لیموناد داغ ضد سرطان

لیموناد داغ ضد سرطان

لیموناد داغ ضد سرطان

لیموناد داغ ضد سرطان

همسایه 30 تیر 1398 درمان‌های ساده ارسال دیدگاه

پرفسور مهدی آزدو از کلینیک عمومی تهران تاکید نموده است که اگر هر کسی که این خبرنامه را دریافت میکند آن را به ده نفر دیگر ارسال نماید، بدون شک حداقل یک نفر از مرگ نجات خواهد یافت… وی میگوید: من این کار را انجام داده ام و امیدوارم شما نیز سهم خود را ایفا نمایید.

لیموناد داغ میتواند برای همیشه جان شما را نجات دهد

حتی اگر مشغله شما زیاد است، باید به این مطلب نگاهی انداخته دیگران را نیز در جریان قرار دهید.

لیموناد داغ تنها سلول های سرطانی را از بین میبردلیموناد داغ ضد سرطان

۲ یا ۳ برش باریک لیمو را در یک فنجان گذاشته روی آن آب جوش بریزید، بدین ترتیب آب آلکالین بدست میاید. هر روز از آن بنوشید. این محلول، بسیار پر خاصیت است.

لیموناد داغ ماده ی ضد سرطانی تلخ و شیرینی آزاد میکند که آخرین و جدیدترین پیشرفت در زمینه درمان قطعی سرطان در رشته پزشکی به حساب میآید. لیموناد تنها دارای ویتامین C میباشد و درست مانند گوجه فرنگی باید جوشانده شود تا حاوی لیکوپن گردد.

لیموناد داغ بر روی کیست ها و تومورها اثر میگذارد

ثابت شده است که لیموناد داغ بر روی تمامی انواع سرطان تاثیر میگذارد

درمان این نوع بیماری ها با عصاره لیمو تنها موجب از بین رفتن سلول های بدخیم شده و سلول های سالم را درگیر نمی نماید

علاوه بر این… اسید سیتریک و پلی فِنول های موجود در آب لیمو موجب تنظیم فشار خون میشود، از گرفتگی عروق جلوگیری مینماید، گردش خون منظم را به همراه دارد و لختگی خون را کاهش میدهد.

برچسبسرطان ضد سرطان لیمو لیموناد


گروه استان‌ها ـ دانشمندان جوان اراکی در دانشگاه اراک به فناوری غنی‌سازی جلبک‌ها به شیوه کشت دوتریوم برای تشخیص طبی انواع سرطان‌ها دست یافتند.

  *ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯾﯽ ﻣﯿﮕﻔﺖ: ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﺳﺎﺗﯿﺪ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﻣﺎ ﺳﺎﻋﺖ ﺩﺧﺘﺮﺍﻧﻪﺍﯼ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﺩﺳﺘﺶ ﻣﯿﺒﺴﺖ ﻭ …

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


دیدگاه


نام


ایمیل


وب‌سایت


تصویر امنیتی *

امام(ره) انسانی تحول‌خواه و تحول آفرین بود


همچنان که شُکوه و جلال کشتی معروف تایتانیک مانع از غرق شدن آن نشد، شُکوه و جلال آمریکا هم مانع از غرق شدنش نیست و آمریکا غرق خواهد شد.

تهیه بسته ارزاق برای خانواده‌های درگیر بیماری کرونا در ماه رمضان

انوشه گیلانی تژاد


تاریخ دوباره در حال تکرار است؛ اینجا خط مقدم مبارزه با کروناست!

شيطان شما را از راه باز ندارد، چرا كه او دشمن آشكار شماست ﴿الزخرف: ٦٢﴾

حمیدرضا رزمی*


شاید بارها در شبکه های مختلف مجازی به این مطلب برخورد کرده اید :” لیمو معجزه گر است”ﻟﯿﻤﻮ ﺗﺮﺵ وغوره ﻣﺤﺼﻮﻟﯽ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﮔﺮ ﺩﺭ ﻧﺎﺑﻮﺩ ﯼ ﺳﻠﻮﻝ ﻫﺎﯼ ﺳﺮﻃﺎﻧﯽ هستند ، ﻭ ۱۰ هزار ﺑﺎﺭﻗﻮﯾﺘﺮ ﺍﺯ ﺷﯿﻤﯽ ﺩ ﺭﻣﺎﻧﯽ ﻋﻤﻞ ﻣﯽ کنند. ﭼﺮﺍ ﻣﺎ ﭼﯿﺰﯼ ﺩ ﺭﺑﺎﺭﻩ ﺁﻥ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﻧﯿﻢ؟ ﺯﯾﺮﺍﺁﺯﻣﺎﯾﺸﮕﺎﻩﻫﺎ ﺩﺭ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﺗﺮﮐﯿﺒﺎﺕ ﺁﻥ ﺳﻮﺩ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﮐﺴﺐ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ . ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﺭﺍﺛﺮ ﺳﺮﻃﺎﻥ ﻣﯽ ﻣﯿﺮﻧﺪ ﺩﺭحالی که ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺯ ﻫﻤﭽﻨﺎﻥ ﺣﻔﻆ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﺗﺎ ﻣﻨﺎﻓﻊ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎﯼ ﺩﺍﺭﻭﺳﺎﺯﯼ ﺑﻪ ﺧﻄﺮﻧﯿﺎﻓﺘﺪ.

ولی آیا این مطلب صحیح است ؟ در این مقاله ما به بررسی درست و یا غلط بودن متن بالا میپرد ازیم .

حمیدرضا رزمی*


شاید بارها در شبکه های مختلف مجازی به این مطلب برخورد کرده اید :” لیمو معجزه گر است”ﻟﯿﻤﻮ ﺗﺮﺵ وغوره ﻣﺤﺼﻮﻟﯽ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﮔﺮ ﺩﺭ ﻧﺎﺑﻮﺩ ﯼ ﺳﻠﻮﻝ ﻫﺎﯼ ﺳﺮﻃﺎﻧﯽ هستند ، ﻭ ۱۰ هزار ﺑﺎﺭﻗﻮﯾﺘﺮ ﺍﺯ ﺷﯿﻤﯽ ﺩ ﺭﻣﺎﻧﯽ ﻋﻤﻞ ﻣﯽ کنند. ﭼﺮﺍ ﻣﺎ ﭼﯿﺰﯼ ﺩ ﺭﺑﺎﺭﻩ ﺁﻥ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﻧﯿﻢ؟ ﺯﯾﺮﺍﺁﺯﻣﺎﯾﺸﮕﺎﻩﻫﺎ ﺩﺭ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﺗﺮﮐﯿﺒﺎﺕ ﺁﻥ ﺳﻮﺩ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﮐﺴﺐ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ .ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﺭﺍﺛﺮ ﺳﺮﻃﺎﻥ ﻣﯽ ﻣﯿﺮﻧﺪ ﺩﺭحالی که ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺯ ﻫﻤﭽﻨﺎﻥ ﺣﻔﻆ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﺗﺎ ﻣﻨﺎﻓﻊ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎﯼ ﺩﺍﺭﻭﺳﺎﺯﯼ ﺑﻪ ﺧﻄﺮﻧﯿﺎﻓﺘﺪ. لیموناد داغ ضد سرطان

ولی آیا این مطلب صحیح است ؟ در این مقاله ما به بررسی درست و یا غلط بودن متن بالا میپرد ازیم .به طور کلی تغذیه افراد و اینکه چه چیزی دریافت میکنند نقش مهمی در رشد و سلامتی افراد دارد . مصرف مواد غذایی مناسب در قبل از ابتلا و یا در طول ابتلا به سرطان، منجر به پیشگیری و کمک به درمان این بیماری می شود. میتوان گفت که مصرف مرکبات خواص ضدسرطانی دارند ولی هیچ مطالعه علمی و یا پزشکی معتبری گزارشی مبنی بر اینکه مصرف “لیمو” یک درمان ثابت در برابر تمام سرطان ها باشد را ارائه ند اد ه اند . برای مثال د ر رابطه با دی لیمونین موجود در لیمو ، مطالعات پاسخ نسبی این ماده (دی لیمونین) در سرطان پستان و رود ه بزرگ را نشان داده اند . همچنین باید دقت داشت که در این مطالعه ، اثرات دی لیمونین بررسی شده نه اثرات لیمو بر سرطان ، د ر واقع دوز دی لیمونین داده شده به بیماران در این مطالعه خیلی بیشتر از دوز موجود در لیمو است و برخی مطالعات نیز عدم تاثیر لیمو و آبلیمو بر سرطان را گزارش کرده اند .

شیمی د رمانی ، استفاده از دارو و روش های مختلف برای درمان یک بیماری از جمله سرطان است ، با این روش می توان سلول های سرطانی که متاستاز کرده اند و گسترش یافته اند را از بین برد . درهنگام انجام شیمی د رمانی ممکن است که سلول های سالم نیز آسیب ببینند و عوارضی همچون آسیب فولیکول های مو ، سلول های دهانی و گوارشی و آسیب به اندام های دیگر بدن دیده شود که برای کاهش این عوارض، داروهای دیگری ممکن است داده شود . هدف اصلی از انجام شیمی درمانی ، درمان سرطان ، جلوگیری از متاستاز سلول های سرطانی و یا کاهش رشد سلول های سرطانی میباشد و میزان تاثیر آن به نوع سرطان ، میزان گسترش آن و اینکه فرد مبتلا در کدام مرحله درمان است بستگی دارد . در آخر توجه داشته باشید که برای درمان سرطان عوامل خیلی زیادی از جمله نوع تغذیه فرد ، روش های درمانی ، نوع سرطان ، جنبه های روحی و روانی فرد و… تاثیر دارند و بدانید که همه ی این روش ها باهم اثر درمانی خود رامی گزارد و تکیه بر یک روش ، راه درمان مناسبینخواهد بود .

برخی از خواص به ثبت رسیده در مورد لیمو:


آنژین : برای شستشوی حلق و حنجره از لیمو کمک بگیرید. کمی آب لیمو و آب مقطر را مخلوط کرده و هر یک ساعت یک بار آن را قرقره کنیدهمچنین باتوجه به مقدار بسیار زیاد ویتامین C موجود در لیمو، مصرف آن باعث افزایش مقاومت سیستم ایمنی بدن میشود. برای فرد مبتلا به آنفلونزا وسرماخوردگی مصرف مخلوطی از آب لیمو تازه با عسل در یک لیوان آب گرم بسیار مفید است.

معالجه زخم و خراش‌های سطحی پوست : به جای آب اکسیژنه برای شستشوی زخم و خراش‌های سطحی پوست، می‌ توانید آب ‌‌لیمو را بگیرید و دو برابر به آن آب بیفزایید و با آن زخم‌ها و خراش‌های سطحی پوست را بشویید.

میگرن و سردرد: وقتی میگرن و سردرد دارید، در یک فنجان قهوه یا چای غلیظ یک برش لیمو بیندازید و بنوشید. مصرف آن موجب تسکین درد و میگرن می ‌شود.همچنین می توانید کمپرسی را با برگه‌های بریده شده نازک لیمو انجام دهید سردردهای شدید عصبی را برطرف می‌کند.

ضدعفونی : آب لیمو به مقدار زیاد باسیلهای تبی تیفوئید (حصبه) و اسهال خونی را کشته و نابود می‌کند همچنین دستگاه هاضمه و دستگاه ادراری را نیز ضد عفونی می کند.اگر آب آشامیدنی شما مشکوک است چند قطره در آن لیموترش بچکانید به این وسیله آب آشامیدنی شما پاک می‌شود ( در آلمان نیز آب را بدین صورت قابل آشامیدن می‌نمایند).

چنانچه روی گوشتهای مانده یا کپک زده چند قطره لیموترش بریزید از عوارض سوء و حوادثی که ممکن است رخ دهد جلوگیری میکند. در نهایت کسانی که می‌خواهند خود را لاغر کنند، اگر صبح ناشتا آب لیموترش را با یک لیوان آب مخلوط کنند و مقدار کمی عسل بآن اضافه نمایند و آن را بنوشند تا ظهر گرسنه نخواهند شد و به این ترتیب به روندلاغری خود کمکی کنند.

*کارشناس تغذیهگروه نشریات دنیای اقتصاد
درباره ما


کليه حقوق اين سايت متعلق به روزنامه دنيای اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است


شرکت حسابداری


ماه عسل


سیکس پک


فراوانی ویتامین‌های B و C در آبلیمو آن را به یک آنتی باکتری طبیعی و قوی تبدیل کرده است.

این روزها بیشتر از خواص ترکیب آبلیمو و جوش شیرین می‌شنویم و اینکه این ترکیب هر ساله جان هزاران نفر را نجات می‌دهد. خواص درمانی لیمو از سال ۱۹۷۰ موضوع مطالعه و تحقیق بیش از ۲۰ مورد آزمایش بوده است. همه این آزمایشات بر این نکته تاکید دارند که لیمو خاصیت ضد سرطانی داشته و سلول‌های سرطانی ۱۲ نوع سرطان را نابود می‌کند. علاوه بر اینکه لیمو رشد سرطان را مهار می‌کند و نیز ۱۰ هزار بار موثرتر از داروهای شیمی درمانی مانند «آدریامایسین» است.لیموناد داغ ضد سرطان

 جوش شیرین مضر نیست ؟؟؟؟!!!!!


عزیزم منبع معتبر ذکر کن !


پایگاه خبری افکارخبر توسط سرورهای گروه نرم افزاری آسام میزبانی می شود.


❄ سحر با باد می‌گفتم حدیث آرزومندی ❄ خطاب آمد که واثق شو به الطاف خداوندی ❄ دعای صبح و آه شب کلید گنج مقصود است ❄ بدین راه و روش می‌رو که با دلدار پیوندی 💥آدرس ما در ایتا 👇👇https://eitaa.com/joinchat/2235826177Cd4b6ab85df

jDo58KPUg


astrocat


7Ye1pA


basketbowl


لیموناد داغ ضد سرطان

fnoschiaJx


coloorhit


KubUJQ


dragons33


9v32Yx6


G1oy49taR


ZTaHq2lM


CqlO4bdma


halloweenhit


YFFGD9Q


9lEE0Oh


a3pyHGoadz


z0i0yKSnC2


kingdomsof2048


littlebigrunners


0Moq0ctcY


kAHVRl


motofx2


GH8zd0doTo


soldiersam


ibBTDViUP


tower


2048


bird


corsairs


لیموناد داغ ضد سرطان

duckhunter


lumber


math


parity


sudoku


zopالعالم – گوناگون


به ادعای” رودولف بروجز”، پژوهشگر اتریشی، نوشیدنی که وی موفق به کشف آن شده، بدن را تقویت، خون را از ناخالصی ها پاک سازی، انرژی فرد را افزایش می دهد و مهمتر اینکه سلول های سرطانی را به راحتی از بین می برد.

منابع خبری گزارش کرده اند که بیش از 54 هزار نفر با آزمایش این نوشیدنی، درمان شدند. 

درچارچوب برنامه توصیه شده ، باید پروتئین ها از برنامه غذایی حذف شوند چرا که سلول های سرطانی از آنها تغذیه می کنند.لیموناد داغ ضد سرطان

رژیم مورد نظر باید به مدت 42 روز ادامه یابد و با استفاده از چغندر فرد می تواند سلامت کلی خود را به دست آورده و سرطان را ریشه کن کنید.

بروجز سفارش می کند که این رژیم غذایی تا 42 روز ادامه داشته و تنها چای و آب سبزیجات اختراعی وی را بنوشید. دراین مدت سلول های سرطانی گرسنه شده و از بین میروند.

مواد لازم:


55٪ آب چغندر هویج 20٪ کرفس 20٪ سیب زمینی 3٪ تربچه 2٪

روش آماده سازی:


فقط همه مواد را در مخلوط کن ریخته و پس از مخلوط کردن با توجه به نیاز بدنتان به مدت 42 روز از آن بنوشید.

چغندر نوعی از سبزیجات بسیار مغذی و حاوی ویتامین های B1، B2، B6 فولیک و اسید، فسفر، کلسیم، منیزیم، آهن، روی و آنتی اکسیدان ها و “آنتوسیانین ها و رنگدانه بنفش” عامل رنگ چغندر است.

با توجه به مطالعات انجام شده، چغندر در مبارزه با سرطان، به خصوص سرطان خون بسیار موثر است.

چغندر همچنین حاوی “بتائین” یک نوع اسید آمینه است که دارای خواص ضد سرطانی، ضد التهابی و عاملی برای پاکسازی بدن از سموم محسوب می شود. چغندر سرشار از اسید فولیک بوده که همین علت آن را به غذایی بسیار عالی برای زنان باردار تبدیل کرده است.

همچنین چغندر باعث تحریک کبد و کیسه صفرا شده و از آن در برابر یبوست محافظت می کند.

گفتنی است چغندر برای سردرد، اسهال خونی، درد قاعدگی، مشکلات استخوانی و پوست بسیار مفید است. 221


لیموناد داغ ضد سرطان

لیموناد داغ ضد سرطان

0
0 عاطفه فواید،علائم،خواص جولای 7, 2020
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *