چگونه براي شوهرمان ناز و عشوه کنيم

چگونه براي شوهرمان ناز و عشوه کنيم

چگونه براي شوهرمان ناز و عشوه کنيم

چگونه براي شوهرمان ناز و عشوه کنيم

ازدواج, زناشویی, سبک زندگی

۱۵ نظر
236,391 بازدید نسخه چاپی

بزرگ
کوچک

دنیای اطلاعات: دختر خانم هایی که تازه ازدواج کردن تمایل دارند شیوه های عشوه گری برای شوهر رو یاد بگیرن . مخصوصا دخترانی که تا زمان ازدواج ، خودشون رو پاک نگه داشتند و اصطلاحا آفتاب مهتاب ندیده هستند.

در این آموزش قصد داریم به ساده ترین شکل ممکن به شما خانم ها یاد بدیم که چطور به صورت حرفه ای برای شوهرتون عشوه گری کنید  .
برای شروع باید بدونید که نیازی به خرید هیچ وسیله ای نیست . خدا قبلا به صورت مادرزادی همه ی لوازم رو بهتون داده . یه سری لباس لازم دارید که به طور قطع با همین لباس هایی که دارید کارتون راه می افته.
قبلش باید عرض کنم که نمی خوایم موشک هوا کنیم . پس برای یاد گرفتن ناز و عشوه ، نیازی به هوش بالا نیست.

شما هر حالتی به غیر از حالت خبر دار ( نظامی ) بایستید جنبه ی ناز و عشوه پیدا می کنه ! اگه لباس تحریک کننده پوشیده باشید درجه ی عشوه گری بالا میره . اگه از دست ها کمک بگیرید به نقطه ی جوش نزدیک میشید . مثلا روی پای راست تکیه کنید . دست راست رو هم روی کمر ( محل کمربند ) بذارید . گردن رو کمی کج کنید . با گوشه ی چشم اون فلک زده ( شوهر ) رو نگاه کنید .. با دست دیگه با لب ها یا موها یا لباستون بازی کنید.
اگه محل بازی دست چپ ، مناطقی مثل سینه ها باشه یا دامن رو بالا بزنه یا پایین بکشه ، باید صدای انفجار شوهر رو بشنوید!

چگونه براي شوهرمان ناز و عشوه کنيم

با شوهرتون رسمی و اداری صحبت نکنید . همیشه وقتی قصد عشوه گری دارید ، نوع حرف زدن تون باید کـــش دار باشه . حرف های عاشقانه ، درخواست ها ، خواهش ها و غیره رو باید کش دار بگید.
مثلا :
علــــــــــــــــی ! منو نیگــــــاه!
حالت بدن هم مهمه ! همیشه سر به سمت چپ یا راست باید خم باشه . اگه قصد تحریک جنسی ندارید ، ما موهاتون بازی کنید . اگه رابطه می خواید که در شماره یک عرض شد با دست چپ چه کار کنید.

این سبک معمولا زمانی استفاده میشه که هدف از ناز و عشوه تحریک جنسی و آمیزش باشه . این اتفاق معمولا باید ۲ بار در هفته رخ بده .
لباس تحریک کننده بپوشید . بعد برید جلوی شوهرتون . سعی کنید با موج دادن به بدن ، اون قسمت هایی از بدنتون که شوهرتون بیشتر با اونا تحریک میشه رو نمایش بدید .
بهتر اینه یه دفعه لخت نشید . بلکه باید چند دقیقه باید طول بکشه . در واقع باید عذابش بدید . چطوری ؟
فرض کنید شوهرتون مثلا از بالاتنه ی ! شما بیشتر تحریک میشه . میرید جلوش ، اول کمی نمایشش بدید . بعد نشون بدید که اون قسمت رو می خواید لخت کنید . کمی لباس رو پایین بکشید . به چشماش نگاه کنید . با اشاره بهش بگید که به بالاتنه ی ! شما نگاه کنه . حرکات موجی دورانی بدن باید ادامه داشته باشه . حالا کمی بیشتر پوشش اون قسمت رو پایین بکشید . دوباره اشاره و دوران رو ادامه بدید . این روند باید تا زمانی ادامه پیدا کنه که حدود ۸۰ درصد بالاتنه ی شما لخت شده باشه.
حالا موقع حال گیریه !!! پوشش رو کامل بکشید بالا !!!
دوباره شروع کنید . البته با دو برابر سرعت بیشتر . بازم تا حدود ۸۰ درصد پیش برید . کمی مکث کنید و بعد آروم آروم پوشش رو به طور کامل کنار بزنید . بذارید چند لحظه اون قسمت رو ببینه . دوباره غلافش کنید!
برید سراغ اندام بعدی …

اگه موهای بلندی دارید می تونید در حالت ۱ با قسمتی از اونا بازی کنید . اگه قصد آمیزش دارید می تونید بعد از برهنه کردن بالاتنه ، با موهاتون اون قسمت ها رو بپوشونید و حرکاتی شبیه حالت ۳ رو انجام بدید.

این نوع راه رفتن روشی هستش که در اون خانم ها سعی می کنن قدم ها رو روی یک خط بردارند.
این طوری – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
نه این طوری _–_–_–_–_–_–
خانم هایی که شوهرشون از طریق باسن تحریک میشن اگه زنانه راه برن ، فوق العاده برای شوهرشون تحریک کننده تر خواهد بود . اگه می خواید آتیش رو تند تر کنید وقتی قدم راست رو بر میدارید طبیعتا باسن به سمت راست متمایل میشه و بلعکس . حالا شمایی که می خواید تحریک کننده تر باشید موقع برداشتن هر قدم ، باسن رو به مقدار بیشتر به همون سمت ببرید.
نکته ۱ : موقعی که باسن رو به سمت چپ رو راست می برید اگه کمی مکث کنید ، مثلا کمتر از ۱ ثانیه ، این فرصت رو به شوهرتون می دید که بهتر ببینه ! و بیشتر تحریک بشه.
نکته ۲ : خانم هایی که باسن بزرگ دارند می تونن در هر قدم با باسن ضربه ای به چپ و راست بزنن تا با تکون خوردن باسن شوهرشون رو بیشتر تحریک کنن.

فرض کنید می خواید چند تا عکس تحریک کننده در حالت نشسته یا خوابیده از خودتون بگیرید و برای شوهرتون بفرستید . چه کارهایی می کنید ؟!
همون کارها رو موقعی که اون هست انجام بدید . فرض کنید شوهرتون نشسته و این دفعه می خواید در حالت نشسته و خوابیده براش عشوه گری کنید.
می تونید به همون سبک شماره ۳ عمل کنید.

روش های ناز و عشوه گری زیاد هستند . می توانید خودتان روش هایی رو ابداع کنید . چند توصیه ی کلی که در هر نوع عشوه گری کاربرد دارد :
۱ – چشمک زدن با دهان نیمه باز
۲ – حالت دادن به بدن
۳ – کج کردن سر
۴ – خمار کردن چشم ها
۵ – لبخند ملیح
۶ – دهان هرگز نباید بسته بمونه ( نیمه باز )
۷ – گاز گرفتن گوشه لب پایینی
۸ – تمامی حرکات باید آهسته باشه ( مثل صحنه های آهسته ورزشی )
۹ – آرایش کردن
۱۰ – ارسال بوسه از راه دور

۱ – همه ی آقایان مثل هم نیستند . شما با آزمایش و خطا یا پرسیدن از خود شوهر می توانید بفهمید که از چه کاری خوشش میاد و از چه کاری رو نباید انجام بدید.
۲ – با این آموزش و کمی تمرین ، شما در عشوه گری استاد میشید تا حدی که ممکنه شوهرتون به شما شک بکنه! اگه این اتفاق رو پیش بینی می کنید قبل از شروع بگید که یه آموزش عشوه گری پیدا کردم و دارم تمرین می کنم.

کلمات کلیدی: amoozeshe eshve va naz chegune naz konam آموزش عشوه گری آموزش عشوه گری برای شوهر ادا و عشوه دخترانه تازه ازدواج کرده چگونه ناز کنم؟ دلبری و ناز زنانه رابطه زن و شوهر روش ناز کردن عشوه عشوه و ناز زنانه چگونه است فنون عشوه گری مطالب کاملا زنونه ناز کردن برای همسر ناز کردن زنونه

خدددددداااااااخیرتتتتت بده فدات

ممنون عالی بود????

سلام من ده ساله ازدواج کردم ولی واقعا خجالت می‌کشم عشوه و ناز داشته باشم نمیدونم چه کنم

خیلی حرفه ایی کاش همه مثل نویسنده باشن ههههه

من زنی پراز عشوه و نازم و هات ولی برعکس همسرم سرد و یخه به قول خودش یه سکسی ولی اون مث من داغ نیس همیشه اونو ارضا کردم و لذتش رو برده اما هیچ تلاشی برا من نمیکنه دارم ازش کم کم دور میشم ازش دارم خسته میشم دلم میخواد دیگه نباشه . راهنماییم کنید چه طوری باهاش برخورد کنم که اونم مث من گرم باشه .

تامیتونی زنجبیل ب خوردش بده….طبیعتش عوض نمیش اونجوری ک تو میخای…ولی تاحدی میتونه کمکت کن همین ازدواج های غلط امار طلاق هی میبره بالا…?

من آگاهیم در این باره زیاد نیست
ولی اگه شما رفتارتون واقعا درسته و شوهرتون مقداری سرد باشن ، ب نظرم ب غذاشون توجه کنید که چه مواد غذایی مصرف کنند ک مِیلشون بیشتر بشه و کم کننده میل نباشه اون غذا
دیگه اینکه با مشاور خانواده صحبت کنید
سعی کردم راهنماییتون کنم

غذا های گرم بهش بده مثل فلفل قرمز و سیاه زنجبیل مخلوط شیر موز و پسته.خرما تخم مرغ کلا غذاهای طبع گرم زیاد بهش بده کم کم رو به راه میشه

خانم شوهر شما به احتمال زیاد اگر بی حوصله و گوشه گیر باشه مزاجش سرده برای درمان آن باید به یک متخصص مراجله کنین

توی مناطق جنوب از کنده درخت خرما مردها برای کمر و گرمای کمرشون استفاده میکنن…خیلی اثر گذاره …ماشین وانتی ها کنار جاده میفروشن…پیاز -شیر موز – بادمجون هم خوبه ..
اگر بیش از حد سرد طوری دیگه ارضا میشه ..قهر خانم ها هم به شدت موجب سردی عاطفی و جنسی اقایان میشه

طبیعت اشخاص را که نمی تونید عوض کنید
ولی می تونید قلق های اونها را پیدا کنید و مواد غذایی که به اونها کمک می کنه را براش تهیه کنید .
بستگی به گروه خون همسترن هم داره .

چجوری به عشقم بگم پریودم؟؟؟
احساس میکنم بگم بهتره که اگه یه وقت بداخلاق شدم ناراحت نشه اخه خیلی حساسه و منم نیاز دارم کسی درکم کنه

هروقت پریودی لاک قرمز بزن???

خخخخ عالی بود

من خیلی دوس دارم همسر داشته باشم و این کاراشو ببینم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

پاسخ به سوالات پزشکی و جنسی شما ، در مجله دلگرم کلیک کنید…

© تمامی حقوق این سایت برای مجله اینترنتی دلگرم محفوظ است / هر گونه کپی جزئی و کلی از مطالب دلگرم تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.

شیطنت های زنانه ای هستند که هر مرد دوست دارد خانمش این شیطنت ها را داشته باشد. هیچ مردی دوست ندارد که با یک آدم سرد و یخ زندگی کند. قلب تمام مردان برای یک سری شیطنت ها و دلبری ها ضعف می رود و دوست دارند که همسر محجوبشان آن رفتارها را فقط برای آنها انجام دهد. امروز در آی آر میکس لیستی از این شیطنت ها یا عشوه های زنانه را به شما معرفی خواهیم کرد.

Nasty games for delightful sex

با بکارگیری روش های ساده شما می توانید رابطه زناشویی بهتر و خانواده خوشبخت تری داشته باشید. شاید در یک زندگی زناشویی بلند مدت گاهی رابطه جنسی یکنواخت شود، اما راه های زیادی برای زنده نگه داشتن و تازه نگه داشتن روابط جنسی وجود دارد. با هم شیطنت کردن راهی فوق العاده برای افزودن حرارت بیشتر به روابط جنسی است . این کار در کنار مفرح بودن می تواند احساس اعتماد و صمیمیت را نیز در شما افزایش دهد. قبلا در آی آر میکس در مورد چه غذاهایی قبل و بعد از رابطه جنسی باید بخوریم و نخوریم صحبت کردیم، در پست امروز آر آر میکس چند ایده برای بازی های شیطنت آمیز برای افزایش میل جنسی مناسب بزرگسالان ذکر شده است.

چگونه براي شوهرمان ناز و عشوه کنيم

بسیاری از زنان و مردان از برخورد ساتن، ابریشم، تور و چرم به پوستشان لذت می برند و طیف گسترده ای از لباس زیرهای مختلف و لذت بخش برای هر دو گروه دربازار موجود است. چه لباس های زیبا را ترجیح دهید و چه لباس های پیچیده را ، مسلما باید چیزی پیدا کنید که در آن راحت باشید تا روابط جنسی لذت بخشی داشته باشید.

شاید دوست داشته باشید در روابط جنسی نقش دکتر و پرستار ، ندیمه و یا مستخدم را بازی کنید. ممکن است ترجیح دهید لباس هایتان را سریع در بیاورید – یا دوست داشته باشید برای آن ها هم برنامه ی خاصی پیاده کنید.

می توانید برای افزایش روابط جنسی لذت بخش ساعت ها با دو تاس تفریح کنید . می توانید فهرستی از فعالیت های روابط جنسی را بنویسید که با مجموع اعدادی که از ریختن دو تاس در هر مرحله حاصل می شوند در ارتباطند . مثلا ۳ می تواند بوسه باشد . ۴ می تواند نوازش باشد و ۹ می تواند مقاربت باشد . شاید هم مایل باشید جفت ۶ را به چیزی خیلی خاص اختصاص دهید . یک راه دیگر هم این است که اعداد ۱ تا ۶ را روی یک تاس به قسمت های مختلف بدن و ۱ تا ۶ تاس دیگر را با انواع تماس ربط دهید . بعد تاس ها را بریزید و طبق دستور عمل کنید.

سال هاست مردم به طریق مختلف با آب تفریح کرده اند . این قضیه در مورد زن و شوهرها هم صادق است . کفی کردن یکدیگر در وان یا زیر دوش می تواند بی اندازه لذت بخش باشد . قطرات نوازشگر آب و روغن های مخصوص حمام به پوست حسی فوق العاده شهوانی می دهند و میتواند موجب روابط جنسی  رضایت بخشی شود . وقت بگذارید و یکدیگر را از سرتا پا زیر دوش آبکشی کنید . اگر دوشتان مجهز به عملکرد پالس دهنده است از ان استفاده کنید که بسیار نیرو بخش است.

از دست دادن حس بینایی اغلب سایر حواس را تقویت می کند . بنابراین بستن چشمان همسرتان و سربه سر او گذاشتن از طریق تماس دادن چیزهای مختلف با سطح بدنش می تواند خیلی هیجان انگیز باشد . سعی کنید چیزهایی که استفاده می کنید احساسات مختلف را برانگیزند، می توانید از چیزهای بی ادبانه و آنچنانی که با رابطه ی جنسی ارتباط ضمنی دارند استفاده کنید . اجزای بدن خود را هم به کار گیرید.

این کارها ممکن است رسیدگی به دخل و خرج ، کارهای خانه یا پختن شام باشد ، البته در مورد این آخری باید خیلی احتیاط کنید.

مثلا قایم موشک آنچنانی بازی کنید . شیئی را جایی در خانه پنهان کنید و روی آن جزئیات عملی روابط جنسی را بنویسید که اگر همسرتان آن شیء را یافت برای او انجام خواهید داد .

زنان شر و شیطان، متظاهر نیستند. آنها نیازهای خود را پنهان نمی کنند. آنها در رابطه جنسی خود رک و رو راست هستند. آنها همیشه سعی می کنند چیزهای جدیدی برای ارائه در رابطه جنسی یاد بگیرند و از اجرای آن خجالت نمی کشند؛ زیرا خود را از آن همسرشان می دانند و رفع هیجانات همسرشان را وظیفه خود می دانند.

زنان جذاب خوب بلدند چطور دلبری کنند و بدون اینکه مچشان گرفته شود و هدفشان مشخص باشد، مرد خود را به سمت خود بکشانند. آنها شاد هستند، اهل بگو و بخندند، با انرژی مثبت خود و اعتماد به نفسشان در هر جمعی می درخشند و با اجتماعی بودنشان نگاه ها را به خود خیره می کنند. همین انرژی مثبت باعث می شود که مردشان بدون اینکه کار خاصی کرده باشند تحریک شود.

برای اینکه یک رابطه جنسی خوب را تجربه کنید بهتر است به موارد زیر هم توجه داشته باشید:

در آخر پیشنهاد می کنیم پست قبلی آی آر میکس را که در مورد تکنیک و دانستی هایی که در رابطه جنسی با همسر خود بهتر است بدانید است را مطالعه بفرمایید.

اگر شما هم روش های دیگری برای شیطنت می شناسید آن را در بخش نظرات معرفی کنید.

عالی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

وبسایت

در آی آر میکس سعی میکنیم گلچینی از بهترین آموزش های جالب و کاربردی را در اختیار شما قرار دهیم.

برای دریافت و مشاهده مطالب از طریق ایمیل، نشانی ایمیل خود را وارد کنید

برای دریافت و مشاهده مطالب از طریق ایمیل، نشانی ایمیل خود را وارد کنید

آموزش مهارت های زندگی و مقالات و اطلاعات عمومی و تخصصی مرتبط با علم روانشناسی، روانپزشکی و پزشکی خانواده ها و موضوعات خانوادگی

سردرگم شدم

دیروز, 05:26 PM

بیان تمامی مشکلات و راه حل ها و چالشهای پیش آمده در خانواده و راهنمایی توسط تیم مشاور

چگونه براي شوهرمان ناز و عشوه کنيم

مشکل حواس پرتی شوهر

دیروز, 11:47 PM

آموزش و تمرینات و سوالات حاملگی و تربیت کودک و فرزندان شما از بدو تولد تا سنین نوجوانی و جوانی بهمراه روشهای جدید روانشناسی مرتبت با مسائل کودک و نوجوان شامل مشکلات رفتاری، بیش فعالی، عدم تمرکز، عدم دفت، چاقی، لاغری، پرخواشگری، مشکلات جنسی، سرگرمی کودک… و تست های و آزمون های مرتبط با آن.

روانشناسی خلاقیت در کودکان

11-24-2018, 03:24 PM

مشاوره درخصوص مشکلات جنسی شامل زود انزالی و دیر انزالی مرد، سایز آلت تناسلی زن و مرد، تجاوز، خاطرات سوء رفتار جنسی و راهکارهای درمانی آن، عدم تمایل یا توانایی برقراری و رابطه جنسی با همسر و سایر اختلالات جنسی…

چرا از نظر اکثر سایتهای دنیا خودارضایی ضرر ندارد؟

امروز, 05:45 AM

بررسی تخصصی روابط زناشویی در دوران بارداری

11-21-2018, 01:39 PM

نامزدم دچار افسردگی میشود

11-29-2018, 07:36 PM

همه چیز در مورد ازدواج از نگاه روانشناسی و مقالات و اطلاعات مفیدی که زوجین قبل از ازدواج و بعد آن باید بدانند

ازدواج عشقه یا منطق؟

10-24-2018, 02:22 PM

تمامی مسائل مرتبط با قبل و بعد از ازدواج توسط تیم روانشناسی ، مشکلات دوران عقد و نامزدی، ادامه دادن رابطه و مشکلات آن، به یاری مشاوره خوب ما، شما بهترین موفقیت را در زمینه های قبل و بعد ازدواج بدست خواهید آورد.

همه اخلاقهای خانمم خوبه فقط سر این موندم چیکار کنم

دیروز, 08:07 PM

نداشتن حتی یک خواستگار

دیروز, 11:35 AM

ناخوش احوالم

11-25-2018, 10:22 PM

حقیقت هایی در مورد سیگار که نمی دانید!

11-14-2018, 12:06 PM

محلی برای ارتباط با تیم مدیریت

درب خانه رو حتما ببندید

12-02-2018, 02:16 PM

سردرگمی و احساس تنهایی و بیهودگی

11-09-2018, 12:45 AM

مجازی سازی دسکتاپ vdi

12-02-2018, 01:54 PM

بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

امروز, 01:48 AM

راهنما سفر برای یک سفر فراموش نشدنی و رومانتیک با…

11-24-2018, 06:51 PM

چگونه براي شوهرمان ناز و عشوه کنيم

پوشیدن این 4 لباس برای زنان ممنوع است.

دیروز, 06:00 PM

کاغذ دیواری سفارشی از تزئین تا کاربرد

12-01-2018, 12:24 PM

تکنولوژی لوازم ورزشی و اثربخشی تمرینات

08-11-2018, 11:10 AM

امروز

دیروز

دیروز

دیروز

دیروز

دیروز

12-02-2018

12-02-2018

12-02-2018

12-02-2018

Mrkamran

Maryam.cross

omidd

Experience

omidd

omidd

omidd

یلدا 25

Experience

Experience

در 24 ساعت گذشته 6926 نفر از سایت دیدن کرده اند : شامل 35 کاربر و 6891 مهمان

پیوستن Maryam.cross عزیز را به دیگر کاربران تبریک میگوئیم . 

تالار همدردی نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

مرکز مشاوره,  مشاوره,  روانشناس , مشاوره ازدواج ,  روانشناسی کودکان ,  تست روانشناسی

چگونه براي شوهرمان ناز و عشوه کنيم

مرکز مشاوره,  مشاوره,  روانشناس , مشاوره ازدواج ,  روانشناسی کودکان ,  تست روانشناسی


مشاوره, 
ازدواج ,  مشاوره ازدواج ,  ازدواج , 
مشاوره خانواده

تشکرشده 49 در 25 پست

تشکرشده 34 در 19 پست

تشکرشده 5,965 در 1,568 پست

تشکرشده 6,494 در 1,516 پست

تشکرشده 87 در 39 پست

تشکرشده 49 در 25 پست

تشکرشده 6,572 در 1,435 پست

تشکرشده 1,142 در 412 پست

تشکرشده 49 در 25 پست

تشکرشده 6,494 در 1,516 پست

انتخاب سریع یک انجمن
 


نمایش برچسب‌ها

کودک, 
برادر , 
خواهر, 
ازدواج , 
مرد , 
زن ,  روانشناس, تربیت کودک

 

 

مشاور خانواده , 
مرکز مشاوره ,  مهریه زن , 
مشاوره تحصیلی

در آموزش همسرداری

نظری بدهید

“همیشه می خواستم برای شوهرم جذاب و دلربا باشم.طوری که در مقابلم نتونه مقاومت کنه و از نظرش من جذاب ترین زن دنیا باشم.اما چطوری؟”

من بهتون میگم! برخی از ترفندها هست که به شما خانم ها کمک می کند که همه جوره زیبا و جذاب باشید .جذاب بودن مستلزم این است که  همه چیز را در بهترین حالتش به تصویر بکشید. بالاتر از همه، به یاد داشته باشید اعتماد به نفس مهم ترین بخش از جذاب بودن برای یک مرد یا یک زن است.

شوخ باشید

 مهم نیست که کجا هستند، مهم این است که جذاب و تعاملی باشید . هیچ کس فکر نمیکنه که یک ربات جذابه!

چگونه براي شوهرمان ناز و عشوه کنيم

  دست و بازوی همسر یا نامزدتان را لمس کند. این نشان می دهد که درگیر مکالمه با اون هستید و با این کار  توجه او هم بر روی شما متمرکز می شود.

به حرف های همسرتان گوش دهید و با او تعامل کنید

بخندید و لبخند بزنید

 یک لبخند بزرگ و نشان دادن مروارید های سفید دهانتان یکی از چیزهایی است که اغلب افراد را به شما جذاب میکند.چون نشان دهنده ی اعتماد به نفس. بالای شماست!

حتی اگر دندان های زیبایی ندارید سعی کنید در آینه تمرین کنید که بهترین لبخندی که به چهره تان می نشیند.کدام است؟

همیشه لبخند بزنید و بخندید.با خنده بسیار زیبا تر خواهید بود

 با موهای خود بازی کنید

دست کردن در مو توجه ها را به صورتتان جذب میکند. همسرتان وقتی به صورتتان نگاه میکند بیشتر متوجه حرف هایتان میشود!

سرگرم کننده باشید

وقتی نامزدتان حرف میزند تماس چشمی با او داشته باشید. نشان دهید که به نظرتاتش اهمیت می دهید. به جوک هایش بخندید و حرف هایش را گوش دهید.مظمئن باشید اثرات مثبتش به خودتان بر میگردد.

اجازه ندهید حوصله تان در مکالمه سر برود. سعی کنید مکالمه را شیرین و هیجان انگیز برای خود کنید.این طوری می توانید اعتماد به نفس خود را هم به تصویر بکشد.

لباس هایی که به تنتان می نشیند انتخاب کنید

 مطمئن شوید که لباسی که می پوشیدید به شما می آید و برجسته ها و زیبایی های شما را به نمایش میگذارد.رنگ هایی بپوشید که پوستتان را جذاب تر نشان دهد. .

هر کس بخش های خاصی از بدن خود را بیشتر دوست دارد و به آنها افتخار می کند,پس لباس هایی را انتخاب کنید که اعتماد به نفس شما را افزایش دهد.

علایقتان را دنبال کنید و فعال باشید

وقتی به روز باشید و علایقتان را دنبال کنید تبدیل به یک زن گرم و باحال می شوید. انجام کارهایی که دوست دارید به شما اعتماد به نفس میدهد. این طوری همیشه حرفی برای گفتن دارید و ا طلاعاتتان را می توانید با آدم ها به اشتراک بگذارید.فقط به خاطر داشته باشید,هنگام انجام این کار، لبخند داشته باشید و ژست جذابی به خود بگیرید.

همیشه ورزش کنید و به تناسب اندامتان اهمیت دهید

طبق سنتان رفتار کنید

اینکه دیگر 18 ساله نیستید به این معنی نیست که زیبا و جذاب هم نیستید!فقط به خاطر داشته باشید که با افزایش سن بیشتر به خودتان برسید و مراقب سلامتتان باشید.لباس های دختران نوجوان باعث نمیشود شما هم نوجوان شوید. سعی کنید لباس های جذابی . که مناسب سنتان هست بپوشید که زنانگی شما را بیشتر به نمایش بگذارد!

03 اسفند 1395

30 بهمن 1395

27 دی 1395

09 آذر 1395

05 آذر 1395

16 تیر 1395

26 اردیبهشت 1395

05 مهر 1394

15 شهریور 1394

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وبسایت

چگونه براي شوهرمان ناز و عشوه کنيم

چگونه براي شوهرمان ناز و عشوه کنيم

9

0 mojtaba فواید،علائم،خواص دسامبر 4, 2018
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *