لیموزین پرشیا

لیموزین پرشیا

لیموزین پرشیا

لیموزین پرشیا
مشخصات پژو لیموزین


یک لحظه چشمان خود را ببندید و تصور کنید پشت رل یک لیموزین نشسته‌اید و خیابان‌های شهر و خارج شهر را زیر پا می‌گذارید. حتی تصورش هم هیجان‌انگیز است، چندان نگران نباشید، با صرف هزینه‌ای نه‌چندان زیاد می‌توانید تجربه رانندگی با پژو لیموزین‌ها را احساس کنید. البته شاید لازم باشد کمی بیش‌تر در مورد این خودروی خاص بدانید.

شباهت‌های بسیار پژو لیموزین و پژو ۴۰۵


مشخصات فنی پژو لیموزین به طور رسمی موجود نیست، در این حد می‌دانیم که چون این خودرو از روی مدل پژو ۴۰۵ ساخته شده است، شباهت‌های زیادی به‌هم دارند. پس در ابتدا لازم است مشخصات پژو ۴۰۵ را مرور کنیم، البته بخش‌هایی را که مطمئن‌ایم تفاوت دارند حذف کرده‌ایم:

لیموزین پرشیا


باقی امکانات نظیر فرمان هیدرولیک، سیستم تهویه قابل‌قبول، فرمان تلسکوپی جمع‌شونده برای مواقع تصادف و… نیز شبیه همان پژو ۴۰۵ معروف است.


تفاوت‌ها:


در لیموزین‌های ساخت فرانسه و ایران‌ خودرو، شیشه‌های برقی، باکس وسط سالن و ساعت نیز تعبیه شده است. تفاوت دیگر را باید در حجم موتور آن‌ها دانست. حجم موتور پژو ۴۰۵ لیموزین، ۲۰۰۰ سی‌سی است، درحالی‌که حجم موتور پژو ۴۰۵ معمولی ۱۷۶۱ سی‌سی است. البته بخشی از مدل‌های اولیه پژو ۴۰۵ هم با موتور ۲۰۰۰ سی‌سی ارائه شد، ولی در مدل‌های بعدی این حجم کاهش یافت. همین تفاوت باعث شتاب و قدرت بیش‌تر پژو ۴۰۵ لیموزین شده است. به همین نسبت، قدرت ایجادشده و گشتاور و… هم باید متفاوت باشد، اما چون به‌صورت رسمی مشخصات فنی آن موجود نیست، نمی‌توان اظهارنظر دقیق کرد.

چند نکته ضروری


مصرف سوخت پژو ۴۰۵ برای رسیدن به حداکثر سرعت ۱۹۰ کیلومتر در ساعت، ۹ لیتر در سوخت ترکیبی و ۶.۸ در سوخت بیرون شهری و ۱۲.۸ در سوخت داخل شهری است که به‌نسبت سوخت بالایی محسوب می‌شود. با توجه به کشیده‌تر شدن مدل پژو ۴۰۵ در نسخه لیموزین آن، طبیعی است که این مصرف بالاتر برود. ضمن این‌که برای کشیده‌تر شدن این مدل از خودروهای پژو ۴۰۵، مقاومت شاسی آن نیز افزایش یافته است که خود می‌تواند جزو نکات مثبت این نسخه باشد.

از پژو ۴۰۵ لیموزین تا پارس لیموزین


نکته دیگری که باید در این زمینه بدانیم، این است که پژو پارس،‌ نسخه ارتقایافته پژو ۴۰۵ است. پژو پارس هم در سال‌های نه‌چندان دور و بعد از پژو ۴۰۵ لیموزین، اقدام به تولید کلاس تشریفاتی کرد. با عطف به این‌که این دو خودرو شباهت‌های زیادی به‌هم دارند، می‌توان بخش‌هایی از پژو ۴۰۵ لیموزین را در پژو پارس تشریفاتی نیز جست‌وجو کرد.

اگر علاقه‌مند به خودروی پژو لیموزین هستید یا قصد دارید این خودرو را خریداری کنید در مطلب زیر می‌توانیدپژو لیموزین را در بازار ایران ارزیابی کنیددرباره تجربه رانندگی با پژو لیموزین بیشتر بدانیدو پژو لیموزین را با سایر خودروهای هم‌قیمت مقایسه کنید


نام و آدرس ایمیلم را برای ثبت دیدگاه در آینده ذخیره کن.


لیموزین مدل پژو پارس 6 درب (پرشیا) رنگ : سفید موتور : 2000 مدل : 1378 فنی : سالم بیمه : 12 ماه قیمت : 32,000,000 تومان

لیموزین مدل پژو پارس 6 درب (پرشیا) رنگ : سفید موتور : 2000 مدل : 1378 فنی : سالم بیمه : 12 ماه قیمت : 32,000,000 تومان

کارکرد 90,000


 


کارکرد 90,000 کیلومتر


سفید ، کامل رنگ

سفید، کامل رنگ، لیموزین پارس دارای سقف کهکشانی رقص نور قابل ت ….

لیموزین پرشیا


شمیرانات، جماران

شمیرانات،جماران

1399/02/28


توافقی


جدیدترین آگهی‌های خودروی مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد

از طریق ایمیل / پیامک / پارکینگ پروفایل


خرید خودرولیموزین پرشیا

لیموزین پرشیا

0
0 yalda فواید،علائم،خواص جولای 7, 2020
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *