چیکار کنم عشقم بهم زنگ بزنه

چیکار کنم عشقم بهم زنگ بزنه

چیکار کنم عشقم بهم زنگ بزنه

چیکار کنم عشقم بهم زنگ بزنه

طالع بینی ازدواج ماه ها با […] تاریخ : ۱۳ / ۰۶ / ۱۳۹۷ بازدید : 2035 موضوع :

فال عشق واقعی وازدواج تاریخ : ۰۳ / ۰۶ / ۱۳۹۷ بازدید : 3182 موضوع :

کانال مشاوره خانواده تاریخ : ۰۲ / ۰۶ / ۱۳۹۷ بازدید : 308 موضوع :

علائم عاشق شدن پسران تاریخ : ۱۳ / ۰۵ / ۱۳۹۷ بازدید : 634 موضوع :

چرا قانون جذب باعث می شود […] تاریخ : ۳۱ / ۰۴ / ۱۳۹۵ بازدید : 372 موضوع :

چیکار کنم عشقم بهم زنگ بزنه


۵ مرحله ی ساده برای […] تاریخ : ۱۷ / ۰۱ / ۱۳۹۵ بازدید : 673 موضوع :

برای اینکه عشقتون به شما زنگ بزنه باید اول با روش هایی زنگ زدن را به او یادآوری کنین. نوین اطلس دات کام توی این مطلب به شما روش هایی رو معرفی می کنه که به عشقتون یاد بدید به شما زنگ بزنه. در کل دلیلای زیادی برای زنگ نزدن عشقتون وجود داره و قبل از اینکه بدونید چیکار کنید عشقتون بهتون زنگ بزنه باید بدونید اصلا چرا عشقتون بهتون زنگ نمیزنه. خب حالا وقت عشقتون بهتون زنگ زد راجب چی باید باهاش حرف بزنید؟ نترسید در مورد این موضوع ام به شما راهکار می دیم. یه موردای خاصی ام هستن که عشقشون رفته و به همین دلیل زنگ نمیزنه. برای این موردا هم بهتون نشون میدیم چیکار کنید که عشقتون برگرده.

روش هایی که به عشقتون یاد میده به شما زنگ بزنه


یک سری روش هایی هست که به عشقتون یاد میده به شما زنگ بزنه. اگه میخواید بدونید چیکار کنید عشقتون زنگ بزنه از نظر من این روش ها می تونه مناسب و موثر باشه. اولا که نباید سیریش بازی در بیارین و هی بهش زنگ بزنین. اینجوری بیشتر کلافه میشه و اصلا بهتون زنگ نمیزنه. بزارید دلش براتون تنگ شه و خودش تصمیم بگیره صداتونو بشنوه.

سعی کنید یه جوری نباشین انگار رو گوشی خوابیدین و منتظرین زنگ بزنه. یکم دیر جواب بدین و حتی اگه میتونین جواب ندین تا دوباره زنگ بزنه و اگه گفت چرا جواب ندادی یا زنگ نزدی بگین کار داشتم و حواسم نبودو این حرفا. این رفتارتون باعث میشه دوباره خودش به شما زنگ بزنه.

البته بعضی موقع ها هم شما زنگ بزنید. زنگ بزنید دلبری کنید و مثلا بگید دلم برات تنگ شده بود و این حرفا. با این حرفا دلشو میبرید و وقتی بعدش جواب تلفن نمیدید ذهنشو درگیر می کنید که چرا رفتاراتون اینجوریه. وقتی ذهنش درگیر شما بشه یه لحظه ام آروم نمیگیره و مطمئن باشین بیشتر زنگ میزنه.

و یه چیز خیلی مهم دیگه اینکه وقتی بهتون زنگ میزنه باید یه کاری کنین از حرف زدن با شما خوشش بیاد نه اینکه بهش گیر بدین و اعصابشو خورد کنین. یه کاری کنین دلش بخواد با شما حرف بزنه و زمانی که داره با شما حرف میزنه اصلا نفهمه چجوری میگذره. با این کار دفعه ی بعدم رغبت میکنه بهتون زنگ بزنه و از حرف زدن با شما فراری نیست.

چرا عشقم بهم زنگ نمیزنه


همونطور که گفتم خیلی مهمه که بدانید چرا عشقتون زنگ نمیزنه. پس اصلا قبل از اینکه به فکر این باشید چیکار کنید عشقتون زنگ بزنه باید از خودتون بپرسید چرا عشقم زنگ نمیزنه؟

خب وقتی عشقتون زنگ نمیزنه می تونه برای خودش دلیلای زیادی داشته باشه. یکی از این دلیلا گرفتاریشه. مخصوصا این مورد واسه ی پسرا بیشتر رایجه. عشقتون درگیره کار و درس و زندگی شخصیشه و زنگ نزدنش به این دلیل نیست که شما رو دوست نداره یا فراموشتون کرده فقط وقت نکرده بهتون زنگ بزنه و ممکنه انتظار شما یکم زیاد از حد باشه.

از گرفتاری و کار و درس که بگذریم زنگ نزدن عشقتون میتونه دلایل دیگه ام داشته باشه. مثلا بیشتر پسرا یا بعضی از دخترا اصلا حوصله ی حرف زدن پشت تلفن رو ندارن. با خودشون می گن خب چی بگیم؟ توی این مورد هنر شماس که با عشقتون در مورد چیزای جذاب صحبت کنید تا دلش بخواد به شما زنگ بزنه و باهاتون حرف بزنه.

دلیل آخرم میتونه سرد شدن عشقتون نسبت به شما باشه. امکان داره عشقتون از شما سرد شده که بهتون زنگ نمیزنه که در این صورت باید از در دیگه ای وارد بشید و دوباره دلش رو به دست بیارید. این کار هم اونقدرا که فکر می کنید سخت نیست. مطالب پایین رو بخونید تا متوجه بشید چجوری دل هر دختر یا پسری را به دست بیارید:

(برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به: به دست آوردن دل دختر مورد علاقه  و  به دست آوردن کلید قلب مرد)

با عشقم راجب چی حرف بزم


خب الان همه ی این کار هارو کردید و عشقتون زنگ زد. چی باید بگیم؟ با عشقمون راجب چی باید حرف بزنیم؟

خیلی مهمه بدونید با عشقتون راجب چی حرف بزنید چون یه مکالمه ی خوب و جذاب باعث میشه عشقتون دوباره هم زنگ بزنه و این زنگ زدنا ادامه پیدا کنه. میتونید از کارایی که توو روز میکنید بگید، در مورد اتفاقای جالبی که براتون افتاده حرف بزنید، خاطره های خنده دار تعریف کنید و از چیزهای هیجان انگیز صحبت کنید.

سعی کنید اونو هم به حرف بیارید. مثلا نظرشو بپرسید یا از عشقتون بخواید اونم در مورد کارهایی که کرده و خاطره هاش با شما صحبت کنه. وقتی اینجوری حرف بزنید مدام یه موضوعی برای حرف زدن پیدا میشه و مکالمتون طولانی و جذاب میشه. پس از یه جایی شروع کنید و مطمئن باشید بقیش حله. چون یه ضرب المثلی هست که میگه حرف حرف میاره.

وقتی بهت زنگ نمیزنه


همیشه یادتون باشه وقتی عشقت بهت زنگ نمیزنه و خبرتو نمیگیره که دلیل نمیشه دوست نداشته باشه ، شاید بلد نیست عشق بازی با همسرو ، شایدم خجالت میکشه و میگه بهتره یکم حیا کنم. در ضمن پسره که باید طالب دختر باشه اگه میتونی بهش زنگ نزن ولی یه موقع زنگ زد باهاش مهربون باش بخند شوخی کن غر نزن بذار بیاد سمتت بذار خوشش بیادخودتو اذیت نکن .

اگه بخوایم یکم به صورت علمی تر این موضوع را بررسی کنیم پیشنهاد می کنم متن زیر رو با دقت بخونید:

اغلب مردهایی که در معرض استرس شدید قرار دارند در خود فرو‌می‌روند، سکوت می‌کنند و بی‌احساس می‌شوند تا مسئله خود را به شکلی حل کنند.

از آنجایی که طبیعت اصلی مرد، مردانه و مذکر است برای مبارزه با استرس به این نیاز دارد که خود را از معرکه عقب بکشد و مدتی را به تنهایی بگذارند. این رفتار قدرت مردانه او را تشدید و تقویت می‌کند.بنابراین زمان مناسبی برای رسیدگی به واکنش‌های عاطفی و احساسی نیست. اغلب مردها در برخورد با استرس ابتدا با احساسات خود قطع رابطه می‌کنند تا بتوانند به طور عینی و منطقی با مسئله پیش آمده برخورد کنند.

زن‌‌ها از این رفتار مردها به هراس می‌افتند زیرا اگر قرار باشد زنی با احساسات خود قطع ارتباط کند باید به قدری ناراحت باشد که بخواهد کسی را رد کند اما این موضوع در مورد مردها صدق نمی‌کند در حالی‌که مردها خود به خود در واکنش به استرس با احساسات خود قطع رابطه می‌کنند.

مرد توانایی آن را دارد که در لحظه‌ای در خود فرو برود و سکوت اختیار کند به همین شکل می‌تواند در لحظه‌ای از این حال خارج شود.

وقتی مردها متعادل‌تر می‌شوند برای آنها صحبت درباره این‌که از چه موضوعی ناراحت بودند ساده‌تر می‌شود.

وقتی مرد از دنیای سکوت و تنهایی بازمی‌گردد ممکن است حرفی برای گفتن نداشته باشد زیرا ممکن است به این نتیجه رسیده باشد که دلیل و موضوعی برای ناراحت شدن وجود ندارد. در اغلب موارد وقتی مرد از سکوت و انزوا خارج می‌شود و می‌گوید که همه چیز خوب و عالیست بهتر است زنش به این گفته او اطمینان کند و در شرایط آرام قرار بگیرد.

چیکار کنم عشقم برگرده


همونطور که ابتدای مقاله گفتم مواردی هستن که عشقشون رفته و ترکشون کرده و سوال اصلیشون این نیست که چیکار کم عشقم زنگ بزنه، سوال اصلیشون اینه که چیکار کنم عشقم برگرده؟

اگه بی خیالش بشی و نری دنبالش پیش خودش میگه دوستم نداشت و میگه بهتر که رفت باید یه کاری کنی اگه نری دنبالش تا اخر عمرت حسرتشو میخوری ولی بهتره الان موضوع رو حل کنی سعی کن پیداش کنی و احساستو بهش بگی و بگو چرا میخوایش. اگه فکر میکنه خیانت کردی پس ضربه بدی خورده اشتباهت همون خیانته و دروغه بوده کاش بدونی چکارش کردی که بعد از این همه مدت داغون شده (البته اگه خیانت و دروغ بوده )

تو هرکاری ازدستت برمیاد بکن به راحتی از عشقت دست نکش چون خیلی ها هستن با وجود تمام امکانات رفاهی و تحصیلی و اجتماعی و ..تو زندگی احساس یک خلا دارن چون عشق ندارن و کسی رو که از ته قلب بخوان نیست با وجود اینکه دورشون شلوغه ولی اون کسی رو که میخوان ندارن و حسرت خورن.

فقط حرف نزن و نگو جبران میکنم آخه با حرفای قشنگ چه جبرانی عمل هم باشه نه فقط حرف توخالی که بعد از یه مدت باز همه چیز خراب بشه چون واقعا رو حرفت بمون و جبران کن بی خیالش نشو تو هم تا میتونی تلاش کن و اناامید نشو اگه واقعا صادق باشی مطمین باش درست میشه و خداکمکت میکنه

مطالب مرتبط:


برگشتن عشق رفته


دعا برای جلب توجه شخص مورد نظر


عکس معذرت خواهی از عشقم


چیکار کنم عشقم بهم زنگ بزنه


پیام برای عاشق کردن از راه دور


حرف های عاشقانه برای جذب مردان


جذب دختر با حرف زدن


آموزش عاشقانه حرف زدن novinatlas 1378 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های novinatlas

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


برای دسترسی بهتر , راحت تر و سریع تر به سایت ما می توانید وب سایت ما را بوکمارک کنید .

جهت دریافت آخرین مطالب منتشر شده ایمیل خود را وارد نمایید تا در خبرنامه سایت عضو شوید :

از شکست عشقی درس بگیرید از شکست عشقی درس بگیرید _ پورتال رنگی به نقل از زندگی ایده آل: شکست عشقی یکی از بدترین تجربه ها برای هر کسی است که ممکن است در زندگی به …

سلام دوستان


من دختری هستم حدود 19 ساله. دانشجو ترم سوم هستم. از ترم پیش با یه پسری که ترم های بالاتر بود آشنا شدم. باید بگم که رشته ی من روانشناسی هستش و این آقا هم هم رشته ای منه منتها در ترم بالاتر.

ایشون سردبیر انجمن روانشناسی در دانشگامون هستن. و منم چون به کارهای مربوط به انجمن علاقه داشتم شمارمو به یکی از اعضای دختر اون انجمن دادم تا منو در جلسات شرکت بده.

این آقا با این که از من چند ترم بالاتره اما ترم گذشته یه کلاس و با هم مشترک بودیم. به گفته ی خودشون از همون اول از من خوشش اومده بود و شماره ی منو از اون دختر گرفت و چندین بار به بهانه های مختلف باهام تماس گرفت و سر آخر بهم گفت که به من علاقه مند هستش و میخواد باهام بیشتر آشنا بشه و از خدا پنهون نیست از شما چه پنهون منم چون بهش علاقه داشتم درخواست شو قبول کردم.

ولی در این جا مشکلی وجود داره. من اینارو گفتم تا بهتون بگم که این آقا خودش خیلی مشتاق آشنایی با من بود و به اصطلاح اون دنبال من اومد. اما الان با هم خیلی مشکل داریم. و تو رابط مون خیلی چیزا پیش اومده که ناراحتم میکنه.

چیکار کنم عشقم بهم زنگ بزنهببینید بعد از آشناییمون فقط تا چند وقت ایشون بهم زنگ میزد و حالمو میپرسید و اس میداد بعد یه مدت به بهانه ی سرکار بودن و سر شلوغ بودن تلفن زدناشو اس دادناشو قطع کرد.

البته باید بگم ایشون علاوه بر درس خوندن سرکار هم میرن. اما اوایل دوستیمون همیشه وقتی از سرکار میومد زنگ میزد یا لاقل پیامک میداد اما بعد یه مدت همه ی اینا فراموش شد.

این من بودم که بهش اس میدادم حالشو میپرسیدم زنگ میزدم. تا من زنگ نمیزدم اس نمیدادم اونم هیچ کاری نمیکرد حتی چندیدن بار در طول روز بهش زنگ نزدم تا ببینم اون باهام تماس میگره حالمو یپرسه ولی انگار نه انگار.

وقتی هم بهش گله میکردم میگفت شارژ ندارم. میگفت من زیاد شارژ تو گوشیم نمیریزم و با دوستامم از راه تلگرام رابطه دارم. همه ی اینارو گفت و منم باورم میشد اما بازم دچار شک میشدم.

چون من خیلی جاه خوندم از خیلیا پرسیدم و بهم گفتن پسری که دختری رو دوست داشته باشه اون قد زود به زود دلتنگش میشه که حتی اگه نتونه در روز مدام باهاش در تماس باشه آخر شب بالاخره یه جوری از گوشی کس دیگه ای هم که شده به دختر پیام میده و حال و احوال میکنه.

ولی این آقا اصلا عین خیالش نبود البته بگم وقتی هم که من بهش زنگ میزدم رفتارش باهام کاملا خوب بود. اما خودش به هیچ عنوان پیش قدم نمیشد و خبری نمیگرفت انگار که من دنبالش اومده بودم و بهش پیشنهاد دادم.

بعد یه مدت گفتم با خودم بذار چن روز ازش خبر نگیرم ببینم چی کار میکنه. شاید باورتون نشه اما بعد دو روز که ازش خبر نگرفتم فقط یه بار بهم زنگ زد و دیگه هیچ وقت باهام تماس نگرفت.

این حرکتش به من فهموند که واقعا منو نمیخواست و بعد دیگه به مدت دو ماه با هم رابطه نداشتیم. اما از اون جایی که تولدمو میدونست تو اون دو ماه که رابطمون قطع بود روز تولدم اس داد و تولدم رو تبریک گفت ولی من از روی عصبانیت جواب ندادم.

تا این که از دوباره کلاسا شروع شد و تو دانشگاه دیدمش. وسوسه شدم بهش اس بدم و حرفای دلمو بگم و ازش بپرسم اگه واقعا منو دوست نداشت و براش بی اهمیت بودم چرا پاپیش گذاشت اس دادم و اونم با این حرف که من یه بار بهت زنگ زدم و چون تو دیگه زنگ نزدی و من فک کردم مزاحمتم و واقعا دوست دارم خودشو توجیه کرد و منم گفتم شاید راست بگه طفلک و رابطمونو سر گرفتیم.

حالا از آشتیمون حدود سه هفته ای میگذره اما از دوباره همون رفتارای قدیمیشو داره بلکه بدتر. نه تنها خودش خبر نمیگیره بلکه من یه هفته ست دارم هر روز زنگ میزنم جوابمو نمیده.

چند روز پیشم تو تلگرام عضو شدم و دلیل کاراشو پرسیدم گفت تلفناتو جواب نمیدم چون سرم شلوغه و پیش خونوادمم. آخه دوستان خودتون قضاوت کنین مگه میشه یه آدم در طول یه هفته حتی یه دقیقه هم وقت خالی نداشته باشه و همیشه یا سرش شلوغ باشه یا کسی پیشش؟!

حالا میگیم اینو راست میگه اما حتی حالا که من تو تلگرام هستم و هر روز شاهد آنلاین شدنشم میبینم بهم حتی یه پی ام هم تو تلگرام نمیده و فقط من چند باری دادم و اونم جواب داد.

و همش میگه سرم شلوغه بخدا من نمیتونم باور کنم.حس میکنم دوستم نداره و داره منو سر میدوونه من واقعا دوسش دارم و از این بی توجهیش دارم زجر میکشم .

بهشم میگم دوستم نداری میگه اشتباه میکنی دوستت دارم.بخدا خسته شدم. فکرم این چن روزه مشغوله.

خواهش میکنم با نظراتتون کمی راهنماییم کنین و منو از این سرگردونی نجات بدین.


مرتبط با عشق یک طرفه :


نمی دونم چطور به پسر مورد علاقم بفهمونم که عاشقشم

فقط می خوام بدونه که عاشقش هستم، می دونم بهش نمیرسم

چرا عاشق یه نفر شدم که میدونستم هم کفو من نیست


به صورت یک طرفه عاشق پسرهای جذاب میشم اما …


به صورت یک طرفه عاشق یه مدل شدم


اگه قرار نبود بهش برسم، پس چرا عاشقش شدم؟


خیلی سخته آدم عاشق کسی باشه و نتونه اقدامی بکنه

عاشق یکی از زن های بازیگر سینمای ایران شدممرتبط با شکست عشقی:


تصمیم دارم تا وقتی کسی ازم خاستگاری نکرده بهش حسی نداشته باشم

به پای عشقی که فکر میکردم درسته همه خواستگارهام رو رد کردم

چرا خدا منو به پسر مورد علاقم نرسوند ؟


عاشق پسر داییم شدم ولی اون بی توجهی می کنه


عشق یه طرفه سخته واسه دختر …


پسر مورد علاقم منو خواهر خطاب کرد


انگاری فقط اومده بود تا دلِ منو ببره


چیکار کنم عشقم بهم زنگ بزنه


شکست عشقی برای خانم ها سخت تره


چطور بعد از شکست عشقی و عاطفی خودم رو جمع و جور کنم؟

کمک به فراموشی شکست عشقی یه دختر


تو که میدونی پس چرا دیگه میپرسی


 


خانوم راحت به دستت اورده قدر نمیدونه کات کن برا همیشه سخته اما کار نشد نداره

اینم تجربس


باقی دوستان به تفضیل برات توضیح میدن من حال نصیحت ندارم

بهتره این رابطه رو باهاش به هم بزنی بی شک شما رو این ادم به عنوان یه همسر اینده تکیه کرده بودین ولی وقتی ایشون از همین الان نسبت به شما بی توجه هستن پس موقعی که مثلا شما با هم ازدواج کردین دیگه فکر نکنم یادش باشه زنی هم وجود داره.

من همیشه گفتم دختر باید دست نیافتنی باشه مثلا یکی به شما گفت من شما رو دوست دارم هرگز به حرفش گوش نکنید و بی محلی کنید اگر برای بار دوم دوباره گفتن شما رو دوست دارن و شما هم نسبت به این فرد بی میل نیستید و دوسش دارید به هیچ عنوان نشون ندید که دوستش دارید فقط بهش بگید اگر قصدتون ازدواجه لطفا با خانواده ام در میون بزارید،فقط همین.

دخترا تا یه نفر بهتون گفت دوست دارم فوری شماره رد و بدل نکنید،یکم سر سنگین باشید تا نزد اون فرد عزیز و ارزشمند باشید،چونکه پسرا از دخترایی که زود وا میدن و با کله قبول میکنن به هیچ وجه خوششون میاد و همون طور که شما این رابطه رو راحت پذیرفتید راحت هم بهم میخوره و از همه لحاظ بد ضربه ای میخورید.

 به اندازه کافی دیگران گفتن و گفتن که از اول نباید این رابطه رو شروع میکردی حالا که شده دیگه ادامش نده سخت هم نیست کافیه فکر کنی همچین آدمی اصلا نبوده

 


 


سلام به بچه های خوب خانواده برتر


من یه دختر *2 ساله ام  یک ساله عقد کردم فامیل هستیم همسرم خودش منو انتخاب کرده. 2 سال دیگه قراره عروسی کنیم نامزدم یه شهر دیگه درس میخونه و دیر به دیر میاد پیشم حداقل از 2 هفته تا 2 ماه وقتی میاد 2 شب میمونه و میره

برای من تحملش خیلی سخته این دوری خیلی منو اذیت میکنه وقتی میگم زود بیا میگه خسته میشم و… و کلا بهونه میاره و میگه دوست دارم دیر بیام! 

تلفن هم اگه من زنگ نزنم خودش خیلی دیر زنگ میزنه شاید 10 روز طول بکشه تا زنگ بزنه و فقط از اسمس 2 یا 3 روز یکبار رابطه داریم

من نمیدونم چجوری بهش بفهمونم که من به توجه و ارتباط بیشتر نیاز دارم واقعا کلافه شدم . وقتی مستقیم به خودش میگم زیاد فایده نداره خوانوادش میگن بازم زیاد اثر نمیذاره .

چیکار کنم عشقم بهم زنگ بزنه


البته ابراز علاقه گاهی میکنه ولی دلیل این رفتارش رو نمیدونم چیه ؟ خانوادش هم خیلی خوبن به من زنگ میزنن حالمو میپرسن کادو میفرستن .

خودم نمیدونم چکار کنم خیلی دوستش دارم ولی گاهی اوقات به طلاق فکر میکنم . حالا این پنجشنبه می خواد بیاد نمیدونم چه جوری رفتار کنم مهربون باشم مثل همیشه یا سرد بشم؟ چجوری بهش بفهمونم؟

خانم یکتا


ممنونم که تجربه هاتونو می نویسید خیلی به دردم میخوره بازم ممنون

سلام سوال کننده ی عزیز….همسر من هم یه مدت همین طوری شده بود و یکی از دلایل شرایط بد مالی خانواده اش ، راه دور و مسایلی از این دست بود….

راستش من هر چی کوتاه می اومدم …


هر چقدر سعی می کردم به روی خودم نیارم، فایده ای نداشت


و با جملاتی از قبیل من لیاقت تو رو ندارم1 می خواست منو رها کنه و بره…

خیلی بد اخلاق شده بود


تا حدی که منم داشتم ازش زده می شدم….


اما نمیدونم چی شد!


خودش به سمت زندگیمون برگشت!


طوری که هر چند خیلی از هم دوریم اما هر لحظه به هم وابسته تر می شیم….


شاید همسرت نیاز داره که کمی ازش دور باشی تا به خودش برگرده…به قلبش رجوع کنه …

شاید به یک تنوع حسابی تو زندگیش نیاز داره….


بنظرم دیگه غرور هیچ معنایی در زندگی مشترک نداره وقتی یکی شدن معنا پیدا می کنه…

من هیچوقت فکر نمی کردم بعضی کارها و رفتارها و حتی جمله هایی که از نظر خودم پیش پا افتاده ست ، برای همسرم جذاب و دوست داشتنی باشه…همیشه لازم نیست کارهای بزرگ بکنید تا به همسرتون احساس و عشق ببخشید بلکه

گاهی با چند جمله


بیتی شعر


عکسی زیبا


و هدیه ی کوچک


می تونید احساس رضایتش رو جلب کنید


بقول معروف سعی کن همیشه حرفی برای گفتن داشته باشی

شاید همسرت دنبال فرار از یکنواختی ای هست که تو رابطه تون بوجود اومده

بنظرم تو یه رابطه مهم نیست کی اول زنگ بزنه…


چندبار زنگ بزنه و…


مهم اینه که حتی با نبودش هم حضورش رو احساس کنی


عادت نکن به یکنواختی


یکنواختی عشق و علاقه رو نابود می کنه


و


اینکه


چیکار کنم عشقم بهم زنگ بزنه


ازش ناراحت نشو که احساسشو رک بهت گفته….شاید حس نکرده ممکنه ناراحت بشی…

شایدم خواسته به خودت بیایی….


و


اینکه مراقب باش احساسی تصمیم نگیری


و


به دنبال مقصر نگردیبه دنبال راه حل باشبه دنبال اوج گرفتن عشق….عشق خیلی ارزشمنده….ببخشید


چون دیشب مطلب رو خوندم و امروز نظر گذاشتم شاید خیلی به دردت نخوره……..

 تالار همدردی نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.


چیکار کنم عشقم بهم زنگ بزنه


مرکز مشاوره,  مشاوره,  روانشناس ,  روانشناسی کودکان ,  تست روانشناسی


ازدواج ,  انجمن مشاوره ,  مشاور خانواده ,  مرکز روانپزشکی,  مشاوره تحصیلی

تشکرشده 8 در 6 پست


تشکرشده 10,677 در 2,785 پست


تشکرشده 8 در 6 پست


تشکرشده 10,677 در 2,785 پست


تشکرشده 2,575 در 920 پست


تشکرشده 6,187 در 1,455 پست


تشکرشده 219 در 87 پست


تشکرشده 858 در 268 پست


تشکرشده 7,561 در 2,380 پست


تشکرشده 935 در 360 پست


انتخاب سریع یک انجمن  


نمایش برچسب‌ها
کودک,  مشاوره ,  خواهر,  ازدواج , روانشناسی ,  فول تست ,  مگاروان, تربیت کودک

 


 مشاور ,  روانشناس آنلاین ,  مشاوره,  مرکز مشاوره,  مشاوره خانواده ,  مشاورانه

چیکار کنم عشقم بهم زنگ بزنه

چیکار کنم عشقم بهم زنگ بزنه

0
0 yalda فواید،علائم،خواص ژوئن 29, 2019
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *