وب سایت رسمی شرکت پاناسونیک

وب سایت رسمی شرکت پاناسونیک
وب سایت رسمی شرکت پاناسونیک

کمتر کسی در دنیا وجود دارد که نام شرکت پاناسونیک را نشنیده باشد و از محصولاتش به عنوان یکی از بهترین محصولات موجود، یاد نکند! همچنین تنوع محصولات پاناسونیک نیز تحسین مخاطبین را بر می انگیزد.
 


ایران پاناسونیک سالیان زیادی است که در زمینه ارائه محصولات متنوع شرکت پاناسونیک در بخش های مخابراتی آن، مشغول به فعالیت می باشد. ارائه انواع تلفن ها، در قالب های گوناگون بی سیم و رومیزی و با تنوع بسیار زیاد، ارائه انواع دستگاه های فکس و همچنین سیستم های اداری سانترال مشغول به فعالیت می باشد.
 وب سایت رسمی شرکت پاناسونیک 


 


 

امیدواریم که بتوانیم با ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتریان عزیز، خدمتی – هرچند کوچک – به هموطنان عزیز انجام دهیم. آرامش خاطر شما همواره دغدغه ما می باشد.
 


در صورتی که درخواستی دارید که می خواهید برای ما ارسال کنید و همچنین اگر تمایل داشته باشید که نظرات و پیشنهادهای سازنده خودتان را با ما در میان بگذارید، می توانید به صفحه تماس با ما بروید و فرم مربوطه را پر کرده، برای ما ارسال نمائید. همیشه می توانید با ما در تماس باشید.
 

Choose your language

اختر لغتك

Your selection will be remembered for your next visit

سيذكر اختيارك لزيارتك القادمة

The new LUMIX S Series Full Frame Mirrorless cameras are finally here.
Industry leading quality and performance designed to capture the creative
vision of professional photographers.وب سایت رسمی شرکت پاناسونیک

Panasonic creates a Better Life in homes, towns, cars and other lifestyle spaces.

The desire to make things better is behind everything we do.

Learn all about the new LUMIX S Series full-frame mirrorless camera system through the eyes of professionals. “Detail in everything from the smallest pebble to the expansive canyon walls are faithfully reproduced.

One of the first women photographers to work for National Geographic, Annie Griffiths has photographed in nearly 150 countries during her illustrious career.

The Ultra HD Blu-ray Player UB320 features uncompromising performance in picture quality. Its 4K Direct Chorma Upscaling function delivers sophisticated 4K images.

There are no announcements at this time.

More
More

TH-65FZ1000M

NA-S085

NR-BC752DS

DC-LX100M2

SD-ZB2512

NN-GT67

Abaya Wash

Hollywood to your home

LUMIX S series

Best Solution for Full Body Smoothness

 نمایندگی پاناسونیک آبنوس به عنوان تنها نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران در حال فعالیت می باشد. هدف این شرکت از ابتدا عرضه محصولات با کیفیت بالا در بخش ماشین های اداری، آموزش و پشتیبانی سخت افزار ها و نرم افزار های شرکت پاناسونیک به هموطنان عزیز بوده است که تا بحال در این راه با تکیه بر کنترل کیفیت خدمات و تطابق خدمات با استانداردهای جهانی شرکت های ذکر شده، استفاده از مهندسین و متخصصین با تجربه در زمینه های مورد نظر و ارائه آموزش های صحیح به تمامی مشتریان شرکت آبنوس، شامل مشتریان داخی و مشتریان خارجی و استفاده از استراتژی های به روز جهانی جهت حفظ رابطه بلند مدت با مشتریان خود، موفق بوده ایم.

ما با ارائه کامل‌ترین خدمات در تمام لحظات کنار شما هستیم

برای اطلاع از قیمت محصول با شرکت ابزار الکترونیک آبنوس تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاع از قیمت محصول با شرکت ابزار الکترونیک آبنوس تماس حاصل فرمایید .

برای اطلاع از قیمت محصول با شرکت ابزار الکترونیک آبنوس تماس حاصل فرمایید .وب سایت رسمی شرکت پاناسونیک

برای پیگیری اینترنتی وضعیت دستگاه خود در نمایندگی پاناسونیک روی لینک مقابل کلیک نمایید

توافق بین شرکت پاناسونیک و تویوتا در زمینه تولید باتری الکتریکی

شرکت پاناسونیک و فعالیت در بازار تلویزیون های 4Ka

دوربین پاناسونیک G9

KX-6461 بررسی تلفن

نمایندگی پاناسونیک /نمایندگی پاناسونیک/نمایندگی پاناسونیک / نمایندگی پاناسونیک /نمایندگی پاناسونیک /نمایندگی پاناسونیک /نمایندگی پاناسونیک/نمایندگی پاناسونیک/نمایندگی پاناسونیک/نمایندگی پاناسونیک/نمایندگی پاناسونیک/نمایندگی پاناسونیک/نمایندگی پاناسونیک/نمایندگی پاناسونیک/نمایندگی پاناسونیک/نمایندگی پاناسونیک/نمایندگی پاناسونیک/نمایندگی پاناسونیک/نمایندگی پاناسونیک/نمایندگی پاناسونیک/نمایندگی پاناسونیک/

نمایندگی پاناسونیک ایران/ نمایندگی اصفهان پاناسونیک/ نمایند تهران پاناسونیک/ نمایندگی تعمیرات پاناسونیک/ نمایندگی شیراز پاناسونیک/ نمایندگی میرداماد پاناسونیک/ نمایندگی ریش تراش پاناسونیک/ نمایندگی مشهد پاناسونیک/ نمایندگی کرج پاناسونیک/ نمایندگی تبریز پاناسونیک/ نمایندگی رشت پاناسونیک/ نمایندگی تلفن پاناسونیک/ نمایندگی غرب تهران پاناسونیک/ پاناسونیک نمایندگی تهران/ پاناسونیک نمایندگی پرینتر/ پاناسونیک نمایندگی سانترال/ پاناسونیک نمایندگی رسمی/ پاناسونیک نمایندگی در ایران/ پاناسونیک تعمیرات نمایندگی/ پاناسونیک رسمی نمایندگی/ پاناسونیک نمایندگی محصولات/ پاناسونیک نمایندگی اسپلیت/ پاناسونیک نمایندگی فکس/ نمایندگی پاناسونیک /نمایندگی پاناسونیک /نمایندگی پاناسونیک /نمایندگی پاناسونیک/ نمایندگی پاناسونیک/ نمایندگی پاناسونیک/ نمایندگی پاناسونیک/ نمایندگی پاناسونیک/ نمایندگی پاناسونیک/ نمایندگی پاناسونیک/ نمایندگی پاناسونیک/ نمایندگی پاناسونیک/ نمایندگی پاناسونیک/ نمایندگی پاناسونیک نمایندگی پاناسونیک/ نمایندگی پاناسونیک/ نمایندگی پاناسونیک نمایندگی پاناسونیک/ نمایندگی پاناسونیک/ نمایندگی پاناسونیک/ نمایندگی پاناسونیک/ نمایندگی پاناسونیک نمایندگی پاناسونیک/ نمایندگی پاناسونیک/ نمایندگی پاناسونیک نمایندگی پاناسونیک

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت آبنوس الکترونیک می باشد.

نمایندگی پاناسونیک

شرکت ایده آل گستر در سال 1382با شماره ثبت 295974از اداره ثبت شرکتها و
مالکیتهای صنعتی، فعالیت خود را به عنوان نماینده فروش و نصب محصولات
مخابراتی پاناسونیک در ایران آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از نیروهای
مجرب و دوره دیده در مدت کوتاهی توانسته جایگاه خوبی را در بین سایر
نمایندگیهای پاناسونیک کسب نماید. تخصص ما نصب و راه اندازی انواع مراکز
تلفن سانترال پاناسونیک در ظرفیتهای مختلف می باشد و همواره سعی نموده ایم
همچون شرکت پاناسونیک در بین رقبای تجاری خود پیشرو باشیم و خداوند را
شاکریم که در این راه همواره موفق بوده و هستیم.

شرکت ایده آل گستر صدر به عنوان نماینده شرکت پاناسونیک از شما به خاطر
خرید محصولات پاناسونیک تشکر و قدردانی می نماید و امیدوار است که بتواند
خدماتی درخور این برند و محصولات خوب آن به شما مشتریان گرامی ارائه نماید.

 

تلقن بیسیم KX-TG4731

تلفن KX-TG4731 یکی دیگر از تلفن های تک بیسیم کمپانی پاناسونیک است که در سال 2013 وارد بازار تلفن های بیسیم شد.
منشی تلفنی

گاهی کاربر مشغول انجام کاری است و یا دسترسی به پا…

ویدئو پروژکتور PT-LB353
ویدئو پروژکتورهای کمپانی پاناسونیک به دلیل قابلیت های متعدد قابل توجه بسیاری از مخاطبین که در زمینه آموزش کار می کنند قرار گرفته است.
ویدئو پروژکتور PT-LB353 یکی از محصولات پ…وب سایت رسمی شرکت پاناسونیک

تلفن بی سیم KX-TGF380

تلفن KX-TGF380 یکی از محصولات پرفروش کمپانی پاناسونیک می باشد که به دلیل قابلیت های متعدد و ظاهر زیبا مخاطبین زیادی را مجذوب خود کرده است.
لینک کردن تلفن همراه

دکمه ای بر …

تلفن بی سیم KX-TG4711
تلفن KX-TG4711 یکی دیگر از محصولات پرفروش کمپانی پاناسونیک است که با ظاهر زیبای خود و قابلیت های قابل توجه مخاطبان زیادی را جذب خود کرده است.
تکنولوژی DECT

تلفن فوق دارای تک…

تلفن بی سیم KX-TGD532

تلفن KX-TGD532  شامل دو گوشی بی سیم همراه با بیس اصلی و یک پایه شارژ است، این تلفن در ابعاد  130*120*90 میلی‌مترو وزن 700 گرم طراحی شده است.
تلفن بی سیم KX-TG…

تلفن بی سیم KX-TGE232
تلفن بی سیم KX-TGE232 نام یکی دیگر از محصولات کمپانی پاناسونیک می باشد که دارای قابلیت های منحصر به فرد و ظاهری زیبا است. اعداد چاپ شده برروی صفحه کلید این تلفن بسیار با کیفیت …

نمایندگی پاناسونیک با توجه به تولیدات متنوع و گستردۀ این شرکت، اقدام به راه اندازی مجموعه ای جهت ارائه خدمات به کاربران و طرفداران پاناسونیک نموده است. خدمات نمایندگی پاناسونیک در دو بخش ارائه می گردد؛ بخش نخست، واحد فروش است که با بهره گیری از حضور کارشناسان و متخصصان این حوزه، به عرضه محصولات این شرکت به کاربران می پردازد. بخش دوم، واحد خدمات پس از فروش است که در آن متخصصان و تعمیرکاران زبده و دوره دیده، به تعمیر و ترمیم محصولات پاناسونیک مبادرت می ورزند. خدمات ارائه شده در این مرکز محدود به محصول خاصی نیست و تمامی تولیدات این شرکت را دربرمی گیرد.

نمایندگی پاناسونیک در بخش خدمات پس از فروش از محصولات زیر پشتیبانی می کند: تلویزیون (ال‌سی‌دی، ال‌ای‌دی)، دستگاه‌های پخش (دی وی دی)، سیستم ‌های سینمای  خانگی، دستگاه‌های ضبط و پخش تصاویر دیجیتال، دوربین های فیلمبرداری ویدیویی، دوربین‌های عکاسی دیجیتال، لوازم صوتی خانگی و سیستم های صوتی حرفه‌ای، لوازم خانگی، سیستم‌های دوربین مدار بسته، تجهیزات مانیتورینگ، پروژکتورها، کولرهای گازی و تجهیزات تهویه هوا، سیستم های پردازش اسناد، دستگاه های فتوکپی و فکس، سیستم های سنترال مرکزی تلفن و پی‌ای‌ایکس، کامپیوترهای قابل حمل صنعتی، لپ‌تاپ و…

لذا در بخش تعمیرات ، از خدمات تعمیر سانترال پاناسونیک ، تعمیر تلویزیون پاناسونیک ، تعمیر لوازم خانگی پاناسونیک، تعمیر ماشین های اداری پاناسونیک بهره مند خواهید شد. نمایندگی رسمی پاناسونیک خدمات خود را در تهران ، کرج و شهرستان ها ارائه می نماید.

خدمات نمایندگی پاناسونیک در سطحی تخصصی و حرفه ای به کاربران محترم ارائه می شود. همکاران ما در این مرکز، از میان جمعی از زبده ترین کارشناسان فروش و تعمیرات انتخاب شده اند. این افراد از سالها تجربه در حوزه کاری خود برخوردار بوده و از نیازهای کاربران به خوبی آگاه هستند. به همین دلیل نمایندگی رسمی پاناسونیک، به عنوان یکی از معتبر ترین مراکز فروش و تعمیر محصولات این کمپانی در بین کاربران شناخته می شود.

برای ارائه هریک از سرویس های ذکر شده، نمایندگی مورد بحث به چند واحد مجزا تقسیم شده است. هریک از این واحدها به تجهیزات و امکانات پیشرفته ای مجهز شده اند و کادر فنی مجرب و زبده ای در آنها فعالیت می کنند. بخش فروش نمایندگی پاناسونیک، با ارائه مشاوره های تخصصی، کاربران را برای خرید محصول مورد نظرشان راهنمایی می کند.وب سایت رسمی شرکت پاناسونیک

همچنین تعمیرات panasonic نیز به واسطه حضور متخصصین کار کشته و بهره مندی از تجهیزات پیشرفته، همگام با استانداردهای روز دنیا انجام می گردد. اصلی ترین خدمات نمایندگی پاناسونیک عبارتند از:

تعمیر سانترال پاناسونیک یکی از خدماتی است که به صورت تخصصی در نمایندگی پاناسونیک ارائه می شود. سانترال در واقع یک دستگاه سخت افزاری است که وظیفه برقراری ارتباط را برعهده دارد. سیستم سانترال حکم یک مخابرات کوچک را دارد. تنظیمات خاصی دارد و بسته به تنظیمات خود، خدمات متنوعی را ارائه می دهد.

خدمات واحد تعمیر سانترال پاناسونیک از سرویس های حوزه نصب و راه اندازی سانترال از جمله کابل کشی و داکت کشی آغاز می شود و تا ارائه تعمیرات تخصصی و ارتقا سیستم سانترال ادامه دارد. تمامی خدمات این حوزه تضمین شده است. تعمیر سانترال پاناسونیک توسط تعمیرکاران و تکنسین های ماهر و مجرب انجام می شود. تمامی این افراد در حوزه تخصصی خود دارای سال ها تجربه طلایی و طولانی هستند.

واحد تعمیر پرینتر پاناسونیک به صورت مجزا و مستقل فعالیت می کند. این واحد تعمیراتی یکی دیگر از بخش های تعمیراتی نمایندگی پاناسونیک است که صفر تا صد خدمات حوزه تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری پرینتر پاناسونیک را پوشش می دهد. تمام مدل های پرینتر پاناسونیک از جمله ایستاده، رومیزی، لیزری، جوهر افشان، چند کاره و … در این واحد تعمیراتی بررسی و ارزیابی می شود.

ارائه مشاوره جهت سرویس‌های زمان بندی شده انواع پرینتر پاناسونیک، ارائه مشاوره در خصوص چگونگی کارکرد پرینتر های پاناسونیک، به‌روز سازی Firmware جهت اصلاح عیب‌ها و اختلال ها، تست محتوایی و پایه‌ای اختلالات پرینتر پاناسونیک و تهیه بهترین مواد مرغوب مصرفی برای پرینتر های پاناسونیک از جمله سرویس های واحد تعمیر پرینتر پاناسونیک است. تمام این سرویس ها با ضمانت نامه کتبی همراه است.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک نمونه دیگری از خدمات واحد تعمیرات نمایندگی پاناسونیک است. تلویزیون در دنیای امروز جایگاه بسیار ویژه ای دارد. به هر دلیلی ممکن است درگیر ایرادات و اختلالاتی شود. این دستگاه به دلیل استفاده مداوم و مکرر، استهلاک شدیدی را متحمل می شود. به همین دلیل پتانسیل رویارویی با انواع و اقسام مشکلات را دارد.

خدمات واحد تعمیر تلویزیون پاناسونیک به گونه ای تنظیم شده است که به راحتی تمام نیازهای کاربران را برطرف می کند. تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری تلویزیون های مختلف پاناسونیک در این مرکز بررسی و ارزیابی می شود. مسیر درست تعمیر انتخاب و اجرا می شود و در نهایت سرویسی با کیفیت و منحصر به فرد به کاربر ارائه می شود.

حوزه لوازم خانگی پاناسونیک یکی از حوزه هایی است که کمپانی پاناسونیک به صورت ریز و جزئی در آن فعالیت دارد. از محصولات صوتی و تصویری و انواع یخچال و لباسشویی گرفته تا پلوپز و چرخ و گوشت و … در حوزه لوازم خانگی پاناسونیک قرار دارد. واحد تخصصی تعمیر لوازم خانگی پاناسونیک تمام این محصولات را تحت پوشش خود قرار می دهد.

این واحد یکی از مدرن ترین و مجهز ترین واحد های تعمیراتی در حوزه لوازم خانگی پاناسونیک است. تمامی سرویس ها و خدمات مرکز تعمیر لوازم خانگی پاناسونیک همراه با کارت ضمانت کتبی است. تعمیرکاران به آرشیوی مجهز از قطعات جانبی نیز دسترسی دارند که مسیر تعویض را برای آنها سهل و ساده کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

نمایندگی پاناسونیک با همکاری جمعی از زبده‌ ترین کارشناسان صنعت الکترونیک و دیگر متخصصان مرتبط با این حوزه، در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را چه در بخش عرضۀ محصولات و چه در بخش خدمات پس از فروش، به هموطنان گرامی ارائه نماید. هموطنان گرامی می‌توانند هریک از خدمات مورد نیاز خویش را با مراجعه به این مرکز دریافت نمایند. کارشناسان حاضر در نمایندگی پاناسونیک با صبر و حوصله پاسخگوی تمامی پرسش‌های شما عزیزان خواهند بود و راهنمایی های مورد نیاز را به شما ارائه خواهند داد.

 همگی ما سردرگمی‌های پیش از خرید یک محصول خاص –به ویژه محصولات الکترونیکی و دیجیتال- را تجربه کرده‌ایم؛ همواره پرسش‌هایی ذهن ما را پیش از خریدِ این محصولات درگیر خود می‌سازند که غالباً به دلیل عدم راهنمایی صحیح و وجود کارشناسان آگاه بی‌پاسخ می‌مانند. نمایندگی پاناسونیک در کرج با در اختیار داشتن کارشناسان زبده و صبور، زمینه‌ای فراهم ساخته تا شما کاربران گرامی تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را به واسطه مشاوره ها و راهنمایی های انجام شده، دریافت نمایید.

نمایندگی پاناسونیک، در بخشهای دیگر، ارائه دهنده تمامی خدمات حیطه تعمیر، ترمیم، بازسازی و تعویض قطعات به کاربران است. واحدهای ارائه دهنده تعمیرات پاناسونیک در نمایندگی پاناسونیک بسیار متنوع بوده و در هریک از آنها کارشناسان متخصص سخت افزاری و نرم افزاری ارائه دهنده خدمات مرتبط با یک محصول هستند. پارتهای ارائه دهنده خدمات در بخش زیر معرفی گشته اند.

شرکت پاناسونیک تاکنون به تولید محصولات مختلف از جمله، نمایشگر پلاسما و ال سی دی، دوربین‌های دیجیتال و مدار بسته، انواع لوازم خانگی الکترونیکی، کنسول‌های بازی، انواع باتری، دی وی دی پلیر، تجهیزات صوتی، تجهیزات بهداشتی و درمانی، لوازم اداری، تلویزیون، کامپیوترهای شخصی و لپ تاپ و… پرداخته است.

شرکت پاناسونیک در سال ۱۹۱۸ توسط کونوسوکه ماتسوشیتا تحت نام ماتسوشیتا راه‌اندازی گشت و پس از سال‌های متمادی فعالیت در صنایع الکترونیک و مخابرات، امروزه در ردیف شرکت‌های بزرگ ژاپنی مانند سونی، هیتاچی، شارپ و توشیبا قرار گرفته است، که به‌عنوان غول‌های صنایع الکترونیکی جهان شناخته می‌شوند. شما کاربران گرامی می توانید جهت آگاهی از دیگر محصولات نمایندگی مجاز پاناسونیک  به بخش زیر مراجعه نمایید.

کارشناسان حاضر در نمایندگی پاناسونیک به دلیل تسلط بر هر دو بخشِ نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و در اختیار داشتن بروزترین ابزآلات تعمیر و ترمیم،  قادر به رفع تمامی اختلالات و عیوب ایجاد شده در محصولات پاناسونیک می‌باشند. با توجه به تأکید مدیریت تعمیرات پاناسونیک بر رعایت اصول مشتری‌مداری و حفظ حقوق مشتریان محترم، تمامی کارشناسان فعال در این مرکز –چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیرات panasonic– ملزم به رعایت قوانین زیر می‌باشند:

تعمیرات پاناسونیک در این مرکز تمامی محصولات این کمپانی را در برمی گیرد و محدود به مدل و نوع خاصی نیست. مرکز تعمیرات پاناسونیک ارائه دهنده خدمات مرتبط با محصولات شرکتی است که فعالیت وسیعی در بخش های مختلف سرگرمی های خانگی، موبایل، لوازم خانگی، سیستم‌ های تهویه مطبوع، قطعات خودرو و … داشته و یکی از تولیدکنندگان پیشرو جهان است. از آنجا که تکنولوژی‌ و فناوری ‌های بکار گرفته شده در محصولات پاناسونیک، تولید محصولات منحصر به فردی را در پی داشته است، تعمیرات پاناسونیک نیز نیازمند تخصص و مهارت ویژه کارشناسان گشته است.

با توجه به موارد مذکور، مدیریت نمایندگی پاناسونیک حساسیت ویژه ای در جذب کادر فنی این مرکز داشته است و کادر فنی خویش را پس از آزمون ها و آنالیزهای مختلف به همکاری فراخوانده است. از ویژگی های کادر فنی نمایندگی پاناسونیک می توان به تخصص، مهارت، پشتکار، تجربه و دانش، خلاقیت، اخلاق مداری و احترام به مشتری اشاره کرد. کارشناسان این مرکز جهت آشنایی هر چه بیشتر کاربران با محصولات این کمپانی و تکنولوژی های به کار رفته در آنها مقالاتی را تدوین و گردآوری ساخته و از طریق بخش ذیل در اختیار کاربران گرامی قرار داده اند. اگر شما نیز از علاقمندان به این حوزه هستید مطالب و مقالات زیر را از دست ندهید.

مرکز تعمیرات پاناسونیک ظرف مدت زمانی کوتاه به سبب ارائه خدمات تضمینیِ پس از فروش و انجام تعمیرات با کیفیت، توانسته است اطمینان مشتریان خود را بیش از پیش به خود جلب کند و در صدر مراکز خدمات پس از فروش در قیاس با دیگر همکاران خود قرار گیرد. صبر و حوصله‌‌ کارشناسان مجموعه تعمیرات پاناسونیک در حینِ کار و ارائه‌ راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از دلایلی است که موجب محبوبیت و موفقیت این مرکز در امر خدمت‌رسانی گشته است.

از سویی دیگر مدیریتِ مرکز تعمیرات پاناسونیک، همواره بر ضرورت مدیریت گارانتی و خدمات پس از فروش تأکید ویژه‌ای داشته و پرسنلِ متخصص خود را ملزم به اجرای اصول مشتری‌مداری نموده است. مدیریت مجموعه تعمیرات پاناسونیک به شما این اطمینان را می‌دهد که کادر فنی و مهندسان این بخش به تمامی مهارت‌های مورد نیاز جهت انجام تخصصی‌ترین تعمیرات نیز تسلط دارند. شما کاربران گرامی می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس گرفته و تخصصی ترین راهنمایی ها و مشاوره های مورد نیاز را دریافت نمایید.

مرکز سخت افزار ایران خدمات متنوعی را در زمینه پشتیبانی از کاربران دستگاه های دیجیتال و هوشمند امروزی فراهم کرده است. این شرکت با تکیه بر متخصصان و مهندسان کارآزموده خویش، آماده ارائه انواع خدمات به مشتریان و همکاران ارجمند می باشد. مرکز سخت افزار ایران در زمینه سرویس و تعمیر کلیه محصولات سخت افزاری هوشمند و الکترونیکی فعال است و آمادگی ارائه هر گونه خدمات اعم از تعمیر، نگهداری و بازدیدهای دوره ای و متناوب را داراست. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با کادر فنی این مجموعه و نیز خدمات ارائه توسط این مرکز به وب سایت مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایید و یا از طریق راه های ارتباطی درج شده در این وب سایت با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.

شعبه مرکزی : ستارخان – بین شادمهر و بهبودی – کوچه نجاری – پلاک ۱۸ – طبقه همکف شعبه سعادت آباد: بلوار سعادت آباد – خیابان ۳۳ – پلاک ۴ – طبقه اول (ساختمان اداری تجاری سعادت آباد _ نمای چوبی) شعبه میرداماد : بلوار میرداماد – میدان مادر – خیابان شاه نظری – کوچه دوم – پلاک ۳۵ – واحد ۲ شعبه پیروزی : خیابان پیروزی – رو به روی بیمارستان فجر – خیابان شاه آبادی – مقابل کوچه یاسین – پلاک ۳۵۵ شعبه ولیعصر: میدان ولیعصر – ساختمان اداری ایرانیان – طبقه ۱ – واحد ۱۹ شعبه رسالت: میدان رسالت – ضلع شمال شرقی میدان – کوی آژنگ – نبش کوچه سلامت ۲ – پلاک ۲ – واحد ۲ شعبه کرج: کرج – شاهین ویلا – خیابان نهم غربی – نبش کوچه قنات – ساختمان زاگرس – طبقه دوم

 طراحی خلاقانه در بیسیم های پاناسونیک

با پاناسونیک همه چیز تحت کنترل شما است

شرکت ایده آل گستر در سال 1382با شماره ثبت 295974از اداره ثبت شرکتها و
مالکیتهای صنعتی، فعالیت خود را به عنوان نماینده فروش و نصب محصولات
مخابراتی پاناسونیک در ایران آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از نیروهای
مجرب و دوره دیده در مدت کوتاهی توانسته جایگاه خوبی را در بین سایر
نمایندگیهای پاناسونیک کسب نماید. تخصص ما نصب و راه اندازی انواع مراکز
تلفن سانترال پاناسونیک در ظرفیتهای مختلف می باشد و همواره سعی نموده ایم
همچون شرکت پاناسونیک در بین رقبای تجاری خود پیشرو باشیم و خداوند را
شاکریم که در این راه همواره موفق بوده و هستیم.

شرکت ایده آل گستر صدر به عنوان نماینده شرکت پاناسونیک از شما به خاطر
خرید محصولات پاناسونیک تشکر و قدردانی می نماید و امیدوار است که بتواند
خدماتی درخور این برند و محصولات خوب آن به شما مشتریان گرامی ارائه نماید.

ما همواره انتقادات و پیشنهادات شما مشتریان خوب را به عنوان چراغی روشن
برای ادامه راه طولانی خود قرار داده ایم و از شما متمنی می باشیم که ما
را از انتقادات و پیشنهادات خوب خود محروم نسازید.

خانه » پاناسونیک

ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک

میکسر های تصویر پاناسونیک

ویدئو وال های  پاناسونیک

دوربین های پاناسونیک

وب سایت رسمی شرکت پاناسونیک

کنترلر های دوربین پاناسونیک

شرکت پاناسونیک Panasonic یکی از قدیمی‌ترین کمپانی‌های سازنده لوازم الکترونیکی در دنیا است. این شرکت ژاپنی که اخیراً 100 سالگی خود را جشن گرفته است، ابتدا کار خود را با ساخت لامپ رشته‌ای آغاز کرد؛ اما با گذشت زمان و توسعه فعالیت‌های خود، وارد حوزه لوازم‌خانگی، لوازم صوتی و تصویری، تلفن و سایر لوازم الکترونیکی شد.

شرکت ارتباط صدای برتر چندین سال است که به‌عنوان نمایندگی پاناسونیک در تهران در دسته‌ محصولات تصویر حرفه ای این شرکت فعالیت می‌کند. ارتباط صدای برتر در حال حاضر نمایندگی رسمی ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic ، نمایندگی رسمی ویدئو وال و فلت پنل پاناسونیک Panasonic ، نمایندگی رسمی دوربین تصویربرداری و دوربین کنفرانس پاناسونیک Panasonic و نمایندگی رسمی تجهیزات برودکست پاناسونیک Panasonic در ایران است. ارتباط صدای برتر به‌عنوان نمایندگی رسمی پاناسونیک Panasonic، به‌طور طبیعی نمایندگی فروش پاناسونیک Panasonic و خدمات پس از فروش پاناسونیک Panasonic را نیز در اختیار دارد.

با توجه به قدمت طولانی پاناسونیک در ساخت و عرضه محصولات صوتی و تصویری، این شرکت یکی از قدرتمندترین عرضه‌کنندگان ویدئو وال Video Wall، فلت پنل flat panel و دیجیتال ساینیج digital signage در جهان به شمار می‌رود. این دسته از محصولات با توجه به دیجیتالیزه شدن هرچه بیشتر جوامع، هرروز کاربردی‌تر شده و استفاده از آن‌ها رواج بیشتری پیدا می‌کند. هم‌اکنون در بسیاری از رستوران‌ها، بیمارستان‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سینماها و … از ویدئو وال و دیجیتال ساین ایج استفاده می‌شود.

شرکت ارتباط صدای برتر درحال حاضر نمایندگی رسمی ویدئو وال پاناسونیک Panasonic در ایران است. ارتباط صدای برتر به‌صورت انحصاری به‌عنوان نمایندگی فروش و نمایندگی خدمات پس از فروش این شرکت نیز فعالیت می‌کند. خرید این محصولات با گارانتی ارتباط صدای برتر ضمانت خرید کالای اصیل شما خواهد بود.

ویدئو پروژکتور Video projector پاناسونیک در حال حاضر یکی از بهترین ویدئو پروژکتورهای موجود در بازار است. ویدئو پروژکتور پاناسونیک در کلاس‌های مختلف و برای کاربری‌های مختلف طراحی و عرضه می‌شود و به‌راحتی می‌توانید برای نیاز خود بهترین ویدئو پروژکتور را از میان دیتا پروژکتورهای پاناسونیک پیدا کنید. شرکت ارتباط صدای برتر به‌عنوان نمایندگی ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic، به‌صورت رسمی و انحصاری به عرضه ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک در ایران می‌پردازد.

ارتباط صدای برتر بهترین مرجع برای پیدا کردن مناسب‌ترین قیمت ویدئو پروژکتور پاناسونیک است و به اعتراف فعالان بازار ویدئو پروژکتور و دیتا پروژکتور، ارتباط صدای برتر بهترین گارانتی ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic در ایران است. شرکت ارتباط صدای برتر در خدمات پس از فروش ویدئو پروژکتور پاناسونیک، به تعمیر این محصولات توسط برترین و کارآزموده‌ترین تکنیسین‌های تعمیر ویدئو پروژکتور پرداخته و در صورت نیاز به تعویض یک قطعه، از قطعات اصل ژاپنی که مستقیماً توسط شرکت پاناسونیک تأمین می‌شود استفاده می‌کند. درحال حاضر ویدئو پروژکتور پاناسونیک lb280، ویدئو پروژکتور پاناسونیک lb303 و ویدئو پروژکتور پاناسونیک lb300 ازجمله محبوب‌ترین ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک در بازار است.

فعالان حوزه تلویزیون و برودکست به‌خوبی با محصولات پاناسونیک آشنا هستند. پاناسونیک یکی از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان تجهیزات برودکست در جهان به شمار می‌رود. تجهیزات برودکست Broadcast ساخته‌شده توسط پاناسونیک به لحاظ کارایی، دوام و استحکام جزو بهترین‌های بازار هستند.

شرکت ارتباط صدای برتر نمایندگی رسمی تجهیزات برودکست پاناسونیک Panasonic در ایران است. کلیه این محصولات اصل ژاپن بوده و با گارانتی بسیار معتبر ارتباط برای مشتریان عرضه می‌گردند.

پاناسونیک Panasonic از دیرباز یکی از مشهورترین سازندگان دوربین تصویربرداری Camera بوده است. با وارد شدن به عصر ویدئو، پاناسونیک یکی از اولین کمپانی‌هایی بود که اقدام به تولید دوربین‌های تصویربرداری ویدئو کرد. هم‌اکنون نیز دوربین‌های پاناسونیک همچنان به‌عنوان بهترین دوربین‌های تصویربرداری در دنیا شناخته می‌شوند. در این میان دوربین رباتیک پاناسونیک Panasonic یا همان دوربین کنفرانس پاناسونیک Panasonic، رده محصولی دیگری از دوربین‌‌های پاناسونیک است. دوربین کنفرانس پاناسونیک Panasonic در مدل‌های مختلف یکی از بهترین انتخاب‌ها برای استفاده در کاربری‌هایی نظیر جلسات و حتی ویدئوکنفرانس‌ها است.

شرکت ارتباط صدای برتر به‌عنوان نمایندگی رسمی دوربین کنفرانس پاناسونیک Panasonic، به‌صورت انحصاری به فروش و خدمات پس از فروش این محصولات می‌پردازد. کالای تهیه‌شده از ارتباط صدای برتر، محصول اصل پاناسونیک ژاپن بوده و از قطعات ژاپنی در آن استفاده‌شده است. خدمات پس از فروش این شرکت نیز با پشتیبانی از سوی پاناسونیک ژاپن به ارائه خدمات با استفاده از قطعات اصلی می‌پردازد. ازجمله محصولات مهم این دسته، می‌توان به دوربین کنفرانس AW-HE40 پاناسونیک اشاره کرد.

شرکت ارتباط صدای برتر؛ مشاوره و تجهیز سیستم های صوت و تصویر حرفه ای

آدرس : ایران ، تهران ،خیابان حافظ ، نرسیده به جمهوری، پلاک ۳۷۱، ساختمان زمرد، طبقه اول، واحد ۱   : ۱۱۳۶۵/۳۸۳۵   : ۰۰۹۸۲۱۶۶۷۲۷۴۳۳   : ۰۰۹۸۲۱۶۶۷۲۴۷۱۷   : [email protected]

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت ارتباط می باشد | کپی رایت © ۱۳۹۷

:: باتری

:: باتری شارژی

:: باتری سکه ای

:: پاور بانک

:: چراغ قوه

وب سایت رسمی شرکت پاناسونیک

:: بهداشتی بانوان

:: سشوار

:: اتو مو

:: حالت دهنده مو

:: اپیلاتور

:: اصلاح کوچک بانوان

:: بهداشتی آقایان

:: ریش تراش

:: ماشین اصلاح

:: بادی گروم

:: موزن گوش و بینی

:: لوازم آشپزخانه

:: محصولات پاناسونیک

:: اخبار پاناسونیک

:: تکنولوژی های پاناسونیک

:: شرکت در قرعه کشی

:: نتایج قرعه کشی

:: لوازم خانگی

وب سایت رسمی شرکت پاناسونیک
وب سایت رسمی شرکت پاناسونیک
9

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.