چیکار کنم که زودتر پریود شم

چیکار کنم که زودتر پریود شم

چیکار کنم که زودتر پریود شم

چیکار کنم که زودتر پریود شم

در طول زندگی هر خانمی سوالاتی پیش می آید که ممکن است جواب دقیق آنها را به درستی نداند مانند: برای پریود شدن چه بخوریم؟ علائم بارداری قبل از موعد پریود چیست؟ علت لخته شدن خون پریود یا عقب افتادن پریود نشانه چیست؟ عقب افتادن پریود تا چند روز طبیعی است؟ و دلیل زود پریود شدن یا لکه بینی بعد از پریود نشانه چیست؟ علت دوبار پریود شدن در ماه یا چند روز بعد پریود باردار می شویم؟ چیکار کنم پریود شم؟ خوردن قرص اورژانسی یا قرص ال دی برای عقب انداختن پریود؟ علت پریود زودتر از موعد چیست؟ بهداشت فردی در دوران قاعدگی چگونه است؟ چگونه با بوی بد پریود مقابله کنیم؟ ما به در این مقاله به شما سه روش آموزش خواهیم داد که چه بخورید تا زودتر پریود شوید و به سوالات خود برسید. دلایل متفاوتی وجود دارند که ممکن است بخواهید زودتر پریود شوید. ممکن است از سندرم پیش از قاعدگی خسته شده اید و آماده هستید که هرچه زودتر پریود شوید. شاید می خواهید هفته ی دیگر به مسافرت بروید و می خواهید تا آن موقع پریودتان تمام شده باشد. یک دلیل جدی تر می تواند آن باشد که نگران هستید که حامله اید و فقط مدرکی می خواهید که ثابت کند، نیستید. متاسفانه، هیچ راه قطعی برای زودتر پریود شدن وجود ندارد. این یک روند طبیعی است و تحت کنترل شما نیست. هرچند، انتخاب های شیوه زندگی مانند کاهش استرس، خوردن ویتامین C و استفاده از گیاهان می تواند بدنتان را تحریک کند تا به صورت طبیعی قاعدگی تان را آغاز کند.

۱- در استفاده از درمان های گیاهی احتیاط کنیدبسیاری از گیاهان قرن ها به عنوان ادویه ای برای تحریک قاعدگی استفاده می شده اند. مردم اغلب باور دارند که گیاهان مضر نیستند، اما گیاهان می توانند عوارض جانبی داشته باشند که مانند عوارض جانبی هر داروی دیگری قابل توجه است. اگر می خواهید از گیاهان برای زودتر پریود شدن استفاده کنید، بهترین کار این است که ابتدا با پزشک صحبت کنید. تحقیق کنید و مطمئن شوید که بیشتر از اندازه توصیه شده مصرف نمی کنید زیرا استفاده از بعضی گیاهان به مقدار زیاد می تواند سمی باشدو مضر باشد.

۲- ویتامین C بخورید


چیکار کنم که زودتر پریود شم


ویتامین C به عنوان یک داروی تحریک کننده قاعدگی در نظر گرفته می شود. تصور می شود ویتامین C به افزایش ریزش رحم کمک می کند و شانس پریود شدنتان را افزایش می دهد. بعضی متوجه شده اند که خوردن مکمل های ویتامین C یا غذاهای سرشار از ویتامین C باعث انقباض رحم و پریود شدن می شود.

۳- به رژیم غذایی تان جعفری اضافه کنیدبا توجه به گفته های قدیمی، جعفری می تواند برای تحریک پریود استفاده شود. جعفری مسطح و دارای برگهای مجعد، حاوی apiol و myristicin است که موادی هستند که تصور می شود باعث انقباض آرام رحم می شوند. هیچ تحقیق علمی از این ادعا پشتیبانی نمی کند اما بعضی زنان متوجه شده اند که نوشیدن چای جعفری سودمند است. برای لذت بردن از چای جعفری:

۴- زردچوبه بخوریدتصور می شود که زردچوبه دردهای قاعدگی را کاهش می دهد و منظم بودن پریودتان را بهبود می بخشد. زردچوبه یک ریشه طعم دار است که معمولا به عنوان ادویه ی غذا استفاده می شود. همچنین می توان از آن یک نوشیدنی سالم نیز تهیه کرد. محققان تائید نکرده اند که می تواند باعث زودتر پریود شدن شود اما اگر پریودتان عقب افتاده است، ارزش دارد آن را امتحان کنید.

۵- از مکمل های گیاهی استفاده کنیدتصور می شود که مکمل های گیاهی متفاوتی پریود را تحریک می کنند. به این دلیل که مکمل ها توسط سازمان غذا و دارو کنترل نمی شوند، باید با احتیاط مصرف شوند. قبل از استفاده از مکمل ها، با پزشک مشورت کنید. راهنمای روی بسته بندی را بخوانید و بیشتر از اندازه پیشنهاد شده مصرف نکنید. تصور می شود این مکمل ها برای تحریک پریودتان سودمند هستند:

۱- استراحت کنید و استرس نداشته باشیداسترس زیاد باعث می شود تا پریودتان عقب بیافتد. استرس عملکرد هیپوتالاموس تان، بخشی از مغز که هورمون هایتان را تنظیم می کند و باعث پریود می شود را تغییر می دهد. اگر فکر می کنید استرس باعث عقب افتادن پریود تان شده است، منابع استرس در زندگی تان را ارزیابی و آنها را کاهش دهید.

۲- حمام آب داغ بگیریدهیچ توضیح علمی برای این که چرا حمام آب داغ باعث زودتر پریود شدن می شود وجود ندارد، اما بسیاری آن را سودمند می دانند. احتمالا به این دلیل سودمند است که آب گرم، بدن و همچنین استرس های فیزیکی و احساسی تان را آرام می کند. زمانی که می خواهید پریود شوید، به خودتان زمان دهید و به آرامی در وان آب گرم به مدت طولانی دراز بکشید.

۳- وزن مناسبی داشته باشیداگر وزن بدن تان نسبت به قدتان ۱۰ درصد کمتر از حالت طبیعی است، ممکن است در چرخه قاعدگی تان اختلال ایجاد کند. بسیاری افراد متوجه شده اند که کمی اضافه کردن وزن باعث شده است که چرخه قاعدگی شان منظم تر شود.

۴- بررسی کنید که زیاد ورزش نکنیدبسیاری از ورزشکاران که روزانه تمرین می کنند، عقب افتادن پریود یا نامنظم بودن آن را تجربه می کنند. تمرین بیش از اندازه می تواند به کاهش استروژن در بدن و متوقف کردن پریود بیانجامد. پایین بودن استروژن می تواند عوارض جانبی منفی مانند شکننده شدن استخوان ها داشته باشد. اگر فکر می کنید مشکلتان، تمرین بیش از حد است، لازم است که سریعا این عادتان را تغییر دهید.

۵- استفاده از داروهای ضدبارداری هورمونی را در نظر بگیرید


استفاده از قرص های ضد بارداری هورمونی می تواند کنترل کامل چرخه قاعدگی تان را به شما بدهد و همچنین می توانید برای چند ماه از پریود شدن جلوگیری کنید. داروهای ضد بارداری هورمونی معمولا برای درمان نامنظمی های قاعدگی، پریود های دردناک یا طولانی استفاده می شوند. با پزشکتان راجع به این که آیا استفاده از این داروها برایتان مناسب است، صحبت کنید.

۱- ارزیابی کنید که حامله نباشیددلایل زیادی برای پریود نشدن وجود دارند. اگر بارداری در صدر لیست نگرانی هایتان است، باید تست بارداری بگیرید و بعد تصمیم بگیرید. بیشتر تست های بارداری تا ۵ روز یا بیشتر از روزی که پریودتان باید شروع می شده است، جواب درستی نمی دهند.

۲- علل طبیعی دیگر برای عقب افتادن پریود را بدانید


برای بعضی ها داشتن چرخه قاعدگی نامنظم کاملا طبیعی است. بدن هر فردی متفاوت است و بعضی ها پریودشان هرچند وقت یکبار عقب می افتد یا چندماه پریود نمی شوند. شیردهی و یائسگی علل طبیعی دیگری برای اختلال در چرخه قاعدگی هستند. اگر مطمئن نیستید که علت عقب افتادن پریودتان با تغییرات هورمونی طبیعی در ارتباط است، با پزشک صحبت کنید.

۳- بررسی کنید اگر داروهایتان باعث عقب افتادن پریودتان شده اند


داروهای خاصی می توانند باعث اختلال در چرخه قاعدگی شوند. ممکن است از دارویی استفاده می کنید که بدون آن که متوجه شوید، یکی از عوارض جانبی آن عقب افتادن پریودتان باشد. اگر از یکی از موارد زیر استفاده می کنید، ممکن است دلیل عقب افتادن پریودتان این مورد باشد:

چیکار کنم که زودتر پریود شم

۴- اگر مشکل پزشکی دارید، آگاه شویدطبیعی است که هرچند وقت یکبار پریودتان عقب بیافتد، اما اگر ماهها از آخرین پریودتان گذشته است، مهم است به پزشک مراجعه کنید تا از سلامتتان مطمئن شوید. مشکلات اساسی خاصی می توانند باعث اختلال در چرخه قاعدگی تان شوند. مشکلات زیر می توانند یکی از دلایل باشند:

مقاله های مرتبط:


رسانه دکتر سلامت


سلام اگه امکان داره دلیل اینکه در ماه دوبار پریود شدن را بگید من مجرد هستم و الان در ماه دوبار پریود شدم داروی خاصی هم مصرف نمیکنم و ۲۲سالمه ممنون

با سلام و احترام


علت متداول موردی که فرمودید، مشکلات تیروئید و نوسانات هورمونی است. که خطرناک نیست مگراینکه جدی و شدید باشند. عوامل دیگری مثل گر گرفتگی و نفخ هم می‌تواند با آن در ارتباط باشد در کل اگر خیلی حاد نیست لازم نیست نگران باشید.

موفق و پیروز باشید.


ممنون از توضیحتون


خواهش میکنم موفق باشید


منظورتون از دوماه پریود شدن چیه اگر یکی اول ماه ویکی اخر ماه مشکلی نداره درغیراین صورت باید سونو بشی عزیزم

شاید خدا نکرده کیست داشته باشی منم وقتی کیست داشتم ماهی چندبار پریود میشدم،حتما برو دکتر

سلام من از ماه پیش اقدام به بارداری کردم پریودهام همیشه ۳۰روزه بودولی بعد از اقدام ۲۸ روز شد، بعد از پریودیم هم اقدام کردم،باید اول ماه پریود بشم راهی هست که زودتر بشه فهمید که باردار هستم یا نه؟!

با سلام و احترام


تنها راه آزمایش دادن است اما برای محاسبه زمان زایمان می‌توان ۳ ماه از آخرین روز آخرین پریود، کم و ۷ روز به آن اضافه کنید. روز تخمینی به دنیا آمدن فرزندتان به دست می‌آید.

خیلی کامل بود واقعا ازتون تشکر میکنم که به فکر سلامت جامعه هستید.

نظر لطف شماست.


سلام ممنون ازکانال بسیارخوبتون بامطالب آمزنده.من چندوقتی هست که پریودیم بصورت لخته های بزرگ خارج میشن چندسال پیش هم که مجردبودم همینجورشدم دکترسونوگرافی تجویزکردکه کیست نداشته باشم که چیزی دیده نشدامادوباره اینطورشدم میخواستم بدونم دلیلش چی میتونه باشه.درضمن قصدبارداری هم دارم میخواستم بدونم مشکلی ایجادنمیکنه؟

حتما برای این موردی که فرمودید حضوری به دکتر مراجعه فرمایید.

واقعا ازتون ممنونم بابت این مقاله مخصوصا قسمت نقص عملکرد تیروئید که خیلی کمک کرد به من که بفهمم مشکلم چیه

خواهش میکنم خوشحال هستیم که این مقاله به درد شما خورد.

موفق باشید


سلام خسته نباشید.بدلیل پلی کستینگ pcoدرسونوگرافی ۱ماه و نیم متفورمین مصرف میکنم.هنوزپریودنشدم نمیدونم تاکی طول میکشه چیکار کنم زودتر پریود شم.۲۰سالمه و مجردم.

با سلام ، سندروم pco مربوط به تنبلی تنخمدان است و احتمالا باید ۲ عدد آمپول پروژسترون با تجویز پزشک استفاده کنید، بدون نسخه پزشک نمیتوانید تهیه کنید

سلام خسته نباشید.بدلیل تشخیص پلی کستینگ pcoدرسونوگرافی ۱ماه و نیم متفورمین مصرف میکنم.هنوزپریودنشدم نمیدونم تاکی طول میکشه چیکار کنم زودتر پریود شم نگرانم.۲۰سالمه و مجردم.

سلام از شما خواهش میکنم کمکم کنید من ۱۰ روز از پرید شدنم گذشته دوست ندارم بار دار شم چکار کنم اگه بار دار باشم برای سقط چکار بآید کرد. با تشکر از شما دکتر کامرانی عزیز

با سلام، شما اول باید تست BhCG بدین، اگر تستتون مثبت شد ، باید جواب را نزد پزشک ببرید و بر اساس تعداد هفته و ماهی که هستید با تشخیص پزشک میتوانید این کار را انجام دهید

دارو شیمیایی نخور… ضرر داره… برو از طب سنتی استفاده کن

سلام از شما خواهش میکنم کمکم کنید من در حدود ۱۰ روز از پریودم گذشته من نمیتوانم بار داربشم یه راه کار برای سقط بهم بدید البته آگه می شه جواب بدید خواهش میکنم

دوست عزیز اول شما باید آزمایش خون بدید تا مطمئن بشید که آیا باردار هستید یا نه؟

سلام ببخشید من تقریبا ۱۵ سالمه یه خورده چاقم الان نزدیک هفت ماه یا هشت ماه هست که من پریود نشدم اضافه وزن دارم احتمال دیابت رو هم میدم میشه لطفا منو راهنمایی کنید؟؟ ممنون

یک پیاز درشت رو رنده کنید با سه یا چهار مشت زرشک و یک قاشق مربا خوری زعفران و چند تکه نبات در ظرفی با دو لیتر آب حدود ۲۰ دقیقه بجوشانید بعد از خنک شدن در ظرفی در دار در جای خنک نگه دارید و هر چهار ساعت یکبار یک لیوان از آن بنوشید . این کار را تا زمانی که به درد و خونریزی بیفتید باید ادامه دهید.تذکر و هشدار شدید میدم موقع انجام اینکار حتما کسی باید مراقب و مواظب شما باشد چون ممکن است دچار افت شدید فشار خون شوید برای همین باید کسی باشد مواظب و مراقب شما باشد و یا احیانا سریعا شما را به بیمارستان برساند.ولی چون در محلول نبات هم هست احتمال آن کمتر است ولی در کل دچار افت فشار خواهید شد. میتوانید از آب نبات استفاده کنید ولی زیاد نخورید چون چیزی که باعث سقط جنین خواهید پایین آمدن فشار خون است پس با با خوردن زیاد آب نبات تاثیر آن را کم خواهید کرد. تاثیر این روش در تا ۸ هفتگی قطعی است.

عزیزم خوردن این جوشونده چن روزه جواب میده؟چقدباید بخورم منکه دولیوان دولیوان هر۱ساعت به ۱ساعت میخورم

سلام مصرف این جوشونده جواب داد؟ کسی میدونه؟؟؟


سلام واقعا این راه جواب میده حتما ؟اگر هنوز یک ماه نشده باشه چی ؟ خطر نداشته باشه یوقت ؟

سلام من ۱۶ اسفند پریود شدم الان ۲۵ فروردین که هنوز پریود نشدم خیلی نگرانم چی بخورم که سریعتر پریود شم ۲۶ سالمه مجرد هستم

سلام خسته نباشید پریدیم منظومه ازمایش قبل ابزارهای دادم خوبه ‘نمیدونم چراباردارنمیشم ۲سال ونیم اقدام ب بارداری کردم ایا دلقش میتونه تغذیه شوهرم باشه اخه فستیوال‌های بود میخوره

ببخشید کیبورد خرابه’ پریدیم منظم شوهرم فست بودی هستش ایا دلیلش اینه؟

سلام ببخشید کسی از این راه جواب گرفته جدیدا تاماه اول اگر کسی جوابشو میدونه بگه خواهشا ممنون

سلام خسته نباشید من ۱۷ سالمه مجرد هستم میخواستم ۳ روز پریودیم رو جلو بندازم اما چون محصل هستم و همیشه استرس امتحان همراهمه نمیتونم ریلکس باشم تا زود تر پریود بشم به نظرتون استفاده مناسب از زعفران و رازیانه میتونه راه حل مناسبی باشه ممنون میشم کمکم کنید

با عرض سلام بله خیلی مفید است


سلام من همیشه ۲۵هرماه پریودمیشدم امادفعه پیش۲۷اسفندپریود شدم تا۷روزبعدش اما دوباره بعداز۶روزپاک بودنم بمدت ۳روز لک قهوه ای تیره دیدم اما باید۲۵فروردین هم پریودمیشدم اماهنوز تاب امروز ک۲اردیبهشته پریودنشدم!متاهلم هستم اما کاری نکردیم ک احتمال بارداری باشه!ممنون میشم جواب بدین

سلام ، لکه های قهوه ای معمولا نشانه عفونت هستند ولی چون اولین بار مشاهده کردین زیاد جای نگرانی نیست

سلام من باید ۲۰فروردین پریود میشدم،تاالان عقب افتاده،دو دوره هم کاملا علایم قبل از پریودی داشتم ۱ و ۲۰فروردین ولی خونریزی نداشتم الان حتی علایمشم ندارم بنظرتون طبیعیه؟چیکار کنم ک پریود بشم،بنظرتون دکتر برم؟ ۲۴سالمه مجردم

سلام زمان زیادی نگذشته است، اگر این ماه پریود نشدید به پزشک مراجعه کنید که اول باید سونوگرافی تخمدان و رحم انجام دهید که علت آن مشخص شود

سلام من اصلا پریود نشدم چکار کنم که پریود شم؟!


۱۲ سالمه ، مشکلی نیست که هنوز پریود نشدم؟


سلام . نه عزیزم اصلا مشکلی نیست. سن پریود شدن از حداقل ۹ سال تا حداکثر ۱۶ سالگی متفاوته. معمولیش ۱۴ سالگیه. پس هیچ جای نگرانی نیست

خیر طبیعی هستش


سلام من سه روز از قرص ال دی استفاده کردم برای جلوگیری از پریودی الان سه روز هم قطع کردم ولی خیلی اذیت میشم حالت تهوع وسرگیجه دارم به نظرتون باید جیکار کنم

سلام دوست عزیز، وقتی این عوارض دیده میشه یعنی به شما نمیسازه و باید به پزشک زنان مراجعه کنید تا قرص های دیگر را برای شما تجویز کنند

اگه می خوای از پریودی جلو گیری کنی باید لیمو زیاد بخوری

آیا این صحت داره؟؟؟ من هر روز دارم رازیانه میخورم صبح ها بخاطر اینکه پریود شم، از طرفی هم عاشق لیمو هستم و روزانه ۲تا لیموهم میخورم?

سلام خسته نباشیدمن تقریبا دوماهی میشه ک پریود نشدم قرص اورژانسی مصرف کردم امکان داره بخاطر قرص باشه یاامکان حاملگی هست؟تستم گرفتم منفی بود دلیلش چیه لطفاجواب بدید مرسی

سلام بستگی داره تست را در چه تایمی گرفته باشید، برای اطمینان آزمایش تست خون BhCG بدین

ایا خوردن لیمو مانع پریود شدن میشه؟خواهشا ج بدید . من ۲ماه هس پریودم عقب افتاده و لیمو زیاد میخورم . ی راهکار بدید زودتر پریود سم ۲۵سالمه . مجردم . و امپول پروژسترون رو ۶.۷ روز پیش زدم اما هنوز خبری نیس. کمک کمک

سلام.وقت بخیر.من ۲۸ ساله و مجردم.تابحال همیشه پریودم منظم بوده.زمانه پریود قبلیم رو واقعا یادم نیس. الان باید یه مسافرت کاری برم و ۸روز طول میکشه.دقیقا ۶روز دیگه حرکت میکنم.استدعا دارم کمکم کنین و بگین چیکارکنم زودتر پریودشم که تموم شه تا اون روز . خواهش میکنم راهنماییم کنید. پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگذارم

سلام دوست عزیز شما اگر نکته های همین مقاله را بررسی کنید به نتیجه خواهید رسید

واییی من میخواستم برم مسافرت، ولی نگران این بودم وسط سفر پریود بشم، ولی با اجرا کردن توصیه های شما ۴ روز زودتر پریود شدم و با خیال راحت رفتم سفر

فقط اومدم کامن بذارم و ازتون تشکر کنم


چی استفاده کردید؟؟


چی کار کردی ؟بما هم بگو


سلام خسته نباشید من بدنسازی کارمیکنم وپریودای نامنظمی دارم ازهفت فروردین که پاک شدم هنوزپریودنشدم بی بی چک استفاده کردم ولی منفی بود ایالازمه دوباره استفاده کنم یا بازم صبرکنم

با عرض سلام و خسته نباشید، اولا اینکه بدنسازی هیچ مشکلی ندارد و حتی باعث تنظیم بهتر قاعدگی هم میشود، و اینکه امکان بارداری وجود دارد برای اطمینان خاطر آزمایش BHCG بدهید

سلام و عرض خسته نباشین من میخوام قبل ماه مبارک رمضان پریود شم هفت روز پریودم طول میکشه این مطالب این مقاله رو خوندم حداقل چندروز طول میکشه به نتیجه برسم؟؟؟

سلام و درود اگر ۱۰ روز قبل انجام دهید ان شالله نتیجه میگیرید

سلام من ازاخرای اسفندتاالان پریود نشدم ودوبار بی بی چک گرفتم منفی بود و ازمایش خون بارداری هم دادم واونم منفی بود البته ازمایش معمولی بارداری بود یعنی تیترحاملگی نبود ولی هنوزم پریود نشدم ب نظورتون بارداری منتفی؟ و چیکارکنم پریود بشم والبته دارو گیاهی هم چندروزی مصرف میکنم. لطفا جواب بدین

سلام،ازمایش خون معمولی با تیتراژ ان زیاد تفاوت خاصی ندارد، تیتراژ فقط رنج مثبت و تیتر ان را نشان میدهد، و ازمایش خون معمولی هم صحیح است، البته بستگی به این که چه زمانی ازمایش را گرفته باشید دارد، داروهای گیاهی مانند عرق رازیانه و زعفران موثر هستند.

سلام خسته نباشین من با دوستم رابطه داشتم ولی ابشو داخل نریخته ولی پریودم عقب افتاده و یکبار هف ت روز بعد بی بی چک استفاده کردم و یکبار ۱۴ روز بعد هردو بارم منفی بود ولی هنوز پریود نشدم البته استرسم دارم بنظرتون احتمال بارداری هست یا نه

سلام خسته نباشین من با دوستم نزدیکی داشتم ولی ابشو داخل نریخته قرصم مصرف نکردم ولی پریودم عقب افتاده یبار هفت روز بعد از نزدیکی و یبارم ۱۴ روز بعد بیبی چک استفاده کردم منفی بود ولی هنوز پریود نشدم لطفا جواب بدین توروخدا امکان بارداری هست یا نه؟

سلام در خیلی مواقع حتی ممکن است در پیشاب ، اسپرم داشته باشد و موجب بارداری شود، حتما آزمایش BHCG بدهید

سلام . خسته نباشید .دکتر جان .من یک ماهه که ازدواج با نامزدم رابطه داشتم و هنوز نامزدم باکره س .. از اخرین رابطمون الان ۱۰ روز میگذره و وقت پریودیشم الان ۷ روز گذشت کمر درد عجیب داره ولی پریود نمیشه .. ایا نشونه ی بارداری داره ؟با حالت باکرگی باردار میشه ؟ ممنون میشم کمکم کنید

لایکککککک


سلام با عرض خسته نباشید از صفحه ی عالیتون من هرماه ازشدن پریودیم تا شدن بعدیش ٣٠ روز میکشه ولی ایندفعه ده روز عقب افتاده و عفونت دارم ازطرفی دردوحالت های پریودی را دارم ولی هرکاری میکنم هرچی مصرف میکنم نمیشم میشه راهنماییم کنید خیلی عذاب اوره ممنون من متاهلم اما تست بارداریم دادم و حامله نیسم

با عرض سلام و تشکر از همراهی شما دوست عزیز


برای اطمینان خاطر از عدم بارداری حتما آزمایش BCHG را بدهید

سلام خسته نباشید من زمان پریودشدنم خیلی بهم ریختس هیچ وقت سرماه نمیشم چندین بار هم دکتر رفتم اما بازم همونطورم چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟ الانم ۲۰روز عقب انداختم عقد هستم کاریم نکردم لطفا راهنمایییم کنید ؟؟؟؟هرچی چیز گرم میخورم بی فایدست))))))):

با عرض سلام، مقوله ی چرخه قاعدگی در عین سادگی بسیار پیچیده و دارای نکات ریزی می باشد برای دریافت راهنمایی بیشتر و کسب اطلاعات دقیقتر پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را مظالعه فرمایید:

https://drsalamatx.com/how-to-be-prepared-during-menstruation/


سلام خانم دکتر خسته نباشید. من حدود ۱۶روز پیش اقدام برای بارداری کردم. دیروز ازمایش بتا دادم و هورمون بارداری ۲.۰بود و جواب منفی بود و هنوز پریود نشدم. من حدود ۵ماهه ک ب خاطر تنبلی تخمدان دوفاستون میخورم و الان یک ماهه ک قطع کردم .میخواستم بدونم که ایا پریود نشدنم ب خاطر نخوردن قرص هاست یا بارداری. در صورتی ک جواب سونوگرافی کاملا طبیعی و نرمال بود. ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام، بدلیل اینکه تنبلی تخمدان دارید، بابد قرص هاتون رو منظم مصرف کنید

با نظر پزشک قرص هارو قطع کردم. چون گفتن برای باردار شدن دوفاستون نخورم حالا الان ۱۰روز گذشته و پریود نشدم ولی همه ی نشانه های پریود اعم از دل درد و کمر درد رو دارم. قبلا هم سابقه داشته و ۴تا پروژسترون زدم و پریود شدم آیا اینبار هم همین کار را انجام بدم؟؟ با تشکر از پاسخ دهیتون

با سلام مجدد ،بدون تجویز پزشک پروژسترون نزنید، اگه لزومی باشه باید با تجویز پزشک آمپول بزنید

سلام وقت بخیر میخواستم بدونم ایا غیر گل زعفران چه داروهای گیاهیه دیگری برای زود تر پریود شدن وجوددارد؟؟؟اگه غیر گل زعفران خودش رومصرف کنیم‌چطور؟؟؟

سلام خود زعفران هم تاثیر زیادی دارد، برای اطلاعات بیشتر این مقاله را هم مطالعه بفرمایید:

https://drsalamatx.com/how-your-menstrual-periods-start-earlier


با سلام ۲۷ماه قبل یه رابطه داشتم منی داخل مریخت ولی به خاطر ترس کمتر از ۲۴ ساعت قرص لونزیل خوردم…من عادت ماهانم منظم نیس ولی بین ۴تا ۸هر ماه هستش…۸ماه جدید لک قهوه ای دیدم و همینطور فرداش…روز سوم خونریزی داشتم و کمر درد شدید تا ۴روز این خونریزی ادامه داشت ولی به نظرم رقیق تر بود….این خونریزی برای عادت بوده?الانم حالت و دردهای عادت ماهانه رو دارم و مقداری تهوع…ولی هنوز نشدم ممنون میشم جواب بدین

سلام من بیست فروردین پریود شدم و اردیبهشت پریود نشدم الانم خرداده.متاهلم میترسم بازدار باشم اما بی بی چک زدم باردار نبودم میگم شاید بی بی چک اشتباه گفته خیلی استرس دارم کمکم کنید.قبلن هم هر چند ماه پریودیم مرتب بود یه ماه نمیشدم دوباره میشدم.رفتم ازمایش گفتن کم خونی اما قرص اهن خوردن مرتب شده بود الان باز پریود نشدم چکار کنم بشم خواهشا سریع ج بدید ممکنه باردار باشم تنم خیلی گرم شده ولی قبلن تنم خیلی سرد بود

جوابو برام ایمیل کنید منتظرم خواهشا بگید ک نکنه باردار باشم جز سونو از کجا مطمئن بشم نیستم

سلام دوست عزیز برای اطمینان از باردار بودن حتما آزمایش BCHG (آزمایش بتا) بدهید

باسلام خیلی ممنون از پیج عالیتون میخواستم بگم ک من ۸ماه پیش زایمان کردم و از بعده زایمانم هیچگونه رابطه زناشویی نداشتم بدلیل جداشدن از همسرم اوایل مرتب پریود میشدم ولی الان دوماهه ک نشدم کمردرد و سردرد و همینطور حالت تهوع شدید دارم خیلی گیجو بیحالم تورووووخدا راهنماییم کنین ممنون میشم❤

سلام منبیست بیست فروردین پریود شدم و اردیبهشت پریود نشدم الانم متاهلم میترسم بازدار باشم اما بی بی چک زدم باردار نبودم میگم شاید بی بی چک اشتباه گفته خیلی استرس دارم قبلن هم هر چند ماه نمیشدم دوباره رفتم ازمایش گفتن کم خونی اما قرص اهن خوردن مرتب شده بود الان باز پریود نشدم چکار کنم بشم خواهشا سریع ج بدید ممکنه باردار باشم تنم خیلی گرم شده ولی قبلن تنم خیلی سرد بود

سلام.من ۲اردیبهشت پریود شدم ولی الان پنج روزه که عقب انداختم با اینکه خیلی کاره سنگین کردم دوش اب داغ گرفتم پلهاری میدوام.از چهار پای پریدم ولی پریود نمیشم نمیدونم علتش چیه؟ ایا میتونه از عفونت باشه یا بارداری؟خارش یا سوزشم ندارم.من ۲۲سالمه متاهلم.خیلی نگرانم اخه میخواستم برای بارداری اقدام کنم ولی برنامهام بهم ریخته..

سلام ، پنج روز عقب افتادن یک چیزی طبیعی هستش ، اگر بیشتر طول کشید آزمایش بتا بدن برای اطمینان

سلام دکتر من ۲۲اردیبهشت پریود شدم وتا۸روز لکه بینی داشتم و۳۰اردیبهشت با نامزدم فقط از پشت بدون اینکه ایشون لباس داشته باشه از روی لباس من التش رو بهم مالید ولی من اصلا احساس خیسی نکردم دو روز بعد از این رابطه یک قرصhdخوردم وشب بعدشم یکی خوردم ودوباره شب بعد یکی دیگه ولی چون استرس داشتم روز بعدش دوتا خوردم والان دوروزه قرص قطع کردم جمعا من ۵تا اچ دی خوردم امکان بارداری هست چون من با کره ام ،تورو خدا جواب بدین ،فردای رابطه من از مایش بتا دادم ولی معلوم میکنه

سلام اگر مایع منی و اسپرم وارد واژن نشده باشد احتمال بارداری وجود ندارد

دکتر من اصلا احساس خیسی نکردم ،ازمایش بتا دوروز بعد ارتباط جواب میده؟

سلام من دانش اموز هستم و یک ماه دیگر هم کنکور میدم خیلی استرس کنکور و امتحانات خرداد را دارم من هر سال دی و خرداد پریود نمیشم و الان هم دو ماه نشدم چیکار کنم

سلام استرس میتونه به تاخیر بندازه ولی نه انقدر ؟؟؟ حتما به پزشک مراجعه کنید

سلام من ۱۸ سالمه.مجردم و۶ ماهه پریود نشدم دکتر رفتم گفتن تنبلی تخمدان دارم. چیکار کنم پریود شم؟ ممکنه هیچوقت نتونم بچه دار شم؟

سلام حتما باید به پزشک متخصص مراجعه کنید و تحت درمان قرار بگیرد

سلام خسته نباشید با تشکر از مطالب اموزندتون من هیجده سالمه و مجردم الان تقریبا یک ماهه که پریود نشدم یعنی اخرین پریودیم ۱۳فروردین بوده !قبلشم پریودیم نامنظم شده بودو در ماه دوبار پریود میشدم ,به نظرتون مشکلم چی میتونه باشه ؟!چ کار کنم پریودبشم الانم شرایطی ک ب دکتر برم و ندارم با تشکر

سلام من ۲ماه پریودیم افتاده عقب قرص لاغریم استفاده میکنم .کارمم یجوریه که استرسم زیاده ایا اینا باعث عقب افتادن میشه

سلام بله استرس باعث عقب افتادن میشه


با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما من ۸ اردیبهشت پریود شدم ، ۱۹ اردیبهشت لونژیل خوردم و ۲۵ اردیبهشت ۴ روز خونریزی داشتم، مجددا ۴ خرداد، ۲۰ دقیقه بعد از نزدیکی، مجبور شدم لونژیل مصرف کنم و ۹ خرداد هم دو عدد آمپول پروژسترون تزریق کردم. از اونجایی که دانشجوی دکترا هستم امکان بارداری در حال حاضر ندارم. میخواستم بپرسم تا کی باید منتظر پریود باشم. دو سه روزه که کمر درد و درد زیر شکم خفیف دارم ممنون از شما

سلام برای اطمینان بیشتر آزمایش بتا بدهید


سلام خسته نباشین من همیشه پریود منظمی دارم ۱۰خرداد نوبت پریودم بود از ۳۱ اردیبهشت هرشب LD خوردم به مدت ۱۵ شب…بعد از اون رابطه داشتم…منی رو داخل واژن ریختن همون موقع واژنم رو با اب پرفشار شستم و ۴ تا LD خوردم…دوازده ساعت بعدش ۴تا دیگه خوردم…..چند روز طول میکشه تا پریود بشم؟ ایا این روشی که امتحان کردم جز روش های پرخطره؟ یعنی احتمال بارداری چند درصده؟

سلام با این روش هایی که انجام دادید احتمالش خیلی کمه ولی اگر بعد از ۱۰ روز (بعد از زمان مقرر) پریود نشدید حتما ازمایش بتا بدهید

سلام خسته نباشید من چند روزی هست پریودیم عقب افتاده وتمام علائم پریود رو دارم ولی پریود نشدم دلیلش چی هست؟ البته استرسمم زیاد هست به خاطر امتحانا میتونه بخاطر استرس باشه؟

سلام استرس یکی از عوامل تاخیر در پریود هست و جای نگرانی نیست

سلام خسته نباشی من دختری هستم ۴۳ ساله مجرد پریود نشدم آخرین پریودم۱۵فروردین بوده واز از اون زمان پریود نشدم خیلی ناراحتم لطفأ راهنماییم کنید.

سلام و خسته نباشید لطفا چک کنید ببینید علایم یائسگی در بدنتون وجود دارد یا خیر (مانند گرگرفتی، رشد بیش از حد موهای زائد بدن، کلفت شدن صدا و … )

سلام وقت بخیر من خانمی متاهل و ٣٠ساله هستم و دارای سیکل ماهانن مرتب. ۵روز از موعد پریودم گذشته و هنوز پریود نشدم ۴روز قبل از موعدم قرص لونژیل ١/۵ مصرف کردم و بعدازظهرش مقداری خونریزی داشتم و دیگه هیچ.ایا امکان بارداری وجود داره؟؟؟با توجه به اینکه کودک ١ساله دارم نمیخوام باردار بشم چه چیزی استفاده کنم تا سریع پریود بشم؟؟؟؟؟ باتشکر

با سلام بله احتمال بارداری وجود داره، برای اینکه خیالتون راحت بشه آزمایش بتا (btchg) بدهید و در روابطتون حتما از کاندوم استفاده کنید

باتشکر از اطلاعات جامعی که در اختیار مردم میذارید میخواستم بپرسم از آخرین پریودم ۵ ماه میگذره کلا یه ساله این مشکل برام به وجود اومده نزد پزشک رفتم و تمام آزمایشات و سونوگرافی ها رو انجام دادم و هیچ مشکلی مشاهده نشد و دکترم گفتن که از استرسه و دوماه خوردن قرص یاسمین و تجویز کردن اما چون سرطان سینه در خانواده مادریم وجاد داره خوردن قرص جلوگیری بیش از دوماه به صلاحم نیست و الان هم ۵ ماهه پریود نشدم خیلی نگرانم نمیدونم چی کار کنم درضمن سابقه زود یائسته شدن هم در خانواده م وجود نداره و زیر ۵۰ سال کسی از خانواده م یائسته نشده اگر راهنمایی م کنین ممنون میشم

لازم به ذکره که بگم ۳۳ سال هم سن دارم


سلام، وقتی مشکل کیست یا فیبروم ندارید احتمالا pco یا سندروم پلی کیستیک دارید، ( تنبلی تخمدان) ، اگه دچار اضافه وزن هستید باید لاغر کنید،

سلام من تازه عروس هستم تویه روزدوباررابطه جنسی داشتم باهمسرم قرص اورژانسی دوقلوروهم خوردم یکی بعدازرابطه یکی هم دوازده ساعت،بعدااز٧٢ ساعت بازم رابطه داشتیم یه بارکه اونم طبق الگوش خوردم ایااحتمال بارداری هست

سلام خسته نباشید ممنونم از راهنمایی های خوبنتون لطفااا جواب منم بدید من مهر ماه دو بار پریود شدم یک بار ١٣ هم و یک بار ٣٠ اخر ماه و الان ٢١م ابان هست پریود نشدم و ۵ روز پیش هم رابطه داشتم و منی داخل نریخت و کاملا مواظب بودیم و بعد از اونم ٢ تا ٣ تا LDخوردم و الان استرس دارم امکان بارداری هست؟؟؟؟

با سلام. امکان بارداری نیست


سلام من ۳ روز بعد شب عروسیمه و این ماه دیرتر پریود شدم ۲ روزه،اگ بخوام تا ۳ روز بعد پریودمو قطع کنم باید چیکار کنم؟ اگه روش خانگی هم بگین خوب میشه ؟

اگ جوابمو زود بدین خیلی خوب میشه ممنون


سلام .من ماه پیش مه باهمسرم رابطه داشتم کاملا محافظت نشده در ۴مین روز پریودم بود.بعد پریود هم رابطه داشتیم .من در بین این روزا ۴تا قرص اضطراری مصرف کردم.بعد دوباره ٢روز خون قهوه ای تیره ازم خارج شد.من ١٠هم ١١هم هر ماه پریود میشم الان ٢۶م شده هنوز نشدم.استرسم دارم ورزشم میکنم.حس پزیودی هم دارم اما هنوز نشدم.دربازم دمنوش زغفران خورددم

دکتر لطفا جواب بدین


با سلام استرس چند روز باعثه عقب افتادگیه پریود. میشه؟؟؟…

سلام بالابودن هورمون ادرنال فوق کلیه ارتباطی با تاخیر پریودی داره من الان ۴روزه عقب انداختم وکم کاری تیروییدم دارم

باسلام من برای جلوگیری از عادت ماهانه هر وقت قرص LD میخورم پریود میشه و جلوگیری نمیکنه از نشدن دلیلش چیه ممنون

سلام. من ۲۳ سالمه و مجردم. ۳ ماه هست که پریود نشدم. تا الان فرصت نکردم به دکتر مراجعه کنم. در حال حاضر هم در ایام امتحانات هستم و دوست دارم سریع تر پریود بشم به خاطر ماه رمضون . ۴ روزه که مرتب دمنوش زعفرون با رازیانه و آویشن خوردم ولی فقط درد و علایمش رو دارم و خبری نیست! یه قرص ال دی بخورم تاثیر میذاره؟

سلام من تازه پریود شدم از ۲۲ تا پاک شدنم ۲۷ خرداد طول کشید و ۱۶ تیر میخام عروسی کنم استرس دارم که توی این مدت دوباره پریود بشم برای عقب افتادن تا اخر ماه چی بخورم بهتره ؟

این مقاله به شما کمک خواهد کرد به لینک زیر مراجعه کنید https://drsalamatx.com/delay-period/

سلام وقت تون بخیرببخشیدمن ۳۶سالمه مجردم تازه فهمیدم لخته خون ببینم خطرداره من بیشترپریودام لخته خون داشته بعدالان یه دوره پریودم عقب افتاده هرماه ۲۰یا۲۵میشدم الان یک ماه پریودنشدم لطف میکنیدراهنمایی کنید

به طور طبیعی خون فاکتورهای ضدانعقاد خونی تولید می کند که غلظت خون را حفظ می کند و اجازه نمی دهد که خون لخته شود، اما گاهی وقتی جریان خون سنگین است، این فاکتورهای ضدانعقاد خون، زمان کافی برای عمل کردن ندارند و در نتیجه لخته های خونی شکل می گیرند. هرچند این اتفاق در دوره عادت ماهانه پدیده ای طبیعی است. اما لخته های خون زمانی باعث نگرانی می شود که بالاتر از مشت یک زن باشد در تمام دوره عادت ماهانه بیش از حد اتفاق بیفتد و پس از دوره عادت ماهانه هم رخ بدهد و همراه با درد نیز باشد.

سلام من۱۶سالمه و تا حالا دو بار بیشتر پریود نشدم لاغرم هستم فاصله هر پریودیم حدودا۴یا۵ماهه ۲۴فروردین پریود شدم ولی هنوز پریود نشدم تو رو خدا بگید مشکلی دارم

سلام من۱۶سالمه تا حالا دو بار بیشتر پریود نشدم پریود دومیم ۲۴فروردین بود و من حدودا سه و خورده ماه رو پریود نشدم لاغرم قدمم بلنده تو رو خدا کمکم کنین من مشکی دارم عایا؟

سلام من۱۶سالمه تا حالا دو بار بیشتر پریود نشدم پریود دومیم ۲۴فروردین بود و من حدودا سه و خورده ماه رو پریود نشدم لاغرم قدمم بلنده تو رو خدا کمکم کنین من مشکی دارم عایا؟

آمنوره (فقدان قاعدگی) می تواند در طی بلوغ یا پس از آن اتفاق افتد. آمنوره اولیه وضعیتی است که در آن تا سن ۱۶ سالگی هیچ عادت ماهیانه ای نداشته باشید. آمنوره ثانویه زمانی اتفاق می افتد که شما سابقا عادت ماهیانه داشته اید اما اکنون متوقف شده است. با قطع عادت ماهیانه ممکن است اولین فکر شما وقوع حاملگی باشد. اما دلایل متعددی وجود دارد که شما عادات ماهیانه منظمی ندارید. بسیاری از علل شایع آمنوره ثانویه شامل موارد زیر است: وزن کم بدن: کمبود وزن شدید بدن می تواند عملکرد بسیاری هورمونها را در بدن دچار آشفتگی کند و به طور بالقوه تخمک گذاری را متوقف نماید. زنانی که دچار اختلال خوردن مانند بی اشتهایی عصبی یا پرخوری عصبی هستند، غالبا به دلیل این تغییرات غیر طبیعی هورمونی دچار قطع قاعدگی می شوند. استرس: استرسهای روحی به طور موقت می توانند عملکرد هیپوتالاموس (ناحیه ای در مغز که هورمونها را کنترل می کند و چرخه قاعدگی را تنظیم می کند) را مختل می کنند. در نتیجه تخمک گذاری و قاعدگی ممکن است متوقف شوند. قاعدگی های منظم بعد از کاهش استرسها باز می گردد.

سلام. من پس فردا کنکور دارم و پریودیم یه هفتس عقب افتاده. البته کلا چرخه ی منظمی ندارم و علائم پریودی رو هم ندارم.(معمولا یه هفته قبل علائمش رو حس میکنم) چیزی باید بخورم که عقب بیفته یا که کاری نکنم؟ نگرانم سرجلسه و بخاطر استرسم مشکلی ایجاد نکنه…

تورو خدا یه راهی بگین من پریودبشم اوتقداز رو اپن پریدم پاهام درد گرفتن

سلام من۱۶ سالمه و مجردم . از دو سال پیش پریود شدم اما هر دو ماه یک بار پریود می شدم ولی الان از ۵ فروردین که اخرین بار پریود شدم چهار ماه می گذره در این صورت نیازه به دکتر مراجعه کنم راهنماییم کنین ممنون

سلام خسته نباشید.ببخشیدمن۵/۲۰عروسیمه.پریودمم منظمه تقریبا بیشتر مواقع.ولی خیلی استرس دارم.ومیترسم پریودبشم براعروسیم.چیکارکنم ی چندروز زودتر پریودبشم؟بهم گفتن قرصای جلوگیری روچندتا بخورم ول کنم تاپریودبشم آیابنظرتون این کار اثرداره؟ضرری نداره؟

خداوند شماره در پناهی خود داشته باشه دوکتور صاحب بسیار کمک بزرگ است

سلام من باید ۱۵مرداد پریود میشدم که نشدم تا حالا ، روز ۲۰مرداد رابطه داشتم با نامزدم که مطمعنم مایعش اصلا وارد نشده ، ولی از روش اورژانسیم استفاده کردم محض اطمینان ، ایا پریود میشم ؟

سلام من پریودیم خیلی نامنظم بود به پزشک مراجعه کردم سونوگرافی دادم گفتن که کیست های ریز تو تخمدان سمت چپم دارم و همچنین تنبلی تخمدان دارم . خیلی میترسم که واسه باردار شدنم مشکلی پیش بیاد . قرص دیان بهم دادن و گفتن ۶ ماه استفاده کنم

خواستم بدونم به نظر شما ممکنه نتونم باردار شم ???

سلام خسته نباشین من همیشه پریودای نامنظمی داشتم الانم اخرای تیر پریود شدم و هنوز نشدم پریود کلا استرس هم دارم خیلی درد سینه و بعضی اوقات کمر درد شدید و دلدرد میگیرم و احساس میکنم الان پریود میشم ولی نشدم بنظرتون علتش چیه مجرد هستم تا کی پریود میشم ؟

سلام خواهش میکنم سریعا راهنمایی بکنین من یک هفته بعد از پریودم شروع کردم قرص ضدبارداری خوردن . تو همون روزم با همسرم رابطه داشتم بعد اینکه اولین قرصو خوردم خیلی اذیت شدم تصمیم گرفتم که قرص اورژانسی بخورم روز بعد از اینکه اولین قرص ضدبارداری رو بخورم دوتا اورژانسی با هم خوردم . حالا سوالم اینه که قرص اورژانسی سریعا باعث پریود شدنم میشه یا اینکه باید سر موقع خودم پریود بشم؟ خیلی اضطراب دارم که حامله نشم .حالا هم یه هفته از مصرف قرص اورژانسی هم میگذره باید چیکار بکنم؟

سلام من چند روز پیش با دوستم دابطه داشتم الان سه روز از پریودم گذشنه اما نشدم ایا امکانش هست؟

سلام ممنون از سایتتون من یه سفر زیارتی درپیش دارم و دنبال این بودم که زودتر پریود شم از دور روز پیش شیر و عسل خوردم و میوه هایی رو انتخاب کردم که ویتامین سی بیشتری داشتن گوجه هم خوردم امروزم پریود شدم یعنی سه روز زود تر از موعد ممنونم فقط اومدم تشکر کنم.

سلام خسته نباشید اگه ممکنه جواب من رو بدید چون دکتر که تحت نظرشان هستم رفتن سفر .من بدلیل تنبلی شدید تخمدان باید آی. وی اف بشم با اهدای تخمک.دکتر بهم کپسولهای تقویتی انرژی کمپلکس، اوابوست و اپتی وومن دادن و حدود بیست روز دیگه باید آزمایش بدم واسه عمل.ولی پریودیم بیست روزه عقب افتاده فقط چند تا لکه قهوه ای دیدم علائم پریود رو دارم اما خبری نیس و مطمئنم باردار نیستم .من واقعا مشکلم اورژانسی هست خواهش میکنم به محض آنلاین شدن جواب بدید که چیکار کنم.ممنون میشم ازتون.

با سلام، یک دوره عقب افتادن پریود و لکه بینی کاملا طبیعی است و ممکن است برای هر خانمی اتفاق بیفتد، مطمئن باشید که مشکل جانبی با توجه به بیماریتان همچون مقاومت به انسولین نداشته باشید و در اولین فرصت به یک پزشک متخصص زنان مراجعه کنید. سعی کنید رژیم غذایی متعادلی را رعایت کنید، مرتب ورزش کنید و از استرس تا حد ممکن دوری کنید.

سلام خوب هستین من ۴/۲۷پریودشدم باید۵/۲۶پریودمیشدم اماهنوزنشدم.علائمش رودارم ولی نمیشم توروخداراهنماییم کنین مجردهستم ورابطه ندارم.اولین بارمم هس ک پریودیم عقب افتاده

دکتررر تورو خدا ج بدین دیگه مردم من ۱مهر با نامزدم رابطه داشتم که اصلااااا دخول نداشتیم یعنی ایشون اصلا وقتی ارگاسم شدن به من نخوردن منم ۷مهر پریود شدم بعد ۲۷مهر هم بازم رابطه داشتیم که دخول هم نشد که هیچ حتی ارگاسمم نشدن و اصلا حتی بهم نخوردن ولیی من خیلی میترسم الان ۱۱روزه که پریود نشدم هرچقدرم فکر میکنم که آخه با لباس خودشم حتی مایع منی ازش خارج نشده با این حال ممکنه باردار باشم؟ تورو خدا جواب بدین دیگه مغزم نمیکشه ۲تا تست گرفتن که اگه تا جمعه پریود نشم تست کنم ابنم بگم که پریودام منظم نیست و ماه پیش هم با تاخیر ۱۰روزه شدم ولی احساسش بود ولی الان نیست ۲هفتس هم درد کمر بسیاااااار شدید و حالت تهوع گرفتم نمیدونم چیکار کنم خیلی تحقیق کردم که با اسن شرایط میشه باردار شد یا نه و جواب همه منفی بود و همسرم هم دانشجوی پزشکی هستن و میگن که نمیشه بدون دخول امکانش هست ولی کمه ولی اون امکان هم در صورتیه که به قسمت مرطوب بخوره کمک کنین و البته من قبل ۲۷ام سونوگرافی رفتم هیچی نگفت کمک کنین ممکنه باردار شم؟

باسلام. با وجود اینکه شما در زمان رابطه دخول نداشتید پس احتمال بارداری هم صفر می باشد.

پس چرا نظر مارو نمیبینین


سـوال : باسلام من ۱۴ آبان ماه باید طبق روال همیشه پریود میشدم ولی فقط تا ۳ روز چند قطره لکه بینی داشتم در حد خون ابه.بعد از یک هفته بیبی چک زدم و منفی بود و بعد از ۸ روز تاخیر آزمایش خون دادم که باز هم جواب بارداری منفی بود و عدد ۳۰ رو نشون میداد حالا من باز هم ترس از بارداری دارم چون ۱۵ روز گذشته و پریود نشدم از طرفی ترشحاتم نسبت به ماهای قبل بیشتر شده و عفونتی شبیه پنیرک دارم .آیا امکان داره دلیل پریود نشدنم عفونت باشه ؟آیا با وجود ازمایش خون منفی امکان بارداری وجود داره؟

با سلام. امکان بارداری با آزمایش خون منفی امکان پذیر نیست و برای اطمینان از داشتن عفونت باید توسط پزشک متخصص معاینه شوید

سلام وقت بخیر من ی چند ماهی هست پریود نشدم ازمایش هم دادم مشگلی نبوده الان چکار کنم که پریود بشم من متاهل هم هست

با سلام. دوره درمان خود را کامل کنید و با پزشکتان در تماس باشید.

سلام روزتون بخیر من ۶ماهه که تایم پریودم ٢۵ هر ماه بوده اما یک ماهه که ورزش trx مى رم و ٢۵ این ماه تا الان که ۴ آذر هست عادت نشدم در صورتى که کمر درد و دل درد دارم اگر راهنمایی فرمایید ممنون مى شم

با سلام اگر تا یک هفته دیگر پریود نشدید به پزشک مراجعه کنید

سلام.من متاهلم دو ماهه پریود نشدم .بی بی چک انجام دادم منفی بود .تخمدانم تنبله قرص اتیسترون میخوردم قطع کردم چون خیلی چاق شده بودم .حالا همش شکم درد میگیرم و خیلی سنگینم نمیدونم چیکار کنم دوباره پریود بشم

با سلام. قطع ناگهانی داروهایتان کار درستی نیست و می تواند به بدنتان آسیب زیادی وارد کند. پس برای تنظیم دوباره داروهایتان به پزشک مراجعه کنید

سلام.متشکرم پاسخ دادید ولی من پول ندارم برم دکتر .ببخشید وقتتونو گرفتم

سلام من با شوهرم‌رابطه داشتم و از کاندوم‌استفاده شده اما ترشحات قبل از منی هم باعث بارداری میشه؟ الان ۶ روزه از پریودیم گذشته ایا داشتن عفونت هم باعث ب عقب افتادن پریود میشه؟

با سلام. در مورد سوال اولتون که ترشحات قبل از منی هم باعث بارداری میشه؟ بله در ترشحات قبل از منی هم اسپرم وجود دارد. و در مورد سوال دوم شما که داشتن عفونت باعث عقب افتادن پریود میشه؟ خیر امکان اتفاق افتادن چنین چیزی بسیار پایین است

سلام .ببخشید من دوماهه ک پریود نشدم.قبلش پریودام منظم بود ولی چن ماه پیش ب خاطر معده دردم خیلی ضعیف شدم و قرصای زیادی مصرف کردم.الان دل درد های پریودی رو دارم ولی پریود نمیشم.میخاستم بپرسم میشه از عوارض قرصا باشه ک پریود نشدم؟

با سلام احتمال خیلی کمی وجود دارد که وجود این مشکل بخاطر مصرف قرص ها باشد، اما برای چکاپ دقیق تر به پزشک خود مراجعه کنید.

سلام ممنون از مطالب خوبتون من پریودیم منظم هست ولی میخوام این ماه چن روز زودتر پریود شم ,آیا امکانش هست ؟اینایی که گفتین تاثیر داره ؟

سلام.من ۱۳ آبان پریود قبلیم بود.امروزم ۱۳ آذره ولی پریود نشدم.در صورتیکه زمانیکه پریودم تموم میشد ۲۰ روز بعد پریود میشدم.

با سلام به احتمال زیاد مشکل خاصی نیس.صبر کنید و از استرس و فشار عصبی دوری کنید

سلام مرسی ازتوضیحات خوبتون… ی مدت پریودم عقب افتاده حجم افسردگی داره منو میکش???حال روحی خوبی ندارم از ی طرفم بخاطر پوستم قرص میخورم میدونم بخاطر قرصا عقب افتاده ولی حال روحیم داره داغونم میکن….

سلام.خسته نباشید من با همسرم ۳۰ آبان رابطه داشتم اب منی ایشون روی واژن من ریخته شد من ۲۵ ساعت بهد ۲تا قرص اچ دی و ۱۲ ساعت بعدش ببازم ۲تا قرص اچ دی خوردم و هنوز پرید نشدم از بیبی چک استفاده کردم منفی بود آیا با این وجود احتمال بارداری هست?

با سلام،احتمال بارداری بسیار بسیار کم است، و طبق گفته شما که منی ایشان روی واژنتان ریخته است بارداری امکان پذیر نیست. در صورتی که در طی چند روز آینده پریود نشدید یک آزمایش بتا بدهید.

سلام وقتتون بخیر من دوماه پریود نشدم سونو رفتم و نشون داد که تنبلی تخمدان دارم آمپول پروژسترون زدم نشدم قرص مدروکسی هم خوردم تافاقی نیفتاد و من در این دو ماه لکه بینی فقط دارم تیروئید هم نرماله چیکار کنم پریود شم من قصد بارداری دارم

با سلام. برای درمان این مشکل حتما به پزشک زنانتان مراجعه کنید.

سلام من علائم pms رو داشتم ولی پریودم شروع نشده و از طرفی در همین ایام pms رابطه ولی بدون دخول داشتم و پریود شدنم به تاخیر افتاده ایا طبیعی است و اینکه احتمال بارداری وجود داره؟ علاقه ای به بارداری هم ندارم ممنون میشم توضیح بدین

سلام،احتمال بارداری بسیار بسیار کم است،نگران نباشید و اگر طی چند روز آینده پریود نشدید به پزشک زنان خود مراجعه کنید.

با سلام و خسته نباشید… من دختری۱۶سالم و چن روزی هست ک از پریودیم عقب افتاده ۱۳ ابان پریود شدم الان ۱۷ اذره ک هنوز نشدم…یه رابطه هم با نامزدم داشتم ولی بدون دخول بود و باکره هستم یه تستم زدم منفی بود خواستم ببینم مشکلی نداره ک از پریودیم گذشته؟؟ امکان بارداری هست یا ن؟؟ لطفا جواب بدین

با سلام،نگران نباشید. به احتمال زیاد از استرس و یا فشار عصبی زیاد است که پریود شما عقب افتاده است،اگر یک ماه دیگر طول کشید و پریود نشدید،به پزشک زنان خود مراجعه کنید.

سلام.بنده مجرد هستم و ۲۷سالمه.کیست تخمدان ۶انتی متری دارم.دکتر قرص یاز دادن بهم کفتن از روز سوم پریودی بخورم.منتها ۱۰ روز از زمانی که باید پریود بشم گزشته ولی پریود نشدم.چه زمان قرص یاز و مصرف کنم؟ ممنون میشم سریع حواب بدین

با سلام. طریقه دقیق مصرف داروهایتان در زمان بروز هر مشکلی را باید فقط از پزشکتان بپرسید

ببخشید من از همون اول که پریود شدم همیشه عقب میزدم میشد دوماه هم نمیشدم دکترم رفتم اما. فقط بخاطر استرس زیادم بود . الانم علایمشو دارم اما پریود نشدم

با سلام. صبر کنید و تا حد ممکن استراحت کنید. از فعالیت های استرس زا بپرهیزید و از دمنوش های گیاهی استفاده کنید

سلام من۱۷ساله ۲ماه پریدنشدم چکاربایدکرد


سلام پریودم عقب افتاده جوش های دردناک میزنم لطفا بگید چیکار کنم قبلا سابقه کیست داشتم

با سلام. برای آزمایشات مربوطه به پزشک زنانتان مراجعه کنید

سلام من دختری پانزده ساله هستم و دو ماه و خورده ای که از تاریخ پریودم گذشته و هنوز هم پریود نشدم و امکان اینکه دکتر هم برم نیست و مامانم میگه بخاطر زیاده روی در خوردن لواشک و ترشیجات بوده،راستی کم خونی هم میتونه تاثیر داشته باشه . پیشاپیش از پاسخ شما متشکرم.

با سلام. اتفاق خاصی نیست و برای هر کسی ممکن است پیش بیاید. اما ربطی به خوردن ترشیجات و کم خونی ندارد.

با سلام حدود سه هفته از زمان پریودیم میگذره جواب بی بی چک مثبت بود. متاسفانه شرایط باداری رو ندارم امکان سقط وجود داره؟ آیا پزشک متخصص میتونه کمکم کنه برای سقط؟ آیا بعد از سقط میتونم مجددا باردار بشم؟ ممنونم

با سلام. بله امکان سقط وجود دارد. لطفا با پزشکتان در این باره صحبت کنید. بله

با سلام ببخشید من با نامزدم نزدیکی داشتم والان دو سه هفته ای میشه پریودیم عقب افتاده خیلی نگرانم باید چیکار کنم ؟؟؟

اول یک تست بیبی چک بدهید و در صورت مثبت بودن تست به پزشکتان مراجعه کنید.

سلام ادرس کانالتونو میخوام


سلام روزتون بخیر من حدود پنج روز هستش که از زمان پریودیم گذشته کمر درد و همه حالات پریودی رو دارم اما فقط ترشح سفید میاد و رنگ ادرارم خیلی زرد شده . و توی آخرین رابطه با همسرم اصلا نزدیک به واژن نبوده الان نگرانم با توجه به این که این علائم علائم بارداری هست امکان بارداری هست یا قاعدگیم چرا عقب افتاده وقتی همه علائمش هست و نمیشم ؟ نیازی هست به دکتر مراجعه کنم ممننون میشم راهنماییم کنید

سلام میشه لطفا جوابمو بدید من خیلی نگرانم من با نامزدم قبل قاعدگی رابطه داشتیم اما اصلا نزدیک به هم نبوده الان ۷روز از زمان قاعدگیم گذشته همه علائم قاعدگی رو دارم اما خون ازم نمیاد فقط ترشح سفید میادش و رنگ ادرارم خیلی خیلی زرد اما پریود نشدم و فقط ترشح دارم همچنین کمر درد دارم الان باید چی کار کنم؟ احتمال بارداری هستش؟ چرا عادتم عقب افتاده

سلام احتمال بارداری بسیار بسیار کم است اما برای احتیاط یک تست بیبی چک بدهید.و نگران نباشید.اما اگر بیش از یک ماه گذشت و پریود نشدید به پزشک زنانتان مراجعه کنید

سلام من ۱۸سالمه و مجرد هستم همیشه پریود میشدم آذر ماه اصلا نشدم الان ۱ماه و۹ روزه ک پریود نشدم دلیلش چی میتونه باشه میتونه دلیلش استرس باشه چون یکی دو روز بود خیلی استرس داشتم و خوب شدم لطفا راهنمای کنید

با سلام. استرس بدترین دشمن برای عقب افتادن پریودست، لطفا نگران نباشید

سلام خسته نباشید من ١٧سالمه و مجردم الان ٣ماهی میشه پریود نمیشم البته قبلا هم ١بار این اتفاق برام افتاده بود ب دکتر مراجعه کردم و گفتن که تا ١٨سالگی پریودهای نامنظم طبیعیه ولی الان خیلی نگرانم چیکار باید کنم

با سلام. استرس بدترین دشمن برای عقب افتادن پریودست، لطفا نگران نباشید و فعالیت روزانه تان را افزایش دهید.

دکتر ۳تا چک استفاده کردم اونم ناشتا هرسه تاش منفی بوده و الان ۱۵ روز پریود به تاخیر افتاده استرس هم دارم به نظر شما مشکلی نیستش احتمال باردار بودنم هست؟۱۶سالمه

با سلام. احتمال بارداری وجود ندارد. ولی برای اینکه نگرانی شما برطرف شه برای آزمایشات بیشتر به پزشک زنان مراجعه فرمایید.

باسلام خسته نباشید..من حدود ۳ ماه پریودم مرتب بوده. قبل این ۳ سه ماه ۵ روز یا کمتر عقب انداختم… این ماهم طبق همون ۵ هر ماه پریود میشدم ولی الان ۷ روزه علائم پریودی رو دارم ولی نشدم وفقط ترشح هم زیاده رابطه با همسرمم دارم و همیشه از جلو بوده ولی منی داخل نمیشده… احتمال بارداری هست…؟؟؟ واینم بگم بخاطر زلزله خیلی تو بدنم ترس و استرس هست.الانم عقد هستم احتمال بارداری هست؟

با سلام. احتمالا به این خاطر که اخیرا استرس داشته اید پریود شما نامنظم شده است. اما محض خاطر احتیاط حتما یک تست بارداری خانگی بدهید و نگران نباشید.

سلام مجدد…تست بارداری خانگی چطوریه میشه توضیح بدین ؟ممنونم

سلام خانم دکتر خسته نباشین، بنده حدود ۶ ماهه که نامزد کردم، به دلیل شرایط تحصیلی و دانشگاه، قراره سال آینده ازدواج کنیم، من همیشه پنجم هر ماه به طور منظم پریود میشدم، و مشکلی نبود، این ماه با اینکه امروز ۱۵ امه اما هنوز پریود نشدم، و ۱۰ روزه که پریودم عقب افتاده، ۵ روز پیش یعنی تقریبا ۹ام این ماه، با نامزدم تا حدودی رابطه داشتیم اما بدون داخل شدن بود ولی آبشو روی شکمم ریخت، میخواستم ببینم با ریختن روی شکم احتمال حامله شدن هست؟ یا از استرس هست که عقب افتاده؟ تو روخدا راهنمایی کنید الان با توجه به شرایط دانشگاه و پایان نامه اصلا فرصت بچه و … نیست. احتمالش هست با ریختن روی شکم حاملگی اتفاق بیفته؟

آخه دوستمم تو دوران نامزدی بدون اینکه رابطه کامل داشته باشه میگفت حامله شده بوده، دوباره شنیده بودم که میگن از طریق شکم و ناف میشه حامله شد… درسته؟ میشه؟

تو رو خدا میشه جواب بدین … اصلا نمیتونم تمرکز کنم روی کارا و درسام

چرا یه تست بارداری از داروخانه نمیخرین و خودتونو راحت کنید

البته اینم بگم به خاطر امتحان و پروپوزال و پایان نامه خیلی استرس دارم، اما قبلنا هم استرس زیاد داشتم اما هیچوقت انقدر پریودیم عقب نیفتاده بود… باید چیکار کنم؟؟؟

چرا کسی چیزی نمیگه؟؟؟ کمکم کنید لطفا


سلام خسته نباشید من با همسرم تقریبا ۲سه روز قبل از زمان‌پریودیم رابطه داشتم ایشون میگن ب هیچ ‌وجه جای شک‌نیس اما من نگرانم الان پریودیم هقب افتاده و‌نفس‌تنگی دارم و فقط ترشح دارم‌و علایم پریودی ندارم میشه دلیلشو‌بگید؟ و البته من قبل پریودیم‌از پماد واسه عفونت رحم‌استفاده کردم قبلا هم سابقه عقب افتادن داشتم ولی خیلی استرس دارم ب حدی ک‌میترسم دیگه بیبی چک‌بدم قبلا دوتا دادم منفی بوده ب فاصله ی دوسه روز بعد رابطه

با سلام.پس از هفت روز بیبی چک را امتحان کنید و یک آزمایش بتای خون بدهید

سلام ببخشید من ی ماه هست پریودیم عقب افتاده دیشب بی بی چک زدم جواب ی خط افتاد تو تی جواب منفی شد ولی صب ی هاله خیلی خیلی کمرنک داخلش افتاده بود نمیدونم بار دار هستم یا خیر مشکل دیر شدن پریودیمم نمیدونم چیه سابقه عقب انداختنم داشتم

با سلام.بیبی چک ده دقیقه پس از خواندن جواب دیگر معتبر نیست.از یک بیبی چک دیگر استفاده کنید،و بر آن جواب تکیه کنید.

سلام ببخشید من مجرد هستم و عادت ماهیانه ام منظم نیست و حدودا یک هفته بعد از زمان اصلیش پریود میشم لطفا بهم بگید چیکار کنم که عادت ماهیانم منظم بشه

با سلام. به پزشک زنان مراجعه کنید


سلام من,٨بهمن پریودمیشم میخوام پریودم راجلوتربندازم یاعقب ترمیتونم قرص ldروشروع کنم؟

با سلام. خیر


سلام ۱۹سالمه و مجردم . از اولین پریودم همیشه نامنظم میشدم و رفتم دکتر آزمایش تیروئید و کم خونی و هورمون شناسی دادم و سونو از رحم و تخمدان. هیچ مشکلی نبود . دکتر امپول پروژسترون داد زدم و شدم. ازون ب بعدم گفتن قرص دیان مصرف کنم. تا ۶ماه مصرف کردم و سر تایم شدم. اون قرصا تأثیر بدی روی پوست و اعصابم گذاشت. مصرفشو سر خود قطع کردم. پس از قطع مصرف اون قرصا تا سه ماه سر تایم پریود شدم ولی الان نزدیک ۶ماهه ک نا منظمه. و هر بار ک میشم تا دوره ی بعدی داره فاصلش بیشتر میشه. الان نزدیک ۳ماهه پریپدخ نشدم. میترسم باردار نشم بعدا ک ازدواج کردم. همش استرس نازایی دارم. مادرم و خاله هام ارث دیر پریود شدن دارن و هنوزم خاله هام خیلی عقب میندازن. چکار کنم؟ مرسی

با سلام شما دچار عارضه قطع مصرف شده اید.لطفا برای حفظ سلامتیتان به پزشکتان مراجعه کنید

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟…سلام چند روزه از وقت پریودم میگذره قبلا از قرص بارداری استفاده میکردم این یک ماهه طبیعی جلو گیری کردم ورعایت کردم حلت تهوع دارم دلیلش چیه

با سلام احتمالا به دلیل قطع قرص هاست و یکی از عوارض جانبی آن است

ببخشید سوالم این بود من تقریبا چهار روز پریودیم قبل افتاده خیلی نگرانم امکان داره حاملگی باشه؟

با سلام.اگر رابطه محافظت نشده داشته اید.بله.


دیر پریود شدن در دوران مجردی تاثیری روی نازایی ندارد؟؟

با سلام. خیر


سلام ممنون از مقاله خوبتون من ۱۴ سالمه و از اولین دوره پریودیم ۶ماه میگذره فاصله دوره اول تا دوم ۳۵ روز و دوم تا سوم ۷۳ روز بود اما الان نزدیک به یکماهه که عقب افتاده مشکلی نداره یا باید به پزشک مراجعه کنم و این که امکانش هست پزشک بخواد معاینه داخلی انجام بده یا نه ممنون میشم پاسخ بدین

با سلام.حتما به یک پزشک مراجعه کنید


سلام من یه دختر ٢١ ساله هستم اخرین نزدیکم تقریبا ٣ سال پیش بود که از پشت بود و مایع منی رو تو پشت خالی کرد بعد از اون که پریود شدم رنگ پریودیم مثل همیشه نبود کلا بعد از اون نزدیکی روزای اول رنگش به قهوه ای تیره تبدیل شد خیلی میترسم چرا اینجور شدم هنوزم بعد از گذشت چند سال اینجورم لطفا کمکم کنید

اینو هم بگم فقط روزای اول رنگش تیرس بعدش قرمز میشه رنگ پریودیم

با سلام رنگ خون قهوه ای یعنی خونی که برای چند روز در رحم مانده و سپس توسط واژن دفع شده.حتما به یک پزشک مراجعه کنید

سلام, وقت بخیر من متاهلم و فعلا قصدبارداری ندارم پنج ماهه قرص یاسمینا مصرف میکردم, ماه پیش قرصمو عوض کردم چون داروخونه نداشت یاز دادن بهم, حالا ۸بهمنه, من تاریخ پریودم ۲۵ دی بوده.. همسرم هم جلوگیری داشتن و اجازه ندادن منی داخل بره, بیبی چک انجام دادم پنج بار ولی منفی بود, رفتم ازمایش خون هنوز موفق نشدم برم جوابو بگیرم دل تو دلم نیس که باردارم یا نه, بنظرتون باردارم؟؟ یا ممکنه بخاطره قرص یاز باشه؟؟ البته فشار روحی داشتم فکروخیال..

با سلام با احتمال صفر درصد باردار هستید.نگران نباشید

سلام من دوساله پریود نشدم?


باسلام. با سلام چنین چیزی امکان پذیر نیست مگر اینکه شما یائسه شده باشید یا رحم نداشته باشید

من چرا پریود نمیشم چن وقت پیش سه ماه پریود نشدم اما یهویی پریود شدم بعدازاون دوباره سه ماهه پریود نمیشم واسترس دارم..۱۸سالمه مجردم

با سلام من۳ روز از زمان پریود شدنم گذشته خیلی استرس دارم که نکنه باردار باشم وپیشگیری طبیعی میکنم ولی اصلا آبش نرفته چکار کنم ترخدا کمکم کنیداصلا موقعیت باردار شدنو نداری در ضمن ادرارم رنگش زرده عفونت دارم و شکمم بعضی اوقات درد میکنه

با سلام. صبر کنید استرس نداشته باشید و ورزش کنید.

ترخدا جوابمو بدید


هیچ وقت این طوری نبودم که از وقتش بگزره


سلام خسته نباشید من بافقط نامزدم یماه پیش نزدیکی داشتم ولی. مایع منی داخل ریخته نشده،ماه پیش ۴ام ماه پریود شده بودم و قبل اونم هم ۱۹ام،ولی الان ۵روز میگذره پریود نشدم بیبی چک هم استفاده کردم یدونه خط افتاد،احتمال بارداری هست؟؟؟

با سلام.خیر.احتمال بارداری شما صفر است


سلام و ممنون برای وقتی که می گذارید من برای اولین بار لتروزول خوردم برای بارداری .دکتر گفت که از روز سوم شبی دو تا ۵ روز به اضافه اسید فولیک و یودوفین و ب کمپلکس بعد ۱۳ پری هم برم برای سونو اما دقیقا بعد از مصرف دو قرص آخر یعنی روز ۸ خونریزی داشتم .روشن تر از پری و کم بود به مدت دو روز .الان روز سیزدهم هست از روز ۱۰ تا حالا تست تخمک گداری هم گذاشتم تک خط بود .الان تو این ماه احتمال بارداری دارم ؟چطور علایم تخمک گذاری نداشتم ؟ و چرا خونریزی داشتم؟۳۴ سالمه .

با سلام.با شروع مصرف داروی جدید این اتفاقات طبیعی است و از ماه بعد منتظر تخمک گذاری باشید

سلام من یه دختر مجرد نوزده ساله ام. ماه پیش با وجود داشتن علائم پریود نشدم و این ماه هم هنوز اتفاقی نیوفتاده با اینکه احساس میکنم علائمش رو دارم،باید چیکار کنم؟؟؟ البته من گاهی نامنظم پریود میشم و ماه آخر مدت زمانش کمی بیشتر از همیشه بود.

با سلام.صبر کنید استرس نداشته باشید و ورزش کنید.

سلام من این ماه قرص فمارا خوردم و با سونو مشخص شد که هر دو تخمدان تخمک گذاری کرده و الان روز ٣٠ دوره هستم و چند روز است که لکه بینی قهوه ای دارم ولی پریود نشدم . امکان داره حاملگى خارج از رحم باشه؟

با سلام.خیر.اما به پزشک مراجعه کنید


سلام من مجرد هستم ۲۹سالمه ده روز از پریودم عقب افتاده نگران هستم آیا طبیعیه

با سلام.بله تا یک ماه طبیعی است اما اگر بیشتر شد سریعا به پزشک مراجعه کنید

سلام پربودم ۳ ماهه عقب افتاده دکترم رفتم گفتن باید سومین روز پریود ازمایش پلاکتین بدم اما هنوز پریود نشدم که ازمایشو بدم .دکتر ازم سونو داخلی گرفت راجب رحم و تخمدانام توضیح داد که گفت یکم تخمدانات تنبل شده .ایا اگه باردار بودم از سونو داخل واژینالی میگفتن .استرس دارم برای بارداری .اگه باردار شدم چه کار کنم سقط بشه من اصلا نبایدباردار بشم .چجور میشه همیشه مراقب باشم برای باردار نشدن من خیلی پریود عقب جلو میزنه ولی نه ۳ماه نشم .لطفا جواب رو به ایمیلم بفرستید ممنونم

سلام با توجه به اینکه پریود شما برای سومین ماه است که عقب افتاده با احتمال خیلی زیادی باردار هستید.لطفا تمامی آزمایشات را انجام داده با پزشک خود مشورت کنید

سلام.با نامزدم رابطه سطحی داشتم و پیشاب ایشون احتمال میدم ب واژنم برخورد کرده باشه. فردای اون شب دوتا قرص اورژانسی خوردم. دخترم و باکره هستم. نگرانم آیا ممکنه حامله شده باشم ؟

دخول اصلا صورت نگرفته و منی هم ریخته نشده. فقط احتمال میدم پیشاب با بکارتم برخورد کرده باشه. قرص اورژانسی خوردم دوتا. نگرانم

سلام. من یه رابطه ی سطحی داشتم دخول صورت نگرفت ولی به واژن برخورد داشته. ۲ روز بعد پریود شدم ! امکان داره باردار بشم ؟

خیلی ممنون از این همه اطلاعاتی که در اختیارمون می ذاریات من هفته ی بعد مسابقه ورزشی دارم می خواستم بدونم چجوری با یک راه ساده زودتر پریود بشم

سلام من ۱۹سالمه و اخرین بار نزدیکیم از پشت بودومایعی داخل ریخته نشد و باکره هستم ومجرد دو روز ازوقته پریودم گذشته ولی باشکم درد وحس حالت تهوع مواجه هستم ایا ربطی به بارداربودن داره؟احتمالش هست؟

سلام من ۱۵ سالمه و در ۱۲ سالگی پریود شدم و از همون موقع تا حالا دوران قاعدگی من خیلی نامنظم هست یعنی یه بار که میشم دوبار بعد رو نمیشم به نظر شما این خطرناکه؟

سلام من ۲۷مرداد رابطه داشتم فرداش پریود شدم الان ۹روز از زمان پریودیم گذشته تست بارداری هم دادم اما موابش منفی بود بنظرتون علتش چیه که هنوز پریود نشدم

سلام من ۳هر ماه پریود میشم الان ۱ماه نشدم اخرین رابطم ۲۳شهریور بود دردوعلائم درد زیر شکم درد سینه درد کمر دارم ولی حالت تهوع شدیدی دارم که هر ماه به این شدت نبود چی کار کنم به نظرتون دور نافم همش میپیچه درد دارم قرصی چیزی هست که من مصرف کنم

سلام خانم دکتر وقتتون بخیر.من دوره پریودم ۲۸ روزه بوده همیشه.دوماه پیش ۳۱روزه پریود شدم و ماه قبل ۲۷ روزه.این ماه ۵روز از دوره قاعدگیم گذشته اما نشدم هنوز.زعفرون و ویتامین سی هم خوردم.تاثیر نداشته.طی این ماه با نامزدم رابطه هم داشتم اما دخول انجام نشده و همسرم قبل از اومدن منی از بدن من جدا شد.باکره هم هستم.خواستم بدونم بااین ها احتمال بارداری وجود داره؟

سلام خسته نباشید من ۱۰ روزه پریودم عقب افتاده احتمال داره باردار باشم؟ هیچ علائم بارداری هم ندارم.

سلام وقتتون بخیر من و نامزدم رابطه داشتیم ولی در بیرون بوده و بکارت سالمه ولی مقداری از منی روی اطراف واژن ریخت نزدیک روی بکارت ولی سریع پاکش کردم …پریودیم همیشه چند روز عقب میوفته اما الان دوهفته اس که هنوز پریود نشدم به نطرتون مشکل حدیه؟

سلام. مطلب کامل بود فقط ی سوال داشتم. من ۱۷مهر با شریک نزدیکی داشتم بلا فاصله قرص اورژانسی ۷۵میلی گرم ۴عدد مصرف کرد ۱۲ساعت بعد ۴عدد دیگه میخاستم بدونم احتمال بارداری هست چ زمانبید بگزره پریود بشه

خسته نباشید.دلیل افزودن پیاز به این جوشونده ای که فرمودید چیه؟؟؟؟من هربار اومدم بخورم به زور جلو خودمو گرفتم حالم بد نشه?

سلام خسته نباشید من ی هفته پیش نزدیکی داشتم ازجلو بدون زدن پرده بکارت وریختن اب منی ی هفتس پریود نشدم ایا ممکنه حامله باشم؟

سلام سریع ترین راه ممکن برای زود پریود شدن کدوماست. اینکه تا میخورم پریودشم.

سلام من از ابتدا که همیشه پریودهام نامنظم بود و تقریبا هر ۲ ۳ ماه یکبار میشدم چند بار هم دکتر رفتم ولی هر کدام نظراتی داشتند دکتر یکی مونده به آخر بعد از سونوگرافی ال دی تجویز کرد و البته pcod گفت هست و من متوجه نشدم که چی هست دکتر آخر برام آزمایشات کلی نوشت تیروئید مشکلی نداشت ولی ویتامین دی و کلسیم و دو تا از هرمون هام کم بود برام ویتامین و کلسیم و آمپول تجویز کرد و گفت دیگه به هیچ عنوان نباید ال دی بخوری چون تنبلی تخمدان داشتی و با این قرص خیلی بدترش کردی و اگر بخوای باردار بشی فعلا نمیتونی ولی دارویی برای تنبلی تجویز نکردند الآن تو ماه سوم هستم که پریود نشدم یک سال هست که ازدواج کردم همیشه تو رابطه از کاندوم استفاده میکنیم ولی با این حال تا به حال ۱۱ بار بی بی چک گذاشتم و هر بار منفی بوده و حتی یک بار مشکوک هم نبوده چند بار رازیانه دم کردم دو بار چای زعفرون ولی باز هم نشدم البته ایران نیستم و الآن نه به دکترم و نه به خیلی گیاهان دارویی دسترسی ندارم میشه را حل بدید و کمکم کنید؟

در ادامه بگم که ۳۰ سالمه کمی اضافه وزن دارم خیلی خیلی استرس داشتم و هنوز هم دارم البته نه به اندازه یک ماه پیش ماهی که قرص ال دی رو قطع کردم دو بار پریود شدم قندم نرماله و در آزمایش ناشتا ۸۰ بود

من همیشه پریودم دقیق و منظم و سروقت بود ولی الان از آخرین روز پریود شدنم که ماه قبل بود دقیقا ۱۷ روز گذشته وهنوز پریود نشدم.علت چیست؟

سلام دکتر.من دو روز پریودم تاخیر داشت که رابطه برقرار کردم بلافاصله دوتا قرص و ۱۷ ساعت بعدم یکی خوردم اما روز ۵ و ۶ ام رابطه هم بازم دوتا دوتا قرص خوردم ۹ روز از رابطه ام و ۱۱ روز از تاریخ پریودم میگدره ک بی بی چک زدم منفی بود ولی هنوز پریود نشدم (البه من ی ماهی هس ورزش سنگین شروع کردم و قبل رسیدن به موعد پریودم ی تصادف کوچیک کردم)نظر شما چیه من چیکار کنم

سلام من امروز باید پریود میشدم ولی نشدم ۶ روز پیش به تجویز پزشک دوعدد آمپول پروژسترون تزریق کردم سه لیوان زعفران در سه روز متوالی هم خوردم به علاوه ی دارچین و زنجبیل و چیزاهای دیگه میشه بگین چی بخورم یا چیکار کنم زود پریود شم؟ خیلی ضروریه که پریود شم

بدبخت شدم رفت


سلام…من نزدیک سه ماهه پریود نمیشم متاهل هستم وقصد بارداریو هم ندارم،همی الان نصف فنجان زعفران دم کردم و خوردم ایا تاثیری داره که زودتر پریود بشم … لطفا یه راه سریع و جطمعن پیشنهاد بدین که انجام بدم تا پریود شم…با تشکر

سلام من ۱۸سالمه و مجردم الان ۴،۵ ماهه پریودیم عقب افتتده یکم خیلی کم علاعمشو دارم ولی پریودنمیشم البته چند وقت پیش خود ارضایی داشتم الان خیلی نگرانم قبلا هم مامنظم بود پریودیم زعفرون و رازیانه خیلی خوردم ولی جواب نداد چیکارکنم خیلی نگرانم .

سلام خسته نباشید من متهلم سنم۲۰ ۳۹ روزه که پریوید نشدم چندبارم از بی بی چک استفاده کردم ولی جواب منفی بوده ازم تراشات خیلی شدید میاد رنگش سفیده بدن درد شدیدی هم دارم ممنون میشم. جواب سوالمو بدید

من مشکل عصاب دارم و داروهای عصاب مصرف میکردم ۵ساله شاید ۳یا ۴بار پریود شدم الان بعد ۸ماه پریود شدم اما خونریزی ندارم اصلا دارو گیاهی موثری سراغ دارین که باز بکنه قاعدگی رو.

سلام من این ماه پریودیم دیر شده یعنی ۲ باید میشدم که نشدم امروزم ۱۳ هستش پریودیم اصلا منطم نیس از وقتی که زن شدم پریودیم نامنظم شده دگتر هم رفتم پاپ اسمیر انجام دادم و آزمایش دادم گفتن که سالمی ولی نمیدونم چیکار کنم که این ماه پریود شم اون ماه دوم پریود شدم به بعد دیگه نزدیکی هم نکردیم یعنی از دوم به بعد نزدیکی هم نکردیم شایدم قبل دوم بوده باشه نامزد هم هستم دلیلش چیه؟؟؟خسته شدم دیگه

سلام خسته نباشید.من یک بار سه ماه پریود نشدم بعد یهویی پریود شدم بعد از اون ماه سه ماهه الان میگذره ودیگ پیود نشدم.۱۸سالمه.مجردم.همش احساس خیسی دارم وفک میکنم پریود شدم اما میبینم که نشدم خیلی نگرانم ممکنه برا چی اینجوری شدم؟میشه بدون دستورپزشک بگین چی بخورم؟یا ازچه قرصی استفاده کنم برای پریود شدنم؟

سلام خسته نباشید من ۳۷ سالمه یه هفته مانده به قرص بارداری که تمام بشود یک روز قرص را گم کردم و نخوردم الان ۷ روز از اتمام قرص میگذره و هنوز پریود نشدم امکان بارداری هست چه کنم تا پریود بشم ؟ تو رو خدا کمکم کنید نمیخوام باردار بشم .

سلام من دختر هستم و مجرد ماه قبلی اصلا پریود نشدم و تو این ماه هم نشدم هنوز خیلی نگرانم یعنی مشکلی دارم؟امکانش هست کمکم کنید؟این یه موضوع طبیعی هست؟

با سلام من ۳ ماه از خوردن راکواتانم میگذره و شدیدا رعایت میکردم که حداقل تا ۶ ماه باردار نشم ولی الان یکماه باردارم آیا باید سقط کنم ؟لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام دکتر توروخدا جواب بده خیلی نگرانم،من با دوستم یک روز پیش رابطه داشتم ولی ایشون از روی شلوار لی ارضا میشدن و فقط کمی از شلوارشون خیس شده بود من خیلی نگرانم که نکنه از روی شلوار منی ب داخل واژنم بره توروخدا کمکم کنید دارم سکته میکنم

سلام خسته نباشید من عفونت پیدا کردم و دهانه رحمم زخم شده دیروز رفتم دکتر دارو هامو هنوز شروع نکردم ۴ روزیم هست علائم پریود رو دارم..ولی هنوز نشدم…ممکنه به خاطر مشکلم باشه؟یا باردار باشم؟یا مشکل دیگه ای هست؟؟ چیکار کنم ک پریود شم؟؟

سلام من کناره های گونم ودور پستان های سینم موهای درشت ومشکی درمیادوبغضی وقتاپریودیم عقب میوفته وهم بعضی مواقع زیرشکمم دردکوچیک میگیره وول میکنه.میتونین بگن علتش چیه؟؟؟

سلام من دخترم ولی توعقدم رابطه از عقب داشتم ومطمینم با جلو درارتباط نبوده از پریودیم ۶روز گذشته ولی نشدم تاقبل این هم تقریبا منظم بوده ولی ازسینه هام ترشح سفید گاهی هم شیرمانند خارج میشه وقتی فشارمیدم. بایدچیکارکنم احتمال بارداری هست?

نه احتمالش نیست اما بخاطر ترشح های سفید حتما به دکتر مراجعه کن عزیزم

سلام من با نامزدم یک روز بعد از اتمام پریودی رابطه لا پایی داشتم ولی قرص اورژانسی مصرف کردم و دوباره بعد از یک هفته به مدت ۴ روز خونریزی داشتم خیلی استرس دارم درد آیا خون پریودی هست یا ن احتمال باردار هست یا ن چون دردهای زیر شکم و پهلو دارم

سلام من به فاصله دو ساعت بعد از رابطه محافظت نشده ام قرص اورژانسی مصرف کردم و روز بعد هم دوازده و نیم ساعت بعد یه دونه دیگه خوردم الان میترسم آیا این نیم ساعت تاخیر اثر منفی داشته یا نه یعنی احتمال بارداری من وجود داره یا خیر ممنون میشم جواب بدید

سلام من تخمک کشی داشتم.بعدش خون ریزی هم داشتم ۵روز. چندروزبعدش پریود میشم ممنون میشم جوابم بدین

من هر ماه ۲۵تا۲۹احتمال پریود شدنم بوده الان ۲۸ماه نشدم درصورتی که دخترم،،،، ولی با نامزدم یه رابطه سطحی داشتیم،،،، دخول شو به واژن من کشیده فقط بعد امکانش هست آب دمی ش وارد واژن شده باشه،،،؟؟؟ درصورتی ک پرده بکارت دارم

سلام خسته نباشید من علایم پریود از درد شدید کمر و شکم رودارم اما پریود نشدم معمولا پریودم ۴ روزس اما ماه پیش نزدیک ۱۰ روز بود

سلام من ده روز از پریودیم گذشته ولی هنوز نشدم همش هم چیزای گرم میخورم ولی نمیشم با نامزدمم فقط لاپایی داشتیم یعنی دخول نبوده ابشم نریخته بنظر شما باردارم؟چیکار کنم که پریود بشم؟

سلام من ۲۳سالمه ومجردم اخرین بار فک میکنم ابان پریود شدم یادم نمیاد…ااحساس میکنم تا الان نشدم و بخاطر دانشگاه و اینا خیلی استرس دارم و احساس میکنم دلیلش استرس بیش از حد چون این مدت خیلی استرس کشیدم و …بنطرتون باید برم دکتر یا چیزی مصرف کنم ؟مواد غذایی یا دارویی اینکه زیر شکمم درد میکنه و تا حالا انقد عقب نیفتاده بود ولی اونجور نکه خیلی بد باشه دردش ن معمولی احساس میکنم همش باید برم سرویس بهداشتی..ممنون میشم بگید

سلام من ۱۵ سالم و ۲ ماه پریود نشدم چیکار کنم که پریود بشم

سلام من ۱۵ سالم و ۲ ماه پریود نشدم چیکار کنم که پریود بشم

سلام.من ۱۳ اون ماه پریود شدم..و پریودی من خیلی دردناک و ۴ روز هست.گاهی چندروز ب عقب میوفته..دوهفته ب شدت استرس و نگرانی وترس شدید دارم ک حالت تهوع و کلیه درد و وزن کم کردم…ب دلیل تجاوز ب زوردوکتک از پشت ولی دخول کم بود و با کاندوم بود ..الان ترسم از این ک باردار نمیشه دختر از پشت؟من دخترم و هیچ رابطه ای جنسی و غیر اخلاقی نداشتم.شبا خواب ندارم از استرس حالت تهوع دارم…میل ب غذا ندارم.لطفا کمکم کنین..روانی شدم..

سلام. وقت بخیر ببخشید من ۲۹ ساله هستم و سیکل قاعدگی منظمی داشتم تا الان. منتها آذر ماه باید ۲۲ میشدم که ۲۹ شدم و دی ماه هم نشدم الان ۱۱ بهمن ماه هست و خبری نیست. دو ماه هست که به هم خورده . دلیلش چی هست و چی کار باید بکنم؟ لطفا راهنمایی کنید نگران هستم

روز به خیر،من باید ۱۷ بهمن پریود میشدم ،هنوز تا امروز که ۲۱ بهمن هست پریود نشدم،از ترس بارداری دیروز آزمایش بتا دادم و جواب منفی بود،ممکن هست که جواب آزمایش اشتباه باشد؟!ممنون میشوم اگر کمک بفرمایید.چند روز بعد از نزدیکی اگر باردار شده باشم در آزمایش خون مشخص میشود؟!

سلام من ۱۵ سالمه۱۱دی پریود شدم و الان۲۶بهمنه. رفتم دستشویی لخته خون کوچکی دیدم و بعد یک روز خونم بسیار کم حجم است .خودم احساس میکنم لکه بینی و خونم چسبناک و چسبنده تر و کمرنگ تر از قبل شده چی کار کنم درست شه.

سلام خسته نباشید ۲۲ سالمه پریودهام هر یه ماه در میون شده چند وقت یکبار و اینکه روز عروسیم پریود شدم و سه تا قرص ال دی خوردم که خونریزی نداشته باشم بعدش هم پریودهام یه ماه در میون این ماه نشدم و وارد اسفند شدیم دو روز که خودم خشک میکردم با دستمال رگ خونی میدیدم و روز بعدش زیاد شد اما قطع شد علتش چی میتونه باشه آیا تنبلی تخمدان هست یا یائسگی زودرس یا …. ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام من بیست ساله هستم با نامزدم ۲۱بهمن رابطه داشتم که محافظت نشده بود ولی فقط در حد چند ثانیه بود که سریع خارج کردن و ارضا نشدن. ولی بعد از اون رابطه داشتیم بصورت محافظت شده. (البته ماه قبلش از قرص ضد بارداری اضطراری استفاده کرده بودم).از تاریخ آخرین پریودیم سیزده روز میگذره و بی بی چک استفاده کردم و منفی بود. احتمال داره که باردار باشم؟؟

سلام وقتتون بخیر..من ۲۶سالمه و مجردم قبلا خیییلی پریود منظمی داشتم ولی الان چند وقتی میشه که اصلا پریودم منظم نیس و وقتی که این اتفاق میوفته من خییییییلی استرس میگیرم دو ماه پیش دکتر رفتم و سونو دادم گف هیییچ مشکلی نداری الان پریودم ۱۰روز عقب افتاده از چیزای گرمی استفاده مبکنم حالتای پریود رو دارم ولی باز قطع میشه گاهی ترشحمم قهوه ای میشه مثه حاتای قبل پریود ولی باز خوب میشم ب نظرتون لازمه باز ب دکتر مراجعه کنم راهکارتون چیه ممنون میشم پاسخ بدین خیلی قکرم درگیره

سلام خسته نباشید من ٨بهمن پریود شدم و ٢٠بهمن نزدیکی مشکوک داشتم ٣ساعت بعد قرص اورژانسی خوردم و روز ٢۶بهمن پریود شدم الان که ١۵اسفند هست هنوز پریود نشدم خیلی استرس دارم خواهش می کنم جواب منو بدین که آیا باردارم یا نه

سلام من دوره پریود شدنم خیلییی عقب افتاده تقریبا ۲یا ۳ ماه نمیدونم چیکار کنم باردار هم نیستم ولی خیلی اذیتم میکنه مخصوصا دل درد هایی که دارم روش های مختلفی مثل زنجبیل و پونه و…. خوردم ولی درست نشده راه حلی دارید بهم بگید

سلام خسته نباشید ببخشید من میخاستم ی ده روزی زودتر پریود بشم چیکار باید انجام بدم؟

سلام من مجرد هستم الان دوماه که پریود نشدم بعد کیست ریزه هم دارم الان چی بخورم که پریودشم

سلام من ۱۸ سالمه و متاهل هستم. اقدام ب بارداری هم نشده تست هم گرفتم جواب منفی بوده اما دوماهه پریود نمیشم و بیماریم هم میگرن هست دارویه خاصیم ک استفاده میکنم سومیگرال و در مواقعی هم مسکن استفاده میکنم میشه بگین مشکلم چیه ممنون میشم ☺

سلام خسته نباشید.من مجرد هستم ولی این سری پریودم ۱۳روزه ک عقب افتاده اما چن روز پیش لخته های خون رو دو سه باری دیدم بعد از اونم عفونت ها قهوه ای از بدنم خارج شد چند باری.میشه لطف کنید بگید دلیلش چیه؟

سلام وقت بخیر من ٣١ سال هستم ٢٧ آذر میومکتومی شدم و روز بعد از عمل آمپول دفرلین سه ماهه بهم تزریق کردن،دو ماه بعد از جراحی رفتم پیش دکترم گفتن دیگه پیشگیری نکنم الان حدود چهار ماه از عملم میگذره هنوز پریود نشدم،ایا طبیعیه؟

سلام وقتتون بخیر. من ۲۵ساله مجرد هستم پتج ماه پریود نشدم نشکل هورمونی تدارم.تنبلی تخمدان دارم.الان چ دارویی بخورم ک پریود بشم؟

بل سلام من ۴۶سال سن دارم و همیشه پریودهام مرتب بوده ولی الان دو ماهه که پریود نشدم بی بی چک هم منفی بود نه علائم بارداری دارم نه علائم دیگه ای از یایسگی به نظرتون صبر کنم یا باید اقدامی کنم؟من در المان زندگی میکنم و اینجا دکترها به سختی از آدم آزمایش خون میگیرن و همش میگن عادیه چی کار کنم؟؟؟

سلام،وقتتون بخیر.من میخوام یک هفته زودتر پریود بشم چون قصد سفر دارم.چطور میتونم زودتر پریود بشم.ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام من ۱۶ سالمه و الان سه ماه پریود نشدم و البته سونوگرافی دادم و مشخص شد پلی کیستیک دارم و الان انواع دارو های گیاهی رو امتحان کردیم تا پریود شم ولی نشد!

سلام من بچه ی هشت ماهه دارم قبل از بارداری پلی کیستیک داشتم وقاعدگی نامنظم اما بعد از زایمان هر ماه پریود میشدم اواخر اسفند پریود شدم اما این ماه خبری نیست چندبار بی بی چک استفاده کردم منفی بوده اما همسرم موقع ارضاشدن از کاندوم استفاده میکنه احتمال بارداری هست؟

سلام خسته نباشید من ۲۳سالمه و پریودی هام عموما نامنظمه و سیکلم از ۲۸روز رسیده به ۳۰تا۳۵روز ..و الان هم یک ماهی هست پریود نشدم…سابقه ی عفونت های مکرر هم دارم ممنون میشم پاسخ بدین

سلام من سه روز قبل از پریودم با نامزدم رابطه داشتم ولی دخول صورت نگرفت و باکره هستم ..و ۲۴ ساعت بعد از قرص اورژانسی استفاده کردم و ۱۲ ساعت بعد تکرار کردم ..باید ۲۷ یا ‌۲۸ اردیبهشت پریود میشدم الان ۳۰ هنوز پریود نشدم و در ناحیه شکم و کمر احساس درد دارم ایا احتمال بارداری وجود داره ؟؟؟؟ تو رو خدا جواب بدید

سلام لطفا کمکم کنین خیلی حالم بده شکم و کمرم خیلی درد داره فک میکنم بایدپریود بشم ولی نمیشم الان یکی دو هفته هست اینجوریم درد دارم ولی پریود نمیشم ??

سلام خواهش میکنم راهنماییم کنید ۱۹ سالمه و. از همون اول پریودم نامنظم بود دکترم رفتم و اخرین بار که پنج ماه پیش رفتم گفتن دیواره رحمت خیلی ضخیم شده و باید بریزه ولی تو این مدت هیچ اتفاقی نیوفتاد و دو ماه منظم از قرص جلوگیری از قاعدگی مصرف میکردم تا قاعدگی منظم شه اما ماه سوم خیلی نامرتب مصرف کردم و الان حدود چهار ماهه پریود نشدم و حتی شکم اوردم با اینکه کم غذام و همیشه لاغر بودم میشه کمکم کنید

سلام ، با تشکر از شما ، من آخرین رابطه ای که با همسرم داشتم اسفند ماه بود و از اون موقع دو بار پریود شدم بطور منظم ولی از اوایل اردیبهشت همش لکه بینی داشتم و پربود نشدم نگرانیم بخاطر حاملگی بود که از بیبی چک هم استفاده کردم یعنی سه ماه بعد از آخرین رابطه جواب بیبی چک منفی بود و بارداری نشون داده نشد ضمن اینکه من ۳۳ سالمه وتا حالا مشکل بی نظمی قاعدگی نداشتم و برام این اتفاق خیلی عجیبه ، میخواستم راهنماییم کنید و بفرمایید با توضیحاتی که دادم باز هم احتمال بارداری وجوده داره یا نه

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟


نام


آدرس ایمیلCurrent ye@r *


Leave this field empty


اگر مبتلا به تیک عصبی هستید، به نحوی که مانعی برای زندگی روزمره تان بوده و یا روی آن تأثیری…

شاید شما هم از جمله افرادی باشید که آفت دهان (canker-sores) را تجربه کرده اید و واقعا برایتان این سوال…

بیماری کم خونی، شامل انواع مختلفی است که در آن سطح هموگلوبین موجود در گلبول های قرمز خون پایین بوده و…

پیلینگ پوست یا همان پیلینگ شیمیایی پوست، یک روش لایه برداری از پوست است که از یک محلول شیمیایی و…سوال بالا یکی از سوالاتی است که بسیاری از خانم ها میپرسند…به تاخیر افتادن زمان پریودی(عادت ماهیانه) یکی از دقدقه های بسیاری از خانم ها است اما نگران نباشید …با استفاده از مواد غذایی ترش مثل مصرف آبلیمو به مقدار زیاد و دم کردن رازیانه میتوانید زمان پریودی خود را به جلو بیندازید.


بیشتر بخوانید:


چیکار کنم که زودتر پریود شم

علت دو بار پریود در یک ماه چیست ؟

گیاهانی که اثربخشی آنها در زمینه تنطیم قاعدگی یا باز شدن پریود شناخته شده و به شکل تکی یا ترکیبی مورد استفاده قرار می گیرند شامل این موارد هستند :بیشتر بخوانید:


۲۳ نکته طلایی رعایت بهداشت زنان در دوران قاعدگیاز بین این گیاهان شناخته شده ترین در بین مردم گل زعفران است و بعد از ان گیاه پنج انگشت که به گیاه زنان نیز معروف شده است و حتی به شکل مکمل دارویی با نام ویتاگنوس به بازار دارویی راه پیدا کرده است. و رازیانه شاید در این بین در مقام سوم قرار گیرد و مصرف زیادی دارد.

بطور معمول این گیاه ها بصورت خشک شده و در عطاری ها موجود می باشند و برخی از انها به شکل عصاره (عرق) یا افشره در دسترس هستند.

شاید بد نباشد این دفعه که پریودتان به تاخیر افتاد و به این فکر کردید که چی بخورم تا زودتر پریود شم یکی از این گیاه ها بخصوص زعفران و یا رازیانه را انتخاب کنید و به شکل دمنوش روزی ۳ مرتبه و به مدت ۳ روز و هر بار یک فنجان میل کنید. نتیجه ان هر چه باشد از مصرف داروهای شیمیایی انهم بی محابا بهتر است!

توصیه دیگر این است که در کنار مصرف یک دمنوش گیاهی از بوییدن وانیل نیز کمک بگیرید این امر سبب می شود تا حدی هورمون استرس در بدن شما کاهش یابد و به برقراری سریعتر پریود کمک کند.

تاثیر این گیاهان روی همه افراد یکسان نیست اگر رازیانه به شما کمک نکرد به سراغ پنج انگشت بروید و همینطور ادامه دهید تا گیاه خودتان راپیدا کنید.

برخی افراد بدلیل بیماریهای زمینه یا شرایط هورمونی خاص نیاز به مداخله با چند گیاه دارند بخصوص وقتی چند گیاه منفرد تاثیر خوبی نداشته است.۲۳ نکته طلایی رعایت بهداشت زنان در دوران قاعدگی

اگرچه همه زنان تصور می کنند که اطلاعات کافی در مورد قاعدگی دارند اما با این حال مواردی هست که برخی زنان از آن بی اطلاع هستند. ممکن است شما جز زنانی باشید که چند سالی است که پریود می شوید و تقریبا همه موارد را در مورد شروع و نحوه قاعدگی و نکات بهداشتی می دانید اما ناگهان اتفاقی می افتد که تاکنون با آن مواجهه نشده اید و می خواهید سوال خود را از پزشک بپرسید. این مطلب به شما کمک می کند تا جواب سوالات رایج خود را در مورد قاعدگی دریافت کنید.نشانگان پیش از قاعدگی، به دلیل این رخ می دهد که بدن به تغییرات هورمونی حساس می شوند. ۱۰ روز قبل از شروع قاعدگی، سطح هورمون هایی مثل پروژسترون و استروژن به سرعت تغییر می کند و این تغییر سبب بروز علایمی مثل نفخ، تغییرات خلق و خو، سردرد، حساسیت پستان ها و خستگی می شود.

نزدیک ۹۰ درصد از زنان قبل از پریودشان این نشانه ها را تجربه می کنند. به نوشته نشریه آرشیو داخلی آمریکا، نزدیک کمتر از ۲۰ درصد از آنها حتی دچار نشانه های شدیدتر می شوند که با فعالیت های طبیعی زندگی شان و حتی روابط فردی آنها تاثیر می گذارد.

چه باید کرد


اول اینکه مطمئن شوید که از نظر جسمی مشکلی ندارید، سعی کنید ورزش کنید مخصوصا وقتی احساس می کنید خلق شما تنگ شده است. مایعات فراوان بنوشید. حتی هر ۲ ساعت یک بار اگر با این کارها بهتر نشدید از پزشک خود کمک بگیرید. مکمل های کلسیم و ویتامین ها نیز در کاهش نشانه های پیش از قاعدگی موثر هستند. گاهی مصرف قرص های ضدبارداری با نظر پزشک و در موارد شدید مصرف ضدافسردگی ها سبب بهبود این نشانه ها می شود.


استرس، اضطراب و اتفاقات نگران کننده سبب تغییر در نظم قاعدگی می شود. به دلیل تغییر در زمان تخمک گذاری سبب بروز قاعدگی غیر از موعد مشخص می شود. قاعدگی طبیعی باید به فاصله ۲۵ تا ۳۵ روز رخ می دهد. یعنی از شروع اولین خون ریزی تا خون ریزی بعدی. بسیاری از زنان احساس می کنند که قاعدگی شان طبیعی نیست یعنی قاعدگی در یک روز در هر ماه اتفاق نمی افتد. این افراد نباید نگران شوند چرا که لازم نیست دقیقا در همان روز ایجاد شود.

تغییر دو سه روزی در ایجاد قاعدگی مشکل خاصی نیست. اما در صورتی که این فاصله به کمتر از ۲۵ یا بیشتر از ۳۵ روز برسد باید با پزشک مشورت کنید. یکی از دلایل دیگر بی نظمی یا قطع قاعدگی باروری، اضافه وزن، کاهش وزن، اختلالات تغذیه ای و ورزش های سنگینی است اگر بعد از گذشت یک ماه قاعدگی، وضع اول بازگشت با پزشک خود صحبت کنید.


چیکار کنم که زودتر پریود شم

بله احتمال دارد اما نه همیشه، کلید تعیین اینکه آیا خون ریزی واقعا پریود است یا نه این است گاهی بین دو پریود لکه های خون دیده می شود. در بعضی از زنان هنگام تخمک گذاری کمی خون ریزی دارند. اما اگر قاعدگی شما به مدت ۲ ماه قطع شود حتما بارداری اتفاق افتاده است. اگر خانمی در انتهای قاعدگی اش مقاربت داشته باشند بسته به طول مدت قاعدگی اش تخمک گذاری چند روز بعد اتفاق می افتد و اگر اسپرم هنوز در بدن شما مانده باشد ممکن است باردار شوید. اما این همیشه اتفاق نمی افتد.


نمی توان صد در صد از این موضوع مطمئن بود. ممکن است خون ریزی در اوایل بارداری اتفاق بیفتد. توجه داشته باشید که آیا قاعدگی تان منظم است یا نه.اگر علایمی نظیر تهوع و استفراغ دارید حتما به پزشک مراجعه کنید ممکن است نیاز به انجام تست بارداری باشد.استفاده از تامپون طولانی مدت سبب شوک توکسیک می شود؟

نشانگان شوک توکسیک که بیماری تهدید کننده جان است به دلیل عفونت باکتریایی ایجاد می شود این نشانگان با حملات ناگهانی تب، لرز، اسهال، تهوع، درد عضلانی و بثورات پوستی مشخص می شود. کارشناسان معتقدند اگر تامپون ها به مدت طولانی بمانند زمینه را برای عفونت های باکتریایی آماده می کنند. بهترین وضعیت آن است که تامپون ها هر ۸ ساعت یک بار تعویض شوند.

بیشتر بخوانید:


۷ دلیل قطعی خارش واژن قبل از پریود + درمان جادویی خارش واژن

کم کردن حیرت انگیز درد قاعدگی با گیاهان دارویی
 


© تمامی حقوق این سایت برای شرکت آرادپرداز محفوظ است ؛ هر گونه استفاده از مطالب دلگرم با رعایت شرایط بازنشر امکان پذیر است.

سلام و ممنون از توجهتون برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید https://niniban.com/fa/forms/1


سلام و ممنون از توجهتون برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید https://niniban.com/fa/forms/1

سلام و ممنون از توجهتون برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید https://niniban.com/fa/forms/1

سلام و ممنون از توجهتون برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید https://niniban.com/fa/forms/1

چیکار کنم که زودتر پریود شم

سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://moshavere.niniban.com/


سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://ninisoal.com/


سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://ninisoal.com/


سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://ninisoal.com/


سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://ninisoal.com/


سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://ninisoal.com/


سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://ninisoal.com/


سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://ask.niniban.com/


سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://ask.niniban.com/


سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://moshavere.niniban.com/


سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://moshavere.niniban.com/


چیکار کنم که زودتر پریود شم

سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://moshavere.niniban.com/


سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://moshavere.niniban.com/


سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://moshavere.niniban.com/


سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://moshavere.niniban.com/


سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://moshavere.niniban.com/


سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

چیکار کنم که زودتر پریود شم

https://moshavere.niniban.com/


سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://moshavere.niniban.com/


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://moshavere.niniban.com/


سلام و ممنون از توجهتونبرای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنیدhttps://moshavere.niniban.com/

سلام و ممنون از توجهتونبرای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنیدhttps://moshavere.niniban.com/

سلام و ممنون از توجهتون


 


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

 


https://moshavere.niniban.com/


سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://moshavere.niniban.com/


سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://moshavere.niniban.com/


سلام و ممنون از توجهتون


برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

https://moshavere.niniban.com/


سلام بچه ها


من 1 ماهه دارم این وبلاگ رو دنبال میکنم. امروز خودم به مشکل خوردم کمکم کنید.

1 ساله عقدم همیشه دو روز پریودیم جلو می افتاد الان 2 روز از تاریخش گذشته ولی نشدم خیلی نگران بارداریم . هر چی فکر میکنم کار خطایی نکردم . چکار کنم زودتر پریود بشم؟ فقط زود جواب بدید


مطالب مشابه :


چیکار کنم که زودتر پریود شم

از شهریور تا الان پریود نشدم، عادیه یا مشکلی دارم ؟ 

ممکنه خانمی پریود منظمی داشته باشه ولی تخمک هاش صفر باشه ؟

برای جلوگیری از پریود قرص خوردم ولی …


علائم حاملگی و پریودی رو دارم اما هیچ خبری نیست

بر خلاف قبل، الان خون های پریودم با تاخیر خارج میشه

اثرات و علائم جسمی پریود در خانم ها و آقایان


پریودیم رو نزدیک 20 روزه عقب انداختم


کسی که پریودش نامنظم باشه باردار نمیشه ؟


سیکل قاعدگی ( پریود ) و انواع اختلالات مربوط به آن ( 1 )

سیکل قاعدگی ( پریود ) و انواع اختلالات مربوط به آن ( 2 )


برترین مطالب خانواده برتر :


استفاده از قانون جذب برای ازدواج


میخوام درس بخونم ولی نمیتونم


پاسخ به چند سوال رایج در مورد پرده بکارت


نشانه های علاقمندی پسر به دختر برای ازدواج


دختران، تو رو خدا ساپورت نپوشید


آقایون برای ازدواج جذب چه جور دختری میشن؟


چرا خدا کمکم نمیکنه ازدواج کنم؟


شوهر بد اخلاقم رو عاشق خودم کردم


چیکار کنم شوهرم بهم وابسته بشه ؟


نیاز جنسی مرد کی تموم میشه شرش کنده بشه


چطور شوهرم رو مجذوب خودم بکنم ؟نسرین جان منم تازگیا همینطور شدم انقدر درد میکشم اخرم هیچی به هیچی مگه اینکارو کنم وقتی چایی زنجبیل دارچین و نبات میخورم زود پریود میشم تو که داری اون قرصای هرمونی سرتا پا ضررو میخوری روزی چند بار اینم بخور زیر دلتم بادکش گرم بنداز

 


روش بادکش گرم کردن: یه لیوان مثل لیوان پافیلی های قدیمی با همین فرانسوی دسته داره بردار

یه پیس کوچولو الکل بپاش ته لیوان ته ته باشه ها میتونی پنبه هم الکلی کنی بمالی اما اونجوری کمتر میگیره

یه کبریت بگیر توش توی لیوان اتیش درست میشه سریع برگردون بزار رو شکمت مامانت بکنه راحت تری نگران نباش نمیسوزی به محض اینکه بزاری اتیش خود به خود خاموش میشه

فقط حواست باشه الکل به ته لیوان بزنی


این یک ربع بمونه قشنگ باز میشه برا کیستم خوبه


سلام من 24 سالمه و مجردم


دورره های پریودیم معمولا 30 تا 35 روزست


یعنی جوری که روز اخر پریودیم 30.35 روز بعدش پریود بعدیم هست

دوماه بود مرتب شده بود ولی الان باز عقب افتاده ..

چیکار کنم که زودتر پریود شم

14 مرداد شدم 20 مرداد تموم شد و تا الان دیگه نشدم


چیکار کنم؟؟؟؟


و اینکه معمولا دو روز اول خونریزی زیادی دارم روز سوم و چهارم کم میشه تا روز 6 هم قطع میشه

لطفا راهنماییم کنید


سلام زهرا جان


یه راهی بهت میگم ولی اگه پریود شدی واسم دعای خیر کن حتما

ایشاالله که جواب میدهمن خودم یه مدت بود به علت تغییر آب و هوا پریود نمیشدم حدود دو ماه. بذر کتان گرفتم از داروگیاهی فروشای معتبر البته. بعد دم کردم همینجوری بدون هیچی. یعنی فقط ریختم توی آب توی قوری جوشید و خوردمش. خداییش اثر کرد.

برو دارو گیاهی فروشیای معتبر بگو بذر کتان میخوام. یه صد گرم بخر کارت راه میفته. همهشم نخوری همه صد گرمو. یه حدود کمتر از یه مشت بریزی توی یکی دو لیوان آب و بجوشه کافیه. یک لیوان ازش بخور همون دونه هاشو بخور فقط آب جوشیده شو نخوری دونه هاشم بخور با آب جوش. اثر میکنه شک نکن

در پاسخ به سوال:


سلام. خواهش میکنم گلم. علایم ،چیز 100% نیستن که ! مگه هر ماه حتما علایم قبل پریود به یک شکل ظاهر میشن ؟ ضمنا شما لونژیل و پروژسترون هم گرفتی ، دیگه علایم هر چی داری ،ارزش تشخیصی نداره . هر چی علامت الان داشته باش ی ، من میگم از کجا معلوم از هورمونهایی که گرفتی نباشه ؟! خخخخخخ…تولدت مبارک . برو خوش باش به ضمانت من !

${Body}


بانک اطلاعات


ابزارهای بارداری و زایمان


چیکار کنم که زودتر پریود شم

ابزارهای رشد کودک


ابزارهای سنجش سلامت


پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال


مطلب از سایر رسانه ها


سلام . وا !! عزیرم یه شدح حال بده..چرا میخای پریود بشی؟ نمیشه جلو بن

دازی..قرص اورژانسی بخوری هم ضمانتی نیست زود بشی …ممکنه 2 هفته طول بکشه…

روز چند سیکلت هستی؟


${Body}


بانک اطلاعات


چیکار کنم که زودتر پریود شم

ابزارهای بارداری و زایمان


ابزارهای رشد کودک


ابزارهای سنجش سلامت


پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال


مطلب از سایر رسانه ها


افرادی که قاعدگی آنان مصادف با ایام زیارتی است؛ می توانند با دم نوش هایی طبیعی، عادت را جلو انداخته تا با خیال راحت تری به مسائل عبادی خود بپردازند و حضور سبزشان در مکان های مقدس را در زمان بیشتر و بهره مندی از فضای معنوی همراه کنند و باز هم تاکید می کنیم که هر چیز اگر روند طبیعی خود را طی کند سالم تر و منظم تر خواهد بود؛ پس بهتر است تا آنجتیی که ممکن است نظم عادت ماهیانه تان را بر هم نزنید. روش شفایابی در جلو انداختن قاعده آورهای طبیعی: – گل معطر زعفران؛ دم کرده زعفران قاعده آوری است که باید به صورت غلیظ 10 روز به شروع عادت میل شود؛ می توان 10 گرم زعفران را در یک لیتر آب جوش دم کرده، هر روز 3 وعده (و هر بار یک استکان) بنوشید. نکته: افراط در مصرف زعفران به مسمومیت افراد منجر شده، عوارض آن به صورت خنده و قهقهه زیاد خود را نشان می دهد؛ دوستان، یادتان باشد، مبادا به قصد اصلاح ابرو، چشم ها را کور کنید! – پودر یا برگ حنا (طبع حنا سرد و خشک و گاه گرم و خشک و کتیرا مصلح آن است)؛ یکی از باز کننده های سریع و از قاعده آورهاست، با تهیه کپسول های خالی از داروخانه روزی 2 تا 3 کپسول را پر از حنا کرده، صبح و شب آن را ببلعید، بهتر است برای اصلاح مزاج حنا، کمی کتیرا را در دهان بمکید. حنا علاوه بر قاعده آوری برای ورم های گوارش، ورم طحال، ناراحتی های زنانگی و ترشحات عفونی نیز مفید است. – خوردن سبزی گشنیز در این ایام به ماهریزش بسیار کمک می کند؛ همچنین دم کرده تخم گشنیز یک تا دو استکان در روز قاعده آور است. یک قاش چای خوری تخم گشنیز را در یک استکان آب جوش دم کنید و پس از صاف کردن آن را میل نمایید. این دم نوش برای ناراحتی های معده نیز مفید خواهد بود. همچنین نوشیدن روزی استکان آب جعفری، از باز کننده های خوب است. – انبه از میوه های قاعده آور است و خوشبختانه در این سال ها در سیستان و بلوجستان ایران عزیز، به ثمر نشسته است، خوب است که افراد سرد مزاج از خوردن آن دریغ نکنند، به خاطر بسپارید که انبه فوق العاده خواب آور است. باز کننده های موثر و سریع: 10 گرم تخم کرفس و تخم شنبلیله و 5 گرم زنیان، تخم شوید و انیسون (گیاه تخم رازیانه را انیسون گویند.) را نیم کوب و مخلوط کرده؛ سپس آن ها را چهار قسمت کنید و هر قسمت را در 2 لیوان آب جوش دم کرده، پس از صاف کردن صبح و عصر آن را بنوشید. – یک مثقال کاکنج (عروس پشت پرده)، مریم نخودی و گل بومادران را جوشانده با مقداری شکر سرخ مازندران مخلوط کنید و روزی 3 استکان صبح و ظهر و شب میل کنید. – برگ بید، گنه گنه، خربق سفید را به طور مساوی آسیاب کرده، تا پودر شوند؛ سپس در کپسول های خالی ریخته و روزانه سه تا شش عدد میل کنید، این داروی گیاهی از باز کننده هاب خوب به شمار می رود. تخم ها و دانه های گیاهی: میخک، سورنجان، عاقرقرحا، جوز هندی، زنجبیل، اویشن، سیاهدانه، مصطکی، تخم پیاز، کباب چینی و تخم یونجه را به طور مساوی آسیاب کنید و یک قاشق چای خوری (سرخالی) از این مخلوط با اندکی عسل در 3 وعده میل شود، این ها در طب سنتی مفتح یعنی باز کننده نام دارند. بادکش گرم در ناحیه زیر شکم: بادکش از ناحیه تخمدان ها و زیر شکم موجب تسریع در قاعدگی می شود. از زمانی که تصمیم دارید قاعدگی اتفاق بیفتد، تا شروع قاعدگی یک روز در میان و هر بار دو مرتبه بادکش کنید. برای سرعت بخشیدن به عمل قاده آورها سعی کنید از گیاهان و دم نوش هایی که تاثیرشان مهار کردن خونریزی است، استفاده نکنید. – کنجد سریع ترین قاعده آور: مقدار 150 گرم کنجد را آسیاب نمده، در دو لیوان آب جوش شیره آن را بگیرید و صبح ها و شب ها هر بار یک لیوان از آن را بنوشید این معجون برای زایمان آسان بسیار مفید است و همانند آمپول فشار عمل می کند. – گز علفی، باز کننده ای سریع: خانم هایی که می خواهند عادت ماهیانه خود را به خاطر رفتن به زیارت و هر دلیل دیگر جلو بیندازند، یک قاشق غذاخوری تخم شوید را با یک مشت گل گاو زبان دم کرده، سپس نیم سیر (75 گرم) گز انگبین (گز علفی) را خرد کرده به دم کرده اضافه نمایند بعد از نیم ساعت آن را صاف نموده نشو جان کنید. این شیوه جلو انداختن و یا باز شدن در میان زنان استان کرمان آزموده شده و متداول است. زمان باز شدن از سه روز پس از مصرف دم نوش تا 12 روز حتمی است. به کانال های شیرین بانو بپیوندید: کانال اطلاع رسانی تازه های سایت و فروشگاه ایرنتتی شیرین بانو     @shirinbanooooooo هنرکده شیرین بانو      @honarkadeh_shirinbanoo

منابع :زبیده خدایی/خدایا با درد ها چه کنم؟

آدرس کوتاه


یکشنبه 18 مرداد 1394


ممنون؛مفید بود


چیکار کنم که زودتر پریود شم

دوشنبه 19 مرداد 1394


سلاممن دوتا سوال دارم : یکی اینکه چند روز زودتر از شروع ماهریزش باید این دارو ها رو استفاده کرد؟مصرف چند مورد با هم مشکلی ایجاد نمیکنه؟

دوشنبه 19 مرداد 1394


با سلاماز یک هفته تا ده روز زودتر باید شروع کنید.مصرف چند مورد با هم اشکالی ایحاد نمی کند.

دوشنبه 19 مرداد 1394


ممنونم از پاسختون….من آخرین مورد رو که با گز علفی هست رو درست کردم…همش رو باید یک جا مصرف کنم؟و اینکه فقط یک بار با همون مقدار ها تهیه بشه کافیه؟ یاهرروز تکرار هم میتونه بشه؟

سه شنبه 20 مرداد 1394


با سلام.مورد گز علفی مقداری که ذکر شده برای مصرف یک بار می باشد.یک الی دو روز این کار را تکرار کنید. همانطور که در متن نیز ذکر شده بعد از سه الی 12 روز بعد از مصرف قاعدگی باز می شود.

دوشنبه 26 مرداد 1394


سلام .خسته نباشید می خواستم بدونم من. میخوام 24 شهریور پریود بشم تا 30 ام هم تموم بشه چون دو روز دیگه عروسیمه. باید از چندم شروع به مصرف این دمنوش ها بکنم؟؟؟

دوشنبه 26 مرداد 1394


با سلاممصرف داروها باید از یک هفته تا ده روز زود تر از تاریخی که در نظر دارید شروع شود.تاثیر داروها با توجه به طبع و مزاج افراد متفاوت است و در همه افراد یکسان نمی شود

دوشنبه 26 مرداد 1394


سلام ببخشید من یک سوال دیگه هم دارم. اینکه. مصرف کدوم یک از این دمنوش ها سریع تر به نتیجه میرسه؟؟؟

جمعه 30 مرداد 1394


من موردی که گز علفی داره و انبه و دارچین و زعفران و زنجبیل و سایر گرمی ها رو امتحان کردم و از سردی ها هم تا حد امکان مصرف نکردم و همچنین دمنوش تخم کرفس و شنبلیله و انیسون….اما مطلقا جواب نگرفتم…البته دل درد و کمردرد شدم در حدی که احساس میکردم موثر بوده ولی نتیجه نداد…البته شاید برای بقیه موثر باشه….

سه شنبه 03 شهریور 1394


با سلامپاسخ دهی داروهای گیاهی با توجه به طبع افراد متفاوت است و افرادی که طبع سرد دارند دیرتر جواب می گیرند.

یکشنبه 01 شهریور 1394


سلام من یه سوالی داشتم که خواهش میکنم سریعتر پاسخ بدید!من قراره به همرا خانواده 20شهریور به مسافرت برم.و اونجوری حساب کردم 20 شهریور میشه روز29یعنی یه روز قبل از قاعدگی امومن چون میخوام تو دریا شنا کنم.روز 30 میشه روز اول قاعدگی ام.و میخواستم بدون ایا میتونم با تحرک زیاد قاعدگی ام رو عقب بندازم؟؟؟

پنجشنبه 26 شهریور 1394


میخوام ی روز زودتر بشم


شنبه 02 آبان 1394


سلام من ی هفته از پریودیم گذشته و نگرانم که باردار نباشم چی بخورم که پریود بشم چون اصلا شرایط بارداری ندارم لطفا کمکم کنید ممنون میشم

دوشنبه 04 آبان 1394


با سلامکاربر گرامی پیشنهاد می شود در صورت بارداری و حتی شک در بارداری از این گونه اقدامات پرهیز کنید. چرا که رحم را برای 6 ماه تا یکسال از اماده بودن برای بارداری خارج می کنید و احتمال بروز مشکل در بارداری های بعدی خواهید داشت.

سه شنبه 24 آذر 1394


سلام خسته نباشیدببخشید من سه ماهه پریودم قطع شده متهل هستم یعنی سه ماهه خانوم شدم و تقریبا مطمینم حامله نیستم فک کنم بخاطر استرس و تنبلی تخمدانه.دوران نامزدیمم چنین مشکلی پیش اومد گفت تنبلیه تخمدان و یه قرص دد سه روز نکشید پریود شدم.الان بومادران و رازیانه خوردم فرقی نکرده به حالم .میتونید راهنمایی کنید که میدونید چه قرصی بوده یادم نیست اصلا.البته آخرین بار از 3ام تا 10 ام مهر شدم و دیگه قطع شده.و خود سرانه قرص دزوسپتیو یه هفته هست که مصرف می کنم نمیدونم کار درستی می کنم یا نه و چه اثری داره به نظر شما قطع کنم پریود میشم یا ادامه بدم تا 21 روز؟ میشه لطف کنید راهنماییم کند؟؟من رازیانه بومادران زنجبیل دارچین زعفران هرچی بتونم خوردم ولی هیچ از غصه میمیرم. یه جا مذروکسی پروژسترون دیدم درسته ؟ببخشید زیاد سوال پرسیدم ولی بی صبرانه منتظر جوابم

سه شنبه 24 آذر 1394


با سلامقرص هایی که مصرف می کنید رو سریع قطع کنید و به دکتر زنان مراجعه کنید. کارهایی که انجام دادید و مخصوصا قرص های خودسرانه ای که مصرف کردید هورمون های زنانه تان را دست کاری می کند و خدای نکرده در اینده برای بارداری شما مشکلات جدی ایجاد می کند. حتما در اسرع وقت به متخصص زنان مراجعه کنید. با یه سونو و ازمایش مشکل اصلی شما تشخیص داده شده و مطمئنا درمان می شوید.جای نگرانی نیست. موفق باشید

پنجشنبه 15 بهمن 1394


با سلام من در روز 15دی پریود شدم و22دی پاک شدم. بعد دوباره چهار روز بعد ینی26دی پریود شدم تا30دی که پاک شدم. در روز 1بهمن نزدیکی داشتم و یکم شک کردم اما شوهرم مطمئن بود چیزی نشده و من فقط 2قرص اچ دی خوردم. اما الان از روز اولین پریود که حساب میکنم 22روز هست که پاکم اما پریود نشدم خیلی نگرانم تورو خدا کمکم کنید

پنجشنبه 15 بهمن 1394


با سلاماین بی نظمی در قاعدگی نشانه کیست تخمدان یا تنبلی تخمدان است. 11 روز بین دو قاعدگی منطقی نیست. احتمال بارداری شما بسیار کم است. حتما جهت مداوا به پزشک مراجعه کنید.

شنبه 17 بهمن 1394


چیکار کنم که زودتر پریود شم

سلام من 40 سالمه و برای بارداری دکتر بهم یه سری دارو داده بود که بعد از مصرف اونا الان چند ماهه که مدام پریودم عقب میوفته و هر بار بعد از تست بارداری آمپول میزنم و پریود میشم .الان بازهم این ماه ده روزه پریودم عقب افتاده و باردار نیستم به نظرتون باز هم آمپول بزنم یا داروی گیاهی استفاده کنم برای پریود شدن؟ آیا آمپول یا داروی گیاهی از بارداری جلوگیری میکنه؟

دوشنبه 26 بهمن 1394


با سلامتوصیه می شود به پزشک مطمئن و معتبر طب سنتی مراجعه فرمایید.داروهای شیمایی معمولا هورمون های بدن را تغییر می دهند که تغییر هورمون خود یکی از عوامل مهم باردار نشدن می باشد.موفق باشید

سه شنبه 20 بهمن 1394


با سلام ایا می توان از چند دمنوش مثل کنجد-تخم گشنیز-انبه باهم برای جلو انداختن عادت ماهانه استفاده کرد؟به نظر شما کدام دمنوش اثر بهتری دارد؟چند روز قبل از عادت ماهانه باید از دمنوش ها استفاده کرد ؟ خواهشمند م هر چه سریع تر جواب سوالاتم رابدهید

دوشنبه 26 بهمن 1394


با سلاممصرف چند مورد با هم ممنوعیتی ندارد.پاسخ دادن داروها بنا به طبع افراد متفاوت است و نمی توان به طور کلی گفت کدام دارو بهتر و زودتر پاسخ می دهد.با تشکر

سه شنبه 20 بهمن 1394


باسلام اگه دمنوش ها را در سه روز به جای یک هفته استفاده کنم عادت ماهانه جلو می افتد؟

دوشنبه 26 بهمن 1394


با سلامجواب دادن داروهای گیاهی بسته به زمان مصرف و مزاج افراد مختلف است.بهترین زمان مصرف حول و حوش زمان تخمک گذاری که معمولا روز 14 قاعدگی است می باشد و مدت زمان مصرف یک هفته تا ده روز می باشد.گاهی مزاج افراد بسیار گرم است و با چند روز مضرف کردن جواب می گیرن و گاهی مزاج افراد گرم است و با ده روز مصرف کردن هم جواب نمی گیرند.موفق باشید

سه شنبه 20 بهمن 1394


با سلام ایا برای اینکه عادت ماهانه جلو بیفتد می توان سه عددقرص ال دی را نخورم؟ایا اگه بخورم عوار ضی دارد؟

دوشنبه 26 بهمن 1394


با سلامتوصیه اکید پزشکان این است که سیز طبیعی پریود را چه به سنتی و چه با دارو تغییر ندهید.مصرف قرص های ضد بارداری عوارض مهلکی دارد که گاه قابل درمان نمی باشند.موفق باشید.

جمعه 23 بهمن 1394


با سلام خدمت شما عزیز من ٢٩ساله هستم مجردم الان ٥-٤ ساله پریود من قطع شده دکتر رفتم بهم گفتن که تخمدانت از کار افتاده و یائسگی زودرس گرفتی!? بهم قرص های هورمونی بهم داد که تا وقتی که میخورم پریود میشم به محض اینکه قطع میکنم پریود نمیشم، اما این قرصها چون هورمونی هست سیستم بدن منو بهم میریزه و چاقم میکنه و زیر چونه و صورتم موی زائد میاره، میخواستم ازتون بپرسم بهترین داروی گیاهی که هم پریود بشم و هم کمک کنه تخمدانم شروع به کار کردن کنه چی هست که استفاده کنم؟ ازتون ممنون میشم کمکم کنید یک عمر دعاگوتون میشم??

دوشنبه 26 بهمن 1394


با سلامبهتر است شما به یک پزشک مطمئن و معتبر طب سنتی مراجعه کنید. در این گونه موارد معمولا زالو درمانی و حجامت جواب می دهد.موفق باشید

چهار شنبه 12 اسفند 1394


سلام من 19 راهی مشهدم تاریخ عادت ماهانم اذر ماه 18تو دی ماه افتاد 8و بهمن هم 21 الان نمیدونم چیکار کنم که به اون چند روز مشهد نرسه اگه میشه بهم بگین چه مصرف کنم که عادت ماهانه سریع اتفاق بی افته زمان زیادی هم ندارم امروز 12 اسفنده

پنجشنبه 13 اسفند 1394


برای اقدام خیلی دیر است. منتهی باز هم می توانید از دم نوش های گیاهی گرم و موارد مطرح شده در مقاله استفاده کنید. اگر طبع بدنتان گرم باشد احتمال اینکه یکی دو روز جلو بیندازید هست.

چهار شنبه 12 اسفند 1394


با سلام من در نهم این ماه پریود شدم و شانز دهم تمام می شوم بخاطر سفر زیارتی که دارم می خواهم بیست و نهم این ماه هم پریود شوم ایا مشکلی برای من پیش نمی اید؟خواهشمند م هر چه زود تر جواب سوال من را بدهید ضروری است؟

پنجشنبه 13 اسفند 1394


به شدت توصیه می شود که در روند طبیعی پریود تغییری ایجاد نکنید. به هر حال اشکالاتی را ایجاد می کند. ولی اگر خیلی اصرار دارید هم از روش شیمیایی و هم گیاهی می توانید عقب یا جلو بیندازید. برای این کار حتما از روز 10 تا 14 پریودی که زمان تخمک گذاری است اقدام کنید

شنبه 23 بهمن 1395


مصرف پنج گرم زعفران به صورت یکجا منجر به مرگ میشودباید مصرف ماهیانه نیز متناسب باشدمچکم اگر در مطالب بالا قید بفرمایید

یکشنبه 24 بهمن 1395


با تشکر از دقت نظر شما


جمعه 05 خرداد 1396


کمکم کنید من ۱۳ سالمه ماه پیش اولین بارم بود که پری شدم حالا میترسم باز ۲۳ ماه پری بشم ۲۳ این ماه هم دقیقا اولین شب قدره من چیکار کنم؟اخه هرسال ما مسجد بودیم امسال که نمیشه بمونم خونه ۳ تا داداش دارم حتما اگه بمونم میفهمن. آیا در دوران پریودی زینبیه و حسینیه هم نمیشه برم؟

جمعه 05 خرداد 1396


سلامسعی کنید تا جایی که امکان دارد در روند پریود شدنتان تغییری ایجاد نکنید، در اینده دچار مشکلات زیادی برایتان ایجاد می شود.در زمان پریود فقط داخل مسجد نمی توانید بشوید، ورود به حسینیه و زینبیه اشکالی ندارد. تمامی مساجدها مکان هایی دارند که مسجد نیست و می توانید در ان مکان بمانید

دوشنبه 15 آبان 1396


سلام . من چهار ماهه که پریودی ام جابه جا میشه و تعداد روزهایی که پریودم کمه .دو سه روز . رفتم سونو گفت هردو تخمدان کیست هایی ریز زیادی داره پیش متخصص که رفتم بهم قرص پروژسترون و امپول داد گفت بعد از یه هفته پریود میشم اما الان دوهفته اس ولی فرقی نکرده . ازمایش خون هم که رفتم برای بارداری منفی بود.در ضمن سابقه کیست هم داشتم که با دارو رفع شد . تو رو خدا کمکم کنید درمان شم . و یه سوال دیگه چه جوری باید شیره کنجد رو گرفت ؟؟

چهار شنبه 17 آبان 1396


سلاماگر از راه شیمیایی خواهان اقدام هستید که مسیری که پزشک تجویز کرده را به درستی طی کنید.از طریق طبق اسلامی داروی اذخر ایت الله تبریزیان به همراه تباشیر که استفاده ان به صورت ابزن هست درمان کیست و داروی ابهل درمان نامنظمی قاعدگی می باشد.موفق باشید

سه شنبه 30 بهمن 1397


سلام.امروز۳۰بهمن اولین روزپریودی من هستش.اگرباهمین روال پیش برود.من۱فروردین پریودمیشم.یه سفرمهم بایدبرم ونمیشه.اگربخوام۲۱اسفند.پریودبشم بایدچیکارکنم که جواب بده؟دخترهم هستم.مشکلی پیش نمیادبرام؟لطفازودپاسخ بدین

چهار شنبه 01 اسفند 1397


سلامموارد جلو انداختن پریود رو از روز 14 پریودی شروع کنید.مطمئن ترین راه هم قرص های پیشگیری از بارداری هست که قطعی جواب می ده ولی از لحاظ هرمونی بعدها دچار مشکلاتی می شید که کمترینش موهای زاید در صورت هست.موفق باشید.

اگر کد خوانا نیست یک بار روی آن کلیک کنید.


پیامبر اکرم صل الله علیه و آله: لا تُبَیَّتُوا القُمامَةَ فى بُیوتِکُم وَ اَخرِجوها نَهارا، فَاِنَّها مَقعَدُ الشَّیطانِ؛ زباله را شب در خانه‏ هاى خود نگه ندارید و آن را در روز به بیرون از خانه منتقل کنید، زیرا زباله نشیمنگاه شیطان است.

حدیث در مورد نظافت


امام صادق علیه السلام می فرمایند:   کل من اشتد لنا حبا اشتد للنساء حبا  هر کس بیشتر دوستدار ما (خاندان عصمت و طهارت) باشد، به زن ها (همسرش) نیز بیشتر دوستی می کند .

همسرداری


قول الرجل للمراة انی احبک لا یذهب من قلبها ابدا  این گفتار مرد به همسرش که «من تو را دوست دارم » ، هرگز از قلب زن بیرون نمی رود.

عشق ورزی


امام صادق ع می فرمایند: شادی در ده چیز است: 1. راهپیمایی، 2. سوارکاری، 3. آب تنی، 4. نگاه کردن به سبزه، 5. خوردن و آشامیدن، 6. آمیزش، 7. مسواک زدن، 8. شستشوی سر با ختمی، 9. نگاه کردن به همسر خوب رو، 10. گفتگو با یکدیگر بحار الانوار، ج 76، ص322

شادی


امام رضا علیه السلام می فرمایند: استعمال عطر، خوردن عسل و نگاه به سبزه ها، مایه نشاط و شادابی است. سفینه البحار، حرف ع، کلمه عسل

شادابی


حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم فرموده اند : هر مردی زحمت بکشد و بر عیالش انفاق کند خداوند متعال به عوض هر درهم ، هفتصد برابر به او مرحمت فرماید. مکارم اخلاق طبرسی به نقل از رساله امام سجاد علیه السلام ، شرح نراقی

تلاش مرد برای کسب روزی


پیامبر خدا صلى الله علیه و آله و سلم فرمود: درهاى رحمت آسمانى در چهار وقت گشوده می شود: ۱- موقع بارش باران. ۲- زمانى که فرزند به چهره پدر و مادرش مى‏نگرد. ۳- هنگام گشوده شدن در کعبه. ۴- هنگام برپایى مراسم عقد و عروسى. بحار الانوار، ج ۱۰۳، ص ۲۲۱

ازدواج رحمت است.


رسول خدا (ص) : ای بندگان خدا شما همانند بیمارانید و خداوند مانند طبیب مصلحت مریض در ایناست که به دستورات طبیب عمل نماید نه آنکه به چیزی که خود می پسندد اظهار تمایل کند پس تسلیم اوامر و دستورات الهی شوید تا به گروه نجات یافتگان بپیوندید و به خیر و سعادت دست بیابید.    مجموعه ورام جلد 2 صفحه 117

حدیث زندگی


رسول خدا (ص) : زن را صرفا برای زیبایی ظاهرش به همسری انتخاب نکن چه ممکن است زیبائی زن سبب پستی و سقوط اخلاقیش شود و همچنین به انگیزه مالش با وی پیوند زناشوئی برقرار مکن زیرا مال او میتواند وسیله سرکشی و طغیانش بر تو گردد بلکه به سرمایه دینش و ایمانش متوجه باش و با زن با ایمان ازدواج نما.   محجة البیضاء جلد 3 صفحه 86

انتخاب همسر


رسول خدا (ص) : به پدر و مادر خود نیکی کنید تا فرزندان شما به شما نیکی نمایند چشم از زنان و ناموس مردم بپوشانید و خیانت به آنها نکنید تا از زنانتان چشم بپوشند و به آنها خیانت نکنند .  نهج الفصاحه صفحه 219

حدیث


فرزندان خود را پیش از تولد نام گذارى کنید


سرکه و روغن زیتون غذای مخصوص انبیاء الهی بوده است.

5 سالگی بهترین زمان برای شکوفایی استعداد کودک است.

آموزش مسئولیت پذیری، با ارزش ترین هدیه ای است که می توانیم به فرزندانمان ارزانی …

توصیه معجزه اسای ایت الله تبریزیان در مورد درمان عفونت رحم

در خانه و با استفاده از عرقیجات و ابمیوه های طبیعی در خانه شریت ضد سرماخوردگی …

برخی از کودکان خیلی زود این مساله را یاد می گیرند اما برخی از آنها ماه ها طول …

برای افزایش ضریب هوشی فرزندتان از چه روش هایی باید کمک بگیرید و چگونه می توانید …

نظور از مقوی کردن غذای کودک این است که انرژی غذای کودک بیشتر شود.

نوعی الرژی هست که در فصلی از سال باعث اب ریزش بینی و عطسه می شود که این بیماری …


مصرف میوه و سبزیجات رنگی‌تر و تیره مثل مویز بخاطر خاصیت …

مشکلی که عده ای از زنان بسیار از آن رنج می برند مسئله خشکی واژن …

تغییر سبک زندگی اسلامی توسط استعمار


سبک‌ترین رژیم غذایی در طی …


آغاز فصل بهار از دیدگاه علم نجوم و ستاره شناسی از آغاز برج حمل …

همانگونه که برخی از گیاهان و میوه‌ها می‌توانند حساسیت …

آلرژی و بیماری با منشأ عصبی معمولاً دو گزینه‌ای هستند که …

کلیه حقوق برای شیرین بانو محفوظ است   |    طراحی سایت  و   فروشگاه اینترنتی :   صبح وصال

چیکار کنم که زودتر پریود شم

چیکار کنم که زودتر پریود شم

0
0 مهران کریمی فواید،علائم،خواص ژوئن 13, 2019
برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *