وب سایت شرکت لیزینگ پارسیان

وب سایت شرکت لیزینگ پارسیان

وب سایت شرکت لیزینگ پارسیان

وب سایت شرکت لیزینگ پارسیان


وب سایت شرکت لیزینگ پارسیان


 


سرآمد‌ي  در  صنعت  ليزينگ


با ايفاي نقش موثر و پويا در تامين منابع براي اقشار مختلف و كسب رضايت مشتريان

امكان مشاهده اطلاعات مربوط به تسهيلات دريافتي و پرداخت اينترنتي اقساط …

>> براي مشاهده لطفا كليك نمائيد


در اين قسمت اخبار مربوط به ليزينگ و مقالات مرتبط را ميتوانيد مشاهده نمائيد

>> براي مشاهده لطفا كليك نمائيد


 


در اين بخش خدماتي از قبيل درخواست فك پلاك و تعويض پلاك قابل انجام است

>> براي مشاهده لطفا كليك نمائيد


در اين بخش آخرين اطلاعيه هاي فروش محصولات شركت را ميتوانيد مشاهده نمائيد

>> براي مشاهده لطفا كليك نمائيد


در سال 1389 لیزینگ ایرانیان با اتکا به دانش، توانمندی و تخصص سرمایه های انسانی خود ضمن دریافت مجدد گواهی نامه ISO9001-2015 ، وارد عرصه ای متفاوت از فروش در صنعت لیزینگ کشور شد و توانست ضمن ثبت رکوردی بی سابقه در فروش انواع خودروهای سبک تولیدی گروه صنعتی ایران خودرو، سود هر سهم خود را به نحو قابل ملاحظه ای افزایش دهد و بستر مناسبی را برای افزایش ارزش ثروت سهامدارانش ایجاد نماید.

از سوی دیگر در همین سال لیزینگ ایرانیان با دیدگاه مشتری مدارانه خود، طرح “یکپارچه سازی ارائه خدمات پس از فروش” را با الگوبرداری از نظام بانکی کشور طراحی و با موفقیت پیاده سازی نمود که ماحصل آن افزایش رضایتمندی مشتریان و کاهش هزینه های جاری سازمان بود.

شرکت لیزینگ ایرانیان (سهامی عام) در 26 شهریور 1381 تاسیس و تحت شماره 192064 ….

در طي 25 سال گذشته صنعت ليزينگ در جهان رشد فوق العاده اي را تجربه كرده است. به گونه اي كه حجم عمليات … بیشتر

افزایش میزان سود آوری جذب منابع مالی ارزان قیمت ارتقاء سطح رضایت مشتریان …

وب سایت شرکت لیزینگ پارسیان

افزایش رفاه عمومی، سازگار با زیست و بوم کشور عزیزمان ایران، در سطح ملی از طریق ارائه تسهیلات…

شرکت لیزینگ ایرانیان (سهامی عام) در 26 شهریور 1381 تاسیس و تحت شماره 192064 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری به ثبت رسیده است. این شرکت با سرمایه گذاری مشترك گروه صنعتي ايران خودرو و شرکت تعاونی خاص کارکنان ایران خودرو تاسیس و با همکاری تعدادی از مدیران و کارشناسان مجرب و متخصص شروع به فعالیت نموده است. در سال 1384 با توجه به توسعه روزافزون فعالیت های شرکت، به استناد صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1384/08/07 نام شرکت از لیزینگ خودرو ایرانیان (سهامی خاص) به لیزینگ ایرانیان (سهامی عام) تغییر نام یافت. در سال 1386 و پس از تصویب دستورالعمل اجرایی تاسیس و نحوه فعالیت و نظارت بر شرکت های لیزینگ (واسپاری) از سوی شورای پول و اعتبار؛ شرکت لیزینگ ایرانیان پس از مطابقت کامل مفاد اساسنامه خود با ضوابط و مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، موفق شد تا مجوز فعالیت خود را تحت شماره 69479 از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نماید. در سال 1388 پس از انجام ارزیابی رسمی از سوی کارشناسان بانک مرکزی، شرکت موفق به دریافت مجوز فعالیت سه ساله تحت شماره 238516 از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران گردید. در همین سال شرکت به منظور بهره مند نمودن صاحبان محترم سهام از مزایای مرتبط با ورود شرکت به بازار فرابورس کشور، پس از طی تشریفات قانونی مربوطه و به پشتوانه شفافیت در نحوه عملکرد و گزارشگری مالی و همچنین اهتمام همه جانبه مدیران و کارکنان خدوم و ساعی خود، توانست با ثبت رکوردی بی سابقه در سازمان بورس و اوراق بهادار کشور، تنها در مدت 12 روز از زمان ارائه درخواست پذیرش به سازمان بورس و با استناد به نامه شماره 0125/پ/88 شرکت فرابورس ایران در هیئت پذیرش مورد پذیرش قرار گرفته و با نماد “وایران” نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت برسد. در سال 1389 لیزینگ ایرانیان با اتکا به دانش، توانمندی و تخصص سرمایه های انسانی خود ضمن دریافت مجدد گواهی نامه ISO9001-2008 ، وارد عرصه ای متفاوت از فروش در صنعت لیزینگ کشور شد و توانست ضمن ثبت رکوردی بی سابقه در فروش انواع خودروهای سبک تولیدی گروه صنعتی ایران خودرو، سود هر سهم خود را به نحو قابل ملاحظه ای افزایش دهد و بستر مناسبی را برای افزایش ارزش ثروت سهامدارانش ایجاد نماید. از سوی دیگر در همین سال لیزینگ ایرانیان با دیدگاه مشتری مدارانه خود، طرح “یکپارچه سازی ارائه خدمات پس از فروش” را با الگوبرداری از نظام بانکی کشور طراحی و با موفقیت پیاده سازی نمود که ماحصل آن افزایش رضایتمندی مشتریان و کاهش هزینه های جاری سازمان بود.

کلیه حقوق اين سايت متعلق به شرکت لیزینگ ایرانیان می باشد. Copyright © 2019 Iranian Leasing Co

digitaldesign.ir – Copyright © 2014 – 2015 – All rights reserved. :: قوانين سايت ::

تبليغات در سايت


فوتون ساوانا (Foton Sauvana)


هن تنگ (Hanteng X7)


هن تنگ (Hanteng X5)شرکت پارسیان عظیم خودرو در راستای تحقق و نیل به اهداف سیاست های کلان اقتصادی و مشارکت در رشد اقتصادی کشور فعالیت خود را از سال 1381با تفکر تغییر، تحول در ایجاد رفاه و آسایش مردم آغاز نمود.

وب سایت شرکت لیزینگ پارسیان

ادامه مطالبوزارت صنعت معدن و تجارت


حمل و نقل عظیم خودرو


واسپاری عظیم خودرو


طراحی بوم آرشیت


رستوران ملورین


زنجیره امید


بنیاد کودک


عظیم شهر


وب سایت شرکت لیزینگ پارسیان

وب سایت شرکت لیزینگ پارسیان

9
0 شکیبا ادرس فوریه 21, 2019
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *