سالم خواهد شد.

  افرادی که مستعد عفونت های ناشی از بیماری هستند می توانند با مصرف نوشیدنی گانودرما و ترکیب دیگر گیاهان دارویی، از بروز عفونت پیشگیری کنند. عفونت ثانویه ناشی از انواع بیماری ها با گانودرما قابل پیشگیری است.


  راهبان چین باستان از قارچ Reishi  برای آمادگی ذهنی در مدیتیشن استفاده می کردند. گیاه گانودرما قرن هاست که برای درمان استرس، اضطراب، بیماری های روحی و افسردگی ناشی از آن مورد استفاده قرار گرفته است. خاصیت آرام بخشی قارچ گانودرما در سرکوب بیماری های روانی تاثیرگذار است.

  استفاده موضعی از گانودرما می تواند برای بهبود زخم های پوستی، اگزما، پسوریازیس، نیش حشرات، زخم ها و خراش ها بسیار موثر باشد. به این منظور گیاه تازه گانودرما را له کرده و روی زخم قرار می دهند.

  قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر


  Ganoderma همچنین موجب تسکین عفونت های دستگاه ادراری شده و روند درمان را تسهیل می کند. در یک مطالعه موردی ۸۸ نفر مبتلا به عفونت مجاری ادراری به مدت ۲ هفته تحت درمان با قارچ گانودرما قرار گرفتند. روزانه دوز مشخصی از گانودرما به تجویز پزشک به این افراد داده شده است. نتایج به دست آمده از این آزمایش بهبود قابل توجه عفونت ادراری در افراد تحت درمان بوده است. یکی از خواص دارویی قارچ کانودرما افزایش جریان ادرار و سلامت پروستات در مردان است.

  عصاره گنودرما برای کاهش درد در بیماری های التهابی موثر است. ترکیبی از گنودرما با سان مئوآ (San Mioa) می تواند در کاهش التهاب آرتروز روماتوئید کمک کند. استفاده از خواص دارویی قارچ گانودرما در افراد سالخورده که از بیماری های آرترو روماتید رنج می برند، درمان جایگزین داروهای شیمیایی محسوب می شود.

  گانودرما همچنین باعث کاهش میزان قند خون می شود. پلی ساکاریدها با اثرهیپوگلیسمی در این روند نقش داشته و باعث افزایش سطح انسولین پلاسما  بهبود متابولیسم کبدی گلوگز می شوند.

  افرادی که تحت پرتو درمانی قرار دارند می توانند با مصرف روزانه نوشیدنی گانودرما، سیستم ایمنی را تقویت کرده و نتایج بهتری از شیمی درمانی به دست آورند. خاصیت قارچ گانودرما در کاهش علائم پرتو درمانی مانند تهوع، استفراغ، تب، عفونت بی نظیر است. بیمارانی که هم زمان با پرتو درمانی از فرآورده های غذایی گانودرما استفاده می کنند کمتر دچار ریزش مو و کاهش وزن خواهند شد.

  گانودرما حاوی ۴۰۰ ماده مغذی است که به طرز شگفت انگیزی موجب تقویت قوای جسمی و سلامت روان می شوند. برخی از مواد مغذی موجود در این گیاه جادویی عبارتند از:


  همان طور که گفته شد پرورش این قارچ  با اقلیم کشورمان سازگاری خوبی دارد و پرورش این نوع قارچ در کشورمان روند رو به رشد خوبی داشته است. موارد مصرف این نوع قارچ به عنوان پودر در قهوه های مختلف (قهوه موکا،قهوه لاته،قهوه سوپریم  و شکلات داغ گانودرما) تولید شده است که در بازار به فروش می رسد

  که شامل موارد زیر است:


   قهوه کافه لاته ( (coffe lattee: شامل پودر قهوه عربیکا،پودر روبوستا، پودر قارچ گانودرما و فیبر

  قهوه  کافه سوپریم: (coffee supreme):پودر قهوه،پودرقارچ گانودرما، پودر جینسینگ

 • رفع پف بالاي چشم با ليزر
 • شکلات داغ) hot chocolate):پودر قهوه،پودر قارچ گانودرما،کوتوآ،پودر مالت وفیبر

   بعضی از فروشندگان قهوه در کشورمان  نیز خودشان اقدام به خرید و میکس این نوع قارچ با قهوه می کنند و ان را به فروش می رسانند و در واحد های تولید و عرضه گیاهان دارویی نیز متقاضی خرید این نوع قارچ هستند به عنوان یک گیاه دارویی به مشتریان خود عرضه می کنند اما چیزی مسلم هست این هست که در آینده نزدیک از تولید و عرضه این قارچ در کشورمان زیاد خواهیم شنید و تماس های زیادی که (هر روز هم بیشتر می شود) دوستان برای درخواست آموزش  وتولید آن می گیرند (که قرار است ان شالله پکیج آموزشی کاربردی و عملی در این خصوص آماده شود و در سایت به علاقه مندان ارائه شود) مشخص است که ارزش دارویی  این قارچ در کشورمان روز به روز بیشتر مشخص می شود و مردم کشورمان بیشتر با ارزش های فوق العاده  قارچ گانودرما آشنا می شود.

  قارچ گانودرما گیاهی جادویی با خواص درمانی استثنایی است که طعم تلخ و بافت چوب مانندی دارد. تا کنون اشکال دارویی به شکل کپسول و پودر از این گیاه تولید شده که به عنوان مکمل غذایی در داروخانه ها به فروش می رسد. تولید قارچ گانودرما در ایران با موفقیت انجام شده و برخی از اشکال دارویی این گیاه در ایران نیز موجود است. مصرف ۲ تا ۶ کپسول با توجه به نیاز بلامانع است. دستور مصرف بر روی پسته بندی نوشته شده است.

  پودر و عصاره گیاه نیز تولید شده که برای افزودن به چای یا قهوه پیشنهاد می شود. افزودن پودر گانودرما به چای یا قهوه موجب تند شدن مزه و کمی تلخی بیشتر نوشیدنی می شود.با کمی شیرین کننده می توانید طعم نوشیدنی را بهتر کنید.محصولات قارچ گانودرما به همراه قهوه موکا، قهوه فوری، قهوه موکا، هات چاکلت، قهوه لاته در بسته بندی های گوناگون عرضه می شود.


   محصولات قارچ گانودرما به عنوان دمنوش به همراه دیگر گیاهان دارویی می تواند اثرات ثمربخش بیشتری داشته باشد و یکی از متداول ترین نوع مصرف آن است. افزودن پودر گانودرما به انواع شیک ها و دسرها نیز می تواند طعم دلچسب تری به آن بدهد.

  محصولات قارچ گانودرما و فراورده های آن در ساخت و تولید انواع محصولات زیبایی و پوست کاربرد دارد.

   


  پیشنهاد می کنم که این  فیلم درباره انواع محصولات قارچ گانودرما  را هم ببینید.

   


  قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر


  مصرف مداوم قارچ گانودرما در دوز کوچک بسیار اثر بخش است. مصرف بیش از حد قارچ گانودرما در یک وعده نوصیه نمی شود. به طور عمده مصرف قسمت گوشتی قارچ به صورت خشک شده و یا پودر رایج تر است. استفاده از هاگ گانودرما در کشورهای غربی دیده شده و آسیایی ها از آن استفاده نمی کنند. مصرف قارچ گانودرما به طرق زیر امکان پذیر است:

  تکه های بزرگ خشک شده گانودرما را حداقل به مدت ۲۰ دقیقه در آب گرم قرار دهید. میزان گرمای آب و مدت زمان بیشتر در خارج شدن مواد دارویی گانودرما نقش دارد.

  قسمت های گوشتی قارچ را به صورت تازه و یا خشک در دستگاه خردکن ریخته و کاملا پودر کنید. این پودر را می توان به  چای یا قهوه افزوده میل کرد.

  میزان مصرف قارچ دارویی گانودرما:بستگی به شرایط بدنی هر فرد و نیاز بدن دارد. به طورمعمول بین نصف قاشق چایخوری تا یک و نیم قاشق چایخوری پودر گانودرما به صورت یک تا دو روز در میان مصرف می شود. این مقدار برای افراد سالم خواص بی‌شماری دارد. میزان مصرف این قارچ با توجه به نوع بیماری و پیشرفت آن نیز متفاوت است. سن، جنس، میزان سلامتی، پیشرفت بیماری از مولفه های تاثیرگذار در میزان مصرف قارچ گانودرما هستند. برای مثال بزرگسالان مبتلا به سرطان ، دیابت یا هپاتیت مزمن روزانه به ۶۰۰ تا ۱۸۰۰ میلیگرم  قارچ نیاز دارند.

  گانودرما lucidum یکی از قوی ترین گیاهان دارویی است که در صورت مصرف صحیح و با دوز مناسب اثرات جانبی ناخوشایندی ندارد.برخی از عوارض ناخواسته خفیف با مصرف گانودرما گزارش شده که اغلب ناشی از عکس العمل بدن به سم زدایی و یا مصرف بیش از حد توصیه شده قارچ گانودرما است. این علائم عبارتند از:

  چنانچه بیماری خاصی دارید و از دارو استفاده می کنید، با پزشک خود مشورت کنید. مصرف گیاهان دارویی برای بیماران خاص باید زیر نظر پزشک انجام شود. خانم های باردار و شیرده بهتر است از مصرف گیاهان دارویی و قارچ گانودرما خودداری کنند. مصرف گانودرما برای کسانی که تحت عمل جراحی قرار می گیرند، مجاز نیست.

  خواص گانودرما  تنها در صورت مصرف صحیح با دوز مناسب ، حاصل می شود. استفاده بیش از حد همه گیاهان دارویی می تواند عوارض ناخوشایندی را ایجاد کند. در صورت مصرف متعادل قارچ گانودرما ، سلامتی، نشاط، افزایش انرژی را تجربه خواهید کرد.

  در ضمن دوره جامع آموزش پرورش قارچ گانودرما تهیه شده که پیشنهاد می کنم از صفحه زیر آن را ببیند.

  آموزش عملی پرورش قارچ گانودرما   فیلم شماره یک قارچ گانودرما


  این فیلم توسط دیتا قارچ ترجمه و زیر نویس شده است. اینکه گفته شد شماره یک به این خاطر است که فیلم شماره دو را که زیرنویس شده هم بزودی ویرایش کرده و در سایت قرار می دهیم.امیدوارم از این مقاله خوشتان آمده باشد اگر سوالی برای شما یا نظری دارید درقسمت نظرات اعلام کنید.

  فیلم شماره یک 


   این هم فیلم شماره دو قارچ گانودرما که قولش را داده بودیم:

  در این فیلم یکی از پیشرفته  و مدرن ترین مزرعه های تولید گانودرما گونه لینگژی مورد بررسی قرار می گیرد. این گلخانه مدرن  توسط دابل کرین در سال ۲۰۰۷ ساخته شده است و این شرکت تولید کننده محصولات و مشتقات گیاه گانودرما می باسد. که از لینک زیر می توانید این محصولات را ببینید.

  فیلم شماره دو


  این مقاله در تاریخ ۱۹ مردادماه ۱۳۹۷ آپدیت شد. این مقاله در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ آپدیت شد.

  سلام،خسته نباشین واقعا مطالب خوب و جذابی درج میکنین

  سلام مقاله جالبی بود ممنون از شما


  ب نظر راحت نمياد كنترل كيفيت اين محصول ب عنوان توليد خانگى،احتياج ب گل خونهء پيشرفته داره وبا ي سرمايه كوچيك نميشه راه اندازيش كرد اگر غير ازينه توضيح بديد ممنون ميشم

  شرایط نزدیک به شرایط دکمه ای دارد و امکان تولید خانگی نیز هست

  Dost aziz almasi Bnde moshtaghm.bashoma mokalemei.darin.zamime dashte bashm dar rabte ba parvareshe qarch k farmodin tmayol.darin amozesh bdidn lotfan ba mn tmas bgirid ya rah ertbati b mn bdinAsraghader@gmail.com

  سلام تازگیا شنیدم این قارچ روی بیماری ویرووس کرونا هم تاثیر قابل توجهی داشته و به طور غیر قابل باوری معجزه کرده آیا حقیقت داره واقعا روی این ویرووس میتونه تاثیر بزاره

  سلام روی بسترهای قارچ گانودرما کپک صورتی زده چیکار باید بکنم

  سلام برای راهنمایی بیشتر عکس آلودگی را به شماره واتس آپ ۰۹۱۳۶۷۵۵۸۸۰ بفرستید.

  از اینکه مطالب سایت شمارو مطالعه کردم بسیار لذت بردم

  لطفا اگر کسی در رابطه با پرورش گانودرما راهنمایی بکنه یا بگن کجا میشه یادگرفت اطلاع بده خانم.قادری هستمAsraghader@gmail.com دوست عزیز almasi لطفا راه ارتباطی بزارین بتونم باتونتماس بگیرم یا از طریق ایمیل یا شماره تماس لوبندهبا من تماس بگیرین لطفااااا

  دوست عزیز با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.


  با سلام من چن ماه پیش درمورد نحوه ی کشت و شرایط کشت گانودرما تحقیق کردم از سایت شما و چن تا مقاله دیگه منتها یکی بحث هزینش بود که متوقفم کرد البته زیاد نبود برا من زیاد بود و یکی بحث بازار فروشش تو ایران . که بجز یکی دو مورد دیگه کسی یا جایی رو سراغ نداشتم اگه ممکنه در این مورد راهنماایی بفرمایید ممنون میشم ازتون.

  سرکار طالهره خانم گرامی تولید کمپوست این قارچ کار راحتی است و هزینه چندانی نیز ندارد در مورد بازار خرید این قارچ به تازگی در ایران شروع شده و افرادی هستند که محصول شما را به طور کامل میخرند موفق باشید

  سلام ما شرکت کشت گیاهان دارویی هستیم که میخوایم اگر امکانش باشه توی محیط گلخونه این قارچ رو پرورش بدیم ..شما میتونین در این راه راهنمامون باشین؟ یا کسی رو بهمون معرفی کنید؟

  با سلام من مشاور طب سنتی هستم و با این که گانودرما هم خواص زیادی داره ولی به همه نوشیدنی قارچ کامبوجا رو توصیه می کنم که هم به راحتی میشه توی خونه پرورش داد و هم خواصش از گانودرما بسیار بیشتر هست و عوارضی هم نداره و فقط به خانم های باردار و شیرده و بچه های زیر پنج سال توصیه نمیشه، همچنین اینکه با خرید یک بار قارچ کامبوجا بارها و بارها میتونید تو خونه ازش نوشیدنی درست کنید و قارچش رو پرورش بدید و دیگه نیازی به خرید قارچ هم نیست

  سلام. من مشکل معده دارم.. معدم خیلی اسید تولید میکنه.. هر چی میخورم میشه اسید برگیرنده..خسته شدم از بس دارو شیمیایی خوردم.. اگر ممکنه من راهنمایی کنید.. ممنونم

  دوست عزیز باید با پزشک مشورت کنید.


  من هم هلیکوباکتر داشتم که بعد از یه مدت خوب شد ، اتفاقا با همین قارچ درمان کردم @Ganoderma_lucidom اینجا راهنماییم کرد

  سلام من قهوه قارچ رو تهیه میکنم از اونجایی که برام هزینه بر هست و بخاطر لیکن پلان روی پام مجبور هستم آیا با تهیه خود قارچ هم جواب میگیرم؟؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنین

  سلام میشه منو راهنمایی کنید درباره کامبوجا اطلاعات بیشتری میخوام۰۹۱۷۸۰۹۳۷۶۷

  سلام این که شما گفتید برای زگیل هم فایده داره؟ من پایلوماتوز حنجره دارم. یعنی زگیل تناسلی اما داخل حنجرم میزنه و باعث میشه صدام قط بشه تنگی نفس هم میگیرم تا بحال ۵ بار عمل کردم. دکترا میگن هیچ دارویی نداره کل عطاری هارو زیر و رو کردم هر کدوم ی مشت علف دادن بهم هیچ اثری نداشته. متاسفانه پایلوماتوز حنجره دارویی نداره. دکتر گفت دقیقا این از همون نوعی هست که بعضی ها زگیل تناسلی میگیرن ویروس از بدن هیچ وقت خارج نمیشه

  سلام از کجا میتونم ئودر قارچ گانودرما رو تهیه کنم هر ۱۰۰ گرمش چند ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

  ما تولید کننده قارچ نیستسم مقدار محدود برای کار آموزشی و مصرف خودمان تولید کردیم

  سلام لطفا راهنمایی بفرمایید از کجا میشه قرص یا کپسول یا خود قارچ رو تهیه کنیم

  دوست عزیز اقای رضوی تا جایی که من میدانم هنوز در ایران تولید نشده است البته شنیدم که کپسول هندی اش وارد کشور شده ولی از صحت اون مطمئن نیستم به تازگی با شرکت گل دارو مذاکراتی انجام شده است که امیدواریم بزودی شاهد تولیدآن باشیم. التبه خود قارچ در حال حاضر تولید می شود و ما نیز برای کار آموزش خودمان تولید کردیم در کانال های تلگرامی می توانید خود قارچ راهم پیدا کنید.

  سلام دوست عزیز تا جایی که من مطلع هستم دانشکده علوم پزشکی شیراز این قارچ و تولید میکنن

  سلام فقط گانودرما میتونه ریشه مشکلات رو حل کنه واسه همیشه

  ازقارچ گانودرمارویdatagrach.comخیلی متشکرم ودهه فجرراتبریک میگویم.

  سلام باردهی گانودرما روی درخت چه مدت زمان میبرد و نحوه کاشت چگونه است لطفا راهنمایی فرمائید باتشکر

  دوست عزیز پرورش قارچ گانودرما کار راحتی است حتی شما می توانید در منزل این کار را انجام دهید به زودی پرورش قارچ کانودرما در منزل روی سایت قرار می گیرد.

  سلام جناب آقای الماسی عزیز از پاسخگویتان سپاسگذارم ؛ با توجه به اینکه در مورد کاشت شیتاکه روی درخت فرموده بودید که بادهی این قارچ حدود دو سال طول میکشدو تا۶ سال میتوان از آن برداشت کرد ، سوال عرض کردم که آیا کاشت گانودرما روی درخت هم به همین مدت نیاز دارد یا خیر؟ ضمنا بنده چند درخت داشتم هم زنده بوده و میوه میدهند و هم خشک و میخواستم گانودرما را روی آنها کاشت کنم خواهشمند است بفرمائید روش کاشت روی درخت چگونه است و بذر گانودرما لوسیدوم را از کجا باید تهیه کرد؟ چون تا به حال از چندجا پرسیدم هرکدام قیمتی برای آن ذکر میکنند از ۱۲ تا ۶۵ هزار تومان و دلیل هم اینکه این بذرها از نسل اول است باتشکر

  دوست عزیز کشت گانودرما به صورت پرورش در سالن در یک دوره ۴ ماهه و با باردهی بالا امکان پذیر می باشد که در این روش شما نیازی به درخت و بذر نخواهید داشت و به زودی دوره ای در این زمینه آماده شده و در سایت قرار می گیرد در ضمن بذر مناسب برای پرورش قارچ بین ۵ تا ۱۰ هزار تومان می باشد انچه به عنوان بذر پایه مادری یا نسل اول گفته می شود بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.

  سلام آقای الماسی عزیز بسیار سپاس گزارم بابت مطالبی که در سایت قرار میدهید میخواستم بپرسم آیا امکان تهیه ی بذر این قارچ وجود داره در ایران؟ و از کجا؟ واسه شروع از یک فضای ۷۰ متری تقریبا چقدر سرمایه لازم است؟ و اینکه پکیجی که قولش رو دادین حدودا چه تاریخی واسه فروش در سایت قرار میدید؟ نهایتا اون فایلی که در مورد افات و بیماری های حین کشت این قارج هستش رو بی زحمت به ایمیل بنده هم بفرستید اگر امکان داره خیلی خیلی ممنونم با آرزوی موفقیت روز افزون برای جنابعالی

  سلام آقای الماسی عزیز بسیار سپاس گزارم بابت مطالبی که در سایت قرار میدهید میخواستم بپرسم آیا امکان تهیه ی بذر این قارچ وجود داره در ایران؟ و از کجا؟ واسه شروع از یک فضای ۷۰ متری تقریبا چقدر سرمایه لازم است؟ و اینکه پکیجی که قولش رو دادین حدودا چه تاریخی واسه فروش در سایت قرار میدید؟ نهایتا اون فایلی که در مورد افات و بیماری های حین کشت این قارج هستش رو بی زحمت به ایمیل بنده هم بفرستید اگر امکان داره خیلی خیلی ممنونم با آرزوی موفقیت روز افزون برای جنابعالی

  دوست عزیز پاسخ به همه این سوالات شما در پکیجی که تا اول اسفند مااه روی سایت می اید داده شده است با تشکر از لطف شما

  یک دنیا ممنون


  سلام آقای الماسی. به لطف پکیج شما ما میتونم قارچ گاندورما پرورش بديم. فقط نگرانی من بابت فروش اين محصول هست. آیا در حال حاضر کسايی هستند که به صورت عمده اين قارچ را خريداری کنند.

  دوست عزیز در کشور ما آگاهی درباره این قارچ به تازگی شروع شده و مطمئن باشید در اینده نزدیک از این قارچ و شناخت بیشتر مردم بازهم بیشتر خواهید شنید.

  سلام جهت تهیه قارچ گانودرما به صورت پودر شده و سالم می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

  سلام آقای الماسی میشه جایی رو معرفی کنید که این قارچ و میفروشن ؟

  سلام سرکارخانم می تونید در کانال های تلگرامی جستجو کنید و سعی کنید نوع پرورشی ان را تهیه کنید و نه خودرو و جنگلی

  سلام دوستان درصورت امکان جهت پرورش و فن آوری قارچ گانودرمادر ایران راهنمایی بفرمایید

  در خصوص گانودرما،شماره ۲ اشاره کردین،در بدن هیستامین تولید میکند! در صورتیکه اگه خاصیت ضد آلرژی داشته باشه،باید آنتی هیستامین تولید کند!

  با سلام میشه لطفا بفرمایید آیا این قارچ برای درمان بیماری آلوپسی موثر هست یا نه ؟ ممنون

  سلام جناب الماسی گرامی برای سفارش مقداری از این قارچ با چه شماره تلفنی تماس بگیرم از اراک هستم

  دوست عزیز در کانال های تلگرامی و اینترنت می توانید عرضه کنندگان این قارچ را پیدا کنید ضمن اینکه می توانید این قارچ را در منزل به اندازه مورد نیاز خود می توانیدتولید کنید کار تولید قارچ گانودرما کار راحتی است و آب و هوای ایران مناسب پرورش این قارچ است. پیشنهاد می کنم این ویدئوی کوتاه را ببینیدآموزش پرورش قارچ گانودر ما در منزل

  با سلام بسته امی شکلات داغ همراه که روشون نوشته همراه با پودرگانودرما هم این خواص را دارند؟///ممنون

  سلام من از ۶ فروردین ۹۸ شروع کردم به خون دارو گاننودرما برای رفع استرس واضطراب وافسردگی هنوز هیچ علائمی از بهبودی بوجود نیومده متاسفانه خیلی دارم تلاش میکنم برای بهبودی.

  کیانای عزیز سلام کاش نحوه مصرف را هم اعلام می کردید که این قارچ را به چه صورتی مصرف می کنید و تحت نظر و مشورت چه کسی

  پیشنهاد می کنم مقاله ما درباره نحوه مصرف را مقایسه کنید

  سلام ممنون بابت مطالب مفیدتون لطفا راجع به بهترین نوع مصرف برای هر بیماری و فروشندگان مطمئن هم مطلب بزارید ممنونم

  سلام.ممنون از مقاله پربارتون .میخواستم بپرسم ایا از دوستان کسی هست که دیابت نوع اول رو با این دارو (گانودرما) رفع یا بهبود بخشیده باشه ؟ اگر کسی هست لطفا اطلاع رسانی بفرمایید.ممنون

  باسلام میگن گانودرمادرمان قطعیه بیماری زگیل تناسلی راهم انجام میده ایادرسته؟

  با سلام و وقت بخیر بنده تمایل دارم دراین کارفعال بشم چنانچه امکان داشته باشه راهنمایی و انشاءالله همراهی بفرمایید مزید امتنان است منتظر محبتتان هستم. باتشکرفراوان تلفن ۰۹۰۵۹۷۱۱۲۰۳

  اقای شکیبای عزیز سلام شما می توانید سوالات خود را در سایت در قسمت نظرات بپرسید یا اینکه با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

  درود جناب مهندس الماسی بنده فربد رادبد هستم و در تفکر تولید قارچ خصوصا گانودرما ولی اطلاعاتی لازم دارم ۱ میزان تولید در متر مربع و زمان آن ۲ قیمت بازار ۳ هزینه کشت و بذر و دوران تولید ۴ دیتایل سالن تولید ۵ آیا برای تولید نیاز به اخذ مجوز از ادارات بهداشت و …. هست یا نه ممنون میشم بنده را راهنمایی بفرمایید . ارادتمند فربد رادبد

  اقای فرید عزیز سلام تقریبا د ره متر مربع حدود ۸۰ کیلو کمپوست می توان استفاده کرد از هر ۱۰۰ کیلو حدود ۱۵ کیلو قارچ تازه گانودرما برذاشت می شود قیمت بین ۵۰۰ تا ۷۵ هزارتومان هر کیلو خشک قیمت هر کیلو کمپوست حدود ۲۰هزار تومان

  فعلا برای مصارف معمولی نیاز به اخذ مجوز نیست مگر اینکه بخواهید با شرکت های دارویی قرارداد ببندید.

  اطلاعات کامل تر در مورد جزییات را در این صفحه زیر ببینید.پرورش قارچ گانودرما

  درود و تشکر جناب الماسی عزیز متاسفانه بسیار دیر پاسخ شما را دیدم ممنون از لطف شما هر کیلو محصول تازه چقدر محصول خشک میده .( درصد رطوبت ؟؟) ممنون

  سلام ۴۰% ماده خشک می دهد.


  با سلام خدمت اقای الماسی من میخوام اموزش کشت قارچ گانودرما رو یاد بگیرم میشه من و بیشتر راهنمایی کنید ممنون میشم

  با سلام خدمت شما ، ما ی بیمار ام اس ی داریم ک تقریبا ۴۸سالشه و پاهایش هیچ حرکتی نداره فقط کمی حس داره ،ب ما گفتن از قارچ گانودرما استفاده کنیم برا علاج بیمارمون الان نزدیک ب ۱۲،۱۳ساله ک فلج ،آیا با مصرف این قارچ بیمار ما خوب میشه؟ ممکنه منو راهنمایی کنید ممنونتون میشم

  سرکار ساحل خانم مواردی از بیماری ام اس را بنده پیگیر بوده ام که با مصرف قارچ گانودرما عصا را کنر گذاشته اند. پیشنهاد می شود خود قارچ را مصرف کنید.

  با سلام . میتونم بپرسم منبع یا منابع این مقالات از کجا هستند؟

  ترجمه چندین مقاله خارجی هست که شما می توانید در منابع اصلی آن را جستجو کنید.

  سلام.پدرمن سرطان بدخیم پروستات دارن که ۳روز پیش جراحی شدن ولی قسمتی از سلولها هنوز تو بدنشون هست.دیروز از تجریش قارچ گانودرما خریدم که میگفتن رشد سلولهای سرطانی رو متوقف میکنه.باتوجه به اینکه پدرم تازه جراحی شده و معده درد هم داره اشکال نداره از این قارچ استفاده کنه؟آیاقارچی که تو ایران فروخته میشه اص هست و سمی نیست؟مقدار مصرفش در مورد پدر من باید چقدر باشه؟

  سرکار خانم نیلوفر


  ضمن ارزوی سلامتی برای پدر عزیزتان بله قارچ گانودرما در کنترل رشد سلول های سرطانی موثر بوده و پیشنهاد می کنم آن را به شکل پرورشی تهیه کنید.

  مقاله نحوه مصرف را بطور کامل بخواهیدنحوه مصرف قارچ گانودرما

  حتما با پزشک خود هم مشورت کنید.


  سلام من مشکل ویتیگول دارم آیا قارچ گانودرما در درمان این بیماری به اثبات رسیده یا نمونه مشابه درمان یافتگان در کشور رو سراغ دارید

  سلام افراد زیادی با قارچ گانودرما بهبود پیدا کرده اند . و شما می توانید خود قارچ را تهیه نموده و مصرف کنید.

  در پاسخ به مشکل معده و اسید معده باکتری هلیکوباکتر پیلوری علت عمده اش هست و معمولا در آب آلوده به مدفوع وجود دارد بهترین کار آبی که می نوشید رو بسیار مراقب باشید اگه هم در شرکت کار می کنین از آبی که خودتان مراقبش هستید استفاده کنین ممکن است همکاران یا آبدارچی در آب شما ادرار را مدفوع بریزند و شب قبل از واب سنجد بخورید بدون دانه چند هفته ادامه بدهید خوب خواهید شد آب رو حتما آب سالم مصرف کنید بسیار مهم است

  سلام در مورد میزان سرمایه اولیه جهت راه اندازی پرورش قارچ کمی اطلاعات بدهید

  سلام ایا این قارچ برای بیماری پیسی یا ویتیلیگو مفیده و اگر مفیده طریقه مصرفش چطوره؟

  سلام بله تاثیر این قارچ در درمان ویتیلیگو اتبات شده است . برای اطلاعات بیشتر این صفحه را ببینید مصرف گانودرما؛ نکاتی که درباره نحوه مصرف گانودرما باید بدانید

  چطوری باید قارچ و تهیه کنیم؟؟ خودمون میتونیم پرورش بدیم تو شمال؟

  سلام بله به صورت خانگی هم میتونید پرورش بدید. از طریق لینک زیر:آموزش پرورش قارچ گانودرما

  سلام جناب آقای الماسی. خواهشی که از شما دارم لطف نموده بطور مفصل طرز تهیه و پرورش قارچ گانودرما در منزل رو بصورت چند جمله برای ما بذارید چون موفق به دانلود فیلم نشدم و ممکنه این درخواست خیلی از دوستان باشه که توضیحات در این زمینه را بصورت نوشتاری داشته باشن. تمایل بسیار زیادی در زمینه پرورش قارچ در منزل رو دارم و امیدوارم به تقاضای من جامه عمل بپوشانید . با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما.

  جناب آقا مهاجر عزیز سلام آموزش پرورش قارچ گانودرما یک دوره با چهر ساعت آموزش است و با چند جمله امکان پذیر نیست واقعا که گفته شود برای اطلاع شما پیشنهاد می کنم این صفحه را بخوانید.نحوه پرورش قارچ گانودرما

  سلام جناب آقای مهندس الماسی آیا میتوان پودر قارچ گانودرمارو در جیره غذایی حیوانات استفاده کرد و بعنوان دارو و آنتی بیوتیک و … بهره برد؟؟؟

  سلام بله در آزمایشات تحقیقی، خواص گانودرما بر حیوانات مثلا بر گاو انجام شده است،

  سلام من لاته گانودرما رو تهيه كردم اين درسته كه بايد بصورت ناشتا استفاده كنم و مهمتر اينكه تا دوساعت بعد از مصرف هيچ خوراكي نبايد استفاده كنم؟؟؟؟

  در اینباره با پزشک و یا مشاور درمان خود مشورت کنید.

  باسلام آیا این قارچ برای تومور هم تاثیر دارد لطفاً جواب بدهید ممنون

  سلام وقت بخیر، آیا این قارچ برای درمان زگیل تناسلی هم درمان داره ؟ اگر موردی بود لطفا بگین

  سلام برای بسیاری از بیماری های پوستی موثر است ولی شما حتما باید با پزشک متخصص خود مشورت کنید .

  درودی دوباره بر جناب آقای مهندس الماسی عزیز باتشکر از زحمات شما که وقت صرف میکنید و جواب خوانندگان خود را با حوصله میدهید. اینجانب میخواستم از پودر قارچ گانودرما بعنوان داروی وتیلیگو یا برص استفاده کنم ولی نمیدونم قابلیت هضم این قارچ چگونه است! چون شنیدم معده انسان نمیتواند آنرا هضم کند.در سایت شما هم در این مورد مطلبی نیافتم. ممنون از پاسخ شما.

  سلام مصرف این قارچ به صورت پودر شده و جوشانده و دم نوش می باشد. پیشنهاد می کنیم از جاهای مطمئن خرید کنید که حتماً، قارچ پرورشی باشد و مصرف آن هم از مقدار کم شروع کنید.

  با سلام میخواستم بدونم مصرف قارچ گانودرما برای تنظیم قاعدگی هم به کار میره یا نه؟ ممنون

  جناب مهندس سلام خسته نباشید سوال من اینه که قسمتی از دیوارسالن من از جنسه گچه برای پوشش اون دیوار میتونم پلاستیک بکشم؟واینکه چه جنسی باشه؟ممنونم

  سلام معمولاً دیوار گچی برای پرورش قارچ اصولی نیست ولی گاهی برخی افراد به صورت ابتکاری پوشش های پلاستیکی معمولی را به دیوارها متصل می کنند.

  من واسه اینکه رطوبت به دیوارها نرسه میخوام اینکاروبکنم تاارتفاع قفسه هام دیوارسنگیه ینی از هرنوع پلاستیکی استفاده کنم مشکلی نداره؟

  سلام معمولاً از پلاستیک های کلفت استفاده می شود و نوع خاصی ندارد.

  سلام جناب مهندس الماسي من از توي جنگل قارچ گانودرما آوردم چطور ميتونم بفهمم كه قارچ اصلي هست يا خير ؟دقيقا مشخصات گانودرما رو داره چطور مصرفش كنم ؟

  سلام شناخت قارچ سمی از قارچ اصلی بسیار سخت هست؛ و احتمال بروز خطا وجود داره، پیشنهاد میشه اگر هم میخاید قارچ مصرف کنید از قارچ های پرورشی مطمئن مصرف کنید.

  با سلام و تشكر از اطلاعات خوبتون جهت مصرف اين قارچ يا محصولات تركيبي آن ، نيازمند به اطلاعات جامع و دقيق تري در طب سنتي و مدرن هستيم . گانودرما لوسیدوم Ganoderma lucidum نام علمی گونه ای قارچ به نام گانودرما است. گانودرما لوسیدوم یک داروی طبیعی است که به دلیل اثر ثابت شده‌ای که روی سیستم ایمنی بدن دارد، به طور گسترده توسط پزشکان و طبیبان سنتی در آسیا تجویز و استفاده می‌شود. محققان آزمایشگاهی و تعداد انگشت شماری از کارآزمایی‌های پیش بالینی گزارش کرده‌اند که گانودرما لوسیدوم حاوی مواد ضدسرطانی و تقویت کننده سیستم ایمنی است. مشاور تخصصي

  با درود آیا قارچ گانودرما برای کیست کلیه مناسب است؟ با سپاس

  سلام وقت بخیر اول اینکه مطالب خوبی رو درج کرده بودید و اینکه این قارچ در درمان تیرویید هم تاثیر داره یا خیر؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  سلام دوست عزیز من تا جایی ک میدونم این قارچ موثره ولی باید قارچ فراوری شده باشه دوستایی هم دارم ک میتونن کمکتون کنن

  باسلام مهندس جان من منطقه تالش گیلان زندگی میکنم ییلاقات ماپراز قارچ گانودرماست البته طبق اطلاعات مختصری که دارم مطمعننم اشتباه نمیکنم ایاهمین قارچ که بصورت خودجوش عمل اومده قابل مصرف هستند یااینکه به مقدار زیاد ازاین قارچ رو میشه به فروش رساند دنبال یه درامدزای هستم یابه اینصورت یاپرورش ممنون میشم

  سلام شناخت قارچ های دارویی از قارچ های سمی در طبیعت کار بسیار سختی هست و ریسک بسیار بالایی دارد، که ممکن است حتی کوچکترین اشتباهی جان یک انسان را تهدید کند. در مورد پرورش قارچ گانودرما، شما با آموزش آن، به راحتی می تونید پرورش را خودتون در منزل و یا …. انجام بدید و از نتیجه هم کاملاً مطمئن خواهید بود. برای آموزش پرورش قارچ گانودرما صفحه زیر را ببینید:آموزش پرورش قارچ گانودرما

  سلام نیازی به دستگاه و … برای شناسایی خواص دارویی این قارچ نیست؛ همانطور که در سایت های خارجی بسیاری می تونید ببینید که در خانه قارچ را پودر می کنن و به صورت دمنوش تهیه کرده و می خورند.

  با عنوان مهندس محمدرضا الماسی وارد شده‌اید. خارج می‌شوید؟

  دیدگاه
  سال پیش خیلی اتفاقی وارد این صنعت شدم و همیشه دوست داشتم چیز جدیدی را یاد بگیرم و هنوز هم باید خودم را دانشجوی این رشته بدانم و دوست دارم هر انچه را در این 15 سال یادگرفته ام به علاقه مندان یاد بدهم و به نظرم اگه با هم پیشرفت کنیم موفق تریم.

  دوست عزیز سلام باید نقشه قفسه بندی سالن شما کشیده شود، سپس س…

  خانم افشاری سلام در صورتی که با روش کوک اوت بتوانید سالن را…

  دوست عزیز سلام جهت راهنمایی و دریافت مشاوره با شماره 0913675…

  قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر

  قیمت قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودر

  0
  0 امید فواید،علائم،خواص آگوست 2, 2020
  برچسب ها :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *