نشانه هاي دختر بودن جنين چيست

خواص دارویی و گیاهی :

در مورد نشانه ها و علایم بارداری دختر بیشتر بخوانیم:

علایم بارداری دختر عبارتند از:

در کل دوران بارداری، پزشک متخصص زنان و زایمان نظارت دقیق برروی ضربان قلب جنین دارد، اگر ضربان قلب جنین بالاتر از الی ضربه در دقیقه باشد، به راحتی می توان گفت کودک دختر است.

با این که این روش یک روش علمی تایید نشده برای تعیین جنسیت جنین است، اما جنسیت جنین را به طور کاملا صحیح نشان می دهد.

اگر به نظر برسد که جنین در موقعیت بالای شکم مادر خود قرار دارد، نشاندهنده دختر بودن جنین است.

شدید بودن ویار صبحگاهی ، علامت واضحی از داشتن دختر در داخل شکم آن ها است. دختر بودن جنین، باعث شدت یافتن ویار صبحگاهی مادران باردار در روزهای آغازین بارداری خواهد شد.

اگر در طی دوران بارداری، تاول ها و جوش های زیادی بر روی پوست مادر حامله ظاهر شود، نشان دهنده دختر بودن کودک است.

عدم تعادل هورمونی در بدن مادران باردار، باعث بروز آکنه بر روی پوست خواهد شد.

شکل شکم خانم باردار، نقش محوری در تعیین جنسیت جنین او ایفا می کند.

با آغاز دوران بارداری، اگر وزن جنین بیشتر باشد شکم به سمت جلو برآمده خواهد شد، که نشان دهنده پسر بودن کودک است.

زمانی که به دلیل متوسط بودن وزن جنین، او در وسط شکم مادرش قرار گیرد، علامت دختردار شدن است.

علایمی مانند نوسانات خلقی ناگهانی مثل تحریک پذیری شدید، افسردگی و خشم را در دوران بارداری احتمالا نشانه هایی از دختر بودن کودک است.

در مادران با جنین دختر ، معمولا نوسانات خلقی مخصوص دوران بارداری در آن ها بیشتر از افرادی است که پسر در شکم خود دارند.

در دوران بارداری به منظور شیردهی بعد از زایمان معمولا سایز سینه ها بزرگتر می شود. وقتی سینه چپ کمی بزرگ تر از سینه راست باشد، به معنی دختر دار شدن است.

این حالت یکی از نشانه های اصلی دختر بودن جنین در دوران بارداری است.

هنگامی که زن بارداری یک حبه سیر بخورد، در حالیکه بوی بدن او تغییر نکرده و به حالت طبیعی باقی بماند، او باید در انتظار تولد یک دختر باشد.

اما در افرادی که کودکشان پسر خواهد بود، بوی سیری که خورده است، به راحتی از منافذ پوستی او به بیرون تراوش خواهد کرد.

اگر مادری بیشتر به سمت راست می خوابد، احتمالا قرار است دختر به دنیا بیاورد.

جنین دختر در تصویر سونوگرافی دارای سر مخروطی شکل و گرد است. همچنین، این تصویر نشان خواهد داد که فک او مایل به سمت پایین بدنش است.

برای این منظور، یک قاشق غذاخوری بکینگ پودر را در یک لیوان آب حل و سپس ادرار خود را به آن اضافه نمایید.

اگر مخلوط شدن همراه با آزاد نمودن گاز و واکنش شدید باشد، بارداری پسر است.

اگرهیچ واکنشی به وجود نیامد و رنگ ادرار همچنان یکنواخت باقی ماند، بدانید که بارداری دختر است.

اگر موها نازک و مات شده باشند، دختر دار می شوید.

اگر موها براق شوند، صاحب فرزند پسر می شوید.

رنگ ادرار هر زن بارداری کمک زیادی به تعیین جنسیت جنین او خواهد کرد. در واقع، اگر رنگ ادرار مادر زرد باشد، نشان دهنده دختر دار شدن است.

علاقه زیاد در مصرف مواد غذایی شیرین مانند شکلات و بستنی جزو علایم بارداری دختر است.

علاقه زیاد به مصرف پنیر، تنقلات شور و خوش طعم علامت پسردار شدن است.

اگر قرار است دختر دار شوید سینه های شما رشد قابل توجهی خواهد داشت در بارداری پسر معمولا رشد سینه ها به این میزان قابل توجه نیست

اگر مادر در طول دوران بارداری همچنان خونسرد و بی تفاوت باقی بماند حتما کودکش دختر است.

علایم بارداری پسر را بخوانیم

momjunctm

 


کودکان زیر سن مدرسه معمولا در ابتدا راست مغز بوده و با استفاده از تمام کلمات یاد می گیرند کشیدن صدای کلمات فعالیت سمت چپ  مغز است که معمولا تا – سالگی استفاده نمی شود.
این یک قاعده ی کلی است امام همیشه استثنایی وجود دارد از لغاتی با تعداد حروف مختلف استفاده کنید این بازی ها برای تجسم کلمه مناسب هستند.
مثل: آب ن بات – خ


تغییرات هورمونی و فیزیکی در زنان باردار، اثراتی بر کیفیت خواب آن ها خواهد داشت . هرسه ماهه ی بارداری، []


این قرص ها یک  روش پیشگیری از بارداری است. روش های مختلف بسیاری برای کنترل بارداری وجود دارد،  مثل قرص []


بارداری زمان هیجان انگیزی برای تغییرات در بدن است. وقتی زندگی جدیدی در داخل شما در حال شکل گیری­ست بدن []


بسیاری از زنان تصور می کنند خونریزی در طی بارداری همان سقط است. سقط خود را با خونریزی نشان می []


قلب اولین عضوی است که در کودک رشد می­کند و شنیدن آن ضربان ضعیف در دوران بارداری یکی از خاطرات []

 

آیا می دانید چگونه می توانید بیماری خود یا عزیزانتان را تشخیص و برای آنها دارو تجویز کنید؟

 

این سامانه براساس  نظریه تدبیر و درمان شیخ اجل ابوعلی سینا و ترکیب ماتریسی اطلاعات مندرج درپایگاه های گیاهان دارویی ، بیماریها و خصوصیات اختصاصی
ادامه مطلب

شیخ اجل ابن سینا و شاگردان ایشان در طول بیش از یک هزار سال تجربیات گران سنگی در باره تشخیص جنسیت جنین دختر در اختیار ابناء بشر و خصوصا ایرانیان قرار داده است و بدینوسبله شمه ای از آنها را جهت ملاحظه کاربران عزیز بشرح زیر عرضه می نمائیم :

1-    چنانچه جنین بد حال و مریض شود و احوال مادر بدتر از جنین گردد ،در اینصورت تشخیص جنین دختر می باشد.2-    اگر رنگ چهره و رخساره زوجه تیره تر شده ، میل جنسی به نزدیکی بیشتری یابد و اعراضش از زوج خود کمتر شود، یکی از علایم جنین دختر است .3-    از دیگر علائم دختر بودن جنین در بارداری اینست که علامت آبستنی نخست در پستان چپ پدید آید و پستان چپ حجیم ‏تر از پستان راست گردد سپس سر پستان ها تیره شده و تیرگی سر پستان راست بیشتر از پستان چپ می شود.4-    مادر علاقه‏ اش به غذاهای تند بیشتر می شود و حرکت وی آرام تر می گردد.5-    شکم کمتر برآید ، احساس سنگینی بیشتر در طرف چپ،  تکان خوردن جنین دختر پس از چهار ماهگی اتفاق می افتد، روی جنین به طرف شکم مادر ،در اکثر حالات حرکت جنین دختر بیشتر به جانب چپ متمایل است ، میل زیادی به نورس به دنیا آمدن دارد ، غالبا تولدش با سختی نسبی بیشتری مواجه است و قدرت کمتری برای عبور از مجرای رحم را دارد.6-    بعد از گذشتن یکی دو ماه از بارداری ،مادر ویار موادی چون گل ،سنگ و ذغال را پیدا می کند.7-    از ابتداء حمل افزایش اشتها ، بیحالی و سستی به مادر دست می دهد، لیکن پس از بزرگ شدن طفل این حالت رفع می شود. زیرا جنین دختر بیشتر از خون‏ و شیر مادر تغذیه  می‏ نماید.8-   ادرار مادر سفید تر می شود، شیر مادر رقیق و جریان اندک شیر از پستانها جاری می گردد.-   چگونه بفهمیم جنین پسر است یا دختر ؟ در هفته‏ های آخر حاملگی ،اندکی از شیر مادر را بر کف دست یا ظرفی بریزید و سپس شپشی را به داخل آن بیاندازید ، اگر شپش موفق شد خود را از داخل شیر بیرون بکشد جنین دختر است ، در غیر اینصورت جنین پسر می باشد.10- اگر نبض دست چپ مادر پر و متواتر بود، هرگاه بخواهد برخیزد اعتماد به دست چپ کند و با کمک آن بلند شود، پوست کف دست وی به سبزی زند، این امکان هست که دست و پای نوزاد دختر شبیه به مادرش بشود.11-    برای تشخیص جنسیت جنین ممکن است بتوانید از تعداد ضربان قلب وی به جنسیت آن پی ببرید. اصولا ضربان قلب جنین دختر  بیشتر از 140 مرتبه در دقیقه می باشد.12-    اگر مادر هنگام  حرکت نخست پای چپ را حرکت دهد و حرکات چشم چپ او زودتر باشد از دیگر علایم دختر بودن جنین است.13-    دختر یا پسر بودن جنین  بستگی به این دارد که اگر مقداری نمک روی سر زن حامله بریزید و بعد موهای او را شانه کنید ؛ چنانچه نمک در لابلای موهای زن حامله گیر کند و بیرون نریزد، دختر می ‏زاید و اگر نمک ها بیرون بریزند مادر صاحب فرزند پسر خواهد شد.14-   می توانید قبل از خواب مخلوط  پودر زرآوند و عسل را در دستمال استریل سبزی ریخته و حمول (شیاف در فرج) کنید، ناشتا بوده و تا میانه روز هیچ غذائی نخورید، پس اگر آب دهان تلخ شود، نشان دختر بودن جنین است و اگر طعمی پدید نیاید نشان آن بود که زن نازا می باشد.15- هنگام ولادت دختر درد زایمان از ما بین ناف و فرج شروع می گردد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.